BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Cute kiddo

Go down 
AutoriusPranešimas
Katarina Lehnsherr
If you don't catch me now I can't stop falling down.
avatar

Zodiac : Leo
Age : 26
Miestas : Tokyo, Japan
Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2011-07-18

RašytiTemos pavadinimas: Cute kiddo   Antr. 07 19 2011, 17:00` IŠVAIZDOS APIBŪDINIMAS. Ūgis - 170 centimetrų, svoris - 60 kilogramų, o abu šiuos faktus susumavus visiškai nesunku padaryti išvadą, jog jos kūno sudėjimas esti normalus. Plaukai natūraliai šviesūs, linkę žaviai garbanotis, akių spalva balansuoja tarp žalios bei mėlynos, rasė - turbūt ir taip akivaizdu - baltaodė. Veido bruožus mažų mažiausiai galima įvertinti kaip taisyklingus, patrauklius, mielus. Trumpiau - itin simpatiška dviejų mažne tobulos išvaizdos savininkų atžala.

` PILNAS VARDAS, PAVARDĖ. Katarina Lehnsherr.
` GIMIMO DATA. 1991-ų metų rugpjūčio 15-ta diena.
` AMŽIUS. 19 metų.
` TAUTYBĖ. Vokietė.
` GIMIMO VIETA. Vokietija, Berlynas.
` GYVENAMOJI VIETA. Japonija, Tokijas.
` SEKSUALINĖ ORIENTACIJA. Hetero.
` RELIGIJA. Ateistė.

` PRAVARDĖS. Vaikystėje laikyta pašėlusia, berniukiška, hiperaktyvia padauža, sėbrų bei pažįstamų buvo pakrikštyta kaip „Nitro“, sutrumpinta nitroglicerino (nuodingo detonuojančio skysčio) forma. Be šito nickname`o dar esti galybė josios vardo variantų - Kat, Katty, Katti, Katie, Kate, Rina, Rini, Ari, Tara, etc. Beveik visais šiais „išdarkymais“ ir yra žinoma tarp savo bičiulių, o Katarina ją vadina tik tėvai, dėstytojai, gal dar šeimos draugai.

` KITA INFO:
  • PATINKA. Labiausiai žavisi Tolimųjų Rytų šalių kultūra, jų išskirtinėmis kalbomis ir papročiais. Taip pat dievina mediciną bei viską, kas su ja susiję - chemiją, lotynų kalbą, net kai kuriuos serialus apie gydytojų gyvenimą. Geriau jaučiasi būdama gausioje žmonių kompanijoje nei kad ramiai sėdėdama kur nors viena, o tai leidžia suprasti, jog mėgsta komunikuoti. Jei jau nėra galimybės su kuo nors padiskutuoti, tai stengiasi išsklaidyti tylą įsijungdama muziką. Jaučia silpnybę poezijai, pasitaikius progai tiesiog negali nenueiti į meno galeriją ar muziejų, kas šiuolaikinio jaunimo tarpe retokai pasitaiko. Taip, ji šlovina meną. Nepraleidžia galimybės nusipirkti kokį originalų, bet ne per daug ekscentrišką papuošalą ar drabužį. Kas be ko ir komplimentus, pripažinimą, dėmesį like`ina, jaučiasi it žuvis vandenyje kai jai kalbant daugybės žmonių akys krypsta į jos pusę.
  • NEPATINKA. Šalinasi bičų, kurie išvaizda ar elgesiu primena bobas - giliu jos įsitkinimu, vyras turi atrodyti kaip vyras. Sunkiai toleruoja seksualines mažumas. Nepakenčia beprasmio laiko stumdymo, tų momentų kai sunku atrasti kokį nors užsiėmimą, tinginių, lepūnėlių, ištižėlių.
  • PRIVALUMAI. Iš abiejų tėvų paveldėjo gabumą kalboms, todėl jau nepriekaištingai moka vokiečių, anglų ir prancūzų, labai pasistengusi laužyta rusų kalba (bei gestų pagalba) galėtų pabendrauti su rusakalbiais; sparčiai mokosi japoniškai, nes kasdien girdi šią kalbą aplink save. Turi ir kūrybinių sugebėjimų - puikiai nusituokia apie meno kūrinius, pati piešia; būdama devynerių užsinorėjo, kaip dabar esti madinga, mokytis groti gitara, taigi jai surado mokytoją, kuris greitai pastebėjo, jog mergaitę tereikėjo užvesti ant kelio, tobulėti ji laisvai gali ir pati; mamos įtakota užsinorėjo pramokti šokti, tad dabar nepasidarytų sau gėdos pasirodžiusi pramoginių šokių aikštelėje.
  • KEISTENYBĖS/ĮPROČIAI. Turi šiokių tokių problemų su skrandžiu, todėl ne tik kad nevalgo jokio sunkaus, greito maisto, bet ir iš vis mėsos - jau kokius aštuonerius metus yra vegetarė, maitinasi pagrinde žolėdžių maistu.

` ŠEIMA. Tėvas Erik Lehnsherr, motina Raven Lehnsherr. Brolių, seserų ar tuo labiau vaikų nėra, tolimesnių giminių niekad nematė ir beveik nieko apie juos nežino. Kiek dar būdama smalsi pyplė sugebėjo iškamantinėti tėvus, tai mama buvo išvaryta iš namų iš kart po to, kai tapo nėščia, o šeimos galva apie savo įtėvius ir šiaip „gentainius“ pasakojo itin miglotai. Iš to sugebėjo suprasti, jog veikiausiai kraujo ryšių su normaliais asmenimis daugiau neturi. Et, bet kam reikia dar kokių giminaičių, kai augi su savo dukterį bei vienas kitą besąlygiškai mylinčiais žmonėmis?

` DABARTINĖ VEIKLA. Trečiakursė medicinos studentė vienu geriausių universitetų visame pasaulyje pripažintame Todajuje (kitaip dar žinomame kaip paprasčiausiai Tokijo universitetas), įsikūrusiame puikiai visiems žinomoje Japonijos sostinėje.

` VEIKĖJO TIKSLAI. Tapti gydytoja ir padėti pacientams taip kietai, kaip kad tai daro daktaras Hausas! JK. Bent jau dabar tiek daug nesitiki. Pagrindinis siekis šiuo metu yra baigti studijas kuo geriausiais įvertinimais ir gauti galimybę stažuotis pas kokį nors aukštos kvalifikacijos josios siekiamos profesijos atstovą.

` CHARAKTERIS. Kad ir ką bedarytų, visuomet spinduliuoja ryškią pasitikėjimo savimi aurą, todėl dažniausiai tampa kompanijos, į kurią patenka, siela. Turi lyderio savybių - esti charizmatiška, atkakli, apdovanota puikiu humoro jausmu bei sumani, nuolat stengiasi šimtu dešimčia procentų, mėgsta išnaudoti visas galimybes, nebijo prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Tačiau nors savo žavesiu bei užtikrintumu pasirinktais sprendimais kažkaip priverčia kitus žmones nesąmoningai stengtis kopijuoti jos veiksmus, dėl kartais išlendančio naiviai vaikiško patiklumo gali būti tiesiog pakerėta tokia pat kaip ir ji pati charizma pasižyminčios asmenybės, o tada jau prasidės neracionalus elgesys, sekimas blogu pavyzdžiu, paaugliškai kvaili maištai prieš tuos, kurie bandys peikti tokią josios elgseną. Žodžiu, jos charakteris kol kas dar nesusiformavęs iki galo, todėl esti paveikiama. Įgijusi „imunitetą“ konfliktams, kritikai, piktybiškam elgesiui, gali pasigirdi esanti sunkiai išvedama iš kantrybės, bet jei jau kam nors pavyksta ją įsiutinti, geriausia būtų dingti merginai iš akiračio mažiausiai mėnesiui. Kitokiu atveju teks kentėti kandžias replikas, sarkastiškus atsiliepimus, „netyčinius“ fizinius išpuolius, kaip antai skausmingas trinktelėjimas pečiu, užmynimas ant galūnės; arba paprasčiausiai totalų ignoravimą. Apibendrinus - supykdyta gali būti tikra kerštinga kalė, o atleidžia tikrai negreitai. Grįžtant prie pozityvių savybių: yra ir gera klausytoja, ir gera oratorė, neieško žodžio kišenėje, moka bendrauti su įvairiais žmonėmis, atsiradus būtinybei greitai surasti iškilusios problemos sprendimą taip ir padarys, tačiau kai nėra reikalo, galvoje verdančias mintis pasilaikys sau. Priklauso tai žmonių grupei, kurie viską išbando ar sužino pirmieji, diktuoja madas, yra atviri naujovėms. Nors viduje esti tikra vėjavaikė, dievina linksmybes ir nuotykius, dar labai jauname amžiuje tėvo buvo sutramdyta, suprato kad elgdamasi neatsakingai gali pridaryti bėdos, suteršti nepriekaištingą Lehnsherr`ių šeimos reputaciją, todėl patapo gera mergaite, viduje užgniaužusi polinkį į nutrūktgalivškumą. Pasižymi jausmingumu, vidine šiluma, empatija, mokėjimu užjausti kitus žmones bei reikšti savo emocijas tiek veiksmais, tiek žodžiais. Neturi įpročio nuleisti rankas, iš paskutiniųjų stengiasi pasiekti kuo geresnio rezultato, josios kalboje tokio žodžių derinio kaip „ai px, bus gerai“ nepasitaiko.

` GYVENIMO ISTORIJA. Gimusi Vokietijos sostinėje, Katarina pirmuosius dvejus savo egzistencijos metus praleido apverktinai skurdžiame butuke, į kurio nuomą Lehnsherr`iai sukišdavo beveik visus pinigus. Vėliau Erikas šeimą išsitempė gyventi į Dresdeną, kur sąlygos irgi buvo ne ką geresnės, bet visų šių savo gyvenimo peripetijų mergina neprisimena, nes dar per maža tuo metu buvo. Atmintyje geriau pasiraususi aptinka tik keletą epizodų iš to laikotarpio, kai dar negyveno tarsi karalaitė, apsupta parabgos ir gaudama viską, ko tik įsigeisdavo. Galima pamanyti, jog šeimai praturtėjus, tapo išlepusia, pasipūtusia mergiščia, bet va priešingai - kažkaip sugebėjo nepradėti pūstis, neužriesti nosies. Gražiausiais josios vaikystės metais tiek Raven, tiek Erikas buvo užsiėmę darbo reikalais ir, nors nuo dukters tikrai neatitolo bei nepradėjo jos mylėti mažiau, negalėjo skirti daug laiko vaiko priežiūrai. Auklės neįstengė sutramdyti jaunosios padaužos, kuri vis krėtė išdaigas kartu su kiek vyresniais vaikigaliais, iš kurių dauguma buvo berniūkščiai. Tuo metu ne vieną langą buvo iškūlusi ir į peštynes įsiveldavo gerokai dažniau nei dauguma mergaičių, be jokios baimės įsitaisyti mėlynių. Mįslingu būdu tokį „parazitavimą“ sugebėjo suderinti su mokslais, kurie nė kiek nenukentėjo - buvo viena geriausių klasėje, gal ir visoje mokykloje. Todėl gymdytojams ilgą laiką nekilo įtarimų dėl to, kuo ji užsiima kai nebūna mokymo įstaigoje ar namie. Gal ir nujautė, kad dukružė ne visai pavyzdingai elgiasi, bet per daug dėl to nesijaudino tikriausiai manydami, jog pati išaugs ir ateis į protą. Tačiau Kat buvo tik dvylika, o jos sėbrams iš „gaujos“ ne mažiau kaip po keturiolika, prasidėjusios visos tos brendimo nesąmonės kai norisi parodyti, koks vat krūtas esi. Chuliganų komanda ėmėsi rimtesnių vandalizmo išpuolių, kuriems jaunoji Lehnsherr kažkur giliai viduje nepritarė. Iš netinkamos kompanijos ją išplėšė ne kas kitas, o būtent tėvas, atvėręs mergaitei akis bei nušvietęs, iki ko toks elgesys gali privesti. Pačiu laiku. Po kokio mėnesio visus jos buvusius gatvės draugus susėmė policija, kai kurie iš jų pateko į nepilnamečių koloniją. Gal tuo pasirūpino pats Erikas, Katarina to niekad neišsiaiškino ir nė nemėgino aiškintis. Daugiau panašių pričiūdų merginos gyvenime nepasitaikė. Baigė šulę, kaip paklusnus vaikas tėvo pageidavimu, tačiau laisva savo valia išskeliavo studijuoti į geriausią Japonijos universitetą, ketindama jį baigusi nuveikti kažką naudingo - gelbėti žmonių gyvybes.

` KITA INFORMACIJA. Kadangi jau pradinėje mokykloje paaiškėjo esanti gerokai gabesnė už daugelį savo bendraamžių, net kelis kartus „peršoko“ klasę ir gimnaziją baigė būdama šešiolikos metų. Todėl jau dabar mokosi trečiame kurse bei yra ne tik kad jauniausia tarp kursiokų, bet ir viena jauniausių studenčių visame universitete.
Domisi automobiliais, jau kurį laiką tėvui vis mėto namiokus, kad yra išsilaikiusi vairuotojo teises ir norėtų turėti nuosavą transporto priemonę.


` FOBIJOS. Dar nuo vaikystės yra užsilikusi tamsos baimė, todėl jaučiasi baisiai nekomfortabiliai sėdėdama viena tamsioje patalpoje, gali net pradėti panikuoti. Tad visur, kur bebūtų, stengiasi palikti bent minimalų apšvietimą, eidama miegoti taip pat neišjunginėja visų „liktarnų“.

` VEIKĖJO VEIDAS. Jennifer Lawrence.
Atgal į viršų Go down
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cute kiddo   Antr. 07 19 2011, 17:46

Šitoj novelėj yra tiek visko, kas keeping me in liav w/ this ladeh *-*
Žiauriai gerai padirbėjai, OMG. Tikėjausi gėrio, gavau gėrį ;D
Atgal į viršų Go down
 
Cute kiddo
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: