BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Apartamentai 003

Go down 
AutoriusPranešimas
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Apartamentai 003   Tr. 10 21 2009, 15:57

Po sekmingo skrydzio, kurio metu nei i kokia katastrofa laineris papuole, nei lektuvo kokia stipri turbulencija nepasiglemze, ilekia i uzsisakyta kambari pro duris. Nuteskes tiek jam, tiek Helenai priklausancia manta kazkur i sona, vis dar uzsimiejojes tingiai griuna i lova. Trindamas nuo miego ispurtusi veida, suvapa:
- Kaip as dziaugiuosi, jog pagaliau esam cia!-stipriai nusiziovaves pirmiau istiesia rankas i prieki, kad atsisesti butu lengviau, o jau tuomet virsutine kuno dalimi igauna stacionaria padeti. Suglostes ranka issitarsiusius plaukus, ismeigia zvilgsni i Helena.
- Be to po skrydzio atrodai stebetinai sveika! Juk ne tu likai apdraskyta ir apkumsciuota,-siek tiek prisimerkia suteikdamas i Helena nukreiptam savo zvilgsniui soki toki pagiezingumo prieskoni. Netrukus prisimines, kad kone dziusta kaip nori rukyt, pasikuicia savo odines striukes kiseneje. Atrades joje pakeli su cigaretemis, viena issitraukia, o sukandes dantimis pridega. Kaip tikras nikotino vergas, itraukia su beribiu pasimegavimu ir bemat atkutes, instinktyviai savo dziaugsmu pasidalina su Barker:
- Neisivaizduoji kaip man to reikejo...-su savotiska meile debteli i smilkstancios cigaretes galiuka ir itraukes dar kelis, stiprius dumus, ispucia.
- Taigi kur keliausim dabar?-uzdaves pakankamai logiska klausima, trumpam ir nepilnai pakyla nuo lovos tam, kad galetu paciupti ant naktinio stalelio stovincia pelenine. Tvarkingai nupurtes i ja pelenus, vel sukrinta uzpakaliu i lova.

___________
Atgal į viršų Go down
Evelyn Salt
If you took the time to notice me.
avatar

Zodiac : Gemini
Age : 43
Pranešimų skaičius : 4949
Join date : 2009-09-25

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 003   Tr. 10 21 2009, 16:54

Visiškai neskubėdama, įeina į kambarį, akimis permesdama per jau spėjusį įsitaisyti Orlovą. Pavarčiusi akimis, nužingsniuoja iki numesto krepšio ir susiradusi reikiamus daiktus, išdėlioja juos ant lovos. Nelabai kreipdama dėmesį į vyrą šalia, nusimeta švarkelį ir maikutę. Lengvai papurčiusi nesenai išsitrauktą apdarą, patenkinta šypteli. Nepraeina daug laiko, kai Hel jau vilkėjo naujais drabužiais. Atsistojusi prieš didžiulį veidrodį kambario viduryje, kiek pasistaipo. Veidrodžio atspindyje sugaudžiusi Vitaly atspindį, iškelia antakį ir pasisuka vyro pusėn.
-Pirma aš noriu išgerti, iššvaistyti pinigus kazino... - neradusi žodžių užbaigti mintį, iškelia pirštą į viršų, ir it kokį smaigalį nutaiko į Orlovą. - nežinau kokios tavo mintys, bet vykdysim mano planus.

___________
Atgal į viršų Go down
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 003   Tr. 10 21 2009, 20:30

Helenai pradėjus kuistis, šiek tiek praplečia akis, be paprastai akiai būdingų refleksiškų sumirkčiojimų stebeilydamas į tai, kuo mergina užsiima. Šiai ėmus palengva nusirenginėt, stengiasi kuo nedemonstratyviau išreikšti nuostabą, nes jam pasirodė keista, kaip ji patingėjo užlysti už širmos. Žinoma, nesuganęs akių, pakankamai detaliai nužvelgia pusnuogę Barker, kiek jam leido tik tamsų rudą atspalvį išgaunantis kambario apšvietimas. Šiaip ne taip atplėšęs akis nuo draugės išlinkimų pastebi, jog Helena veidrodžio atspindyje susirado ir jo veidą. Šiek tiek susimėtęs naiviai nesitiki, kad mergina nepastebėjo kaip šis į ją žiūrintis, tačiau nesiteikia ir aiškintis. Pagaliau nupurtęs į peleninę kurį laiką tik kaip alternatyvą, kad turėtų ką palaikyti tarp pirštų naudotą, susmilkusią cigaretę, į Helenos pateiktą paliepimą paklūsti jos valiai atsako iškilmingu pagarbos atidavimo gestu, šiuo parodydamas, jog neketina šakotis ir yra pasiryžęs įvykdyti merginos norą. Tingiai pakilęs nuo lovos, su pakilia šypsena veide, akimirką užsispokso į Heleną ir pagaliau prakalba:
- Gražiai atrodai,-kilsteli vieną iš antakių suteikdamas savo minai šiokią tokią dviprasmybę. Susivokęs, kad eilinį kartą svaidosi įprastomis, banaliomis frazėmis, kvailai sukikena ir nieko nelaukęs patraukia prie krepšių su manta. Pačiupęs sau priklausantį, nukeliauja prie lovos atgalios ir prasegęs jo užtrauktuką, paberia daiktus ant užkloto. Pataršęs juos ranka, šį tą pakeliojęs, susiranda piniginę, kurios tūris yra būtiniausias viešnagės Las Vegas'e elementas ir sugrūdęs ją į striukės kišenę, mikliai atsisuka į merginą.
- Manau, jau galim keliauti,-nusišypso puse lūpų, be didesnių atidėliojimų patraukdamas durų pusėn, o kadangi Helena jo ketinimui keisti dislokacijos vietą pritarė, netrukus abu pasišalina iš apartamentų.

___________
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 003   Pir. 03 29 2010, 11:13

Kadangi tik šiam procesui vis dar užteko jėgų ir proto vyras visą dėmesįsutelkė tam. Parvertęs Fox ant lovos ją užgulė. Bučiuodamas ją jau norėjo pareiti prie rimtesnių dalykų, bet atsidūrus minkštuose pataluose ir veikiamam didelio alkoholio kiekio vyro jėgos pastebimai sumažėjo. Pasijautęs kiek apdujęs ir mieguistas jis ryškiai sumažino bučinių stiprumą.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 003   Antr. 03 30 2010, 10:21

Po ilgo nakties miego, pagaliau Tatum'as pramerkia akis. Tiesa tai padaro laabai sunkiai. Jausdamas tik galvos svaigimą ir skausmą susiima už minėtos vietos, Kiek taip pagulėjęs pagaliau atsisėda lovoj. kadangi gerklė buvo išdžiūvus ir jautėsi tiesiog šūdinai, vyras išsiropštė iš lovos ir nusvirduliavo iki vonios. Nekreipdamas dėmesio, kad kelyje kažką išvertė tik susiraukė nuo papildomo triukšmo. Nuprausęs veidą po lediniuvandeniu pažvelgė į savo atvaizdą veidrodyje. Atrodė taip blogai kaip ir jautėsi taigi tai jo nepaguodė. Suradęs vaistinėlę iš jos išgraibė kelias aspirino tabletes. Kiek pastovėjęs ir pasijautęs stabiliau grįžo į kambarį ir pamatė Fox. Bandydamas atgaminti vakarykščius prisiminimus susimąstė, bet tai jam dabar visiškai nepavyko, todėl jis vėl krito į lovą tikėdamasis, kad pagirios greit atslūgs.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 003   Antr. 03 30 2010, 10:30

Išgirdęs, kad Fox šalimais juda jis tik susiraukė lyg tai padėtų jam virst nematomu. Po kelių akimirkų išgirdęs Megan klausimą tik pamosikavo ore kažką duodamas suprast, kad jam visiškai neįdomu. Nes ištikrųjų jam dabar buvo įdomu tik jos sveikata kuri buvo labai sumauta. Norėdamas tuo įtikint Fox tik sumurmėjo.
- Kas ir kas nutiko ai gali palaukt..... - vos išleidęs šiuos žodžius iš savęs gulėjo lovoje lyg laukdamas palengvėjimo.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 003   Antr. 03 30 2010, 10:41

Kadangi jo protas dabar buvo visiškai neveiklus sureaguoti į Fox žodžius reikėjo laiko. Tai užtruko tiek ilgai, kada trodė jog jos pasakyti žodžiai jam nė motais, Bet po kurio laiko siupratęs ką ji pasakė, staigiai kiek tik leido jo jėgo atssėdo lovoj. Kadangi tai buvo per staigu jis kelias akimirkas pasedėjo nejudėdamas ir pasižiūrėjo į savo ranką ant kurio irgi buvo žiedas. Kadangi Channing'as buvo tikras plevėsa net visiškai pagiriotas jis sugebėjo sugalvoti išeitį.
- Tai kas? Nusiimk žiedą ir būsim išsiskyrę, - jis gūžtelėjo pečiais ir kadangi ja mtokia išeitis patiko jis vėl lėtai atsigulė lovoj.
- Sakiau, kad gali palaukt, - mostelėjęs ranka jis nė neėmė į galvą šios naujienos.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 003   Antr. 03 30 2010, 10:50

Iki tol nereagavęs į Fox judesius, gana ryškiai sureagavo į jo pajudinimą. Išpurtytas iš ramybės busenos jis susiraukė ir pirmą kart šiandien pažiūrėjo į Fox.
- Ramiau, moterie! - sušukęs kiek leido jo jėgos suprato, kad ramybės neturės. Taigi atsisėdo lovoje ir paėmė popierius. Prisimerkęs jos studijavo kiek leido jo nelabai blaivas protas. Po daugiau nei dešimties kartų perskaitymų suprato koks čia daiktas. Po dar dešimties perskaitymų suprato kas jame parašyta.
- Va čia ryškiai parašyta, kad po tryjų mėnesių gallėsim išsiskirt iki tol turim gyventi kartu ir bla bla bla - tikriausiai neapvirškinęs šios naujienos deramai numetė popierius į šoną ir vėl atsigulė į lovą tikėdamasis kad jau patenkino Fox ir galės dar ramiai pasnaust.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 003   Antr. 03 30 2010, 11:09

Vėl gulėdamas be reakcijos nekreipė dėmesio į aplinkos veiksniuis. Susiraukimų tik davėsuprast, kad skambutis į duris jam labai nepatiko. Po kelių minučių gavęs kavą išspaudžia menką šypsnį ir atsisėda lovoj. Atsirėmęs į atlošą pasižiūri į merginą ir nusišypsojęspats sau atsigeria kavos. Atrodo, kad šis menkas gėralas gerokai pakėlė jam nuotaiką.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 003   Antr. 03 30 2010, 11:22

Gerdamas kavą išgirdęsmerginos žodžius pasisuko į ją.
- O ką tu nori daryti? Prasitrinsim kur tris mėnesiu ir išsiskirsim - atsainiausiu tonu pasakęs jis vėl didesnį dėmesį skyrė kavai no ne šiai situacijai. Jau visiškai atsipūtęs mėgavosi kava nė nejausdamas jokios sąžinės graužaties dėl susiklosčiusių įvykių.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 003   Antr. 03 30 2010, 11:31

- Žinau, ir tau tai patinka, jei nepatiktų nesitrintum su manim, - nusijuoikęs jis konstatavo faktą, o jį pagrindęs jįs išsišiepė nes tai turėjo įtikint merginą. Po kiek laiko jis atsisuko į ją ir iek surimtėjo:
- Gerai. Jei rimtai ką tu nori daryti? Apsimest laiminga šeima tris mėnesius? - nusijuokęs iš tokio pasiūlymo jis vėl atsigėrė kavos kuri ėjo į paabigą.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 003   Antr. 03 30 2010, 11:40

Taip sedėdamas pagaliau pasijuto geriau. Galva nebesvaigo ir buvo pajegus mąstyti. Jis pasižiūrėjo į Fox kurios galva jau buvo jam ant peties. Pagaliau supratęs kokia situacija įvyko kurį laiką sėdėjo be jokių emocijų veide. Galiausiai viską iki galo suvirškinęs prabilo:
- Kaaa? Gyventi kartu? - kadangi buvo daugiau nei lengvabūdis jis kreivai pasižiūrėjo į Megan.
- Pasakyk, kad pajuokavai. - pagaliau atslūgus netikėtumui jis apgalvojo visas šio pasiūlymo galimybes.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 003   Antr. 03 30 2010, 11:47

Kadangi buvo tiesiogine to žodžio prasme priremtas į kampą, duodamas laiko savo pamąstymams labai lėtai baigė gert kavą. Padėjes puodelį ant spintelės šalia atsisuko į Fox.
- O tu nori santuokos? - paklausęs klausimo kuris jam atriodė visiškai nekeistas, vėl pasižiūrėjo į Fox kiek kreivai. Mat su tokiu kaip Tatum'o būdų bet koks įsipareigojimas atrodė kaip didelis iššūkis ir visi aplinkui tai žinojo.
- Juk tai nieko įdomaus. Tik žiedai, popieriai ir du žmonės gyvenantys kartu priršti vienas prie kito. - lyg bandydamas parodyti merginai kankinančias santuokos puses pastaruosius žodžius ištarė taip lyg kalbėtų apie kankinimus.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 003   Antr. 03 30 2010, 11:55

Pasedėjęs kiek lovoje jis pažiūrėjo į vonios duris. Supratęs, kad atsidūrė beviltiškoje situacijoje jis tik giliai atsiduso. Dar kartą viską apmąstęs jis sunkiai atsikėlė iš lovos. Tyliai įėjęs į vonią jis atidaro dušo duris ir su visais rūbais įlipa į dušo kabiną. Atsistojęs prieš Foz tik skėsteli rankom į šonus. Jausdamas srovę galutinai prasiblaivo ir atsidusęs pasako.
- Jei nori būt priršta prie tokio kaip aš mielai prašom - rimtu tonu pasakęs stovi po vandeniu ir net nejuda.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 003   Antr. 03 30 2010, 12:04

Prirėmęs ją prie dušo sienos nusišypso:
- Reikia. Nes aš to noriu, - nusišypsojęs pagaliau pats sau tai pripažino ir įsisiurbė Megan į lūpas. Viską apmąsčius ši mintis neatrodė tokia tragiškai katastrofiška kokia buvo prieš dešimt minučių. Liaudiškia tariant gerai pasilaižęs su Fox ir įgavęs kažkokios energijos pasišlina iš dušo kabinos ir apsirengia.
- Ruoškis. Skrisim namo, - kažko labai patenkintas pasižiūri į savę veidrodyje ir apsitvarko jau geriau atrodžiusią išvaizdą.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 003   Antr. 03 30 2010, 12:13

Vis dar žiūrėdamas į save veidrodyje išgirdės Megan klausimą atsisuko į ją.
- Taip. Noriu, - užtikrintu tonu tai patvirtinęs jis vėl nusisuko į veidrodį ir baigė tvarkytis.
- O tu? - pasižiūrėjęs į veidrodį ir išvydes Megan atvaizdą nusišypsojo.
- Nes jei ne sakyk. - nė pats negalėdamas patikėti savo rimtumu kažko susimąstė bet veido mimika to neišdavė.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 003   Antr. 03 30 2010, 12:23

Išsišiepęs nuo bučinio jis pasikabino Megan per liemenį.
- Dabar, - išsišiepęs išsivedė ją iš kambario. Nužvelgęs jį ir įsitikinęs, kad nieko nepaliko pajudėjo toliau. Nusileidęs į registratūrą sumokėjo už viską. Ir greit pasigavęs taxi įsėdo kartu su mergina ir pajudėjo link oro uosto.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apartamentai 003   

Atgal į viršų Go down
 
Apartamentai 003
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: VALSTIJOS~ can't stand still :: Nevada - Las Vegas :: "The Mirage"-
Pereiti į: