BLACK DIAMOND
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
















• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.




















Administracija




 

 The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas

Go down 
+3
Natasha Romanoff
Eliot Spencer
Parker
7 posters
AutoriusPranešimas
Parker
My money is not in my account. That makes my cry inside... in my special angry place.
Parker


Zodiac : Aries
Age : 37
Miestas : Brooklyn, New York
Pranešimų skaičius : 1136
Join date : 2011-05-18

The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas   The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Icon_minitimeAntr. 05 31 2011, 16:26

Su Laura četydamos apie Eliot ir Parker sumąstėm, kad kietai būtų sukurt jiems bendrą fotoalbumą, taigi... :DDDDD

Parker & Eliot :h:
Spoiler:

Parker:
Spoiler:

Parker gif`ai:
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Eliot Spencer
I politely knocked on the door, and then politely beat the shit out of him.
Eliot Spencer


Zodiac : Cancer
Age : 49
Miestas : Dallas, Texas
Pranešimų skaičius : 497
Join date : 2011-05-17

The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas   The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Icon_minitimeAntr. 05 31 2011, 16:38

Kaip aš mylauju viską, ką čia įdėjai, OMG!!! <3333333333333
Dabar man tai bus mėgstamiausia tema visam forume, FO SHO ;DD
Jie tokie cute abu ir gražūs ir :speddrool: :speddrool: :speddrool:
Beth yra grooožis, noriu jos greičiau, postyk tu man tik :D
Atgal į viršų Go down
Parker
My money is not in my account. That makes my cry inside... in my special angry place.
Parker


Zodiac : Aries
Age : 37
Miestas : Brooklyn, New York
Pranešimų skaičius : 1136
Join date : 2011-05-18

The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas   The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Icon_minitimeAntr. 05 31 2011, 16:50

Pavariau, nia? ;D Kol nepradėjau ieškot, net negalvojau, kad tiek visko su jais yra :h:
Dabar žinok lauksiu, kol ir tu sumesi rastas jų fotkes čia :DD
O dėl post`o tai... jeigu rytoj nepapost`insiu, galėsi mane apmėtyt akmenimis :DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Natasha Romanoff
Is that dirty enough for you?
Natasha Romanoff


Zodiac : Scorpio
Age : 39
Miestas : Manhattan
Pranešimų skaičius : 866
Join date : 2010-06-30

The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas   The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Icon_minitimeAntr. 05 31 2011, 18:08

Gražu. Tikrai. Bet viena mano mėgstamiausių scenų visada išliks šakutės suvarymas į ranką...
Atgal į viršų Go down
Eliot Spencer
I politely knocked on the door, and then politely beat the shit out of him.
Eliot Spencer


Zodiac : Cancer
Age : 49
Miestas : Dallas, Texas
Pranešimų skaičius : 497
Join date : 2011-05-17

The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas   The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Icon_minitimeAntr. 05 31 2011, 19:10

Sabina, visa laimė, kad apart mūsų dar yra ppl, kurie droooooooolina belekaip žiūrėdami į Parker ir Eliot`ą bei nori, kad jie būtų 2gether 4rever ;DD
Ieškosiu fotkių ir šiaip visokių dalykų, ieškosiu! Ras jau nori, kad pasireikščiau tai man belieka reikštis ;D
Negalėčiau taip žiauriai su tavim pasielgti, come on ._. Kuo tu mane laikai?! :D Blogiausiu atveju gausi rėkt daug daug daug ir ignoro biškį. JK :DDDDDD

Mi, ten suvarė Parker šakutę į petį :DDD
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
Audrey Morrigan


Zodiac : Capricorn
Age : 37
Pranešimų skaičius : 6102
Join date : 2009-11-21

The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas   The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Icon_minitimeTr. 06 01 2011, 12:35

Eeep! Patiko man gif'ai, tokie entertaining, taip sakant ;D
Ir šiaip Parker greičiausiai yra mano mėgstamiausia veikėja iš "Leverage", nes visada pasirodė tokia truputėlį psichiškai nestabili, kas kažkodėl man dažniausiai patinka xD
Atgal į viršų Go down
Parker
My money is not in my account. That makes my cry inside... in my special angry place.
Parker


Zodiac : Aries
Age : 37
Miestas : Brooklyn, New York
Pranešimų skaičius : 1136
Join date : 2011-05-18

The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas   The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Icon_minitimeTr. 06 01 2011, 15:59

Milda, jooo, ten kietai buvo, omg :DDDDDDDDDD

Laura, o čia jie ir bus 2gether 4rever, awww :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Oi neee, jau geriau akmenimis mane... skaudės mažiau ._. JK ;DDDDD

Gie, dėkui ;D Yeah, žiūrint "Leverage" tiesiog neįmanoma nepamėgt Parker, jinai tokia cute, tokia adorable, tokia... insane :DDD


Kad jau iš neturėjimo ką veikt prisižvejojau daugiau visokio stuff su Parker ir Eliot, įdėsiu viską čia :DDDD

Gif'ai:

Kalėdos ^^:

Beth Riesgraf:

Epic scene at the plain. Look at Eliot's face!:

Parker:
Atgal į viršų Go down
Brit Spencer
Blue American
Brit Spencer


Zodiac : Taurus
Age : 39
Pranešimų skaičius : 2886
Join date : 2010-01-19

The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas   The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Icon_minitimeTr. 06 01 2011, 20:04

Blet, kuri serija, kai ji nusirengia? ;DDD
Ptiko patiko. Keistos chick visada traukia ^^
Atgal į viršų Go down
Eliot Spencer
I politely knocked on the door, and then politely beat the shit out of him.
Eliot Spencer


Zodiac : Cancer
Age : 49
Miestas : Dallas, Texas
Pranešimų skaičius : 497
Join date : 2011-05-17

The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas   The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Icon_minitimeTr. 06 01 2011, 20:19

Milda, tikrai žinau kas vyko toj serijoj, bet kuri... SRSLY, nepamenu >_<

Aš nežinau kaip tau pavyksta prirankiot TIEK ir TOKIO stuff`o, bet this is awesome!!! Kai gūglinau pupukus mūsų tikrai neradau visko TIEK ir TOKIO u know :DDD
I love Parker, I love Eliot, I love Hardison, I love Nate, I love Sophie, I rly do!
Kiečiausias serialas žemėj ir tavo sunešta grafika tai puikiausiai įrodo. Ir dar kai aktoriai tokie :speddrool: ...
Ten kur "What are the odds that Eliots' crotch will actually explode?" trūko "DAMNIT HARDISON!" labai :DDDDD Džiaugiuosi, kad epic shit is epic, anyway :D
Laukiam birželio 26osios!!! *-*

EDIT: tiesiog negaliu neįdėt šitos vietos :DDDD

Spoiler:

LOOOOOOOOOOOL!
Atgal į viršų Go down
Parker
My money is not in my account. That makes my cry inside... in my special angry place.
Parker


Zodiac : Aries
Age : 37
Miestas : Brooklyn, New York
Pranešimų skaičius : 1136
Join date : 2011-05-18

The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas   The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Icon_minitimeAntr. 02 07 2012, 16:11

Just... Parker:

Parker & Hardison:

Kad jau čia bendras albumas, tai už Laurą įmesiu stuff su Eliot Troll devil
Fight fight fight!:

Eliot:


Random:
Atgal į viršų Go down
Aldous Snow
When the world slips you a Jeffrey, stroke the furry wall
Aldous Snow


Zodiac : Gemini
Age : 48
Miestas : Grays, Essex, England, UK
Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2012-02-04

The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas   The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Icon_minitimeAntr. 02 07 2012, 20:18

Pažėjus šitą naują stuff supratau, kad labai labai jų pasiilgau :/ Ką darom dėl to ir apie tai? :DDD
Ačiū beje už DALYKUS su Kane :DDD Kinda buvau jau pamiršus koks Kane sieksas :DDD
Atgal į viršų Go down
Ashlynn Scott
Don’t take life too seriously; no one gets out alive.
Ashlynn Scott


Zodiac : Sagittarius
Age : 41
Miestas : Queens, New York
Pranešimų skaičius : 5138
Join date : 2011-02-10

The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas   The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Icon_minitimeAntr. 02 07 2012, 20:26

Ką darom dėl to ir apie tai? Kaip tai ką darom??? Tu žinai, ką reikia daryt dėl to ir apie tai :DD O šitą pokalbį pratęsim per sms :DDD
Ur welcome ;*** Esu labai glad, kad pasitarnavau tau :D
Atgal į viršų Go down
Aldous Snow
When the world slips you a Jeffrey, stroke the furry wall
Aldous Snow


Zodiac : Gemini
Age : 48
Miestas : Grays, Essex, England, UK
Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2012-02-04

The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas   The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Icon_minitimeAntr. 02 07 2012, 20:31

Come on, mūsų artimiausi planai liečia visai ne le hitter ir le thief! Nu neliečia jų kaip dynamic duo :DD Faaak :D Ai nu, bet aš šiaip labai nustebčiau, jei mes forume neturėtumėm ką veikt, manau turim net per daug ką veikt. I'm happy about dat :D Kinda :DDDD
Rimtai belekaip pasitarnavai ;*** Patinka man, kai pasikreipi mano nurodyton direktyvon ir, kadangi, nepadarau tau ką veikt inda RP (bo tingiu <_<) tai tu laaabai pavarai fotoalbumų subforume :D
Atgal į viršų Go down
Ashlynn Scott
Don’t take life too seriously; no one gets out alive.
Ashlynn Scott


Zodiac : Sagittarius
Age : 41
Miestas : Queens, New York
Pranešimų skaičius : 5138
Join date : 2011-02-10

The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas   The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Icon_minitimeAntr. 02 07 2012, 20:41

Taip yra dėl to, kad su savo nuostabiais protais sugalvojam daugiau, negu spėjam įgyvendint :D Beeet nieko tokio, nes tai, ką įgyvendint visgi suspėjam, būna awesomeness overload :DD
Indeed, aš gebu atrast būdų nolaifinimui Happy forever alone
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas   The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
The Hitter & The Thief šeimyninis nuotraukų albumas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» The Hitter
» The Thief

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Fotoalbumai-
Pereiti į: