BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Elizabeth Whitlock

Go down 
AutoriusPranešimas
Elizabeth Whitlock
I tried, but I lied.
avatar

Zodiac : Leo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 238
Join date : 2009-07-01

RašytiTemos pavadinimas: Elizabeth Whitlock   Kv. 04 07 2011, 23:22


Elizabeth Whitlock

hold on tight and don't look back

01. Pilnas vardas, pavardė. Elizabeth Whitlock.
02. Pravardė ar galbūt netgi pravardės. Liz, Lizzie, Blondie, Elle.
03. Gimimo data. Dabartinis veikėjo amžius. 1989m. rugpjūčio 21 dieną. Dabar yra dvidešimt vieneri.
04. Iš kur kilęs ir kur šiuo metu gyvena?): Gimė Niuarke, Naujajame Džersyje, trijų vaikų šeimoje, kurią augino vieniša motina. Baigusi dešimt klasių tiesiog išvyko į svajonių miestą – Niujorką, pradėti geresnio gyvenimo. Deja, daug pinigų neturėjo, o pragyventi buvo ypač sunku, tad apsistojo viename iš pigiausių, Kvinso, rajonų.
05. Seksualinė orientacija. Tiesi, visiškai. Nors prie jos ir kabinas panelės, dėmesį mėgsta tik iš vyriškosios pusės.
06. KITA INFO:
∙ Patinka. Komplimentai, lūpų dažai, vintage drabužiai, ilgos kojinės.
∙ Nepatinka. Kai prie jos lenda ar neduoda ramybės, nepagrįsta kritika, stresas.
∙ Privalumai. Pasižymi gerais socialiniais įgūdžiais, galėtų nesunkiai suvilioti patinkantį vaikiną, yra beprotiškai lanksti. Turi įgimtą talentą nuostabiai ruošti maistą ir kepti pyragus(:D).
∙ Silpnybės. Kava ir raudonas, pusiau saldus vynas.
∙ Keistenybės/įpročiai. Kai užsiima nelegalia veikla, visada nešioja juodos spalvos peruką. Niekada nedėvi žemų batų, nebent tai būtų šlepetės namuose.
07. Šeima. Motina, sesuo ir brolis.
08. Priešai. Nemėgsta nei vieno žmogaus, su kuriuo gyvena. Netoleruoja nesąžiningų, piktų ir šiaip blogos dūšios žmonių.
09. Dabartinė veikla. Diena mokosi, bando prastumti savo dizainus. Vakare/naktį pardavinėja narkotikus, kad sudurtų galą su galu.
10. Veikėjo tikslai. Uždirbti duoną ne iš nelegalios veiklos, bet iš kūrybos.
11. Apibūdinkit charakterį. Jautri, bet emocinga, ekspresyvi asmenybė. Žaisminga, mėgsta viliones, bet kai reikia susikaupti, būna labai rimta ir kartais net kiek valdinga. Kadangi stengiasi visiems būti gera, dažniausiai užsikrauna nereikalingų darbų, kurie ją tik nualina.
12. Šiek tiek gyvenimo istorijos. Gimė labai neturtingoje, vos besilaikančioje šeimoje, kurią išlaikė tik vyresnysis brolis su motina. Augant teko dalintis drabužiais su seserimi, įsivaizduoti, jog pasaulyje neegzistuoja skanesnis, brangesnis maistas, papuošalai ar kad ir paprastas modernus, mobilusis telefonas. Gyventi buvo be galo sunku, nes mokykloje, dėl socialinio statuso nebuvo populiarus vaikas, bet dėl charizmos ir užsispyrimo sugebėjo patekti į palaikymo komandą. Būdama trylikos pradėjo dirbti vietinėje kavinukėje ir taip ne tik padėjo šeimai, bet ir iš lėto susitaupė šiek tiek pinigų, kad galėtų pradėti naują gyvenimą. Vieną kartą ant staliuko, darbe radusi seną nuotrauką su Niujorko peizažu ir prierašu “Place, where dreams come true” ėmė svajoti apie būtent šį miestą, tad kai pribrendo reikalas išvykti, puikiai žinojo, kuria kryptimi trauks.
Nuo jaunystės mėgo piešti, bet savo aistrą atrado interjero dizaine. Viskas prasidėjo nuo vakarų, kai kartu su seserimi ant popieriaus lapų piešdavo svajonių namus, kambarius ar miegamuosius. Tuo metu kambarėlių paišymą paliko sau kaip hobį, nes norėjo rimtai susitelkti į sportą, bei gimnastiką. Deja, patirta rankos trauma sugriovė bet kokius planus siekti sportinių aukštumų, tad vos tik sugijo lūžiai, susikrovė savo brėžinius ir pasišventusi įgyvendinti svajonę ir tapti žinoma interjero dizainere šovė tiesiai į Niujorką.
Gaila, bet viskas nebuvo taip gražu ir spalvinga, kaip mergina įsivaizdavo ir vos tik atvykus į niekad nemiegantį miestą, Liz pečius prispaudė sunki dalia. Skurdas niekur nedingo, o tik dar labiau sustiprėjo ir kurį laiką net teko gyventi gatvėje, kai iš nuomojamo buto ją tiesiog išmetė. Jos laimei(ar nelaimei) šviesiaplaukę priglaudė vietos mafijos galva, pasiūlęs pastogę ir pajamų šaltinį manais į darbą jam. Tad taip ir prasidėjo dvigubas gyvenimas, kai dieną ši stengėsi prasimušti tarp dizainerių, o naktį pardavinėti narkotikus ir gyventi namuose, pilnuose įvairaus plauko nusikaltėlių, atmatų ir prostitučių. Ramybės tiesiog nebeliko.
13. Išskirtinės išvaizdos ar/ir charakterio detalės, fiziniai parametrai (ūgis, svoris). Sveria menką penkiasdešimt vieną kilogramą ir siekia metrą šešiasdešimt. Turi randą ant dešinės rankos, į liežuvį yra įsivėrusi auskarą.
14. Fobijos. Bijo, kad taip nieko ir nepasieks gyvenime, nuvils tiek save, tiek savo šeimą. Šiurpą kelia vien mintis apie tai, jog jos veikla gali iškilti į dienos šviesą.
+16. Veikėjo veidas belongs to... Miss Mosh.


Paskutinį kartą redagavo Elizabeth Whitlock, Sk. 04 10 2011, 21:47. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Elizabeth Whitlock   Kv. 04 07 2011, 23:34

Visų pirma tai šitas html`as viskas atrodo klasiškai. Nepompastiška, bet labai tvarkinga!
Bus įdomu veizot ką išdarinėsi su šita lady.
Oh, please, tik nebūk lazy :D
Atgal į viršų Go down
 
Elizabeth Whitlock
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: