BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Green Mill Cocktail Lounge

Go down 
AutoriusPranešimas
Johnny Martin

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 39
Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2012-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Green Mill Cocktail Lounge   Antr. 01 10 2012, 20:09

Daugiau nei 100 metų "Žaliojo malūno" kokteilių baras yra karūnos brangakmenis Čikagos barų karūnoje ir bene geriausias ir žinomiausias džiazo klubas visoje visatoje. Šis baras yra puiki vieta atsipalaiduoti bet kokio visuominės sluoksnio žmogui, mėgautis martiniu ar šaltu buteliu "Schlitz'o" alaus bei kjlausytis geros muzikos: nuo tradicinio džiazo iki svingo.
Atgal į viršų Go down
Mila Kunis

avatar

Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2011-10-30

RašytiTemos pavadinimas: Re: Green Mill Cocktail Lounge   Antr. 01 10 2012, 20:35

Skrisdama lėktuvu Mila kiek dvejojo, ką gi ji daro? Dėl kažkokio vaikino skrydis į kitą valstiją? Ką? Tačiau Daniel.. Su juo viskas kitaip, Mila žino, kad su juuo tikriausiai nesisieja jokia jos ateitis, tačiau naktys su juo labai aistringos. Žvelgdama pro langą į žemę mergina susimąstė ar viską susidėjo, juk į tris kelioniniu slagaminus ne tiek jau daug ir gali tilpti. Prie jos priėjusiai stiuardesei ir pasiteiravusiai ar mergina ko norėtų, Mila nedvėjodama atsakė:
-Martini prašau.
striuardesė linktelėjo ir po kelių akimirkų Mila mėgavosi savo martiniu.
Skrydis netruko amžinybę ir jai tikrai kelionė neprailgo, ji netgi spėjo šiek tiek padirbti su savo iPad'u. Išlipusi iš lėktuvo Mila užsidėjo ranką ant pilvo, šis menkai suurzgė. "reikės ką užkąsti prieš pasimatymą, juk nenoriu kvailai pasirodyti." pagalvojo Mila ir atsiėmusi savo bagažą įsėdo į jai užsakytą limuziną ir nuvažiavo į viešbutį. Patarnautojai buvo labai malonūs gal netgi per malonūs, o tai erzino juodaplaukę.
-Tinka, tinka, vis vien neužsibūsiu čia.
Ji tarstėlėjo, o apartamentai buvo iš ties fantastiški, milžiniška lova, mini baras, didelė spinta, erdvė, vonioje džiakuzi, šildomos grindys, liuxo apartamentai vakare dar žavingiau atrodydavo, kai per milžiniškus langus matydavosi miesto švieselės. Taigi Milai pristačius jos lagaminus ji pažvelgė į laikrodį. Priėjusi prie patarnautojo davė jam nemenkus artbatpinigius or pratarė:
-cezario salotų prašau atneškit.
Ir jam išėjus ji jau kuitėsi prie savo rūbų. O susirasti ką apsirengti nebuvo taip ir lengva, reikia atrodyti prabangiai, tačiau neišpuikusiai, skoningai, bet laisvai, galiausiai apsirėdijusi ji jau ruošėsi imtis veido, kai buvo atneštos jos salotos. Žvilgtelėjusi į laikrodį Mila atsipūtė, dar daug laiko liko, o ir juk pridera šiek tiek vėluoti merginai. Pavalgiusi ji paryškino savo akis pieštuku, padažė blakstienas, pablizgino lūpas ir galiausiai išsiruošusi išėjo iš kambario.
Kai Mila pasiekė barą jau buvo puse dešimtos vakaro. Įžengus ją pasitiko administratorius
-Atsiprašome, bet šiandien vietų nebėra.
-Aš čia su Danieliu Black'u susitikti.
Mila išdidžiai pasakė ir tuomet administratorius ją praleido. Nuėjusi rie baro Mila klestelėjo ant kėdės ir užsisakė Cuba Libre. Keista, bet Daniel'io dar nebuvo, na jis juk verslininkas, gal šiek tiek vėluos..
Atgal į viršų Go down
Johnny Martin

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 39
Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2012-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Green Mill Cocktail Lounge   Kv. 01 12 2012, 20:49

Vienas tų vakarų, kai savo laisvą laiką praranda sėdėdamas prie bridžo stalo, nors, kaip visada, sėkmė nuo šio bičiuko jau senokai nusisuko. Deja. Kaip ir pinigai. Dabar jau atsilaiko nesiskolindamas, jau stojasi ant kojų, pralošia tik tai, ką uždirba. Vis kažkokia pažanga, po velnių. Palikęs savo paskutinius žalius, išeina į gatvę, kai jau sutemę, o oras nusileidęs porą laipsnių žemiau nulio. Apsisukęs šaliku burną, eina savo buto link, kuris buvo beveik centre, kol jo nesuvilioja skambantis džiazas iš „Žalio malūno“. Nesugebėjo atsispirti muzikai, kartais jam ji pramindavo, kad ir šis turintis kažkokį talentą, kurio jau keleri metai nesinaudojo. Prieš penkerius metus turėjo galimybę išgarsėti. Grojo neprastoje grupėje, bet kai atėjo laikas gastroliuoti, Johnny pasirinko ne karjerą, o žetonus su kortomis. Klubas buvo veik sausakimšas, nėra kur padėti užpakalio, bet čia ne užgerti užsuko. Greičiau tik šiaip pasitrinti tarp žmonių, jog nesijautų visiškai beviltiška priklausomybės marionete. Nusirišęs šaliką, prasisagstęs švarką bei kepurę nuo pakaušio persimetęs į ranką, sustoja prie baro, įsiremdamas į barviršį, taip išsikovodamas ir sau plotelį. Solistė, stovėjusi ant scenos, buvusi neprilygstama, tiek talento, tiek išvaizdos atžvilgiu. Aklas nebuvo. Pats save pasmerkė vienatvės metams, na, bent „kol atsistos ant kojų“. Netruko pastebėti ir žavios tamsiaplaukės, kuri liūdnai ir ilgesingai gurkšnojo savo gėrimą. Nepanešėjo į paprastas merginas, kurios aplinkui trynėsi apsivilkusios sukneles, kurios daugiau poros šimtų nekainuoja. Bet esmė ne tame, dėl ko prinėrė prie merginos. Pajautė keistą pareigą nepažįstamąją paguosti, nors, iš pirmo žvilgsnio, neatrodė, kad jai būtent to reikia.
- Nelabai malonu, kai lauki kažko, o šis kokį pusvalandį vėluoja, tiesa? – aklas spėjimas. Nors, ne visai. Mergina nuolatos žvilgčiojo į išmaniojo telefono ekraną ir šį su kartėliu atgal įkišdavo į delninukę. – Nors, tai tikrai ne mano reikalas ir gali mane pasiųsti kuo toliau nuo savęs, jei tik nori, - pakelia rankas ištiesdamas delnus, tarsi nusiginkluodamas, ir šelmiškai šypsodamasis, nors, kaip ir bet koks kitas individas, siūlantis savo draugiją, tikrai netrokštų būt atstumtas. – Bet iškart pasakau, prarasi puikų pašnekovą, jei pasiūlysi atsiknisti, - iškeldamas antakius pabrėžia savo a la privalumus, atsisukdamas į barmeną bei alkūnėmis atremdamas pusę savo kūno svorio į barą, laukė išganingo Milos atsakymo.
Atgal į viršų Go down
Mila Kunis

avatar

Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2011-10-30

RašytiTemos pavadinimas: Re: Green Mill Cocktail Lounge   Pen. 01 13 2012, 16:42

Rami muzika, ramūs žmonės, visi savo pasaulėliuose gyvena ir mėgaujasi. Pernelyg visi ramūs. Viena Kunis sedėjo ir vis dairėsi į telefoną stebėdama laiką. Kur jis taip ilgai? pagalvojo tamsiaplaukė vis labiau grauždamasis,kodėl apskritai ruošėsi šiai kelionei. Aplink sėdėjo įvairaus plauko žmonių- ir turtingų ir nelabai, tačiau Milai tai nelabai rūpėjo, ji šiandien buvo pasirinkusi gan paprasus, tačiau prabangius rūbus, auskarai, kuriuos šiandien įsivėrė, buvo kaip tik Danielio dovana, kaži ar jis bent tai prisimins. Laikas ėjo, o gėrimas jos stiklinėje mažėjo. Gal dar užsisakyti? mergina nerimavo. Žinoma ji galėjo paskambinti, bet tada atrodys taip lyg ji dėl jo pametus galvą, o taip juk nėra. Na taip Danielis jai patiko, jiedu susipažino taip seniai, per Milos tėvą. Jis buvo tas, kuris ankščiau būdavo šalia, su kuriuo Mila galvojo susieti ateitį, tačiau dabar jie liko labiau draugai, na taip nutiko Danielio prašymu, nes jam dabar svarbiausia darbas ir nenorėtų skaudinti Milos... Kur jau, garantuotai jis turi milijoną meilužių, tačiau palaikyti santykius su Mila yra privalumas, juk mergina, garsi, yra nepriklausoma, na ir žinoma turi daug ryšių.
Kad ir kaip Milai būtų patikęs džiazas, šį vakarą ji negirdėjo muzikos, tik jautėsi apgailėtinai taip išsipuošusi, kvepianti ir sėdinti viena.
Praėjo dar keliolika minučių, kai priešais Milą atsisėdo vyriškis, iš pradžių Mila netgi kvailai pagalvojo, kad tai Danielis, tačiau tai buvo kažkoks nepažįstamasis. Gal jis kažką sumaišė? O gal jam reikia pinigų? Mila kiek susiraukė, tikrai nenorėjo, kad Danielis pamatytų ją šnekučiuojantis su kažkokiu vaikinu. Tamsiaplaukė jau ruošėsi atkirsti, kad ji ne jo nosiai, kai prie Milos priėjo administratorius ir kažką sušnibždėjo į ausį. Mila linktelėjo nepatenkinta, tikriausiai tai nebuvo kažkas malonaus. Ji atsikvėpė ir užsisakė to paties.
-Tikra tiesa.
Nervingai sukinėjo pirštuose gėrimą ir žvelgė į Johnny, vis dar galvojo, ko pastarąjam reikia iš jos.
-O tu, tikriausiai visada lauki tokios merginos, kuri būtų palikta ant ledo ir galėtum ja pasinaudoti?
Ji išrieė vieną savo antakį, kuris ir puma žvelgė nepatikliai į Martin
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Green Mill Cocktail Lounge   

Atgal į viršų Go down
 
Green Mill Cocktail Lounge
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: VALSTIJOS~ can't stand still :: Ilinojus - Čikaga-
Pereiti į: