BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Apartamentai 006

Go down 
AutoriusPranešimas
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Apartamentai 006   Antr. 12 01 2009, 08:50

Eidama, vestibiuly sustojo prie registratūros, griežtai reikalaudama, kad jos ramybė nebūtų trikdoma visą naktį. Sugrįžus prie vaikino, nusivedė link savo apartamentų, visą laiką paslaptingai tylėdama. Pagaliau priėjus duris, iš delninukės ištraukė elektroninį ranką, jį įkišdama į spyna. Kai durų užraktas atsilaisvino, Dita jas lengvai atidarė ir įėjo į vidų, paskui save vesdama Jared. Kai abu jau buvo erdvioje patalpoje, Di uždėjo ant durų lentelę "Netrukdyti" ir jas užvėrė. Pasisukus į vaikiną, lėtai prie jo priėjo ir veide įžiebė lengvabūdiška šypsenėlę.
- Kuo mes baigėm, kol nebuvom sutrukdyti Jos?- paklausė, vis dar palengva artėdama prie Jared, kol galiausiai juos teskyrė koks pora centimetrų.
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Tr. 12 02 2009, 00:37

Iš "The Mirage" klubo ištemptas Ditos, paklusniai seka paskui ją, neabejodamas, jog už "gerumą" jam bus kaip nors atlyginta. Kaip bebūtų keista, tyli stebėdamas kompanionę ir toliau sėkmingai susilaiko nuo bet kokių, bereikalingų komentarų. Kadangi abu yra suaugę žmonės, buvo akivaizdu, kuo šiąnakt jie užsiiminės. Tos minties genamas, tylos "boikotas" buvo tapęs malonia dvasine meditacija prieš didijį veiksmą. Net jeigu ir jo prognozės nepasitvirtintų, vis tiek panaudojęs visą savo vyrišką "žavesį" būtų bent jau pamėginęs Ditą įsitempti į lovą. Įžengęs į pompastiškai įrengtą kambarį, kurio išvaizda veikiausiai būtų pakerėjusi kiekvieną "mirtingąjį", akių nepatraukia nuo Von Teese, akylai stebėdamas šios veiklą. Šiai priartėjus, jo veide atsiranda šypsena analogiška pačios Di. Sulaukęs klausimo, išsišiepia dar plačiau švelniam merginos balsui maloniai palietus klausos organus.
- Man regis, ketinome šokti,-šiek tiek prisimerkia įdėmiai akimis nuskenuodamas Von Teese veido bruožus, kuriuos iš taip arti regi šiandien pirmą kartą. Netrukus imasi veiksmų, kurie yra gerokai susiję su ką tik nuskambėjusiais jo žodžiais: švelniai suėmęs Ditos ranką, apsuka merginą aplink jos pačios ašį. Kelių akimirkų bėgyje, stiprokai timpteli Von Teese į save ir ši nugara atsimuša į fasadinę jo kūno pusę. Laisvąja ranka, švelniai apglėbia merginą apie juosmenį ir šonine veido dalimi įsirėmęs į jos viršugalvį, sušnabžda:
- Bet ar tikrai mes norime šokti?-giliai įkvepia pritraukdamas pilnus plaučius Ditos kūno kvapo.

___________
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Tr. 12 02 2009, 13:25

Von Teese akys visad buvo šiek tiek pakeltos, kad galėtų aiškiai matyt vaikino veidą. Veide leido pasirodyt šiokiai tokiai nuostabai, kai buvo apsukta, bei lengvai pasidavė, lyg kokia lėlė. Padėjus savas rankas ant priklausančių Leto, kiek pasuka veidą, kad šis bent kiek būtų priešais vaikino. Įsižiūrėjo į jį ir nevalingai pagalvojo, kad jau seniai buvo taip arti, na, labai arti vyriškojo kūno. Dėl to kiek susijaudino, bet puikiai sugebėjo tai nuslėpti, veidą padabindama ramią išraišką.
- Aš ir manau, kad šokių šįvakarą gana,- kažkaip įdomiai pasakė ir atsisuko taip, kad Di visa priekinė kūno pusė būtų priešais Jay. Vienos rankos pirštų pagalvėlėmis švelniai perbėgo per jo skruostikaulį. Kiek velniškiau šyptelėjo ir jau rodomojo piršto galu perbraukė per Jared krūtinę, įdėmiai stebėdama savo veiksma. Pakėlus akis, tyriamuoju žvilgsniu nužvelgė vaikino veidą. Tada abiem rankom apkabino J kaklą ir palengva ėjo į priekį, taip vesdama jį prie lovos. Sustojus prie pat lovos, rūpestingai nuvilko vaikino paltą ir jį numetė sau už nugaros. Švelniai jį stumtelėjo ant lovos, kad šis atsisėstų, o pati apsisukus ant kulno, nuėjo link muzikos grotuvo. Kadangi jos kartotekoje maišės du priešingi muzikos stiliai, pasirinko tą, kuris šiuo metu atitiko ją. Dita įdėjo plokštelę, o kambary pradėjo grot kažkurios sunkesnio roko atšakos grupės daina. Galiausiai nusiėmė nuo plaukų "lankelį" ir šį numetė į šalį. Grįžo prie Jared, visą laiką viliojamai vingiuodama klubais ir tesiog atsistojus priešais, pradėjo judėt, puikiai pataikydama į taktą.
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Kv. 12 03 2009, 08:10

Kadangi mergina, kaip įgelta neatšoko ir jo pakankamai drąsius veiksmus priėmė teigiamai, plačiai išsišiepia tuo ir išreikšdamas vidines emocijas. Ditai atsisukus, nepadidina ir taip labai menko atstumo tarp judviejų veidų. Kad geriau matytų priešais jį stovinčią personą, šiek tiek kilsteli smakrą tuo pačiu ir prisimerkdamas. Akis suleidžia į Di lūpas, šioms pradėjus judėti. Nelabai ir girdėjo, ką pasakė mergina, nes žvilgsniu jau buvo pradėjęs labai demonstratyviai "ryti" ją visą, net neketindamas apsimesti, esą jo mintys sukasi apie kažką padoraus. Lieka išblaškytas tik sekančių Von Teese veiksmų, kurie lyginant su jo iniciatyva, buvo ne ką menkiau drąsūs. Sugauna su kompanione akių kontaktą, o tuo tarpu rankoms suteikia visokeriopą laisvę, švelniai ir palengva lytėdamas tobulas Di kūno linijas. Nuzujęs į apačią, suima pirštais merginos dėvėtos suknelės kraštelį ir neskubėdamas jį iškelia. Kuomet apsinuogina Ditos kojos nesusilaiko ir perbėga per jas pirštais. Tuomet visiškai pasiduoda Von Teese valiai ir stumiamas atgalios nesipriešina. Žvilgsnis tampa godus ir toliau lieka įbestas į merginos veidą. Netekęs palto, o ir sugriuvęs ant lovos, tęsia tą spoksojimą su dideliu smalsumu sekdamas kiekvieną Di judesį. Kai mergina pradeda judėti klubais, iš palaimingos veido išraiškos aiškiai duoda suprasti, jog jam tai labai, netgi labai patinka. Netrukus suima Von Teese klubus rankomis ir stiprokai trukteli Ditą į save, nesunkiai savo lūpomis sugaudamas priklausančiais merginai. Veikiausiai ilgesnių vilionių būtų nebe iškentęs, o bučinys netrukus išsiritulioja iki labai aistringo, smarkiau apkabindamas partnerę.

___________
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Kv. 12 03 2009, 16:49

Vis dar judėdama pažvelgia į vaikino veidą ir nusišypso. Tuo metu Ditos veidas nieko nesakė, tesiog įsakmiai liepė mėgautis reginiu. Pajutus Jared rankas ant savo klubų, jau pasiruošė naujai padėčiai, kuri pasikeitė tikrai greitai. Kadangi nebuvo šiurkšti, ji į Leto bučinį atsakė švelnokai, bet ne ką mažiau aistringiau. Kadangi vis dar buvo su suknelę, ją kiek kilstelėjo ir atsisėdo ant vaikino kelių, kojomis apžergdama jo liemenį. Vis nenutraukdama bučinio, rankomis glostė Leto krūtinės raumenis ir pilvo presą, kol galiausiai nuslydo prie jo marškinėlių kraštų ir pradėjo juos kelt, apnugindama Jay kūna. Galiausiai atsitraukė, stebėdama vaikino lūpas ir nuvilkus marškinėlius, juos numetė tai pat negailestingai sau už nugaros. Šį kartą negrįžo prie Jay lūpų, o pradėjo godžiai bučiuot jo kaklą. Kiek atsitraukus, šyptelėjo kažką prisiminus ir nusprendus sugrįžt prie draugo lūpų, į jas švelniai įsisiurbė.
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Kv. 12 03 2009, 23:08

Kai Dita įsitaiso jam ant kelių, stipriau merginą apkabina šiuo momentu trumpam sustodamas zuiti po merginos kūną, teikiant įžangines glamones. Kad ir kaip norėtų veikti ne taip švelniai, nenutrūkstantis bučinys netampa šiurkščiu. Perbraukęs per Von Teese nugarą judesiu iš apačios į viršų, jo pirštai užkliūna už vėsaus, nedidelio metalinio gelžgalio. Nereikėjo ilgesnių apmąstymų, jog suprastų apie tenai pūpsantį užtrauktuką. Kad jau pats buvo netekęs kelių sprėdėlių nusprendžia, jog bus teisinga ir Ditą kiek apnuoginti. Vedimas pakankamai įgudusios rankos, trukteli užtrauktuką į apačią nesunkiai prasegdamas jį ligi paties galo. Pirštais užkilęs ligi merginos pečių, skėsteli dalinai atlapą suknelę į šonus ir to pasakoje, gali džiaugtis tiesiai prieš akis pūpsančia kompanionės viršutine kūno dalimi. Suknelę, nutempia dar labiau jausdamas savotišką nuogo, moteriško kūno alkį, o tuomet nieko nelaukęs, suskumba apdovanoti Ditos krūtinę deramu dėmesiu. Rankomis apglėbia Von Teese apie juosmenį, tačiau pajunta standžios medžiagos klostę. Nevalingai prieš akis iššoka sudėtingas korseto išvarstymo mechanizmas, kuriam priveikti, deja, išmonės neturėjo. Trumpam nuvijęs sukilusias mintis, akivaizdžiai mėgaujasi tais maloniais, Ditos teikiamais prisilietimais. Netrukus kiek atsitraukęs, atplešia merginos lūpas nuo savųjų. Labai demonstratyviai krenkštelėjęs, suleidžia akis į Di dėvimą korsetą. Net ir prakalbti nereikėjo, jog Von Teese suprastų, kad jis norintis mažytės pagalbos.

___________
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Pen. 12 04 2009, 13:43

Jausdama kaip suknelės medžiaga nuslenka nuo krūtinės, šypteli kiek tuo metu leido užimtos lūpos. Rankomis slinkinėjo po Jared nugarą, kartkartėmis užkliudydama savo nagais. Bet labai švelniai. Atsitraukus nuo vaikino, reikšmingai pažvelgia į jį, tada nubeda žvilgsnį į bėdų keliantį apatinį trikotažą. Linktelėjus, palengva atsistoja. Taip medžiaga veikiama traukos jėgos, nusliuogia Ditos kūnu žemyn, lygi galo apnuogindama visą kūną. Rankomis perbraukė per korsetą, jį įdėmiai nužvelgdama.
- Žinoma, be pagalbos neapseisiu,- šyptelėjo ir atsuko į Leto nugarą. Supratus, kad vaikinas gali ir nežinot nuo ko pradėti, dėl to paėmus už jo rankos, padėjo ant savo užpakalio, tęsdama,- Tikiuosi matai apačioj tokį kaspinėli? Jį tereikia atrišti ir atvarstyti korsetą,- ištarė ir per petį pasuka galvą, kad galėtų matyti vaikiną ir jo veidą.
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Št. 12 05 2009, 02:32

Didvyriškai stabdo save suvokdamas, kad bus visai nemalonu šėlti, tam "dalykui" gniaužiant Ditos liemenį, juolab norėjo matyti merginą VISIŠKAI nuogą. Graudulingai atsidusęs, suleidžia dantis į apatinę lūpą stengdamasis įtikinti tiek save, tiek aplinkinius (?), jog gali susikaupti, nesiblaškyti ir įvykdyti prašymą. Kadangi Von Teese pakabino jo rankas ten kur reikia, jam telieka truktelėti tą kaspinėlį ir praraišioti šniūrėlius, kad šie atsilaisvintų. Neprabėgus nė pusei minutės, žinoma, žiauriai skubėdamas ir dėl to tapęs kiek neatidžiu bei nerangiu, išnarplioja korseto "suktybę", su beribiu palengvėjimu nusišypsodamas.
- Šią akimirką džiaugiuosi, kad bent jau pas mane visi skudurai nuimami be jokio vargo,-čiupęs Ditą už liemens, staigiu judesiu atgręžia ją atgalios veidu į save ir be ilgesnių pasicackinimų, nubloškia ant lovos.

___________
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Št. 12 05 2009, 16:08

Jausdama kaip vaikinas skuba, Dita besiruosia pasakyt kozkia, bet patyli, nes suprato, kad bet koks zodelis gali sutrukdyti kruopsciai dirbama Leto darba. Pagaliau issilaisvinus, leidzia jau atpalaiduotiemjs plauciams issipusti ir atsipalaiduoti. Gan sdkausmingai parversta ant lovos, DSi sudejuoja, bet to per smarkiausiai nesureiksmina. Paemus uz vaikino dirzo sagties, timpteliu, taip kompaniona parvesdama prie saves. Pasisukus visu kunu i sona, nuzvelgia vaikino veida ir kiek gaslokai sypteklejus, ji uzsiseda, kojomis apzergdama liemeni. Pasilenkus pradejo buciuot jo pilva, krutine, kakla, kol galiausiai uzkilus prie lupu, i jas godziai, bet svelniai issisiurbia. Buciniui isivaziavus lygi tikrai aistringo, atsitraukia ir liezuvio galiuku perbraukia per savo raudonas lupas, jausdama jay priklausanciu skoni. Uzsimerkus, prikando apatine lupa ir pasimegavusi akimirka, toliau buciuoja Jared lupas.
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Sk. 12 06 2009, 02:32

Kai Dita jo dėka tapo paguldyta, buvo bepradedąs ropoti lovos paviršiumi vedimas ketinimo susipovyzinti iki visiems ligi skausmo gerai pažįstamos misionieriaus pozos. Tačiau merginai perėmus vadžias į savo rankas, anei kiek nenusimena. Priešingai - veidą papuošia pasitenkinimo kupina išraiška, kuri tik dar labiau paaštrėja Von Teese ėmus entuziastingai veikti. Tvirtai apglėbia ją rankomis ties klubais, o įsivyravęs judviejų bučinys, iš jo pusės tampa gerokai aistringas. Netikėtai atplešia Ditą nuo savęs, kad tarp judviejų susidarytų nemažas tarpas. Godžiai pervažiuoja pirštų galiukais per Teese odą neatsispyręs pagundai dar kartą įdėmiai nužvelgti merginos kūną, pasižymintį idealiomis proporcijomis. Kadangi to pasakoje pasidėjo noras ir Ditą kuo greičiau "sukratyti", atsargiai suima ją už veido bei palenkia į save, inicijuodamas dar vieną jausmingą lūpų kontaktą. Pirščiukais bėga merginos kūnu į apačią, kol pasiekia medžiagą nuo kelnaičių, kurias partnerė tebedėvi. Kiek per grubokai jas timpteli ir tvirtumu nepasižymintis audinys prayra ties siūlėmis. Visiškai to neimdamas į galvą, vargais ne galais, apgraibomis, vis dar nagrinėdamas liežuviu Di burnos ertmę, pašalina paskutinįjį aprėdų visumos elementą ir pagaliau palieka Von Teese visiškai nuogą. Kadangi Las Vegas'o klimatas toli gražu neprilygo tropikų kaitrai, partnerę vėl paguldo ant lovos išsyk įvykdydamas prieš kurį laiką nuplaukusį siekį Ditą užgulti. Nutraukia ir taip jau ilgai trukusį bučinį, tačiau veikti nenustoja: glamonėdamas merginos kūną (kai įsidrąsina, prieina net prie labai jautrių vietelių), bučiuoja jos kaklą, neskubėdamas pasiekia ir krūtinę, kuriai atskaičiuoja deramą kiekį dėmesio.

___________
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Sk. 12 06 2009, 14:58

Besibučiuodama su Jared, jaučia kaip jos kūnu keliauja jo pirštai ir vien nuo to Dita jautė ekstazę. Greitu metu netekus jau ir paskutinio apatinio drabužio, pakelia užimtų lūpų kampučius į viršų, taip šypsodamasi. Lakstė švelniai nagučiais po Leto kūną, kol neužkliuvo už vis dar dėvimo apdaro - kelnių. Nė nežiūrėdama ir neatsitraukdama nuo Jay veido, labai profesonaliai susidoroja su diržo sagtimi, kuria tereikėjo truputi paklibinti. Parvesta ant nugaros, tęsia operacija "Atsikratykime velniop Leto kelnių" ir didžiam Di džiaugsmui, ši baigiasi labai sėkmingai. Kas dabar Von Teese ir teliko, tik mėgautis teikiamais draugo malonumais ir potyrais, tai be jokių kliučių ir daro - užvertus galvą, patyliukais dejuoja, o nagais silpnai drąsko patalynę.

(Iš kart atleisk man už tokią prastą post'ų kokybę. Tikiuosi supranti, dėl ko taip -.-)
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Antr. 12 08 2009, 03:52

Suėmęs Ditą rankomis ties abejomis šlaunimis, kiek labiau nei iki tol praskečia jos kojas, kad galėtų ilgiau neaušinant hormonų prieit prie reikalo. Žinoma, per ilgai neužtrunka ir prie to reikalo prieina. Švelniai, labai švelniai pradeda darbuotis, tačiau glamonių ir panašių akcentų nenutraukia, nes bičas lovoje yra daugiafunkcinis. Godžiai bučiuoja tiek Ditos lūpas, tiek odą pastaruoju klausimu neapsistodamas per ilgai toje pačioje vietoje. Kadangi nėra mėgėjas lovoje kažin ką išdarinėt, o ir partnerės veidą norėjo matyti kuo geriau, išlaiko tą pačią poziciją, tačiau pati trintis suintensyvėja.

(Vsio normalna su tuo post'u tavo. Va maniškiai bus lievi, nes cenzūruoju viską kiek tik įmanoma labiau xD)

___________
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Tr. 12 09 2009, 10:45

Kadangi moteris ilgokai "mėgavosi" celebatu, visai netramdo savo emocijų ir jų išsireiškimo - dejonių. Kojomis apsivėja vaikino liemenį ir atsimerkus, prikanda apatinę lūpą. Stebi Jared veidą perkreiptą malonumo, kiek pati vypteldama. Vėl užsimerkus, toliau mėgavosi trintimi. Netramdydama savęs, nagučių galią parodo Jay odos sąskaita: nugara buvo pagražinta raudonais rėžiais. Bet tikrai netyčia. Supratus, ką padarė, atitraukė rankas nuo Leto nugaros, o nagus suleido į šilkinę patalynę.
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Kv. 12 10 2009, 01:41

Tiek tempas, tiek pozicija išlieka tokia pat, tačiau pritrūkęs darniai organizmo veiklai palaikyti gyvybiškai svarbios deguonies, atsiplešia nuo merginos bent jau lūpomis. Įsikniaubęs į jos kaklą, tankiai bei giliai kvėpuoja, odą papildomai nusėdamas ir švelniai bučinukais. Kadangi ir jo paties lytinio gyvenimo negalima pavadinti aktyviu, palaimą sukelia net ir tos perštinčios Ditos nagų žymės. Neketindamas šio mažyčio nukrypimo nuslėpti, užsimeta Von Teese rankas atgalios sau ant nugaros, kad ši galėtų išmarginti ją dar ryškesniu dekoru. Po kurio laiko sulėtėjęs, sugriebia Ditą ties klubais ir apsiverčia ant lovos, suteikdamas jai dar vieną galimybę pabūti viršuje. Stipriai apkabiną merginą priglausdamas ją prie savęs. Akivaizdžiai mėgavosi kūnų kontaktu ir norėjo išlaikyti jį kiek tik įmanoma labiau artimesnį. Susiradęs Di lūpas, įsisiurbia į jas, neapsieidamas be geram bučiniui būdingų akcentų: lūpų patampymų, šiurkštesnių įsiurbimų ir daug daug lytėjimo liežuviu.

___________
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Pen. 12 11 2009, 07:10

Kiekvienas kaklo odos kvadratinis centimetras jaučia Jay šiltus atokvėpius ir švelnius lūpų prisilietimus. Vaikinui vėl užsikėlus Ditos rankas ant savo nugaros, ši tęsia jau pradėtą "darbelį" - nagais gan negailestingai "glosto" nugarą. Per kelias akimirkas vėl atsidūrus "valdovės" pozicijoje, Dita šypteli ir mėgaujasi abiejų partnerių artumu. Pritrūkus gyvybiškai svarbių dujų, kiek atitraukia savo lūpas, kad susitraukę plaučiai vėl prisipildytų deguonies. Gyliai įkvėpus, priglaudžia lūpas prie vaikinui priklausančių, tik šį kartą daug drąsiau ir aistringiau, o atmerktose akyse įsižiebia dar karštesni žiburėliai, kurie rodė visišką Von Teese atsipalaidavimą, na, ir ne tik. Kadangi nenori labai valdyt savo nagučių, todėl raižo jais Leto krūtinę, be abejo, tęsdama trintį, tik kiek aktyviau.
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Št. 12 12 2009, 22:22

Mintis, jog dėka begalinio atsidavimo savo karjerai neturi kada net gerai pašėlt lovoj nedavė ramybės, tačiau tuo pačiu vertė kuo produktyviau atlikinėti išsiilgtą procesą. Jokiu būdu nebūtų leidęs sau susišikti turint omenyje, kas per moteris (!!!) šiuo metu yra jo partnerė, tad su žymiu įsijautimu, bet tikslingai bučiuoja ją į lūpas, norėdamas pilnavertiškai išnaudoti kiekvieną akimirką, juolab buvo galima jausti, jog iki pačios kulminacijos lieka ne tiek jau ir daug. Ilgainiui nebesivaldo, o ir taip vyravęs greitas tempas suintensyvėja dar labiau, tad patiriamus, be galo malonius potyrius išreiškia girdimais dūsavimais. Kuomet malonumo banga apninka visą kūną, tvirčiau suspaudžia glėbyje moterį, įsikniaubdamas į jos kaklą, per kurį nuvilnija gilus, tačiau šiltas jo atodūsis.

___________
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Pir. 12 14 2009, 07:01

Visam mylėjimosi tempui pasiekus aukščiausią tašką, Dita garsiau sudejuoja, parodydama, kad ją palietė pilnavertė ekstazė. Dar kelias akimirkas ramiai paguli ir mėgaujasi šilumą, kuri lakstė po visą kūną. Viską užbaigia švelniu bučiniu į Jaredo lūpas ir nulipa nuo vyro. Šįkart pajaučia šiokį tokį šaltuką, todėl apsikloja ir be jokių abejonių užkloja Jay kūną ir padeda galvą ant partnerio plikos krūtinės. Jau žiojosi kažką pasakyti, bet tik sučiaupia lūpas ir svajingai šypteli. Pakelia akis į Jared veidą ir kiek pasikėlus, prisiartina prie Leto lūpų, jas apdovanodama dar vienu kontaktu. Kol bučinys tęsės, Di savo pirštukus suleido į jo plaukus, juos veldama.
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Antr. 12 15 2009, 01:38

Apdovanotas be galo maloniu bučiniu, visavertiškai į jį atsako, nepamiršdamas prislopinti tankaus kvėpavimo reflekso, kuris būtų trukdęs lūpų kontakto vientisumui. Kadangi dar tuo metu nebuvo spėję palysti po patalais, kiek suvirpa, nes nebuvo pratęs prie ganėtinai vėsaus klimato, kuriuo pasižymėjo tiek Las Vegas'as, tiek New York'as. Su džiugia šypsena pasitinka sekantį Ditos veiksmą, šiai sugalvojus judviejų nuogybes paslėpti po plačia antklode. Sprendžiant iš to, jog Von Teese panoro išlikto jo glėbyje nepaisant labai menko tarpusavio pažinimo, įsitikina, kad išprašytas lauk nebus, o pastaroji mintis neleidžia pradingti šypsenai iš jo veido. Dar vieną lūpų junginį pasitinka su dar vienu godulio proveržiu ir to dėka, bučinys išsirutulioja iki gilaus ir labai jausmingo. Deja, neužilgo tenka pripažinti skaudžią tiesą - pastarasis kontaktas negali trukti amžinybę, juolab dūšioje kirbėjo begalinis noras prabilti, kad tyla šitaip neslėgtų. Nelabai noriai atsitraukęs, nenuveda akių nuo merginos veido, pirštų galiukais perbėgdamas per jos skruostą.
- Neįsivaizduoji kaip man to reikėjo,-turėdamas galvoje ne per seniausiai pasibaigusį meilės aktą, išsišiepia. Nereikėjo net svaidytis banaliomis frazėmis, jog mergina suprastų, kokio mąsto yra jo džiugesio būsena ir kaip visas lovoje vykęs veiksmas jam patiko. Tuo tarpu rankoms suteikia visišką laisvę ir šios toliau lyti Di odą.
- Tik bijau, kad tai gali sukelti priklausomybę...-mįslingai nutęsia vis dar nenukreipdamas minties nuo sekso temos.

___________
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Antr. 12 15 2009, 07:42

Iš vaikino pusės nutrukus lūpų kontaktui, Dita vėl padeda galvą ant krūtinės pirštais vedžiodama per savo nuostabiųjų nagų paliktas žymes, kurios kažkiek badė akis. Nepamirštant to, kad Jared nusprendė prabilti, moteris įdėmiai klausos. Pakelia akis ir neplačia šypsena padabina veidą.
- Man irgi. Labai,- prataria, bet visiškai nusivylia savo teiginio skurdumu. Atsidūsta minute besvarstydama, kokia ji pasirodė prasta pašnekovė, bet viską nutildo fone pasigirdęs vaikino balsas fone. Tokiam maloniam faktui pasiekus Von Teese ausis, taip apnuogindama viršutinę kūno dalį.
- Manau kiekvienas turėtų būt nuo ko nors priklausomas. O šita priklausomybė yra pati nežalingiausia iš visų ir maloniausia,- kiek prislopina savo šypsena ir ją paverčia koketiška. Rankomis bėgiojo po Jay odą, ją masažuodama ir kiek pasilenkia, kad galėtų pasiekti partnerio lūpas į jas įsisiurbdama.
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Tr. 12 16 2009, 01:02

Kadangi buvo ramu, šilta, gera, o fiziologiniai poreikiai kuriam laikui patenkinti, užmerkia akis giliai, svajingai atsidusdamas. Mintys pagaliau galutinai nusisuka nuo reikalų susijusių su darbu, o toks itin retas reiškinys teikė tik dar didesnę dvasinę palaimą. Net krūtinė bei nugara nusėta tais mažyčiais įbrėžimais, kurie perštėdami sumaniai pranešinėjo apie save, jam buvo nė motais. Išblaškytas Ditos atsakomųjų žodžių nusišypso, o pramerktos akys susiranda merginos veidą, kurios teiginys sukėlė lengvą nuostabą.
- Nejaugi?-šiek tiek suraukia antakius netikėdamas, jog tokiai moteriai iš viso gali ko nors trūkti, juo labiau sekso.
- Kartą paragavęs negali sustot,-apibendrina tuometinę temą taikliai tikusiu posakiu, o prasiveržti juokui sutrukdo bučinys, dar vienas malonus lūpų kontaktas, kuriam duoda deramą atsaką. Dar kartą perveda pirštais per Di plaukus ir atsitraukęs, akimirką prikanda lūpą, taip norėdamas pažaboti vis platėjančią šypseną.
- Ar tai reiškia, jog galėsiu įsmukti į tavo pasirodymus nemokamai?-išraiška bemat tampa gudri, o kova su juoko proveržiu tampa nebeįmanoma, tad sukikena, tuolab pastarasis sakinys neturėtų būti priimtas rimtai.

___________
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Pen. 12 18 2009, 07:30

Išgirdus nuostabą Jared balse, nelabai skubėjo aiškintis, bet puikiai supranta kodėl jam tai taip keista.
- Na, tiesiog būnu tokia užsiėmus ar pavargus, dažniausiai, kad net nėra laiko patenkint savo... hm... įgeidžių.- Pabaigia sakynį, sudėtingai ieškodama žodžių. Dita tuo metu jautėsi taip ramiai, kad sudėtinga buvo tai paaiškint. Po kūną laksto šiurpuliukai, kuriuos sukelia Jay švelnūs prisilietimai. Šią akimirką beveik apie nieką nemąstė, tik apie savo, daugumai patrauklų, darbą ir galvos skausmą, kuris lauks išskietęs rankas ryte. Beglostydama vyro odą, tik po kelių akimirkų suprato, kad ji yra visiškai blaivi, o toks faktas kelia nuostabą. Jau ketina žiotis, bet Di nutraukia prakalbstantis partneris, kuris prasitaria apie galimybę stebėti jos pasirodymus nemokamai.
- Hm. Gal kokių 20% nuolada suteikt ir galima, bet tau teks pasistengt labiau, jei nori daugiau,- gudriai šypteli ir pabučiuoja Leto smakrą. Kadangi buvo nutraukta, visgi nusprendžia kalbėti.
- Man įdomu. Ar tu tikrai toks "tyras" kaip save pateiki viešumai ir tave įsivaizduoja fanai?- paklausia, tikėdamasi, kad Jared neįsižeis dėl tokio klausimo. Užmerkia akis, giliai įkvepia ir pirštų galiukais "tuksena" draugo odą.
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Št. 12 19 2009, 22:54

Vedžiodamas pirštais po merginos orą, nusišypso - Ditos situacija buvo be galo artima jam pačiam, tačiau susivaldo nuo pagundos, tuo "pasigirti". Tad giliai atsidusęs į pastarąją temą atsako ganėtinai sausai:
- Pilnai tave suprantu,-kilstelėjęs pirštu jos smakrą, pabučiuoja į lūpas, šiam kartui apsieidamas be liežuvių "polkutės". Iš jo balso tono buvo galima aiškiai suprasti, jog didelio siekio ilgiau narplioti komplikuotą lovos reikalų aktualiją neturėjo didelio noro. Užmerkęs akis, įkvepia ir uoslę paliečia malonus merginos kvepalų aromatas, privertęs jį nusišypsoti.
- Vadinasi vienas kartas - dvidešimt procentų nuolaida?-atlikęs itin paprastą matematinį veiksmą, šiek tiek prisimerkia, bandydamas susidaryti įspūdį, neva labai jau susimąstė.
- Manau, nebus sudėtinga išgauti likusius aštuoniasdešimt. Tik negaliu pažadėt, kad per vieną kartą,-sukikenęs, tvirčiau apkabina merginą pats stebėdamasis, iš kur pas jį randasi tiek noro laikyti prie savęs menkai pažįstamą moterį. Aiškiai suvokė, jog Ditos išvaizdos pranašumai su tuo neturėjo nieko bendra. Sekantis Von Teese sakinys priverčia jį "prabusti", tad kiek išsiblaškęs, prasižioja:
- Tyras?-perklausia su juntama nuostabos gaidele ir prasimerkęs, susiranda akimis Di veidą. Jam pačiam pasirodė labai keista, kad yra susidaręs būtent tokį, o ne priešingą minėtam būdvardžiui įvaizdį. Stengdamasis priimti klausimą kuo rimčiau, įkvepia surimtėdamas.
- Esu bei galiu būti visoks. Lygiai taip pat, kaip ir visi mes,-nutęsia, suteikdamas teiginiu paslaptingumo. Visgi, laiku ir ne vietoje prabunda jo pareigingumo jausmas, primindamas apie sunkią dieną, laukiančią rytoj. Fizionomija šiek tiek persikreipia suvokus, jog negali tįsoti šioje lovoje, kad ir kaip norėtų. Tyliai krenkštelėjęs, apveda liežuviu lūpas.
- Labai norėčiau pasilikti čia, su tavimi, bet negaliu,-apgailestaujamai pažvelgia į Ditos veidą, neabejodamas, jog sulauks iš jos supratimo.

___________
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Št. 12 19 2009, 23:38

Dita linkteli, nes vaikinas išgirdo taip, kaip reikia.
- Tu nežinai, kaip pas mane veikia nuolaidų sistema,- gudriai išsišiepia ir pažvelgia priešais save. Jared ją priglaudus dar tvirčiau savo glėbį, užkiša už ausies plaukų sruogą, kuri taip smarkiai kėlė erzelį Ditai.
- Taip, tyras. Jokių svaigalų, gerai uždirbantis darboholikas. Šiolaikinės paauglės svajonė,- nusijuokia iš savo teiinio, bet iškart surimtėja išklausydama Jay atsakymo, kuris tik 50% tenkina Di smalsumą.
- Ne visi moka, ne visiems reikia,- linkteli užtvirtindama ir užrimerkė. Visa diena nuolatinės veiklos ją totaliai nuvarė nuo kojų, o ir mylėjimosi procesas energijos nepridėjo. Leto išsireiškus, kad šis negali likti nakčiai, atsidūsta ir kiek linkteli.
- Gaila, tikrai gaila,- ištaria atmerkdama akis ir pažvelgus į jo veidą, atsidūsta.
- Eik, jei labai reikia,- su juntama liūdesio gaidelę pasako ir atsisėda išsilaisvindama iš J glėbio. Taip nesinori, kad jis išeitų, bet supranta, kad ryte vis tiek tai būtų įvykę ir bent dabar atsisveikina.
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   Sk. 12 20 2009, 02:28

Kad ir kaip būtų negražu į klausimą atsakyti klausimu, toliau sumaniai laikosi principo, neleisti Ditai taip greitai jo pažinti. Turėdamas užtektinai patirties su moterimis gali drąsiai tvirtinti, jog jeigu sugebės išlaikyti paslaptingumą, judviejų laukia toli gražu ne vienas pasimatymas. Viena iš priežasčių, kodėl nusprendė toliau nesigilinti į Ditos nuolaidų sistemos klausimą, buvo grįsta lygiai tokia pat filosofija.
- Ar tiesa, kad šokai baletą, kolekcionuoji senovinius kinų indus, turi dvi seseris, iš tiesų tavo plaukai šviesūs, o tas mažytis dailus apgamėlis...-ant tų žodžių, pirštu palyti minėtąją žymę, trumpą pauzę papildydamas dar vienu atodūsiu.
- Prie tavo akies tėra tatuiruotė?-išsamiai pademonstravęs savo žinias, interneto pagalba įgytas apie garsiąją Burleskos šokėją, nusišypso.
Nuoširdžiai nenorėjo keltis iš lovos, rengtis ir keliauti pas tuos pačius draugus, kuriuos dar anuomet klube apkvailino, tačiau Ditai atsitraukus, atsisėda. Merginos tonas, kuriame buvo galima jausti nusivylimą priverčia jį pasijusti tikru paršu. Nepaisant to aiškiai supranta, jog negali blaškytis, atšaukti kelių pasirodymų ir to pasekoje nuvilti gerbėjų. Nučiuožęs prie lovos krašto pasilenkia - žemė buvo nusėta drabužiais. Pasistengia kuo greičiau juos visus sugraibyti, tačiau priklausančius Ditai, tvarkingai padeda ant lovos. Žvilgtelėjęs į merginą, nevalingai atsidūsta.
- Tai dar ne pabaiga,-sumurma, bet balsas nenuskamba anei kiek niūriai. Iš to buvo galima suprasti, kad po to kas įvyko tarp judviejų neketina pradingti kaip į vandenį. Susikoncentravęs į laukiantį apsirengimo procesą, išsiropščia iš lovos. Pirmiausia užsitempia trumpikes, po to seka džinsai, o atėjus eilei marškiniams, tingiai knibinėdamasis su sagomis, prieina prie Ditos. Šiai sėdint, pritupia priešais merginos kojas. Viena ranka suėmęs jos galūnę, kita švelniai perveda per Von Teese skruostą nusišypsodamas.
- Tai tikrai ne pabaiga,-pasikartoja ir tai nuskamba dar ryžtingiau, nei pradžioje. Pakilęs ant kojų sumažina atstumą tarp savo ir Ditos veidų, akimirką vainikuodamas bučiniu, kur veiklos turi ne tik lūpos. Kontaktui tęsiantis, sunkiai valdosi trokšdamas merginą paguldyt ir nukamuot ją taip, kad likusią nakties dalį miegotų kaip kūdikis, bet priverčia save atsitraukti. Mintys apie rytoj dieną laukiančius reikalus nustelbia net ir pačias erotiškiausias fantazijas. Veide vėl atsiranda apgailestaujanti mina, tačiau nusukęs akis nuo Di, nužingsniuoja link durų, pakeliui pasičiupdamas savo paltą. Kaip ir galima suprasti, taip, jis pasišalina nepaprašęs merginos net asmeninių kontaktų, nes visgi neabejojo, kad kaip žinomas visuomenės veikėjas, nesunkiai juos susiveiks pats.

___________
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 006   

Atgal į viršų Go down
 
Apartamentai 006
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: VALSTIJOS~ can't stand still :: Nevada - Las Vegas :: "The Mirage"-
Pereiti į: