BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Apartamentai 001

Go down 
AutoriusPranešimas
Brit Spencer
Blue American
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 33
Pranešimų skaičius : 2886
Join date : 2010-01-19

RašytiTemos pavadinimas: Apartamentai 001   Antr. 06 22 2010, 16:59

Priėjus kambario duris, Porsha tetrališkai sustoja ir iškrausto savo visas kišenes, vaidindama, kad ieško rakto. Širdį glostė mintis, kad Luke vos kelnėse nusilaiko, o dar jos erzinimai jį tikriausiai turėjo visai iš kantrybės išvesti. Pagaliau "radus" reikiamą kortelę, ne taip jau ir toli, o savo rankoje, pliaukšteli švelniai sau per kaktą, lyg sakydama, ak, kokia aš kvaila blondinė.
Matydama, kad Mathers vosiš ausų garai nevirstai, taip, kaip vaikystėje matytų animacinių filmų herojams, atrakina ir pradaro duris, žinoma, pirmai įleisdama draugą, nes šiam stovėti apsikrovus lagaminais tikrai nebuvo lengva ir malonu. Paskui save uždarius duris, visus rankoje laikytus daiktus, taip pat ir mobilųjį, kurį saugojo kišenėje, padėjus ant staliuko, akimis perbėga per kambarį, gerėdamasi šio dydžiu ir bendru interjieru. Žinoma, išsimiegot, paėst ir pasipist jhai būtų pakakę ir paprasto kambariuko, bet ką jau padarysi, kad gavai tokį? kadangi bendrakeleivis ir kambariokas buvo įsitempęs ir kiek suirzęs po visos kelionės iki patogių viešbučių apartamentų, prieina prie šio ir apkabinus jo kaklą be jokių bereikalingų įžangų įsisiurbia į lūpas, įniciuodama ilgoką ir aistringą bučinį. Kol visas burnos "kompleksas" buvo užimtas sava veiklą, rankutes įdarbina į Luke drabužių šalinimą nuo kūno, kad abu liktų kuo greičiau nuogi ar bent jau tiek nuogi, kiek pakaktų sueičiai.
Atgal į viršų Go down
Luke Mathers

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 32
Miestas : Manhetenas
Pranešimų skaičius : 232
Join date : 2009-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 001   Kv. 06 24 2010, 02:02

Kaip koks paklusnus šunytis atsekęs paskui riestą užpakalį, vaikinas tiesiog nenustygsta vietoje ir vos nepradeda šokinėti iš to nekantrumo. Kadangi Lukui iš to noro net ir akys aptemo, jis tik po geros minutės susipranta Porshos spektaklio esmę. Vienu ryžtingu smūgiu nusviedęs lagaminus prie durų, kurių niekaip negali įveikti gležnoji blondinė, Mathers iš nugaros prisėlina prie Switch ir apkabina ją. Įrėmęs jai į užpakalį savo grynai sumedėjusį kotą, vaikinas palenkia galvą prie merginos ausies.
- Tu juk žinai, kad man nebūtų sunku patvarkyti tave čia pat, koridoriuje. Tačiau tu taip pat žinai, kad tai gana lankomas viešbutis, mus bet kas pamatys, nes aš padaryčiau tave čia pat. Tu susigriautum karjerą. Aš ne. Bet tu - susigriautum. Todėl, - vaikinas, iki tol kalbėjęs žiauriai ramiai ir beveik monotoniškai, giliai įkvėpia ir dar labiau priglunda prie merginos ausies, - greičiau ieškok to sup*sto rakto kuris yra tavo rankoje arba artimiausią savaitę nejausi subinės, - grėsmingai ir toli gražu nedraugiškai sušnypščia, tuo pačiu ir atsiplėšdamas nuo merginos. Susirinkęs lagaminus, Lukas vėl tiesiai atsistoja ir su ganėtinai linksma šypsenėle pradeda Porshos nužiūrinėjimą. Deja, tai trunka itin trumpai, kadangi Switch pagaliau įleidžia Mathers'ą į kambarį, kuriame artimiausiu metu porelė darys viską. Visai viską.
Kambario apžvalgai skyręs minimalų laiko tarpą, Mathers sviedžia lagaminus į šoną ir ima bučiuoti Porshą, nutraukdamas šios pažintinę kelionę su apartamentais. Vaikinas plėšia nuo jos rūbus kaip bičas metus negavęs sekso, arba tiesiog kaip bičas, pusdienį prasėdėnęs su medžiu klyne. Kai ant abiejų lieka minimalus kiekis drabužių, Luke ganėtinai agresyviai, tačiau su savotišku jam būdingu švelnumu, tvarko Porshą toli gražu nepasitenkindamas tradiciniu seksu.
Atgal į viršų Go down
Brit Spencer
Blue American
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 33
Pranešimų skaičius : 2886
Join date : 2010-01-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 001   Kv. 06 24 2010, 16:11

Vaikinui prisiglaudus neigi labai glaudžiai, refleksiškai suvirpa, veide veik nerodydama jokių emocijų. Nei teigiamų, nei neigiamų. Iškvėpus orą pro šverves, kantriai ir labai ramiai išklauso visų šio ketinimų, nė nesvarstydama apie pertraukinėjimą. Žinoma, būtų visai smagu imt ir pasidulkint net neįėjus į išnuomotą nakvynės vietą, bet kam gi šiurpint aplinkinius. Na, ir dėl karjieros aspekto šis buvo šiek tiek teisus. Kas žino, gal ir pašmižiruotų geltonoje spaudoje kurį tai laiką, o vėliau net nežinia, kas toliau. Šiam pagaliau atsitraukus, nuryja visus susikaupusius sysčius burnos ertmėje gan garsokai ir neslėpdama mažytės baimės ir pagarbos, pažvelgia į patį Luką.
Mathers'ui pasirodžius netgi labai produktyviam, ir produktyvesniam nei pati Porsha, drapanų šalinimo ir dulkiinimosi srityje, galutinai atsiduoda "dauginimosi" procesui, kartkatėmis garsiau ir lėčiau pašnopuodama bei išleisdama vieną kitą nekuklią dejonę.
Pasibaigus ilgokam "greitukui", visai be kvapo ir širdžiai garsiai tvinksint kaip po kokios nors treniruotės, pasižiūri į draugą, platokai besišiepdama.
- Man reik į vonią,- iškart paskelbia, kur keliauja ir nugriebus artimiausią lagaminą su savo rūbais, dingsta iš patalp[os už vonios kambario durų.
Atgal į viršų Go down
Luke Mathers

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 32
Miestas : Manhetenas
Pranešimų skaičius : 232
Join date : 2009-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 001   Pen. 06 25 2010, 02:29

Vieno iš maloniausių procesų žemėje metu, vaikinas tiesiog mėgaujasi, neprisidėdamas prie garsinio fono darymo. Leisdamas sau išsilieti ir parodyti tai, ką tikrai sugeba, Mathers savo pulsuojančiu eržilu nuskraidina merginą aukštai.
Po geros valandėlės, Lukas pagaliau, visas visai išvargęs griūna ant lovos. Net tingėdamas apsirengti ar išsirioglinti į balkoną, apieškojęs šalimais numestų džinsų kišenes, vaikinas susigraibo cigaretę ir kelių akimirkų bėgyje, laimingas tos velnio neštus ir pamestus nuodus. Merginai pranešus, jog šiai reikia apsilankyti vonioje, Mathers apsiriboja tik trumpu linktelėjimu ir tęsia vienos po kitos cigarečių dorojimą.
Vos tik išgirdęs, kad vanduo už durų nustojo tekėti, Luke visai nesibodėdamas demonstruoti savo plikos subinės, pagaliau išsiverčia iš lovos ir persikelia į vonią, kur kol kas karaliauja Porsha. (Ne)mandagiai ją išprašęs, vaikinas bene dvigubai trumpesniam laikotarpiui palenda po dušu ir ilgai nesicackinęs, pargrįžta į kambarį. Trumpu žvilgsniu apdovanojęs kambariokę, Mathers paeiliui užsitempia visus rūbus, niekur per daug neskubėdamas. Vos tik visai visos drapanos kabo ant jo, Luke įsitaiso šalia Switch.
- Kur dabar? - trumpai paklausia, tikėdamasis tokio pat trumpo ir aiškaus atsakymo, kuris turėtų nulemti likusios likusios dienos turinį.
Atgal į viršų Go down
Brit Spencer
Blue American
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 33
Pranešimų skaičius : 2886
Join date : 2010-01-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 001   Št. 06 26 2010, 16:09

Duše vykdydama apsivalymo procedūrą, susitelkia į kiekvieno kūno milimetro nutrinimą iki raudonio, kad įsigertų malonus dušo žėlės aromatas. Kadangi suprato, kad vaikinui gali prireikt ir daugiau laiko pailsėt, visai nenskubėdama išsitrenka plaukus, kol galiausiai nebesugalvodama ką dar galima veikti vonioj, iš jos išlenda. Susisupus į rankšluostį, dar spėja nueit prie veidrodžio ir save nužvelgti, kol nepasirodo Luke, tiksliau, šio nuogo fasado atvaizdas veidrodyje. Pusę lūpų šypteldama, persikelia į išnuomotų apartamentų miegamąjį, kur užmetus savo lagaminą ant lovos, pradeda jame kuistis ieškodama elementarių grožio priemonių bei drapanėlių, kuriomis pridegs savo visas grožybes, kurias tik ponas Dievas suteikė.
Kai tik Mathers'as sugrįžo į kambarį, jau buvo spėjus apsitempti savo naują suknelę, kurią specialiai pirko tokiems savaitgaliams (click if you want). Atsisėdus ant lovos krašto, į rankas paėmė veidrodėlį ir pieštukaą akims, su kuriuo jas pradėjo ryškint.
- Gal einam lošt? Man kol kas sekas,- paslaptingai nutęsia, labiau kreipdama dėmesį į savąjį makiažą, nei į patį draugą, kuris sedėjo šalimais. Pagaliau baigus visas procedūras, dėl kurių turėjo atrodyt stuning, viską nusviedža kažkur į šalį, jau atkreipdama dėmesį ir į patį Luke. Kadangi daugiau ką pati neturėjo ką pasakyt, atsistoja, nusigriebdama delninukę su savo šlaminčiais.
Atgal į viršų Go down
Luke Mathers

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 32
Miestas : Manhetenas
Pranešimų skaičius : 232
Join date : 2009-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 001   Št. 07 17 2010, 02:33

Kadangi Mathers po sekso jaučiasi tikrai tingiai, žvilgsnį į naujas Porshos drapanėles sufokusuoja tik šiai prabilus. Visiškai pro ausis praleidęs merginos žodžius, Luke palengva nužiūrinėja Switch, o jo palaiminga šypsenėlė byloja apie emocijas, sukeltas merginos išvaizdos. Ilgiau žvilgsnį užlaikęs ties jį labiausiai dominančiais iškilumais, kuriuos jis ne per seniausiai graibė, laižė, kandžiojo ir velniai žino ko tik nedarė, vaikinas pagaliau pakelia žvilgsnį į Porshos veidą, kuri aiškiai laukia atsakymo į pateiktą klausimą apie lošimus. Luke, pabando nuspėti ko mergina galėjo klausti, tačiau nepasisekus, Mathers tiesiog plačiai išsišiepia ir nusprendžia iki tol Porshos vystytą kalbą pratęsti vėliau.
- Porsha, atrodai nuostabiai. Su mielu noru pakartočiau praėjusį veiksmą, tačiau bijau sugadinti visą tavo makiažą ir suglamžyti tave... - ganėtinai natūraliai šypteli, visiškai neparodydamas dantų. Kadangi vaikiną aplankė mažytė švelnumo akimirka, Luke tuo neapsiriboja, todėl kilstelėjęs ranką, atsargiai patraukia kelias Porshos sruogas jai nuo veido, šitaip atidengdamas visai visą tikrai gražų vaizdą. Šitaip dar porą akimirkų pasigrožėjęs, Mathers švelniai, pirštų galais perbraukia per merginos skruostikaulį ir atsargiai ima bučiuoti ją, laisva ranka atsirėmęs į lovą, o kita prilaikydamas Porshos veidą.
Po maždaug keletą sekundžių trukusių bučinio, inicijuoto Luke, vaikinas nenoriai atsitraukia nuo Porshos ir grįžta į pradinę padėtį - lyg tos švelnumo akimirkos ir bučinio net nebūtų buvę.
- Tai ką ten sakei? - nukreipęs žvilgsnį į sieną pasidomi, atrodo net susigėdęs dėl tokio savo elgesio, kuris tarp jo ir Porshos įprastų juokų, nusišnekėjimų ir linksmybių, atrodė labai keistai.
Atgal į viršų Go down
Brit Spencer
Blue American
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 33
Pranešimų skaičius : 2886
Join date : 2010-01-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 001   Št. 07 17 2010, 18:25

Išties, laukdama kol Luke atsibus iš savų svajų, pradeda nekantriai mindžiot pukinį kilimą po pėdom. Šiam tik prakalbus, plačiai nusišypso kaip tik jai būdinga, apnuogindama dvi eiles balintų dantų (c'mon, rūko kaip kaminas, joks Colgate'as nepadės), ir įdėmiai išklausydama.
- Taip, tikrai bus nekas, jei taip ir neišeisim iš šito kambario,- linkteli porąkart ir nuleidžia akis žemyn į kelius ir laikomą "tašytę", kol nėra priversta jų vėl pakelt po Luke prisilietimo prie jos veido. Žiūrėdama įdėmiai į jo veidą klausiamu žvilgsniu, laukia tolimesnių veiksmų, kurie ją šiek tiek apstulbino ir privertė išspaust labai jau blausią ir kuklią šypsenėlę, lyg vaikinas ją liestų pirmą kartą. Kai Mathers ją bučiuja, užmerkia akis ir abiem rankom stipriau suspaudžia delninukę, kad šios netgi įgauna raudono atspalvio.
Viskam pasibaigus, o tiksliau, tai akimirkai, atplėšia akis ir tankiai keletą kartų sumirksi, lyg bandydama atgauti regėjimą. Kažką panašaus sumirmėjus į "aaaišku", atsisuka į draugą ir pasistengus užslėpti savo mažyti susimėtymą, nusišypso nenatūralia šypseną.
- Atrodo sakiau, kažką apie lošimus. Juk būtų gėda grįžti namo ir pranešti, kad nepralošei visų savo šlamančių, tiesa?- Nevykusiai ir vis dar susimėčius nusijuokia, kol pagaliau pakyla nuo lovos ir apsiauna batelius.- Bet gal pirmą pavalgykim? Mirštu iš bado,- labai vaizdingai patrina vietą, kur turi būt pilvas ir vėl blausiai nusišypso.
Atgal į viršų Go down
Luke Mathers

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 32
Miestas : Manhetenas
Pranešimų skaičius : 232
Join date : 2009-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 001   Kv. 07 29 2010, 19:58

Vaikinas, po tokių savo veiksmų jaučiasi panašiai kaip ir Porsha - susimėtęs ir nebežinantis ko griebtis. Jam net neprireikia atsisukti, kai supranta, kokio tipo merginos šypsena yra. Kadangi Mathers'as neveltui tituluojamas aktoriumi, jis linksmai nusijuokia ir atrodo beveik neįmanoma pastebėti, kad juokas dirbtinis.
- Die, negi rimtai aš atrodau toks kietas, kad švelnesnis mano elgesys sukelia tiek sumišimo, nuostabos ir dirbtinumo? - plačiai nusišypso, sukoncentruodamas žvilgsnį į tik ką panašiai kaip ir Mathers nusijuokusią Porshą. Šiai ruošiantis keltis, vaikinas nesutrukdo, nors labai trokšta tai padaryti - pokalbis jo akimis toli gražu nebaigtas, tačiau reikia judėti toliau. Laisvą jie turi tik savaitgalį. Tiek daug reikia nuveikti Las Vegase, prieš grįžtant į Niu Jorką, pilną darbų ir rūpesčių.
Pasekęs Porshos pavyzdžiu, Lukas greit pakelia užpakalį nuo minkštos lovos - visas jo tingumas ir mieguistumas kaip išgaravęs. Atsiminęs ką Porša sakė prieš trumpą Luko minčių išsakymą, vaikinas jau žiojasi griausmingai sutikti su jos išsakytu planu, tačiau Switch prabyla pirma su dar labiau viliojančiu pasiūlymu. Tik po Porshos žodžių, Luke pajaučia, kad ir pats yra kaip reikalas iššalkęs - žarna žarną ryja būtų per švelnus pasakymas. Vaikinas tik trumpai linkteli ir susirenka visus jam būsimoje kelionėje reikalingus daiktus pradedant mobiliuoju telefonu, baigiant pinigine, pripildyta ne vien valiuta ir kreditinėmis kortelėmis. Iki pat galo apsitaisęs viršutiniais rūbais ir avalyne, pasisuka į Porshą, nekantriu trypčiojimu parodydamas, kaip jis laukia nesulaukia kol galų gale gaus progą normaliai pavalgyti.
Atgal į viršų Go down
Natasha Romanoff
Is that dirty enough for you?
avatar

Zodiac : Scorpio
Age : 34
Miestas : Manhattan
Pranešimų skaičius : 866
Join date : 2010-06-30

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 001   Pir. 08 22 2011, 21:29

Savaitė, kai Romanoff buvo priverstinai išsiųsta atostogų Tonio dėka nepraėjo veltui. Ne tik pailsėjo, ir gavo laiko apmąstyti, kodėl taip trumparegiškai pasielgė tą vakarą ir susidėlioti visus taškus ant i, bet ir padėjo atrasti laiko kitai savo darbovietei, kodiniu pavadinimu „S.K.Y.D.A.S.“. Šį kartą užduotį gavo tiesiai iš Nick Fury, kuris paskyrė ją parūpinti labai neigiamu Jungtinių Valstijų saugumui vyriškiu iš tolimųjų rytų. Surasti, suvilioti ir nudėti. Klasikinės trys užduotys, kurias vis papildo kokie nors mažyčiai niuansai, į kuriuos neatsižvelgti būtų tiesiog milžiniška klaida. Dar prieš skrydi „S.H.I.E.L.D.“ būstinėje pasirūpino savęs apdorojimui. Pirmai kardinaliai pakeitė savo išvaizdą: užsidėjo ant galvos šviesių ir trumpų plaukų peruką, kuris buvo pagamintas iš natūralios žmogiškos žaliavos, nes tik tada sunku atpažinti apgaule, nuplaunamais dažais nusidažė taip pat šviesiai antakius (su galvos plaukais taip negalėjo pasielgti, nes šių yra per daug ir šiaip, jie per daug tamsūs), ant veido makiažo pagalba atsidaro strazdanų, o ir šiaip, kai kurie veido bruožai buvo išryškinti, o kai kurie nuslėpti. Pavyzdžiui, po sumanaus šešėlių panaudojimo, akiduobės atrodė keliskart labiau įdubusios nei iš tiesų yra, o žandikauliai buvo labiau išsikišę. Beveik panašėjo į visas kekšes, kurias Omaras Al Madžydas samdydavosi į savo kambarį „The Mirage“ viešbuty. Tik trūko ryškaus makiažo ir rūbų, kurie kabėjo ant pakabos priešais veidrodį. „Fury tikriausiai juokauja, - tyliai sau tarstelėjo. Žinoma, puošdavosi, kartais apsirengdavo labai seksualiai, kad traukdavo ne tik vyriškių, bet ir moterų, dėje, dažniausia pavydžią akį. Baigusi tvarkytis su veidu, pagaliau pasiryžo ir apsivilkti tai, į ką su tokiu nerimu ir žiūrėjo. Viskas atrodė pigokai, tik kekšė ir galėtų tokius drabužius dėvėti.
- Viskas gerai, 'Tasha? – po poros stuktelėjimų pasigirdo Nick balsas kitoje durų pusėje. Nieko neatsakius, iš kambario išėjo moteris, kuri tik kai kuriais veido bruožais priminė Natasha.
- Argi mano vardas ne Sunšain? – net vardas atrodė idiotiškas. Mėgo savo darbą labiau už viską. Mėgo persirenginėti, kartais net pavirsti į vyrą, bet negalėjo pakęsti, kai reikėdavo vaidinti kekšes, nes kažkokiems niekšeliams, kuriems be pasaulio sunaikinimo patinka dar mokėti ir už intymias paslaugas. Vyrui teko nusijuokti garsiai iš merginos sąmojo, nors šis ir nebuvo juokingas. Į savo pavaldinę žiūrėjo kaip į kraujo palikuonę, nes šią pats asmeniškai išmokė visko, ką žino ir moka žvalgybos srityje.
- Po dešimties minučių išskrendame, - lydėdamas merginą pakilimo aikštelės link tarstelėjo Nick. – Pakartok, ką darysi, kai prieisi prie Al Madžydo prie ruletės stalo?
- Mėginsiu užmegzti pokalbį, kuris nukryptų į pasiūlymą kilt į jo kambarį.
- Tada? – žinojo, jog mergina žino viską, bet norėjo išgirsti iš jos lūpų.
- Aš jį nužudau ir pakylų tarnybinis laiptais ant stogo, kur mane paimsite.
- Šaunuolė.
Las Vegaso oro uoste sraigtasparnis nusileido 8:00, o „Miražo“ kazino prie ruletės su taikiniu stovėjo 9:35. Apsimesti kvailute buvo taip lengva. Kaskart krizenti, kai šis pasako nejuokingą sąmojį, pūstelti į žetonus, lyg tai atneštų laimę, ir šnabždėti Omarui, koks jis vyriškas ir kad norėtų, jog jis kaip reikalas išbarškintų. Kol šie kilo aukštyn erdvioje lifto kabinoje, vyriškis jau buvo pradėjęs a la įžangą, kurios pasekoje sekė merginos krūtų maigymas, nors šiam ir atrodė, jog jis glamonėja, ir kitų kūno dalių aktyvus grabinėjimas, kuris Natashai nepatiko. Būtų jau lifte jį nudėjus, bet „paslėpta“ kamera tam visokeriopai trukdė. Netruko praeiti mažai laiko, kai „balandėliai“ atsidūrė erdviuose viešbučio apartamentuose, kuriuose apart milžiniškos lovos Natalia nesugebėjo užmatyti. „Įpilk ko išgert, - valiūkiškai sukrizeno, pati nusigaudama prie lovos ir labai jau nepadoriai, kaip laisvo elgesio merginoms ir pritiktų, praskiečia kojas, it šį kviestų paskubėti. Omarui nusisukus iš rankinės ištraukė 9 milimetrų šaunamąjį ginklą, kuriuo kulką ketino įstatyti tiesiai kambario laikinam savininkui į tarpuakį. Nebus daug triukšmo, nes viešbučio valdytojas pasistengė, kad kambarius skirtu garsui nepralaidžios sienos ir lubos, o visi langai buvo uždaryti. Tik dabar įsižiūrėjo į žmogų, kurį ketina nudėti: tamsaus gymio, stambokas, Džiosefo Baužio kūno įdegio spalvos kostiumu, netikrais „Armani“ batais, viršugalvyje pliktelėjęs. Galbūt savo šalyje turi kokį dvidešimt žmonų, penkiasdešimt palikuonių, bet kam tai rūpėjo? Tikrai ne tai, kuri nemėgo apsimesti kekšę. Vyriškiui prisiartinus su šampano taurę ir pamėginus užgulti „Sunshine“, šis gavo kulką į kaktą. Nelabai malonu, kai tavo veidą aptaško kraujas su smegenų ir kaukolės nuotrupomis, o ant tavęs užvirtęs lavonas. Nuvertus nuo savęs, telefonu iškvietė valymo grupę, kuri laukė pasiruošus, o pati tuo metu drėgnu viešbučio rankšluosčiu valė kraują ir makiažą nuo priešakinės veido dalies, kartu netrukdama persirengti ir savo „specofkės“, kurią į kambarį įnešė Fury. Šis pasirūpino, kad visas viešbučiau aukštas ir tarnybiniai laiptai nebūtų stebimi, tad nekilo grėsmės ir įkliūti. Nėra lavono, nėra žudikės, nėra įkalčių – nėra nusikaltimo, tad nereikės leisti mokesčių mokėtojų pinigų tiriant kažkokio teroristo iš Libijos mirties. Juk viskas taip paprasta. Kai išėjo iš vonios kambario, apartamentuose buvo pasilikę tik Fury ir pora vyrukų, kurie laukė, kada galės išvalyti Natashos pasinaudota patalpa.
- Kaip ėjosi? – Nikas neslėpė domėjimusi visko eiga.
- Kitą kartą blondinę kekšaitę galėsite būti jūs, – nusišypsojo juokaudama ir paskui vyriškį išėjo pro duris, netrukus užkildama tarnybiniais niekino nenaudojamais laiptais ir iškrisdami sraigtasparniu atgal namo į Niujorką.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 001   

Atgal į viršų Go down
 
Apartamentai 001
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: VALSTIJOS~ can't stand still :: Nevada - Las Vegas :: "The Mirage"-
Pereiti į: