BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Mystique

Go down 
AutoriusPranešimas
Raven Lehnsherr
It is better to die on your feet than live on your knees.
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 43
Miestas : Berlin, Germany
Pranešimų skaičius : 137
Join date : 2011-06-29

RašytiTemos pavadinimas: Mystique   Pen. 07 01 2011, 15:56

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Gott weiß ich will kein Engel sein
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>> PILNAS VARDAS, PAVARDĖ | Raven Darkhölme-Lehnsherr.

>> GIMIMO DATA, DABARTINIS AMŽIUS | Gimusi 1975 metų gegužės šeštą dieną, tad egzistuoja jau kiek daugiau nei trisdešimt šešerius metus.

>> IŠ KUR KILĘS, KUR ŠIUO METU GYVENA | Kilo iš paties didžiausio ir žinomiausio Vokietijos miesto, atliekančio sostinės funkciją - Berlyno, kuriame praleido didžiąją gyvenimo dalį ir kur gyvena iki šiol. Į Jungtines Amerikos Valstijas atvyko siekdama plėsti savo verslą ir, kaip tikisi, per ilgai čia neužsibuvusi greitai vėl grįš atgal į Europą. Taigi, JAV bus tik kol sutvarkys visus svarbiausius darbo reikalus.

>> SEKSUALINĖ ORIENTACIJA | Augusi su griežtais, seno kirpimo tėvais, net norėdama nebūtų galėjusi turėti intymių draugysčių su tos pačios lyties atstovėmis, antraip gimdytojai be jokio gailesčio jos būtų paprasčiausiai išsižadėję ir išvarę lauk iš namų. Laimei, jokios pagundos palaikyti tokius netradicinius santykius niekuomet nė nebuvo, kadangi ji yra visiškai tiesios orientacijos ir, dėl nuo pat mažumės girdėtų paniekinamų atsiliepimų apie homoseksualius žmones, netgi kiek homofobiška.

>> DABARTINĖ VEIKLA | Vienos didžiausių ir, savaime suprantama, pelningiausių pasaulyje kosmetikos kompanijų, pavadintos „Hedare Beauty“, įkūrėja, savininkė bei pagrindinė vadovė.


<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Und keiner hört dich schreien
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>> GYVENIMO ISTORIJA | Augo Berlyne, turtingoje, tačiau perdėtai taupioje vokiečių šeimoje, daug reikalavusioje iš savo dviejų atžalų - Raven ir jos jaunesnės sesers. Nors norėdami jų tėvai būtų galėję ne tik švaistyti pinigus į kairę ir į dešinę, bet ir visas miesto, kuriame gyveno, parduotuves nupirkti, savo dukroms net smulkioms išlaidoms pinigų duodavo tik pirmiau privertę jas atlikti kokį nors darbelį, dažniausiai susijusį su namų ruoša. Turto turėjo tiek, kad užtektų dar bent penkioms kartoms pagyventi kaip karaliams, tačiau vis kartojo, jog nevalia išlaidauti ir pratino mergaites prie to, kad pinigus reikia užsidirbti kruvinu prakaitu (nors tikrai ne patys buvo susikrovę tiek pinigų - abu kilę iš „bagotų“ šeimų, skurdo nepažinoję). Tuomet, dar būdama vaikas, nevisiškai suvokė, kodėl gimdytojai taip jas „išnaudoja“, bet vis dėl to vėliau tokia patirtis išties labai pravertė.
Gyvenimą aukštyn kojomis apvertę įvykiai prasidėjo šešioliktaisiais josios egzistencijos metais. Erik Lehnsherr buvo merginos bendraklasis ir geras draugas. Raven netruko susižavėti tvirtu vaikinuko charakteriu bei nenuginčijamai patrauklia išore, todėl greitai bendraamžis buvo jau ne vien artimas bičiulis. Paauglės tėvai nujautė, kad viskas gali baigtis nekaip, todėl draudė jai matytis su savo „draugeliu“, tačiau iki tol paklusniai vykdydavusi visus gimdytojų paliepimus ir atsižvelgdavusi į draudimus, šį kartą negalėjo atsispirti magnetinei traukai, siejančiai ją su Erik. Po keleto gražios draugystės mėnesių globėjų būgštavimai pasitvirtino - mergina pasijuto esanti nėščia. Šeiminykščiams apie tai pasakė ne iš karto - puikiai žinojo, jog vos viską išsiaiškinę jie ją išvarys iš namų. Kurį laiką paslaptį saugojo nuo visų, išskyrus savo pirmąją ir vienintelę meilę, o per tą laiką sukaupė šiek tiek santaupų. Apie savo įsčiose augančią gyvybę motinai pasisakė tik tada, kai jau ir taip buvo nelabai įmanoma tai nuslėpti. Įvyko taip, kaip Raven ir numatė - abu tėvai nė nemanė jai kaip nors padėti, net neleidę susirinkti daiktų išspyrė pro duris. Daugiau jų niekada nematė.
Kartu su Lehnsherr mergina apsigyveno nedideliame, pigiame butuke, kurį jiedu susirado ir išsinuomojo vos sužinoję, jog turės kūdikį. Tuo metu Raven dar kurį laiką mokėsi „šulėje“. Pagimdžiusi dukrelę, buvo priversta mesti mokslus ir rūpintis vaiku, tačiau vėliau rado būdą kaip baigti mokyklą - viską, ką reikėjo, išmokdavo savarankiškai, o į švietimo įstaigą nueidavo tik atsiskaityti. Jaunuoliai susituokė, bet ramaus gyvenimo dar negalėjo turėti - po kelerių metų, Erikui perėjus į karo mokyklą ir išsivežus visą šeimą į Dresdeną, jai reikėjo beveik vienai auginti visai mažą mergaitę bei ieškotis vis naujo ir naujo darbo, mat darbdaviams nepatiko, jog ji negali skirti viso laiko bei dėmesio jai pavedamoms užduotims. Nors pagrindinis pajamų šaltinis buvo sutuoktinio kas mėnesį gaunami pinigai, jaunoji moteris tiesiog negalėjo ir pati nesistengti kaip nors prisidėti prie šeimos išlaikymo, tad kantriai kentėjo visus savo viršininkų peikimus. Mylimajam pagaliau atlikus tarnybą kariuomenėje, reikalai pradėjo sparčiai taisytis - vyras iš savo giminių išsikovojo jam priklausančią turto dalį, todėl problemų su pinigais neliko. Pora persituokė, tik šį kartą iškėlė brangias vestuves. Už kantrybę ir atsidavimą jiems buvo atlyginta.
Sutuoktinio padedama moteris įkūrė savo verslą - kosmetikos kompaniją, kuri vos per dešimtmetį buvo pripažinta viena geriausių pasaulyje ir greitai pradėjo šeimai duoti daug pelno. Sumaniai valdydama savo grožio industriją, per pastaruosius penkerius metus taip išplėtė verslą, jog greitai tikriausiai galės nesunkiai konkuruoti su tokiomis plačiai žinomomis kompanijomis kaip „Avon“, „Oriflame“ ar net „L'Oreal“. Į JAV atvyko būtent su šiuo tikslu - dar labiau išplėsti savo „Hedare Beauty“ ir nepajudinamai įsitvirtinti grožio pramonėje.

>> CHARAKTERIS | Dėl gausybės sunkumų, patirtų praeityje, turi tvirtą, užgrūdintą charakterį bei kelias iki blizgesio nušlifuotas vertingas savybes, tokias kaip ištikimybė, atsidavimas, profesionalumas, iniciatyvumas, vidinė stiprybė, atkaklumas, kantrybė, atsakingumas, pasitikėjimas savimi, ambicingumas. Yra meniškos sielos, į kylančias problemas žvelgia be jokios baimės, tik su optimistišku realizmu. Nėra linkusi pasikliauti jausmais, nes turint savą verslą svarbiausia - logiškos idėjos. Greitai priima sprendimus, aiškiai išsako sunkiai pakeičiamą savo nuomonę, esti racionali, konkreti. Reikalui esant sugeba būti diplomatiška, išlikti šaltų nervų net pačiose ekstremaliausiose, kritiškiausiose situacijose. Nors nėra užkietėjusi darboholikė, galėtų kad ir visą parą nė minutėlei neatsitraukdama prasėdėti prie to paties projekto, nes esti visiška tinginio priešingybė, įstengia atkakliai bei ilgai dirbti, retai kada pritrūksta energijos, užsidegimo ar įkvėpimo. Nemėgsta nusileisti ginčuose, bet gerbia tuos, kurie gali prilygti jai pačiai bei sugeba argumentuotai ginti savo požiūrį. Turi itin stiprią valią, vedančią ją link užsibrėžtų tikslų, puikiai išlavintą intuiciją, lanksčią ir atvirą galvoseną, mąsto „į ateitį“, yra plačių pažiūrų. Be visų išvardintų teigiamų bruožų, randasi ir keletas su minuso ženklu, tokių kaip nuolatinis tobulybės siekimas, kartais net per didelis užsispyrimas, arogancija, nemokėjimas atleisti, nepasitikėjimas Homo sapiens`ais bei įtarumas, užuojautos kitų žmonių atžvilgiu trūkumas. Į draugų ratą priima tik pasižyminčius panašiais į jos požiūriais ir interesais, nes nejaučia jokio malonumo bendraudama su asmenimis, pasirinkusiais radikaliai skirtingą gyvenimo būdą. Beveik visuomet komunikuodama su verslo partneriais ar menkai pažįstamais žmonėmis išlieka žvarbi, rodo minimalų kiekį emocijų, todėl gali nesunkiai sudaryti nedraugiškos asmenybės įspūdį; gan keistai supranta kas yra gėris ir kas yra blogis, tačiau tvirtai tiki, jog viskas, ką daro ji bei josios vyras, yra gerai; svarbaus tikslo galėtų siekti bet kokiomis priemonėmis, prireikus - net pašalinių asmenų gyvybės kaina. Visgi, nepaisant šių amoralių savybių, moka būti ir yra nepaprastai švelni bei meili su sau artimais žmonėmis, gali šimtu dešimčia procentų atsiduoti savo šeimai ir besąlygiškai dėl jos aukotis, nė už ką neišsižadėtų meilės vyrui, dukrai.

>> KITA INFO:
  • PATINKA | Vintažiniai retro stiliaus drabužiai, kurie ir užima beveik visą Raven spintos plotą bei būna dažniausiai jos dėvimi, subtili prabanga, skoningi papuošalai. Yra pratusi būti apsupta aristokratiškos aplinkos, šią taip pat mėgsta. Niekuomet nepiktnaudžiauja alkoholiu, tačiau pasitaikius progai neatsisako galimybės paskanauti portveino, madeiros, marsalos bei kitų kokybiškų vynų, taip pat Prancūzijoje gaminamų brendžių. Po ilgos darbo dienos geriausiai atsipalaiduoja tiesiog gulėdama lovoje ir klausydamasi klasikinės muzikos (Vivaldžio, Bacho, Mocarto, Vagnerio) arba roko (The Beatles, Rolling Stones, Led Zeppelin, Scorpions). Iš žmogiškųjų savybių itin vertina taktiškumą, inteligentiškumą, patikimumą, gebėjimą logiškai mąstyti, komunikabilumą, pareigingumą. Į josios pomėgių sąrašą vertėtų įtraukti ir romantiką, laiko leidimą su savo šeima, galimybes kartais pamiršti apie darbą ir skirti šiek tiek dėmesio sau pačiai. Taip pat turi labai moterišką savybę - mėgsta gauti dovanas, ir ne taip jau svarbu, kas dovanojama, rožės už kelioliką dolerių ar vėrinys už dešimt tūkstančių, nes gyvendama kaip princesė dar nespėjo pamiršti, jog ne vien „šlamantys“ ar brangūs niekučiai suteikia laimės.

  • NEPATINKA | Egocentrizmas, banalybės, sentimentalumas, išdavikai, nepastovumas, neveiklumas, tinginiai, įvairūs iškrypėliai, į depresiją ir savigailą linkę silpnadvasiai menkystos, alkoholikai, narkomanai, bižuterija, kvaili šiuolaikinio jaunimo stiliai, tokie kaip emo, gotai, skinai, pankai ir t.t. Taip pat nemėgsta beprasmio laiko švaistymo tokiems dalykams kaip televizoriaus žiūrėjimas, todėl šį aparatą įsijungia tik labai retais atvejais. Nepakenčia saldžių kvapų

  • PRIVALUMAI | Turi nemažai kūrybinių sugebėjimų, niekuomet nestokoja originalių minčių, esti nuostabi taktikė ir strategė, idealiai tvarko finansus, moka prisivilioti sėkmę, sugeba paversti rastas teorijas ir galimybes į puikius veiksmo planus, įstengia dirbti tiek savarankiškai, tiek bendradarbiaudama su kitais žmonėmis, labai panorėjusi gali rasti bendrą kalbą su įvairių charakterio tipų atstovais. Be to, yra išprususi, turi gabumų kalboms, todėl greitai jų mokosi ir puikiai žino jau keturias, dar bent tiek pat supranta, nors laisvai susišnekėti negalėtų. Likimo smūgių dėka įgijo nepalaužiamą charakterį, taigi, dabar net ir sunkiausias kliūtis įveikia nė negalvodama apie galimybę tiesiog nuleisti rankas. Kas dėl fizinių savybių, tai ji turi nepriekaištingą išvaizdą, tikrai nedaug kas galėtų suprasti, jog jau yra perkopusi trečią dešimtį; nors per daugiau kaip penkiolika metų gero gyvenimo spėjo priprasti prie tviskančių prabangos prekių bei patogumų, prireikus sugebėtų pakelti įvairius sunkumus, mat geba greitai prisitaikyti, esti ištverminga tiek fiziškai, tiek ir dvasiškai.

  • SILPNYBĖS | Kaip pačią didžiausią ir žalingiausią Raven silpnybę turbūt būtų galima įvardinti siekį viską atlikti tobulai, savo srityje būti pripažintai pačia geriausia, pranašiausia, labiausiai pažengusia etc. Trumpiau - vienas didžiausių šios moters trūkumų yra pernelyg didelis polinkis į idealizmą, galintis anksčiau ar vėliau jai pakišti „padnioškę“.

  • KEISTENYBĖS/ĮPROČIAI | 1. Rengiasi vien retro stiliaus apdarais, mat nepripažįsta šiuo metu madingais laikomų skudurėlių; mėgsta visokius senamadiškus aksesuarus. Žodžiu, turi savą aprangos stilių ir nesistengia rengtis labai šiuolaikiškai; 2. Valgo daugiausia sveiką maistą, jokio šlamšto iš „McDonald's“ ar kitų greito ėdesio parduotuvių net ragavusi nėra; 3. Dažnai vakare, prieš eidama miegoti, susiplanuoja kitos dienos darbotvarkę; 4. Niekuomet neturėjo progos išmokti plaukti, todėl laiko leidimas prie vandens telkinių jai neteikia didelio džiaugsmo.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Meine Wut will nicht sterben
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>> ŠEIMA | Tėvai Martin Darkhölme bei Simone Darkhölme, kurių nematė ir apie kuriuos nieko negirdėjo jau apytiksliai dvi dešimtis metų ir jaunėlė sesuo Hedare Darkhölme, kuri, kaip Raven vėliau išsiaiškino, žuvo ir kurios vardu moteris užvadino savo kompaniją. Taip pat mylimas vyras Erik Lehnsherr, bei beveik suaugusi dvidešimtmetė duktė, šiuo metu kremtanti studijas tolimojoje Japonijoje.

>> PRIEŠAI | Pagrinde - su „Hedare Beauty“ konkuruojančios ar bandančios konkuruoti kompanijos, kurių vadovai visaip stengiasi pasirodyti esantys pranašesni už Lehnsherr. Savaime suprantama, atvirų kivirčų josios versle būti negali, tačiau į ją nutaikytos subtilios pajuokos ar žemesnio intelekto žmogėnams nesuprantamų aštrių užuominų pasitaiko tiek bendraujant akis į akį už uždarų durų, tiek ir dalinant interviu „ketvirtosios valdžios“ atstovams. Dar netoleruoja išsišokėlių, įkyruolių, egoistų, ištižėlių, „pletkininkų“, veidmainių ir panašių padugnių.

>> TIKSLAI | Kiek įmanoma labiau išplėtoti savo kompaniją ir per artimiausią dešimtmetį užkariauti didžiąją dalį kosmetikos bei parfumerijos rinkos, išstumiant iš šio verslo kuo daugiau varžovų.

>> FIZINIAI PARAMETRAI | Ūgis siekia šimtą aštuoniasdešimt centimetrų (su dažnai dėvimais aukštakulniais bateliais atrodo ir dar aukštesnė), svoris - ne daugiau kaip šešiasdešimt kilogramų.

>> FOBIJOS | Tokių stiprių, nekontroliuojamų, nepagrįstų baimių, kurias galima įvardinti kaip fobijas, tikrai neturi. Šiek tiek prisibijo didelio gylio ir aukščio, tačiau paniškai jų nesibaido.

>> KITA INFORMACIJA | Visuomet ant dešiniosios rankos bevardžio piršto mūvi vestuvinį žiedą, vengia jį nusiimti net trumpam. Kiekvieną dieną, jei tik turi galimybę, bent trisdešimt minučių skiria mankštos pratimams. Geba gerai susikalbėti anglų, vokiečių, rusų ir prancūzų kalbomis. Nepriekaištingai šoka valsą, tango, salsą, sambą ir daugelį kitų balinių/Lotynų Amerikos šokių, puikiai valdo savo kūną.

>> VEIKĖJO VEIDAS BELONGS TO... | Rebecca Romijn.
Atgal į viršų Go down
Erik Lehnsherr
Peace was NEVER an option
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 42
Miestas : Heidelberg, Germany
Pranešimų skaičius : 49
Join date : 2011-06-28

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mystique   Pen. 07 01 2011, 16:24

Yo woman go to da kitchen and make me goddamn sandwich!
Ohhh I keed about the kitchen :DDD
Tu žinai kaip labai Erikas myli šitą moterą.
Ne ką mažiau už mane pačią! :D

___________


Atgal į viršų Go down
Raven Lehnsherr
It is better to die on your feet than live on your knees.
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 43
Miestas : Berlin, Germany
Pranešimų skaičius : 137
Join date : 2011-06-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mystique   Pen. 07 01 2011, 16:43

Awwwww, aš irgi myliu šitą moterą :h: :DDDDDDDD
Ir Eriką. Abu juos myliu belekaip <333
O jie mylauna vienas kitą :h:
Geezus, me iz so excited dėl jų abiejų! :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mystique   

Atgal į viršų Go down
 
Mystique
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: