BLACK DIAMOND
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
















• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.




















Administracija




 

 Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn

Go down 
+3
Natasha Romanoff
Erik Lehnsherr
Raven Lehnsherr
7 posters
AutoriusPranešimas
Raven Lehnsherr
It is better to die on your feet than live on your knees.
Raven Lehnsherr


Zodiac : Taurus
Age : 49
Miestas : Berlin, Germany
Pranešimų skaičius : 137
Join date : 2011-06-29

Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Empty
RašytiTemos pavadinimas: Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn   Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Icon_minitimeŠt. 07 02 2011, 12:44

Spoiler:

Spoiler:

X-Men:
Atgal į viršų Go down
Erik Lehnsherr
Peace was NEVER an option
Erik Lehnsherr


Zodiac : Capricorn
Age : 48
Miestas : Heidelberg, Germany
Pranešimų skaičius : 49
Join date : 2011-06-28

Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn   Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Icon_minitimeSk. 07 03 2011, 13:48

Man patinka kaip veikia mano šantažas... :DDDD
Šita woman yra sooo damn hot. Like... kjadsbkjfbjkdabfkjdbfkadjfdfaf u know :D
Tik papisa mane X-Men`ų kūrėjai, kad pajamė ir padarė Mystique žmogumi ir dar liepė Magnetui išduot ją taip baisiai >_< Daba po "Pirmosios Klasės" jie yra mano mėgstamiausia fictional pora (?) :D
GODDAMNIT ji kaip barbė *-*
Anyway Magneto vietoj aš būčiau ją išpisęs, kai jin guli... All naked... All... Human :D
Atgal į viršų Go down
Raven Lehnsherr
It is better to die on your feet than live on your knees.
Raven Lehnsherr


Zodiac : Taurus
Age : 49
Miestas : Berlin, Germany
Pranešimų skaičius : 137
Join date : 2011-06-29

Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn   Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Icon_minitimePir. 07 04 2011, 15:34

Yes, she is! I love her <333
Yeah, turbūt labiau lame pabaigos nebūtų galėję sugalvot >.< Bet gal kada nors jie dar sukurs daugiau X-Men filmų, kur Mistika su Magnetu atgaus galias, susitaikys bei gyvens ilgai ir laimingai :DDDDDDDDDDD

Kadangi esu pririnkus daugybę Romijn nuotraukų ir paprasčiausiai neturiu pakankamai kantrybės palaukt truputį ilgiau, metu dar vieną krūvą jos fotkių:
Spoiler:
Šiam kartui užteks ;D
Atgal į viršų Go down
Natasha Romanoff
Is that dirty enough for you?
Natasha Romanoff


Zodiac : Scorpio
Age : 39
Miestas : Manhattan
Pranešimų skaičius : 866
Join date : 2010-06-30

Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn   Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Icon_minitimePir. 07 04 2011, 15:59

Charming woman ^^
Tik tokiai ir valdyt kosmetikos verslą
Šiaip man šita aktorė labiausiai įsiminė labiausiai dėl savo Alexis vaidmens in Ugly Betty. Dar viena aktorė, apsiėmusi drąsu vaidmenį *-*
Atgal į viršų Go down
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
Tony Stark


Zodiac : Aries
Age : 59
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8855
Join date : 2010-03-12

Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn   Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Icon_minitimePir. 07 04 2011, 23:13

Kam įmetei tą pirmą foto,a? Daba žmonėms da labiau aišku pataps, kad tavo paraše manipas! :DDD

Šitas papildymas yra osam ^^ Pamačiau fotkių, kurių dą nemačiau, o šita motera pasigėrėt visada faina :smile2:

Romijn yra PERFECTION *Eriko balsas* :D
Nesistebiu, ko ans su ja TIEK metų tamposi (ayeah, čia me daba apie mano Lehnsherr`į, o ne tą beširdį bastard :D).
I mean, kūnas, ūgis, veido bruožai... Ji rimtai tobula. Dude nerastų geriau ^^
Ar rastų? :DDDDDDDDDD LOL, JK :D
Atgal į viršų Go down
Ashlynn Scott
Don’t take life too seriously; no one gets out alive.
Ashlynn Scott


Zodiac : Sagittarius
Age : 41
Miestas : Queens, New York
Pranešimų skaičius : 5138
Join date : 2011-02-10

Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn   Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Icon_minitimeAntr. 07 05 2011, 08:08

Milda - Ugly Betty esu mačius tik kelias serijas, tai dar nelabai galėčiau rišliai & protingai pakalbėt apie tą serijalą ir Rebeccos vaidmenį jame, bet kai prisiruošiu jį pažiūrėt, man čiuju tikrai patiks :D

Laura - nebūtum pasakius šito, tai 80% forumiečių nė nepastebėtų ;D O dabar pastebės visi, ačiū :DDDD JK ;D Nesvarbu gi, tegu žmonės žino, kaip tobulai Lorri manipus daro *-*
Nerastų!!! Tegu tik pabando rast blet :DDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Raven Lehnsherr
It is better to die on your feet than live on your knees.
Raven Lehnsherr


Zodiac : Taurus
Age : 49
Miestas : Berlin, Germany
Pranešimų skaičius : 137
Join date : 2011-06-29

Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn   Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Icon_minitimeAntr. 02 07 2012, 15:00

Tik dabar prisiminiau, kad turiu dar n Beccos nuotraukų atkapsčius :D

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Aldous Snow
When the world slips you a Jeffrey, stroke the furry wall
Aldous Snow


Zodiac : Gemini
Age : 48
Miestas : Grays, Essex, England, UK
Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2012-02-04

Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn   Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Icon_minitimeAntr. 02 07 2012, 20:23

Pz kaip man užlagino kompą per šitą temą, GEEZUS ;D I was mad, bet kai atsidariau spoiler`ius dingo visas grūzas :D Tau kiba neabydna, kad Romijn yra hawt kaip ir 99% personažų šiame forume ir tu, liak, neturi kaip jos panaudot, nes, liak, ir taip yra kas veikia? :DDD
Atgal į viršų Go down
Ashlynn Scott
Don’t take life too seriously; no one gets out alive.
Ashlynn Scott


Zodiac : Sagittarius
Age : 41
Miestas : Queens, New York
Pranešimų skaičius : 5138
Join date : 2011-02-10

Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn   Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Icon_minitimeAntr. 02 07 2012, 20:29

Abydna žinok. Bet tik šiandien tai supratau, kai peržvelgiau visas jos fotkes iš naujo :D
Oh, well, ką jau padarysi :DD Gal kada ją grąžinsim į gyvenimą :D
Atgal į viršų Go down
Brit Spencer
Blue American
Brit Spencer


Zodiac : Taurus
Age : 39
Pranešimų skaičius : 2886
Join date : 2010-01-19

Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn   Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Icon_minitimeAntr. 02 07 2012, 20:39

Prisiminiau, kad neseniai mačiau "Draugų" seriją, kur ana vaidino naująją Rosso paną, kuri buvo super nevalyvą... Žiauriausia buva, kai Rossas sutraiiškė sausų pusryčių dėžutę ir liak, shge was, tu nužudei mano žiurkėną, bet kai pažiejo, buvo liak, naah, čia tik žiurkė.
Žodžiu, my point is, man ji patinka dėl savo išvaizdos ir dėl to, kad pasirenka būti arba pasikeitusiu lytį vyru ar nevalyva mergina ;DDDDD
Atgal į viršų Go down
Aldous Snow
When the world slips you a Jeffrey, stroke the furry wall
Aldous Snow


Zodiac : Gemini
Age : 48
Miestas : Grays, Essex, England, UK
Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2012-02-04

Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn   Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Icon_minitimeTr. 02 08 2012, 18:15

^ wawaweewa nežinojau O_O
Bet šiaip aktoriai, kurie nebijo kontraversiškų vaidmenų yra awesome.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn   Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Raven a.k.a. Mystique a.k.a. Rebecca Romijn
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mystique
» Raven's

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Fotoalbumai-
Pereiti į: