BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Handsome shark

Go down 
AutoriusPranešimas
Erik Lehnsherr
Peace was NEVER an option
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 42
Miestas : Heidelberg, Germany
Pranešimų skaičius : 49
Join date : 2011-06-28

RašytiTemos pavadinimas: Handsome shark   Pen. 07 01 2011, 15:17


Erik Lehnsherr, 35
I thought I was Superman then I was younger... I still do.


▪ IŠVAIZDOS APIBŪDINIMAS. Priklausomai nuo metų laiko, keičiasi ir Eriko plaukų spalva. Šiltuoju metų periodu – natūraliai pašviesėja, šaltuoju – atvirkščiai. Lieso, tačiau labai patvaraus, tvirto sudėjimo, padoriai ištreniruoto kūno. Plonos lūpos, ryškus smakras bei žandikaulio linija, įžvalgus žvilgsnis. Išvaizdą periodiškai keičia: tai užsiaugina „šiurelių“ ant veido, tai nusikerpa plaukus, tai vėl juos atsiaugina...

AKIŲ SPALVA: žydros
ŪGIS: 1,88
SVORIS: 190 lbs (86 kg)
KALBĖJIMO MANIERA: kieta vokiška tartis, kai kuriuos žodžius ištaria britiškai apiformindamas.
APRANGOS STILIUS: renkasi klasikinio, griežto stiliaus, natūralių audinių drabužius. Daug dėmesio skiria aksesuarams ir avalynei. Retai kada vergauja madai, stiliaus nuobodulį mėgina vaikyti taikliai parinktomis originaliomis detalėmis.
IŠSKIRTINĖ IŠVAIZDOS DETALĖ: turi maždaug pusės delno dydžio nudegimo randą ant kaklo.

▪ GIMIMO DATA. VEIKĖJO AMŽIUS. 1975ųjų Gruodžio 25oji. 35 metai.

▪ IŠ KUR KILĘS IR KUR ŠIUO METU GYVENA. Gimė Vokietijoje, Heidelberg`e. Šiaip jau gyvena Dresdene, bet šiuo metu vieši Čikagoje.

▪ DABARTINĖ VEIKLA. Vokietijos kariuomenės brigados generolas, savo malonumui sukantis alkoholinių gėrimų (pradedant aukščiausios klasės vynais, brendžiais, šampanais, baigiant šnapsu bei alumi) versliuką. Investitorius. Investuoja pinigus į solidų, niekada neprarandantį vertės daiktą ar verslą, kur rizika maža arba rizikos išvis nėra. Jeigu dalį pinigų vis tik nutaria mestelėti lėšų į akcijas, renkasi statybų kompanijas, nekilnojamojo turto firmas, žemės ūkio bendroves, energetikos korpusą.

▪ VEIKĖJO TIKSLAI. Gyvenimo eigoje dasikopt iki generolo laipsnio. Atitinkamai atsiskaityt su visais, kada nors gyvenime pakenkusiais Erikui ir jo šeimai. Taipogi svajoja artimiausiu metu susilaukt sūnaus.

▪ ŠEIMA: Biologiniai tėvai – Albrecht`as ir Angelina Eisenhardt`ai. (mirę). Įtėviai – Erikas ir Sofia Lehnsherr`iai. (mirę). Žmona - Raven Lehnsherr. Dvidešimtmetė dukra - Katarina Lehnsherr. Na dar svetimiems baisiai nedraugiškas Sibiro haskis Cerebro.

▪ PATINKA: romantiški, sentimentalūs, kariniai, istoriniai filmai, morkų sultys, itin mėgsta pinigus, padorius, santūrius, patikimus žmones, vienatvę (jam kartais tiesiog reikia pabūti tik su savimi tam, kad sustyguotų mintis), ramybę, jaukumą, harmoniją ir stabilumą, ziliojimą po istorinius objektus, pilis, uostus, fortus, gynybinius kiemus, juvelyrinius dirbinius ir meno kūrinius. Neapsieina be klasikinių kvepalų be aštrių priedų. Spaudžia „like“ ant visko kas prestižiška, stilinga ir elegantiška. Mėgsta investuoti į senoviškus paveikslus, antikvariatą ir kitus daiktus, kurių vertė metams bėgant didėja. Dievina krimst istorinę, medicininę literatūrą, studijuoti kalbas. Iš sporto šakų labiausiai prijaučia plaukimui. Negali gyvent be meditacijos, rožių, ambros, lotoso, jazmino, pušies kvapų smilkalų. Kadangi kolekcionuoja viską, kas susiję su Antruoju Pasauliniu karu, be abejo mėgsta tokį velnią kaip kariniai šalmai, senoviniai ginklai, medaliai ir t.t. Mėgsta gauti dovanas, ypač kai jos aksesuarai, kelionių suvenyrai, enciklopedijos, žinynai, prabangūs rašikliai, užrašinės, darbo kalendoriai.

▪ NEPATINKA: netikėtos ir originalios idėjos, intrigos bei šurmulys. Negali pakęsti plepumo ir apkalbų. Neperneša nesusitupėjusių, įkyrių, nedėmesingų žmonių, neįvertinančių Eriko bei jam nenusileidžiančių. Nemėgsta skolinti pinigų, nes paprastai yra iš anksto numatęs, kaip investuos gautas pajamas. Šlamštiško maisto taipogi nelaikina.

▪ GYVENIMO ISTORIJA. Prieš beveik trisdešimt šešerius metus pietvakarių Vokietijoje, Heidelberg`e, per pačias Kalėdas, vokiečio (Albrecht Eisenhardt, teisėjas) bei airės (Angelina Eisenhart, namų šeimininkė iš prigimties, anksčiau dirbusi slaugytoja) šeimoje gimė berniukas, kurį laimingi tėvai pavadino Max`u. Po maždaug šešių metų, per tas pačias Kalėdas, šeimos galva grįžo namo, gvildenanti stambią bylą dėl reketo. Teisiamasis pageidavo kito teisėjo, kurį galima papirkti. Ir štai jie pasamdo žmogų – Max`ą Petriką, aplankyti berniuko tėvo. O apsilankęs jis, įsilaužia į namus, suriša tėvus ir priverčia bamblį žiūrėti, kaip jis mirtinai sudegina savo aukas. Po to jis metaliniu virbalu išdegina savo inicialus kiekvienam, kad niekas niekada to nepamirštų. Kadangi samdinio kiaušai per skysti pasirodė išgalabyt visą šeimą, berniuku susirūpino bei pasirūpino vaiko rūpybos organizacija, įkišusi jį į atitinkamą instituciją Berlyne pavegetuot tarp savo likimo brolių ir seserų. Po mažiau nei metų Max`u susidomėjo Vokietijoje puikiai žinoma Lehnsherr`ių šeima, kuriai iki pilnos laimės trūko tik atžalos, kuria galėtų rūpintis. Bevaikė Sofia Lehnsherr, per keturias dešimtis savo gyvenimo nepatyrusi vaisingos ovuliacijos džiaugsmo bei penkiasdešimt ketverių Erikas Lehnsherr`is – Vokietijos armijos generolas, nacis (elementarus šeimos tradicijų puoselėjimas – jojo tėvas tarnavo gestape, tapo Trečiojo Reicho kanclerio dešiniąja ranka, tad nenuostabu, jog šeimos galvai artimas nacionalsocializmas) iki kaulų smegenų susižavi (įdomu kodėl...) šviesiaplaukiu, mėlynakiu berniuku, kurį pasiima į savo globą. Max`o gyvenimas pasikeičia kardinaliai – prabangūs namai, aibės žaislų, pasakiškai gardus maistas ir žinoma šilti, globėjiški jausmai, netrukę vaiką košmaruose kankinusių praeities fragmentų sugniuždyti it kolos skardinę auliniu batu ir paslėpti giliai pasąmonės sąvartyne.
Po penkių metų, infarktas pakerta Eriką. Dar po kelių, su vis prastėjančia sveikata kovą pralaimi ir Sofia. Lehnsherr`ių giminės, niekada nepripažinę „pavainikio“ Max`o, padaro viską, paperka visus, kad apstinga šeimos nuosavybė neatitektų berniukui. Turtą susižėrusi Eriko sesuo, sąmokslo iniciatorė ir pagrindinė šalininkė Adelaida Max`o į gatvę nevarė, tačiau vaikio ir nelepino. Tikriausiai nebuvo mažamečio kelių šimtų tūkstančių metrų spinduliu taip godžiai bei su ugnele šlajuojamo per šonus laidu, lazdomis – viskuo kas pakliūdavo po ranka už pačius menkiausius nusižengimus, be kurių judrus, energingas bei žaismingas berniukas neapsieidavo.
Mokykloje nebuvo pavyzdingas moksleivis. Nedomino jo pažangumo puoselėjimas. Jau nuo pat jaunų dienų suprato, kad norint atrasti savo kelią, vystyti savo gabumus negalima pasiduoti numatytos sistemos peršamoms taisyklėms, todėl bandė save kuo geriau pažinti ir turtinti tai, kas „kabina“. Dideliuose Lehnsherr`ių namuose šefuojamas valdingos, griežtos tetulės (savaime suprantama, kad šioji drausdavo daryti Max`ui viską, ko šis užsimanydavo, nesvarbu ar tai paziliojimas lauke su draugais, ar gabalėlis obuolių pyrago desertui) nelabai turėjo ką veikti, todėl krimto įvairiausią literatūrą, asmeniškai mokėsi skambinti pianinu, net jei Adelaida pageidaudavo mirtinos tylos. Mėgo viską, kas susiję su biologija, geografija bei istorija... Bet labiausiai žinoma savo klasiokę Raven, į kurią įsisvaigęs daug laiko buvo ir tik sulig prasidėjusiu lytiniu brendimu, plaukais apaugusiais vietose, kuriose jų anksčiau nebuvę įkrėtė Max`ui pasitikėjimo savimi (anksčiau paprasčiausiai nepastebėdavo, jog yra šaunus, charizmatiškas, protingas, o ir išvaizdus vaikinas) sugebėjo merginą užkalbinti. Nuoširdi draugystė, grindžiama bendrų interesų bei stiprios traukos netruko išsirutulioti į šį tą gerokai rimtesnio. Ėmė maištauti, vis dažniau akis tetulei padraskydavo - dabar jau jis darė viską, kad tik Adelaidą panervinti ir jam sekėsi! Nenustodavo net tada, kai karštas vanduo, pilamas ant įkaitusių anglių sukeldavo kaitrių garų debesį. Mokyklos laikais, jamojo vis dažniau ir dažniau atsisakinėti savo gimtojo vardo (juo šlykštėtis pradėjo nuo to momento, kuomet jojo tėvų žudikas panūdo prisistatyti, o tai įvyko tą pačią dieną, kai pateko į siaubo filmą šiapus ekrano), nors šiaip jau ilgokai bandė jį pakeisti nauju. Būdavo, šaukia jį Max`u, o šis nekreipia dėmesio. Su pačia didžiausia pagarba atmindamas Lehnsherr`ių, savo globėjų šeimą, pradėjo pasirašinėti savo įtėvio Erik`o vardu. Kai neteko savo biologinių tėvų taip anksti, nenuostabu, jog formuojantis Max`o autoritetams ant pjedestalo užkėlė įtėvį, kurio tvirta valia, aštriu protu bei griežtai puoselėjamomis tradicijomis nepaprastai žavėjosi.
Kadangi su Raven nusprendė labai anksti žengti į suaugusiųjų pasaulį, po keleto „susimylėjimų“ prisišaukė gandrus. Nuo įsipareigojimų nebėgo į krūmus. Priešingai, suvokė, jog dabar Raven jam bus tik dar labiau svarbesnė. Priešingai nei veik absoliutinė dauguma stipriosios lyties atstovų, Erikas net paauglystėje demonstravo kone mistinę intelektualinę brandą ir šešiolikmečio būsimo tėvelio statusą priėmė ne tik su derama atsakomybe, bet ir džiaugsmu.
Nesuspėjęs užbaigti vidurinės, įstojo į Dresdeno „Offizierschule des Heeres“ karo mokyklą, kartu su savimi į svetimą miestą nusitempęs ir mylimąją su dvimete dukra. Tais pačiais metais pasikeitė savo vardą ir oficialiai tapo Eriku Lehnsherr`iu.
Grįžęs iš kariuomenės, įgijęs nepranokstamos patirties (kariuomenė neabejotinai užgrūdina) bei fizinių jėgų, visų pirmiausia susirado savo biologinių tėvų žudiką ir jam padarė lygiai tą patį, ką jis jojo tėvams. Nepamiršęs ir savo nuostabios tetulės, neįtikėtinai išmoningai saldinusios ir taip vajė kokią saldžią vaikino dalią įsibrovė į šiosios namus, kone kaktomuša susidurdamas su George Stark`u. Vyrukai žinoma susirėmė, tačiau kuomet išsiaiškino, jog judviejų tikslai šiuo atveju sutampa, drauge pakamavo harpiją Adelaidą bei gurkšnodami brangų viskį ir mėgaudamiesi kubietiškais cigarais stebėjo kaip šioji nusibaigia. Tokia pažintis tiesiog negalėjo baigtis blogai, todėl du jauni vyrai netruko susibičiuliauti taip, kad esamuoju laiku Erikas George galėtų drąsiai pavadinti savo broliu. Tą pačią keistai netikėtos sandūros dieną išsiaiškino, jog Adelaida nepabūgo užveisti Berlyne keleto viešnamių, o kratydamasi konkurentų, nesėkmingai pabandžiusi pašalinti George (šis prieš emigruodamas į Ameriką bandė sukti savo nusikalstamą lizdelį Europoje) iš „rinkos“ užsitraukė minėtojo rūstybę. Tik po kelių mėnesių po tetulės mirties išsiaiškino, idant ši pati jaunystėje už pinigus leisdavo vyrams pakaišiot. Erikui nebuvo aktualus Adelaidos viešnamių likimas, todėl šiuos perdavė George, pats susigražindamas visą velionės iš Lehnsherr`ių išgrobtą turtą, kuris šiaip jau iškart po Sofios mirties turėjo atitekti jųjų įsūniui. Pagaliau galėjo suteikti Raven bei savo dukrai tokį gyvenimą, kokio jos buvo nusipelniusios.
Užbaigęs privalomą karinę tarnybą nesuko galvos ką veiksiąs toliau – nusprendė kopti karjeros laiptais kariniame dalinyje. Įtėvio reputacija veikė meškos paslaugos principu. Erikui pakako tik sekti šviesaus atminimo Lehnsherr`ių šeimos galvos pėdomis.


▪ CHARAKTERIS. Erik‘as - stipri, įdomi ir turtinga savo vidumi, taip pat jautri, supratinga, tačiau natūrali asmenybė. Šaltų nervų, skvarbaus proto. Turi išpuoselėtą garbės bei savivertės suvokimą. Atsargus ir nepatiklus. Sentimentalokas ir patriotiškas. Tradicinių pažiūrų. Nuosaikus. Ambicingas. Pragmatiškas ir konservatyvus. Disciplinuotas, valingas, kantrus ir užsispyręs. Labai ištvermingas. Sąžiningas, paprastas ir patikimas kaip japoniškas automobilis. Akiratyje labiausiai šmėkščiojantys charakterio bruožai: garbės troškimas, pastovumas, teisingumas, organizuotumas. Turi puikią intuiciją. Pasižymi užsispyrimu, savivale, punktualumu ir praktiškumu. Geba dirbti ypač sunkius darbus žinodamas, kad pasisekimas užtikrins materialinę gerovę. Truputį savimyla. Visą gyvenimą yra krečiamas siekio nuveikti ką nors ypatinga. Protą laiko aukščiausiu privalumu. Labai monogamiškas (Raven ne tik jam tinka tobulai, tobulai, tobulai, bet joje įžvelgia ir rūpestingą savo dukters motiną, ištikimą draugę, aistringą sekso partnerę lovoje, be to ji pagarbi, ištikima, stropi bei galinti lengvai pašalinti dienos stresus, todėl savo žmonai yra absoliučiai atsidavęs). Vien tik fizinio pasitenkinimo jam maža. Sekso nesupranta be psichologinių išgyvenimų. Nenukrypdamas nuo kelio kopia į viršūnę ir nesibaimina jokių kliūčių. Pareigas vykdo labai atsakingai, nieko neužmiršta, viską sudėlioja į lentynėles. Perkalbėti jį galima tik loginiais ir rimtais įrodymais. Labai vertina atvirumą. Aštrialiežuvis, kuriam gyvenimas yra neišsenkantis džiaugsmo šaltinis, o seksas - pati nuostabiausia misterija. Lengvai išsisuka iš bet kokios, netgi labai sudėtingos situacijos. Labai gerai moka sukelti ramaus ir nuolankaus žmogaus įvaizdį.
Eriko atvirumas bei teisingumas priverčia pasitempti ir kitus. Tikslumo reikalauja iš visų. Iš prigimties jis greičiausia ekspansyvus žmogus. Jam labai patinka, kai kiti reiškia jam meilę ir pasitikėjimą. Užgrūdintas tiek darbo, tiek kariuomenės. Pasižymi stipria energija. Geras šeimos vyras, tėvas ir rūpinasi namiškiais, tačiau tik po to, kai visi darbai atlikti.
Jam labai svarbu būti pripažintam. Erikas atsakingas ir jei pasako, tai ir padaro. Tačiau niekada neleis, kad jam įsakinėtų. Vienas puikiausių Lehnsherr`io bruožų - nepaprastas išsiauklėjimas ir sugebėjimas valdyti save. Jis seksualus, bet jo poreikiai riboti, nemėgsta įvairovės, eksperimentų. Nuotaiką pasikelia šveisdamas lengvus, kvapnius patiekalus.
Nelinkę kalbėti apie save, paleisti į darbą savo žavesį jam – nesolidu. Erikas geba pakilti aukščiau pasaulio tuštybės. Jis nedemonstruoja savo pranašumų, tad aplinkiniams gali susidaryti klaidingas įspūdis, jog tokių ir neturi. Artimiau pažinus vyrą nuomonė iš esmės pasikeičia. Jis tyliai, nekrisdamas kitiems į akis skinasi kelią link aukštumų – tiek dvasine, tiek materialine prasme. Netuščiagarbis, turi daug vidinės energijos, o jo atkaklumas leidžia užtikrintai pasiekti tai, ko trokšta. Didelis realistas su esmės matymu. Sąžiningumas, savarankiškumas ir dorumas jam yra savaime suprantami dalykai. Eriku galima visiškai pasikliauti, ir jei jis kartą ką nors pažadėjo, būtinai ištesės. Jam būdingas griežtumas ir nenuolaidžiavimas, kurie nukreipti ne tik prieš kitus, bet ir prieš patį save. Jis reiklus ir nedovanoja už klaidas. Iš šalies atrodo ramus, santūrus ar net bejausmis, bet jo viduje jausmai gali būti iki kraštutinumo intensyvūs. Rimtai priima savo įsipareigojimus, jis stiprus ir rūpestingas.
Nesibaido sunkaus darbo, moka užsidirbti pinigų, juos kaupti ir investuoti. Nors užsispyręs, bet neagresyvus. Turi gerą atmintį, subtilų intelektą ir nepasotinamą žinių troškimą. Sunkiai įveikiamas priešininkas debatuose. Savo argumentais ir retorinėm vingrybėm gali įvilioti oponentą į loginius spąstus. Geriau jaučiasi su keletu artimų draugų nei didelėje kompanijoje. Itin lojalus. Jo uždarą ir melancholišką būdą kompensuoja stulbinantis humoro jausmas. Nekrečia kvailų pokštų, jo komiškumas šaltas ir ironiškas. Gali vengti naujų pažinčių, nes bijo nežinomybės ir yra truputį drovokas.
Laimingos, ilgametės santuokos receptas? Visiškas pasitikėjimas vienas kitu. Niekada nespaudė savo partnerės. Be to, nespėja jie vienas kitam ir atsibost, nes matosi gerokai rečiau nei galėtų. Ko gero Raven jau susitaikė su mintimi, kad Erikui darbas – aukščiau visko. Jiedu leidžia vienas kitam užsiimti savo reikalais, išvykti. Suteikia vienas kitam erdvės ir laisvės. Žodžiu, jie visiškai nevaržo vienas kito.


▪ MINUSAI: Didžiulis materialistas. Pinigus jis sieja su saugumu, kuris jam labai svarbus. Demonstruoja skeptišką požiūrį į naujoves. Yra ganėtinai drovokas. Beprotiškai kerštingas. Užlipk jam ant kojos ir jis tau nupjaus ją su „drūžba“. Spjauk jam į veidą ir jis pratrauks taviškį per „tarką“. Stok jam skersai kelio ir jis nusagstys tą kelią tavo paties organais. Pridaryk jam rimtų problemų ir gausi kelialapį pas Michael`ą Jackson`ą pasimokyt mėnulio eisenos. Tiki, jog kad ir ką bedarytų, tai yra visiškai teisinga. Dėl savo konservatyvumo ir nenoro rizikuoti, kartais praleidžia gerą progą. Gali jaustis be galo laimingas arba pulti į juodžiausią neviltį. Jam geriausia yra tik pakankamai gerai ir dėl to kyla pavojus, kad su savo dideliais reikalavimais užblokuos pats save. Pareigos jausmas ir didžiulė varanti jėga turėti valdžią reiškia, kad daugiau dėmesio skiria darbui nei romantikai.

▪ KITA INFORMACIJA: kaip žinia, Petrikas paliko Erikui atitinkamą žymę. Net neketindamas nešiot ant savo kūno inicialų galvijo, žiauriai nužudžiusio jo tėvus, „panaikino“ juos prisispaudęs iki raudonumo įkaitintą peilį. Retkarčiais išgerti alkoholio Lehnsherr`iui tiesiog būtina (gero vyno), nes tai padeda atsipalaiduoti ir taip jau įsitempusiam jo organizmui. Turėjo dvi sekso partneres: savo žmoną ir ranką. Kasdien skiria laiko meditacijai, kad suvaldytų savo emocijas. Labai daug rūko: tiek cigaretes, tiek cigarus, tiek pypkes, tiek kaljaną. Nevalgo sunkaus, riebaus maisto. Tiesą pasakius, renkasi sveikus, lengvai virškinamus patiekalus. Neišsiverstų be vaisių. Visiškai nevalgo mėsos. Laisvai kalba vokiečių, anglų bei prancūzų kalbomis ir asmeniškai mokosi rusų, lenkų kalbų.

▪ VEIKĖJO VEIDAS BELONGS TO... Michael Fassbender

___________


Atgal į viršų Go down
 
Handsome shark
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: