BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Madame LeFontaine

Go down 
AutoriusPranešimas
Evangeline LeFontaine
AMERICAN NIGHTMARE
avatar

Zodiac : Leo
Age : 33
Pranešimų skaičius : 1157
Join date : 2010-01-18

RašytiTemos pavadinimas: Madame LeFontaine   Sk. 02 20 2011, 02:11
01. Pilnas vardas, pavardė. Nuo gimimo iki ankstyvos paauglystės apturėjo Elenos Aranofsky vardą. Vėliau daug kartų keitė vardą, dėl savo būdo ypatybių turėjo jų kelias dešimtis, bet geriausiai yra žinoma Evangeline LeFontaine vardu.
02. Pravardė ar galbūt netgi pravardės. Angel, Evie, Eva, Angie, Eline.
03. Gimimo data. Dabartinis veikėjo amžius. 1984 rugpjūčio 6d. Evangeline dabar 26 metai.
04. Iš kur kilęs ir kur šiuo metu gyvena (Kvinsas; Bruklinas; Manhetenas)?: Turi didelį namą Staten Island’e, bet tąsosi po visą Niujorką kaip jai užplaukia. Metam į Manheteną, for that matter.
05. Seksualinė orientacija. Vis dar neišaugo iš to amžiaus, kai norisi pažaist su abiem, bet dažniausiai renkasi asmenis, su pagaliuku tarp kojų.
06. KITA INFO:
∙ Patinka. Dievina juodus drabužius, ginklus, pavojų, valdžią, istoriją ir technologiją. Taip pat pirmenybę teikia ir kūniškiems malonumams, dievina jausmą, kai prieš ją nieko negali padaryti.
∙ Nepatinka. Negali pakęsti kai nenusiseka planai, kai kas nors vėluoja, labai jautriai reaguoja į įvairius kvapus. Nekenčia pyplių, kitų apsisnarglėjusių pašlemėkų, nešvaros ant savo kūno.
∙ Privalumai. Yra išsilavinusi, turi keistą gebėjimą nepamiršti veidų. Lengvai įsimena informaciją, turi gerą fotografinę atmintį. Gaudosi technikoje, bio moksle. Dar vienas pliusas – lankstumas.
∙ Silpnybės. Neatsispiria potraukiui švaistyti pinigus prabangiems drabužiams, automobiliams ir baldams. Todėl neretai tenka pirkti naują namą, nes daiktai paprasčiau netelpa senuosiuose. Palaimą teikia ir jausmas, kai iš žmogaus atimi paskutinę viltį.
∙ Keistenybės/įpročiai. Eline visada šąla rankos. Kolekcionuoja velnias žino kiek ir kokių daiktelių pradedant paveikslais ir baigiant antikvariniais arbatos šaukšteliais. Jau nuo paauglystės užplaukia nepaaiškinamo elgesio bangos, kai tiesiog užsimaskuoja ir.. gyvena ne savo gyvenimą.
07. Šeima (akcentuojami svarbiausieji: broliai, seserys, tėvai ar vaikai). Tėvai: Tatyana ir Maksimilian Aranofsky. Turėjo seserį Mašą.
08. Priešai (arba charakteristika žmonių, kurių jūsų herojus negali, o ir nenori toleruoti). Tikriausiai visi pasaulio geruoliai ir šventieji. Be abejo ir tie, kuriems ji sugriovė(ir sugriaus) gyvenimus ir šiaip valdingų kalių netoleruojantys žmonės.
09. Dabartinė veikla. Le cough… verslininkė, jei norit ją taip vadint. Valdo iš tėvo paveldėtą naftos kompaniją, krūvas akcijų, kurių dalis viršija penkiasdešimties procentų įmonės akcijų ribą. Priklauso ne itin viešai grupei, valdančiai Amerikos pramonę ir prekybą. Tik dėl jos didžioji dalis Amerikos ir Europos gauna gėlą vandenį. Tą patį vandenuką tiekia ir trečiosioms šalims, bet pats buteliuose supilstytas H2O retai kada nukeliauja į nuskurdusias žemes dėl atitinkamų ir visiškai neteisėtų priežasčių.
10. Veikėjo tikslai. Užvaldyti pasaulį! Lulz, jk :D Nors šiaip iš dalies jo. Juk ji mirtų dėl valdžios. Žodžiu, visa esmė – kuo daugiau valdyti ir kurti planus ne viešai bendrovei ;D
11. Apibūdinkit charakterį. Yra nenuspėjama ir kiek psichuota. Tikriausiai turi per daug valdžios ir tai jai leidžia elgits kaip tik šauna į galvą. Bet ta valdžia užtarnauta sunkiu darbu, tad bet kokie argumentai lieka greit užginčyti, o tokių argumentų kelėjai nutildyti. Nors mėgsta viską apgalvoti, o ir galvoja tikrai neblogai, dažnai elgiasi impulsyviai. Greičiausiai turi susiskaldžiusią asmenybę, bet viešumoje, kaip Evangeline ji yra tikras serafimas nusileidęs ant žemės, nors naktį, kai dorieji žmogeliukai miega pasirodo tikrasis, po oda tūnantis velnias.
12. Šiek tiek gyvenimo istorijos. Gimė įtakingų rusų kilmės amerikietės ir ukrainiečio šeimoje, kurie valdė nemažą naftos verslą. Iki keturiolikos metų buvo pavyzdinga, protinga mergaitė, gaudavo tik gerus pažymius, lankė privačią mokyklą ir turėjo daugybe užsiėmimų, kurie jai sekėsi tiesiog puikiai. Bet vėliau kažkas pasikeitė, po mokyklos Evie tiesiog negrįždavo į namus iki vėlumos, kol galiausiai mokykloje visai nepasirodydavo. Kai tėvai sužinojo, kad ji bastosi po gatves su įvairiais chuliganais ir kitokiais nepavydėtinos reputacijos veikėjais, uždarė ją namuose. Deja, viskas buvo blogiau, nei gimdytojams atrodė – Angie visą laiką kūrė planą, kaip atimti iš tėvų turtą ir juos palikti tiesiog be cento. Viso laiko, kai buvo įkalinta namuose tikrai neiššvaistė vėjais ir praktikavosi tai, kas ją žavėjo, o ir ateityje būtų naudinga. Būdama šešiolikos metų sukonstravo bala žino kelintą bombikę, kuria bandė nugalabyt tėvą ir paveldėt jo auksinius, bes šitas išsikapstė ir gulėdamas beveik mirties patale išsižadėjo velnio neštos ir pamestos dukros. Žinoma, suprato Eline prie ko viskas eina ir papirko vieną iš seselių, kad senį galutinai nudaigotų, bet šįkart pavėlavo – Maksmilianas prieš užversdamas kojas spėjo perrašyti turtą jaunėlei dukrai Mašai. Toks sprendimas tikrai neprivertė Evos persti vaivorykštėmis, tad greit šeimos likimas tapo aiškus. Maša Aranofsky tragiškai žuvo avarijoje, sukeltoje girto vairuotojo, kuris buvo pasiryžęs net gyvybę paaukoti dėl vieno kito tūkstantėlio, o šios motina kažkaip tais mistiškai ar magiškai išprotėjo ir buvo pripažinta neveiksnia, nors ir vėliau nedaug ji ir tegyveno psichiatrijos klinikoje tarp baltų sienų ir durų be rankenų, kur jai kas dieną “dosnios ledi” užsakymu buvo leidžiami, taip vadinami, “marinamieji” vaistukai. Taip likusi vienintelė paveldėtojos giminaite Evangeline gavo visus šeimos uždirbtus pinigėlius, namus ir automobilius.
Vėliau, kai pribrendo prie tokio amžiaus, kai įstojusi į milijardnierių gretas sugebėjo patekti į “rimtesnių” žmonių ratą, susivokė, kad yra godumo vergė ir “apsiženijo” su įtakingu prancūzų magnatu – Benjamin LeFontaine, kuris nepraėjus nė dviems santuokos metais vėl mistišku ar magišku būdų žuvo tragiškoje lėktuvo avarijoje kartu su dar 150 žmonių. Našlė susikrovė tik dar daugiau turtų ir atrodė, kad visko gana, bet taip tikrai nebuvo. Ji, kaip taurioji, įvairioms labdaros organizacijoms padedanti piniguota moteriškaitė yra visiška priešingybė savo susikurtai blogietei, kuri juodojoje pasaulio pusėje yra kaip paties velnio mažoji sesutė.
13. Išskirtinės išvaizdos ar/ir charakterio detalės, fiziniai parametrai (ūgis, svoris). Išsiskiria nebent tik į pačia Lady Gaga nešančiu suvokimu stiliui ir madai. Sveria ne daugiau kaip 58 kilogramus, be batelių(kuriuos retai kada nusikrapšto nuo kojų) yra metro septyniasdešimt penkių centimetrų ūgio ir šiaip yra plona, tik papų dievas padavanojo kaip nekeista.
14. Kita informacija (tai, ką pabrėžti dar norėtumėt, bet kas į visų viršutinių grafų kontekstą nesutalpinama). Ka aš žinau, paaiškės čiuju per postus, jei netingėsiu rašyt ;D
15. Fobijos (jeigu tokių randasi). Nėr tikriausiai. Na nebent bijo prarast viską ką turi, o tai yra greičiausiai neįmanoma.
+16. Veikėjo veidas belongs to... (jei personažas reali asmenybė, tuomet nuo pastarosios prievolės esat išvaduoti). Kate Beckinsale


P.S. Novelę rašiau ilgokai nemiegojus, tad supraskit, kad visokio velnio galit atrast xD
Atgal į viršų Go down
 
Madame LeFontaine
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: