BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Lynn's BlackBerry

Go down 
AutoriusPranešimas
Ashlynn Scott
Don’t take life too seriously; no one gets out alive.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 36
Miestas : Queens, New York
Pranešimų skaičius : 5138
Join date : 2011-02-10

RašytiTemos pavadinimas: Lynn's BlackBerry   Št. 02 19 2011, 19:01

Spoiler:
 
Atgal į viršų Go down
Mila Kunis

avatar

Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2011-10-30

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lynn's BlackBerry   Sk. 11 13 2011, 00:46

Ring ring ring
Atgal į viršų Go down
Ashlynn Scott
Don’t take life too seriously; no one gets out alive.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 36
Miestas : Queens, New York
Pranešimų skaičius : 5138
Join date : 2011-02-10

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lynn's BlackBerry   Sk. 11 13 2011, 09:58

Vos dvi ar tris dienas nebuvo apsiėmusi jokios veiklos, kurios metu virš galvos grėsmingai kabėtų giltinės dalgis; ir per tą laiką spėjo rimtai suabejoti, kaip įstengs egzistuoti nenusižengdama jokiems įstatymams. Mažiausiai troško įsilieti į rutiną, kuria gyveno didžulis procentas Niujorkiečių. Pastarąsias dvidešimt keturias valandas įnirtingai suko galvą beviltiškai stengdamasi atsakyti į vieną paprastą klausimą: „Ką dabar veikti?” Deja, išganingasis atsakymas taip ir neapsireiškė.
Ant stalo svetainėje numestam BlackBerry pasiutus skimbčioti, refleksiškai pagriebia mobilųjį, tačiau trumpam sustabdo save prieš atsiliepdama - kad pažvelgusi į šviečiantį ekraną pamatytų, kam jos prisireikė. Perskaitytas žodžių junginys „nežinomas numeris” visiškai nenustebina. Josios „Gervuogėlėje” tebuvo įvesta vos keletas adresatų. Pirma mintis, šovusi galvon - veikiausiai skambina koks nors žioplys, nesupratęs ar nenorėjes suprasti tarp Didžiojo Obuolio nusikaltėlių pasklidusios žinios, idant Ashlynn Scott „atsistatydina”. Jau buvo sulaukusi panašių skambučių prieš keketą savaičių. Galimybė pasikeisti numerį viliojo vis labiau...
- Taip? - atsiliepusi ištaria vieną vienintelį žodį, laukdama balso, turinčio pasigirsti kitame laido gale.
Atgal į viršų Go down
Mila Kunis

avatar

Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2011-10-30

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lynn's BlackBerry   Sk. 11 13 2011, 12:39

Nors laukt ilga nereikėjo, tačiau tie keli pyptelėjimai Milai atrodė lyg amžinybė. O ką dabar ji turės pasakyti? Ne, šis žmogus tikrai jai padės, ji buvo visiškai tuo tikra, ji menkai ją pažinojo, tikriausiai pas ją jos paslaptis bus saugi ir šis nuotykis neatsilieps blogai jos karjerai. Pasigirdus tam moterišku balsui kitąpus ragelio Mila net atsikvėpė, tiesa balsas buvo kiek kitoks nei realybėje, bet ko ir norėti, tie telefonai juk taip iškraipo balsus.
-Natalie Jackson? Čia Mila, Mila Kunis, pameni?- pradėjo prisistatydama.- Aš neturiu daug laiko, pakliuvau į tokią bėdelę, esu centrinėje areštinėje, mane suėmė be pagrindo, o tu tikriausiai jau baigei teises studijas, prašau, pasakyk, kad man gali padėti..
Milos balsas nebuvo išgąstingas ar beviltiška skambėjo, ne, jis buvo ramus. Tačiau nuo minties, kad Milai teks nakvoti areštinėje šiurpuliukai keliavo visu jos kūnu. Svarbiausia ta, jog jei jai nepadės, ji privalės čia likti, nes skambučio teisės nebeturės.
Atgal į viršų Go down
Ashlynn Scott
Don’t take life too seriously; no one gets out alive.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 36
Miestas : Queens, New York
Pranešimų skaičius : 5138
Join date : 2011-02-10

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lynn's BlackBerry   Sk. 11 13 2011, 16:28

Įsitempia it styga bei nepatikliai primerkia akis išgirdusi pseudonimą, kuriuo nesinaudojo jau mažne metus - Natalie Jackson; šis jos „alter ego” neva buvo teisės studentė, tačiau laikui bėgant pasirodė esąs nebenaudingas. Bet tuojau pat atsipalaiduoja atpažinusi skambintoją. Ir kaip gi galėtų minėtosios neprisiminti?
- Mila? - visiškai bereikalingai atkartoja, greitosiomis mėgindama susiorientuoti situacijoje. Ilgai neužtrunka: žodžiai pradeda lietis savaime, primindami Ashlynn kaip puikiai ji moka improvizuoti ir kiek malonumo toji improvizacija teikia. - Žinoma, kad padėsiu tau. Už ką esi suimta ir ar sakei ką nors policijos pareigūnams? - užklausia greitai, mat puikiai žinojo tris dalykus; kiekvienas žodis yra įrašinėjamas, paskambinti tegalima vieną kartą IR pokalbio laikas smarkiai ribojamas. Kuo daugiau spės sužinoti dabar, tuo greičiau galės pagelbėti bičiulei. Aišku, jei šios įvykdytas nusikaltimas nėra, tarkim, vandaluškas įsilaužimas į svetimas valdas, žmogžudystė ar dar kokia baisybė. Visgi nuojauta sakė, jog čia turėtų būti paprasčiausias komiškas nesusipratimas. Dar kalbant galvoje jau kūrėsi veiksmų planas, o kūną užvaldęs jaudulys neleido ramiai drybsoti ant sofos; nejučia pašokusi ant kojų ir klausydamasi Kunis atsakymo, pradeda risnoti miegamojo link.
Atgal į viršų Go down
Mila Kunis

avatar

Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2011-10-30

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lynn's BlackBerry   Sk. 11 13 2011, 17:07

Mila net atsiduso išgirdusi Natalie balsą. Viena buvo ašku- jai tikrai padės ir nebėra ko bijoti. Mila tvirtai laikė prisispaudusi telefono ragelį sau prie ausies ir nepatikliai pažvelgė į paregūną stovintį šalia, kuris jau skaičiavo paskutines sekundes, kada galima kalbėti Milai.
-Taip sakau,- pagalvojo, kiek baisybių prisakė pareigūnams, bet Mila buvo tikra, kad visa ką pasakė ir įgyvendins, juk ji gan įtakinga tik pirmiausia reikia ištrūkti iš čia.- Mane suėmė neva aš apiplėšiau butą, kuris yra mano.. Žodžiu toks mano darbuotojas davė melagingu....
pypt pypt pypt... Pokalbis bagėsi nebaigus Milai ištarti paskutiniųjų žodžių. Mila nurijo seiles, pažvelgė į pareigūną, kurio šypsenėlė buvo tokia arogantiška... Dabar ji keliavo į kamerą, kur bus pasodinta prie visokių nusikaltelių, o juk ven jos rūbai kiek verti. "Paskubėk, oi paskubėk Natalie" kartojo mintyse Mila.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lynn's BlackBerry   

Atgal į viršų Go down
 
Lynn's BlackBerry
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Susisiekimas-
Pereiti į: