BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Įėjimas/ kolidorius/ svetaine

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 46
Miestas : Findon, West Sussex
Pranešimų skaičius : 4286
Join date : 2009-08-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Sk. 02 07 2010, 00:41

Kuo ramiausiai sėdėdamas tame pačiame fotelyje, stebi savo pašnekovus, tačiau tik iš dalies klausosi apie ką šie šneka. Tikrai nebuvo suinteresuotas domėtis jų tarpusavio aktualijomis, bet kuomet Gee praneša apie tai, kokio šūdo apie jį primalta puikiai visiems žinomoje Vikipedijos svetainėje, kiek per garsiai nusijuokia delnu iš inercijos tapštelėdamas per medinę briauną, skirtą padėti rankoms. Akimirką susimąsto, įtariai žvilgtelėdamas į draugą. Šio kalbos leido susidaryti įspūdį, jog Way nevengia Google užklausoje parašyti savo paties vardą ir nebylomis padaryta išvada išprovokuoja pašaipų prunkštimą. Nuo kandaus komentaro susilaiko, kad ir kaip smarkiai tą akimirką draugui įgelti būtų besvilęs liežuvis. Atsitokėja tik tuomet, kai Switch patraukia jo pusėn rankoje laikydama sveiką smalsumą kursčiusį popierėlį. Dėkingai vyptelėjęs perima jį į savas rankas, žvilgsnį sutelkdamas į lape šmėžavusią informaciją, kurią nagrinėja stebėtinai trumpą laiko tarpą. Krenkštelėjęs, sufokusuoja regos organus ties Porshos veidu, savajame demonstruodamas perdėtą rimtumą.
- Kad ir kokia bebūtų mano nuomonė, manau...-nutilęs, godžiai įkvepia oro, popieriaus lapą atkišdamas čia pat sėdinčiai merginai.
- Turėtum čiupti gitarą bei ne tik sudainuoti, tačiau ir sugroti,-užbaigia mintį lūpose išlenkdamas padrąsinančia šypseną. Pastarasis sakinys reikalavo motyvo, aiškinančio jo nuomonę, tad po dar vieno įkvėpimo, jį pateikia:
- Iš mano pusės būtų nekompetetinga girti dainą, kuri tėra įsprausta į A4 formato popieriaus lapą,-nusišypso vėl, tačiau šį kartą kur kas plačiau. Žvilgteli į Gerard'ą, lyg laukdamas šio pritarimo ar bent jau koordinačių, kuriomis vadovaujantis gitarą Temptation'e nesunkiai galėtų ir pats susirasti.

___________
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Sk. 02 07 2010, 01:04

Issitiesęs pakruta norėdamas įsitaisyti patogiau fotelyje. Pakeitęs kūno padėtį sukryžiuoja rankas ant krutinės prieš tai dar spėjęs eilinį kartą perbraukti per plaukus vildamasis, kad vis dėlto jie suguls į reikiamas vietas. pažvelgęs į seserį vypteli.
- Autografų prašymai sesems dabar yra taip nuvalkiota, kad visi tiki jog tau to parašo reikia,- paaiškinęs dėl ko po apdovanojimų neatgabeno nė vieno Porshos laukto parašo parašo pasitraukia į šoną vos ji jam vožteli į petį.
- Jei tokį ir turėčiau tu mano sūnų pamatytum paskutinė,- visai nusibodus ,,žaisti" su seserimi ypač kai iš jo yra nugvelbiamas ir popierėlis su sesers daina atsiriboja nuo ,,balandėliu" sutelkdamas dėmėsį į vieną strapsnį FHM.
Namuose įsivyravus tylai lėtai pakelia akis [pažvelgdamas į J ir būdamas dar labiau nepatenkintas bei piktas, kad negano to, kad pas ji isibraunama, persamasi geriausiam draugus i draugis dar ir vejojimas nesioti instrumentus, kurie kaip visada bus sugadinti piktas visko aplink užverčia žurnalą ir atsistojęs patraukai prie vienų iš durų burbėdamas tik jam vienam girdimus žodžius. Atidaręs duris žiangia porą žingsnių ir pagriebęs gitarą grįžta į tą pačią svetainę paduodamas ją Porshai.
- jei daugiau manęs nereikia pasišalinsiu,- pridėjęs vienos rankos delną prie krutinės kitą atmeta atgal nusilenkdamas. Išsitiesęs apsisuka ant kulno patraukdamas į kitą pusę ir pasiekęs durų staktą atsisuką atremdamas petį,- J nori ko nors? ,- kilsteli klausiamai vieną antakį vildamasis, kad kalba apie maistą. Atsitraukęs nuo staktos žengia žingsnį atgal ir ir pradaręs vienas iš durų nueina į virtuvę.
Atgal į viršų Go down
Brit Spencer
Blue American
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 33
Pranešimų skaičius : 2886
Join date : 2010-01-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Sk. 02 07 2010, 21:07

Įsitempus laukia Leto verdikto 'kaldama' koją į grindis. Širdis į pakulnius nudrimba, kai šis pradeda kalbėt. Visgi jo veide pasirodžius šypsenai, pati plačiai išsiviepia ir linkteli visiškai pritardama šio nuomonei. J įsmeigus žvilgsnį į brolį, pati atsisuka i tą pusę, o akis padaro tiesiog maldaujamas. Akimis seka jo kiekvieną žingsnį ir judesį, kol pagaliau šis pasirodo šalimais įduodamas į jos rankas gitarą. Akis nudelbia į stygas ir pradeda pirštais jas drebinti, taip visai nekreipdama jokio dėmesio į aplinką. Derina gitara ieškodama tinkamo sau skambesio. Po kurio laiko padeda sau ant kelių popieriu, iš kurio pradeda grot, tik labai tyliai. Staiga kilsteli galvą ir apsižvalgo aplinkui. Pastebėjus, kad liko viena du su Leto, kiek isteriškai sukrizena ir perbraukia delnais per sijonuką.
- Atleisk, jei tai skambės baisingai, bet labai jaudinuos,- kiek pykteli ant savęs už tokius žodžius ir pradeda jau garsiau grot savo kūrybą stengdamasi įsivaizduot, kad yra viena savo vonioj ir sėdi tik su per ilgais marškiniais ir gitara rankose. Porą kartų pragrojus įžanga, pradeda dainuot. Pasiekus priedainį, groja su didesnę aistrą ir užsidegimu, žinoma taip ir dainuoja. Begrodama pastebi, kad nebėra ką grot, todėl tenka nutraukt dainą.
- Ką manai?- paklausia nepakeldama akių.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Sk. 02 14 2010, 17:44

Po tikrai netrumpo pokalbio Bubble Lounge bare, kartu su Gerard'u atsivelka iki pastarojo namų. Didžiąją kelionės dalį pračiauškėjusi niekus, ar pramaigiusi savąjį sidekick, galiausiai deramai atkreipia dėmesį į pašnekovą tik tada, kai jiedu atsiduria prie namo durų.
-Žinai, šioms durims prasivėrus visada tikiuosi išvysti kalną tuštutėlių butelių nuo alkoholinių gėrimų, bei dar didesnį kalną įvairaus šlamšto, tad tikiuosi, kad šįkart mane nustebinsi. - sukikena ištarus pastarąjį sakinį.
Po to, kai pagrindinės namo durys pilnai atsiveria, be jokios sarmatos pirma įropoja į vidų, akis ganydama po kiekvieną patalpos kampelį. Atsisakiusi minties išsitraukti savąjį telefoną ir juo pridaryti kalną nuotraukų blog'ui, žvilgsnį vėl nukreipia ties draugu.
-Šaunuolis! - papildžiusi savo kalbą decibelų skaičiumi, išsišiepia nuo ausies ligi ausies. - Bent jau geriau atrodo, negu pastarąjį kartą, kai kiekvienam kampe telkšojo alkoholio tekinos įvairių skrandžio tūrinių balos... na pats žinai. - eilinį kartą sukikenusi, galiausiai sučiaupia lūpas, delnais kelis kart perbraukdama per dėvimas aptemptas juodas kelnes. - Rodyk man manąjį paveikslą! - kiek įsakmiu tonų surinka, bet pastaruosius žodžius palydi skambiu juoku.

___________
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Sk. 02 14 2010, 18:07

Visą kelią nuo baro iki jo namų leidęs prakalbėti Audrey pralinksi iki kaklo skaudėjimo sutikdamas su jos nuomone. Pasiekę namo paradines duris išsitraukia raktus ir vieną išsirinkęs ikišą į durų spyną pasukdamas.
- Na teks nusivilti, nes dabar namai pilni mineralinio bonkių ir dažų skardinių,- spynai pasidavus atidaro duris dar spėjęs susimastyti ar nenusikalbėjo taip pasakydamas. Praleidęs mergina pirma savęs uždaro duris.
- Nė negalvok apie tai,- įspėdamas merginą dėl jo namo paviešinimo prieina prie merginos delną uždėdamas ant šios nugaros,- jei mano mama pamatys kaip gyvenu užmuš mane vien per telefoną,- užtvirtina savo žodžius įtikinai linktelėdamas.
- Jauskis kaip namie,- patraukęs į svetainę praeina pro ją nueidamas link vieno iš kambario durų. Nepamiršęs klausytis ir to ką kalba mergina sukikena,- nepatikėsi, bet kad tu buvai tada pas mane namuose atsimenu tik iš paveikslo,- atidaręs duris nueiną į kambarį, po keletos akimirkų grįždamas su rankose laikomu paveikslu.
- Štai,- laikydamas veide šypseną nepatraukia akių nuo A veido laukdamas šios reakcijos į paveikslą,- aišku jei galima kai ką pakeisti jei kas nors nepatinka..
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Sk. 02 14 2010, 18:28

Sunkiai išsilaikydama vienoje vietoje, sukiojasi iš kampo į kampą, nužiūrinėdama namo interjerą, kas žinoma nebuvo itin aktualu merginai. Vėl įsivyravus judviejų dialogui, išsišiepia, mat kiekviena proga pamalti liežuviu jei teikė didelį džiaugsmą.
-Tik nesakyk, kad įkūrei kokį tai sveikuolių, žaliukų klubą ir pats esi lyderis, rodantis tobulą pavyzdį... na žinai... - tarp dviejų pirštų sukdama rausvą plaukų sruogą, akis kilsteli į viršų, bet ties vienu tašku nesustoja ir toliau žvalgosi į visas puses. - Atsisakei alkoholio, narkotikų, mėsos... sekso. - kiek primerkia akis, nors ir žino tai, kad draugas jos nemato. Netrukus vėl sukikenusi, nutyla. - Nors iš dalies būtų įdomu turėti tokį draugą. - teigiamai sulinksi galva, netrukus vėl nusijuokdama.
Akiratyje vėl atsiradus Way'aus figūrai, pasitinka jį įprastine veido išraiška - plačiu šypsniu veide. Netrukus gavusi pačiupinėti savąjį piešinį, dar labiau apsidžiaugia.
-Ooo! - nesusilaikiusi, rankomis perveda per piešinio paviršių. - Kaip gražuuu! - sučirška it mažametė, gavusi naują barbę. - Jis taip puikiai atrodys sandeliuke! - žymiai garsiau nei prieš tai surinka. - Juokauju! - nežymiai kyšteli liežuvį, priartėdama prie vyro. - Jis nuostabus! Tu irgi! - nekreipdama dėmesio net į tai, kad juos skiria tas pats paveikslas, kone užšoka ant Gerard'o. jį apsikabindama. Kontaktą išlaikiusi vos kelias sekundes, atsitraukia, akis įsmeigdama į meno kūrinį. Negalėdama atsidžiaugti objektu, netrukus susiraukia. - Aš noriu gerti... - visiškai netikėtai sumurma, suraukdama lūpas ir nutaisydama kankinio veiduką.

___________
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Sk. 02 14 2010, 18:51

Būdamas dar kitame kambaryje perverčia porą paveikslų paieškodamas to kurio būtent reikia. Merginoms žodžiams prajuokinus taip ir padaro keletą minučių prasijuokdamas nuo į galvą atėjusio vaizdo, kaip jis atrodytu jei merginos žodžiai būtų tiesa.
- Negaliu aš dar tik pradedantysis tokiuose dalykuose,- užkišęs plaukų sruogą už ausies ištiesia nugarą nuvalydamas jau dulkėmis apgulti paveikslą,- bet jei tau tai labai aktualu geriau kreipkis į Jared'a,- galvoje prisiminus tik vieną sveikai tegyvenentį žmogų iš jo pažįstamų, kurį aišku pažįsta ir pati pašnekovė paspiria koja vieną dažų skardinę, praeidamas.
Nė nemirksėdamas stebi merginos veido išraišką į jo darbo vaisiu pats po truputi atsikvėpdamas nuo įtampos, kad vis dėl to A patinka jo darbas.
- Bent jau galėsi papuošti sandėliuką,- truktelėjęs vieną petį dar labiau išsišiepia kai mergina jį apsikabiną, ko pats per paveikslo laikymą negalėjo padaryti.
Gavęs dar vieną merginos užgaidą patraukia prie molberto ir nuėmęs tenai vis dar neužbaigtą Ditos paveikslą uždeda Audrey skirtąjį.
- Teks tenkintis mineraliniu arba sultimis,- atsisukęs į merginą kaltai nusišypso atsiprašinėdamas, kad neturi kažko tinkamesnio viešniai.
Žengiąs prie merginos uždeda delnus šiai ant klubų porą žingsnių paeidamas pirmyn.
- Kadangi jau einu į virtuvę ar ponia norėtu dar ko nors ar taip būsiu vejojamas kiekvieno daikto? ,- prisimerkęs rimtai pažvelgia į merginą, bet ilgai negalėdamas toks išbūti nusišypso atsitraukdamas nuo jos.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Sk. 02 14 2010, 19:17

Didžiąją dalį pokalbio pratylėjusi, nes būtent tuo metų tradiciniu intervalu - kas penkias minutes, atrašinėjo savuoju sidekick. Susikoncentravusi tik į žinutės turinį, ne itin atkreipia dėmesį į tai, ką sako Gee, bet atsikvoši tuo momentu, kai pastarasis atsitraukia ir nužingsniuoja ties molbertu. Akimis greit sugaudžiusi ten buvusį piešinį, suraukia antakius, bet netrukus vėl išsišiepia, pajudėdama svetainės gilumon.
-Sultys skamba puikiai... - lyg tarp kitko sumurma, palaikydama pokalbį, nors mintyse kirbėjusi mintis nukreipė didžiąją dalį dėmesio nuo įsistovėjusio dialogo.
Draugui priartėjus, o vėliau ir prisilietus, išsišiepia tik šįkart šypsenoje galima buvo matyti lašelį piktdžiugiškumo.
-Amm... galima man papiešti? - visiškai nekaltai paklausia, pakreipdama veiduką į šoną o akyse įžiebdama garsiąsias "puppy eyes".

___________
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Sk. 02 14 2010, 21:25

Nekreipdamas per didelio dėmesio, kad mergina per daug rašinėjasi su kažkuo suprasdamas merginą norą dėl sulčiu nebyliai linkteli dar nužvelgdamas Ditos piešinį pridurdamas sau, kad nueitu nusipirkti tinkamų dažų.
Būdamas jau prie merginos sekundę suabejoja dėl merginos ketinimų, bet paveiktas A ,,puppy eyes' žvilgsnio mosteli svetainės vienoje iš vietų stovintį stalą su teptukais, dažais bei kitom priemonėm reikalingom piešti.
- reikmenys ten jei ko reiks sakyk,- leisdamas merginai įsitraukti į darbą patraukia į svetainę imdamas ieškoti sulčių ir stiklinių.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Pir. 02 15 2010, 16:28

Atidžiai stebėdama draugo veidą, bei laukdama ten pasirodančių bet kokių, apie atsakymą į jos klausimą menančių pėdsakų, išpūčia savąsias akutes. Galiausiai sulaukusi teigiamo, bei taip jos laukto atsakymo, sukrykščia kaip mažas vaikas, vėl apsikabindama Gee.
-Su tavim taip linksma! - išsišiepia, atsiplėšdama nuo vyro, bei patraukdama jo nurodyton pusėn, kur pagal Way'aus paaiškinimus turėjo būti teptukai, dažai, bei visi kiti reikmenys, skirti paišymui.
Dar kartą atsigręžusi į tą pusę, kur ne per seniausiai stovėjo Gerard'as, pilnai įsitikina, kad jis jos nemato ir paskubomis sugraibo storesnį teptuką, kuris padės atlikti velnionišką planą, dar visai neseniai gimusį jos galvelėje. Priėjusi prie dažų skardinių, pirštu vedžiodama per kiekvieną iš jų, susiranda jai reikiamų, rausvų dažų. Sugriebusi talpą, apsidairo ir akimis suradusį piešinį, kuriame galima buvo suprasti, buvo pavaizduota Dita, netrukus privairuoja prie to kūrinio. Atsidariusi dažų dėžutę, pamerkia teptuką ir kai ant jo atsiduria pakankamas kiekis rausvos teplionės, riebiai užteškia ant piešinio. Piktdžiugiškai, bet tuo pačiu ir palaimingai išsišiepusi, įninka į darbą. Rožiniais dažnais paišydama papildomas kūno dalis, net sukikena. Kiek atsitraukusi netrukus nužvelgia savo meno kūrinį, kelis kart pakraipydama galvą, o veide įžiebdama "mission accomplished" išraišką.

___________
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Pir. 02 15 2010, 19:07

Dar būdamas virtuvėje ipilsto sultis į stiklinęs dar prieš tai spėjęs įsitikinti ar jas gerti galima. paėmęs stiklines į rankas koja užkabina už virtuvės durų praplatindamas tarpą tarp jų ir staktos, kad galėtu tilpti. Vos tik taip padaro nueina į svetainę. Audrey būnant labai jau įsijautusiai į jo paveikslo darkymą padeda stilines ant vienos iš svetainėje stovinčios komodos atsiremdamas į tą patį baldą sukryžiuodamas rankas ant krutinės.
- Jei neturėjai ant ko piešti galėjai tiesiog pasakyti,- pranešdamas apie savo būvimą irgi svetainėje nužvelgia kas liko iš paveikslo akivaizdžiai rodydamas nepasitenkinimą jo darbo žutimi,- Kaip bus atlygintas mano sunkaus triūso žala?,- pakelia akis į merginą idėmiai pažvelgdamas šiai į akis.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Pir. 02 15 2010, 19:35

Vis dar negalėdama atsigėrėti nuostabiu jos darbo rezultatu, stovi išsišiepusi, bei žvelgia į sudarkytą kūrinį. Išgirdusi Way'aus balsą sau už nugaros, kaip mat atsisuka, išraišką pakeisdama į kiek nustebusia, bet netrukus vėl pripildo veidą džiaugsmu ir paisgerėjimu.
-Žiūrėk! Aš menininkė! - sukrykščia, iškeldama teptuką į orą ir taip aptaškydama grindis rausvais dažais. Greit, susigaudžiusi, kad draugo nuotaikos nėra tokios džiugios kaip jos, susiraukia, numesdama "įnagį" atgal į dažų skardinę ir patraukdama arčiau Gerard'o.
-Nebūk subinė! - suraukusi antakius atsistoja taip, kad tarp jų liktų tiks keliasdešimt centimetrų atstumas. - Juk puikiai žinojai, kad tos bobos čia netoleruosiu... bet kokioje formoje. - sumurma, suraukdama antakius.
Kiek palenkdama galvą į šoną, ištiesia delną, tuo pačiu ir patraukdama plaukus, kritusius vyrui ant akių.
-Su manim linksmiau, nes leisiu rinktis! - vėl išsišiepusi sučiauška, iškeldama antakius kiek įmanoma aukščiau. - Hmm... - nuleidžia galvą, galvodama variantus. - Ne! Sugalvojau geriau! - vėl įsmeigusi žvilgsnį į Way'ų, surinka. - Gali pats nuspręsti. - nujausdama, kad draugas gali užsimanyti kokio labai kvailo įgeidžio, suskuba pridurti. - O aš jau rinksiuosi ar vykdyt tavo sumanymą ar ne!

___________
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Pir. 02 15 2010, 20:43

Nuotaikai esant ir taip nelinksmai dar labiau paniursta, kai grindys yra pagražinamos rožiniais lašais. Nė nesijudindamas iš dabartinės pozicijos pakelia antakius bandydamas iš merginos veido išraiškos suvokti ką šiuo metu galvoja.
- ė, menininke, įdomu kur pasikabinsi paveikslą? ,- žvilgsniu parodydamas, kad jam jau to paveikslo nebereikia ir ji gali jį susikišti kur nori išsitiesia labiau įsiremdamas į komodą, nes kojos jau buvo pradėjusios slysti nuo grindų.
Į sekančius merginos žodžius tik kažką nerišlaus sumurmėdama nenorėdamas eikvoti jėgų aiškinimams, apie pažadą Ditai dėl piešinio ir jo darbo, kurių vistiek ji neklausys.
Garsiai iškvėpęs orą per nosį pažvelgia Audrey į veidą pats palenkdamas galvą į šoną.
- Kai tu pasakysi, tai nebenorėsiu jau nieko,- nušvietęs veidą linijinę šypsena ima laukti variantų. Savo nuostabai gavęs rinktis pats išsišiepęs žiojasi jau sakyti savąjį variantą, bet laiku pertrauktas nutyla, nes mergina nė už ką nebūtų sutikus taip padaryti.
- leisk pagalvoti,- užverčia akis į viršų nužvelgdamas kambario lubas,- sakei esi menininkė....,- galvoje imant kirbėti venai iš idėjų patenkintas prisimerkia nuleisdamas akis į merginos veidą,- taigi dailininke, noriu kad dabar teiktumeisi nupiešti ką nors gražaus specialei man. pasikabinsiu tiesiai visiems prieš akis, kad atėję galėtu gėrėtis,- atsitraukęs nuo merginos apeina šią lankstu prieidamas prie molberto pakeliui dar nusičiupdamas popieriaus lapą ir jį ten pastato,- arba galėtum tiesiog gražiai mane pabučiuoti, kad atlėgtu nostalgija dėl piešinio,- nežvelgdamas į merginą apsisuka ir pastvėręs tą patį rožiniai išmurzintą teptuką nupiešia porą linijų.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Pir. 02 15 2010, 21:40

Stebėdama aiškiai nepatenkintą draugo veidą ir pati susiraukia, tvardydamasi nuo bet kokios kandžios frazės leptelėjimo. Laukdama pastarojo žodinio išsireiškimo, sukryžiuoja rankas sau ant krūtinės. Šiam prasitarus, nebe išlaiko ant liežuvio galo kirbėjusius žodžius.
-O! Jis puikiai atrodys savartyne! - nežymiai kilsteli galvą. - Nuostabiai derės prie pilko šiukšlių fono! - suraukusi lūpytes pasuka galvą durų link.
Gerard'ui atlyžus, nepatraukia žvilgsnio nuo jo veido, lyg norėdama įsitikinti, jog šis prašviesėjimas staiga nenutrūks. Pastarajam pajudėjus molberto link, pati nesijudina iš vietos, bet vyrui pateikus savo norą, pajuda link jo, pilnai pasiruošusi ištraukti iš jo rankų teptuką ir pradėti keverzoti didžiagalvius padarėlius. Way'ui netikėtai pateikus antrąjį variantą, pakreipia galvą, iškeldama antakį. Vaidindama be galo susimąsčiusią, sekundei patrepinėja vietoje ir atsidususi nužingsniuoja link molberto. Iš draugo rankų ištraukusi tapybai skirtą įrankį, pamerkia į rausvus dažus, bei kelis kart perbraukia per lapą. Žengusi žingsnį atgal, nužiūri tuos du dryžius, bet netrukus akimis užkabina G veidą. Kyštelėjusi liežuvį, sumykia, ir numetusi teptuką kur papuola, priartėja vyro, delnais suimdama jo veidą, bei prisiglaudusi švelniai įsisiurbia į pastorojo lūpas. Kelias sekundes išlaikiusi lūpų kontaktą, galiausiai atsiplėšia, bet atstumo tarp jų kūnų nepakeičia.
-Dar bus kokių nors pageidavimų? - linktelėjusi galvą į šoną, primerkia akis, žvilgsniui suteikdama mąslumo.

___________
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Antr. 02 16 2010, 17:37

Nė nesirengdamas taip greitai pamiršti merginos išdaigą pašnairuoja į vietą kur stovėjo paveikslas klauisydamas merginos žodžių.
- Galėsi įdėti į ebay su prierašu, kad tai tavo piešinys. Atsiras ir tokių kurie jį isigys,- būdamas apsoliučiai tikras, kad koks pamišęs Audrey fanas taip ir padarys pasisuka paimdamas vieną stiklinę ir nepatraukdamas akių nuo merginos paragauja,.
Stovėdamas jau prie molberto nupiešia dar porą linijų kol nėra atimamas iš jo teptukas rodantis ką mergina pasirinko iš jo pasiulymų tyliai atsidūstą pasitraukdamas keik į šoną, kad mergina laisvai galėtų piešti. akimis sekdamas kiekvieną šios judesį šypteli jai pagaliau pajudėjus link jo uždeda vieną rankos delną A ant klubų, kitą priglausdamas prie jos kaklo įsisiurbdamas į lūpas. Bučiniui jo atžvilgiu pasirodžius per daug trumpam, kuomet mergina nuo jo atsitraukia keik prasižioja vaizduodamas labai jau susiamsčiusį.
- Norėčiau dar daug ko, bet tu gali nesutikti,- priglaudęs savajį skruostą prie merginos švelniai pabučiuoja jos vieną iš veido odos lopinėlį,- todėl viskas lyg ir baigta.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Pen. 02 19 2010, 20:10

Vyrui deramai atsakius į jos inicijuotą bučinį, netrukus šypteli, visokeriopai patenkina šypsena, vienu iš delnus nuslysdama ties Gee veidu, bei patraukdama nuo jo plaukus. Išklausiusi visko, ką norėjo pasakyti Way'us, suraukia lūpas, vaizduodama ne itin patenkintą.
-O tu tiesiog pabandyk! - sučiauška pakankamai padrąsinančiu balsu, abejas rankas iškeldama į orą ir, deja, bet sugadindama šią intymią akimirką perdėtų optimizmu.
Ausis pasiekus paskutiniam Gerard'o sakiniui, vėl pakreipia galvą į šoną, iškeldama vieną antakį.
-Nejau tu visada baigi TAIP greitai? - sakydama tai lyg rimtą priekaištą, galiausiai užbaigia savo kalbą garsiu kvatojimu, bet žvilgsnį palieką tokį, kuris tiesiog reikalavo atsakymo, žodinio ar kokio kito.

___________
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Št. 02 20 2010, 21:48

Dabartinėj situacijoj priklausydamas nuo Audrey nuotaikų, vos jai parodžius nepasitenkinimą susimėto nuo užkilusių gailių emocijų graužiant save.
- ačiū kad leidi,- visai savigraužai dingus vos tik gauna keik ironišką paskatinimą kiek susiraukia patraukdamas vienos rankos delną merginai nuo kaklo, palikdamas kitą ant A liemens.
- tu tik dabar pamatei, kad aš greitas visais atžvilgiais? - klausiami pakelia antakį veide nušviesdamas ištempdamas linijinę šypseną. Staigiu judesiu patraukęs merginą už liemens arčiau savęs nebelaukia kol šioji kažką atsakys įsisiurbdamas į šiosios lupas, užtęsdamas jį kaip galėdamas ilgiau, nes iš praeitojo visi atsiminimai jau buvo dingę. Atsitraukęs veidą nuo merginos lieka stovėti toje pačioje vietoje pažvelgdamas A į veidą,- na kad ir dabar,- nutaisęs mielą veido išraišką kilsteli laisvąją ranką patraukdamas nuo ant merginos veido užkritusias kelias rožines sruogas užkišdamas šias jai už ausų,
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Sk. 02 21 2010, 18:30

Išlaikydama tokį patį atstumą, klausosi draugo tariamų žodžių, tuo pačiu metu vienu iš delnu vedžiodama po šio ranką, slysdama aukštyn, link pečių, kol galiausiai sustoja ties Gee kaklu. Netikėtai atsidūrusi dar arčiau vyro nei prieš tai, išsišiepia, vos ne vos sulaikydama sukilusį juoką, kuris nors ir sunkiai, bet galiausiai lieka užgniaužtas viduje, dėl ką tik gimusios, intymios akimirkos, kurios iniciatorius buvo Gerard'as. Besimėgaudama bučiniu, savosiomis rankomis apsiveja Way'aus kaklą, bei pati įsigudrina pilnai prisiglausti prie draugo. Bučiniui staiga nutrūkus, suraukia antakius, aiškiai parodydama, jog tikėjosi, jog judviejų lūpų kontaktas užsitęs kiek ilgiau.
-Tave reikės kaip nors perauklėti. - lūpose įžiebdama mandrą šypseną, pirštu perbraukia per vyro lūpą, nuvalydama ten užsilikusį, nuo jos pačios lūpų persikėlusį raudono blizgio sluoksnį. Sukikenusi, galiausiai įsigudrina pati inicijuoti naują bučinį, tik šį kartą žymiai aistringesnį, nei jo pirmtakai. Nesusilaikiusi, ranka perveda per draugo krūtinę, pradėdama atseginėti šio marškinių sagas.

___________
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Sk. 02 21 2010, 21:16

Tvirčiau apkabinęs merginą lieka stovėti vietoje nė nekrustelėdamas, kad nesugadintu tokios intymios akimirkos. Apsilaižęs lupas tarsi norėdamas dar kartą įsitikinti kad neseniai jomis lietė merginos tyliai prunkšteli.
- Bandyk laimę, rožine mergaite,- prisimerkia kreivai nusišypsodamas, norėdamas aprodyti, kad netiki jog A gali jį perauklėti ar kaip kitaip pakeisti. Norėdamas dar kai ką pridurti užsičiaupia vos tik imama nuo jo valyti merginos lupų dažus. Atitraukęs galvą atgal, kaip galėdamas toliau nuo merginos rankos ir nemalonaus pojūčio trinant jo lūpas pirštu. Prasidėjus bučiniui uždeda delnus merginai ant pečių lėtai juos slinkdamas į šalis. nuleisdamas merginos dėvimas petnešas žemyn. Nenutraukdamas bučinio užkiša viena ranką už merginos palaidinės, kitą apkabindamas A palink kaklą, tarsi bijodamas, kad šiai sušvietus ji gali atsitraukti.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Pen. 02 26 2010, 21:26

Nenustodama nei atseginėti taip sunkiai pasiduodančias sagas, nei tęsti saldaus bučinio, kiek užtrunka, kol pašalina nuo draugo, jo dėvimą viršutinį drabužį. Pirštukais slysdama šio apnuogintu kūnų, leidžia sau paliesti kiekvieną odos lopinėlį. Netrukus pajautusi kaip ilgai pečius slėgusios petnešos nuslysta žemyn, mėgaujasi ir iš Gerard'o pusės atsiradusiais prisilietimais. Netikėtai atsiplėšusi, kelis kart sumirksi akim, gaudydama orą, bei taip parodydama jog palyginus ilgai trukęs judviejų lūpų kontaktas tikrai buvo geras.
-Palauk, palauk. - delnu mosikuodama Way'ui palei veidą, duoda sau dar kelias sekundes atsikvėpti. Nurijusi burnoje susikaupusius skysčius, nusprendžia pratęsti kalbą. - Jei jau nusprendėme tuo užsiimti, gal bent galime užropoti iki miegamojo? - puikiai suvokdama, kad sugadino labai jau intymų momentą, nesiduoda užimama sąvigraužos jausmo. - Ten minkščiau. - sumykusi, it duodama labai jau gerą priežastį dėl kurios šitaip pasielgė. Norėdama pridėti balų savo ne itin vykusiam, bet gryną tiesą atspindinčiam pasiteisinimui, išspaudžia labai jau platų šypsnį.

___________
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Št. 02 27 2010, 18:31

Tęsdamas bučinį trumpam patraukia rankas nuo merginos, kad galėtu visiškai išsilaisvinti iš marškinių, kai mergina jau buvo susidorojusi su sagomis ir tai atlikus suima pirštais už merginos maikutės ištraukdamas jos kraštus iš kelnių, imdamas lėtai kelti ją į viršų, kuomet mergina atsitraukia. Paleidęs A drabužį įsmeigia žvilgsnį į merginos veidą laukdamas ką šioji pasakys. Merginos žodžiams tikrai nustebinus porą kartų tankiai sumirksi ir prasižiojes jau rengiasi kai ką sakyti, bet paveiktas staigiai užplūsių emocijų garsiai išpučia orą nusijuokdamas, taip parodydamas, kad mergina ne kiek sugadino tokį momentą, keik jį praskaidino.
- Geeeerai ,- nutesia akimis perlekdamas per patalpą ir užmatęs miegamojo duris prieina prie merginos ir uždėjęs rankas šiai ant pečių ima lėtai stumti,- kaip įsakysi,- silpnai nusišypsojęs užkiša ranką už merginos nugaros ir sugraibęs durų rankeną atidaro duris ileisdamas pirma savęs merginą į miegamąjį.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Sk. 02 28 2010, 22:20

Laukdama Gerard'o atsako į jos poelgį, pakreipia galvą, tikėdamasi ne paties geriausio, bet draugui tik nusijuokus, nesusilaiko nesukikenusi ir pati. Išklausiusi pastarojo žodžiu, paklusto vyro valiai, bei lėtai, kartu ir atsargiai, itin nedideliai žingsniukais žengia link miegamojo durų. Joms, su Way'au pagalba atsivėrus, praeina į vidų, kelioms sekundėms leidžia sau peržvelgti kambario interjerą, bet netrukus žvilgsniu sugrįžta prie G veido, lūpose tuo pačiu išrangydama patenkintą šypsena. Netrukus inicijavusi dar vieną lūpų kontaktą, aistringumu žymiai pralenkusi prieš tai buvusius, galiausiai nusprendžia imtis iniciatyvos ir pati pašalinti jau kliūtimi patapusį ir visai nereikalingą aprangos atributą - marškinėlius.
Vos kelias sekundes užtrukusį trinyčių šalinimą, kurio dėka buvo apnuoginta didžioji dalis Aud viršutinės kūno dalies, pirštukais perbėga per draugo krūtinę, greit užkildama tiesi pečiais, bei lėtai eidama atgal, kartu traukdama ir Gerard'ą. Nė nesuvokusi kaip arti buvo lova, visiškai netikėtai sukrenta ant jos, tuo pačiu ir sukikendama, bet netrukus nusiraminus, į veido išraišką įnešusi kiek daugiau gundančio prieskonio, pakankamai juokingai imituoja kačiuką, įtemptais pirštukais kelis kart "pamaigydama" orą.

___________
Atgal į viršų Go down
Hanna Beth

avatar

Zodiac : Libra
Age : 30
Miestas : Manhetenas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2010-03-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Pir. 03 22 2010, 00:06

Hanna važiavo kaip visada viršydama greitį, jai patiko mašinos, bet dar labiau patiko vairuoti ar lenktyniauti. Privažiavusi Gerard namus, Beth atsidarė dureles ir išlipusi, susiradusi raktus ir prie jų esantį užrakto mygtuką, paspaudusi užrakino Jettą. Hanna priėjo prie Gerard durų ir paspaudė skambutį, šiam nuskambėjus ji pasitaisė didžiulę tašę, kurią visuomet nešiodavosi, kai joje buvo jos pieštų drabužių dizaino papkės, su naujų kolekcijų idėjomis.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Pir. 03 22 2010, 00:15

Jau žinodamas ko laukti spėja sumesti visus per didžiulį kurybos potrukį surašytus dainų žodžių lapus į krųvą bei dažų tūbeles į vieną iš tam skirtų dėžių iki kol neišgirsta durų skambučio. Akimis permetęs patalpą ir įvertinęs, kad gali vestis Hanna čia nesulaukdamas baisios pašaipos nueina iki durų jas atidarydamas.
- Labas,- ištiesęs rankas žengia prie merginos ją apkabindamas,- seniai nesimatėm,ž besišypsodamas pasitraukia į šoną praleisdamas merginą pirma į vidų uždarydamas duris.
- Atleisk dėl netvarkos..,- delnu nervingai perbraukęs per plaukus prieina prie Hannos mostelėdamas į sofą nebyliai kviesdamas prisėsti,- jauskis kaip namie. Ko nors gal nori? ,- išlikdamas svetingas ypač tokiems artimiems žmonėms atsiremia rankomis į fotelį per šypsena giliai įkvėpdamas.
Atgal į viršų Go down
Hanna Beth

avatar

Zodiac : Libra
Age : 30
Miestas : Manhetenas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2010-03-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Pir. 03 22 2010, 00:25

Pagaliau atsidarius durims Hanna plačiai nusišypso.
-Gerard!,-suklykia iš džiaugsmo ir taip pat jį apkabina, kone traiškydama glėbyje. Išsilaisvinę vienas nuo kito, ir Gee parodžius eiti pirmai, Beth žengia vidun ir nusišypso, pamačiusi pažįstamą vaizdelį. -O taaaip, labai seniai..,-atsidūsta, apsidairo ir vėl nusišypso, netvarka Gerard buvo įprasta, juk čia gyvena menininkas. -Na ką tu..,-sumurma. -Aš jau pripratus, be to, tavo netvarka kažkokia kitokia ir ji man patinka, visada taip jauku,-nusišypso ir atsisėda ant sofos. -Nee,-nutęsia išgirdusi pasiūlymą ir padeda tašę ant žemės. -Geriau pasakok, kaip tau sekasi,-ranka patapšnoja ant sofos, kviesdama prisėsti šalia jos.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   

Atgal į viršų Go down
 
Įėjimas/ kolidorius/ svetaine
Atgal į viršų 
Puslapis 26Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: BRUKLINAS~ can't stop rock 'n' roll :: Greenpoint :: Temptation|V-
Pereiti į: