BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Mr. Koda

Go down 
AutoriusPranešimas
Sebastian Koda
I'm tired of pretending I'm not a total bitchin' rock star from Mars
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 46
Miestas : Miami, Florida
Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2011-07-17

RašytiTemos pavadinimas: Mr. Koda   Antr. 01 10 2012, 21:45

Sebastian Koda


40. Aktorius. Sociopatas.Jonah Sebastian Koda - Misteris Holivudas, berniukas-saldainiukas, tabloidų gėjų ir visų merginų, daugiausiai iki 18likos numylėtinis, šoubyzo deimančiukas. Talentingas aktorių gildijos A lister`is, už mažesnį, nei 16 milijono dolerių honorarą nepasirašantis vaidinti jokiame veikale. Didžiai pūpso tame pačiame pripažinimo lygyje, kartu su Prad`u Bitt`u, Ceorge Glooney, Com Truise ar Deo LiCaprio. Veidas, garantuojantis filmui sėkmę. Žinomas net atokiausiuose Afrikos brūzgynuose. Nu toooks populiarus nors apsišik. Daugiau nei trisdešimt metų verda kino industrijos katile. Karjerą pradėjo ketverių, pasirodęs šeimyninio projekto, tėvo, žinomo prodiuserio Holivude bei motinos – aktorės bei modelio, dabar jau dėl „išėjimo iš datos“ palikusios industriją, filme. Nebuvo tokio žmogaus, kurio tas dailus, pritrenkiamai žydrų akių berniukas nepapirktų.

Dėl savo svajonės tapti superžvaigžde, nebaigė vidurinės, o ką jau kalbėti apie studijas koledže ar geresnėje mokymo institucijoje. Kiek save atmena, tik mindė peržiūrų bei kastingų slenksčius (tėveliai baisiai norėjo, kad jų vienturtis sūnelis nekištų nosies į komercija pratvinkusią industriją, vieną dieną sugriovusią darnia visuomenėje laikytą šeimą). Holivude – konkurencija milžiniška, todėl gavęs net ir patį mažiausią vaidmenį, sudėdavo į jį visą save. Šaunu, kai išpuola taip, jog kažkas tą pastebi, įvertina ir sumano išnaudoti. Ilgą laiką vaidino abejotinos meninės vertės bei kokybės filmuose, reklamuodamas savo veidą. Kai Holivude tapo itin populiaru svaidytis daugiamilijoninėmis sumomis, papuolė į tinkamą, komercinę, lėkštą meilės komediją ir vuolia – prieš jūsų akis Hollywood's Next Big Thing. Akimirksniu išgarsėjęs (dvidešimt antraisiais savo gyvenimo metais), pavergęs mergaičių, merginų, moterų širdis visame pasaulyje, greitai įvirto į karščiausių vyrų, geidžiamiausių, „Most Eligible“ viengungių top`ų viršūnes, miestuose puikuojasi jo veidas – reklamuoja „Gucci“, „Calvin Klein“, net „L'Oréal“ produkciją. „Poeple“ žurnalo seksualiausiu metų vyru pripažintas tris kartus, iš patraukliausių žmonių planetoje sąrašų taipogi neišlenda jau kiek metų. Du kartus Auksinio Gaublio laimėtojas, nominuotas Oskarui. Bet ne jau nebe už lėkštas komedijas... Vokietijos snaiperio antrojo pasaulinio karo metais vaidmuo draminiame filme „Liūto Medžioklė“, kokybiškumu papirko ištisas negailestingų kritikų gildijas. Pradėjęs tiesiog kaip vaikinas gražiu veidu, virto rimtu, gabiu, gerbiamu aktoriumi.


Sebastian Koda kitų akimis. Užkietėjęs viengungis ir donžuanas, pastebimas šviesiaplaukių ilgakojų draugijoje, kontrastingai karts nuo karto nekentėjų apiberiamas gandais dėl homoseksualumo. Charizmatiškas, intelektualus, nesužvaigždėjęs, jautrus, jausmingas, puikiu humoro jausmu pasižymintis filmų grandas. Aplinkosaugos skatinimo projektų dalyvis bei aktyvistas. Dirbdamas nestokoja perfekcionizmo, smarkiai spaudžia aplinkinius maksimaliam rezultatui išgauti. Siekia, jog kiekvienas kadras būtų geriausiu, kokiu tik gali būti. Labai profesionalus. Pertraukėlėse tarp filmavimų gali prikolus laidyt, bet už akimojo grįžęs į kamerų filmavimo centrą, per keletą sekundžių geba idealiai, todėl visiškai įtikinamai suvaidinti širdgėlą. Veganas, visiškai nevartoja alkoholio. Aktyviai pasisako už homoseksualų, gyvūnų teises.


Sebastian Koda iš tikrųjų. Vaidyba nėra tik Sebastian`o darbas, į kurį žiūri tiek rimtai, kiek rimtai žiūrėti galima į darbą bei pomėgį viename. Visuomeninis vyro imidžas tėra dar vienas Koda vaidmuo, kurį atlieka absoliučiai idealiai ir tuo net mėgaujasi. Po spalvinga kauke slepiasi niūri, arogantiška, nepakenčiama, nesugyvenama, nenatūrali-dvilypė, netgi manjakiška asmenybė, nuskendusi egoizmo vandenyne. Jam nusispjaut į kitų jausmus, dievina jais manipuliuoti, žaisti. Tyliai niekina kiekvieną gyvą individą. Vienintelis šventas dalykas jam tai jis pats. To pasėkoje, investuoja milžiniškas pajamas į savo garderobą, stiliaus pojūčio lavinimą (nė vienas prestižiškesnis madų šou nepraeina be šito ponulio sėdėjimo pirmoje eilėje), geriausią kosmetiką, įspūdingus pirkinius, paglostančius savimeilę. Giliai tiki, jog pasaulis turi suktis tik apie jį. Kaifuoja nuo dėmesio, dievina būti liaupsinamu, giriamu, paparacų fotoaparatų blykstės ir gerbėjų klykavimai jam reikalingi kaip oras. Velnioniškai aikštingas, pavydus, savininkiškas. Tobulas melagis. Nepakenčia monotonijos, iškvailėjusiai pedantiškas. Cackinasi daugiau, nei bet kuri aukštuomenės damutė imtinai. Bi-curious. Kadangi yra ištaršęs galybę merginų ir moterų tarpkojų, yra visiškai atviras seksualiniams eksperimentams. Bo nusibodo jau tas pats per tą patį. Gyvenimas jam – teatro scena. Vaidyba gyvena dvidešimt keturias valandas per parą. Socialinėse situacijose mėgsta tyrinėti žmonių elgseną, gestus, mimikas ir pritaikyti visa tai sau. Meistriškai pamėgdžioti gali bet ką. Kiekvieną kine įkūnijamą savo herojų apgalvoja idealiai, iki pačių smulkmenų. Vis kitame savo filme pasirodo kaip visai kitas žmogus, turintis savitą kalbėjimo manierą, judesius, pasaulėjautą, net eiseną. Pelnytai už tai ir yra liaupsinamas. Už didžiulį talentą moka milžinišką kainą - viduje šis džentelmenas tuščias kaip oro burbuliukas.
lacie at atf

___________
Atgal į viršų Go down
Ashlynn Scott
Don’t take life too seriously; no one gets out alive.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 35
Miestas : Queens, New York
Pranešimų skaičius : 5138
Join date : 2011-02-10

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mr. Koda   Antr. 01 10 2012, 22:01

Kad ir kaip sunku buvo šitą tankiai susiraizgiusį tekstą perskaityt su wap`u, aš vis tiek perskaičiau. Du kartus. Nes viskas čia taip perfect Epic win
Noriu šito arogantiško, veidmainio sukos! NAO! :DDD
Atgal į viršų Go down
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mr. Koda   Antr. 01 10 2012, 22:18

Vertinu tavo kančias ir pasiaukojimą, maaan! <3
Yeah, jau liko nebedaug laukt. Man jau pačiai nagai niežti kaip noriu postyt iš šito gaidelio :DDD
Atgal į viršų Go down
American Reed
I prepare for a noble war
avatar

Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2011-07-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mr. Koda   Kv. 01 12 2012, 19:48

Bet tai kai čiūvas ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mr. Koda   

Atgal į viršų Go down
 
Mr. Koda
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: