BLACK DIAMOND
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
















• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.




















Administracija




 

 Svetainė.

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Channing Tatum

Channing Tatum


Zodiac : Taurus
Age : 44
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

Svetainė. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Svetainė. - Page 4 Icon_minitimePir. 11 09 2009, 11:27

Supratingai linktelėjo, pasitvarkė savo rūbus.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

Channing Tatum


Zodiac : Taurus
Age : 44
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

Svetainė. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Svetainė. - Page 4 Icon_minitimePir. 11 09 2009, 11:31

-ohoooo kokia tu graži. - Neslėpdamas emocijų gerėjosi savo kompanjone.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

Channing Tatum


Zodiac : Taurus
Age : 44
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

Svetainė. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Svetainė. - Page 4 Icon_minitimePir. 11 09 2009, 11:34

Atkišo merginai parankę.
- Eime? - šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

Channing Tatum


Zodiac : Taurus
Age : 44
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

Svetainė. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Svetainė. - Page 4 Icon_minitimePir. 11 09 2009, 11:37

Šyptelėjęs nusivedė merginą.
Atgal į viršų Go down
Luke Mathers

Luke Mathers


Zodiac : Taurus
Age : 38
Miestas : Manhetenas
Pranešimų skaičius : 232
Join date : 2009-12-06

Svetainė. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Svetainė. - Page 4 Icon_minitimeSk. 12 06 2009, 20:25

Luke'as išsišiepia, po Melindos pirmojo pareiškimo.
- Taip, taip. Sadistas, - nusišypso. Merginai pasakius, kad pasiilgo, vaikino veidas iš kart pasikeičia, sušvelnėja. Švelniai ranka perbraukęs Meli skruostikaulį, žiūri į merginos akis.
- Ir aš tavęs. Dėl to pirmu taikymu ir atlėkiau pas tave, - ištaria kiek tylesniu balsu.
- O apie tave to paties negalėčiau pasakyti. Nerealiai pasikeitei, išgražėjai. Mano atmintyje buvai išlikusi kiek kitokia, - nusijuokia ir vėl įsisiurbia į merginos lūpas. Po ilgo bučinio, atsitraukia ir sukišęs rankas į kišenes, apsižvalgo. Kaip visada, būdamas labai "naglas", klesteli ant sofos.
- Aš neturėčiau nieko prieš, jei pasiųlytum vyno, - išsišiepia.
Atgal į viršų Go down
Luke Mathers

Luke Mathers


Zodiac : Taurus
Age : 38
Miestas : Manhetenas
Pranešimų skaičius : 232
Join date : 2009-12-06

Svetainė. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Svetainė. - Page 4 Icon_minitimeSk. 12 06 2009, 22:28

- Aišku nepasikeičiau. Tokie kaip aš niekada nesikeičia, - išsišiepia, laukdamas Melindos šalia. Stebi merginos iškilumus šiai esant pasilenkus. Paėmęs vieną taurę, linkteli dėkodamas ir apkabina prisėdusią gražuolę viena ranka.
- Pasakok naujienas, - nusišypso.
Atgal į viršų Go down
Luke Mathers

Luke Mathers


Zodiac : Taurus
Age : 38
Miestas : Manhetenas
Pranešimų skaičius : 232
Join date : 2009-12-06

Svetainė. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Svetainė. - Page 4 Icon_minitimeAntr. 12 08 2009, 19:38

Luke'as išsišiepė nuo ausies iki ausies, Melindai pripažinus, kad be Luko kankinosi.
- Eh, tu visad mokėjai meluoti, vaidinti ir pamaloninti mane. Aš apsimesiu, kad patikėjau, nes tai tikrai glosto mano savimeilę, - sukikeno ir palenkęs galvą, apdovanojo Melindą trumpu, vos keliolikos sekundžių bučiniu. Tiesiog jis buvo velniškai išsilgęs merginos lūpų ir nesusilaikė. Po bučinio, vyras atitraukė galvą ir kelias sekundes klausėsi ką toliau kalbėjo Meli. Šiai nustojus, Luke primerkė akis ir patrynė keletos dienų barzdelę, šitaip atrodydamas labai susimąstęs.
- Galėčiau tau papasakoti apie seksualias irakietes, ar kenkiančius vaikus. Galėčiau informuoti tave ir apie automatus, kuriuos teko išbandyti, bet dėja nemanau, kad tokiomis kalbomis labai sudominčiau tave, - žodis po žodžio dėstė, labai daug dėmesio skirdamas kiekvienam Melindos veido krustelėjimui, linktelėjimui ir panašiai. Baigęs kalbėti, šyptelėjo.- Gaila, negaliu papasakoti apie tenykščius bičus. Puikiai žinau, kad tau tai tikrai patiktų, - plačiai išsišiepė, švelniai glostydamas Death koją, kuri buvo tiesiog tobulos formos ir tobulo ilgio. Kiek nuleidęs akis į besidarbuojančią ranką, dar švelniau perbraukė merginos koją, aišku, sukeldamas malonius šiurpuliukus. Kadagi pauzelė buvo labai nedidelė, vėl pakėlė akis į Meli ir tęsė:- Matai, tu puikiai žinai, kad aš esu pats tikriausias heteroseksualas ir dėmesio vaikinams neskiriu... - sukikeno, nes prisiminė vieną gerą nuotykį, pakeliui į atostogų nuo Manheteno vietą. - Dėja, ne visi tokie. Kadangi skridau be palydovės, sulaukiau poros nedviprasmiškų pasiųlymų iš gan žinomų bičų apsilankyti tualete, - kiek garsiau nusijuokė. - Buvo žiauru. Paskui visą likusią kelionę sėdėjau susigūžęs, - sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Luke Mathers

Luke Mathers


Zodiac : Taurus
Age : 38
Miestas : Manhetenas
Pranešimų skaičius : 232
Join date : 2009-12-06

Svetainė. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Svetainė. - Page 4 Icon_minitimeAntr. 12 08 2009, 22:51

- Ir jeigu neklystu, tu visų tų būdų žinovė, - sukikeno, kadangi Melinda lovoje buvo tikrai nepakeičiama, po bučinio Luke'o iniciatyva, vyras išsišiepė, merginai davus komplimentą.
- Miela girdėti tai iš tavęs. Turbūt kitos tokios ekspertės visam NY nerastum, - įtikinamai linktelėjo, padarydamas gan rimtą veido išraišką. Ilgai tokios laikyti nepavyko, nes vyrui teko plačiai nusišypsoti.
- Tau sunku įsivaizduoti, nes prie tavęs toks nebūnu. Iš vis. Jokio mano kūno dalis prie tavęs nebūna rami ir susigūžusi ilgiau nei reikia.
Merginai pasiųlius tostą, Mathers'as papurtė galvą, parodydamas savo prieštaravimą. Kilstelėjęs taurę, paskelbė savo tostą:
- Už homoseksualų cheminį kastravimą. Tai kiečiau, - linktelėjo ir gurkštelėjo iš taurės.
Kadangi užuomenos kurį laiką darėsi vis karštesnės, vyras ilgiau ir nebelaukė. Pastatęs savo taurę ant staliuko, tvirtai sudėjo rankas ant Meli liemens ir įsisiurbė į merginos lūpas. Bučiuodamas ją, pamažu guldė ant sofos, kur ne vieną kartą vyko veiksmas. Luke'as niekur neskubėjo, šitam malonumui - seksui su Meli - savo dienotvarkėje jis buvo paskyręs ganėtinai ilgą laiko tarpą, pavadintą "Golfas".
Mathers'as pradėjo pamažu leisti rankas link suknelės apačios. Tvirtai sugriebęs už kampų, ėmė kelti suknelę aukštyn. Galutinai ją numovęs, pratęsė bučinius ne tik lūpoms, bet ir kaklo sričiai.
Atgal į viršų Go down
Luke Mathers

Luke Mathers


Zodiac : Taurus
Age : 38
Miestas : Manhetenas
Pranešimų skaičius : 232
Join date : 2009-12-06

Svetainė. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Svetainė. - Page 4 Icon_minitimeKv. 12 10 2009, 20:52

Luke'as padarė mąslią išraišką, apsimesdamas susimąsčiusiu.
- Galima sakyti ir taip, tik aš meluoju įtikinamiau. Sutinki? - plačiai nusišypsojo. Reikalo bandyti įrodyti, kad kalba tiesą nebuvo, nes tai peraugtų tiesiog į labai nuobodžią diskusiją.
- Tu ką, rimtai manai, kad aš įleisčiau savąjį velnias žino kur? Man reikia gražios, malonios, mielos ir visokios kitokios merginos, kad su ja mane sietų ne vien seksas, - gal kiek rimčiau pratarė, bet veide žaidė blausi šypsenėlė.
- Kiek žinau, ir kiek spėjau pastebėti, kitokie tau nelabai tinka ir patinka, - sukikeno, po frazės apie pasiruošimą.
Prasidėjus kiek intensyvesnėms glamonėms, Luke'as nuslysta žemyn, pasiruošęs visu pajėgumu patenkinti Meli, lyg atsilygindamas už visus praleistus mėnesius. Pakeliui link "kelionės" tikslo, vyras ilgiau užsilaikė ties merginos krūtine.
Atsargiai nutempęs merginos kelnaites žemyn, keletą minučių užsiliko ties pagrindine Death vieta. Sukėlęs nepakartojamą malonumą merginai, Mathers'as net nesiruošia baigti. Vėl pakilęs aukštyn, Luke'as įsisiurbia į Melindos lūpas. Po dar šiek tiek glamonių, Luke'as vienu, gan grubiu judesiu įsiskverbė į merginą.
Atgal į viršų Go down
Luke Mathers

Luke Mathers


Zodiac : Taurus
Age : 38
Miestas : Manhetenas
Pranešimų skaičius : 232
Join date : 2009-12-06

Svetainė. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Svetainė. - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 19 2009, 23:42

Malonumui užliejus visą kūną, Lukas sustingsta keletai akimirkų, tačiau ilgai nelaukęs apdovaoja Meli vienu, paprastu ir niekuo neišsiskiriančiu bučiniu. Atsitraukęs, patogiai įsitaiso ant sofos ir pasirąžo. Kadangi po tokio puikaus akto, kurį laiką Mathers'ui žodžiai net nesidėlioja, užpildydamas atsiradusią tylą veiksmais, Lukas pribaigia ant stalo stovėjusią vyno taurę ir pasisuka į Meli. Giliai įkvėpęs, lėtai papurto galvą ir iškvepia orą.
- Va ko man labiausiai trūko... - išsišiepia, tikėdamasis, kad Death suprato kaip malonu buvo Lukui vos prieš keletą akimirkų ir, kad ji supranta ką jis nori pasakyti. Šyptelėjęs, dar kartą iškvepia plaučiuose susikaupusį orą. Nusukęs galvą nuo Lindos, ranka perbraukia per procesą nuo prakaito sušlapusius plaukus.
- Primink, kurioje namo dalyje dušas? - kilsteli antakius, kilus puikiai minčiai palįsti po dušu kartu su šiame kambaryje esančia persona.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Svetainė. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Svetainė. - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Svetainė.
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Svetainė
» Svetainė
» Svetainė
» Svetainė
» Svetainė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: Sunset 8-
Pereiti į: