BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Elena.

Go down 
AutoriusPranešimas
Elena Marié Satine

avatar

Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2011-02-26

RašytiTemos pavadinimas: Elena.   Št. 02 26 2011, 22:04

01. Pilnas vardas, pavardė: Elena Marie Elizabeth Satine. Paprastai Elle prisistato pirmaisiais dviem savo vardais, o trečiojo net ir giminės nežino.
02. Pravardė ar galbūt netgi pravardės: Scenoje yra žinoma kaip Satine, o draugai ir artimieji ją vadina Elle.
03. Gimimo data. Dabartinis veikėjo amžius: Gimė tūkstantis devyni šimtai aštuoniasdešimt penktųjų metų, lapkričio setpynioliktą dieną. Šiuo metu jai yra dvidešimt penkeri metai.
04. Iš kur kilęs ir kur šiuo metu gyvena: Manhetenas.
05. Seksualinė orientacija: Straight.
06. KITA INFO:
∙ Patinka: Elenai laabai patinka būti dėmesio centre, todėl mėgaujasi kiekviena akimirka, kai yra ant scenos. Nors ji nemėgsta švęsti gimtadienio, Marie labai patinka gauti dovanas ir visai nesvarbu kokia proga. Mėgsta papuošalus, batus, brangių firmų drabužius, kvepalus, jų retkarčiais gauna iš ištikimiausių gerbėjų. Dievina prabangą, tačiau dar kolkas negali sau jos leisti.
∙ Nepatinka: Negali pakęsti purvo ir įvairių nešvarumų, rankinėje nešiojasi dezinfekcinį skystį. Nemėgsta švęsti savo gimtadienio ir dėl šios priežasties jos gimimo datą žino labai nedaug žmonių.
∙ Privalumai: Sugeba išlikti rami įvairiose situacijose, moka įtikinamai kalbėti ir pasitiki savimi. Darbe itin praverčia neįtikėtinas lankstumas.
∙ Silpnybės: Tiesiog dievina baltąjį šokoladą, tačiau neleidžia sau per dažnai jį valgyti.
∙ Keistenybės/įpročiai: Rankinėje visada turi dezinfekcinį skystį ir dažnai juo naudojasi. Nuo pat vaikystės negali pakęsti savo gimtadienių ir juos sėkmingai ignoruoja. Labai mėgsta lankytis kapinėse, įvairiuose apleistuose pastatuose (ypač ligoninėse).
07. Šeima: Motina - Alice Blackwood. Itin keista moteris, turėjusi nesuskaičiuojamą daugybę fobijų. Mirė psichiatrinėje ligoninėje, kur atsidūrė Elenos dėka. Tėvas - Christian Ledger. Elle motinai atsidūrus psichiatrinėje, rūpinosi Marie, tačiau jai sulaukus penkiolikos mirė.
08. Priešai: Kadangi Elle norėdama gali būti labai bjauri, turi kelis priešus. Na ir dar turbūt yra jos nemėgstančių žmonių, apie kurių egzistenciją Marie net nenutuokia. Nemėgsta banalių, kvailų žmonių, su kuriais neįdomu bendrauti.
09. Dabartinė veikla: Šiuo metu dirba cirke ir meno galerijoje. Yra oro akrobatė ir visai neblogai piešia.
10. Veikėjo tikslai: Elena jau labai ilgą laiką stengiasi išgarsėti ir kolkas jai visai neblogai sekasi.
11. Apibūdinkit charakterį: Elenos nuotaikos labai greitai keičiasi, ji nenuspėjama ir spontaniška. Yra užsispyrusi ir paprastai gauna ką nori, kad ir kokie absurdiški tie jos norai bebūtų. Yra pakankamai tolerantiška ir labaai energinga.
12. Šiek tiek gyvenimo istorijos: Elena gimė Londono užmiestyje, prie kažkokio nedidelio ežero. Tėvas labai daug keliavo, todėl Marie labai daug laiko praleisdavo su psichiškai nesveika motina, kuri bijojo net ir vaikščioti gatve, nes buvo tvirtai įsitikinusi, kad jai ant galvos nukris pianinas ar atsitiks dar kokia nors nelaimė. Kai mama atsidūrė ligoninėje, Marie kurį laiką gyveno su tėvu, tačiau jis mirė nuo infarkto ir Elena išvavo iš gimtojo miesto. Atvykusi į NY ji kurį laiką buvo be darbo, tačiau kai ėmė trūkti pinigų, ėmė ieškoti darbo. Sulaukusi septyniolikos ji susipažino su Joe, kuris dirbo cirke. Gavusi ten darbą, Elle kaip ir Joe pradėjo vartoti narkotikus ir įklimpo į skolas, iš kurių iki šiol nesugeba išlipti, nes vis dar neuždirba tiek, kiek norėtų.
13. Išskirtinės išvaizdos ar/ir charakterio detalės, fiziniai parametrai: Paprastai Elena rengiasi ryškiais ir originaliais drabužiais, taip atkreipdama aplinkinių dėmesį. Didžiuojasi savo raudonais plaukais (jų atspalvis vis keičiasi) ir ryškiai žaliomis akimis. Yra ne itin aukšta - vos metro šešiasdešimt aštuonių centimetrų, tačiau yra labai liekna, sveria vos keturiasdešimt šešis kilogramus. Turi kelias nedideles tatuiruotes ant riešo, dešiniosios kojos ir nugaros.
14. Kita informacija: Septyniolikos vartojo narkotikus, tačiau sėkmingai metė.
15. Fobijos: Kadangi jos mama turėjo nesuskaičiuojamą kiekį fobijų ir tai Elenai baisiai nepatiko, moteris jeigu tokių ir turėjo, sėkmingai jų atsikratė, tačisu iki šiol kiek nejaukiai jaučiasi dideliame aukštyje ir ne itin mėgsta skristi lėktuvais.
Atgal į viršų Go down
 
Elena.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: