BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 MadeInRussia

Go down 
AutoriusPranešimas
Tanya Freemont
What's the point of doing something good if nobody's watching?
avatar

Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 59
Join date : 2011-05-02

RašytiTemos pavadinimas: MadeInRussia   Antr. 05 03 2011, 08:29


  Pilnas vardas, pavardė Tatyana "Tanya" Freemont.
  Pravardė ar galbūt netgi pravardės Made In Russia, Red-Haired, snap. Vardo išreiškimai: Taniūša, Freemind, Tatiuška.
  Gimimo data. Dabartinis veikėjo amžius spalio 2. Dabar keliauja 37-us metelius.
  Iš kur kilęs ir kur šiuo metu gyvena Tėvas - rusas, mama gryna amerikietė. Apsistojusi Brukline.
  Seksualinė orientacija Tiesi kaip ViaBaltica automagistralė.

  KITA INFO:
  Patinka išeit su savo "aparatu" ir visą dieną negrįžt, pliauškinant kadrus iki kol pasirodo "senka baterija" įspėjimas; jos plaukų spalva, kurios nesikeistų už jokius pinigus; laisvi drabužiai; ekologija; namų tvarkymasis su įjungta muzika visu garsu; dainavimas duše; sėdėjimas ant sofos su kibirėliu ledų ir romantinių filmų žiūrėjimas; ilgos vintažinės suknelės;
  ∙ Nepatinka netolerantiški žmonės; atsikalbinėjimai; savo nuomonės kišimas; darganoti orai; kai visi žino kažką, ko nežino ji pati, ir, svarbiausia, niekas jai nieko nesako; ilgų ir klaikiai nuobodžių moralų; supermegafoxyawesomehot vyriškiai, nes dažniausiai prie jų pasirodo visiška "dumb", kas jai, galbūt, labiausiai nepatinka.
  Privalumai Be to, kad yra nepakeičiama fotografė, Taniuška nepralenkiama "smegenų pudrinimo" specialistė (lol) Privalumu laiko natūraliai rusvus savo plaukus, aristokratiškai šviesią odą.
  Abstinentė ir vegetarė.
  Silpnybės Liūdnai nuostabios vyriškosios lyties asmenų akys; komplimentai; nesveikai sveikas noras dūmyti nors ir kiaurą parą; 9-to dešimtmečio muzika;
  Keistenybės/įpročiai gana užmarši, tačiau žmonių veidus atsimena be priekaištų. Sunkiau prisiminti, kur prieš penkias minutes pasidėjo mobilųjį telefoną. Namuose nėra nei vieno veidrodžio (išskyrus vonioje), nes pastarasis daiktas keistai ją veikia.
  Šeima neperseniausiai avarijoje žuvusi jaunesnioji sesutė Ana. Gimdytojos neprisimena, nes tėvas pasakojo, jog mirė gimdydama.
  Priešai Tanya visiškai nepropaguoja prieš įstatymą žengiančių žmonių, taip pat įkyrių dviveidžių ir manipuliatorių. Ratu aplenkia gatvėje sutiktas "lėles", kurių natūralaus veido nė su žiburiu nerasi. Neapkenčia benamių, alkoholikų ir narkomanų.
  Dabartinė veikla Fotomenininkė.
  Veikėjo tikslai Konkrečių tikslų neturi, nes šis sąrašas jai keičias kas penkiolika minučių. Pagrinde nori ir siekia, kad josios fotografijos būtų kuo natūralesnės, tad tam pasitelkia kuo nuoširdesnius ir įvairesnius asmenis.
  Apibūdinkit charakterį Visiška gerietė iš romantinio kino filmo. Vėjavaikiška, su ja niekada niekam nebus nuobodu. Itin lengvai bendraujanti su vaikais. Taikos pasaulyje skelbėja, visus apakinanti savo šypsena ir tiesmukumu. Nesivaržo pažindintis su naujais žmonėmis. Plepi, niekad nenustojanti čiaukšėti, kol niekas jos nesustabdo. Dažnai "įsisvaigsta" į kažką taip stipriai, kad nebemato nieko aplinkui. Myli pačią meilę, t.y. žavisi įsimylėjimo procesu (tuo kvapo užgniaužimu, drugeliais skrandyje ir pan.).
  Šiek tiek gyvenimo istorijos Tanya Freemont gimė jau Amerikoje. Nors pradėta buvo šaltame ir žvarbiame Sankt Peterburge. Apie motiną žino nedaug. Tik tiek, kiek girdėjo iš tėvo ir kitų giminaičių pasakojimų. Aukdama, Taniūša pamilo nedidelę dėžutę, vadinamą fotoaparatu. Pati nesibaimina sakyti, jog turi įgimtą talentą pyškinti geriausius kadrus ir šiuo talentu nustelbia visus aplinkinius. Paauglystė merginos buvo sunki. Gyvendama be motinos, Tanya išmoko būti dvasiškai ir fiziškai stipresnė. Mergina dievina laisvę ir nepriklausomumą nuo nieko. Prieš pusmetį iš San Francisko, Tanya persikėlė į Brukliną. Ji iš prigimties keliautoja, nenustovi vietoje.
  Išskirtinės išvaizdos ar/ir charakterio detalės, fiziniai parametrai Tanya iš aplinkos išsiskiria savo natūraliais ugniniais plaukais ir visad besišypsančia fizionomija. Yra 172 cm. ūgio ir 54 kg svorio.
  Kita informacija *
  Fobijos Bijo įvairiausių įsipareigojimų.
  Veikėjo veidas belongs to... Nicole Freakin’ Kidman.

  ŽAIDĖJAS
  Kas manęs nepažįsta? (rofl) Ku-Urtė, svirpliukas, UMM ar tiesiog Urtė. RP’inu jau 2-us metelius ir vis labiau lavinu fantazija tokiuose dalykuose.
Atgal į viršų Go down
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: MadeInRussia   Antr. 05 03 2011, 11:09

Uuuurte, neįsivaizduoji, kaip man patinka šitas tavo naujai iškeptos veikėjos aprašymas!
Tokia unikali ji, pasižymi tuntu savybių, kurios dar nė vienoje kitoje novelėje nešmėžavo ^^
Be to primena Diane Arbus ir TĄ filmą...
Užmušiu tave, jei nesireikši ir nesilankysi :D
Atgal į viršų Go down
Tanya Freemont
What's the point of doing something good if nobody's watching?
avatar

Miestas : Bruklinas
Pranešimų skaičius : 59
Join date : 2011-05-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: MadeInRussia   Antr. 05 03 2011, 11:15

Awww! Man patinka eit prieš srovę xD nusibodo tos bitches, kuriom apsimetinėjau xD šita labiau į mane, tad viskas bus normaliai xD
O dėl Diane, tai gana tiesa XD Šiek tiek užkabinau jos personažą, kad būtų lengviau lygiuotis ir laviruot ateityje xD
Atgal į viršų Go down
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: MadeInRussia   Antr. 05 03 2011, 11:25

Man dabar tas pats :DD Žinai, persilaužymo stadija, bo užpiso kažkaip primetinėt paskutinius išgamas ir t.t. :D
I c, kad užkabinai tik šiek tiek, nes Arbus filme buvo emo biškį, o šita smagi, veizau į animaciją tavo parašo sekcijoj ir noriu taškytis! :D
Žodžiu, bandysiu užlaikyti tave čia forume, jei tik nesugalvosi nesilankyt (ir aš viską suspėsiu :D) ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: MadeInRussia   

Atgal į viršų Go down
 
MadeInRussia
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: