BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Ford Motor Company

Go down 
AutoriusPranešimas
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Ford Motor Company   Pir. 11 21 2011, 13:33

Atgal į viršų Go down
Jaycee Lee Moreno
Every day that you wait you're falling faster
avatar

Zodiac : Libra
Age : 37
Pranešimų skaičius : 24
Join date : 2011-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ford Motor Company   Pir. 11 21 2011, 16:56

Vat būna dienų, kai sėkmė, anksčiau visur lydėdavusi it ištikimas šunytis, staiga ima ir pakiša kiaulę pačiu netikėčiausiu momentu. Per pastarąjį mėnesį tokių dienų Jaycee Lee Moreno teko patirti daugiau nei per visą savo gyvenimą. Jau buvo praėjusios trisdešimt dvi paros nuo to momento, kai dėl labiausiai tarp vyrų paplitusios vėžinės ligos - prostatos vėžio - miręs sutuoktinis paliko jai milijardais skaičiuojamą turtą ir garbingą trečią vietą pagal dydį užimančią automobilių gamybos koncerną. Visų manymu pasielgė mažų mažiausiai kaip visiška idiotė nutarusi pati stoti už šito „ne boboms skirto“ biznio vairo; tuo tarpu pati šventai pasikliovė savo jėgomis ir tikėjo, idant susitvarkys kuo puikiausiai. Šiaip ar taip, verslo pasaulyje juk nebuvo naujokėlė - nuosava drabužių linija, kurią pati kūrė žingsnis po žingsnio, nešė gausų pelną, nors ir neprilygstantį velionio vyro Alan Mulally uždirbamiems pinigams. Beje, pastarąją liniją netgi laikinai perleido viceprezidentei, kad suspėtų tvarkyti visus „Ford Motor Company“ reikalus. Rimtai užsispyrė visam pasauliui įrodyti, jog sugebės būti vadove. Negi tai taip jau sunku? Alan`as niekad nesiskundė... Jo darbu niekuomet ir nesidomėjo, nė neįsivaizdavo kaip jis bendrauja su savo pavaldiniais. Tačiau kad tikrai ne taip, kaip pačią pirmą dieną bendravo ji, būtų supratęs bet kas, matydamas suglumimą arba pasipiktinimą darbuotojų veiduose, kuomet į visas puses svaidydama sarkazmo strėles ir skleisdama arogancijos aurą koneveikė kiekvieną, nespėjusį tą pačią akimirką pateikti atsakymo į užduotą klausimą arba minutėlę kitą pavėlavusį įvykdyti nurodymą; būtų supratęs bet kas, išskyrus ją pačią. Praktiškai nepadariusi jokių išvadų apie savo elgesį, „bitch`ino“ ir toliau. Taktiką buvo pasirinkusi skausmingą visiems aplinkiniams - savo autoritetą ketino įtvirtinti perspaustu griežtumu.
Kad šiandien žiauriai nesiseks, atrodo, buvo nulemta iš aukščiau. Pirma prie visiško nuotaikos sušikimo prisidėjusi detalė - nusėdusi žadintuvo baterija, dėl kurios minėtasis prietaisas „padvėsė“ neprikėlęs savo savininkės. Atsibudo dviem valandom su trupučiu vėliau nei reikėjo, todėl teko susiruošti greitosiomis. Nejučiomis savo „Ferrari 430“ viršijusi greitį tik vos vos, kaip atrodė pačiai, ir visu dvidešimčia mylių, kaip teigė ją sustabdžiusių sumautų farų spidometro rodmenys, buvo sugaišinta dar kokias dešimt brangių minučių, kol išklausė juodai suerzinusią paskaitą apie eismo taisyklių nepaisantiesiems gresiančias bausmes. Dar teko susimokėti daugiau nei tūkstančio dolerių baudą... Į numatytą susirinkimą atvyko pavėlavusi vos ne visa valanda. Bet viskas tuo nesibaigė. Paskalas apie tai, jog keletas specialistų ketina perbėgti pas konkurentus, patvirtino ant stalo aptiktas finansinių paslaugų sektoriaus vadovo atsistatydinimo lapelis. Tai žmonės iš čia ims bėgti kaip žiurkės iš skęstančio laivo? Juk jis dar net neskęsta, tik... pateko į štilį ir laukia palankių vėjų. Kantrybės taurę perpildyti besikėsinantys įvykiai galėjo jau ir baigtis. Dabar net gavusi kavos su per mažu kiekiu cukraus turbūt imtų isterikuoti.
Kelias valandas viskas ėjosi palyginti sklandžiai. Net sekretorės, pajutusios jog Moreno gali tuoj pratrūkti, vaikščiojo ant pirštų galiukų, nelindo į akis, pavedimus atlikinėjo tobulai ir greitai. Dėjosi nugirdusi, kaip trumpo telefoninio pokalbio eigoje viena jų pašnekovui pasakė, neva su vadove dabar susisiekti nepavyks. Gudri mergiotė... turėtų jai padidinti atlyginimą. Šitą neįtikėtinai puikią idėją pamiršta per artimiausią minutę. Darbo valandoms einant į pabaigą buvo bebaigianti atsikratyti negatyvių emocijų. Galų gale susiruošusi keliauti namo, pakyla nuo kėdės ir pasiėmusi rankinę išeina pro kabineto duris, tesvajodama apie karštą vonią ir ramų vakarą su vyno taure. Vestibiulyje pasirodo beveik tuščia - vos keletas individų žingsniavo išėjimo link. Iš kažko kikenančios grupelės nepažįstamų darbuotojų gal būtų nė nepastebėjusi, jei ne nejauki tyla, įsivyravusi jų tarpe Jay einant pro šalį. Suprasti nebuvo sunku - jų krizenimo priežastis esti kaip tik ji. Niekšeliams suskubus pasišalinti, pajunta gerklę įkyriai spaudžiantį gumulą. Bet kuriuo kitu atveju nelabai tesureikšmintų tokią smulkmeną, bet dabar tai buvo lyg paskutinis smūgis, nukautavęs josios savitvardą. Prisėdusi ant arčiausiai pasitaikiusios kėdės, sunkiai įkvepia ir iškvepia, stengdamasi apsiraminti. Labiausiai dėl to, kad nenorėjo nuplauti tušo ašaromis. Kad ją dabar kas pamatytų tikimybė maža.
Niekad anksčiau nesijautė smerkiama ar nemėgiama. Juk ji buvo populiari mokyklos laikais, populiari universitete, populiari tarp dabartinių draugų ir pažįstamų. Visi taikosi prie jos įgeidžių nedrįsdami prieštarauti ar vaipytis - štai kaip turi būti. Pasaulis iki šiol veikė būtent tokiu principu, kodėl dabar tai pasikeitė? Kodėl nesijaučia mėgstama čia, „Ford“ kompanijoje? Pajutusi, kad akys ima drėkti, nunarina galvą, įveldama abiejų rankų pirštus į vešlias kaštonines garbanas ir vis dar tikėdamasi neišskysti galutinai.
Atgal į viršų Go down
Vincent Merlowe
But the shark lives in water so no one can see the tears
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 43
Miestas : Tel Aviv, Israel
Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2011-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ford Motor Company   Pir. 11 21 2011, 18:24

„Ford Motor“ kompanijoje Vincent`as dirbo tikrai kur kas per ilgai, nei bet kuriam ambicingam vyrui pasirodytų. Jau daugiau nei dešimtį metų visas Merlowe gyvenimas tekėjo nusistovėjusia vaga ir nepasakytum, jog vyriškį tai erzino, jautėsi užsiknisęs ar panašiai. Nuo pat mažų dienų svajojo krapštytis prie automobilių, tiesą pasakius, prie transporto priemonių, priskiriamų lengvųjų kategorijai neįsivaizduotų savo egzistencijos prasmės. Neturėjo jokio ūpo tobulinti kitų savo sugebėjimų, bet galėjo pasididžiuoti, jog padarė iš savęs puikų automechaniką. Ir niekuo nesiskundė. Gauna algą, kurios pilnai užtenka patenkinti visiems savo minimalizmu atsiduodantiems poreikiams, turi ką veikti ir, kas svarbiausia, profesinė veikla jį nuoširdžiai veža. Nors yra surinkęs ne vieną šimtą variklių, pritvirtinęs kone tūkstantį kėbulų, o tepalas negrįžtamai įsigėrė į rankų odą, panages, šlovino kiekvieną naują darbo dieną.
Kaip vyriškis, iki pažaliavimo galintis su visokeriopu užsidegimu skaldyt seksistinės pakraipos bajerius, Vincent`as savo psichinių nuotaikų aplinkoje nebuvo vienas iš tų, kurie po aukščiausiosios vadovybės pasikeitimo laikėsi absoliutinio pohuizmo politikos. Tiesą pasakius, naujosios vadovės nemėgo absoliučiai visas didelis kompanijos kolektyvas, tik žinoma ne visi buvo linkę savo antipatiją viešinti ar demonstruoti. Protingesni žino kada piktžodžiauti tiesiog neverta, juolab tai neturi visiškai jokios prasmės, nebus kitaip. Įžūli, arogantiška boba, demonstratyviai laikanti save pasaulio bamba ir nė velnio nenutuokianti, kaip reikia tinkamai vadovauti, ko gero geriausiai sugebėjo groti nervais, o ne pagrindiniu įmonės valdymo instrumentu. Tiesa, prie šaikų, dedančių į šuns dienas naująją vadovę vyras nesiblatnindavo. Aplamai neturėjo nė vieno būdo bruožo, priskirtino moteriškėms, tad pletkavojimas Merlowe žavėjo tiek pat, kiek ir beviltiškai nusidainuojanti mergužėlė komisiją per „Amerikos talentų“ atranką. Savo antipatiją laikė giliai savyje, su užslėptu nusivylimu skaičiuodamas paskutines dieneles, kol pagal pačias pesimistiškiausias prognozes, tos moterytės ambicijų dėka kompanija subyrės it pats trapiausias porcelianas. Kita vertus džiaugėsi, jog tėra paprastas mechanikėlis. Korpusą, kuriame palengva gimsta realiai apčiuopiamos automobilių formos, kur daugiašimtis personalas diena iš dienos triūsia nudirbdami patį juodžiausią ir fiziškai sunkiausią darbą vidiniai bendrovės neramumai kažkaip paslaptingai aplenkdavo. Sunku yra reikšti nepasitenkinimą aplinkiniams, kai „pogrindyje“ kone be paliovos griežia suvirinimo aparatai bei metalą it minkštą duoną riekiantys dantyti pjovimo įrankiai. Savo šiandieninę duoklę amatui buvo užbaigęs prieš apytiksliai dešimt minučių. Kadangi jokių įdomesnių sporto varžybų televizijos kanalai šiandien netransliuos, o mergina, su kuria Vincent`as bandė susitikinėti rodėsi vis dar neatlyžusi po dramatiškai užsibaigusio incidento, kuomet vyras neatsargiai leptelėjo, jog ši kreivai lūpdažiu apsivedžiojo lūpas, apčėplodama odą, čia pat po ŪSAIS, buvo nusprendęs padirbėti kiek ilgėliau. Automobilių surinkimo sektoriuose toks daiktas kaip langai neegzistuoja; kaip kazino Las Vegase, taip ir čia yra nepaprastai lengva prarasti laiko nuovoką. Jei užsidirbi, tai užsidirbi... Tik įkėblinęs į visiškai tuščią vestibiulį atkreipia dėmesį į vaizdą, besidriekiantį pro langus. Buvo ne ką šviesiau nei subinėj, vaizdžiai ir skambiai tariant. Suko tarnybinių dušų link, ketindamas purviną darbinį kombinezoną pakeisti į megztinį bei džinsus, tačiau netrukęs pastebėti ant kėdės „sugižusią“ merginą, ir ne bet kokią, o pačią „Ford Motor“ prezidentę, labai pastebimai nuščiūva, imdamas atakuoti galvą vieninteliu klausimu „ką daryyyyt?!“. Tiesiog praeiti pro šalį neleido paprastų paprasčiausias instinktas paguosti akivaizdžiai nusiminusią dailiosios lyties atstovę. Nežinia kaip kitiems vyrams, bet Merlowe tokią visuomet norėdavosi užjausti. O ir šiaip, keista labai. Kiek atminė, Jaycee visuomet bandė prisimest geležinės ledi amplua, tačiau dabar atrodė tiek pat trapi, kiek ir linija, skirianti meilę nuo neapykantos.
- Jums, panele, viskas gerai?-nė nepamastęs apie kvailą klausimo pobūdį, prasitaria nurijęs nepalankumo merginai kartėlį, su nekantrumu laukdamas, kol bus apcyptas, pavarytas šalin ir galiausiai pasilikęs virškinti savo klaidos. Bet kas būtų supratęs, jog miss (manau, našlės ponia vadinti nereikėtų) Moreno toli gražu nėra viskas gerai.

___________
Atgal į viršų Go down
Jaycee Lee Moreno
Every day that you wait you're falling faster
avatar

Zodiac : Libra
Age : 37
Pranešimų skaičius : 24
Join date : 2011-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ford Motor Company   Pir. 11 21 2011, 23:06

Savo charakterio apibūdinimui tikrai neparinktų tokių žodelyčių kaip „verksnė”, „isterikė” ar „silpnavalė”. Vargiai beprisiminė, kada paskutinį kartą dėl kokios nors priežasties buvo susigraudinusi. Tačiau galbūt taip retai sriūbaudavo tik todėl, kad nepatyrė jokių didelių sunkumų nuo kūdikystės iki pat šių dienų. Su ja vietomis mielai susikeistų tūkstančiai, šimtai tūkstančių moterų. Juk Jaycee turi galybę pavydėtinų, egzistenciją praskaidrinančių detalių - „bagotus” tėvus, cackinusius atžalą kaip tikrą karalaitę, pirkusius viską, ko tik mergaitė įsigeisdavo, pro pirštus žvelgusius į didėjantį mažosios išrankumą, pasikėlimą ir lepumą, augančius norus; pusės berniukų mokykloje ir pusės pažįstamų vyrų jau suaugus simpatijas; nuosavą klestintį verslą; netgi turtingą sutuoktinį, dabar jau velionį. Iš kart po vestuvių per laikraščius, žurnalus, televizijos laidas ir interneto tinklapius nuvilnijo apkalbų banga, teigianti jog Moreno suvedžiojo garbingo amžiaus vyriškį tik dėl šio pinigingumo. Bet niekam, netgi sau pačiai nepripažino, idant tuokėsi iš iškaičiavimo. Nelaikė savęs barakuda. Tataigi. Visi didesni akmenys bei rąstai būdavo patraukiami iš jos gyvenimo kelio, duobės ir nelygumai sulyginami. Tad ir priežasčių verkšlenti neturėjo. Iki dabar. Priprato prie padlaižiavimo, teigiamų atsiliepimų, visiško pritarimo savo nuomonei, net jei ši būtų klaidinga. O „Ford Motors” nieko panašaus nerado. Į ją žiūrėjo kone kaip protiškai atsilikusią. Net čia dirbančios moteriškės manė, kad kompanijos valdžią turėjo perimti vyras, o ne damutė.
Ir štai, visa pagieža, nusivylimas bei kartėlis išsiveržė, tik kitaip nei tikėtųsi bet kuris, nors truputį pažįstantis Lee. Gal būtų ėmusi ašaroti su visais pasikūkčiojimais, o po to įsiskaudėjusia galva važiavusi namo, tačiau išsilieti sutrukdo vestibiulyje tvyrojusią slogią tylumą pertraukęs balsas, priverčiantis Jay krūptelėti iš netikėtumo. Nevalingai siekdama atsikratyti lengvai pastebimų sūrių lašelių, jau spėjusių išriedėti ant skruostų, pirštų galiukais pamėgina nušluostyti nemalonią drėgnumą nuo odos.
- Taip, viskas gerai, - suskumba patikinti net nepakėlusi galvos kad pažvelgtų, su kuo dabar komunikuoja. Buvo prikimusi, žodžiai nuskambėjo dusliau nei norėjo. Tai suvokusi netenka vilties įteigti kompanionui, jog ką tik nežliumbavo lyg emocionali paauglė. Pagaliau prisivertusi žvilgtelėti vyro pusėn, lieka nustebinta net ne vieno dalyko - visų pirma, ką tokiu metu čia veikia žemiausios pakopos „Ford Motors” darbuotojas? Juk tokie turėtų patys pirmi šuoliuoti į savo skurdžius būstus ir nekantriai laukti kada baigsis sunkaus fizinio darbo valandos. Antra - kodėl jisai iš vis kalbasi su ja? Tokio socialinio sluoksnio asmenys retai išdrįsdavo jai ištarti kokį žodį. Na ir trečia - oho, jos kūnas nenuėjo pagaugais pamačius, koks „švarutis” yra nepažįstamasis. Jautėsi siaubingai suglumusi užtikta silpnumo akimirką. Jokių žmonių čia nebeturėtų būti. Išmušti Jaycee iš vėžių galėtų vos keletas situacijų, ir dabartinė ką tik prie jų prisipliusavo. Pašokti ant kojų ir pasišalinti būtų nei šis nei tas. Tęsti pokalbį ta awkward tema - netgi dar keisčiau. Nors pasikalbėti su visiškai nepažįstamu asmeniu, kurio daugiau gal nė nebematys, neatrodė tokia visiškai prasta idėja. Ašaros suskystino jos smegenis, tokia mintis netikėtai šmėsteli. Tik per plauką garsiai neištaria kvietimo prisėsti greta. Susilaiko kaip tik prieš spėdama suvirpinti balso stygas. Nejaukiai atsikrenkštusi, dirsteli į vyriškį, tuomet į kėdes greta savęs ir nusuka akis į šalį, tarsi pasibaidžiusi netgi tokios neakivaizdžios kūno kalba pasiųstos žinutės. Net nežinojo, kokia situacija jai patiktų labiau - kad vyras apsimestų nesupratęs subtilių signalų ir kulniuotų savais keliais ar kad „nutūptų” šalimais.
Atgal į viršų Go down
Vincent Merlowe
But the shark lives in water so no one can see the tears
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 43
Miestas : Tel Aviv, Israel
Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2011-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ford Motor Company   Pen. 11 25 2011, 17:29

Net labai gerai pagalvojęs, dabar negalėtų išmastyti nepatogesnės situacijos už šią, kurioje atsidūrė. O ir pašnekovės kūno kalba, raginusi vyrą įsitaisyti šalia buvo perprantama teisinga linkme geriau, nei vaikino motyvai, klube vaišinančio pirmą kartą gyvenime akyse regimą, patrauklią damą brangiu gėrimu. Žinoma pasijausti ramiau ir emociškai komfortabiliau tai nepadėjo. Kokio velnio... Jau geriau būtų buvęs apšauktas ir pavarytas lauk, nūnai dingtelėjo. Bet žinot, pats kaltas. Dūšią visgi gerą turėjo ir negalėjo nuslėpti, jog bent jau šiuo metu Jaycee jam yra gaila. Pamėginęs atsidusianti kaip tik įmanoma tyliau, prisėda ant gretimos kėdės su tokiu atsargumu, nelyginant, jeigu judėtum drąsiau, suveiktų apsauginis mechanizmas ir minkštas sėdimasis paviršius nusisėtų adatos smailumo dygliais.
- Jūs, panele, pastaruoju metu daug patyrėt,-po gerokai per ilgai užtrukusios pauzės prabyla vėl, tarytum nujausdamas, jog privalo kažką šnekėti, antraip situacija netruks persitempti dar labiau. Sakinys neskambėjo per daug užtikrintai, nepriminė teiginio. Veikiau tai buvo guodžiančio pobūdžio pastabėlė,-Nesistebiu dėl ko silpnumo akimirka apsireiškė ir pas jus galiausiai. Tačiau, kad ir kaip banaliai skambėtų, juodi debesys vis vieną kažkada nuslenka,-pasistengia nusišypsoti. Bet taip nervingai, taip kukliai, it šis šypsulys atimtų vakarienę iš peralkusio, todėl perkarusio našlaičio. Dar kartą atsidūsta. Ne, mėginti paguosti žmogų, su kuriuo mandagus privalai būti grynai iš darbinio kodekso intereso, nėra malonu (tai kone panašu į veidmainiavimą, o Merlowe – bičelis sąžiningas). Juolab kiekvienas nejautriai vertinantis padėtį galėtų teigti, jog mergina gavo tai, ko norėjo. Ištekėjusi už per pus vyresnio diedo, Moreno privalėjo nutuokti, idant šis vargiai „datrauks“ iki „stolniko“. Ištekėjusi už diedo, kuris yra ne tik per pus vyresnis, bet dar ir drąsiai galintis supleškinti pusę savo kapitalo ir vis vieną įstengti nusipirkti mažiausiai šešis „Bugatti Veyron`us“, Moreno privalėjo nutuokti, jog vis vieną išauš tokia diena, kai ją suslėgs finansinė atsakomybė. Ji turėjo ruoštis tam. Ir sprendžiant iš pastarosios elgesio bei sprendimų, kurie retai tilpdavo į galvą, ši labiau rūpindavosi savo manikiūru bei spintos, kuri kertu, primena atskirą, didžiulį kambarį tekstilės gaminiams, asortimentu. Be to, spaudimas... Nepamirškim ir jo. Dabar nuo šios jaunos moters intelekto, kurį būtų sunku vertinti kaip labai aukštą, priklauso daugiatūkstantinės darbuotojų armijos likimas. Verta pasiginčyti, ar ji realiai suvokia, kiek atsakomybės dabar slegia jos pečius.
- Galiu užduoti jums vieną klausimą?-netikėtai prasitaria, mąsliai pirštais trindamas užtektinai vykusiai formuojamą barzdelę,-Juk žinojot, jog lengva nebus. Turiu omeny, valdyti „Ford Motor“. Kodėl to ėmėtės?-seniai, oi kaip seniai tai nedavė vyrui ramybės. Nesijautė įsidrąsinęs, jam veikiau kone desperatiškai reikėjo patvirtinti arba paneigti (stebuklų juk esama), Jaycee Lee objektyvaus mąstymo potencialą. Vincent`as iš esmės nesidomėjo kompanijos vadovų reikalais, bet žinojo – velionis ir tikrai visų labai gerbiamas Alan`as Mulally, kurį drąsiai galima pavadinti nuostabiu vadovu, iš ankstesnių savo partnerysčių turėjo net šešias, dabar jau suaugusias atžalas. Niekaip negalėjo atsikratyti prielaidos, jog Lee kompanijos valdymo pavadžius čiupo iš godumo.

___________
Atgal į viršų Go down
Jaycee Lee Moreno
Every day that you wait you're falling faster
avatar

Zodiac : Libra
Age : 37
Pranešimų skaičius : 24
Join date : 2011-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ford Motor Company   Sk. 11 27 2011, 00:16

Ir kokio velnio gi ji staiga panūdo likti sėdimoje padėtyje, o negana to dar pasikviesti visiškai nepažįstamą asmenį, kad šis prie jos prisijungtų? Idėja buvo spontaniška ir tokia negudri, jog mintyse save negailestingai išvadina kvaiša. Tikrai pasigailės to tiek pat sau, kiek ir tam nepažįstamajam netikėto sprendimo. Klausydamasi artėjančių kompaniono žingsnių, akimis vis dar klajoja bala žin kur, intensyviai „žagindama” nuo raudojimo keistai apsunkusias smegenis, kad šios išgimdytų kokią šaunią frazę, kuria būtų galima pradėti dialigą; arba, dar geriau - kad rastų priežastį, dėl kurios moteris galėtų dabar pat pašokti ir išrisnoti lauk, nebijodama būti palaikyta bendrauti nemokančia višta. Nejaukios tylos intarpas, kokį tik labai retais atvejais tenka patirti būnant su sau lygiais pažįstamais, suglumina taip, kad nejučiomis suleidžia pastelinės tamsiai rožinės spalvos Chanel laku padengtus idealios formos nagus sau į delnus. Niekaip negalėjo įžiūrėti artėjančios komunikacijos perspektyvų. Apie ką galėtų kalbėti ji, TOKIOS visomeninės padėties moteris su... su pačios žemiausios klasės atstovu, juodadarbiu? Dar bent dešimt sekundžių tokios tylos ir būtų tiesiog nuėjusi. Bet vyriškis prabyla, nežinia ar pasielgdamas labai jau išmintingai. Tas „Jūs, panele” skambėjo taip keistai, neįprastai bei trikdančiai, kad pajunta kylantį susierzinimą. Taip, kreipinys itin pagarbus, tačiau skamba nei šiaip nei taip.
Nei pati žmogų paguosti gebėjo (gal nebent kokią draugę, staiga sumaniusią pasimatuoti kažkur nors giliai spintoje aptiktus ilgą laiką nedėvėtus savo drabužius ir pamačiusią, kad vajėzau kaip išstorėjo), nei tuo labiau buvo guodžiama aplinkinių, tad ką atsakyti į - iš pirmo žvilgsnio netgi retoriniu pasirodžiusį - teiginį nesumoja. Taip, patyrė ji daug; ir kas iš to? Jai ir be pasakymo aišku, kad pastarasis laikotarpis buvo tragiškas. Vis dėlto, išklausius subtilią pašnekovo kalbelę, lūpose pražysta nedrąsus it pati pirmoji po žiemos speigų sudygusi gėlytė šypsnis. Keletas krūtinę užgulusių akmenų nusirideno.
- Ačiū, - numykia, mesdama staigų žvilgsnį į greta sėdinčiojo veidą. Tik dabar atkreipia dėmesį į gerokai per ilgus, bet kažkaip mistiškai vyriškumo nemenkinančius bendro plaukus... Toliau gilintis į šiojo išvaizdą nesinorėjo, todėl eilinį kartą paleidžia savo žvilgsnį pasilakstyti po vestibulį. Viduje griežtai save kamantinėjo, nepaliaujamai kartodama vieną vienintelį klausimą - „Ką, dėl Dievo meilės, sau manai?!” Jiems nedera plepėti. Čia kaip koks kastų sistemos pažeidimas. Ir štai, ateina tas momentas, kai iš tikrųju ima siaubingai apgailestauti dėl neapgalvotai kūno kalba išreikšto kvietimo. Vos nuskambėjus klausimui, kuris Jay pasirodo nedovanotinai įžūlus, šaltu it Sibiro upės vanduo žvilgsniu perlieja vyrą, tikriausiai dar nespėjusį susiprasti idant ką tik pernelyg drąsiai, o tai reiškia jog kartu ir kvailokai, pasielgė imdamas domėtis būtent šita tema.
- Kodėl? Kodėl viso to ėmiausi? - šnypšteli lyg katė, pajutusi ant jautrios uodegos užmynusio neatidaus mulkio svorį. Tas murzinas tipas drįsta abejoti jos sprendimo imtis „Ford Motor Company” valdymo tikslingumu? Šitas žmogelis neturėtų netgi į ją žiūrėti, o šiuo metu kalbasi su ja ir chamavoja. - Kad ir kokie buvo mano motyvai, tai ne tavo reikalas, - nepasibaimina ir įvardžio „tu” pavartoti, vietoj gerokai pagarbesnio „jūs”. - Nuoširdžiai abejoju, ar ką nors nutuoki apie verslą, todėl tiesiog grįžk prie savo darbo, kad ir koks jis būtų, ir nesikišk į svetimus reikalus, - balso per daug nekelia, tačiau paniekos į intonaciją šliūkšteli su kaupu. Turėjo kažkaip išlieti visą tą mėšlą, kuris dūšioje pradėjo telktis dar nuo ryto, taigi bičui tiesiog baisiai nenuskilo pasipainioti Moreno kelyje kaip tik šiandien.
Atgal į viršų Go down
Vincent Merlowe
But the shark lives in water so no one can see the tears
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 43
Miestas : Tel Aviv, Israel
Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2011-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ford Motor Company   Sk. 11 27 2011, 13:52

Tiesą pasakius, po to, kai nutupdė sėdimąją, į savo pašnekovę taip ir nedirstelėjo. Nenorėjo į ją žiūrėti. Perkeptų galva bandant išnarplioti kone savavališkai užsimezgančią mįslę, kaip ši įstabiai daili jauna moteris gali būti tokia arogantiška, psichuota šlykštūne. Dėl kita ko, turėjo pripažinti, jog žiauriai netikėtas sandūris su viršiausia persona kompanijoje nesieina taip pat prastai, kaip ir derybos dėl naujo NBA sezono. Kaip ir kiekvienas paprastas mirtingasis, taip ir Merlowe nėra pajėgus suprasti galybės gyvenimiškų klausimų, aktualijų, dėsningumų, teorijų ar principų, tačiau galėjo sukirsti dėl vieno – kaip ir kiekvienas vyras, taip ir Vincent`as negali suprasti moterų. Aplamai Jaycee jam priminė materializuotą koncepciją, kuri idealiai paneigia bet kokius anksčiau nustatytus įsitikinimus bei prielaidas apie loginį tikrovės interpretavimą, o dabar mergina jį tik dar labiau stulbino. Net padėkojo... Bet konkrečiai už ką? Kone savo fizine būtimi pajautė spaudimą, kurį jausti neva turėjo Lee, veik priverstinai korektiškumo trupinių tempiama už liežuvio. Neleido sau nė akimirkai atsipalaiduoti. Vargu ar dabar natūraliai sugebėtų tą padaryti. Kiek atminė, dar niekada gyvenime nebuvo toks išsitempęs. Juk iš esmės, net pats mažiausias nuslydimas dabar vyrui reikštų potencialų spyrį iš darbo. Bet kaip dažnai pasitaiko, štai viena mintis atgena kitą, ganėtinai raminančią. Tikriausiai nėra skirtumo, kada išlėksi iš darbo – anksčiau ar vėliau. Juolab su tokiu bendruomeniniu ir visokiu kitokiu disbalansu „Ford Motor“ atstovai negalės be melo visuomenei įvardyti kompanijos kaip išgyvenančios fantastiškai sėkmingą periodą, kuomet verslo industrija veikia kortų namelio principu – stipriai sudrebintas jis sunkiai išlaiko vientisumą, subyra paprasčiausiai. Kartais užtenka tik sujudinti vieną kortą ir rezultatas gaunasi toks pats. Keista, tačiau ūmus kompanionės pratrūkimas vyrą nustebina. Regis, dabar tikrai pirštu bakstelėjo į išpampusią votį, kuri prasprogo ir aptaškė pūliais viską aplinkui. Aiškiai girdėjo kiekvieną žodį, apipavidalintą pakelto tono, tačiau lengvai pastebi už atskirų detalių slypinčią tendenciją. Pirma - geriausia gynyba yra puolimas. Ir antra – žinoma suprantama, Jaycee nei turi, nei privalo aiškinti niekingai padugnytei savo elgesio kompanijos atžvilgiu motyvų, tačiau ši ko gero net sunkiai atrastų bent vieną taisyklingam mąstymui nesvetimą argumentą. Tikrai neketindamas merginai prieštarauti, galbūt netgi keikdamas viduje save už tai, kad kartais nesugeba prilaikyti liežuvio už dantų, yra per daug atviras, mėgstantis netgi kiek bereikalingai gilintis, išskleidžia delnus, tarytum teisindamasis ar kūno kalba parodydamas, jog nenorėjo Moreno supykdyti. Juk tikrai nenorėjo jos supykdyti. Keista, kad aplamai miss atrodo verta plūstis dėl tokių nereikšmingumų. Geriau jau ji eikvotų energiją kurpdama verslo strategijas, po galais. Triukšmingai išleidęs visą anglies dioksido koncentraciją plaučiuose, iš lėto pakyla ant kojų ir atsisukęs į pašnekovę, suvėblena:
- Atleiskit man už smalsumą. Tikrai nenorėjau jūsų suerzinti,-persiprašo, tačiau veikiau genamas mandagumo, ne nuoširdžios graužaties jausmo. Iš kitos pusės, jam buvo vis vien. Turėjo ne ką mažiau savigarbos nei bet kuris vyras, net ir galintis pasigirti solidesnėmis profesinėmis pareigomis, bet džiaugėsi nesantis merginos vietoje. Jam tikrai negaila, kad „pagelbėjo“ šiai išsilieti. Juk galų gale kvailai per visą pilvą atrodo ji, o ne Merlowe. Jau buvo besisukąs eiti, tačiau netikėtai šovusi idėja, netrukusi pavirsti aktualija, kurią trūks plyš nada įgyvendinti, vyras netikėtai prabyla.
- Nauja „Ford Mondeo“ automobilių serija nebus paklausi Australijoje, nes šie beveik tuo pačiu metu išleis kone analogiškus „Falcon“ ir australai mieliau pirks juos. „Mondeo“ turėtų būti pristatomi Europos, konkrečiai Ukrainos, Šveicarijos, Rumunijos, Nyderlandų ir kitoms rinkoms, kur dideli šeimyniniai, vidutinės klasės automobiliai neturi didelio konkurencingumo tarp panašių modelių. Tuo tarpu „Ford Focus“ yra puikiai perkamas visose Atlanto pusėse, todėl neturėtumėte sumažinti šių automobilių serijos tiražo,-net ir neprašytas išsakė savo nuomonę, žinoma nesitikėdamas, jog mergina atkreips į ją dėmesį, kai yra prisisamdžiusi šaikelę patarėjų, kurie priagitavo jai visai kitaip, nes pasikeitus vadovybei, padlaižiavimu ir kvailais, visiškai nevertingais patarimais siekia papildyti savo asmeninį kapitalą. Pasiuntęs merginai nuolankų šypsnį ir pusbalsiu išstenėjęs „viso geriausio“, sparčiu žingsniu pajuda ten, kur ir ketino eiti prieš užkalbindamas Moreno.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ford Motor Company   

Atgal į viršų Go down
 
Ford Motor Company
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: UŽMIESTIS~ for those about to rock :: Long Island-
Pereiti į: