BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Mikey Way

Go down 
AutoriusPranešimas
Mikey Way

avatar

Zodiac : Virgo
Age : 38
Miestas : Brooklyn, New York
Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2011-05-07

RašytiTemos pavadinimas: Mikey Way   Sk. 05 15 2011, 15:46Michael James Way
So hold on tight and don't look back
I'll find you when the sun goes black-----01. Pilnas vardas, pavardė. Mikey Way


02. Pravardė ar galbūt netgi pravardės. Turų metu grupė sugalvojo jam pravardę - The Wheeze, bet šiaip visi į jį kreipiasi Mikey.


03. Gimimo data. Dabartinis veikėjo amžius. 1980m. rugsėjo 10d. Dabar yra trisdešimties.


04. Iš kur kilęs ir kur šiuo metu gyvena: Gimė ir augo Niuarke, Naujajame Džersyje, vėliau kurį laiką glaudėsi vakarinėje pakrantėje, o dabar gyvena Brukline, arčiau brolio bei grupės.


05. Seksualinė orientacija. Kad ir kaip būtų skaudu visiems jo ir Wentz romanų rašytojoms, užkietėjusiomis fanfiction.net aukintojoms, Mikey domisi tik moteriškosios lyties atstovėmis.


06. KITA INFO:

Mėgstamiausios grūpės yra Anthrax, The Smashing Pumpkins, Beastie Boys, Iron Maiden, The Misfits. Neįsivaizduoja savo gyvenimo be iPod'o, nuo kurio daugiau ar mažiau yra priklausomas. Mėgstamiausias patiekalas yra sušis, ir galėtų jo suvalgyti tiek, kiek pats sveria. Dievina pigius siaubo filmus, yra kiek keistokas ir neretai tiesiog nusišneka. Savo egzistencija jau kurį laiką sėkmingai palaiko maukdamas kavą, bet nėra tiek nuo jos priklausomas, kaip vyresnysis brolis.


07. Šeima. Be jokios abejonės, tėvai - Donald ir Donna Lee Way bei vyresnėlis brolis Gerard'as.


08. Priešai. Kadangi yra žmogus, nesikišantis į ne savo reikalus bei perdaug neįsišokantis, dažniausiai sutaria su dauguma žmonių. Pats netoleruoja savanaudžių ir melagių, o nenuoširdžių žmonių baidosi kaip maro.


09. Dabartinė veikla. Yra grupės "My Chemical Romance" bosistas.


10. Veikėjo tikslai. Toliau tęsti muzikinę karjerą, bei mėgautis gyvenimu, kol sveikata duoda.


11. Apibūdinkit charakterį. Yra tylenis, dažniausiai paskendęs komiksuose, video žaidimuose ar muzikos pasaulyje. Nors daug kas jį laiko kiek nesubrendusiu, visgi yra tiek grupės, tiek pažįstamų dvasinis gidas, į kurį neretai kreipiasi pagalbos gyvenimo klausimais. Nemėgsta būti dideliose kompanijose ir laiką mieliau leidžia nedideliame gerų draugų burelyje.


12. Šiek tiek gyvenimo istorijos. Gimė ir augo Niuarke, dirbo knygų parduotuvėje, vėliau "Eyeball Records". Augo rajone, kur vyko daug nusikaltimų, tad į lauką išeidavo labai retai. Vidurinėje nebuvo populiarus, o dėl keistoko charakterio turėjo mažai draugų. Užtat turėjo ką veikti - nelegaliai pardavinėjo Disnėjaus filmus, kad galėtų nusipirkti bilietus į The Smashing Pumpkins koncertus. Vėliau dirbo knygų parduotuvėje, įrašų kompanijoje, o norėdamas pakliūti į brolio grupė išmoko groti bosine gitara. Dėl tos pačios grupės metė koledžą, o per pirmuosius koncertus blankiai pamena, nes prieš kiekvieną pasirodymą daug gėrė, kad įveiktų scenos baimę. Pirmaisiais grupės gyvavimo metais, atsidūrė ir ilgą laiką gyveno Los Andžele, užmezgė neilgą romaną su brolio drauge Audrey, bet vėliau paskyrė laiką muzikai bei turams.


13. Išskirtinės išvaizdos ar/ir charakterio detalės, fiziniai parametrai (ūgis, svoris). Siekia 178cm, o svoris dažnai kinta priklausomai nuo veiklos. Yra trumparegis, todėl iki 2006 nešiojo akinius(kurie buvo tapę didele įvaizdžio dalimi), bet pasidarė operaciją ir dabar akuliorų tampytis kartu nebereikia.


14. Kita informacija (tai, ką pabrėžti dar norėtumėt, bet kas į visų viršutinių grafų kontekstą nesutalpinama). Kitaip, nei daugelis mano, Mikey neserga astma.


15. Fobijos (jeigu tokių randasi). Bijo didelių vandens telkinių, ryklių, uždarų patalpų.
TEMPLATE BY BREE OF ATF, SDS, AND CAUTION!

___________
Atgal į viršų Go down
 
Mikey Way
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: