BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Enrica Villablanca

Go down 
AutoriusPranešimas
Enrica Villablanca
The lines between brothers and justice have changed, so you do what you got to do.
avatar

Zodiac : Gemini
Age : 40
Miestas : Boca Raton, Florida
Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2012-01-21

RašytiTemos pavadinimas: Enrica Villablanca   Pir. 02 06 2012, 11:41


 • Veikėjo veidas belongs to:
  Sienna Guillory

 • Pilnas vardas:
  Enrica Villablanca
 • Gimimo data:
  1978 metų birželio 2 d.
 • Amžius:
  33 metai
 • Pravardė:
  Paprasta ir taaaaip neoriginalu - The Ice Queen
 • Seksualinė orientacija:
  Hetero
 • Kilusi iš:
  Boca Raton miesto Floridoje
 • Gyvenamoji vieta:
  Vašingtonas
 • Užsiėmimas:
  NSA Trečiojo Ešelono susisiekimų ekspertė, pagrindinė programuotoja bei grupelės kitų 3E dirbančių "hakerių" viršininkė, techninės analizės vadovė
 • Šalutinė specialybė:
  Cheminių ginklų specialistė/medikė
 • Pareigos:
  Aprūpinti užduotį vykdančius agentus technologijomis bei reikiamais duomenimis

 • Privalumai: Plačios žinios chemijos srityje, puikus kompiuterinės technikos bei visko, kas su ja susiję, išmanymas; taip pat - aukštas intelektas, išradingumas, veik nepalaužiama valia, greitas mąstymas, kritinėse situacijose niekuomet į krūmus nededantis šaltas protas, pasitikėjimas savimi, humoro jausmas, pasireiškiantis sarkastiškomis bei taikliomis replikomis, puiki fizinė forma, nepeiktinas gebėjimas valdyti šaunamuosius ginklus. Ir mokėjimas apsukti kone bet kurį žmogų aplink pirštą taip, kad šis gudriai maustomas susivoktų tik merginai to panorėjus.

 • Trūkumai: Užsispyrimas ją beveik visada paverčia "Mrs. Always Right" - laikosi savo nuomonės ir ją atkakliai gina. Sunkiai įstengia reikšti jausmus, netgi jų baidosi. Vengia asmeninių santykių tvirtai tikėdama, jog jie tebūtų papildoma našta tiek jos jau ir taip nelengvam gyvenimui, tiek ir josios partneriui. Lengvai pastebi kitų asmenų daromas klaidas, tačiau savo apsirikimus užmato sunkiai. Didelis nepasitikėjimas aplinkiniais bei perdėtas pasikliovimas savo pačios jėgomis ir protiniais gebėjimais paskatino pradėti savų tikslų siekti melo, suktybių, veidmainysčių pagalba - tokią taktiką naudoja net tuomet, kai kelyje link jos siekio siekio išdygsta koks josios sėbras. Būtent dėl to kartais patiria kietą jos asmenybės pamatą pamažu ardančią sąžinės graužatį.

 • Asmenybė:
  Tiesiog nepralenkiama savo emocijų tramdymo srityje; turbūt todėl ir gavo Ledo Karalienės pravardę. Bet iš tikrųjų toli gražu nėra tokia jau šalta būtybė. Paprasčiausiai gavo suprasti, jog dirba vienoje tų organizacijų, kurios siekia užtikrinti liaudies gerovę ir kurių darbuotojai vardan kilnaus tikslo kartais turi aukoti daug. Kad ir savo asmeninę laimę, pavyzdžiui. Iš ji esmės tą ir daro - atiduoda visą save. Dėl tvirto prioritetų laikymosi išsiugdė gebėjimą savų tikslų pasiekimui imtis visų reikiamų priemonių, kad ir kokios skausmingos jos būtų - fiziškai ar morališkai. Net pati spėjo užmiršti, jog esti pažeidžiama bei žmogiška. Savo jautrumą įkalino po devyniais užraktais kitaip sakant.
  Pasižymi unikaliu fantazijos ir loginio mąstymo deriniu. Jos vaizduotę galima palyginti su šachmatų lenta - visose situacijose numato galimus strateginius ir taktinius ėjimus bei paprastai susikuria ne vieną atsarginį planą. Jai viskas yra įmanoma ir viskas yra ginčytina. Kad ir kokios bebūtų aplinkybės, Enrica visada sugeba remtis savo susikurtais šablonais ir juos užpildyti realiais duomenimis. Kurti fenomenalius sprendimus sudėtingoms problemoms jai yra vienas malonumas. Geba įžvalgiai ir greitai rasti iškilusios bėdos sprendimo būdą ar originalią idėją, tačiau jei nėra reikalo reikšti savo nuomonę, ją dažniausiai pasilaiko sau. Nėra plepi, bet ir ne uždaro būdo. Pasitiki savimi, turi lyderio savybių bei tam tikro žavesio, todėl galėtų džiaugtis būriu draugų, jei tik ryžtųsi prisileisti žmones. Tačiau yra tarsi atsitvėrusi betonine siena nuo asmeninių santykių pasaulio. Perkopti tą sieną pavyko tik vienam kitam - artimų bičiulių saujelę vis dėl to turi; o jie deja, net negali pasigirti tikrai pažįstantys Villablancą.

 • Gyvenimo peripetijos:
  Gimė Floridoje, kaip antros kartos amerikietė - josios motina viena imigravo iš Akureirio miesto, dar vadinamo šiaurės Islandijos sostine. *praleidžiam nuobodų pasakojimą apie vaikystę* Paauglystės metais susipažinusi su tokiu dalyku kaip kompiuteris, guvaus savo proto pagalba ėmė gilintis į naudojimosi šiuo perspektyviu išradimu subtilybes ir laikui bėgant veik savarankiškai tapo puikia programuotoja, noriai išbandydavo ir perprasdavo tuo metu dar gan jauname ir mažai kam suprantame internete diegiamas naujoves. Rado būdą, kaip savo gabumus paversti naudingais ne vien sau pačiai - sudariusi sutartį su kariniu Jungintių Valstijų jūrų laivynu, pareigingai dirbo keliose komunikacijų firmose. Tuo pat metu neakivaizdiniu būdu studijavo chemijos inžineriją Floridos valstijos universitete; pastarąsias studijas baigė su daktaro laipsniu. Kiek vėliau buvo užverbuota į NSA ir mikliai ėmė kilti karjeros laipteliais, kuomet internetas tapo itin svarbus nacionaliniam saugumui. Vėliau buvo perkelta darbuotis į Trečiąjį Ešeloną; yra viena iš keleto dar gyvų bei iš tarnybos nepasitraukusių pačių pirmųjų jo narių. Ešelonui savo gebėjimais technikos srityje pasitarnavo ne vienoje misijoje - NATO bombarduojant Jugoslaviją 1999 m., per Gruzijos Infromacijos krizę 2006 m., Rytų Azijos krizę 2007 m., dar keletoje kitų. Tapusi buvusio direktoriaus Irving Lambert`o patikėtine gavo vieną svarbiausių rolių Ešelone - techninės analizės vadovės pareigas.
Atgal į viršų Go down
Aldous Snow
When the world slips you a Jeffrey, stroke the furry wall
avatar

Zodiac : Gemini
Age : 43
Miestas : Grays, Essex, England, UK
Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2012-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: Enrica Villablanca   Pir. 02 06 2012, 14:33

A tu primeti, koks netikėtumas man yra šita novelė???
Žinai tuos momentus, kai kažko nesitiki, nes būni nuteikta ir nusiteikusi nesitikėti, ir tik BOW, tai nutinka? Tai vyksta dabar :D
Šauniai užpeckiota viskas.
I mean, SERIOUSLY. Man tereikėjo daryt copy/translate/edit/paste, o tu kūūūūrei. Labai maladiec u :D

___________
Atgal į viršų Go down
Ashlynn Scott
Don’t take life too seriously; no one gets out alive.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 36
Miestas : Queens, New York
Pranešimų skaičius : 5138
Join date : 2011-02-10

RašytiTemos pavadinimas: Re: Enrica Villablanca   Pir. 02 06 2012, 18:28

Tai aišku, kad biškį netikėta, gi sakiau kad nerašysiu... bet va šiandien supratau, koks durnas sprendimas būtų nesukurt šitos novelės :D Nes char`as gi kietas :DD Neatleisčiau sau palikus ją be išsamaus aprašymo :D
O aš iš tikrųjų vaizduotei darbo daviau neitin daug. Tiesiog apjungiau Annos bei Enricos gyvenimo istorijas ir būdo bruožus į vieną awsm visumą... ir tik truputį sava nuožiūra papildžiau spragas :DDDD
So, belekaip džiaugiuosi, jog tau patiko Freddie
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Enrica Villablanca   

Atgal į viršų Go down
 
Enrica Villablanca
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: