BLACK DIAMOND
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
















• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.




















Administracija




 

 Retrospektyva

Go down 
+6
Tony Stark
Frank Iero
Nelly Furtado
Natasha Romanoff
Ashlynn Scott
Audrey Morrigan
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2

Ar to reikia?
Taip
Retrospektyva - Page 2 W9tdfd100%Retrospektyva - Page 2 W9tdfd
 100% [ 6 ]
Ne
Retrospektyva - Page 2 W9tdfd0%Retrospektyva - Page 2 W9tdfd
 0% [ 0 ]
Man nesuprantama ši idėja :/ (rašom čia, ko tiksliai nesuprantam)
Retrospektyva - Page 2 W9tdfd0%Retrospektyva - Page 2 W9tdfd
 0% [ 0 ]
Iš viso balsų : 6
 
Poll closed

AutoriusPranešimas
Natasha Romanoff
Is that dirty enough for you?
Natasha Romanoff


Zodiac : Scorpio
Age : 39
Miestas : Manhattan
Pranešimų skaičius : 866
Join date : 2010-06-30

Retrospektyva - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Retrospektyva   Retrospektyva - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 22 2011, 17:34

Šiaip aš jos rašyt negaliu dėl gauto kompiuterio arešto. Ir tikrai gaila, kad taip manei, kad kai kas sutilps į laiko limitą. Gal kai kurie nori, kad tai būtų belekoks pavarymas, o ne šiaip, išgėrė ryte kavos, nuvarė kažkur, padirbo ir nuėjo miegot.
Atgal į viršų Go down
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
Tony Stark


Zodiac : Aries
Age : 59
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8855
Join date : 2010-03-12

Retrospektyva - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Retrospektyva   Retrospektyva - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 22 2011, 17:34

Tai gūt gi. Nors retrospektyvų bus daugiau. Milda rašys iš Natalios ir Sonyos (ir 135416441631 kitų jos personažų atkrenta, bet... Whoteva). Nemanau, kad šitam reikalui reikia armijos rašytojų. Be to tiek Sabina, tiek aš write`insim iš savo naujų personažų, taigi mum reik dar papildomo laiko pasiruošt. Karuoč iki atostogų pradžios turėtum sulaukt visų jų į PM`ą savo ^^
Atgal į viršų Go down
Natasha Romanoff
Is that dirty enough for you?
Natasha Romanoff


Zodiac : Scorpio
Age : 39
Miestas : Manhattan
Pranešimų skaičius : 866
Join date : 2010-06-30

Retrospektyva - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Retrospektyva   Retrospektyva - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 22 2011, 17:40

Iki atostogų nespėsiu. Iki liepos mėnesio geriausiai.
Atgal į viršų Go down
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
Tony Stark


Zodiac : Aries
Age : 59
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8855
Join date : 2010-03-12

Retrospektyva - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Retrospektyva   Retrospektyva - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 22 2011, 17:43

WHUT? U insane, woman? Tiek laukt?! Tai kiek mes blet tų retrospektyvų per metus padarysim. 2? 3?
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
Audrey Morrigan


Zodiac : Capricorn
Age : 37
Pranešimų skaičius : 6102
Join date : 2009-11-21

Retrospektyva - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Retrospektyva   Retrospektyva - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 22 2011, 17:45

Milda, tai jei jau toks laiko limitas netinka, ko galvytėm linksėjot ir nerašėt, kad netinka? Galėjot rėkaut visa gerkle, kad neužtenka, būčiau prailginus. Ir šiaip, laukiau ilgiau, galvojau gal spėsit parašyt ar bent sugebėsit pirštą pajudint ir pasireikšt, kad nespėjat, negalit and so on, kaip kai kurie, beje, ir padarė.
Laura, man tinka, aš galiu palaukt iki vasaros. Tik kitą kart šiaip, pasiskaitykit ką bent jau pasivarginau parašyt pirmam post'e.
Prašau pastraipos, na jei jau tikrai neužtenka, kelių, bet ne visos novelės su penkiais tomais. Nes veltui apsikraunat, o maniau, kad žodžių limito vest nereiks ir patys susivoksit, tad turėkit omenyje, nes vis gi man jas reikės tvarkyt.

EDIT: Milda, jei nespėji, tai bent dėl kitų, kurie rašo, tiesiog nedalyvauk, geez. Negali, tai negali, kitą kartą galbūt galėsi.
Atgal į viršų Go down
Eliot Spencer
I politely knocked on the door, and then politely beat the shit out of him.
Eliot Spencer


Zodiac : Cancer
Age : 49
Miestas : Dallas, Texas
Pranešimų skaičius : 497
Join date : 2011-05-17

Retrospektyva - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Retrospektyva   Retrospektyva - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 22 2011, 17:51

Manau, iš pat pradžių buvo aišku, kad bus kaip yra dabar (ta prasme po daugiau nei dviejų savaičių sulaukei tik vienos rašliavos), nes Diamond`e niekas nevyksta sklandžiai, kai tai apjama mases :D
O žodžių limitas - briedas. Juk dažniausiai rašom iki tol, kol turim ką parašyt arba pasiekiam tokią ribą, nuo kurios jau tingim rašyt. Pvz, mes su Sabina tikrai nesismulkinsim tik dėl to, kad taip reikia. Nesąmonė.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
Audrey Morrigan


Zodiac : Capricorn
Age : 37
Pranešimų skaičius : 6102
Join date : 2009-11-21

Retrospektyva - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Retrospektyva   Retrospektyva - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 22 2011, 17:58

Tai jus rašykit kiek jums reikia, esmė tame, kad vargsit be reikalo, nes gale vis viena teks viską talpint į tam tikrus rėmus. O kad išėjus pirmai retrospektyvai nepradėtumėt putot, kad čia tiek vargot, tiek rašėt ir va taip va išėjo, tam ir įspėju, tiek sau tiek jums bėdos taupydama.
Atgal į viršų Go down
Eliot Spencer
I politely knocked on the door, and then politely beat the shit out of him.
Eliot Spencer


Zodiac : Cancer
Age : 49
Miestas : Dallas, Texas
Pranešimų skaičius : 497
Join date : 2011-05-17

Retrospektyva - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Retrospektyva   Retrospektyva - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 22 2011, 18:01

Ką tu ten ketini daryt su jom? Nes biški baisu blemba. Sakau, gal suteiktum laisvės reikštis kiek... laisviau?
Atgal į viršų Go down
Natasha Romanoff
Is that dirty enough for you?
Natasha Romanoff


Zodiac : Scorpio
Age : 39
Miestas : Manhattan
Pranešimų skaičius : 866
Join date : 2010-06-30

Retrospektyva - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Retrospektyva   Retrospektyva - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 22 2011, 18:05

Jei bus lengviau, braukit mane galutinai.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
Audrey Morrigan


Zodiac : Capricorn
Age : 37
Pranešimų skaičius : 6102
Join date : 2009-11-21

Retrospektyva - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Retrospektyva   Retrospektyva - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 22 2011, 18:09

Tiesiog viskas sumesta į vieną ar kelis blokus, viena - tai todėl, kad nebūtų taip kad paskaitai tik apie savo veikėjus ir išeini, antra - tam kad neišsiskirtų vieni veikėjai nuo kitų ir tiesiog būtų lygybė, o trečia - tiesiog palengvint darbą patiems skaitytojams, kurie tikrai nesivargins skaityt 10 000 žodžių apie fiktyvius veikėjus.
Atgal į viršų Go down
Eliot Spencer
I politely knocked on the door, and then politely beat the shit out of him.
Eliot Spencer


Zodiac : Cancer
Age : 49
Miestas : Dallas, Texas
Pranešimų skaičius : 497
Join date : 2011-05-17

Retrospektyva - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Retrospektyva   Retrospektyva - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 22 2011, 18:40

Aš varginsiuosi skaityti 10 000 žodžių apie fiktyvius veikėjus, nes gyvenime neturiu daugiau ką veikt (eilinį kartą Lo pasisako ir už Sabiną). Ir man nepatinka, kad tas retrospektyvas nori šitaip suvienodinti. As you can see, visi mūsų veikėjai yra skirtingi ir rašymo sugebėjimai, taipogi ne vienodi, taigi mažutėlėmis pastraipomis svaidytis net neketinu (eilinį kartą Lo pasisako ir už Sabiną. Ir Mildą). Me tikrai nuoširdžiai sveikina tave, sugalvojus šią unikaliai nerealią retrospektyvų idėją, tačiau negali būt kaip kokia prižiūrėtoja sugriežtinto rėžimo kalėjime ir daryt viską pagal save, nes mes, administratoriai turim atstovauti visų forumo narių interesams, o ne vadovautis vienašale, asmenine politika. Esmė tame, kad yra mažytis ratas žmonių, kurie nenori savo rašliavų regėti sušablonintų, įspraustų į kažkokius žodžių limito ir panašius rėmus.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
Audrey Morrigan


Zodiac : Capricorn
Age : 37
Pranešimų skaičius : 6102
Join date : 2009-11-21

Retrospektyva - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Retrospektyva   Retrospektyva - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 22 2011, 19:14

Mane tai nervina kai jūs pačios rėkaujat, kad neatsižvelgiama į kitus forumiečius, kai pačios būtent tai ir darot. Veikiausiai jūs ir galit sėdėt dienom prie kompiuterių rašant istorijas, bet patikėkit, kitiems ir gyvent reikia. Tikrai suskaičiuočiau ne vieną, kuriam reikia mokytis ar tiesiog sveikata neleidžia trūnyt rašant. Ir pripažinkit, jei išsitrauktumėt galvas iš sėdynių ir galvotumėt ne tik apie save, tikrai sugebėtumėt blaiviai mąstyt.
Man pačiai tikrai ne gaila, kad prirašysit tris word'o lapus savo istorijos ir galėsit užsisegt medalį, besididžiuodamos savo darbu, bet nepamirškit, kad tai nėra jūsų trijų forumas, skirtas tik trijų žmonių veikėjams aukštinti ir nusileiskit ant žemės. Jei darom ką nors, tai darom visi sąžiningai. Nenoriu, kad šitas projektas pavirstų dar vienu "Pažiūrėkit koks mano veikėjas kietas ir pats geriausias iš visų", nes jo idėja tikrai ne tokia.
Ir apskritai, jei nepatinka mintis, kokio velnio reikėjo pasirašyt?
Atgal į viršų Go down
Eliot Spencer
I politely knocked on the door, and then politely beat the shit out of him.
Eliot Spencer


Zodiac : Cancer
Age : 49
Miestas : Dallas, Texas
Pranešimų skaičius : 497
Join date : 2011-05-17

Retrospektyva - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Retrospektyva   Retrospektyva - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 22 2011, 19:19

O tai nahui? Kiba sunku pritaikyt idėją visiems? Nuoširdžiai nesuprantu tavo poreikio sulygiuot visus. Jeigu vieni nenori rašyt milžiniškų romanų, tai tegul ir nerašo, dėl Dievo meilės. Jeigu vieni nenori rašyt mažų pastraipėlių, tai tegul ir nerašo, dėl Dievo meilės too. Negi tau skauda dėl to? Juolab atmeni posakį, jog kas kaip moka, tas taip šoka. Tas pats ir čia. Kam čia purkštauji, vopšim? Nahui ieškot problemų ten kur jų nėra ir daryt iš musės dramblį. "Pažiūrėkit koks mano veikėjas kietas ir pats geriausias iš visų"? Sakyčiau, mes su savo virtualia nuosavybe turim teisę daryt ką tik norim.
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
Audrey Morrigan


Zodiac : Capricorn
Age : 37
Pranešimų skaičius : 6102
Join date : 2009-11-21

Retrospektyva - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Retrospektyva   Retrospektyva - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 22 2011, 19:35

Tiesą sakant, man jau dviem postais anksčiau atsibodo kalt tą patį jums į galvą, bet kad ir kaip aiškiai besistengčiau dėstyt mintis, vis viena jums nedaeina.
Galit putotis, kiek tik širdis geidžia, bet aš, jau pasigailėjus,kad išvis stengiausi kažką dėl forumo daryt, dedu šitą projektą į šalį, iki tol, kol visi forumiečiai ir, juolab, administratorės išmoks bendraut kaip subrendę žmonės.
Jei labai skaudu, kad prirašėt velniai žino ko, galiu jums dviems/trims atskirai sukurt temą, kur galėsit dalintis savo potyriais ir istorijomis, man tikrai negaila.
Atgal į viršų Go down
Eliot Spencer
I politely knocked on the door, and then politely beat the shit out of him.
Eliot Spencer


Zodiac : Cancer
Age : 49
Miestas : Dallas, Texas
Pranešimų skaičius : 497
Join date : 2011-05-17

Retrospektyva - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Retrospektyva   Retrospektyva - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 22 2011, 19:47

Kaip tu gali taip lengvai pradėti gailėtis dėl idėjos, kurios kertinis akmuo mum akivaizdžiai patinka? Bet kadangi laikaisi įsikibus nagais ir dantimis savo, aš nebandysiu tavęs perkalbinėt ir kišti savo idėjų, nes iš to gaunasi šnipštas. Jeigu reikia skleti retrospektyvą pusiau, kad abi šalys būtų patenkintos, puiku. Apturėsim kitą temą. Dzenkuje.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Retrospektyva - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Retrospektyva   Retrospektyva - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Retrospektyva
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dizainų retrospektyva

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Info-
Pereiti į: