BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Įėjimas/ kolidorius/ svetaine

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Št. 05 01 2010, 14:12

Patraukęs akis nuo mobiliosios priemonės giliai atsidusęs apsižvalgo lyg kažko ieškodamas, bet akimis neužkliuvęs išmeta veide silpną šypseną vos tik Porsha prakalba.
- O gal aš ją jau nulaužęs? Gi nežinau apie ką kalbi,- kuo toliau tuo labiau išplėtęs šypseną atsisuka į Porsha,- Ir negi jau aš turiu miegoti su visom iš eilės pažįstamom moterim? ,- suraukęs antakius pavaizduoja baisiai jau įsižeidusį, kad apie jį daroma tokia nuomonė, bet negalėdamas ilgai toks būti grįžta į tą pačią veido išraišką su šypsena.
Nuleidęs akis vėl į telefoną nespėja pasiųsti žinutės, kai iš jo rankų daiktas yra atimamas. Įbedęs žvilgsnį į tai ką veikia Porsha vos tik atgauna savo mobilujį perskaito adresą bandydamas suprasti kur išvis randasi tokia gatvė ir pastatas.
- Džiaugiuosi,- nuleidęs kojas nuo stalo ant žemės, normaliai atsisėda,- Dabar galėsiu skaityti kaip mus visi lygins,- jau numanydamas, kad ir be šito jau spauda neapsieis tyliai sukikena vėl apsižvalgydamas.
- Kur mano molbertas? ,- pagaliau supratęs ko jam vis trūko nukreipia akis į tą vietą kur turėjo stovėti taip branginamas senas, dar močiutės jam dovanotas daiktas, kurį tampėsi visur su savim. Kažkokiu būdu jausdamas nelaimę lėtai pasuka galvą į seserį laukdamas kur randasi minėtas daiktas.
- o puiku, kaip tik į vaiku namus nunešiu,- padėjęs švarkelį sau prie šono net nenuleidžia akių nuo sesers stebėdamas šios elgseną,- Kas tau yra? ,- akivaizdžiai nesuprasdamas dabartinių P veiksmų kai ją tokią mato pirmą kartą net nesiteikia pasitenkinti lėkštu ir mažu atsakymu ir parodo tai žvilgsniu.
Atgal į viršų Go down
Brit Spencer
Blue American
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 33
Pranešimų skaičius : 2886
Join date : 2010-01-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Št. 05 01 2010, 16:09

Iškart suraukia kaktą. Juk Vanessa pažinojo kaip nulupta, tad Gee išsakyti žodžiai ne juokais ją įžeidžia.
- Patikėk, aš žinau, apie ką šneku,- tylomis šypteli, o akimis skenuoja kiekvieną vaikino veido mimiką, ar raumenėlio pakitimu. Greitai suskuba atsakyti į šio sekantį klausimą:- Bet už tiesą juk nepykstama, ar ne?- dar plačiau išsišiepia ir rankas suneria ant krūtinės, akimis lakstydama po plotą, kuriame buvo Way.
- Lygins? Bandau įsivaizduot, kuo? Esam skirtingi kaip diena,- parodo rankomis į save,- bei nakties,- iškart savo rankas nukreipia į brolį, skardžiai nusijuokdama. Net juokinga, koks buvo taiklus šis pasakymas. Matydama, koks yra išsiblaškęs žmogus, kuris priešais sėdi šiuo metu, abejingai gužteli pečiais. Taip, tikrai žinojo kur molbertas, tad ištiesią ranką su atkištu rodomuoju pirštu į miegomojo pusę.
- Perkėliau jį ten. Mane erzino tas nebaigtas piešinys. Nesijaudink, jam viskas gerai, nieko nesulaužiau,- užtikrina savo žodžius gausiu galvos linksėjimu. Smagu, kad šį kartą tikrai nemelavo.
Way išreiškus smalsumą apie dabartinę merginos savijauta, trumpam sustoja atsitiesdama. Po ilgokos pauzės, prasižioja:
- Aš pikta. Nemaniau, kad tu nieko nepadarysi, kol ta rožinė šliundra mėtė į mane maistą. Gal tau atrodo, kad neturiu visiškai jokios savigarbos, bet tai netiesa,- nuryja seiles, kurios gausiai susikaupė burnoje, visai neslėpdama junčiamo kartėlio.
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Pir. 09 20 2010, 17:09

Nuo Gerard ir Mary pažinties bendros pažįstamos bute ir sėkmingo judviejų bendravimo einant jau antram mėnesiui, vieną dieną mergina visgi pastebi, kad su Gee nebendravo jau keletą dienų. Žinoma, galėjo pati paskambint, pasidomėt, ar šis dar gyvas ir taip toliau bei panašiai, bet įtemptas paskaitų tvarkaraštis bei begalybė visokio plauko smulkių darbelių, kurių pradėjo imtis dėl patirties stokos užpildymo, visiškai neleido įsiterpti tokiai minčiai. Tik pasibaigus vienai sunkiausių savaičių, pagaliau į galvą atpuškena mintis apie Vėjų, kurio nuoširdžiai nežmoniškai pasiilgo. Porą kartų bandė šiam prisiskambint, bet tik pasitvirtino faktas, kad „pasiekiamas telefonu“ ir „Gerard Way“ tėra du žodžių junginiai, kurių iš principo niekad nebus galima sujungt į bendrą sakinį. Apsisprendus visgi pati jį aplankyti su mintimi, kad neduokdie, jam kažkas nutiko, suskubsta ir pagamint kažką skanaus, o tiksliau persikų pyragą, kuris būna iškepamas be jokių didesnių pastangų ar šiuo metu tikrai nereikalingų nesusipratimų. Persirengus į lengvesnius apdarus nei siauras juodas sijonas bei balti marškiniai, pasiima į rankas pyragą bei užrakinus savo būsto duris bendrabutyje, pati išvyksta su savo senuoju ir geruoju kadilaku, kurio smulkūs gedimai tapo kasdienybę. Tik kelyje atsirado abejonė dėl automobilio patvarumo, nes keli truktelėjimai tikrai nieko gero nežadėjo.
Be baisesnių nelaimių ar sugedimų pasiekus Gee namus, nudžiunga, kai išvysta, kad languose visgi dega šviesa. Žinoma, jei tai nėra įrodymas, kad kažkas namuose, tai nebus nieko džiuginančio. Tvarkingai priparkavus transporto priemonę bei išlipus iš jos, paima saldų kepinį nuo priekinės keleivio sėdynės, uždaro dureles, jas užrakindama. Nužingsniavus į prieangį ir teturėdama vieną laisvą ranką, paskambina pora kartų skambutį, kad būsto savininkas ją tikrai išgirstų. Laukdama, kol draugas pagaliau atidarys duris, apsižvalgo, pastebėdama, kaip greitai pradeda temti.

Mary had a little lamb
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Pir. 09 20 2010, 20:18


Kurį laiką , tiksliau, porą mėnesių bendravęs su Mary bene neatsiplėšiant vienas nuo kito jei ne realybėje tai bent virtualiame pasaulyje naudojantis telefonu, kurį dėl jos sugebėjo ir nešiotis bei krauti, kad visada kokio sunkaus darbo metu gautu šviesos spindulį praskraidinantį dieną, pamažu imant pokalbiams retėti bei trumpeti ir pats galiausiai vieną dieną grįžęs iš studijos namo ir pamatęs telefoną su viena padala numeta į ant sofos taip ir palikdamas ir nebestebėdamas naujienų. Kadangi greitu metu sugebėjo pagauti kūrybos įkaršti kai atrodo gali kalnus nuversti besidarbuodamas ir pasiekt aukštumas dėl ko pamiršęs viską aplinkui ir prasidėjus laikui kai viskas laksto aplinkui puola darbuotis į darbus atsiribodamas nuo išorinio pasaulio ir neidamas iš namų.
vieną dieną bandydamas atkartoti baltame popieriuje tai ką matė savo galvoje, vienoje rankoje laikydamas kavos puodelį, o kitoje teptuką lengvais potepiais dailindamas vieną iš detalių vos išgirdęs durų skambutį, kurį laiką neatsisuką į tą vietą kol smegenys suvokusios ką tik girdėjo lėtai pasuka galvą į tą pusę. Permetęs visus galimus variantus apie galimus svečius pašnairuoja į ant sienos kabantį laikrodį ir numetęs teptuką į indą su vandeniu bei pastatęs kavą nusivalo rankas į skudurą kabėjusį ant molberto kampo. Imant eiti link paradinių durų paspiriant visas tuščias dažų tubeles bei surankant popieriaus lapus ir juos padedant ant spintelės dar spėja akimis užkliūti už fotelio kur ir tegulėjo jo telefonas ištiesia ranką jį pasičiupdamas ir kartu išsitiesdamas. Maigant vieną iš įjungimo mygtukų ir jau prieangyje imant užuost skanaus kepinio kvapui pradeda nebespėti ryti susikaupusių burnoje skysčių, nes pats jau nebeatsiminė kada valgė kažką daugiau nei kava ir cigaretės kas sudarė jo racioną vis dar stebėdamas telefono ekraną sugraibo durų raktą jį pasukdamas ir užraktui pasinaikinus kilsteli plaštaką suimdamas rankeną ir nuleidęs atidaro duris tik tada pakeldamas akis į viešnią. Kadangi tai buvo žmogus, kuris jo manymu tai jau tikrai neturėjo dabar pas jį atvykti trumpam praradęs žadą taip ir lieką kiek pražiojęs lūpas kol tankiai sumiksėjęs ,atsibunda‘
- Mary...,- tesugebėjęs tyliai išspausti nutyla keik krenkštelėdamas ir jau prabildamas normalesniu balsu,- nesitikėjau, kad atvyksti. Maloni staigmena,- nuoširdžiai nusišypsodamas nes ir pats tik dabar suvokę, kaip labai buvo pasiilgęs merginos veido ir kvapo įmeta laikytą telefoną į džinsų galinę kišenę žengdamas link merginos apkabinimui, bet pamatęs jos rankose vaišes, kurių nesinorėjo bent kol kas sugadinti nes kvapas darė savo kol kas atsisako savo sumanymo ir pasitraukęs padaro vietos merginai praeiti į vidų jau iš kart pasmegdamas save pražūčiai dėl tvarkos.
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Antr. 09 21 2010, 16:48

Prastovėjus lauke kone visą amžinybę ir suspėjus bent jau minimaliai apšalt galūnes, kurios buvo apnuogintos. Tik dabar galvoje susišvietė mintis, kad galėjo pasiimt bent jau megztinuką, o vis neprasidarančios durys ir jokių garsinių signalų už jų kėlė nerimą, kad galėjo: 1) pataikyt ne ant durų, nors jau ir užrištomis akimis surastų Gerard namą: 2) pataikyt tada, kai jo nėra, nors tikrai tikėjos, kad šis iš savojo „urvo“ tikrai niekur kitur nelįs. Išgirdus spynos trekštelėsimą ir išvydus pasiilgtą asmenį, kiek įmanoma plačiau išsišiepia, nors jau ir pradėjo kalent dantimis.
- Aš kaip koks maras. Užklumpu neatsiklausus,- pritaiko keistoką ir jos visiškai neatitinkanti priliginimą, kol galiausiai akys apsipranta su šviesa iš vidaus ir išvysta tikrai ekstremalų pokyti, kuris merginos vos neprivertė išmest kepinio, kurį taip skrupulingai gabeno iki Temptation prieangio. Kadangi dantų kalenimo ir pati jau apsikęst negalėjo, užlipa laiptelį aukštyn ir geriau įsižiūri į Gee plaukuosena, kuri taip ir traukė akis. Tramdydama šypsena ir nieko nesakydama, na, bent jau tai palikdama vėlesniam laikui. Nemanė, kad labai taktiškai atrodytų pokalbis apie plaukus. Tiesą sakant, po kelių žvilgterėjimų aukštyn, tiek akys, tiek pati pasąmonė jau apsiprato su regimu vaizdu, kuris atrodė įprastas.
Apsižvalgius aplinkui, nusišypso ir atsisuka į vaikiną. Tada atsargiai dėdama kojas, kad, neduok tu Dieve, užmins ant kažko, dėl ko vėliau teks gėdingai krist žemyn ir apsiverst ant savęs pyragą, kurį ruošė su tokia didžiulę meilę. Pagaliau padėjus lauknešėlis ant stalo ir prastumdžius keletą popierių, kad ant paviršiaus būtų daugiau vietos bei, kad ir patys popiergaliai nenukentėtų, atsitiesia ir nužingsniuoja ties Gerard, kurio labai pasiilgo. Apkabina jo liemenį ir prisiglaudžia.
- Iš tavo meninio chaoso bei jau ryškėjančių kontarų ant drobės, galiu spėt, kad tai yra priežastis, kodėl taip ilgai tavęs nemačiau, tiesa?- paklausia šypsodamasi, žinoma, įžvelgdama ir savo kaltės, kuri buvo proporcinga pačio ponaičio Vėjaus. Kurį laiką taip pastovėjus, pasidžiaugus matomu vaizdu bei artuma, pasistiebia, kad pasiektu draugo lūpas, kurias jausmingai pabučiuoja.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Antr. 09 21 2010, 20:39

Smegeninei puikai suvokus, kad Mary šaltą, nes be pradėjusių mėlynuot lupų bei drebėjimo dar ir pačiam teko patirt šalčio smaigymą adatėlėm išlindus į lauką iš šilto namo vidaus, dar kurį laiką gaudydamas žodžius nes po tų kelių sakinių ištartų anksčiau jau nieko nebegalėjo sugalvot, kai neatminė kada naudojosi balsu, neskaitant tylaus šnabždėjimo kuriant.
- šįkart man šitas atsėlinęs maras patinka,- pakėlęs lupų kamputį dar labiau pasisukęs prisiglaudžia nugara prie sienos leisdamas merginai įeiti į vidų pats trandydamas šypseną ir juoką kai tik iš Mary akių ir veido išskaito, kad ji vis dėl to pamatė jo naująjį pasikeitimą. Sekdamas žvilgsniu kiekvieną merginos veiksmą jos tik ši žengia pro slenkstį uždaro duris atsekdamas jai iš paskos dar pakeliui nuspirdamas keletą nereikalingų reikmenų.
- O atleisk. Kūrybinis įkarštis,- užlaužęs vieną ranką už galvos pasikaso galvą kartu pasiteisindamas dėl savo bala žino kiek laiko netvarkytų namų ir sujauktų daiktų, kurie pagal dabartinį jo darbą sudarė jo tvarką nes buvo po ranka. Sustojęs kambario krašte taip ir pasilieka kol mergina pagaliau atlaisvina rankas ir pyragas, iškart pasklidęs po kambarį savo saldžiu kvapu, būna saugiai pastatytas ant stalo. Žengęs link jos porą žingsniu ištiesia rankas į šalis, aprodydamas ko nori ir tai gavęs prispaudžia mergaitę prie savęs ir pasilenkęs priglaudžia nosį prie jos plaukų giliai įkvėpdamas jų kvapo.
- meninio chaoso? Tai dabar taip juos vadinam? – nusijuokęs iš merginos žodžių pakelia galvą pažvelgdamas į jos akis,- taip. Atspėjai. Mano atsijungimo priežastis yra šis jovalas,- patraukęs vieną leteną nuo merginos liemens mosteli į kambarį parodydamas kaip pas jį vyksta kūrybinis procesas ir iškart gražiną ranką į pradinę vietą.
- tiesą sakant su dažais ėmiau piešt tik pastarąją savaitę, iki tol dirbau su pieštuku ir sąsiuviniu,- paaiškinęs ir dėl ko pas jį yra net ik dažų bet ir lapų nebespėja daugiau nieko iškart kai būna užčiaupiamas merginos bučinio ir nei kiek nesipriešindamas atsako į lupų kontaktą vieną delną padėdamas ant Mary skruosto jį paglostydamas.
- pasiilgau tavęs,- truputi atsitraukęs, kad būtu vietos tik ištarti keletą žodžių ištaria pažvelgdamas į merginos akis ir vėl pabučiuodamas.
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Tr. 09 22 2010, 17:27

Prisiglaudus prie Gerard stengias kurį laiką bent kiek nedrebėt, nes organizmas ir oda dar nespėjo apsiprast prie pasikeitusios aplinkos. Paslėpus veidą vaikino krūtinėje, pati pritraukia pilnus plaučius viso kvapų mikso, kurį sudarė tabakas, kava bei dažai, kas buvo be galo malonu. Klausydamasi Way balso, šypteli, kai šis sugalvoja suabejoti merginos pateikta sąvoka. Žinoma, būtų paaiškinus, kuo jovalas nuo meninio chaoso skirias, bet dabar leidžiamą laiką su juo norėjo praleist ne kalbantis ir pilstant iš tuščio į kiaurą, o užsiiminėt tokiais maloniais dalykais, kaip bučiavimasis ar buvimas apsikabinus ir dalijantis vieno kito šiluma.
- Aš irgi,- tyliai, beveik be jokio garso, ištaria pritardama ir parodydama, kad analogiškai jį, taip pat ir mergina buvo užliejęs toks pats ilgesys, kurį pripažint buvo tikrai sunkoka. Jiems besibučiuojant, Mary akys nevalingai, užtat kryptingai sukos į langą, kur buvo visiškai sutemę. O ir iškeptas pyragas savaip viliojo savo aromatu nuo pat to laiko, kai tik šis orkaitėje pradėjo įgaudinėt atspalvį. Visgi lūpų kontaktui negalėjus tęstis amžinai, o ir numanė, kad ir pačiam draugui knieti paragaut ką tokio iškepė ji, abiejų veidams atsiskyrus, plačiai nusišypso, pirštu vedžiodama po Gerard krūtinę ir ant jos piešdama visokius ornamentus sukamaisiais judesiais.
- Aš tuoj sugrįšiu, o tu paruošk vietą atsisėsti,- tarė vis dar besišypsodama ir pažvelgdama į sofą, kuri taip pat buvo apkrauta visokiu šlamštu. Žinoma, tyliai mintyse tikėjos, kad visgi šiame būste yra vietelė, o tiksliau, kad virtuvė, nebus paliesta įsivyravusios chaoso tironijos. Labai jau nenoriai atkabinus rankas bei atsitraukus nuo vaikino kūno, dar kartą į jį pasižiūri šypteldama, kol galiausiai nusisukus nueina į virtuvę.
Lengviau atsikvėpus ir pamačius čia beveik idealią tvarką bei spėjus, kad būsto savininkas čia užsukdavo tik kavos ir nieko daugiau, nuskuba spintelės link, ištraukdama du puodelius bei kavos ir cukraus. Užkaitus pilną arbatinuką vandens, pasisuka paieškot ir kitų indų ir įrankių, kurie padėtų kaip civilizuotiems (na ir kas, kad paplaukusiems) žmonėms paragaut pyrago. Daugmaž viską suradus ir iš kažikur atkasus padėklą, viską ant jo sukrauna, kol nepasigirsta pretenzingas arbatinio švilpimas, pareiškiantis, kad skysti jo viduje pasiekė šimtą laipsnių pagal Celsijų ir galimą jį naudot kavos miltelių užpylimui puodeliuose, ką Keylock ir padaro. Apsižiūrėjus ir supratus, kad tikrai daugiau nieko nereikia ir nebepritrūks, persikelia į svetainę su visu padėklu, kurį nešė labai atsargiai.
Visgi užtrukus plius minus 8 minutes, kambarį randa kažkiek aptvarkytą, o patį Gerard‘ą sėdintį ant sofos. Iš savo rankų ant stalo perkėlus neštą „krovinį“, pakelia akis į vaikiną, jam nusišypsodama. Peiliui atsidūrus dešnėje rankoje rankoje, kiek įmanoma atsargiau supjausto tarpoką kepinį. Pagaliau neberadus ką dar naudingo gali padaryt, persikelia ant sofos, o tiksliau ant vaikino kelių, ant jo pečių uždėdama rankas.
- Skanaus,- pratarė ir pabučiavus į jo kaktą, pati nusisuko į stalo pusę, į rankas paimdama garuojančios kavos puodelį.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Sk. 09 26 2010, 21:22

Leidęs sau tokią akimirką atsipalaiduot ir tiesiog ramiai išgyventi viską nepražioja burnos tik lėtai linkteli į Mary ištarus žodžius apie trumpalaikį dingimą, bet ir žinodamas, kad ši niekur bent kol kas neketina eiti ir kaip ir jis nori vis dėmesio gaunančio pyrago, kad ir kaip nenorėdamas lėtai atlaisvina savo ,gniaužtus‘ paleisdamas merginą ir leisdamas eiti į virtuvę.
akimis nusekęs iki kol mergina dingsta iš už virtuvės durų staigiai numuša galvoje atsiradusią mintį apie ten esančią padėtį ir galimus variantus ko ten galima aptikti. Nes pats tesinaudojo tik virduliu, o maistą lengviau užsisakydavo. Prisiminęs apie Mary įsakymą, dėl sėdėjimo vietos apsisuka nužvelgdamas sofą, kaip tyčią apkrauta visokia manta ir pavartęs akis pasilenkia nuimdamas popierius, į kuriuos užmetęs akį netgi sugeba sukaustyt žvilgsnį nuo skaitymo ir bandymo prisiminti kada jis tai rašė. Netikėtai ausis pasiekus garsiam virdulio švilpimui reiškiančiui, kad aparatas įvykdė savo užduotį greitai patraukia ir likusius daiktus nuo balto dar perbraukdamas per jį delnu ir įsitikinęs, kad saugu sėdėti padeda savo sėdimąją tenai vėl nusičiupdamas tuos keletą lapų ir įremdamas savo žvilgsnį tenai, nors ausimis nenustojo klausytis ir aplinkui esančių garsų.
- klausyk, kur tu buvai visą mano gyvenimą?,- batelių kaukšėjimui pranešus, kad mergina jau čia, nepatraukdamas akių šypteli ištardamas,- arba kur buvo Porsha, kad man nieko nesakė, kad tave pažįsta,- nuleidęs popierių keik pakreipia akis, kad matytu merginos figūrą ją nužvelgdamas kai tik Mary ima darbuotis ties pyragu. Kadangi greitai būna pričiuptas nekaltai šypteli papurtydamas galvą, taip kad plaukai kristų ant akių. Per visą judėjimą spėjęs pamatyti, kaip mergina artėja prie jo išskečia rankas į šalis ir jos ši įsitaiso jam ant kelių vieną ranką padeda ant jos nugaros, kitą ant šlaunies nusišypsodamas.
- ačiū, ir tau skanaus,- prataria ir taip žinodamas, kad kepinys bus skanus. Kadangi negalėjo judintis iš vietos dėl esamos personos ant jo kelių, o jos traukti visai jau nesinorėjo keik pasilenkia į [priekį įkvėpdamas kavos aromato iš Mary rankose esančio puodelio iškart užsimerkdamas nuo malonumo ir pats nurydamas burnoje atsiradusius skysčius. Kaip galėdamas atsargiau paima puodelį kavos bei pyrago gabaliuką padėtą iš anksčiau šalia jo ir dar kartą įkvėpęs kavos aromato gurkšteli kavos bei pakabinęs šaukšteliu pyrago įsideda į burną.
- skanu. Labai,- sakydamas absoliučią tiesą nes skonio receptoriai jau nebegalėjo ir nusakyti juntamo skonio skonio šypteli,- a..beje...,- kai ką prisiminęs pasisukioja kol radęs tinkamą vietą kur jau ir anksčiau yra jam tekę statyti savo kavos puodelius kai tingėjosi keltis nuo sofos ten jį ir pastato atsisukdamas į merginą,- kaip matei piešiau ir...,- iškelęs dešinę ranką paglosto jos žandikaulį jį nužvelgdamas,- gal man papozuosi?,- pakelia akis nuo jos apatinės veido dalies pažvelgdamas į jos mėlynas akis.
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Pir. 09 27 2010, 20:33

Įėjus į kambarį ir Gerard pasitikus su keistoku klausimu, šypteli, net nepažvelgdama į jį, nes šiuo metu kone svarbiausia misija buvo atsidurti prie stalo ir kaip nors nesusižaloti ar dar ką sau padaryti, kad tikrai laimės daug neneštų. Pagaliau pakėlus į jį akis, dar plačiau nusišypso, kol pradeda juoktis.
- Mes puikus pavyzdys, kad atsitiktinumai yra tikrai reikšmingi,- apibendrina visą jų santykių pradžią, vis dar plačiai ir geranoriškai šypsodi. Iš tiesų, jei Merė nebūtų pažinojus Pi nebūtų buvus tokia gera draugė, tai ši tikrai nebūtų jai patikėjus buto, kai pati mėgavosi kruizu. Jei Pi nebūtų patikėjus buto draugei, tai Merės ten nebūtų buvę. Jei Gee nebūtų sugalvojęs aplankyt jaunėlės, tai tikrai nebūtų sutikęs Mary. Žinoma, galbūt būtų sutikęs vėliau, o gal ir niekad, bet visa įvykių grandinė privedė prie dabarties, kai Merė pjaustė pyragą, o Gerard‘as ant sofos varvino seilę stebėdamas jos veiksmus.
Gurkštelėjus kavos ir apsisprendus, kad pasiaukos ir pirmam degustuot kepinį leis draugui, nusuka akis į paveikslą, kuris šiuo metu domino labiausiai. Vaikinui pagyrus pyragą, linkteli ir dar kartelį gurkšteli iš savo puodelio su šiltu tamsiu kavos pupelių gėralu, kuris maloniai tekėjo žemyn stemple. Pasukus akis į Way, sukikena, stebėdama, kaip jis valgo, nors tai ir nebuvo labai malonu. Niekaip negalėjo atitraukt okuliarų, nes bijojo, kad kitą kartą netyčia gali nesimatyt ir ilgėliau, nei keletas dienelių. Jam atidėjus valgymą toleliau ir atidavus visą savo dėmesį jai, pasižiūri į jo tamtis akis ir trumpam šypteli, kol neišgirsta jo, kaip ir, prašymo. Atbula ranka kažkaip padėjus keramikos dirbinį ant stalviršio, viena ranka apkabina jo kaklą.
- Pozuot?- parodydama, kad tikrai yra nustebus įkvėpia deguonies per šnerves, pro ten pat ir išleisdama. Tada sukikeno, nes pamanė, kad vaikiną toks ilgas tylėjimo tarpas galėjo išgąsdint, kad ši gali ir nesutikt.- Gerai, aš pozuosiu, bet...,- nutęsė ir pasilenkus arčiau, tarp jų veidų paliko labai jau minimalų atstumą,- aš negaliu būt vienoje vietoje išbūti. Pažadėk, kad nesupyksi, jei vidurį pozavimo pradėsiu isteriškai kikent arba čiauškėt. Žodžiu, aš esu pati nekantriausia pozuotoja pasaulyje,- baigus monologo visgi tik pirmąją dalį, pakšteli greitai į Gerad lūpas pavogdama bučinį, kol galiausiai atsitraukia tolėliau.- Antra, ar verta gadint drobę dėl kažkokios kaliausės?- retoriškai paklausia, nes puikiai žinojo, kad Gee tikrai mėgins ją nurungti šioje diskusijos dalyje. Atsidusus ir iškėlus rankas lyg pasidavęs nusikaltėlis, šypteli ir nusikelia nuo Gerard kelių, atsistodama.
- Taigi, kaip nori, kad būčiau apsirengus, ar ne visai?- pateikia gana šokiruojantį klausimą, galiausiai viską priimdama su plačia šypsena.- Kur man sėst, kaip man išsiriest ir taip toliau?- kupina entuziazmo, apipila klausimais, visgi nekantraudama papozuot vaikinui.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Št. 10 02 2010, 12:11


Klausydamas pirmųjų merginos žodžių, silpnai linkteli, sutikdamas su jos žodžiais, nes bepridurti jau nebeturėjo ką o ir knistis ir plėstis į tokią temą kas būtų jeigu būtu jo labai nežavėjo ir neatrodė patraukli dabar eikvot jėgas ir sukt smegeninę.
Skanaudamas merginos iškeptą pyragą pakabina šaukšteliu dar vieną gabaliuką geltonai apskrudusio kepinio įsidėdamas į burną kai tik mergina pradeda muistytis dėl ko galvoje šovus minčiai apie tai, kad merginai jo prašymas pasirodė mažų mažiausiai neįtikėtinas ir vaikiškas jau pradeda galvoje įnirtingai mąstyt pasiteisinimą į savo žodžius.
- naaa taip,- nutęsia pirmąjį žodį atsargiai tardamas savo trumpo sakinio skiemenis ir bandydamas atspėt aks gali sekt po jų. Kadangi mergina ištarė lemtingą žodį ,,gerai“ su palengvėjimu nuryja kąsnį burnoje silpnai nusišypsodamas.
- tik tiek? Pabandyk padirbt su Porsha tai čiaudėjimas ar kikenimas bus kaip mažas sujudėjimas,- pabandęs nuramint merginą dėl tokio dalyko kaip pozavimo sunkumai susitelkt į vieną tašką,- gerai. Pažadu, kad nepyksiu,- laisvąją ranka kuria nebuvo apkabinęs merginos liemens prideda prie savo kairiosios krūtinės pusės kur turėtu rastis širdis ir dar dėl tikrumo dar porą kartų palinksi smakru.
- na galvojau, kad leisiu tau pagal tavo norus išsirinkti vietą ir drabužius, bet kad jau taip nori..,- prisimerkia atsistodamas ,- ir ištiesęs rankas į šalis pasirąžo kol kai ką sumąsčius sustoja vietoj,- ..arba..,- išmetęs veide suktą šypseną grįžtą į pradinę pozą žengdamas link merginos ir vienos rankos pirštų galais perbraukia per merginos alkūnę kol ją pamažu taip ir suima,- galėčiau piešti ant tavęs. Būtum gyvas kūrinys,- iškelęs laisvą ranką nubraukai jo mary kaktos užkritusias plaukų sruogas taip dar kartą pažvelgdamas jai į akis ir nusišypsojęs pasitraukia nueidamas link savo dažų imdamas žiūrėti į juos ir bandyti apsispręsti ko jam dabar būtent reikia.
- aišku jei tu tik nori,- leidęs Mary pagalvoti pastveria nuo stalo savo iš seniau darytos kavos puodelį paragaudamas gėrimo.
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Sk. 10 03 2010, 21:01

Vaikinui pasiūlius alternatyvią meno rūšį, kurios pagrindas bei išsireiškimo plotmė yra oda aptrauktas kūnas, plačiai ir tikrai ne doringumą reiškiančiai nusišypso, sugraibydama nugaroje esantį užtrauktuką, kuris laikė susiūtą audeklą šiuo metu slepiantį merginos juodus neriniuotus apatinius. Vieną akį užmetus į tai ką dabar daro draugas, nutraukinėja metalo gabaliuką žemyn, taip atidengdama visas savo vadinamasias grožybes.
- Man atrodo, tai bus bene pirmas kartas,- sukikena, pastebėjus pati sau kiek daug jai tekdavo patirti naujo per visą bendravimo laikotarpį su vaikinu. Numetus suknelę ant sofos atlošo kaip įmanoma tvarkingiau, kad ši nesusilamdytų, nusiaudama batelius bei atsiguldama ant pačio baldo nugara, palikdama Gerard'ui odos plotą ties krūtinę bei pilvu.
Way prisiartinus, nusišypso, kai šis parodo, kad yra tikrai pasiruošęs pradėt kurt. Jam pradėjus piešt ant jos blyškaus epitelio, sau tyliai pasižadėdama, kad iškes visą procesb nieko nesudirbdama bei neklausinėdama koks bus visko to rezultatas, nors ir labai knietėjo apipilt Gee klausimais apie tai. O ir bereikalingas kalbėjimas, kaip ir kvėpavimas, galėjo viską sugadint, kad net ir Vėjaus pažadas būt geram ir atlaidžiam nieko nepagelbėtų. Nuo ūeido nedingstant šypsenai, o regos organams būnant nukreiptiems į draugo veidą. Galiausiai neišsikentus teptuko potepių keliamo kutelio, nesusilaiko ir nusijuokia, pakeldama galvą vertikaliai.
- Aš nebegaliu. Per didžiulė kančia žiūrėt i tave tokį, kai atrodai patraukliausiai,- atskleidžia garsiai savo mintis, kurios šiuo momentu sukos jos šviesioje galvelėje, visgi nutylėdama savo slaptus kėslus jo atžvilgiu. O ir išsiilgimas vaikino darė savo, tad toks jų santykiavimas pasirodė tikra kančia. Pakeitus guliamą pozą į sėdamąją, pasistengia pasiekti Gerard lūpas, kurių skonis pasirodė labai išsiilgtas, nors prieš tai jų lūpos jau buvo sudurtos. Pirščiukais užčiuopus Way'aus marškinėlių kraštą, šį užkelia, nuvilkdama juos ir numesdama drapanėles kažkur už savęs. Nematomai perimus teptuką į savo rankas, nenutraukdama lūpo kontakto. Atsitraukus, lūpomis perbraukia per Gee skruostikaulį ir perveda teptuku per jo krūtinės ląsta pradėdama tapyt visokius suktus orinamentus.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Pen. 10 08 2010, 22:31

Rinkdamasis teptukus bei spėdamas užmesti akį ir į paletę bei joje esančius dažus netyčiom užkliūna ir už Mary silueto, kuri kaip tik šiuo metu ketino atsisakyti viršutinio drabužio, dėl ko pamiršęs veiklą trumpam įsistebi į merginą pasigerėdamas atsiveriančiu vaizdu ką buvo pamatęs tikrai ganėtinai seniai ir jau spėjęs pamiršti kaip viskas atrodė ir buvo sudėtas kiekvienas linkis, iškilumas ir įdubimas.
- tiesą sakant taip ir yra. Neskaitant trumpų teplionių ant kūno darant kokį piešinuką vienam ar kitam reginiui,- po kelių akimirkų atsigavęs iš užburiančio dalyko stipriai užsimerkia papurtydamas galvą ir kartu žengdamas atgal dėl ko dešinės rankos pirštus spėja įmirkyti į žalių dažų skardinę. Tyliai nusikeikęs pabando dažus nusivalyti, bet neketindamas ir taip jau laukiančios merginos versti laukti dar ilgiau pažvelgęs į jau spalvotą ranką pastveria teptuką išsitraukdamas jį iš dėžutės bei paletę iškart žengdamas link sofos ir permetęs akimis Mary gulėjimo pozą suraukia antakius bei lūpas nutaisydamas labai jau susimąsčiusio menininko miną mąstančio ką dabar galėtu padaryti ir į galvą šovus vienai iš minčių Keylock kūną papuošti kažkuo originalaus, bet kartu gražaus ir spalvingo kuo dabar ir darė jo gyvenimą atsiklaupia ant kelių prie pat baldo.
- gali kutenti ir būti šalta,- pasidėjęs dažus bei kiek pakabinęs su teptuku jų prideda netoli merginos odos įspėdamas dėl galimu nepatogumų ir imdamas vedžioti pirmąją liniją paskui kurią pradeda piešti ir kitas susikaupdamas ir nebekreipdamas į nieką daugiau jokio dėmesio, o merginai paklusniai nejudant ir ganėtinai ilgai nedarant jokių staigių judesių, pakeitęs spalvą spėja padėti vos vieną tašką kai Mary pirma savo raumenų pagalba parodo apie nekantrumą kas priverčia sustot ir imti laukti galimos kalbos ko greitai ir sulaukia.
- o taip. Tikiuosi tavęs per daug nenukankinau,- veide pasirodžius silpnai šypsenai pakelia galvą pažvelgdamas į merginos veidą ir kartu patraukdamas ranką su teptuku kai tik ši pradeda judėt ir keist pozą. Pats imdamas atsakyti į lupų kontaktą kai tik šį būna įmanoma padaryti iškelia rankas keik atsitraukdamas nuo merginos, kad drabužis būtu kuo greičiau numestas ir vėl uždėjęs savo žalius pirštus ant jos skruostikaulio prisitraukia prie savęs dar vienam bučiniui.
pajutęs ant kūno tepamą ,,tešlą“ kas greičiau vertė kikent ir judėt op ne susikaupus laukt kol kažkas bus nuveikta visgi išlieka vietoj bet pasukęs galvą apsižvalgo kol ant stalo nepamato kito teptuko ir jį pastvėręs dar pakeliui pamirko jį dažuose jau iškart imdamas dabar piešti ant Mary krūtinės ląstos slystant iki kaklo ir per visus jo išlinkimus pasiekiant smakrą bei skruostą ant kurio atsiranda vieną liniją.
Dar permetęs porą linijų ir nebegalėdamas daugiau kentėt teptuko lietėjimo ant jo odos numeta savąjį, kita ranka ištraukdamas tą kurį turėjo Mary numesdamas irgi šalimais jau tuomet uždėdamas delną ant jos žandikaulio prisitraukdamas artyn bučiniui. Uždėjęs ranką ant jos liemens nuslysta apsivydamas ją ir kartu prisitraukdamas artyn prie savęs, kad savo kūnu galėtu jausti jos šilumą lūpom imdams bučiuoti jos lupų kamputi pamažu imdamas bučiuoti žandikaulį nukeliaujant iki jo krašto prie ausies ir ten susiradęs duobutę porą kartu pabučiuoja. Užkišęs ranką už merginos nugaros suima už jos liemenėlės patempdamas.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Pir. 01 24 2011, 20:33

Kai po jo netikėto prisipažinimo meilėje buvo nepasiūstas toli toli su savo meilėm,o dar ir maloniai atsakyta tuo pačiu vos tik mergina dingsta nuo jo kelių pažvelgia į lėkštėje gulintį vaflį ir šiandien sugebėjęs pasitenkinti tik jo kąsniu atsistoja paimdamas puodelį su kava ir nueina į svetainę atidarydamas vieną komodos stalčių ir pasiknisęs tarp savo dailės reikmenų kuriuos tvarkingai susitarimu laikė atskirai na nebent tik kartais pasikėsindavo į kito nuosavybę, ištraukia porą jam reikalingų daiktų sumesdamas juos į striukės kišenę ir žengęs link stalo pastveria ten tegulėjusį jo cigarečių pakelį ir vieną prisidegęs įtraukia taip dabar reikalingą jam nikotino davinį užsimerkdamas ir išpūsdamas dūmus.
klausydamas merginos krebždesio kambaryje prisėda ant vieno iš fotelių ganėtinai ramiai jo būdui imdamas laukti merginos pasiruošiančios ir nezyzdamas kad ilgai ši pustosi tokiai išvykai kaip kelionė iki galerijos ir kad tuoj turėtu pražilt. Pėda imamas mušti kažkokį taktą suspaudžia kavos puodelį įsistebėdamas į priešais esančia svetainės sieną pamažu imdamas niuniuot ir melodiją pritaikytą prie takto ir tyliai tart žodžius karts nuo karto pažvelgdamas į miegamojo duris lyg kartais mergina sumanytu pabėgti iš namų nepastebėta ir tada jau tikrai būtu jam pamesta galva.
- mary mes ne į parodos atidarymą važiuojam o tik šiaip ten,- galiausiai pažvelgęs į ant sienos esantį laikrodį ir jau pats pajutęs, kad čia sėdi taip ilgai, kad kava spėjo pasibaigt o cigaretė dingt iš rankų šukteli pakildamas ant kojų ir pastvėręs striukę apsirengia dar susirasdamas mašinos raktus.
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Pir. 01 24 2011, 21:25

Vonioje užsiėmus bendriniam savo prekybinės išvaizdos pagerimui, jautės neyprastai laiminga, nes vaikinas sugebėjo kažkaip praskraidint nuotaiką ir nuimt beveik visą stresą dėl atidarymo. Keista, bet šįkart užtruko kur kas ilgiau nei visada. Tiesiog norėjos dabar padaryt dauguma pasigražinimo procedūrų, kad grįžus vėliau namo reikėtų tik apsivilkti iš valyklos parvežta suknele ir pasidažyt. Negana to, kažkas nutiko, kad visi rūbai spintoje pasirodė nebemieli. Žiū, prie paprastų jos kasdienių džinsų netiko nei vienas megztukas, kas privertė pagalvot ir apie garderobo pakeitimą. Iš svetainės atsklidus draugo žodžiams raginančiams nebevilkint laiko ir nebeversti jo laukti, sukrizena žiūrėdama į savo atspindį, tuo pat metu ir patepdama putlias lūpas rusvu blizgiu, kuris šias išryškino dar geriau. Kadangi jau nebeišmanė, ką galėtų dar padaryti, kad atrodytų žmogiškai, paima brangių prancūziškų kvepalų buteliuką, kurį Gerard parvežė iš turo po Europa, užlašina porą lašų ant pirštų, pakvėpindama kaklo duobutę bei riešus. Pakračius galvą, kad šviesios garbanos sukristų netvarkingai, pagaliau išeina iš vonios audamasi aukštakulnius.
- Atleisk, kad tave taip užvilkinau, bet juk niekur neskubam, - lyg prašydama atsiprašymo nusišypso, gan lengvabūdiškai prakalbdama. Paėmus nuo sofos numestą puspaltį, šį netrunka apsivilkti pasiknaisiodama kišenėse. Radus valyklos kvitą, šį pertikrina, tikėdamasi, kad a la sėkmę nešanti suknelė niekur neprašapo ir bus grąžinta.
Matydama, kad Gee kantrybė baigia ir iškapsėti, paima už jo rankos, švelniai šią suspausdama, lyg tikintų ne tiek save, tiek vaikiną, kad viskas bus gerai. Abiems išėjus pro duris, Merė pasirūpina "lizdelio" apsauga, pagaliau atsidurdama automobilyje.
- Dabar su mielu noru niurkyčiausi pataluose su tavimi, - garsiai atskleidžia savo mintis giliai įtraukdama pro nosį kiek tik įmanoma daugiau deguonies iš aplinkos. Pažvelgus į Way'aus veidą ir įžvelgus šiame kažkokį kitokį susirūpinimą, nusprendžia prikasti liežuvį tikėdamasi, kad viskas paaiškės vėliau. Užsisegdama saugos diržą, pasuka galvą į lango pusę, žvelgdama pro langą.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Št. 03 05 2011, 20:59

Akimirką spėjęs nukreipti savo akis nuo merginos veido į šalia lovos esančius objektus tankiai sumirksi bandydamas iš šešėlių dar atskirti kur kas apdėta kai tik skausmo receptoriai atgabena į smegenis skausmą sklindantį iš jo pirštų. Kaip mat pakreipęs galvą ir pažvelgęs į kaltininkę nesulaiko susidariusio juoko patraukdamas pirštus nuo merginos dantukų, kad negautu dar tik kaip atsilyginimui grybždelio šią už nosies.
- manau gali sulaukti jos skambučio, bet nemanau, kad ji pyks..,- paslaptingai nusišypso dar keletą akimirkų pakankindamas merginą dėl ko dabar gali būti taip, kad nebus nurauta jo žavinga raudona galva,- matai, prieš keeltą dienų buvau susitikęs su tavo mama,- lėtai pradeda atsiskaitymą akimis stebėdamas kambario lubas,- ir po visai malonaus pokalbio kai ji mane patikrino tik mamos žinomais būdais ar tinka vaikinas į jų dukteris . leido tau pasipiršt,- ima ir išduoda visa paslaptį dėl vienos senos nerašytos tradicijos dar prieš peršantis imti ir paprašyti tėvų leidimo.
Kurį laiką leidęs sau nekalbėti o tiesiog galvoti apie artimą ateitį ir tai kas gali būti ir ko nebūti pajunta kaip kūnas ima sunkėti o akys , visai neklausančios paliepimo išlikti žvaliomis ima pamažu merktis ir vis sunkiau darosi jas atmerkti. Na kol vėl nepajunta skausmo tik šįkart šone ir kaip mat pakelęs rabnką sugauna už merginos riešo.
- Moterie, aš tik šiandien atu pasipiršau o tu jau dabar mane muši, o aš dar nieko nespėjau padaryt,- tyliai sukikena prisidėdamas jos pirštų pagalvėles prie lupų ir pabučiuodamas,- palauk tolimesnės ateities kai galėsi už vėlyvą grįžimą namo rinktis ginklus,- paleidžia jos ranką ir sugraibęs antklodės kraštą prisitraukia ją iki kaklo įsipatoginadmas lovoj.
- džiaugiuosi, kad tu apveldėjai visą tėvų grožį ir švelnumą nes jei būtum tokie kaip jie tektu bėgt uiš namų,- šypteli pasitrindamas savo skruostu į Meres.
kai pasigirsta ir pačio norimi tarti žodžiai dėl meigo linkteli viena ranka apkabindamas ją apie liemenį.
- labanakt. Cukruotų sapnų,- sušnabžda dar jai pavymui ir pats netrukus paskui ją užmiega.
po savaitės praėjusios taip gretai per darbus ir tai kad gyveni puikų gyvenimą pabudęs vieną rytą dar saulei tik įkyriai pradedant lysti iš dangaus skliauto kai vieninteliu metu dar čia galima per smogą pamatyt tikrąją saulę visu gražumu ir kaip visada imant šviesti jam į akis dėl ko amžiais jis ir pirmas pabunda taip ir dabar būna ne išimtis. Vienos rankos delnu pasitraynęs akis pažvelgia į šalia miegančia merginą silpnai nusišypsodamas.
lėtai išlipęs iš lovos daeina iki lango pastverdamas užuolaidos kraštą ir ją užtraukęs taip kad bent vienas name esantis žmogus galėtu pamiegoti atsargiai dėdamas žingsnius kad kur neužkliūtu išsliūkina iš miegamojo nueidamas į vonią o po jos prisitaisęs ir puodelį kavos bei išsitraukęs cigaretę keleta minučių dar pamąsto dėl keliavimo iki studijos, bet galiausiai nugalėjus norui šiandien pabūt namuose kai ir taip retai leidžia sau prabangą paima telefoną jį įjungdamas ir trečdalį gautų žinučių nė nežiūrėjęs ištrynęs susiranda keletą grupės narių vardų sumaigydamas baisiai atsiprašančią žinutę, kad šiandien jis nepasirodys.
Susitatęs visus daiktus ant svetainės stalo kai sugeba iki jos nusidangint atsisėda ant sofos krašto apsižvalgydamas savo antrojo sugyventinio – kompiuterio, bet kaip visada neradęs palaužo galvą kol susivokia kad palikęs jį miegamajame. Atsisakęs minties dabar eiti ir kuistis toje patalpoje kai ten ramiai miega Mary ir per savo gremėzdiškumą turbūt sugebėtų ją pažadinti pažvelgia į šalia gulėjusį pačios Keylock darbo įrenginį ir truktelėjęs pečiais paima jį pasistatydamas priešais save ir lėtai atidaręs šio ekraną nuspaudžia įjungimo mygtuką. Sąžinęs graužimą numalšinęs mitnimi, jog nuo vienas kito jie neturi turėt paslapčių o turbūt jų ir neturi, na bent jau jis tai tikrai, beto juk ne vieną kartą turėjo garbės naudotis su tuo pačiu kompiuteriu, nužvelgia šio pagrindinį vaizdą, viena ranka paimdamas puodelį su kava, kita imdamas darbuotis su kompiuteriu.
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Sk. 03 06 2011, 22:44

Merės bei Gerard'o sužiedėtuvėms tapus ne tokia jau ir aptariama tema aplinkiniams, pora sugrįžta į įprasta gyvenimo ritmą, kuris merginai buvo daug mielesnis nei kai susilaukia iš spaudos ir nepažįstamųjų daugiau dėmesio. Nors, tai būtų neteisinga teigti. Merginą jau iš proto varė motinos skambučiai kiekvieną dieną, klausinėjant, ar ši jau nusprendė, kur ji ruošia rengti vestuves ir koks bus svečių sąrašas, bet jaunesnios Keylock atsakymas būdavo toks pats ir nesikeičiantis - dar negalvojau apie tai. Bet dėl to miegojo tikrai ramiai, tad nieko nuostabaus, kad ir šį rytą miegojo ramiai, net partnerio judesiai bei keliamas minimalus šurmulys jos neprabudino. Pramerkus akis tik po kokio pusvalandžio, apsižvalgė ieškodama, kur galėjo pradingti Gee. Porą akimirkų tankiai mirksėdama ir žvalgydamasi aplinkui save, prisiverčia atsikelti iš lovos, su paskata padaryti ką nors skanaus draugui pietums. Išėjus iš miegamojo, tyliai nužingsniuoja svetainės link koridoriumi vedama maigomų nešiojamo kompiuterio klavišo garso. Priėjus dar tyliau, apkabina Way pečius, pabučiuodama jo skruostą.
- Labas, - tyliai ištaria jam į ausį atsitraukdama ir pasiražydama į viršų. Pasilenkus per sofos atlošą, nugriebia kavos puodelį iš jo gurkšteldama. - Atidaryk langą, - tyliai tarstelėjo, kai uoslės organus palietė apie rūkytas cigaretes išduodantis dūmų aromatas. Ne, jis netrikdė Mary, ypač kai pati kažkada rūkė, bet tiesiog norėjos dieną pradėti blaivia galva. Nematomis pasišalinus iš pagrindinio namų kambario nusidangina į vonią, kurioje atlieka ne tik visus rytinius ritualus, bet ir apsitaiso V formos iškirptės purpuriniu megztuku bei džinsais. Sugrįžus atgalios į svetainę, ruošėsi jau įsitaisyt ant sofos šalimais, kol ant stalo padėtas Merės telefonas nepradeda įkyriai skelbti apie savo egzistenciją. Šį sugraibius žvelgė į ekranę mirksintį nežinomą numerį. Nenorėdama trikdyti Gee, pati persikelia į virtuvę, atsiliepdama. Po trumpo telefoninio pokalbio, mergina visiškai pasimeta iš nuostabos, kad net pabandžius išlaikyt drebančioje rankoje stiklinę sklidina vandens šios vos nepaleidžia ant žemės. Reikėjo veikti greitai ir daug negalvoti apie tai. Išėjus iš virtuvės, partneriui pasako, kad ji grįš vėlai dėl neatidėliotinų reikalų. Per daug nesiaiškinus, greitai apsirengia lauko drabužiais ir paėmus pačius svarbiausius daiktus išeina.
Laikrodžio rodyklei apsukus jau vieną ratą ir maždaug sustojus ties skaičiumi 11, į namus Merė pagaliau parsidangina atgalios. Neatrodė, kad viskas būtų gerai, nes taip ir nebuvo. Radus draugą nemiegantį, numeta rankinuką šalimais savęs, nusiimdama ir žiedą.
- Tu apie mane kai ko nežinai. Tiksliau, niekas nežino, - nuleidus akis kalbėjo mergina ir paėmus už Gerard rankos, įdėjo į delną žiedą paleisdama. - Tai tau turėtų padėti gerai pagalvoti ar nori mane vesti.
- Pameni mano didžiąją kelionę? - klausė retoriškai, atsakymo nereikalavo. - Tai va, Misisipės valstijoje susipažinau su Jack'u. Suskis, - tyliai pridūrė ir pakėlė akis. - Nežinau, tiksliau, neatsimenu, kas tada nutiko, bet kitą rytą pabudus sužinojau, kad tapau kažkokio pašlemėko žmona, kuris iš manęs pavogė visas santaupas, kurias tik sugebėjo rasti, - manė, kad palengvės, bet taip nebuvo. Nusiteikus blogiausiam nusuko veidą iš gėdos, slėpdama akis.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Tr. 03 09 2011, 20:35


Dar esant rytui ir ajm visai maloniai esant prie to paties nešiojamo kompiuterio spėja atsakyti į keletą elektroninių laiškų dėl keletos pasitarimų ir panašių dalykų., kai ausis pasiekia sekančiame kambaryje šioks štoks triukšmas reiškiantis, kad miegojusi persona pabudo. Įtempdamas savo muzikinę kalusą net muziką pritildo, kad galėtu girdėti kiekvieną merginos žingsnį, bet vistiek nesugebėjęs išgirsti kaip ši sugebėjo išeiti iš kambario ir prisiartinti prie jo keik nustemba kai taip netikėtai pradeda užuosti merginos kvapą kurį atpažintu ir iš tūkstančio kitų. Buvo jį įsiminęs ir tai vienas iš dayugelio būdu kas jį taip traukė prie šios merginos.
- laba ryta, mažyt,- uždėjęs delną ant merginos pirštų jį paglosto pakreipdamas veidą į Mary pusę taip atsukdamas jai savo skrusotą rytiniam bučkiui,- kaip miegojai?- ir taip žinodamas, kad gerai nes jau vien iš Mary veido galėjo spręst dėl jos nuotaikos šypteli ir vėl nuisuka permesdamas akimis vieną tekstinę eilutę. Instinktyviai pakelęs sėdimąją nuo sofos kai pasigirsta ir sekantys merginos žodžiai dėl daromo lango. Gal kitą rytą ir būtų dar pasiaikštyjęs ir pasierzinęs bet šiandien kažkodėl nenorėjo gadinti nuotaikos todėl lėtai nueina iki lango suimdamas už šio rankenos ir pasukęs į vieną pusę atidaro. Kai vėl atsisuka į svetainę tankiai sumirksi kur taip greitai aglėjo dingti mergina, bet per daug tai sau dėmėsio neteikęs grįžta ant sofos ant jos atsiguldamas ir pastvėręs kompiuterį užsideda ant pilvo sumaigydamas keletą klavišų. Viena ranka paėmęs puodelį su kava prideda prie lupų akimis imdamas sekti jau begrįštančią merginą dar net galvą pakreipdamas į vieną pusę taip kad geriau galėtų ją nužvelgt. Kuomet visą smagumą ima ir sugadina telefono skambutis nepatenkintas akimis persmeigia mobiliają priemonę, bet staiga sušmėžavusią mintį apie tai, akd galbūt galėtu ir neleist merginai atsiliept nespėja nieko padaryt kai ši jau spėja dingt iš jo akiračio todėl kuo ramiausiai vėl nususka akis į kompiuterio ekraną tyliai šypteldamas nuo vienos perksaitytos jame eilutės.
- klausyk gal..,- kai jau išgirsta kad mary artjėa link svetainės pradeda jau kurtą mintį apie šianienos planus ką jie galėtu nuveikti kartu kaip tik tuo momentu kai jį pertraukia merginos balsas. Taip ir pasilikęs su nebaigta mintimi ir daug atsiradusiu klaustukų galvoje tankiai sumirksi kai jam būna pareiškiama dėl netikėto išėjimo ir nieko nelaukus pati Mere išeina palikdama jį tokioj būsenoj.
per visą laiką kai pats labai mielai sėdėjo namuose ir tvarkė savo reikalus spėja nuveikti daug darbų. Nepamiršęs ir kaskart pažvelgt į besikeičiančius skaičius laikrodyje spėja keletą kartų netgi surinkus Mary numerį jai paskambint bet nesulaukus jokio signalao galiausiai nustoja tiesiog nebenorėdamas šiai trukdyti. Bet pamažu nerimas peremė viršų ir toks merginos tylėjimas pradėjo vest iš proto su savo galinga vaizduote pradedant kurti įvairias istorijas.
kai jau visai sutempsta ir jis su dar veinu puodeliu kavos spėja įžengti į svetainę ir pagaliau išgirsta garsą pranašaujantį apie atvykelį net užlaiko kvapą ir pastatęs kavą ant stalo atsisuka į durų pusę. Kai prieš akis pasirodo ir pati Mere mintyse lengviau atsipučia apsidžiaugdamas, kad jai viskas gerai ir spėja nupiešti veide šiokią tokią šypseną. Kol nepamato ką daro su žiedu mary.
- mary...,- tyliai ištaria per nuostaba negalėdamas daugiau pratarti nei žodžio. Kai į jo delną pateko mažytis jos žiedelis lėtai nuleidžia akis pažvelgdamas į jį tuo pačiu leisdamas kalbėti merginai. Netrukdomai tuo pačiu apts bandydamas susivokti savo mintyse. Tiksliau bandydamas atrasti bent vieną normalią mintį. Negalėjo patikėti anei vienu merginos žodžiu ir tai jį šokiravo.
- tu ištekėjusi,- lėtai pradeda tarti pamažu imdamas lenti savo rankos pirštus kol susidaro kumštis taip paslėpiant sužadėtuvių žiedą,- ir nei velnio man nesakei,- pajkėlęs akis ismeigia savo žvigsnį į ją.
- tai gal bent paaiškintum ką būtum darius per musų vestuves?- paskutinius du žodžius imadmas kosti per dantis ir net nesiteikt savęs raminti. Pamažu kilo pyktis ir nusivylimas kartu, kad turbūt jei nematytu dar prieš savęs mares visai pratrūktu.
- pasakyk ką būtum tuo kartu darius? Galų gale kaip jauteisi kai pasakei ,,TAIP“- sušunka žiangdamas atgal ir net neprisileisdamas prie savęs Mary. Nenorėjo nei į ją žiūrėti nei jos jausti nei uosti. Visai nenorėjo atsiminti, kad ji čia egzistuoja. Sukandęs dantis baigė virškint visą informaciją ir atsisukęs į merginą dar kartą ją nužvelgė lyg tikrindamas ar tikrai tokia miela butybė kokia jis ją laikė galėjo šitaip pasielgti. Na gyveni ir mokaisi. Atgniaužęs pirštus leidžia nukristi žiedui ant grindų.
- tiesiog išeik..,- ramiu ir saltu tonu kuris nesakė visiškai nieko ištaria žengdams pirmyn ir pastveręs nuo vienos iš kedžių savo striukę užsimeta ant alkūnės dar pastverdamas ir mašinos raktus. Nenorėjo daugiau savęs kankint ir žiūrėt, kaip mary rinkdamasi daiktus vaikščios iš kambario į kambarį taip jį kankindama ir erzindama savo buvimu šalia. Vildamasis, kad mergina pati susivoks ir kuo greičiau dings iš jo namų ir gyvenimo žengia pro duris į vesų nakties orą giliai įkvėpdamas deguonies kas kiek prablvaivina galvą ir nuėjęs link savo mašinos įsėda dar kurį l;aiką pažvelgdamas pro priekinį stiklą. Staigiai pakelės ranką kumščiu trenkia į automobilio stogą išleisdamas nebylų rėkimą ir užvedęs variklį pajuda iš vietos išvažiuodamas iš kiemo ir nuvažiuodamas kuo toliau nuo čia.
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Tr. 03 09 2011, 21:48

Su didžiulę kančią akyse žiūrėjo į Gerard'o veido mimikas, gailėdamasi visko - kad buvo tokia kvaila ir pasidavė kažkokio mulkio įtakai, kad kūrėsi iliuzijas, kuriose neegzistavo joks Jack'as, kad leido gyventi visiems aplink ją mele. Tiesiog, susimovė. Vaikinui aiškiai apibendrinus viską, ką ši pasakė prieš porą akimirkų, nes nedrįsta praverti lūpų, nors ir tempė už liežuvio pasakyt kažką. Juokingiausia, kažkur viduje tikėjos, kad draugas reaguos kitaip. Ir vėl klydo.
- Aš ketinau, - nutyla, nesugebėjo daugiau nė žodžio ištart, nes jau pradėjo kauptis ašaros akyse, tuo labiau, kad gerklėje susidarė kažkoks gumulas, neleidžiantis kalbėti. O norėjo pasakyt, kad jau prieš mėnesį pasamdė privatų detektyvą, kad surastų jos teisėtą sutuokti ir kad tik dabar jis pats apsireiškė turėdamas ketinimų merginą šantažuot. Pinigų Keylock netruko, galėjo sumokėti ir viskas, bet negalėjo leist Way nieko nežinot, bet šiuo atveju pasitvirtino priesakas, kad žmonėms ne nepatinka, kai jiems meluoja, jiems nepatinka sužinot, kad jiems buvo meluojama. Labai sunkiai iškentė visus vaikino žodžius, ypač kai šie taip skaudžiai smigo į širdį. Žiū, Merė netgi pradėjo drebėti. Suprato jo norą jos daugiau nebematyt. Net nepalydėjo jo akimis, buvo per daug skaudu.
Likus viena visame būste, apsipylė ašaromis tiesiogine to žodžio prasme. Negalėjo net galvoti, tad tiesiog nusprendė, kad geriausia šiuo metu būtų įvykdyti Gerard pageidavimą, tad nulindo į miegamąjį ištraukdama iš po lovos porą savo lagaminų, į kuriuos sutilpo, stebėtina, visi jos rūbai bei šiaip smulkmenos. Net neprisiminė, kada išsikvietė taksi, bet šis jau laukė prie durų, kai mergina buvo pasiruošus išeiti visam. Pastebėjus ant komodos nuotrauką, kurioje abu atrodė neįprastai laimingi, šią užverčia, negalėdama žiūrėt į tuos du žmonės, kuriais kažkada jie buvo. Išėjus iš namo, uždarė duris jas užrakindama, o raktus palikdama pašto dėžutėje. Vairuotojui padėjus sudėt daiktus į automobilio bagažinę, pati atsisėda, pasakydama savo geriausios draugės namo adresą.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Tr. 07 13 2011, 13:12

Visą rytą sėdėjusi savo namų svetainėje, gėrusi alkomagolį bei nuodijusi save tabako dūmais, galiausiai prieina išvadą, kad reikia kažko imtis. Net ir visiškai neblaivia galva suprato, jog šitoks sėdėjimas vienatvėje ir bandymas padaryti kuo daugiau žalos savo organizmui bandant užsimiršti prie gero neprives, tad pažvelgusi į vos šlakelį gėrimo talpinusį butelį, paleidžia šį į artimiausią sieną. Žinoma, merginos koordinacija buvo gerokai sutrikusi, tad vietoj to, kad atsitrenktų į sieną ir subyrėtų į šipulius, butelis tiesiog dusliai nusileidžia ant netoliese buvusios kilimo ir kelis kartus apsisuka apie savo ašį. Nusivylimą savo veiksmais išreiškusi keistu, dejonę ir atodūsį priminusiu, garsu, abiem rankomis įsikimba į sofos kraštą, melsdamasi, kad rankų raumenys jos nenuviltų. Nors ir būdama gležno sudėjimo + girtut girtutėlė, visgi su keletą pasistenėjimų pakyla iš nusėdėtos vietos, nuvirsdama ant to paties baldo, kurį naudojo kaip atramą atsikelti. Na vis dėl to, sėdynę perkelti nuo grindų penkiasdešimt centimetrų aukščiau buvo šiokia tokia pažanga.
Vaizdui akyse sukantis, o bendrai savijautai svyruojant nuo keistai geros iki visiškai prastos, dar kartą sudejavusi, galiausiai pakyla nuo sofos, ranka pasiremdama į spintelę ir šitaip, nors ir gerokai svyruojant, stovėdama lygioje vietoje. Kelis kart sumirksėjusi, apsidairo, lyg bandydama suvokti kur randasi ir kaip iš čia ištrūkti. Turėjo vieną aiškų tikslą, tad buvo susikoncentravusi tik į jo įgyvendinimą. Pamiršusi apie namuose likusią katę, apie bendras saugumo taisykles ir apskritai Niujorko valstijoje galiojusius įstatymus, išsiveržia lauk pro paradines duris, nė nesivargindama jų užrakinti, o kadangi lauke vis dar pliaupė it angelai vienu metų būtų susitarę pažiūrėti titaniko pabaigą, paskubomis, slysčiodama nubėga iki kieme stovėjusio rožinio automobilio. Vėsių vandens lašų, persmelkusių didžiąją dalį Aud kūno, dėka protas šiek tiek prablaivėja, bet tai anaiptol nereiškė, kad Morrigan kraujo sistemoje tūnojęs alkoholis magiškai išgaravo. Pirštais patrinusi akis sugriebia raktus, kurių vieną iš jų dar neseniai naudojo automobiliui atrakinti, ir kurį laiką ieškojusi, galiausiai suranda tinkamą raktą, šį netrukus patalpindama mašinos užvedimo spynelėje. Kurį laiką prieš užvesdama transporto priemonę dar pasvarsto ar iš viso sudegebės vairuoti, bet pastačiusi tiek save, tiek kitus į pavojų, prieina išvados, kad visgi yra pasirengusi išvažiuoti lauk iš kiemo.
Nors ir būtų pripūtusi pakankamai promilių, kad už vairavimą būtų paklojusi ne tik didelę pinigų sumą, bet ir teises, vis dėl to vairuoti merginai sekasi ganėtinai padoriai. Pagelbėjo ir faktas, kad gatvės buvo ne tokios pilnos, nes dauguma žmonių popietę tiesiog sėdėdavo darbuose, o ir kelionės tikslas nebuvo toks tolimas - nesiekė net dvidešimt kilometrų. Kelis kartus sumaišiusi gatves, už gero pusvalandžio atsiduria Brukline, nesunkiai privažiuodama prie čia stovėjusio, daug kartų lankyto namo, kuriame gyveno geras Audrey draugas – Gerard‘as. Pastačiusi automobilį namo kieme, ne nepagalvojusi apie tai, koks laimės kūdikis pastaroji yra, mat pakeliui nepapuolė į jokią autoavariją, incidentą ar dar blogiau - policininkams į rankas, išlipa lauk. Kritulių kiekis nė kiek nesumažėjo nuo pastarojo karto, tad kol nusivilko iki namo durų, spėjo permirkti iki, veikiausiai, paskutinio siūlelio. Ranka pasirėmusi į durų staktą, kelis kart spustelėja skambutį, šitaip norėdama kuo greičiau prisikviesti namų savininką. Ant kojų vos laikėsi, nes suvartotas alkoholio kiekis buvo pakankamai didelis, tad išsiblaivyti buvo sunku. Negelbėjo ir faktas, kad Morrigan pradėjo pykinti, ir šiaip, dėl drabužius persmelkusio lietaus darėsi šalta.

___________
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Tr. 07 13 2011, 17:07

Kai dar sėdėdamas su Frankie bare sužino, kad į jo namo apsauginę tvorą saugančią nuo pašalinių akių ir šiaip ilgapirščių kam tokie nameliai tikras sezamo urvas, yra atsitrenkta kažkokio žmogaus ir kaip mat atsiprašęs draugo nuskuba į įvykio vietą. Dalį kelio atsiliepinėdamas į matyt isterijos pagautos kaimynės nuolatinės skambučius paklusniai išklauso visas jos bėdas mintyse jau pradėdamas užjaust ir tą patį vaikiną kuriam jau ir taip aišku teko atlaikyt jos pyktį dėl to, kad buvo sudrumsta nakties ramybė. Pats savo namo signalizaciją girdėjo jau gatvės pradžioje todėl numanė, kad dabartinė padėtis turėtu sulaukti daug pašalinio dėmesio.
kai tik jo mašina pririedėja prie namo kur jis gyveno, ne nespejus jai tinkamai sustot pats išlipa kuo greičiau atsidurdamas prie pagrindinio valdymo aparato nuspausdamas keletą mygtukų taip išjungdamas kurtinantį cypimą ausyse aks spėjo įgrysti ir jam, nors girdėjo palyginus dar neilgą laiko tarpą. Tuomet ėmesis aiškinimosi su jau atvykusią policiją nespėja nieko pratart kai į jo veidą būna pašluojama krūva dokumentų kuriuos jis turėtų perskaityt ir dar daug sakinių su jam sunkiai ištariamais žodžiais iš kurių esmės teko suvokt kad kalbama apie jo teisęs. Pasijutęs lyg kątik būtų pats padaręs kažką nedoro per daug nesiginčydamas ima atlikinėti tai kas būna liepiama.
kai pagaliau stovėdamas savo namo kieme ir matydamas kaip iš jo pasišalina likusios mašinos ir supratingai išklausęs visų skundų iš aplinkių namų apie šiuolaikinį jaunimą jau pats ramiai nueina apžiūrėt to kas liko iš jo vartų. Buvo tai matęs anksčiau, bet dabar galėjo tai pamatyti neskubindamas ir netgi pagalvoti, kad dėl vieno ar kito rėžio buvo kaltas netgi ne tas apsvaigęs paauglys matyt neseniai gavęs vairuotojo pažimėjimą. Vėsiam vėjui plūstelėjusb į jo veidą kartu su keliais lietaus lašeliais pranešant apie būsimą lietų nusprendžia daugiau nebesikankint ir eit i namo vidų. Mintyse išnyręs prisiminimas apie tai, kad anei žodžio nebuvo parašęs Frankui po to kai išėjo, vos įžengęs į namo vidų paima telefoną ketindamas paklausti kaip jam sekėsi bet išvydęs laiką kaip mat apsigalvoja. Juk buvau jau paryčiai. Frankas jau turėtų būti namuose o trukdyti dėl kažkokio nieko nesinorėjo. Dar vietoj draugo būtų sulaukęs Audrey tirados apie tai keik valandų ir kokio velnio jis trukdo jos grožio miegui ar kitiems veiksmams. Nusprendęs viską atidėti rytojui taip ir padaro kuo ramiausiai nueidamas į lovą.
Miegu itesitesiant tik iki laiko kai sulaukia skambučio iš draudimo bendrovės. Mintyse ,,palaiminęs“ tokius žmones kurie keliasi į darbą kai jis eina miegot suskuba tvarkyt kitų reikalų, kad jau po pietų gali dižiuotis naujai pastatytą jo namo tvora ir pasimėgauti suteptais sumuštiniais bei kava pavadinus tai savo pavėluotais pusryčiais. Neketindamas niekur keliaut bent jau tol kol nensutos lyti kas vyko nuo pat ryto taip gan gerai migdant ji susiranda pleda bei nešiojamą kompiuterį ir taip gerai įsitaisęs ant sofos imasi darbo.
kai ausis pasiekia cypiantis durų skambutis būna jau pradėjęs snaust todėl net ne iškart sureaguoja. Bent jau iki karto kas pasikartoja dar garsiau ir ilgiau. Negalėdamas patikėt, kad dar tokiu metu kažkas gali kažkur važinet o ypač pas jį nes nieko nelaukė niekur neskubėdamas išsirango iš sofos ir lėtai nušlepsi per svetainę iki koridoriaus ir durų jas atlapodamas kai į jo glėbį bene įvirsta ir Audrey iš nuostabos tesuskuba tik ją apkabinti ir įtraukti į vidų gelbėjant nuo lietaus.
- Aud..,- miegams išsilaksčius pažvelgia į merginos veidą o nosį pasiekus alkoholio bei cigarečių kvapui, išpučia akis kai tik suvokia kaip ji čia atsirado,- atvažiavai čia su mašiną?!- negalėdamas aptikėti tokia mintimi žvilgteli pro durų plyšį į kiemą ir ten išvydęs draugės mašiną žiopteli,- tau visai negerai? Ką čia sugalvojai? - Negalėdamas petikėti tokiu atlaidumu kai turbūt jį patį Aud tokioj padėtį gyvą po žemėm pakišu uždaro duris viena ranka prilaikydamas Audrey ir nuveda ją į svetainę pasodindamas ant sofos.suvokęs, kad jai dar kartą pažers kokį skundą gaus mažų mažiausiai kakton, nes su pusgirtę emrgina jau turėjo garbęs susitikti, o dar ją įpykdžius ši sumatys įšeiti ir šikart jau padarys kokia avariją apsisuka pastverdamas kavos puodelį ir įdeda į jos delnus.
- Kas atsitiko?- atsargiai nubraukęs nuo jos veido šlapias suogas užkiša šias už ,merginos ausies jau pažvelgdamas į Aud akis lyg šios pasakytų jam nuoseklų atsakymą. Negalėjo sugalvoti kodėl Audrey taip pasidarė ir kur dabar yra Frankas, bet nujautė, kad šitai ir yra pagrindinė priežastis kodėl draugė tokia.
- eikš...kol maudysies paieškosiu tau drabužių o tada pakalbėsim.. – kadangi nuo merginos jau varvėjo lietus o ir instinktyviam Audrey rupinimosi instinktui atgijussuima už šios pečių jją pastatydamas ant kojų. Nenorėjo kad ši susirgtu o po dušo blaivesne galvą bus galima ir geriau susikalbėti.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Tr. 07 13 2011, 19:19

Rymodama prie durų ir laukdama, spėja laisvąja ranka perbraukti per veidą, kuriuo tekėjo vandens lašeliai. Atitraukusi delną, pastebi kelis tamsius ruožus, nelabai suprasdama iš kur šie atsirado, mat nebuvo pakankamai blaivi, kad suprastų, jog tai tiesiog tušo, kurio vakare nenusivalė, likučiai ištirpę ašarose bei lietuje. Stebėdama savąjį delną nė neišgirsta, kaip prie durų prisiartina Gerard‘as, todėl šiam atlapojus įėjimą, iš netikėtumo, instinktyviai bando atsitraukti, bet viskam aplinkui sukantis tiesiog įvirsta Way‘ui į glėbį. Pajutusi draugo rankas aplink savo liauną kūną, galiausiai pasijunta saugiai, mat visą tą laiką ją kamavo keista paranoja, veikiausiai sukelta paniškos baimės būti sugautai vairuojant girtai. Įsikabinusi į jo rankas, nė neketina artimiausiu metu jo paleisti, o šiam ėmus ją tardyti, suglumusiu veidu žvelgia į vyro akis. Atrodė tikrai prastai – lyg nusmurgęs, purvinas ir šlapias kačiukas iš pamokančios Biliūno novelės. Paraudusiomis akimis įsikabinusi į Gerard‘ui priklausančias, stengiasi suprasti ką jis sako, bet kad ir kiek pastangų į tai dėjo, suvokė vos kelis jo ištartus žodžius, kurie jokių minčių Morrigan galvoje nesukėlė.
Nieko nesakiusi, su vyro pagalba tiesiog nuslenka iki svetainės, atsisėsdama ant čia pat buvusios sofos. Jautėsi tikrai nepavydėtinai, mat suvartojo tikrai per daug alkoholio ir tai ne tik gerokai ją apsvaigino, bet ir apnuodijo organizmą, todėl Aud žiauriai pykino. Kelioms akimirkoms tiesiog užmerkia akis, šitaip stengdamasi bent kiek prablaivinti protą, bet bandymui užsibaigus ties nulūžimo riba, atkunta išgirdusi draugo balsą, klausiantį apie šios būklės priežastis.
- Man bloga. – sugeba sumurmeti, suprasdama, kad anksčiau ar vėliau atpils visą išmauktą rudąjį skystį ir meldėsi, kad šis nebūtų pažeidęs vieno ar kito organo ir netektų grindų nudažytis raudonais atspalviais. – Gerard‘ai, man labai labai blogai. – taip ir nepaleidusi šio rankų, pajunta kaip apatinė lūpą ima drebėti, išduodama apie juntamas emocijas. Tikrai nenorėjo bliauti, kaip mažas vaikas, bet susilaiko tik išgirdusi kalbas apie dušą.
Dabar vienintelis dalykas, kuris atrodė patraukliau nei draugo petys išsiverkti, buvo karšta vandens srovė, nuimanti visą nemalonų, šalčio sukeltą šiurpą nuo Morrigan odos. Todėl pastatyta ant kojų, tvirtai įsikimba į Way‘aus ranką, sekdama šiam iš paskos, kol jiedu atsiduria prie vonios durų. Kelionės metu, žinoma, sugebėjo kelis kart užkliūti, susvyruoti ar kitaip nesąmoningai pasikėsinti į savo sveikatą ir savijautą, bet gelbėjimo sumetimais pasitarnavus Gerard‘ui, tikslą pasiekia be didesnių traumų. Buvo pasiruošusi įtikinti draugą, kad sugebės nepriburbuliavusi išsimaudyti, bet staiga iškilusi problema buvo daug svarbesnė nei judviejų šnekos, todėl staigiai nėrusi pro vonios duris, parkrenta ant kelių, išvarvindama visą lauk susiruošusį pakilti skystį į klozetą. Kelis kart pažiogčiojusi, galiausiai išspjauna viską, kas dar buvo likę burnoje, ir atsilošusi, atsisėda ant grindų, pasiremdama į čia pat buvusią sieną. Jautėsi bent kiek geriau pašalinusi iš organizmo bent šiokią tokią dalį nuodų, tad nenuostabu jog viltys greičiau išsiblaivyti padidėjo. Akimis susižvejojusi Gee neištaria nei žodžio, tiesiog nužvelgia šį apgailėstavimo kupinu žvilgsniu ir sunkiai, pasiremdama į viską kas tik buvo įmanoma, pakyla ant kojų, nuo pečių nusiimdama šlapią megztinį ir it skudurą numeta šį ant žemės.
Daugiau nenorėjo gaišti laiko bet kokiai veiklai, bet prieš lendant po dušu reikėjo nugramdyti ant kūno buvusius drabužius, ką ganėtinai sėkmingai ir padaro. Pasisukusi į stiklinę kabiną, be didesnių emocijų veide pajuda link jos, ketindama kuo greičiau padėti savo išvargusiam ir sušalusiam kūnui. Netrukus pajutusi šilto vandens suteiktą palengvėjimą, užmerkia akis ir leidžia srovei tekėti jos veidu. Kelis kart giliau įkvepusi delnais patrina skruostus bei akis, ant kurių buvo likę makiažo pėdsakų. Dėja, būtent čia ją aplanko emocijos, nuo kurių visą rytą stengėsi pabėgti – vėl smogia didelis skausmas ir neapykanta, privertė Aud kukčioti. Akis nežmoniškai skaudėjo nuo rytinių raudų, tad verkti dabar buvo tikra kančia. Sugniaužusi kumšti, šonine delno dalimi trinktelėja per šaltas plyteles šitaip paragindama save susiimti. Keista, bet pastarasis veiksmas vienaip ar kitaip padėjo, nes kelis kartus atsikosėjusi daugiau ar mažiau nusiramina. Dar keliolika minučių pamirkusi vandenyje, susiranda rankšluostį, kurį apsijuosia aplink kūną. Po šitiek laiko galiausiai pažvelgia į veidrodį, o pamačiusi savo atspindi tiesiog pasibaisi. Atrodė tikrai labai labai prastai – paraudusios akys, pajuodę paakiai, blankus, apsvaigęs žvilgsnis ir raudoniu nudažyti skruostai. Ką jau kalbėti apie susivėlusius, išblukusius plaukus, kurie buvo įgavę nepaaiškinamą stovį. Niekam niekada nebūtų leidusi tokios savęs matyti, bet Gerard‘u pasitikėjo pakankamai, todėl žinojo, kad jis sugebės tinkamai ja pasirūpinti.
Vis dar jausdama nedidelį svaigulį, išeina iš vonios kambario, basomis typendama per vėsų grindinį, per kiek besiliejantį vaizdą ieškodama Way‘aus jo paties namuose. Įsikibusi į sieną, žengia kelias žingsnius į priekį, bet nežinodama kokia linkme eiti, apsidairo.
- Gerard‘ai? – silpnokai šūktelėja, jausdama, kaip balsas ima drebėti. Sunku pasakyti ar tai buvo etanolio sukeltas poveikis ar tiesiog emocinis nestabilumas, be kai draugo nebuvo šalia jautėsi labai nesaugiai, tad nenuostabu, jog apatinė lūpą vėl ima virpėti, o akyse pradeda rinktis ašaros.

___________
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Kv. 07 14 2011, 16:01

Vis dar negalėdamas patikėti, kad Aud sugebėjo sugalvoti atvykti pas jį su mašina o ne paprasčiausiai išsikvietus taksi ar pati jam paskambinti. Juk pats būtų atvažiavęs palaikyti jai kompanijos vykstant tokiems dalykams, o kad jie rimtai jau žinojo iš vien Aud išvaizdos, kuri nebuvo iš geriausių jos laikų.Imdamas barbenti per netoliese esančios komodos paviršių akimis seka kiekvieną draugės judesį lyg jam nusisukus ši dingtu. Kantriai laukdamas bet kokio žodžio ar paaiškinimo apie susidariusią situaciją lieka silpnai priblokštas kai tai gauna. Negalėjo tikėtis iš tokios būklės žmogaus didelio ir nuoseklaus pasakojimo, nes ir pats žinojo, kad surišti žodžius yra gan sunku, bet iš tokios čiauškutės kaip Audrey du žodžiai buvo verti milijono. Ir pats matė, kad jai nėra gerai, bet bent balso pakėlimo ir pagrąsinimo, kad tas žmogus gyvas nebevaikščios tai tikrai tikėjos.
- Pasistenkim tą blogumą panaikinti,- prilaikydamas merginą jai stojantis, neskubėdamas, kad tik nuo per greitų judesių merginai nepasidarytų bloga dar nedažengus vonios ima eiti link vonios kambario. Kelionės trukmei pailgėjus ir nuo merginos koordinacijos bei liksvaros laikymo tvirtai laiko draugę kol pagaliau priėjus vonią atidaro duris kai pajunta, kad nuo jo yra atsiplešiama. Praleidęs į priekį Aud sustingsta pastebėdamas kur šį lekia. Nuoširdžiai gailėdamas merginos ir nežinodamas kaip galėtų palengvinti jos skausmą ir dabartine būseną žengia į priekį suimdams už šios plaukų ir taip patraukia šiuos nuo Aud veido, kad skrandžio turinys jiems nepakenktu. Vis dar negalėjo patikėti, kad mato jam tokį artimą asmenį šitaip nusmukusį. Galvoje šmekštelėjus prisiminimams, kad dažniausiai jau būdavo atvirkščiai ir Aud tekdavo laikyt jo plaukus žengia atgal, kai mergina baigusi valyti savo skrandį pradeda judėt, pažvelgdamas į jos veidą. Turejo pripažint, kad tokios išvaizdos draugę matė bene pirmą kartą ir tai tik dar labiau sukelia graužatį dėl šios išgyvenimų.
- Iššimaudyk,- teištaria nurydamas litaniją žodžių dabar besisukančių galvoje ir norimų išberti į apsvaigusią Aud galvą, kas ar taip ar taip būtų nepriimta ir neįsisamoninta. Nusprendęs tai panaudoti kiek vėliau išeina iš vonios patraukdamas į virtuvę. Iš Aud išvaizdos buvo galima garantuoti, kad ši dar išgyvens tik kitą rytą jausis dar blogiau nei šiandien išgyvendama geras pagirias.
Užkaitęs virdulį su vandeniu ima raustis po spinteles kol atradęs žolelių arbatos, kurios turėjo atvejams kai pas jį lankydavosi ta pati Audrey ar kas nors kitas, kas negeria kavos, stipriai jos užpliko. Po patalpą pasklidus arbatos kvapui kurio pats negalėjo pakęst, nueina prie lango pažvelgdamas pro aplytą tiklą į kiemą ir Audrey automobilį jame. Trumpai leidęs sau pamastyti apie tai kas dabar vykstą ir kas paima puodelį vėl nueidamas į svetainė ir padėjas šį ant stalo trumpam sustingsta įsiklausydamas. Ausis pasiekus bėgančio vandens garsui reiškiančiui, kad mergina maudosi nueina į miegamąjį atidarydamas spintą ir paieškodamas šiai keletos drabužių. Atidaręs spintą pasiknisa tarp pakabų surasdamas keletą drabužių turėsiančių būt merginai gal ir kiek per didelių, bet bent jau patogių daug nesikankinęs uždaro spintą. Kadangi toks dalykas akip svečių kambarys pas jį neegzistavo o merginai miegoti tikrai neketino leisti ant sofos pats nusprendęs aukotis pakeliui ant grindų numetęs ir patalynę turėsiančią praversti vėliau grįžta atgal.
Žengdamas pro duris ir ketindamas gryžti pas Audrey ir patikrinti kaip ši laikosi, kaip tik išgirsta merginos šūksti pažvelgdamas į jos pusę. Išvydęs šią kaip bailų kačiuką tiesiog prilipusią prie sienos ir tuoj pradėsiančią verkti numeta drabužius ant fotelio, keliais žingsniais atsidurdamas prie merginos ir ją tvirtai bet švelniai pakabina priglausdamas prie savęs.
- Ša...,- negalėdamas žiūrėti kaip mergina verkia ir nenorėdamas, kad ji verktu nes tuo pačiu tampa negera ir jam, kad jam tokia svarbi persona dėl kažko lieja ašaras nuleidžia galvą pažvelgdamas į jos akis vildamasis, kad jai viskas gerai. Kadangi tai nepasitvirtina o apatinė lupą tik ir išdavė kas tuoj bus, be žodžių prieina prie sofos šią pasisodindamas ant savo kelių ir vis dar laikydamas priglaudęs prie savęs ima raminamai sūpuoti ir glostyti jos pečius, plaukus ir nugara. Nenorėjo kankinti merginos iki ši nebus pasirengus jam visko papasakot ir išsiliet pasilikdamas tylioj ramybei. Nujautė, kad šiuo metu jai to ir tereikėjo. O pats buvo pasiryžęs padaryti viską, kad tik ši jaustusi geriau.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Kv. 07 14 2011, 19:51

Tiesiog drebėdama, sunku pasakyti, ar iš šalčio ar tiesiog visą kūną užplūdusių emocijų, pasiremia į sieną, jausdama kaip netrukus visai palūš. Iš paskutiniųjų laikė akyse susikaupusias ašaras, bet kuo ilgiau bandė tai padaryti, tuo labiau šios gniaužė gerklę. Jausdamasi taip, lyg netrukus negalės prakvėpuoti, įtempia kaklą, nurydama burnoje susikaupusius skysčius ir taip mėgindama „pravalyti“ gerklę, bet bandymui patyrus fiasko, tiesiog užsimerkia, leisdama ašaroms tekėti skruostais. Smarkiai sukandusi lūpą iš paskutiniųjų užgniaužti sukilusią emocijų bangą, bet tai padaryti, veikiausiai, buvo neįmanoma. Galiausiai, lyg per kokią ant akių užtrauktą miglą, priešais išvydusi Gerard‘ą, tikrąją to žodžio prasme įgriūna šiam į glėbį. Būtų save negyvai užgraužusi jei tik suvoktų, kaip žemai leido sau kristi ir kaip apgailėtinai dabar atrodo. Audrey – Manheteno rožinis baubas, hyperaktyvusis velniukas, visada tryškęs optimizmu, energija ir kandžiais pasisakymais; mergina, niekada neleidusi niekam jos žeminti, dabar atrodė lyg silpna, lengvai pažeidžiama ir visą gyvenimo džiaugsmą praradusi būtybė.
Abejomis rankomis apsikabinusi draugą, panardiną veidą į jo krūtinę, imdama balsu verkti. Nebegalėjo laikyti visko, kas buvo viduje - tų emocijų tiesiog draskančių krūtinę, buvo pavargusi nuo visų bandymų kaip nors susitramdyti ar užgniaužti visus pojūčius, numarinti šiuos svaigalais ir nieko neprisiminti. Norėjau sau padėti, bet puikiai žinojo, kad to padaryti viena negalės, tad tiesiog atsidavė į žmogaus, kuriuo labiausiai pasitikėjo, rankas.
Kadangi smarkiai verkė, nė nepajuto kaip šie atsidūrė prie sofos ir šiek tiek atkunta tik tada, kai atsisėda ant Gerard‘o kelių. Pažvelgusi į Way‘aus akis, kelis kart, trūkinėjant įkvepia oro, bet supratusi, kad dar negalės nusiraminti, susiriečia kojas ir pilnai prisiglaudžia prie vyro krūtinės, veido šoninę dalį padėdama šiam ant peties. Rankomis apsivijusi draugo kaklą, vėl ima verkti, tai praraudodama kelias minutes.
- Ak, Gerard‘ai... – galiausiai prabyla, kalbėdama gan sunkiai, nes balsas dėl verkimo buvo patapęs tylus ir kimus. – Man taip skauda. – kaklą ir krūtinę tiesiog nežmoniškai gėlė dėl išgyvenamo emocinio skausmo. – Niekada... – balsui vis trūkinėjant dėl verksmo, kartkartėmis vis nutyla, kad prisiruoštų toliau kalbėti. – Dar niekada nesijaučiau tokia išduota, Gerard‘ai. – kelioms sekundėms užmerkusi akis, duoda joms pailsėti.
Faktas kaip blynas – Audrey taip tikrai niekada nesijautė. Žinoma, kiekvienas žmogus gyvenime turi blogų laikotarpių, bet šitaip prastai jai dar nebuvo. Ypač jei tai lietė jos santykius su vaikinais. Buvo sau kone šventai prisiekusi, kad neverks dėl nei vieno pimpaluotojo, bet tik pats laikas ir aplinkybės privertė elgtis kitaip. Tikriausiai didžiausia priežastis, kodėl šitaip jautėsi buvo viena – Morrigan tikrai jautė be galo stiprius jausmus Frank‘ui ir susitaikyti su tuo, kad jis su ja taip pasielgė buvo be galo sunku.
Pastebimai tvirčiau apsikabinusi draugą, dar kelis kart sukukčioja, kol galiausiai šiek tiek nurimsta. Atlaisvinusi vieną ranka, kelis kartus perbraukia per sudirgusią ir paraudusią veido odą, šitaip mėgindama nusivalyti visas ašaras, bet iš karto pasigaili tokio ėjimo – vos prilietus, odos paviršių persmelkia nemalonus diegimas, tad nenorėdama dar labiau kamuoti skruostų, atsisako minties dabar braukyti ašaras. Skausmas krūtinėje po truputėlį slūgo, bet anaiptol nepranyko. Po kelių minučių visiškos tylos, atsidusta, šiek tiek kilstelėdama galvą.
- Aš jo taip nekenčiu, taip nekenčiu... – sušnibžda, netrukus vėl prikasdama lūpą, nes vien tik mintis apie Iero vertė ašaras kauptis akyse. – Kodėl leidai jam šitaip mane įskaudinti? – vėl „užsivesdama“, ima verkti. – Nekenčiu... nekenčiu jo. – dar karta sušnabžda, jausdama kaip diegiančios ašaros rieda iškankintai skruostais.
Nebenorėjo verkti, nebenorėjo būti tokia palūžusi, bet atsigauti buvo taip sunku. Skausmui vėl atslūgus, nurimsta, paguldydama galvą ant Gerard‘o peties ir įsižiūrėdama į jo akis. Nė įsivaizduoti negalėjo, ką dabar būtų dariusi, jei šalia nebūtų jo.

___________
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...
avatar

Zodiac : Aries
Age : 41
Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 1754
Join date : 2010-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Pen. 07 15 2011, 16:00

Laikydamas prie savęs merginą ir artimiausiu metu nė neketindamas šios paleist vos juntamai ima raminamai linguoti leisdamas merginai išsiverkti. Žodžiams dabar esant ne laikui ir vietai suvokė, kad draugei tereikia palaikymo ir pats stengėsi tai suteikti. Žinojo, kad vienaip ar kitaip viską sužinos iš tos pačios Audrey lupų. Palaukti galėjo keik tik reikės, o ir ne priežastis buvo pati svarbiausia o pačios Morrigan savijauta verčianti susimastyti. Jai net tokia kaip ji amžinai galinti išdraskyti akis už bet kokį žodį mestą į jos pusę dabar buvo tokia pažeidžiama ir negalinti suvaldyti ašarų tai bet kurio kito gyvenimas nuo tokio dalyko turbūt jau būtų sugriuvęs.
jausdamas kaip šlampa jo marškinėliai pratyli ir šį faktą imdamas tyliai niuniuoti kažkokios dainos melodiją dabar nebeteikdamas reikšmės ir kokios svarbu tik kad kažką darytivietoj to, kad bandyti iššifruoti merginos tylius nurmesius kalbant vien sau. Šlapiam drabužiui nemaloniai limpant prie odos susitelkia į tai iki kol Aud nepradeda judėti. Pakėlęs akis nuo stebėtos rožinės plaukų sruogos esančios ant šios peties, pažvelgia į Morrigan veidą. Raudonos nuo ašarų akys išdavė viską. Buvo matęs ją verkiančią, bet su šitokiu sielvartu dar ne ir netikėjo, kad dar kada turbūt ji būtų verkusi dėl kažko šitaip. Neteikė sau garbės dėl to, kad draugė juo taip pasitikėjo, kad galėjo rodyti jam savo tikrajį pažeidžiamą veidą. Greičiau atvirkščiai pats kankinosi dėl to, kad negali prisiimti sau nei trupinėlio skausmo, kad galėtų palengvinti jos dalią.
Ausis pasiekus merginos žodžiams apie jo leidimą daryti kažką blogo jai iš nsutebimo pamiršta ir mirksėti. Jis. Negalintis padaryti nieko blogo jai leido kad kažkas šitaip sužeistu jam tokio svarbaus asmens širdžį. Su Aud pergyveno tiek juodajį savo gvenimo tarsnį tiek leido linksmai laiką, bet niekad nelinkėjo ir negalėjo leisti kad kasnors panašaus įvyktų. Todėl suprantama, kad žodžiai palieką jį švelniai šokiruotą. Per kūną perėjus nemaloniai vilnelei instinktyviai pajunta kaltės jausmą.
- Leidau ką?- bandydamas susivokti žodžiuose ir artimaiusiuose savo veiksmuose galėjusiuose padaryti daug žalos, perkrato galvoje viską ką darė ir ko nedarė per tą laiką kai akyse nerejėgo Morrigan veido,- Aud aš nelabai suprantu. Aš tikrai noriu tau padėti, bet kol man nepaaiškinsi visko negalėsiu to padaryti,- ištaria ir užsimerkia giliai įkvėpdamas. Net jo veiklos nebuvo panašios kad Aud būtų šį tai įsipainiojus todėl užsikabinęs už sakinio dalies kai yra paaiškinama, kad tai yra vyriškos giminės asmuo nustoja mėtytis apsistodamas ties franko vardu.
- Tai susije su Frank‘u?- tiesiai paklausia ir pažvelgia į merginos akis, bet jau vien iš jos akių suvokęs akd taip ir yra ir baimindamasis dar vienos ašarų pakalnės kai viskas jau būną kiek aprimę suskuba taiyt padeties,- pasistenk nusiramink. Kad ir ką jis dabar iškretė greitai susitaikysit,- patraukęs vieną ranką nuo Morrigan peties svelniai pirštų pagalvėlėm nubraukia keletą ašarų nuo jos skruostų. Neturėjo laiko apmastyti savo žodžiams. Žinojo, kad daug ką daro ir Aud išdidumas todėl dėl atleidimo buvo galima gimčytis, bet kai myli juk ateili. Jis juk pats su Aud kiek pykosi tiek ir taikėsi ir ji vienintelė su kuria miegojo dar galėjo ramiai nueiti suvalgyti sušio ir pasikalbėti prie puodelio kavos. O kad Aud mylėjo Franką matėsi o dabar atsiskleidė akivaizdžiai.
Kurį laiką šluostydamas merginos ašaras stebi jos veidą kol sulaukęs bent šiokio tokio nusiraminimo kad ašaros neberiedėjo kaip pupos vieną po kitos per jos skruostus. Laikydamas tai bent šiokia tokia pažanga ppasiektą per šį vakarą patraukia ir drėgnas plaukų sruogas stebėdamas savo darbą.
- ka turiu padaryt, kad pasijustum geriau?- kalusimui kankinančiam bene viską laiką vis ir sukantis jo galvoje ramiai paklausia ir patraukęs ranką nuo šios veido pažvelgia į Aud akis laukdamas atsakymo.


Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   Pen. 07 15 2011, 21:07

Bent kelioms sekundėms užmerkusi akis, leidžia šioms pailsėti nuo nesustojančio mirkymo sūriose ašarose, dėl ko jų paviršius buvo pasidengęs daugybe smulkių kraujagyslių, suteikusių šiom raudoną atspalvį. Jausdama itin malonią, nuo vyro kūno sklindančią šilumą, iš lėto nusiramina, bent jau kol kas nesiruošdama vėl apsipilti ašaromis. Stengėsi tiesiog pamiršti praeitį, negalvoti apie ateitį ir gyventi būtent šia akimirka, kuri, žinoma, buvo tiesiog širdį glostanti. Juk po visos širdgėlos, organizmo nuodijimo ir net apsilankusios nekviestos viešnios paranojos, susirangiusi sėdėjo žmogaus, kuriuo visiškai pasitikėjo glėbyje. Po šitiek laiko galiausiai merginą apemė bent kiek pozityvesni, šiltesni jausmai, jautėsi saugi ir tai privertė nuo širdies nuriedėti didžiulį akmenį.
Tyliai atsidususi, pirštų galiukais švelniai perbraukia per šiltą Gerard‘o kaklo odą, lyg bandydama sugerti kuo daugiau pozityvumo, kurio draugas turėjo tikrai daugiau nei ji pati. Nenustodama pirštais slysčioti po jo odą ir šitaip save po truputį ramindama, išgirsta Way‘aus balsą, tad kaip mat suklusta. Šiam pateikus klausimą, o vėliau dadėjus ir keleta teiginių, kelias sekundes tiesiog tyli, svarstydama ar sugebės kalbėti vėl nepratrūkusi. Vis dėl to pasiryžo išlaisvinti draugą iš nežinios ir pasidalinti dar visiškai šviežia istorija, privedusią Morrigan prie šitokių kritiškų pasekmių.
- Jis... – lyg būtų gavusi dūrį į krūtinę susiraukia, nutildama bei nurydama seiles. Kelias sekundės vėl telkiasi, kol galiausiai prisiruošia pratęsti, kaip buvo galima spėti, sunkią kalbą. – Dieve, Gerard‘ai, jis... – vien tik mintis apie tai, ką matė nedideliame telefono ekrane daužė širdį į šipulius. – Išdulkino Zui, apgavo mane su mano drauge. – galiausiai pratrūkusi, su juntamo pykčio prieskoniu, išrėžia žodžius it greitakalbę. – O ta kalė dar iš manęs pasišaipė, atsiuntė man viso jų pasismaginimo įrašą. – nejučia sugniaužusi kumštį ima kalbėti žymiai garsiau nei prieš tai. – Aš noriu juos abu nudėti, Gerard‘ai, kaip aš noriu juos nudėti. – vėl jausdama kaip balsas užlūžta, o pyktis persismelkia į liūdesį, pasiremia į draugo petį. Žvelgdama į draugo akis, prisimena visą įvykių seką, todėl žinoma nepraleidžia ir momento, kai kalbėjo su pačiu Way‘umi ir visiškai pastaruoju pasitikėdama, nieko blogo nė nenujausdama , išleido Frank‘ą su juo išgerti. – Nejau tu apie tai žinojai? – jausdama, kaip pastaroji mintis persmelkia visi kūną, žioptelėja. Šiek tiek atsiplėšusi, įsižiūri į Gerard‘o akis, naudodama šias kaip kokį melo detektorių. Puikiai pažinojo draugą, tad galėjo iš akių nusakyti, kada jis meluoja, o kada sako tiesą. Be to, Gee buvo prastas melagis. – Pasakyk, kad nežinojau, jog Frank‘as man neištikimas. – nenuleisdama žvilgsnio nuo pašnekovo veido netrunka įskaityti jo nustebusios veido išraiškos ir netrukus pasidaro aikšu, jog vyras nuoširdžiai apie Frank‘o ir Lauren santykius nežinojo. – Aš jam niekada neatleisiu. Pats žinai, kad ko jau ko, bet neištikimybės nesu atleidusi niekam. – vėl paguldžiusi galvą ant Way‘aus peties, nė pati nepajunta, kaip palaipsniui nusiramina ir įgauna netokį histerišką stovį.
Vėl įsivyravus tylai, tiesiog leidžia sau pailsėti, nes jautėsi iš tiesų pavargusi. Nepadėjo ir suvartotas alkoholio kiekis, kuris, dėkui die, buvo jau gerokai išsivadėjęs, visos raudos ir, juo labiau, bemiegė naktis. Neseniai pradėjęs kamuoti žiovulys tik dar labiau padėjo suvokti, kad Audrey verkiant reikia poilsio. Kiek primerkusi akis įsiklauso į vėl prabilusį draugą, šio ištartiems žodžiams privertus susimąstyti.
- Aš tiesiog noriu miego. – vėl ėmusi švelniai ranka vedžioti po draugo kaklą, šiek tiek suraukia lūpas. – Dar noriu nusivynioti šitą šlapią rankšluostį. – žvilgsnį nuveda ties aplink jos kūną apvyniotu, spėjusiu visą dregmę nuo Aud kūno sugerti, rankšluoščių, šį kartą, kaip retai pasitaiko, mintyse neturėdama nieko nepadoraus. – Galėsiu miegoti tavo lovoje? – dar nespėjo pamiršti, kad tik miegamajame yra Morrigan miego standartus atitinkantis baldas, tad įsistebeilijusi į Way‘aus akis nustato tą puikiai pažįstamą, šį kartą žymiai graudžiau atrodantį, nuskriausto kačiuko veidą, šitaip norėdama palenkti Gerard‘ą savo pusėn.

___________
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/ kolidorius/ svetaine   

Atgal į viršų Go down
 
Įėjimas/ kolidorius/ svetaine
Atgal į viršų 
Puslapis 56Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: BRUKLINAS~ can't stop rock 'n' roll :: Greenpoint :: Temptation|V-
Pereiti į: