BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Merlowe

Go down 
AutoriusPranešimas
Vincent Merlowe
But the shark lives in water so no one can see the tears
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 44
Miestas : Tel Aviv, Israel
Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2011-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Merlowe   Št. 11 26 2011, 19:29

{ VINCENT MERLOWE
.........................................
PAGRINDAI!

VARDAS: Vincent Merlowe
GIMIMO DATA. DABARTINIS VEIKĖJO AMŽIUS: 1974ųjų Lapkričio 23 diena. Šviežiai 37 metai
IŠ KUR KILĘS IR KUR ŠIUO METU GYVENA: Tel Avivas, Izraelis. Kaip pranašauja melsvai nuspalvotas veikėjo vardas, žmogus dabar tupi Kvinse
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA: neoriginalu, neįdomu, nuvalkiota, bet kuo tiesiausia
ŠEIMA: turi tėtį, mamą, vyresnį brolį, vyresnę sesę ir dar vieną vyresnę pusiau sesę iš ankstesnės tėvuko partnerystės, sūnų, netyčiuką, bet nepaprastai mylimą – Damian Leonard Merlowe – Moreno iš audringos draugystės su Niujorko magnate ir buvusia savo bose Jaycee Lee Moreno. Į šeimyniškių gretas galėtų įrašyti ir geriausią draugę Alexandrą Boroniną.


BRUOŽAI ŽMONIŲ, KURIŲ JŪSŲ HEROJUS NEGALI, O IR NENORI TOLERUOTI: nemėgsta nepatikimų, nesąžiningų žmonių. O šiaip tai kas jis toks, kad reikštų kažkokias pretenzijas? Iškęsti didvyriškai gali ir pačios nepakenčiamiausios personos draugiją
DABARTINĖ VEIKLA: dirba Jungtinių Valstijų jūrinio korpuso ypatingųjų operacijų pajėgose
FACE CLAIM: Oded Fehr
KITA!
..................................................................................

∙ Privalumai: šilta ir altruistiška prigimtis, pasišventimas siekti idealių santykių, jautrumas ir rūpestis dėl kitų žmonių jausmų, labai rimtas požiūris į savo įsipareigojimus, puikus sugebėjimas išklausyti ir „judėti toliau“, praktiškumas, šalti nervai, darbštumas.
∙ Silpnybės: polinkis dalį savo asmenybės slėpti nuo pasaulio, ne itin geri pinigų ar praktinių reikalų valdymo įgūdžiai, neatsparumas konfliktams ar kritikai, visada patiria sunkumų nutraukdamas nevykusius santykius.
∙ Keistenybės/įpročiai: gali pasitaikyti tokių situacijų, kuomet staigiai atsitraukia „į save“, imdamas ignoruoti net ir artimiausius žmones – šis veiksmas, iš pirmo žvilgsnio dažnai laikomas nesuprantamu paradoksu, yra būtinas savisaugos įrankis, leidžiantis jam atkurti išeikvotas jėgas ir išvengti emocinio „perkaitimo“.
∙ Išskirtinės išvaizdos ar/ir charakterio detalės, fiziniai parametrai (ūgis, svoris). 187 centimetrų ūgio, gražaus, tvirto kūno sudėjimo, plačių pečių ir stiprių rankų vyriokas. Tamsaus gymio.
∙ Kita informacija (tai, ką pabrėžti dar norėtumėt, bet kas į visų viršutinių grafų kontekstą nesutalpinama). Yra žydas, bet nė velnio nepraktikuojantis. Taaaigi tikrai nesikėsina nurėžti gabalo savo sūnaus pimpalo.

ASMENYBĖ!
..................................................................................

Vinc`as yra vyriškas, kartais tiesmukas, kartu šiurkštus ir jautrus. Kantrus, darbštus, pasišventęs ir globėjiškas. Moka idealiai valdyti emocijas, yra supratingas, drąsus, logiškai mąstantis, santūrus, ryžtingas, nepriklausomas. Geba išklausyti, mylėti, parodyti savo jausmus, tačiau giliai viduje lieka pirmykščiu urviniu, nesigėdijančiu savo vyriškumo. Ūkiškas ir praktiškas. Po tylia savo išore Vincent`as slepia gilius įsitikinimus svarbiais gyvenimo klausimais. Iš pažiūros, jis prislėgto ir engiamo žmogaus herojus, tačiau atsargiai vertindamas kitų žmonių motyvus, yra sunkiai manipuliuotinas. Draugiškas, kupinas užuojautos, bet labai išrankus rinkdamasis draugus. Draugystė jam – ryšys, kurio negali apsakyti paprastais žodžiais. Neverbalinis jautrumas leidžia jam lengvai pažinti kitus bei būti pažintam pačiam. Unikalių, netikėtų situacijų akivaizdoje išgali elgtis spontaniškai, bet išmintingai. Visuomet išskirtinai remiasi žmonėmis ir žmogiškomis vertybėmis, o ne informacija ir technologija. Itin rūpinasi kitų žmonių jausmais, stengiasi nieko neįžeisti ir neįskaudinti. Linkęs į perfekcionizmą. Ypatingai santykiuose. Nors įsipareigojimų (net jei jie ir ilgalaikiai) nevengia, ieško maksimaliai optimaliausio rezultato. Nepaprastai rūpestingas ir šiltas žmonėms, investuojantis labai daug jėgų į sklandžių artimų santykių kūrimą. Seksualiniu aspektu, į intymumą žiūri beveik kaip į dvasinę patirtį. Jis mėgaujasi galimybe su savo partneriu susieti savo širdį ir sielą. Jam yra labai svarbu, jog partneris jaustųsi laimingas – o intymumas Vinc`ui tampa galimybe nesavanaudiškai dalintis savo meile ir patirti ją realiai. Idealistas, turintis stiprią vertybių sistemą. Sąžiningas, darbingas, nestokoja atidumo, dažnai naujo ir įdomaus požiūrio bei sugebėjimo įkvėpti ir motyvuoti kitus žmones būti geriausiais, kokiais jie gali būti. Tai atviraširdis, sąžiningas, tiesus žmogus ir šitų principų stropiai laikosi. Jaučiasi laimingas gyvendamas ramių namų aplinkoje. Būtent to jis ir siekia demonstruodamas visas geras žmogaus savybes.

BIOGRAFIJA!
..................................................................................

Gimė tvarkingoje šeimoje, Tel Avive, Izraelyje, kur gyveno bei mokslinosi iki 18metų, kuomet nulindo pasavanoriaut į Izraelio karinį jūrų laivyną trejiems meteliams. Po to labai stipriai raginamas tėvelio, dirbo jam priklausančioje marketingo ir komunikacijų bendrovėje Frankfurte, Vokietijoje, tačiau prireikė vos šešių mėnesių, kad prarastų suinteresuotumą. Ten pat stojo mokytis į profesinę mokyklą, kur baigė automechanikos studijas. Kitaip tariant, išpildė nedidelę savo svajonę - drąsiai galėtų patvirtinti, jog šilčiausius ale visai laimingos vaikystės epizodus praleido vasarodamas senelio garaže, kur padėdavo šiam remontuoti motociklus bei automobilius. Intensyviai svajodamas apie įsidarbinimą, greitai priėmė pasiūlymą padirbėti apsaugoje Izraelio oro linijose, Vokietijoje ir kurį metą tikrai galvojo, jog sėdi savose rogėse. Tik nūnai susivirškinęs suvokimas, jog ne tik nori, tačiau ir gali išplaukti į platesnius vandenis privertė vyrą priimti netikėtą sprendimą - pasinaudojęs tuo, kad jo tėvs Valstijose gimęs bei daugel metų augęs, be jokių biurokratinių kliūčių susiveikė dvigubą pilietybę, leidusią Vincent`ui išskleisti sparnus į Amerikos žemyną. Nors JAV ir yra vadinama galimybių šalimi, nesibogino ten genamas naivių lūkesčių. Padedamas Dearborne, Mičigane gyvenančio senelio, jau iš anksto pasiprašė šio pagalbos darbo klausimu, o pasiūlymas pakeisti šį, besiruošiantį mėgautis pensijiniu ramybės amžiumi, viename iš „Ford Motor“ padalinių, rodėsi it nukritęs iš paties Edeno. Po senelio mirties, dar kartą pakėlė sparnus ir dar su keliais šimtais darbuotojų buvo perkeldintas į Niujorką, naują aktyviai besiplečiančios kompanijos skyrių, kuriame sėkmingai dėka savo neišpasakyto darbštumo bei sąžiningumo savybių dirbo iki tol, kol neišbandė „draugiško“ sekso su kompanijos vadove, o po kurio laiko nerimstančių sąžinės priekaištų ir beviltiškumo dėl tame pačiame lygyje kybančių santykių, realiai negalinčių progresuoti į šį tą rimto, nesusimastė šito seksualaus reikalo raukt. Išskridęs lauk ir įkvėptas vieno bičiulio, įsitrynė į JAV jūrų pėstininkų padalinį. Perėjęs itin sunkius mokymus finale gavo vietą specialiosiose pajėgose. 2011ųjų gruodžio 11ąją nesaugaus sekso dėka, Jaycee Lee Moreno išpildė didžiausią vyro svajonę padovanodama šiam išsvajotąjį sūnų.


Paskutinį kartą redagavo Vincent Merlowe, Št. 12 31 2011, 01:34. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Ashlynn Scott
Don’t take life too seriously; no one gets out alive.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 36
Miestas : Queens, New York
Pranešimų skaičius : 5138
Join date : 2011-02-10

RašytiTemos pavadinimas: Re: Merlowe   Št. 11 26 2011, 19:49

asdfcgvhbnjmkbnhjmklmnjhbg Fap
Akys vis krypo į tą super hot fotkę kairėj, tai teko du kartus viską skaityt žinok :DDDD
Sweet jesus, dude, fantastiška novelė!
Kaip man patinka šito diedo charakteris! <333 Atrodo, įsimylėjau ;D
Atgal į viršų Go down
Evangeline LeFontaine
AMERICAN NIGHTMARE
avatar

Zodiac : Leo
Age : 34
Pranešimų skaičius : 1157
Join date : 2010-01-18

RašytiTemos pavadinimas: Re: Merlowe   Št. 11 26 2011, 19:55

O dieve, koks gražus novelio dizainas askjdfsgfjdskgdsgjdsfoigofdg
Ir čiūvakas naisiškas! Nekantrauju jį pamatyt per RE5!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merlowe   

Atgal į viršų Go down
 
Merlowe
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: