BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Ira

Go down 
AutoriusPranešimas
Ira Heston
I don't even like to sleep - I feel as if there's too much to do.
avatar

Zodiac : Aries
Age : 37
Miestas : Brooklyn
Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2011-12-27

RašytiTemos pavadinimas: Ira   Pen. 12 30 2011, 04:18


01. Pilnas vardas, pavardė. Ira Heston
02. Pravardė ar galbūt netgi pravardės. Tokiam žmogui kaip jis, ta prasme turinčiam retą vardą, nereikia jokių pravardžių.
03. Gimimo data. Dabartinis veikėjo amžius. 1981-04-19. 30 metų.
04. Iš kur kilęs ir kur šiuo metu gyvena (Kvinsas; Bruklinas; Manhetenas)? Ir kilęs iš Bruklino, ir tebegyvena Brukline.
05. Seksualinė orientacija. _____ tokia va
06. KITA INFO:
∙ Patinka: būti aktyviam bei užimtam, kelionės, mėgsta iššūkius, amerikietiškąjį futbolą, ledo ritulį, beisbolą, snieglenčių bei ekstremalų sportą, UFC, „Playboy“ žurnalą, mėgsta bėgiot, knygas skaityt tualete, erzinti bei ramybės kam vis neduoti, turėti didelį pažįstamų ratą, patinka multikai, kokybiškas kinas, Jennifer Aniston, dievina gyvūnus ir visokius gyvius, nuo kurių kitiems plaukai iš baimės šiaušias.
∙ Nepatinka: stiprūs bei aštrūs kvapai (ypač visokie prieskoniniai ir cigarečių), neefektyvumas ir netvarkingumas, svogūnai.
∙ Privalumai labai rimtas požiūris į darbą, atsakingumas, entuziazmas, žvalumas ir draugiškumas, didelių pastangų skyrimas savo įsipareigojimų ir pareigų vykdymui, siekis spręsti konfliktą, užuot jį ignoravus. puiki fizinė būklė (nors ir neatrodo vajė koks atletiškas, bet yra ištvermingas bei vyriškai stiprus), sugebėjimas per save „perlipt“ – jeigu tikrai reikia, atliks užduotį, kad ir kokia nemaloni ji šiam rodytųsi. Nėra tokios temos, kuria negalėtų pasisakyti. Nebijo rizikos. Turi gebėjimą greitai reaguoti, sistemiško darbo įpročiai.
∙ Silpnybės: kartais atrodo kažkoks „apspangęs“, keistas bei nurautas, yra užsispyręs, nesusitupėjęs, spontaniškas dar ir dažnai kalba kažką, ką pats vienas tik suprast (?) ir gali. Kartais savo asmenybės spalvingumu, perdėm informatyviais tauškalais užgožia aplinkinius. Pirma padaro, o tik tada pagalvoja. Amžinas nuotykių ieškojimas dažnai jam pačiam nesuvokiant jaukia asmeninį bičo gyvenimą. Pasikartojančiai kokį nors darbą atlieka ne taip kaip reikia, bet vis vieną atlieka jį kaip reikia.
∙ Keistenybės/įpročiai nelabai su atsidavusio policijos departamento darbuotojo statusu derinas tai, bet kartais užtraukia žolės (dėl to, kad nemato tame nieko bloga labai agituoja už marihuanos legalizavimą). Mėgsta, kai skauda raumenis.
07. Šeima (akcentuojami svarbiausieji: broliai, seserys, tėvai ar vaikai). Mamą bei tėtę turi ir porą metelių jaunesnę seserį Sonya.
08. Priešai (arba charakteristika žmonių, kurių jūsų herojus negali, o ir nenori toleruoti): labai apibendrinus neperneša tik subingalvių bei kalių.
09. Dabartinė veikla. NYPD detektyvas
10. Veikėjo tikslai. Anksti išeiti į pensiją, užsipirkti žemės kalnuotoje provincijoje bei įsirengti nedidelį ūkį, kuriame augintų žirgus, armiją kačių, stručių ir šiaip visokių gyvūnijos pasaulio atstovų.
11. Apibūdinkit charakterį. Jeigu namuose neturėtų kuo rūpintis, būtų juose retas svečias. Yra kaip neišsemiamas energijos šaltinis ir gyvenimas jam atrodo įdomus, stebuklingas bei pilnas galimybių, kurių stengiasi nepraleisti. Kartais jo aktyvumas net vargina aplinkinius. Miega mažai, daro daug. Ir visai nesvarbu kas tai bebūtų. Be veiklos išprotėtų. Visada gerai nusiteikęs, o įgimtas problemų neieškojimas palengva virsta į problemų nematymą. Yra stiprus bendravime, labai visuomeniškas, bendrą kalbą atrastų net su dėme ant kilimo (lmao). Vienišas, bet ne vienas. Siekia turėti kuo didesnę savo gyvenimo kontrolę. Išsiskiria gera iškalba ir tvirtais principais. Gyvena faktų ir aiškių poreikių pasaulyje, veikia išskirtinai dabartyje. Išsiskiria savo tiesumu ir sąžiningumu bei yra linkęs išsakyti savo nuomone iškart, kai tik pajunta, jog koks nors kitas žmogus neatitinka jo keliamų reikalavimų.
12. Šiek tiek gyvenimo istorijos. Heston`ų šeimoje yra pirmagimis. Policijoje dirbančių tėvų buvo auklėjamas griežtai, bet visada jautėsi saugomas bei mylimas. Nuo pat mažų dienų autoritetu laikė savo tėvą, kurio „mentūriškom“ pėdom svajojo sekti bendraamžiams svaičiojant apie kosmonauto karjeras. Vaikystę apturėjo smagią. Visais laikais buvo itin artimas su seserimi, o kadangi šioji pasižymi kone lesbietišku berniukiškumu, abu ir žaisdavo ir kariaudavo. Po vidurinės baigimo, sistemingai siekė savo tikslo – tapti sekliu. Įgijo vidurinį mokyklinį bei universitetinį išsilavinimą (to prireikė specializacijoms, kaip antai draudimo sukčiavimo, piktnaudžiavimo kompiuteriais atvejų, derybų su pagrobėjais ir t.t.). Kadangi siekia kiekvieno užsibrėžto tikslo, įvykdė didžiausią savo gyvenimo laimėjimą ir kuo sklandžiausiai dirba Niujorko policijos departamente išsvajotuoju detektyvu, vaikystės žaidimus pavertęs objektyvia realybe.
13. Išskirtinės išvaizdos ar/ir charakterio detalės, fiziniai parametrai (ūgis, svoris). 182 centimetrų ūgio, ~80 kilogramų svorio. Rudakis tamsiaplaukis su vešlia, stambiai besigarbanojančia ševeliūra.
14. Kita informacija (tai, ką pabrėžti dar norėtumėt, bet kas į visų viršutinių grafų kontekstą nesutalpinama). Augina didžiulį, kone delno dydžio theraphosa blondi, bjaurybes medicinines dėles, kūdikėlį meškėną ir pora kačių.
15. Fobijos (jeigu tokių randasi). Turi lengvą tomofobijos formą – bijo būti operuojamas.
+16. Veikėjo veidas belongs to... (jei personažas reali asmenybė, tuomet nuo pastarosios prievolės esat išvaduoti). James Franco

___________
Atgal į viršų Go down
 
Ira
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: