BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 De la pobre vida que me tocó vivir

Go down 
AutoriusPranešimas
Isabella Rodriguez
Yo soy tuyo
avatar

Zodiac : Virgo
Age : 28
Pranešimų skaičius : 399
Join date : 2011-07-16

RašytiTemos pavadinimas: De la pobre vida que me tocó vivir   Pir. 07 18 2011, 17:48
NUNCA PENSÉ QUE YO TE AMO01. Pilnas vardas, pavardė. Isabella Maria Rodriguez
02. Pravardė ar galbūt netgi pravardės. tėvų švelniai pravardžiuojama Carácter, o visų aplinkinių vadinama Bella, ir dėl to nesisielojo, kol kažkokia nusivylusi namų šeimininkė neišgimdė nevykusio romanco.
03. Gimimo data. Dabartinis veikėjo amžius. 1990 metai, rusėjo 6 diena. Šiuo metu yra 20-metė.
04. Iš kur kilęs ir kur šiuo metu gyvena? gimė San diego pačiame pavojingiausiame kvartale, ten ir augo, o sulaukus pilnametystės persikraustė į Niujorką, Vinco rajoną.
05. Seksualinė orientacija. Hetero.
06. KITA INFO:
∙ Patinka termiškai apdoroti maistą, kitaip tariant, gaminti, ypač patiekalus iš zuvies, aštrus maistas, citrusiniai vaisiai, latino muzika bei šokiai, nusmigti skaitant knygą.
∙ Nepatinka kankinanti nemiga, kurios nesigydo, slampinėti be veiklos, neatlikti jai pavestų užduočių, nesugrįžti į San Diegą bent porą kartų per metus.
∙ Privalumai gal ir nėra geniali kulinarė, bet tikrai puiki, siuva, puikiai valdo savo kūną šokių aikštelėje, išsprendžia matematinius uždavinius greičiau nei statistinis amerikietis.
∙ Silpnybės fantastinė literatūra, daug saulės šviesos, rožės (ne kinrožės) žiedlapių arbata.
∙ Keistenybės/įpročiai savo kurse yra vienintelė mergina, kuri gauna stipendija už savo protinius sugebėjimus. Yra pamaldi, stengiasi nepraleisti sekmadienio pamaldų, o prieš miegą žegnojas. Rašo abejomis rankomis. Ir už šį sugebėjimą galėtų padėkoti Frederico.
07. Šeima. Gimdytojai José (stalius) ir Dolores‘a (siuvėja), vyresnieji - sesuo Saledada ir brolis Frederico.
08. Priešai. godūs, priešiški individai.
09. Dabartinė veikla. yra NYCU Politechnikos studentė, dirba Crepe Cafeteria padavėja ir jei randa dar laisvo laiko – korepetitore vidurinės mokyklos mokiniams.
10. Veikėjo tikslai. pabaigus mokslą įsidarbinti stambioje kompanijoje ir su savo žiniomis gražinti žemės veidą ^^
11. Apibūdinkit charakterį. komunikabili panelytė, su labai atvira širdimi, kuri rūpinasi viskuo ir kartais net per daug.
12. Šiek tiek gyvenimo istorijos. Gimė šeimoje, kurio buvo propaguojamas pamaldumas ir sąžiningumas, bet tai kažkodėl nepavertė Bellos brolio ir sesers tuo, kas dabar yra ji. Tarp vyresniųjų ir jaunėlės buvo bemaž penkerių metų skirtumas, kuris juntamas buvo labiau nei derėtų. Kai seseriai suėjo 16-iolika (tuo metu Isabella ėjo savo 8 metus, o Frederico – 13-uosius), ši pastojo nuo vietinio prekeivio narkotikais ir paliko savo vaiką auginti tėvams, o pati tapo striptizo šokėja ir pradėjo stumdyti aguonas. Jau tada tėvams buvo sudėtinga. Tikėjo, jog gabi mergaitė toliau puikiai mokysis, o sūnus, kuris, nors ir nėra labai gabus moksle, tikrai nebuvo atgrubnagis pasuks teisingais keliais. Deja, po dviejų metų šis įstojo į gaują ir viskas pakriko. Atrodytų, tiek patempti negalėtų nei vienas tėvas, bet Dolores‘ą ir José vis džiugindavo laimėtos jauniausios dukters olimpiados, o galiausiai stipendija mokytis geriausioje San Diego mokykloje, o vėliau ir atsidarė durys į visus šalies universitetus. Tik visai nenorėjo mokytis visur. Galbūt ir pasirinko ne pagal ranking‘ą aukščiausią aukštąją mokyklą, bet ten patraukė grynai iš noro gyventi Niujorke. Apie tai svajojo nuo pat pradžios mokyklos.
13. Išskirtinės išvaizdos ar/ir charakterio detalės, fiziniai parametrai. yra apie 5 pėdų 4 colių (163 centimetrų) ūgio, 116,81 svarų (53 kilogramų) svorio. Iš minios išsiskiria ryškių lotynų amerikiečių gymiu – tamsūs plaukai ir rudos akys.
14. Kita informacija (tai, ką pabrėžti dar norėtumėt, bet kas į visų viršutinių grafų kontekstą nesutalpinama). Yra nekalta, bet tai nereiškia, kad galvoja apie jos praradimą tik po vestuvių, nes, praktiškai, tai neįmanoma. Taip pat labai myli vaikus.
15. Veikėjo veidas belongs to... Stefanija Fernandez


AY! MI BIEN, QUE NO HARÍA YO POR TIMICKEY @ ATF MADE THIS, YO.
Atgal į viršų Go down
http://tinyurl.com/5vzxjp7
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: De la pobre vida que me tocó vivir   Pir. 07 18 2011, 18:00

Aš šitos novelės laukiau, taip laukiau...

Buvo verta laukt. Me likes viską blem. Padarei šitą chick būtent tokią, kokią ją įsivaizdavau! Happy forever alone
Atgal į viršų Go down
 
De la pobre vida que me tocó vivir
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: