BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Roxanne.

Go down 
AutoriusPranešimas
Roxanne Varlow

avatar

Pranešimų skaičius : 363
Join date : 2011-01-22

RašytiTemos pavadinimas: Roxanne.   Pir. 04 18 2011, 19:51

01. Pilnas vardas, pavardė: Roxanne Mylene Varlow.
02. Pravardė ar galbūt netgi pravardės: Dažniausiai vadinama įvairiais vardo trumpiniais, tokiais kaip Rox, R, Roxi, Anne arba Roxie. Retas kuris kreipiasi į ją pilnu vardu, nes ir ji pati dažniausiai prisistato kaip Rox. Savo antrojo vardo neslepia, todėl kai kurie draugai ar pažįstami ją vadina Mylene. Jeigu darbe tenka pristatinėti, vadina save Lindsey.
03. Gimimo data. Dabartinis veikėjo amžius: Tūkstantis devyni šimtai aštuoniasdešimt trečių metų, gegužės dvidešimt antra diena. Dvidešimt aštuoni metai.
04. Iš kur kilęs ir kur šiuo metu gyvena: Gimė ir augo Naujajame Džersyje, su tėvu ir mirusios pamotės dukra iš pirmos santuokos. Sulaukusi septyniolikos, Roxanne susitaupė pinigų ir persikėlė gyventi į NY.
05. Seksualinė orientacija: Straight. Nors paauglystėje buvo visokių nukrypimų, šiuo metu dairosi tik į vyrus.
06. KITA INFO:
∙ Patinka: Labai mėgsta tikrai stiprią, juodą kavą be cukraus, šokoladą ir beveik visus jo gaminius, vyną ir cigaretes kurias rūko tik retkarčiais, tačiau visada nešiojasi su savimi. Mėgsta dainuoti, groti gitara (savo instrumentų kambaryje gali pratūnoti visą dieną, jeigu tik turi didelį puoduką kavos). Nors gitara ir yra pagrindinis instrumentas kuriuo groja, Rox stengiasi nepamiršti ir kitų, kuriais išmoko groti dar vaikystėje. Puikiai valdo smuiką, pianiną, šiek tiek groja būgnais, tačiau labai minimaliai. Labai mėgsta odines striukes, aptemptas kelnes, ekscentriškus batus, įvairius aksesuarus. Mėgsta atrodyti iššaukiančiai, tačiau ne vulgariai. Ant scenos dažniausiai būna su kareiviškais batais, juos dažnai nešioja ir nekoncertuodama. Mėgsta kniedes, metalines apyrankes ir auskarus, tamsų makiažą ir tamsios spalvos nagų lakus. Jos spintoje dominuoja juoda spalva, tačiau Roxie nevengia ir ryškesnių detalių. Mėgsta vyšnių, šviežiai nupjautos žolės, odinių drabužių, benzino, senų knygų, gerų lūpų dažų kvapus.
∙ Nepatinka: Nėra religinga, bet nuvažiavusi į užsienį būtinai aplanko bažnyčias ir kapines. Tiesiog šiaip, nes įdomu. Yra tolerantiška, tačiau baisiausiai nemėgsta homofobų, neišsilavinusių ir visiškas nesąmones kliedinčių žmonių. Nemėgsta istorinių knygų, dokumentinių filmų, dar privengia klasikinės muzikos.
∙ Privalumai: Puikiai groja keliais instrumentais, gerai dainuoja, piešia ir yra komunikabili. Dažniausiai šypsosi, stengiasi su niekuo nesipykti.
∙ Silpnybės: Labai mėgsta skaniai pavalgyti. Dievina greitį ir dažniausiai jį viršija važiuodama automobiliu.
∙ Keistenybės/įpročiai: Yra siaubingai netvarkinga, namie daiktai išmėtyti kaip papuola. Kadangi savo bute Roxanne lankosi retai, (tiksliau grįžta tik permiegoti) nieko keisto, kad neskiria laiko tvarkymuisi.
07. Šeima: Roxanne augo tik su tėvu Nathaniel Varlow ir jo antros žmonos dukra iš pirmos santuokos. Motinos nepažinojo, nes ji mirė gimdydama. Kai Roxie buvo penkerių, tėvas vedė antrą kartą, tačiau ne itin sėkmingai. Antroji jo žmona sirgo depresija ir praėjus keliems metams nuo vestuvių pasikorė namo rūsyje.
08. Priešai: Roxanne dėl savo neblogo charakterio ir gero būdo priešų neturi ir stengiasi toleruoti visus, tačiau ne visada pavyksta, ypač tada, kai tenka bendrauti su homofobais, rasistais. Būtent tokių žmonių Roxie nemėgsta ir stengiasi vengti.
09. Dabartinė veikla: Turi nelabai žinomą grupę, su kuria groja klubuose ir baruose. Tą ji veikia vakarais ir laisvalaikiu. Tačiau pagrindinis pajamų šaltinis yra prekyba narkotikais. Šia veikla ji, žinoma, užsiima visai ne savo noru.
10. Veikėjo tikslai: Kadangi dabartine veikla Roxanne visiškai nesižavi, moteris nori susitaupyti pakankamai pinigų ir baigti užsiiminėti nusikalstama veikla. Nori, kad jos grupė išpopuliarėtų.
11. Apibūdinkit charakterį: Nors Roxie gali būti labai šalta ir nemaloni, bet dažniausiai daug šypsosi ir stengiasi džiaugtis gyvenimu, ką daryti sunku po visų dalykų, ką yra padariusi ir patyrusi. Beveik niekada nesiskundžia, nemėgsta savo problemų užkrauti kitiems ir tvarkosi su jomis pati. Nuo vaikystės yra labai savarankiška. Moka būti labai bjauri ir sarkastiška, perdėtai ir netgi suvaidintai dramatiška. Ne visada, tačiau kai nori, būna labai užsispyrusi ir kerštinga. Negali pakęsti neteisybės ir panašių dalykų.
12. Šiek tiek gyvenimo istorijos: Roxanne gimė ir augo Naujajame Džersyje, tačiau gyvenamąja vieta niekada nebuvo patenkinta. Jai nepatiko ją supantys žmonės, klasiokai, kurie iš jos šaipėsi dėl to, kad jos pomėgiai buvo visiškai kitokie nei jų, amžinai nervingas ir jos nesuprantantis bei nepalaikantis tėvas ir pasileidus įseserė, kuri į namus tempdavosi beveik kiekvieną sutiktą vaikiną. Visus metus praleistus su šeima, Roxie svajojo apie tai, kaip persikels į didelį miestą, galės studijuoti tai, kas jai patinka. Kai Rox sulaukė septyniolikos, suskaičiavo visas turimas santaupas, kurias kaupė nuo vienuolikos ir iškeliavo į NY. Apsigyvenusi Brukline, ji pradėjo studijuoti vaizduojamąjį meną. Kadangi studijos kainavo brangiai, nieko keisto, kad Roxanne ėmė ieškoti darbo, tačiau pasirodė, kad jį rasti nėra lengva, net ir tokiame dideliame mieste kaip Niujorkas. Gavusi pasiūlymą pardavinėti narkotikus, Roxanne svarstė tačiau suprato, kad nėra kitos išeities, jeigu nori išlaikyti save, sumokėti už butą ir mokslą. Kai baigė studijuoti, Roxie subūrė grupę. Šiuo metu vis dar dirba nekenčiamą darbą vakarais ir naktimis, laisvu laiku koncertuoja ar repetuoja, o dienomis piešia.
13. Išskirtinės išvaizdos ar/ir charakterio detalės, fiziniai parametrai: Ūgis - 173 cm, svoris - 56 kilogramai. Paprastai vaikšto suveltais plaukais, mėgsta su jais eksperimentuoti. Turi labai daug tatuiruočių ant rankų, kelias ant kojų.
14. Kita informacija: Nuo vaikystės užsiėmė labai įvaria veikla: lankė dramos būrelį, muzikos ir dailės mokyklas, gimnastiką. Stengiasi nevalgyti mėsos, tačiau nelabai sekasi.
15. Fobijos: Ne fobija, tačiau.. Nejaukiai jaučiasi būdama tamsoje, todėl ramiai miega tik su minimalia šviesele degančia koridoriuje. Kitas savo baimes yra sėkmingai įveikusi.
16. Veikėjo veidas belongs to... Lindsey Way.
Atgal į viršų Go down
Elizabeth Whitlock
I tried, but I lied.
avatar

Zodiac : Leo
Age : 28
Pranešimų skaičius : 238
Join date : 2009-07-01

RašytiTemos pavadinimas: Re: Roxanne.   Pir. 04 18 2011, 19:59

Awww, yeah. Welcome back, Pat. Novelė tai osum liek oposum!
Tikiuosi neatšoks fantazija su laiku ;D

___________
Atgal į viršų Go down
Roxanne Varlow

avatar

Pranešimų skaičius : 363
Join date : 2011-01-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Roxanne.   Pir. 04 18 2011, 20:01

Aww, danke :DD. Fainai grįžt pas jus, danke, kad atsitempei ^^
Tikėkimės :DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Roxanne.   

Atgal į viršų Go down
 
Roxanne.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: