BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 He lives like a KING...

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Isabella Rodriguez
Yo soy tuyo
avatar

Zodiac : Virgo
Age : 28
Pranešimų skaičius : 399
Join date : 2011-07-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: He lives like a KING...   Tr. 01 04 2012, 19:24

Tikrai tikėjosi, jop tonis reaguos panašiai. Ir neabejojo, jei tai pasakytų kokiam bendraamžiui bičui, tai šis galbūt abstulbtų, bet švelniau. Tai tiesiogiai priklauso nuo amžiaus skirtumo, bent jau Bellos galvą. Į Tonį, keliaujantį kažko link, neužsižiūri. Dėmesį atkreipė tolėliau stovėjęs židinys, kuris, jei būtų užkurtas, tai patalpą padarytų daug jaukesnę ir ši ndatrodytų tokia atšąlus. Žodžiai, prilyginę Isabellos nekaltybę su kapitalistinio pasaulio pasigęstančių vertybių, plačiai vypteli, dar mėgindama iki galo likti atšąlusi.
- Gerai, atsiprašymas priimtas, - atsako, netrukdama visiškai atsileisti. Pasilenkus į priekį, pabučiuoja į vyro kaktą, nykščiu valydama likusią lūpų dažų dėmę, nors, praktiškai, šį jau "nuvalgė" Tonis keletą minučių atgal. Draugui staiga peršokus atgal ant sofutės, ant kurios taip patogiai šie bendravo, prisiglaudžia prie jo, padėdama galvą jam ant peties. Buvo šaunu, pasijautė taip pat, kaip ir prieš keletą savaičių ant vos ne byrančios sulankstomos sofos, po viena, siaurute antklode. Tai buvo kažkas TOKIO, ko paaiškinti net sau nesugebėjo.
- Greičiausiai taip, bet ir ne, - atsako susidurdama su Tonio akimis, antakius kilsteldama aukšteliau nuo įprastos linijos. - Ne tik nesutikau to, kuriam norėčiau TAI atiduoti, bet ir nejaučiau, kad to noriu, nesijaučiau pasiruošus. Bet, kadangi tu nesupranti net aiškiausių užuominų, - tiesiai šviesiai išsireiškia suimdama abiejomis rankomis Starko skruostikaulius, - tu esi tas, kuris man patinka, kuriam noriu atsiduot, su kuriuo noriu prarasti nekaltybę, - po prisipažinimo jausmingai įsisiurbia į jo lūpas, netrukdama į bučinį įtraukti liežuvį, kuris, kaip ir Rodriguez kojos salsos metu, malėsi neprastai.
Atgal į viršų Go down
http://tinyurl.com/5vzxjp7
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: He lives like a KING...   Pen. 01 06 2012, 23:19

Įdomu tai, jog Izabelės atleidimas Toniui buvęs svarbiu aspektu. Specialiai niekuomet nesielgia niekšiškai su merginomis, kurias net ir kuo įprasčiausiai bučiuodamas į lūpas ar įgalindamas tyrą kūnišką artumą jaučia malonumą. Dažniausiai prikiaulina atsitiktinai, įsisukęs į nesusipratimų verpetą, neperjungęs smegenų į ilgųjų bangų režimą, o, kad pilnai pajėgia visai nesąmoningai elgtis ganėtinai nesuprantamai tuo jau buvo galima šį vakarą įsitikinti.
Nesijudino iš vietos, kurį metą darydamas lygiai tą patį – raminamai glostinėjo Izės plaukus, mintimis tūpinėdamas vis ant kito „kiaušinio“. Merginai netrukus sakinuke išreiškus keistą nuomonių priešpriešą, klausiamai kilsteli antakius, it duotų suprast, idant jam visai įdomu būtų kuo skubiau išgirsti paaiškinimą. Tikrai nenorėjo, kad pasitvirtintų dėdės pedofilo prielaida. Gerai, jog šioji neįsišaknija. Nors pašnekovei plečiant minties giją, nepasijautė iš pat pradžių pamalonintas įsisąmonimo tinklan įkliuvusiomis muselėmis. Maivydamasis, juokingai perkreipęs veidą, pavėpso į Bellą žvilgsniu, dažnai pasitaikančiu situacijose, kuomet išgirdęs ką nors nefaino, lauki, kol pašnekovas suskubs paneigti pirminę savo nuomonę kontrastu. Nesuprato Rodriguez sarkazmo, skambėjusio absoliučiai natūraliai, tačiau ir nepriėmė žodžių už gryną pinigą. Juo labiau buvo užtektinai pastabus, jog užfiksuotų bei teisingai išaiškintų Izės žvilgsnio pobūdį, kuomet tamsios jos akutės spigina į Stark`ą. Šio veidui atsidūrus merginos rankose tiesiogine ta žodžio prasme, praplečia šypseną, viename iš kampučių kažkaip labiau siekiančią viršaus. Vienu metu, žaibo blyksniu apgalvoja daug visokiausių su draugės pripažinimu susijusių dalykų. Kad ir jam pačiam, regis, gresia įdomios praktikos pasisemti (norėtųsi pakartoti, jog Tonis su skaisčia mergina nėra miegojęs net erotinėse fantazijose), kad turėtų tai padaryti, nes vargu ar Bellai gyvenime dar kada nuskils proga likti pirmą kartą lytiškai pašventinta tokio lygio asmenybės kaip Entonis Starkas, kad jeigu tai padarys, tiek merginos, tiek jojo paties atmintyje neišvengiamai liks judviejų pirmosios, o tikėkimės ir nepaskutinės sueities faktas, galbūt dar ir fragmentais papildytas.
- Žiūrėk, kad reikalui prasidėjus nepersigalvotum,-ūmiai prabilęs, pagraso merginai pirštu, nutaisęs švelniai, kokybiškai komišką toną, dar prieš judviejų lūpoms susijungiant jausmingam sąlyčiui. This is it. Jeigu mergina buvo pasiruošusi ne tik, kad su Toniu suartėti, bet sueiti su pirmu vyru itin artimam kūniškam kontaktui savo gyvenime, tai Stark`as išpildyti Izės bei savo norą buvo pasiryžęs kelis kartus tvirčiau. Žinojo ką reiškia daryti ir svarbiausia kaip daryti. Išsirangęs taip, kad būtų pakibęs viršum Rodriguez, tvirtai keliais įsirėmęs į tą pačią sofos paviršiaus pusę, apraizgo merginos liemenį rankomis, ne taip jau ir sunkiai kilstelėdamas Bee, nuo baldo, kuris yra toooks netinkamas miailiai daryti, kad oi. Žinoma išsiraityt ten bet kokiu atveju būtų ne tik galima, bet ir įmanoma, tačiau pastaras toli gražu nėra vienas iš tokių atvejų, kuomet gali leisti sau išsidirbinėti. Aiškiai suvokė – viskas turi vykti kuo paprasčiau, patogiau bei, kas be ko, švelniau. Netrukęs perimti Bellos į rankas visos (šią lengvą it plunksnelę tikrai nebuvo sunku visapusiškai privatizuoti), paėjėja link nusižiūrėto objekto. Taip, jo didenybės pono Stark`o karališko dydžio ir visaip kitaip... karališka lova tiktų kuo puikiausiai, bet miegamasis randasi antrame Gulmiros aukšte, tad meh. Pasirinko baltojo lokio kailio kilimą: didelį, minkštą, purų bei švelnų, patiestą ant žemės taip, kad niekas jo nemindytų. Turėjo vieną kitą „zababoną“ (jei ne visa jų, pačių įmantriausių kolekciją) ir vienas iš jų buvo draudimas bet kam mindžioti tą patiesalą. Nes jis buvo dieviškai baltas ir mechanizuotų namo tvarkytojų brigada sunkiai pedantiškai iškuopdavo ilgo pūko audinius. Atsargiai merginą paguldęs, silpnai užgula ją pačią, geismingai bučiuodamas Izės lūpas, kol nepasidingoja ištyrinėti lūpomis merginos žandikaulio linijos, kaklo, pečių, krūtinės „prieangio“ odos. Prieš nusidaigodamas kur jam maga, burnos krašteliais palyti Izės kaktą ties šios susikirtimo su plaukais dalimi, išorinį akies kamputį, nosies galiuką. Švelniai lūpomis apgaubdamas vis kitą, vis jautresnį plotelį veikė itin sistemingai – apstingai žinių esti prisirinkęs apie taškus dailiosios lyties atstovių kūnuose, jautriausius svetimo prisilietimams, o ketindamas teisingai pamylėti nekaltą merginą, privalai apsišarvuoti kantrybe glamonėms. Kaip tinkamai elgtis labai lengva nutuokti, jei turi loginio mąstymo dovaną. Suteikė darbo ir rankoms – šios laisvai „varinėjo“ Bellos kūnu, bet pradžioje tik tam, kad perprastų draugės dėvimos suknelės sutvirtinimo mechanizmą. Nediduką užtrauktuką šone apčiuopia ne iš pirmo karto. Tuo metu, kai mikliai truktelėjo mažą, lašo formos metalinę sagtelę, jau buvo sugrįžęs degustuoti Bee lūpų. Pirštų galiukai laaabai švelniai nutraukia merginos suknią, žemyn slinkusią itin iš lėto.
Atgal į viršų Go down
Isabella Rodriguez
Yo soy tuyo
avatar

Zodiac : Virgo
Age : 28
Pranešimų skaičius : 399
Join date : 2011-07-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: He lives like a KING...   Sk. 01 08 2012, 19:54

Vyrui perimus ją į rankas it labai lengvą daiktą, tyliai sukrizena, rankomis pasiekdama batelių sagtis, kad galėtų šiuo pagaliau nusiauti. Vėliau jau ir laiko, ir noro labai nebus. Vienas, tada kitas be nesklandumų nukrenta kažkur ant grindų, kas ačiū Dievui, netampa pačios Toniui bėda. Tiesiog negalėjo bei nenorėjo nustoti bučiuoti vyro tai lūpų. Atsidūrus ant švelnaus kailio kilimo negalėjo nustoti kikenti, nes šis labai maloniai kuteno nuogą nugarą bei pečius ir kojas. Netrūko rankomis pradėti tyrinėti šio nugaros už marškinėlių, mąstydama, kaip šiuos būtų galima pašalinti kuo tobuliau ir greičiau, netrikdant viso glamonių reikalo. Starkas rodės žinantis, kur jautriausios veido vietos, kas merginą, jei gražiai reikštumės, „užvėdė“. Pradėjo lėčiau kvėpuoti, ypač pro burną. Pradėjo tyliai šnabždėtis Dievo ir visų šventųjų. Reiktų ją suprasti, kad Tonis apskirtai pirmasis, kuris skiria jai tiek daug dėmesio norėdamas ją sujaudinti. Netruko pajusti, kai krūtinė, buvusi paslėpta už prabangios suknelės, apnuoginama. Nurausta, nors visai nenorėjo tokios reakcijos. Taip, prieš Tonį buvusi apsirengusi tik naktinę palaidinę ant plonų „šleikučių“ bei šortukais, kas lygu beveik buvimui nuoga. Norėjo, kad ir Tonio drabužių kiekis apmažėtų bent kiek, todėl truputi pakilus nuo kilimo, suėmė už jo dėvimo viršutinio drabužio apačios kampų, šiuos trukteli aukštyn žaismingai krizendama. Porą akimirkų žiūrėjusi jam į tamsias, rudas akis, užsimerkia pabučiuodama tai vieną, tai kitą lūpų kamputį.
- Kutena, - tyliai sušnabždama kikendama atsitraukus, vienas ranka glostydama vyro žandikaulio linija, kuri buvusi labai kruopščiai apželdinta. Aišku, nesiruošė pradėti ilgiausio dialogo, nes jau buvo pasiruošus visai ne tam. Visa moteriškų išorinių lytinių organų sistema rėkte rėkė kaip yra nesąžininga, jog dar nieko TOKIO nevyksta. Vėl atsigulus ant kilimo, pradeda visai nieko nematydama atseginėti draugo kelnių diržo sagtį bei imtis dorotis su kitais džinsų užsegimo mechanizmais, kurie vis dėl to, nepasirodė tokie jau ir sudėtingi. Tada sukaupus visą drąsa, kas buvo kažkas netikėto, užkiša nykščius už Tonio trumpikių, šias maudama žemyn, taip apnuogindama „gyvačiuką“, kuris rangėsi jose.
Atgal į viršų Go down
http://tinyurl.com/5vzxjp7
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: He lives like a KING...   Sk. 01 15 2012, 18:37

Buvo gana akivaizdu, kad dvidešimtmetį Izės tausotas rūtų darželis troško būti papurentas švelniai kaponėle. Užuot tiesiog gulėjusi kaip rąstas mergina puikiai išnaudojo nedidelius neveiksnumo iš vyro pusės intarpus, kuomet šis trumpam atsiplėšdavo giliau įkvėpti ar kažką, ir darniai šalino jo apdarus. Drabužiai velniop slinko švelniai bei sklandžiai, Bella atrodė atsipalaidavus tiek, kad nebūtų baisu brautis į privačias jos valdas, bijant sukelti tiesiog agonišką skausmą. Po to, kai pirmąjį kartą „atsibraukė“ paslėpsnius kurį metą ir jam skaudėjo, kadangi buvo kažkaip gėda partnerei, gyvai mačiusiai jau ne vieną pimpalą pripažinti, jog dar nėra krušęsis su niekuo apart savimi.
Užmegztas akių kontaktas užhipnotizuoja. Seniai visiems aišku, kad šios nėra tik dar vienas organas atsakingas už svarbią veiklą. Kartais jausmai „sprangėse“ geriau atsispindi, nei veide ar žodžiuose. Didžiulė švelnaus intymumo akimirka priverčia Tonį pasijausti labai įdomiai. Leido sau suprasti, kad Rodriguez tiktai nėra eilinė Stark`o mergiotė. Draugės lūpoms švelniai palietus jojo iš abiejų pusių, primerkia akis, nuo judviejų veidų artumos ėmus lietis vaizdui. Kažkoks nupoetėjęs „genijus“ išmąstė „Ar žinai, kodėl mes užsimerkiam, kai miegam? Kai verkiam? Kai svajojam? Kai bučiuojamės? Todėl, kad patys gražiausi dalykai yra nematomi.“ O RLY? Vienas gamtos natūralaus grožio „fabrikėlio“ dirbinių dabar gulėjo ant minkšto kilimo, nestipriai užgultas vyro krūtinės. Nors intymiausiose situacijose tarp individų kalbas paprastai verta traktuoti kaip bereikalingumą, švelnus, dainingas ir ausiai paprasčiausiai malonus Izabelės balsas papuoštų net tokią akimirką, kuomet sėdėdamas ant puodo siekia tualetinio popieriaus. Gerai, kad šiai kutena. Turint omeny, jog barzdaplaukiai tikrai nėra pati švelniausia medžiaga, o glamonėdamas merginos kūną ne tik rankomis neišvengiamai susiduri su pūko jaukumo merginos oda, Bella turėjo kikendama užsiminti apie visai kitokios pakraipos dirgiklį.
Kone nepertraukiamai bučiuotis nėra jau taip ir sudėtinga, kai geidi partnerės lūpų. Patikrintas bei patvirtintas faktas. Neleido sau atsikvėpti, tuolab nepuoselėjo tokio užmojo. Jausdamas mikliai kiek žemiau nei bambaskylės lygyje zujančius Rodriguez pirštus, rankomis nuslysta prie draugės krūtinės, kurią apgaubia pirštais, švelniai, todėl tikrai maloniai šią spusčiodamas. Dažnai dorojantis su liemenėlėmis rodydavosi, jog vietoje užsegimų jose įtaisyta kažkas panašaus į kubiką rubiką. Kaip gerai, idant po suknele Izė dėvėjo tik kelnaites, kurios merginos šlaunimis nuslysta vos tik visu gražumu atsidengia įsisiautėjęs Stark`o pailgis. Šis, kaip atsargi, jaunikliais apsipylusi rudoji lapė, ruošdamasi lyst į šviežiai nusižiūrėtą olą, prie šios priartėja, atsargiai kyšteli vidun galvą. It nujausdama grėsmę, sustingsta, visais jutimais tyrinėdama naują aplinką. Supratusi, jog viskas gerai, iš lėto niurkiasi gilyn, kol pasiekia terpės pabaigą. Bella buvo susilubrikavusi iki tiesiog idealaus lygio. Leisdamas Izės P. apsipratinti su svetimkūniu irgi P., tačiau visai kitokios formos, atpalaiduojančiai bučiuoja merginos kaklą, pergyvendamas, jogei ši neišsitemptų. Žino vieną bajerį. Atseit partnerei ūmiai išsigandus ar šiaip patyrus stresą, keliamą baimės, lytinio akto metu moteriškoji „sterblė“ surakina bičelio pasididžiavimą, kuris užstringa nelyginant lifte, sukvailiojus elektros tiekimui. Nūnai klubais pavingiuoja atgalios, pakartotinai įsistumdamas tokiu pačiu flegmatišku temptu. Nei ketino, nei norėjo sukelti merginai skausmo (be to, nepasitikėjo lateksine kontraceptine priemone, bo šių „tavorindamasis“ sumaišė pakuotes ir nusigriebė nelabai savo dydžio, per mažų, baiminosi, jog plyš or smth). Visos frikcijos pasižymėjo tos pačios rūšies ypatybėmis. Bet kurią akimirką buvo pasiryžęs sustoti, vos tik draugė išreikš tokį pageidavimą. Žinoma vyrui iš nutraukto lytinio akto nieko gera, bet oi kaip šaunu, kad turi multi-funkcionalumu pasižymintį prietaisą pavadinimu rankos.
Atgal į viršų Go down
Isabella Rodriguez
Yo soy tuyo
avatar

Zodiac : Virgo
Age : 28
Pranešimų skaičius : 399
Join date : 2011-07-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: He lives like a KING...   Tr. 01 18 2012, 21:46

Izės ir Tonio bučiniui besitęsiant, atrodo, nenutrūkstamai, pradeda suprasti, ką pasakojo sesuo prieš gerus tryliką metų apie bučinius su bernais. Tada septynmetei Bellai jie atrodė šlykštus ir nesuprato pasakymo, kad pradeda nebejausti savęs, bet dabar viskas buvo kaip ant sidabrinės lėkštutės. Ir tai jai kėlė dar didesnį susijaudinimą ir džiaugsmą. Jei palygintume, kiek išsiskyrė endorfino, laimės hormono, besiglamonėjant su vyru, kuriam simpatizuoja ji ir jis simpatizuoja jai, su šokoladu kiekiu, kurį reiktų suvalgyti, tai neužtektu ir kilogramo pačio skaniausio ir aukščiausios rūšies. Toniui „apšylant“ iškvėpė visą orą iš savo plaučių taip, jog net atrodė, jog pilvas prisiglaudė prie stuburo, o visi vidaus organai kažkur pasislinko. Bet ar stengėsi nesijaudint? To net nereikėjo. Atpalaidavo kiekvieną kūno raumenėlį, kas išėjo labai natūraliai. Įsitvėrė į kailį nagais, pasiruošdama kokiam tais skausmui TEN, bet... Nieko. Tikrai, jautė draugo frikcijas, bet nepajautė diskomforto, kaip skausmas, kuris, neva, turėtų būt visai nemenkas. O dabar nepajautė nieko. Na, tiksliau, jautė ir tai buvo tikrai visai nieko. Net labai visai nieko. Netrūko pajusti savo kailiu, kaip porąkart sulėtėja ir pagylėja kvėpavimas, kilsteli dubenį, kartu viena savo apatinių galūnių apsivydama Tonio koją.
Pasibaigus, kaip kai kurie mėgsta įvardyti, meilės stebuklui, abu šio dalyviai gulėjo atsipūtę po pledu. Po dvidešimt penkių minučių akto (laiko neskaičiavo, tikrai), abu jautėsi švelniai išsekę. Bella gulėjo padėjus galvą vyrui ant krūtinės, tarp plonų ir ilgų pirštų sukinėdama šio krūtinės plaukus ir žiūrėdama kažkur tolyn. Čia tas pats, kas kai tau sueina 21-eri. Naktį buvai dvidešimties, ryte metais senesnis, bet jauties taip pat, tik tiek, kad dabar gali įėjęs į bet kurią bakalėjos parduotuve pamosuot savo asmens pažymėjimu ir nusipirkti butelį tekilos. Nesigailėjo savo sprendimo, Starkas kaip tik įrodė, jog šis buvo bene teisingiausias pasirinkimas iš visų galimų. Pakėlus į vyro apžėlusį smakrą akis, vypteli, prisiglausdama arčiau ir trumpam užmerkdama akis.
Atgal į viršų Go down
http://tinyurl.com/5vzxjp7
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: He lives like a KING...   

Atgal į viršų Go down
 
He lives like a KING...
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: UŽMIESTIS~ for those about to rock :: Staten Island :: Gulmira ave. 5:30-
Pereiti į: