BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Sam Fisher

Go down 
AutoriusPranešimas
Sam Fisher
Because hurting people ruins my sweet disposition.
avatar

Zodiac : Leo
Age : 61
Miestas : Towson, Maryland
Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2012-01-22

RašytiTemos pavadinimas: Sam Fisher   Sk. 01 22 2012, 21:01
SAM FISHER


Pilnas vardas: Samuel Fisher
Amžius: 54 (1957ųjų rugpjūčio 8)
Gimimo vieta: Towson, Maryland
Pilietybė: amerikietis
Rangas: kapitonas leitenantas JAV kariniame jūrų laivyne (atsistatydinęs, išėjęs į pensiją)
Kūno sudėjimas: atletiškas
Plaukai: tamsiai pilkšvi
Akys: žalios
Ūgis: 178 cm.
Svoris: 77 kg.
Išsilavinimas: Politologinis bakalauras
Teisėtumas: US pilietis be teistumo
Giminaičiai: Regan Burns (žmona, velionė), Sarah Fisher (duktė, velionė)
Pozicija: Nepriklausomas slaptosios tarnybos agentas, buvęs „Splinter Cell" agentas
Ryšiai: NSA (Trečiasis Ešelonas), CŽV, JSOC, (Joint Special Operations Command), U.S. Navy SEALs.
Kovinė specializacija: Krav Maga (Lygmuo 3B), sprogstamieji užtaisai, standartinė karinė ginkluotė ir artilerija
Operacijų pagrindas: labai mobilus

Šimto tylių karų veteranas, Sam`as Fisher`is yra vienas labiausiai patyrusių bei itin gerbiamų slaptų šnipų JAV žvalgybos bendruomenėje. Prieš karjerą Nacionalinio Saugumo Agentūroje (NSA), Fisher`is buvo CŽV specialių operacijų divizijos agentas, smarkiai apdovanotas jūreivis JAV Kariniame jūrų laivyne (ten vat ir „pasikėlė“ iki kapitono leitenanto rango tarnaudamas laivyno Jūros, Oro ir Žemės Būryje (Navy SEALs)), kaip SEAL operatorius Trečiojoje komandoje, bei Tear One DEVGRU (United States Naval Special Warfare Development Group) specialistas Specialių Operacijų komandoje. Jis atsistatydino nuo aktyvių pareigų 1996aisiais, bet vėliau, 2004aisiais grįžo dirbti į NSA kaip NSA ultraslaptos Trečiosios Ešelono šakos narys.
Gimė ir augo Tausone, Merilende. Jo tėvas, Centrinės Žvalgybos Valdybos (CŽV) pareigūnas veteranas, žuvo Rusijoje per misiją, kur Maskvoje laužė Diplomatinės tarnybos pareigūną Šaltojo karo metu. Po pastaro netekties, dar būdams vaiko pavidale, Sam`as buvo įtrintas į karinę internatinę mokyklą. Po jos baigimo - Jungtinių Valstijų Karinę jūrų akademiją, kur pasiekspertino vietinėje karatė komandoje. Karinę jūrų akademiją baigė su bakalauro laipsniu Politologijoje ir 20 metų amžiaus, buvo įgaliotas kaip jaunesnysis leitenantas Jungtinių Valstijų Kariniame jūrų laivyne.
Po treniruočių Jūros ir Jūrų Pėstininkų Korpuso Žvalgybos Mokymo Centre Fisher`is buvo paskirtas Karinėje jūrų Stotyje Ilinojuje prie Didžiųjų Ežerų, kur praleido beveik trejus metus kaip žvalgybos analitikas, tuo metu, kai kariniame jūrų laivyne, trumpai dirbo CŽV po „komandiruotos pareigos“ statusu. Nedaug yra žinoma apie Fisher`io karjerą CŽV, bet ir to užteko, kad savomis rankomis „pačiupinėtų“ įvykius per sovietų karą Afganistane 1980aisiais. Per operaciją, vyras buvo priverstas slėptis po numirėliais, kad išvengtų mirties. Jis taip dalyvavo įvykiuose buvusioje Rytų Vokietijoje ir kitose sovietų palydovinėse šalyse, lyderiavusiose iki SSRS žlugimo. 1980aisiais Sam`as buvo paskirtas Rhein-Main Aviacijos bazėje Frankfurte, Vokietijoje kur susipažino su NSA kriptografijos specialiste Regan Burns, kurią vėliau vedė (kažkur tarp 1984ųjų pabaigos ir 1985 pradžios) sužinojęs, kad ji laukiasi tuo metu, kai tariamai dirbo kaip „diplomatinis patarėjas“ Gruzijos Respublikoje. 1985ųjų vasarą, Regan pagimdė jų vienintelę atžalą Sarah (gimė gegužės 31-ąją). Sutuoktiniai galų gale išsiskyrė po ketverių metų santuokos. Regan vėliau mirė nuo kiaušidės vėžio, kai Sarah buvo penkiolika metų (t.y. kažkur 2000aisiais). 1989aisiais, Fisher`is dalyvavo operacijos „Just Cause“ reide, kai jis buvo dalis CŽV komandos, užėmusios vieną banką Panamoje, su užduotimi surinkti informaciją bei dokumentus apie Manuel Noriega finansinių machinacijų metodais praplautus pinigus. Netrukus po konflikto 1990aisiais, Fisher`is likusią metų dalį leido bastydamasis tarp Bagdado ir Kuveito Persijos Įlankos karo metu.
Prieš karui prasidedant, Fisher`is grįžo į Karinį jūrų laivyną kaip savanoris Navy SEAL treniruočių programai, kur buvo apmokytas „parašiutavimo“, kopimo ir naudojimosi alpinistinėmis virvėmis pagrindų. SEAL kvalifikacijos kėlimo mokymuose, įgudo ilgo diapazono žvalgyboje, koviniame nardyme, snaiperio amate, artimo kontakto kovose, sprogstamuosiuose užtaisuose ir daugelyje kitų. Užsidirbęs „Special Warfare“ ženklelį, dirbo kaip būrio vado padėjėjas. Atsiėmęs Laivyno Padėkos medalį už puikų pasirodymą pirmojoje „Delivery Vehicle“ komandoje, 1991aisiais pradėjo savo tarnystę Trečiojoje SEAL Komandoje kaip būrio vadas.
SEAL Komandoje Fisher`is dalyvavo keliose kovinėse operacijose Persijos įlankoje, daugiausia karštuosiuose taškuose Irake ir Kuveite, operacijos „Dykumos Audra“ eigoje. 1991 m. vasarį, tarp ryto ir popietės, Fisher`is vedė keturių vyrų būrį žvalgybinės misijos metu karo nuniokotame Irako Al Diwaniyah mieste. Per sargybą magistralėje, jo komandos buvo tykota pasaloje irakiečių pajėgų, atidengusių kulkosvaidžio ugnį. Nors Fisher`is išgyveno, du jo būrio draugai buvo užmušti, o vyrą sulaikė vietiniai kariai. Fisher`is buvo nugabentas į apleistą mokyklą ir kankintas, kad išgaut informacijos apie jo misiją regione. Netrukus vyrui į pagalbą atskubėjo po pasalos išgyvenęs komandos draugas ir vado pavaduotojas Victor`as Coste. Prieš jiedviem išnešant sveiką kailį, prieš įlipant į sraigtasparnį ir išskrendant, teko atsišaudyti Irako kariams intensyvioje „ugnies“ kovoje.
Kažkuriuo „Dykumos Audros“ metu, Fisher`is tarnavo USS Nimitz (CVN-68), kur jo komanda buvo paskirta specialioms operacijoms užimtame Kuveite; vyro veiksmai per vieną iš tų misijų uždirbo jam Sidabrinę Žvaigždę už išskirtinį didvyriškumą (vyresniųjų nuomone). Tai galų gale leido vyrui „apsimokyti“ in da Naval Special Warfare Development Group (DEVGRU) Jungtinėse specialiųjų operacijų pajėgose (JSOC). Kaip Tier One operatorius DEVGRU viduje, Fisher`is dalyvavo keliose kontr-teroristinėse operacijose Birmoje (dabar žinomoje kaip Myanmaras), Somalyje, Kolumbijoje, Senegale... Su gausiais pagyrimais (įskaitant Pasižymėjimo Gynyboje tarnybos medaliu), vyras paliko Karinį jūrų laivyną 1996aisiais su Kapitono leitenanto rangu po aštuoniolikos metų tarnybos ir nedelsdamas tęsė darbą CŽV. Prieš agentūrai iš naujo pasamdant Fisher`į, jis turėjo praeiti duomenų tikrinimus, laikyti stojamąjį egzaminą, praeiti seriją interviu, psichometrinių, skaitmeninio samprotavimo, psichologinių psichometrinių, gabumų, ir poligrafo testų. Netrukus Fisher`is buvo priimtas kaip „Karjeros Stažuotojas“. Po orientacinio periodo, jį nusiuntė į "Ūkį", slaptą CŽV mokomąjį padalinį Peary stovykloje, Virdžinijoje, intensyviam operaciniam mokymui.
Ten jis praėjo Slaptos Tarnybos Stažuotės (CST) programą, apmokiusią operacinės žvalgybos ir šnipinėjimo įgūdžių. Tai reiškia, kad Fisher`is buvo užtektinai kiec tapti meistru aukštesniuose šnipinėjimo lygmenyse - užsienio informacijos komplektavimo, sekimo aptikimo, nelegalių komunikacijų metodų, infiltracijos ir eksinfiltracijos technikų. "Ūkyje" Fisher`is „susiveikė“ nepaprastai aukštą fizinį parengiamumą, ištvermę, logikos ir psichologijos operacijų pratimams.
Sam`as yra Persijos Įlankos karo veteranas (1990-1991), anksčiau dalyvavęs keliose Persijos įlankos SEAL operacijose. Jis taip pat buvo įtrauktas į Senegalo-Mauritanijos karą (1989-1991). Pastarieji įvykiai, kombinuojami su Samuel`io apmokymais, kovine patirtimi ir karinės tarnybos įrašais, atliko žymų vaidmenį to, kad Fisher`is buvo išrinktas vadovauti Trečiojo Ešelono „Splinter Cell“ programai kaip pirmojo lauko slaptos tarnybos agentas, po to, kai su vyru susisiekęs pulkininkas Irving`as Lambert`as, aukštas NSA pareigūnas, įtikino Fisher`į grįžti į tarnybą. Visiškai įslaptintos Nacionalinio Saugumo Agentūros programos tikslas buvo dalyvauti nuo žiniasklaidos ir visuomenės slepiamuose karuose, ardyti teroristines organizacijas, globalinius teroro planus. Savo ilgametėje, spalvingoje karjeroje Fisher`is buvo siunčiamas sutrukdyti bei atskleisti masines žudynes, genocidus, karus, pasaulinius konfliktus. Nuo misijų sutrukdyti įsiviešpatauti skaitmeninėms krizėms, teroristams privelt velniavos su cheminiais ginklais, stot skersai kelio niekšeliams, geidžiantiems Trečiojo Pasaulinio Karo, Sam`as, pašlovintas pavojingu dvigubo agento gyvenimu tapo... keistu atsiskyrėliu skendinčiu gilioje depresijoje. Kodėl? Vienintelis aspektas gyvenime, palaikęs vyrą gyvą visais atžvilgiais bei žmogišką buvo dukra Sarah. Labai ją myli, ji jo vienintelis vaikas ir jaučiasi apgailestaujantis dėl to, jog negalėjo su ja praleisti tiek laiko, kiek nori. Sarah buvo užmušta girto vairuotojo JBA operacijos metu. Po šios, Sam`as atsistatydino iš Trečiojo Ešelono ir paliko šalį, kad sumedžiotų dukters žudiką. Tačiau po kelių mėnesių su vyru susisiekė tas pats Irving`as Lambert`as, pasiūlęs dalyvauti itin rizikingoje operacijoje – įsisukti į Džono Brauno Kariuomenės (JBA) rangą ir išardyti pavojingą teroristų lizdą Jungtinėse Valstijose. Ant pavojingiausios misijos savo gyvenime pasirašė tho.PROFILIS
Du dešimtmečius, Fisher`is buvo įtrauktas į galybę ginkluotų konfliktų visame pasaulyje. Per jo ilgą tarnybos karjerą, tarnavo karštuosiuose taškuose, tokiuose kaip Persijos įlanka (t.y. Irakas, Kuveitas, ir taip toliau), Iranas, Kolumbija, Senegalas, Afganistanas taip pat slaptų užduočių vykdymas Šiaurės Korėjoje, Pietų Korėjoje, Rusijoje, Panamoje, ankstesnėje Rytų Vokietijoje, Myanmare, Kinijoje, Japonijoje, Gruzijos Respublikoje ir keliose kitose. Jis ne tiktai išgyveno, bet taip pat pranoko kitus slaptų operacijų lauke dėka sunkaus darbo, nepasotinamo smalsumo ir brutalaus sąžiningumo.
Kova, šnipinėjimas ir pastovūs mokymai apibrėžė vyro gyvenimą; Sam`o taktinė patirtis tapo jo instinktų dalimi. Fisher`is yra ramus, instinktyvus ir pastabus: tas, kuris stebi iš išorės. Net ir už darbo ribų jis jaukiausiai jaučiasi atsiribojęs nuo visuomenės – nors entuziastingo pastabumo dovanos nepraranda, vis tiek būna atsiskyręs.
Nors visiškai supranta bei pasitiki savo gebėjimais, Fisher`is suvokia, jog giltinės dalgio išvengia tik užtaikęs ant palankių progų. Jis žino, kad yra žmogus, o žmonės klysta, bet savo ruožtu tikrai nenori mirti. Smarkiai apmokytas, kvalifikuotas ir pritvinkęs patirties, Fisher`is turi ryškiai juodą humoro jausmą, kurį naudoja, idant sukontroliuotų save kovos lauke, išlaikytų ramybę ir atitrūktų nuo nuogąstavimų. Kaip išmintina asmenybė, Fisher`is yra kandus ir sąžiningas, nors ir turi nedaug kantrybės tikslumui, o dar mažiau jos - melams, ypač kai tenka susidurti su skubia problema. Skirtingai nuo jaunesnių slaptosios tarnybos agentų, jis nėra aklas idealistas.
Bet, kad pasižymėtų disciplina, būtina jo darbui, vyras turėjo palaidoti tam tikrus savęs aspektus. Gebėjimas atsiskirti emocionaliai nuo neatidėliotinos situacijos, kad geriau pasiektų tikslą yra išskirtinis Fisher`io požymis. Nors, retais atvejais, jo emocijos pasireiškia... Mažakalbis vyras atsiskleidžia visu gražumu tik dirbdamas - Sam`as tikrai tapo tuo ką daro. Dėka karinės patirties, įsigijo žavingą randų kolekciją. Jam mažai liko ką įrodyti pasauliui ir jis nepuoselėja jokių intencijų dėl garbės. Jei Fisher`is kovoja, tai tik todėl, jog tiki, kad jis gali sukelti teigiamų pokyčių.
Nepaisant to, kad yra sarkastiškas, Sam`as labai rūpestingai žvelgia į žmones, su kuriais dirba.
Taip pat gali kalbėti septyniomis užsienio kalbomis (t.y. Rusų kalba, korėjiečių, arabų kalba, vokiečių, kinų, persų ir ispanų kalba), supranta plačią įvairovę kitų kalbų. Jei tik įmanoma, Fisher`is beveik be išimčių renkasi operacijų vykdymą naktį, veikiant išskirtinai vienumoje.SUGEBĖJIMAI
Atletiškumas. Semas Fišeris yra nepaprastai judrus ir atletiškas. Geba pasižymėti galybėje alpinizmo bei šiaip ropštimosi visur būdų, kaip antai daigotis aukšta siena, atlikti garsųjį savo "Split Jump" - špagato kojomis manevrą - ilgam periodui išsilaikyti šitaip pasirėmus pėdomis į dvi sienas ir išbūti maksimaliai prasiskėtusiu, šliaužti įsikibus į vamzdžius, lubas, etc. Yra užtektinai stiprus pakelti pilnai suaugusio vyro kūną ir nešiotis jį aplink, gali bėgti greičiau nei vidutinis karys. Treniravosi pagal Izraelio įkaitų išvadavimo nusileidimo virve ir kopimo skyriumi, žinomu pavadinimu "Terror Monkeys." Šitie žmonės yra plačiai pripažinti ekspertai alpinizme sujungtame su puolimu iš viršaus (pavyzdžiui drop kick atakos, invertuotas kaklo lūžis). Tiksliau, vyro naudojamos kovinės technikos nėra vienalytės, pastebimos ir Prancūzijos gimnastikos Parkour meno formos apraiškos. Fisher`is taip pat panaudoja tam tikrus Parkour aspektus, įveikdamas kliūtis, nors ir truputį lėtesniu ir slaptesniu braižu. Todėl Sam`as galbūt sukombinavo kelias disciplinas kartu, išvystydamas savitą veikimo būdą.

Slapta taktika. Kadangi Fisher`io darbo prigimtis yra susijusi su slaptumu ir nesusekamumu, jis puikiai nusimano kaip įsimaišyt į šešėlį bei veikti tyliai. Kaip ekspertas lauko gudrybėse, jis sugeba nepastebėtas prisėlinti prie priešininkų ir skubiai juos neutralizuoti mirtinomis ar nemirtinomis priemonėmis. Biometriniai duomenys parodė, jog Fisher`is geriau atsiskleidžia, tiksliau veikia tykodamas oponentų tamsoje. Vienu metu gali vykdyti daugialypę „egzekuciją“, apimančią grupę besipriešinančių priešininkų. Taip pat moka gudriai spęsti spąstus naudojantis pačia aplinka, manipuliuoti sprogstamosiomis medžiagomis. Net jei priešas mano, jog Fisher`is nesitaiko į jį tiesiogiai, jis vis vieną gali būti vyro ugnies linijoje.

Kontaktinė kova. Fisher`is išimtinai naudoja Krav Maga beginklėms kovoms. Krav Maga, „Kontakto Kova“ yra hibridinė „hand-to-hand“ kovos sistema, išvystyta Izraelyje. Izraelio karinis personalas, ypač jo Specialios pajėgos, naudoja ją kaip gynybos ir puolimo būdą. Pasiekė pažangų 3B lygmenį, prižiūrimas savo instruktorės Katios Loenstern, su kuria turėjo trumpą romaną (moteris buvo pakirsta snaiperio kulkos). Minėtoji kovos sistema plačiai naudojama šnipų, policijos ir panašaus personalo. Fisher`is turi puikius darbinius santykius su Izraelio saugumo tarnybomis ir yra artimai susipažinęs su izraeliečių ginklais (įskaitant visiškai naujus).

Dvirankiškumas. Nors Fisher`is yra dešiniarankis, gali pilnavertiškai naudotis abejomis galūnėmis - ketindamas naudoti šaunamąjį ginklą, geba kaitalioti rankas, kad išlaikytų geresnę priedangą be akivaizdaus tikslumo disbalanso.


IŠVAIZDOS APIBŪDINIMAS. Kvadrato formos veidas, ryški, žandikaulio (lanko formos) bei smakro linija. Per kaktos vidurį lygiagrečiai eina dvi ilgos raukšlės. Virš kairiojo antakio skersai į vidinę kaktos pusę pūpso gilus, pailgas randas. Nežymiai lenkti, vidutinio tankumo antakiai, iš abiejų vidinių pusių susikertantys su dvejomis giliomis, vertikaliomis raukšlėmis kaktos pabaigoje ir nosies nugarėlės pradžioje (per šią eina dar viena gilesnė, ilga horizontali raukšlė). „Kampuotos“ formos, gilios akys, ant kurių nežymiai krenta vokai. „Laisvos“ odos tarp antakių ir akių nedaug, o tai optiškai ilgina kaktą. Smaila, siaura, lygi nosis. Plačios, vidutinio storumo lūpos. Smarkas neilgai driekęsis nubukėja. Prigludusios ausys. Plaukus kažkada turėjo tamsiai juodus, bet dabar jie papilkėję, smilkiniuose ir prie ausų negausiai – visiškai žili. Su ševeliūros retėjimo bėda dar nesusidūrė, plaukai tankūs. Trumpi, bet yra už ko paimt. Vizualiai sunkiai primena penkiasdešimtmetį dieduką - atrodo jaunesnis kone dešimčia metų. Ai nu.

Šits veikėjas grynai atkeliavęs iš puikiai žinomo „Splinter Cell“ žaidimo serijų ir kažkaip nepanorau jo esybės įkūnyt į kokį žinomą aktoriūkštį or smth, so yeah. Pirmas veikėjas forume su tokiu prastos grafinės 1D kokybės veidu, lmao. Bet, acfoz, danke schön vaizduotei. Ai, bet apie ką aš čia... Happy ending

___________
Sam: "Nice suit!"
Displace Int. Employee: "Thanks. It's Andretti!"
Sam: "Who's Andretti?"
Displace Int. Employee: "Andretti? The finish Designer. The man sews Tuxedoes."
Sam: "Ah. Well, I'm not a tuxedo guy."
Displace Int. Employee: "But aren't you some kind of spy?"
Sam: "Yeah but I'm the real kind, not the Tuxedo wearing kind. I'm the kind of spy who's gonna spill blood all over your Andretti if you don't tell me what I want to know."
Atgal į viršų Go down
Ashlynn Scott
Don’t take life too seriously; no one gets out alive.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 36
Miestas : Queens, New York
Pranešimų skaičius : 5138
Join date : 2011-02-10

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sam Fisher   Pir. 01 23 2012, 15:39

OMGOMGOMG!!! Šitas senis toks kietas Epic win
Ir kaip išsamiai viskas aprašyta *-*
Negaliu sulaukt kol pradėsim visą tą nerealų reikalą :DD
Atgal į viršų Go down
 
Sam Fisher
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: