BLACK DIAMOND
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
















• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.




















Administracija




 

 360Degreezzz@yahoo.com

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
Tony Stark


Zodiac : Aries
Age : 59
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8855
Join date : 2010-03-12

360Degreezzz@yahoo.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: 360Degreezzz@yahoo.com   360Degreezzz@yahoo.com Icon_minitimePen. 07 15 2011, 17:35

Vienintelis Tonio Stark`o elektroninis paštas, kurį vyras incognito principu naudoja įvairiems asmeniniams tikslams, kaip antai registracijoms į pron saitus (lol, jk), narystėms į visokius internetinius puslapius (Youtube and shit) ir panašiai.
Atgal į viršų Go down
Isabella Rodriguez
Yo soy tuyo
Isabella Rodriguez


Zodiac : Virgo
Age : 33
Pranešimų skaičius : 399
Join date : 2011-07-16

360Degreezzz@yahoo.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 360Degreezzz@yahoo.com   360Degreezzz@yahoo.com Icon_minitimeŠt. 07 16 2011, 16:04

To: 360Degreezzz@yahoo.com
From: stmaria@yahoo.com
Subject: Teorinis elektros varžos įvairiuose terpėse tyrimas idealiomis sąlygomis
360Degreezzz@yahoo.com Attach TEVITTIS.doc
______________________________________________________________________________

Hey,
kur tu dingęs?! Dėstytojas neturėdamas prie ko prikibti, nuolatos plauna smegenis mums :)
Įmetu tau mūsų praeito mėnesio darbą. Padariau viską ką galiu, tavo eilė ištaisyti ir jau trečiadienį turėsime pristatyti McHogan'ui.
Be to, jei gausime mažiau B, tave išspirs lauk, o, tikriausiai, tik aš viena žinau, jog galvą tu turi ir be tavo pagalbos aš susimausiu. Žinau, kad savo el. paštą tikrini dažniau nei ar reikia keisti apatinius (!), tad PASKUBĖK!!!

P.S. Jei neatsakysi į laišką per tris dienas, užsibarikaduok...
Atgal į viršų Go down
http://tinyurl.com/5vzxjp7
Isabella Rodriguez
Yo soy tuyo
Isabella Rodriguez


Zodiac : Virgo
Age : 33
Pranešimų skaičius : 399
Join date : 2011-07-16

360Degreezzz@yahoo.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 360Degreezzz@yahoo.com   360Degreezzz@yahoo.com Icon_minitimeŠt. 07 16 2011, 18:35

Jau kitą dieną, po laiško išsiuntimo savo "laboratorinio partneriui", jam paskambina, pasitikslindama, ar šis laišką gavo. Paaiškėjus, jog rašydama "Kam:" laukelyje pažįstamo pašto dėžutės adresą padarė visai neapmaudžią, tik žioploką klaidą užmetus per daug paskutinės angliškos abėcėlės raidžių. Išsiaiškinus, kaip suklydo, persiunčia laišką su prisegtu failu jau reikiamam žmogui, bet dūšioje pasilieka abejonė, kam galėjo "nuskilti" gauti tokią didžiumą skaičiavimų, kurie vidutiniokui, kuris sugebėjo užsivadinti tokiu kvailu vardu (žinoma, nesididžiavo ir savuoju, bet šį susikūrė dar būdama penkiolikos, kai užplaukė padaryti kažką tikrai linksmo ir parašyti vietiniam vienuolynui apie "savo" pasirodymą po 24 valandų, o vėliau pradėjo ir naudoti, tad kurtis naujosios net nematė preteksto). Visgi kitos dienos vakare, sugrįžus namo iš darbo, įsijungė kompiuterį ir atrodo du naujus laiškus. Vienas jų buvo iš 360Degreez@yahoo.com, o kitas - 360Degreezzz@yahoo.com. Fasadinė galvos pusė netrunka prisipildyti "do fak?!" išraiškos. Žinoma, pirmumą suteikė savo kursiokui, kuris teigė, jos Bella nepadarė jokios klaidos ir gali drąsiai šį pateikti jų dėstytojui. Pagalvojo, jog kitaip ir negali Būti. Jau įprato, jog paskirta į tą pačią komandą su Bill'u turi nudirbti visą darbą, kai šis tuo metu dirba atmestinai. Pasiseka, kai tavo tėvų pajamos per metus siekia šešiaženklį skaičių. Visgi, smalsumas privertė pažiūrėti, ką gavo iš 360Degreezzz. Pirmai perskaitė laišką, kuris pamalonino pirmai jos savimeilę ir nuteikė ją surančiusią ištaisytą savo darbą. Ir tikrai, atvėrus .doc tipo failą teko įsitikinti, jog nesugebėjimas sekti skaičius dabar jai pakišo koją. Nežinojo, ar turėtų pasikliauti nepažįstamuoju, bet šio atitaisymai pasirodė tikrai logiški, tad kitą savaitę, atėjus atsiskaitymo dienai, McHogan'ui pateikė būtent ištaisytą versiją. Ir, kad nutrenktų Isabella žaibas, Bill'as ir mergina gavo po A+. Kadangi kelnės buvo perpildytos laimės, negalėjo sulaukti, kada galės grįžti namo ir parašyti laišką misteriui X.


To: 360Degreezzz@yahoo.com
From: stmaria@yahoo.com
Subject: Ačiū! ;DD
______________________________________________________________________________

Labas! ;D
Tu net neįsivaizduoji, kaip išgelbėjai mano ir mano draugo subines. Gavom po A+ ir dėstytojas netgi paprašė palikti darbą, kad šį galėtų parodyti kitiems ;DDD
Žinoma, jaučiuosi truputi apgaudinėjus, žinant, koks mano dėstytojas kibus, manau, būtume gavę B-, bet to būtų pakakę bent jau mano kursiokui.
Esu labai dėkinga. Manau keksiuko čia nepakaktų (:
______________________________________________________________________________


Parašius laišką, nuspaudus "Send" mygtuką, išjungia savo jau nutrintą nešiojamą bei jau į relikviją panašėjantį ASUS kompiuterį, pasiryždama atlikti kitus namų darbus, kurių padaugėjo.
Atgal į viršų Go down
http://tinyurl.com/5vzxjp7
Isabella Rodriguez
Yo soy tuyo
Isabella Rodriguez


Zodiac : Virgo
Age : 33
Pranešimų skaičius : 399
Join date : 2011-07-16

360Degreezzz@yahoo.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 360Degreezzz@yahoo.com   360Degreezzz@yahoo.com Icon_minitimeŠt. 07 16 2011, 21:39

Praėjo pora dienų po to, kai mergina supaišė padėkos žinutę asmeniui, kuris jau pirmoje žinutėje pagyrė ją už jos protinius gebėjimus pasireiškinčius fizikoje, bet nieku gyvu nepaskandino šio susirašinėjimo savo minčių jūroje. Pastarąsias dienas dirbo dviguboje pamainoje, aptarnavo bemaž virš keliolikos dešimčių žmonių, išnešiojo dar daugiau įvairių patiekalų, bet iš galvos neišmetė vyriškos giminės personos. Sugrįžus namo, nusiavė sportbačius ir nusivilko padavėjos uniformą, pasilikdama su skirtingos spalvos, matomai pigokais apatiniais. Buvo jau vėlu, labai vėlu, bet laiko nuovaka Bellos jaus senokai nebeveikė, tad labai nustebo, kai per nespalvotai vienintelį kanalą rodantį televizorių transliavo Amerikos bene pagrindinius atributus - vėliavą bei himną. Neskubėjo šių išjungti, nes buvo labiau susikoncetravus į savo pašto dėžutės tikrinimą. Sunku užpasakyti, kaip merginai užgniaužė gauta žinutė, bet galima pamėginti. Širdis pradėjo plakti šiek tiek greičiau, delnai prakaituoti, tad šiuos pradėjo trinti vieną į kitą, kvėpavimas sulėtėjo. Tik vėliau, kai gulėjo lovoje ir buvo ant miego ribos, paklausė savęs, kodėl ją aplankė būtent tokios, iš niekur kylančios reakcijos.


To: 360Degreezzz@yahoo.com
From: stmaria@yahoo.com
Subject: (Be temos)
______________________________________________________________________________
Tavo pagyros mane verčia nurausti. Yra frazių, prie kurių aš, asmeniškai, niekada nepriprasiu (:
Šiuo metu mokausi Politechnikos fakultete, antrame kurse. Mano bendradarbės galvoja, jog švaistau savo jaunystę. Bet tai mano gyvenimas, tiesa? ;D
O jei tai mano tikras vardas? Juk yra ir tokia galimybė ;DDD Bet manieji gimdytojai užvadino mane Bella, tad gali ir mane taip įsivardinti (: o koks tavo vardas? Misteris X skamba labai... Kaip piktasis genijus! ;DDDDDDD Be to, kuo tu užsiimi gyvenime, kad gali taisyti tokių žiopliukių, kaip aš, darbus?

P.S. Juk nesi tikras, jog moku kepti... Bet pats laikas patikrinti savo sugebėjimus (:
______________________________________________________________________________


Baigus rašyti, pakėlė akis nuo kompiuterio ekrano, pamatė, kad televizorius šiuo momentu eikvoja elektrą be reikalo, o sau išlaidauti negalėjo leisti. Džiaugėsi, kad sekantis rytas yra savaitgalis ir nereikės niekur skubėti. Galės visą dieną šlaistytis po namus vien su naktiniais, ant kurių buvo nupaišytas ką tik visą pieną išlakęs ir sau ant galvos užsivertęs dubinėlį "ryžas" katinas. Nusisegus gėlėtą liemenėlę, o vėliau ir nusimovus juodas, šortukus priminančias kelnais, išsimaudė po šiltu dušu ir apsivilkus jau paminėtus žydrus naktinius, kurie maskavo jos figūrą, nuėjo į lovą, kurį laiką negalėdama sumerkt akių.
Atgal į viršų Go down
http://tinyurl.com/5vzxjp7
Isabella Rodriguez
Yo soy tuyo
Isabella Rodriguez


Zodiac : Virgo
Age : 33
Pranešimų skaičius : 399
Join date : 2011-07-16

360Degreezzz@yahoo.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 360Degreezzz@yahoo.com   360Degreezzz@yahoo.com Icon_minitimeSk. 07 17 2011, 17:51

______________________________________________________________________________

Me: sveikas! na, o tu, tikriausiai, tokiu nepasižymi, tiesa? o dieve, kaip seksistiška! žmogus pasirenka tai, ką moka geriausia :) na ir kas? yra paketai pavadinimu "bella", bet niekad nesijaučiau, jog turėčiau save su jais siet ;DDD ir tikrai.. žiauroka! jei pasaulyje ir yra meilės istorija, kuri būtų labiau nevykus, tai būtent toji. nesu femenistė, bet toli gražu nesu panaši į tą mergaičiukę ;DD tikiuosi, kad tau nėra virš 100 metų... būtų - keista ;DD spėju, tau tikrai daugiau nei 30, tiesa? ;DDD ironiška, nebijau savo realybės peripetijų, tad kibernetinis prievartautojas manęs negąsdina. turiu nagus, apsiginti moku ;DD esu lotynų amerikietė, o vardas isabella yra hebrajiškas vardas, reiškiantis "dievo pažadas" ;DDD pamėginsiu atsakyti į visus klausimus iš eilės, tad turėsi man atleisti, jei ką nors praleisiu. taigi, studijuoju ny, mėgstu skaityti fantastinę literatūrą, latino muziką ir šokius, ugninė raudona, labiausiai verkiau per foresta gumpą, niekas nesupranta, kodėl), rašau abiejomis rankomis (išmokau, kai 3 klasėje brolis sulaužė dešinę ranką, o mokytis norėjau) bei nesu alergiška. tikriausiai, dabar atitinkamai laukiu tavo atsakymų ^^
______________________________________________________________________________
360Degreezzz@yahoo.com Im_msgr_logo
Atgal į viršų Go down
http://tinyurl.com/5vzxjp7
Isabella Rodriguez
Yo soy tuyo
Isabella Rodriguez


Zodiac : Virgo
Age : 33
Pranešimų skaičius : 399
Join date : 2011-07-16

360Degreezzz@yahoo.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 360Degreezzz@yahoo.com   360Degreezzz@yahoo.com Icon_minitimeSk. 07 17 2011, 20:24

Kaskart iškylant vis naujai žinutei, niekaip nusugebėjo nulaikyti šypsenos, kuri platėjo vis labiau ir labiau.

______________________________________________________________________________

Me: tiesiog... vau! Happy forever alone įdomu, ar ny yra dar daugiau žmogų, kurie užsivadinę, iš esmės, tuo pačiu vartotojo vardu? :razz:

Me: atradau beveik visus atsakymus, tik nėra labiausiai sujaudinusio filmo... tagi, koks gi jis?
:biggrin:

Me: mano charakteris? meh, labai nemėgstu šito klausimo. kai reikėjo rašyti motyvacinį laišką, manau, susimoviau. ačiū dievui, kad jiems labiau parūpo mano loginis intelektas, o ne emocinis :smile2:

Me: esu... tikriausiai, rūpestinga. nežinau dienos, kada nesusisiekiau su savo šeima. telefono sąskaita mane žudo, bet tikrai nepraleidžiu progos išklausyti savo mamos. taip pat komunikabili (ilgas žodis apibūdinti paprastai savybei), manau, per mano laidotuves visi atrastų gražų žodį apie mane pasakyti :razz: taip pat šmaikšti! tau nekilo klausimų, kodėl pasivadinau stmaria? :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Me: manau, nesu labai gera kalbėtoja apie save. nors ir kaip norėčiau :biggrin:

Me: a, esu kaprizinga! tas velniūkštis retai išlenda, nes nuo pat vaikystės esu mokoma būt nuolanki, bet jei jau kažko norėsiu, tai tikrai gausiu. todėl mama ir nėra labai patenkinta mano studijų kryptimi. jos manymu, moteris turėtų apsiimti "žemiškesnės" profesijos...
______________________________________________________________________________
360Degreezzz@yahoo.com Im_msgr_logo
Atgal į viršų Go down
http://tinyurl.com/5vzxjp7
Isabella Rodriguez
Yo soy tuyo
Isabella Rodriguez


Zodiac : Virgo
Age : 33
Pranešimų skaičius : 399
Join date : 2011-07-16

360Degreezzz@yahoo.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 360Degreezzz@yahoo.com   360Degreezzz@yahoo.com Icon_minitimePir. 07 18 2011, 14:04

______________________________________________________________________________

Me: *apsižiūri aplinkui* tikriausiai... aš :smile2:

Me: neteko matyti :biggrin: :biggrin: :biggrin: tikiuosi, ir neteks.

Me: laiškas buvo skirtas stojant į universitetą. vietoj savo charakterio savybių vardinau priežastis, kodėl nepriimti lotynų amerikietės su aukštu kandidatiniu balu būtų tiesiog neteisinga... :smile2: tikriausiai, viskas kartu. žinoma, mano vienintelis ir geriausias mokytojas buvo tas pats pusbrolis, su kuriuo po kapotu praleisdavome nemažai laiko. tik nensusidaryk klaidingos nuomonės. tik telenovelėse tarpusavyje nuoširdžiai įsimyli pusbroliai :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Me: ką tik pasižiūrėjau į savo kompiuterio kamputį. manasis dvejomis valandomis atsilieka, nes nustatytas californijos laiku :8): o šiaip, turiu miego sutrikimų. dvi naktis nemiegu, jaučiuosi dienomis žvaliai, o galiausiai pats organizmas "atsijungia". ačiū dievui, kad tai visada nutinka mano namuose :smile2:

Me: kai man buvo penkiolika, sedėjome kompiuterių klasėje, o mokytojas aiškino apie internete tvyrančius pavojus. su suolo drauge nuobadžiavome, todėl pradėjome naršyti ir netyčia į mūsų akiratį papuolė karmelitų vienuolynų tinklapis. tai mes susiradome jų el. paštą, susikūrėme savo ir pakvietėme kitą dieną vidurdienį laukti marijos atėjimo. ir jos patikėjo. pirmą valandą buvo juokinga, bet po trijų valandų nuėjau išpažinties.

Me: visai nesu vienturtė, tuo labiau, jog pati jauniausia. šiuo reiškiniu ir paaiškina mano charakterį mano emocinio intelekto dėstytoja. sajoju įsidarbinti kokioje nors galingoje korporacijoje, tokioje kaip "stark ind." ar "hammer ind.", nors širdis labiau linksta prie pirmojo varianto, tik nelabai tikiu, jog man ten gali atsirasti vietos :smile2: fanta! ar žinojai, kad kola spalvoja su pigmentu, atrandamu tik tarakuonose? o iš kur žinoti, kad pepsi to paties nedaro? sprite nemėgstu, nes man po jo visada sutrinka virškinimas, tad jeigu perku gėrimą, kurio nerekomenduotų joks sveiko proto dietologas, tai fanta :biggrin: :biggrin: paskutiniu metu vis perklausau shakira - hay amores, iš tų laikų, kai ji per daugiausia nesivaikė populiarumo š. amerikoje ir nedainavo angliškai. tokios smulkmenos, kaip žydančio rožės, mano sūnėno lakstymas po namus ir susirašinėjimai su nepažįstamaisiais (nors iš tiesų ir aš tai darau pirmą kartą!). esu tamsių plaukų bei rudų akių. tipinė latino mergina :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Me: o kas tave priverčia šypsotis? ar pasiekei viską, ką norėjai? ar keli sau vis naujus iššūkius? mėgsti būti vadovas ar pavaldinys?
______________________________________________________________________________
360Degreezzz@yahoo.com Im_msgr_logo
Atgal į viršų Go down
http://tinyurl.com/5vzxjp7
Isabella Rodriguez
Yo soy tuyo
Isabella Rodriguez


Zodiac : Virgo
Age : 33
Pranešimų skaičius : 399
Join date : 2011-07-16

360Degreezzz@yahoo.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 360Degreezzz@yahoo.com   360Degreezzz@yahoo.com Icon_minitimePir. 07 18 2011, 18:36

______________________________________________________________________________

Me: vadinas, išskirtinė esu tik tiems, kurie nėra sutikę religingų žmonių :biggrin: :biggrin: ir religija nėra tik kalbėjimas su dievu ir klupėjimas, tai daug daugiau. vis tiek, kiekvienas žmogiškumo pamatas yra biblijoje. nesakau, kad gyvenu vien vadovaudamasi šią knyga, bet tai turi nemažai įtakos tam, kas esu. gal todėl kaskart atrasiu smulkių valkataujančiam, nors ir žinau, kad jo centų laukia artimiausiai alkoholio parduotuvė, ir neapkalbinėsiu, apgaudinėsiu ar ieškosiu naudos tik sau. tai tiesiog ne aš... žinau, kad xxi a. tokių atsiranda vis mažiau, bet norėtusi tikėti, kad mano aplinkinių tarpe tokių mažai :smile2:

Me: kažkas yra pasakęs, nesitikėk per daug, nes nusivilsi negavus to, ko norėjai :smile2: :smile2: greičiau savo ateitį pavedu likimo valiai, juk jis suvedė mane su tavim :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
nemanau, jei tai taip būtų paprasta, įmonė savo gėrimo receptą laikytų vos ne valstybinėje paslaptyje :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: vis tiek, vienareikšmai teigiu, jog fanta yra mano mėgstamiausiais gėrimas... reklamos auka :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Me: pala! o kodėl tu dar nemiegi? laikau tave rimtu dėdule, tad, nors rytoj ir penktadienis, manau, darbo diena? :smile2:
______________________________________________________________________________
360Degreezzz@yahoo.com Im_msgr_logo
[/quote]
Atgal į viršų Go down
http://tinyurl.com/5vzxjp7
Isabella Rodriguez
Yo soy tuyo
Isabella Rodriguez


Zodiac : Virgo
Age : 33
Pranešimų skaičius : 399
Join date : 2011-07-16

360Degreezzz@yahoo.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 360Degreezzz@yahoo.com   360Degreezzz@yahoo.com Icon_minitimeAntr. 07 19 2011, 14:36

______________________________________________________________________________

Me: aleliuja! galėsiu palaikyti kompaniją, kad nesijaustum, um, nejaukiai? :smile2: be to, labiau kaltinčiau žmones, kurie nesugeba susigalvoti paprastų ir greitai įsiminamų dėžučių adresų :biggrin:

Me: geriau pagalvojus, maniakai nepraneša apie savo būsimus nusikaltimus... nebent jie nori būti pagauti laiku :smile2: dujų balionėlis - be ko niujorkietė neišeitų iš namų :biggrin: be to, aš pati tave suradau :biggrin: praktiškai, tu juk net neįsivaizduoji, kaip atrodau. kaip ir aš :biggrin: manau, turėtume pasilikti galimybę galiausiai sprukti vienas nuo kito, jei kas nors ne taip :biggrin:

Me: o aš užsinorėjau fantos, bet, kaip tyčia, šios namuose anei lašo, o artimiausiai degalinė už keliasdešimt minučių kelio, bet tavęs palikti visai nesinori, kol kas :biggrin: o, pasirodo tikrai esu blogietė :biggrin: leisiu tau kada nors mane patrukdyti... :biggrin:

Me: manau, pats laikas man atsiimti ir šiek tiek daugiau apie tave sužinoti :smile2: kokia tavo mėgstamiausia sporto šaka? ar šoki? kaip pats apibūdintum savo charakterį (manau, tu tikrai nesikuklinsi ir viską ką geriausio apie save išklosi)? :biggrin:
______________________________________________________________________________
360Degreezzz@yahoo.com Im_msgr_logo
[/quote]
Atgal į viršų Go down
http://tinyurl.com/5vzxjp7
Isabella Rodriguez
Yo soy tuyo
Isabella Rodriguez


Zodiac : Virgo
Age : 33
Pranešimų skaičius : 399
Join date : 2011-07-16

360Degreezzz@yahoo.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 360Degreezzz@yahoo.com   360Degreezzz@yahoo.com Icon_minitimePen. 07 22 2011, 16:49

______________________________________________________________________________

Me:
vadinasi, tau tikrai neteko pažint to niujorko, kuriame aš gyvenu :smile2: kalašnikovas? galbūt istsaide tai paskutinis mados klyksmas, bet mes čia nešiojame dujų balionėlius :biggrin: iškeliu rankas ir pasiduodu prieš ilgaamžę patirtį :biggrin:

Me: o ne, tikrai to nenorėčiau! :biggrin: tik manau, kad mūsų pokalbio langas prisipildys hjiaemkathoyns tipo žinutėmis :biggrin: tikiuosi, kad pats netikėtai nepradingsi :smile2:

Me: jau susidariau tavo paveikslą ir man jis patinka :smile2: žinoma, jam kol kas šis neturi veido, bet ateis ir tam laikas :biggrin: tu toks steriotipiškas! Šokti gali visi, kas tik nori, bet negaliu paneigti, kad dėl genomo esu gan steriotipiška mergina :smile2:

Me: jei prieš tai rašiau, kad tavo paveikslas man aiškus, dabar šis tampa valstybinę paslaptimi! bet nuo to tampa tik smagiau! :biggrin: čia tik aš tokia pleputė :smile2: be to, apie šokius ne be reikalo užklausiau.
______________________________________________________________________________

Jau beveik dvi valandas sėdėjo ant seno fotolio lotoso poza, ant kelių užsikrovus nešiojamą kompiuterį ir nejautė jokio diskomforto, bet kai pasiruošė užklausti to, kas tikriausiai per anksti. Tiesiog, kai bendravo tas kelias valandas su vyriškiu, kuris aiškiai iš motinos isčių išėjo daug anksčiau nei ji, loginio mąstymo smegenų skiltis užleido vietą emocinei, tad truputį pametė galvą. Norėjo ji pamatyti, kad susidėtų visus taškus ant i, bet puikiai suvokė, jog lieka nemaža, tiksliau, didesnė nei penkiasdešimties procentų tikimybė, jog gali vienas kitam ir nepatikti. Juk lygint bendravimą rašant žinutes ir kalbant žiūrint vienas kitam į akis yra tas pats, kas lyginti apelsiną ir televizorių. Galų gale, galbūt įsigys naują draugą (arba persekiotoją sau ant galvos užsikrausi, pasakė sau balsiai). Tad, pervadinus save ispaniškai naivia idiote, sau nusišypso ir pradeda spausdint žinute:
______________________________________________________________________________

Me: yra toks klubas, maracas. ten groja puiki muzika ir, šiaip, susirenka smagi publika. taigi, ar norėtum su manim ten susitikti?
______________________________________________________________________________
360Degreezzz@yahoo.com Im_msgr_logo


Paskutinį kartą redagavo Isabella Rodriguez, Št. 07 23 2011, 14:57. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://tinyurl.com/5vzxjp7
Isabella Rodriguez
Yo soy tuyo
Isabella Rodriguez


Zodiac : Virgo
Age : 33
Pranešimų skaičius : 399
Join date : 2011-07-16

360Degreezzz@yahoo.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 360Degreezzz@yahoo.com   360Degreezzz@yahoo.com Icon_minitimeŠt. 07 23 2011, 14:51

______________________________________________________________________________

Me: senasis mielasis kvinsas :smile2: manau, kad tai kvinsas niujorko širdis. turistai mato tik centrą:) kuris toks išcackintas, bet norėdamas pamatyti, kaip gyvena žmonės į metus neuždirbantys nė 17 000, tai ši vieta kaip tik tau. džiaugiuosi, kad dar neteko susidurti su jokiomis piktomis dėdėmis ir tetomis, bet tikrai liūdna, kad tau teko... gal man pavyks įrodyti, kad čia gyvena ne tik nusikaltėliai? :smile2: jei taip bijai, kad dėl automobilio gali įkliūti į bėdą, tai pasirink dviratį :biggrin:
______________________________________________________________________________

Negalėdama pilstyti iš tuščio į kiaurą, lieka neatsakius į kai kurias žinutes, nes nebeturėjo ką ir pridurti, o nusišnekėti nesinorėjo. Dabar sėdėjo išsitempus it styga, nes net neįsivaizdavo, koks galėtų būt Edvardo atsakymas. Pagalvojo, jei vyras ir nesutiktų pasimatyt, tai, matyt, tai nebūtų baisus praradimas. Juk Isabella su juo net nėra dorai pažįstama... Kambaryje pasidarė keliolika laipsnių karščiau, tad net naktiniai atrodė per daug šilta drapana. Bet kai pokalbio laukelyje atsirado atsakamoji pašnekovo žinutė, iškart atsikvėpė lengviau. Nenorėjo sau pripažinti, kad jei dabar atėjęs pranešimas būtų neigiamo pobūdžio, tai būtų kaip reikalas nuliūdus, o dabar sunkiai tegalėjo nulaikyti šypsena veide, nes jau dabar nekantravo šį pamatyti.
______________________________________________________________________________

Me: o dieve! kaip puiku! tai tikriausiai geriausias dienos įvykis :biggrin: nors ne, pamiršau, kad jau PENKTADIENIS :biggrin: reikėtų ten būti šiek tiek anksčiau, jei nenori trintis jau apie truputį įkaušusius ir santykius pasipuošusius aiškintis klubo lankytojus... pusę devynių? a, būtų apmaudu, jei manęs nepažintum... būsiu apsivilkus raudona trumpą suknelę, su rožėmis ir, šiaip, būsiu vieną įsisegus į plaukus. tada manęs nepamatyt būtų praktiškai neįmanoma :biggrin:
______________________________________________________________________________
360Degreezzz@yahoo.com Im_msgr_logo
Atgal į viršų Go down
http://tinyurl.com/5vzxjp7
Sponsored content





360Degreezzz@yahoo.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 360Degreezzz@yahoo.com   360Degreezzz@yahoo.com Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
360Degreezzz@yahoo.com
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» stmaria@yahoo.com

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Susisiekimas :: Kitokios komunikacijų alternatyvos-
Pereiti į: