BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Alexandra Boronina

Go down 
AutoriusPranešimas
Alexandra Boronina
In the fields the bodies burning, as the war machine keeps turning
avatar

Zodiac : Scorpio
Age : 39
Miestas : Санкт-Петербург
Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2011-12-31

RašytiTemos pavadinimas: Alexandra Boronina   Pir. 01 02 2012, 17:07


 • Pagrindiniai duomenys:
  - Pilnas vardas: Alexandra
  - Pavardė: Boronina
  - Pravardės: Sasha, Alex(a), Lex(a), Sandra.
  - Gimimo data: 1979 m. lapkričio 14 d.
  - Dabartinis amžius: 32 metai
  - Seksualinė orientacija: Hetero
  - Gyvenamoji vieta: Kvinsas, Niujorkas
  - Gimimo Vieta: Sankt Peterburgas, Rusija
  - Tautybė: Rusė


 • Išvaizda:
  - Ūgis: 175 cm (5' 9")
  - Svoris: 64 kg
  - Akių spalva: Žalia
  - Plaukų Spalva: Tamsiai ruda

  - Veikėjo veidas: Olga Kurylenko


 • Asmenybė:
  - Charakteris: Būna nesustabdoma, kai imasi kokios nors iniciatyvos ar idėjos - gali aukoti miego valandas ir net savo sveikatą, kad tik pasiektų tikslą. Turi išlavintą gėrio ir blogio, teisybės ir neteisybės pojūtį. Atsiribodama nuo tam tikriems individams jaučiamo palankumo ar priešiškumo įstengia mąstyti nešališkai, todėl iškilus kokiam asmeniniam klausimui gali tapti puikia patarėja. Be to, ir išklausyti moka. Leisti išsišnekėti kitiems mėgsta labiau, nei kalbėti pati. Tik yra vienas BET, galintis atbaidyti nuo atviro pokalbio su Sasha - tai jos tiesmukiškumas. Net jei žino, kad pašnekovą jos žodžiai gali įžeisti, o dažniausiai tą žino nes nėra buka, vis tiek sako ką galvoja - tiesa jai svarbesnė už taktiškumą. Tad iš jos susilaukti paguodos būtų neįtikima. Nors visus glumina savo abejingumu aplinkinių žmonių jausmų atžvilgiu, prireikus geba įsijausti į kito asmens padėtį, nuspėti šio nuotaiką. Nepaisant to, kad viską priima labai rimtai, savyje slepia ir puikų humoro jausmą, kurį parodo tik būdama su artimais sau žmonėmis. Atsakingai žiūri į asmeninius santykius ir partnerystę. Kai tenka rinktis tarp jausmų ir logikos, nedvejodama pasirenka pastarąją. Pasitiki savimi, o jei jos nuomonė kokio nors dalyko atžvilgiu kertasi su kažkieno kito - dažniausiai laimi, nes geba ginčytis nuovokiais argumentais.
  - Patinka: Kariška disciplina, patikimumas ir atsidavimas savo šaliai, kuria laiko ne Rusiją, o Jungtines Valstijas. Mėgsta aktyvią fizinę veiklą, atkaklumo reikalaujančias užduotis ir proto ribų neperžengiančią riziką. Kur kas mieliau laiką leidžia sporto salėje, kariniame kliūčių ruože ar šaudykloje, nei rūbų parduotuvėse. Nors nepraleidžia progos pasimėgauti alumi ar greitu maistu, visgi kur kas labiau vertina virškinimo sistemos nežalojančius patiekalus, kuriuos pati ir gaminasi. Myli vaikus. Kad ir kokia abejinga gali būti su suaugusiais, vaikams visada pasirodo kaip „gera teta“, lengvai su jais randanti bendrą kalbą.
  - Nepatinka: Labiausiai nemėgsta neteisybės ir žiaurumo - paradoksalu, jog įstojo į armijos gretas, kur bent kartą per savaitę gauna pašaudyti į gyvus taikiniu. Tačiau savo sprendimu tiki - prieš smurtą reikia kovoti, ir geriausia kovoti tuo pačiu smurtu. Dar nepakenčia moteriškos aprangos. Eww. Su sijonais, sukniomis ar aukštakulniais jaučiasi nei šiaip, nei taip. Pirmenybę teikia berniokiško stiliaus aprėdams, komfortabiliems bei praktiškiems.
  - Privalumai: Savaime suprantama puikiai apsieina su šaunamaisiais ginklais, pradedant smulkučiais septyniolikto kalibro revolveriais ir baigiant snaiperiniais automatais, kuriuos valdo taip virtuoziškai, kaip Lucia Micarelli - smuiką. Nuo ankstyvos paauglystės ugdyta fizinė bei moralinė ištvermė gelbsti kenčiant, o kada reikia - ir ignoruojant sužeidimus, kurių ne visuomet pasiseka išvengti net su puikia reakcija, idealiu fiziniu pasirengimu bei miklumu. Gali didžiuotis ir pripažinimą tarp priešingos lyties kolegų pelnyti padėjusiu atkaklumu. Geba tiksliai perteikti savo mintis, konfliktinėse situacijose išlaiko šaltą protą ir, dažniausiai, ramų balsą. Moka likti nešališka, į situaciją pažvelgti kito asmens akimis. Konstruktyvią kritiką vertina, visuomet stengiasi į ją atsižvelgti ir siekti kuo geresnio rezultato. Tačiau anaiptol nėra perfekcionistė, todėl niekuomet nepersistengia. Kas be ko, ekstremaliose situacijose nedvejoja ir nededa į kelnes. Yra įpratusi nuolatos susidurti su pavojais, todėl seniai prisijaukino savo baimę ir išmoko šią nuslėpti. Nors bendravimas jos pomėgių sąraše tikrai nėra įrašytas pirmuoju numeriu, socialinėse situacijose pritampa puikiai. Sashos duotas žodis yra vertas aukso - ji ištikimai laikosi savo įsipareigojimų, nepažeidinėja savo pačios principų, elgiasi garbingai bei yra nepaprastai patikima ir ištikima. O svarbiausias jos pliusas yra tas, kad per PMS`ą ji nesielgia kaip kalė (:D)!
  - Trūkumai: Susiduria su sunkumais, kuomet prireikia greitai suvokti kitų žmonių emocinius poreikius. Tiesiog daugiausia laiką leisdama su vyrais nėra pratusi prie didelio jausmų reiškimo. Pati irgi gali pasirodyti šalta bei abejinga; Alexa turi susidurti su žymiu energijos praradimu, kad šis klaidingas kevalas būtų suskaldytas ir ji galėtų ką nors apdovanoti nevaldoma emocinės šilumos iškrova. Yra labai atsargi kuomet tenka ką nors prisileisti arti savęs ir išranki rinkdamasi draugus - todėl jų teturi vos keletą. Bet gal tai ir nėra didelis minusas - ta saujelė bičiulių galėtų paaukoti dėl jos gyvybę, o Sasha, dievaži, tą pati padarytų dėl jų. Pernelyg aukština įstatymus bei labai jau nuolankiai paklūsta sistemai.
  - Keistenybės: Nepasižymi moterims būdingu kone pedantišku tvarkingumu - neskuba nuo stalo patraukti ištuštintų alaus butelių ar iššveisti kriauklėn sudėtų nešvarių indų, prieš eidama miegoti tikrai ne visada kruopščiai sulanksto drabužius. Nenaudoja makiažo ir kvepalų. Kartais, kuomet būna supykusi, balse pasigirsta rusiškas akcentas, o į žodžius įsimaišo ir rusiškų keiksmų.


 • Kita informacija:
  - Dabartinė veikla: Vieno iš JAV kariuomenės specialiųjų operacijų būrio narė.
  - Tikslai: Jokio konkretaus, apčiuopiamo ir įvykdomo tikslo neturi. Tik vieną kilnų ir pasmerktą nesėkmei - kovodama su negerove padaryti šį pasaulį nors kiek šviesesnį ir mielesnį ateities kartoms.
  - Šeima: Tėvas Ilya Boronin, vienas auginęs Sashą nuo pat jos kūdikystės. Apie motiną nieko nežinojo iki šešioliktųjų gyvenimo metų, kai užvaldyta smalsumo savo globėją per prievartą iškamantinėjo. Kaip teko sužinoti, močia šeimą paliko po dramatiško įvykio, kuomet Iljos nuvežta į ligoninę per tą pačią dieną sužinojo dvi naujienas, tradiciškai vieną gerą, kitą blogą - geroji, kad jai gimė mergaitė, o blogoji - jos keturmetis sūnus, paliktas namie vienas, išėjo į gatvę pažaisti ir buvo partrenktas automobilio. Štai tada Alexandra sužinojo apie vyresnįjį savo brolį Boris`ą, kurio mirties metinės sutampa su josios gimtadieniu.


 • Gyvenimo istorija:
  - Kaip jau ne kartą anksčiau minėta, Sasha kilusi iš „Rasiejaus“, Sankt Peterburgo miesto, kur nuo mažumės buvo prižiūrima ir auklėjama be didelių cackinimų, grubiomis vyriškomis rankomis. Nieko stebėtina, kad išaugo tokia, kokia išaugo. Netekęs vienintelio sūnaus, tėvas turbūt pasiryžo juo paversti dukrą. Daug pinigų neturėjo, todėl kol dar atžala dar buvo maža, rengė ją senais velionio jos broliuko drabužėliais. Ūgtelėjusi Sasha nerodė noro pereiti prie mergaitiškų drapanėlių, kas Ilją tik pradžiugino. Kaip buvęs kariškis, nusprendė savo mergaitės fizine gerove pasirūpinti ir pradėjo ją treniruoti. Vėliau ir į karinę mokyklą leido. Nė sakyti turbūt nereikia, jog sulaukusi dvidešimt vienerių metų jaunoji Boronina savo tėtušį baisiausiai nuvylė nutarusi išvykti gyventi anapus Atlanto ir įstojusi į senos Rusijos priešininkės JAV karių gretas. Tiesa, iš pradžių net ir pačiai teko savo sprendimu aplamai prisijungti prie kariškių, nes pirmaisiais metais buvo neišpasakytai sunku. Naują eilinę, moterį ir dar kitatautę armijoje sutiko priešiškai. Prireikė ne vienerių metų, kad užsitarnautų visapusišką pagarbą ir pelnytų tuos pasiekimus, kurie kitiems būrio draugams atitekdavo be didelių pastangų. Į ypatingųjų operacijų būrį buvo paskirta po daugiau nei dešimties metų tarnybos ir tvirtai žino - jį paliks nebent atsisveikinusi su gyvybe.


Paskutinį kartą redagavo Alexandra Boronina, Antr. 01 03 2012, 10:39. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Alexandra Boronina   Pir. 01 02 2012, 17:31

Dą nebuvo taip, kad parašytum ką nors lievai, tell ya *-*
Kieta novelė, kieta boba. Be to net neabejoju - lips tau šita motera, oi kaip lips :D
Atgal į viršų Go down
 
Alexandra Boronina
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: