BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Letha Crewe

Go down 
AutoriusPranešimas
Letha Crewe

avatar

Zodiac : Cancer
Age : 29
Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2011-04-25

RašytiTemos pavadinimas: Letha Crewe   Pir. 04 25 2011, 20:47


Pilnas vardas, pavardė: Letha Crewe.
Pravardė ar galbūt netgi pravardės: L, Lee, bet pravardės naudojamos labai retai - kai kuriems priimtiniausia ją vadinti vardu arba pavarde.
Gimimo data. Dabartinis veikėjo amžius: Gimė 1988-07-05. 22 metai.
Iš kur kilęs ir kur šiuo metu gyvena: Gimė ir augo Brukline.
Seksualinė orientacija: Oficialiai L yra heteroseksuali, bet padauginus alkoholio kuo tik žmogus nesusižavi.
KITA INFO:
∙ Patinka vietos, kuriose galima nusipirkti įvairiausių vintage stiliaus rūbų, aksesuarų; dievina tokio pat stiliaus batus (ypač aukštakulnius). Patinka karšti, nestiprūs alkoholiniai gėrimai, jaučia priklausomybę greitam šlamštui maistui. Mėgsta alpinizmą ir beprasmį važinėjimąsi viešuoju transportu.
∙ Nepatinka futurizmas, tokio stiliaus apranga ir interjero/eksterjero detalės; taip pat didelio žavesio nejaučia kaimo bei menkai apgyvendintoms vietovėms.
∙ Privalumai: puikiai moka saugoti paslaptis ir pakankamai gerai gaudosi informacinėse technologijose.
∙ Silpnybės: minėtasis junk-food'as, išmanusis senis iphone, įvairūs egzotiški kvepalai ir jų skleidžiami kvapai, jos pačios rankomis susuktos cigaretės.
∙ Keistenybės: kiekvieno ryto 10 valandą (nei anksčiau, nei vėliau) valgo pusryčius ir iš karto po jų susisuka cigaretę.
Šeima: Turi tėvus, išsikrausčiusius į Europą - su jais ryšį palaiko retai. Broliai, seserys dar neaptikti.
Priešai: Nėra labai išranki žmonėms, bet ryšių su homofobais ar pasipūtusiais, save pervertinančiais asmenimis turėti nelabai nori.
Dabartinė veikla: Užsiiminėja visokiais niekais - tai pozuoja premjerose ar žurnaluose, kartais straipsnį apie madą parašo, pasirašo ir kaip pritariančioji dainininkė.
Veikėjo tikslai: Daugiau nei vieną kartą pasivaidenti visuomenėje, i suppose.
Apibūdinkit charakterį: Aktyvi, energinga ir draugiška, nors inciatyvos besiima retai. Prie nepažįstamų elgiasi santūriai, prie draugų visiškai nesivaržo ir neslepia ydų. Ne visada galvoja apie tai ką daro, į ateitį žiūri retais atvejais. Mėgsta socialinį gyvenimą, buvimas pačiai su savimi didelio žavesio nekelia.
Šiek tiek gyvenimo istorijos: Letha gimė Brukline, mažame bute, nelabai turtingoje šeimoje. Buvo vienturtė, mokymosi įstaigose nepatyrė įpatingo dėmesio, bet nebuvo ir atstumtoji. Smegenis turėjo puikias, talentą muzikai ir mados jausmą taip pat. Paauglystėje turėjo keletą pamišimų dėl punk-rock'o grupių. Kadangi buvo aktyvi ir nesidrovėjo lipti per galvas iki išsvajoto tikslo, sugebėjo įvairiais darbais palengvinti sau gyvenimą ir dalyvauti kultūriniame NY gyvenime. Dar būdama nepilnametė sugebėjo užsidirbti nemažai pinigų "vergaudama" savo dievaičiams (taip, buvo nagla ir iki tokio lygio) ir galų gale sugebėjo nusipirkti šiokį tokį butą kitame Bruklino gale, kur dar dabar gyvena. Keletas įtakingų draugelių, keletas romanų su tinkamais vyrais ir Crewe gerai įsitvirtino mieste. Buvo aprūpinta tiek finansų, tiek socialinio gyvenimo atžvilgiu, net žurnalistiką baigti sugebėjo ir menkam laikraštyje darbą gavo. Gyvena ir toliau.
Išskirtinės išvaizdos ar/ir charakterio detalės, fiziniai parametrai: Turi auskarą vienoje nosies šnervėje, ausyse skylių nebeskaičiuoja. Ant kūno galima aptikti nemenką tatuiruočių įvairovę, daugelis gerai matomose vietose. Nėra aukšta, tesiekia 158 cm. Sveria irgi menkai - apie 50 kg.
Kita informacija: ...
Fobijos: Baimė atviriems vandens telkiniams, kosmoso begalybei ir vorams dar vis gadina gyvenimą.

Veikėjo veidas belongs to... HANNA BETH.

ŽAIDĖJAS
Turbūt neprisimenat/nepažįstat, bet prisistatinėju kaip Lior. Čia veikėjų buvo ne vienas, visi begėdiškai žlugo ir tiesiog nelipo. Role Play pasaulyje maluos ~3 metus.


Paskutinį kartą redagavo Letha Crewe, Antr. 04 26 2011, 17:49. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Letha Crewe   Pir. 04 25 2011, 20:56

Aww yeah, bus veiksmo su šita lėlyte ^__^

___________
Atgal į viršų Go down
Roxanne Varlow

avatar

Pranešimų skaičius : 363
Join date : 2011-01-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Letha Crewe   Pir. 04 25 2011, 20:57

Lior! Kaip fainai tave vėl BD matyt (sun)
Atgal į viršų Go down
Letha Crewe

avatar

Zodiac : Cancer
Age : 29
Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2011-04-25

RašytiTemos pavadinimas: Re: Letha Crewe   Pir. 04 25 2011, 21:00

Gie, can't wait for it! :DD
Pat, yep, ta diena atėjo, ir man smagu :3
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Letha Crewe   

Atgal į viršų Go down
 
Letha Crewe
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: