BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 The Grifter

Go down 
AutoriusPranešimas
Ashlynn Scott
Don’t take life too seriously; no one gets out alive.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 35
Miestas : Queens, New York
Pranešimų skaičius : 5138
Join date : 2011-02-10

RašytiTemos pavadinimas: The Grifter   Kv. 02 10 2011, 16:08

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GLORIOUS HUNTER OF MY FAITH I HAVE SINNED
Killers are quiet like the breath of the wind
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


IŠVAIZDOS APIBŪDINIMAS// Veikiausiai neįmanoma suskaičiuoti, kiek kartų yra keitusi plaukų spalvą bei ilgį, aprangos stilių, netgi kalbėjimo manierą - dirbant tokį darbą kaip jos, dažnai prireikia tiesiog išnykti arba tapti kitu asmenimi. Neturi nei kokių nors randų, nei tatuiruočių, nei dar kažkokių išvaizdos detalių, kurios ją išskirtų iš kitų žmonių. Gan smulkus kūno sudėjimas ir dailūs veido bruožai dažniausiai sudaro klaidingą įspūdį, sakantį jog ji yra sutverta staipytis ant podiumo, tad į ją pažiūrėjęs nepasakytum, kad ne vieną diedą yra gerai aptalžiusi. 172 centimetrų ūgio, apytikriai 55 kilogramų svorio. Akys - pilkšvai mėlynos, nors prireikus ir jų spalvą gali pakoreguoti kontaktinių lęšių pagalba.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
THE LAST MISTAKE BEFORE YOU DIE
So don't forget to breath tonight
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PILNAS VARDAS, PAVARDĖ// Ashlynn Chloe Scott.

PRAVARDĖS// Siauram Scott draugų ratui priklausantys žmonės į ją kreipiasi įvairiais vardo variantais, tokiais kaip Lynn, Ash, Ly, Lynnash. Tačiau turint omenyje, kokio painumo esti josios asmenybė, verta būtų suabejoti, ar Ashlynn Chloe Scott - tikrasis jos vardas. Sukiodamasi nusikaltėlių pasaulyje neabejotinai turi susikūrusi kelis pseudonimus; dažniausiai naudoja tris iš jų, šiais naujai sutiktiems žmonėms kartais prisistato iš įpročio - Claire Cox, Gabrielle Dyer arba Natalie Jackson.

GIMIMO DATA. DABARTINIS VEIKĖJO AMŽIUS// Šį pasaulį išvydo vieną šaltą ir niūrų 1982 metų gruodžio vakarą. Tikslesnę datą žino tik ji pati ir seniai kažkur pradanginti jos tikrieji asmens tapatybės dokumentai, nes padirbtuose tiek gimimo metai, tiek mėnuo, tiek diena būna vis kitokie. Šiuo metu apturi dvidešimt aštuonerius metus.

IŠ KUR KILĘS IR KUR ŠIUO METU GYVENA?// Kur tiksliai gimė - nežino, tačiau, kiek tik save prisimena, augo Niujorke, tiksliau - Kvinse, ir vis dar ten tebegyvena, nė nesvarstydama apie galimybę keltis į kokį nors prašmatnesnį rajoną.

SEKSUALINĖ ORIENTACIJA// Totally straight. Niekad net minčių nekilo žvalgytis į būtybes, kurios apačioje turi tokius pat organus kaip ir ji.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ICH SEH' IM SPIEGEL DEIN GESICHT
Du liebst mich denn ich lieb' dich nicht

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PATINKA// Tiesiog dievina adrenaliną, o kartu ir savo Honda bei BMW motociklus, kuriais vos tik atradusi laisvo laiko laksto Niujorko gatvėmis didžiuliu greičiu. Taip pat mėgsta ir ginklus, tačiau pirmenybę teikia ne šaunamiesiems, o šaltiesiems, tokiems kaip svaidomieji peiliai ar durklai, kurie jos rankose tampa ne mažiau pavojingesni už kalašnikovą. Keblias, pavojų kupinas, širdį tankiau tuksėti verčiančias situacijas irgi sutinka su didžiausiu džiaugsmu. Kaip nepataisoma linksmybių fanė, į savo mėgstamų dalykų sąrašą Ash yra įrašiusi vakarėlius, tūsus iki paryčių - ar su pažįstamų, ar su nepažįstamų kompanija jai visiškai nesvarbu; dar alkoholį (reikia paminėti, kad bet ko nelaka - dažniausiai brangius, aukštos kokybės bei, kas be ko, nemenkai laipsnių savyje turinčius gėrimus), kartais ir kitokias svaiginančias medžiagas. Ne tokie reikšmingi, tačiau į šį pomėgių list'ą verti įrašyti dalykai yra sunki muzika, kava iš ryto, juodas šokoladas, tamsios spalvos; pušies, tabako, mėtų kvapai.

NEPATINKA// Nors angelėliu šios būtybės nu niekaip neįvardinsi, visgi savo darbu ji nė kiek nesimėgauja, jau greičiau šio net nemėgsta. Yra griežtai nusistačiusi prieš kankinimus, sadistiškus žudymus, nepakenčia negarbingų kovų ir dėl to pati niekuomet nepuola iš nugaros, nors tai ir galėtų garantuoti lengvą bei greitą triumfą. Retkarčiais pasitaikantys mėginimai merginą kaip nors šantažuoti visuomet susilaukia priešingo rezultato, nei buvo tikėtasi bandant ją įbauginti - Scott jaučia nepaprastą neapykantą visiems, kurie manosi turintys teisę jai grasinti. Nė dvidešimt keturias valandas neįstengtų prasėdėti be kokio nors užsiėmimo - beprasmis laiko marinavimas irgi jos nedžiugina.

PRIVALUMAI// Yra talentinga melagė ir gera aktorė, dėl ko nesunkiai įgauna žmonių pasitikėjimą bei pritampa įvairiose kompanijose. Taipogi esti sumani, greitai perkanda įvairias koduotes; nors net septynių klasių nebaigė, turi gabumų matematiniams, cheminiams ir fizikiniams dalykams, kas praverčia, pavyzdžiui, norint nulaužti kokio nors seifo kodą ar, jei trūksta laiko, jį išsprogdinti. Turi fantastiškai išlavintą fotografinę atmintį, tad lengvai ir ilgam laikui įsimena įvairius vaizdus, skaičių kombinacijas ar tekstus vos į juos įdėmiau pažiūrėjusi; taip pat sugeba, atrodytų, net nesistengdama įdėmiai klausytis, išgirsti bei įsidėmėti kas jai, ar nebūtinai jai, sakoma. Nors fizine jėga negali lygintis su priešingos lyties atstovais, šį trūkumą atsveria vikrumas, lankstumas, įvairių kovos technikų išmanymas ir ištvermingumas, ryškus pranašumas kovose su bet kokiais kovojimui, žudymui, medžioklei skirtais įrankiais; dar snaiperiškas taiklumas. Kietajame savo atminties diske turi sukaupusi daugybę informacijos apie sprogiąsias medžiagas, įvairių tipų ginklus, nuodus ir priešnuodžius, moka savarankiškai išsitraukti kulką iš žaizdos ir šią susisiūti; pirmosios pagalbos dar niekam nėra teikusi, bet prireikus - tikrai sugebėtų. Dar vienas merginos pliusas yra tas, kad ji nepaprastai sunkiai supykdoma - reikia būti tikra rakštimi minkštoje vietoje kad išvestum ją iš kantrybės bent akimirkai. Gali pasigirti puikia nuojauta, be to, kad ir į kokią bėdą įkliūtų jai nuolat šypsosi sėkmė - niekaip kitaip meistriško Scott išsisukimo iš kebliausių padėčių ir nepavadinsi.

TRŪKUMAI// Visada viską laiko savyje, tiesiog nemoka atsiverti. Perkračiusi visą atmintį neaptiktų nė vieno atvejo, kuomet išsiverkė kam nors ant peties ar bent jau nuoširdžiai pasipasakojo. Didžiąją dalį gyvenimo slėpė visas savo emocijas, todėl, nors jas padirbti gali kuo puikiausiai, tikrųjų savo jausenų reikšti beveik neįstengia nei žodžiais, nei veido mimikomis. Visų laikoma tiesiog neįveikiamai stipria asmenybe, griežtai sau draudžia kada nors „suskystėti“, visuomet vaidina superkietą, ir kartais toks vaidmuo tampa kone nepakeliamai sunkiu. Pati sau to niekad nepripažins, tačiau ji bijo; bijo būti palaikyta silpna.

SILPNYBĖS// Įvairūs iššūkiai. Tiesiog negali atsispirti pagundai pavogti kokį kad ir visiškai jai nereikalingą daiktelį, jei tik šis esti gerai saugomas. Negalėtų atsisakyti sudalyvauti gatvės muštynėse, rengiamose už pinigus, ar nelegaliose automobilių/motociklų lenktynėse; neleistų sau praignoruoti bičo, kad ir kaip grėsmingai jis atrodytų, mestelėjusio jos pusėn kokią nors įžeidžiančią repliką - paprasčiausiai nė už ką nepraleistų progos įsivelti į kovą. Ne todėl, kad rimtai įsižeistų, savo garbę gina ir kitiems snukius talžo jau greičiau for fun.

KEISTENYBĖS/ĮPROČIAI// Dar iš senų laikų turi šarkišką įprotį vogti dėmesį patraukusius smulkius daikčiukus, kurie aiškiai yra iš tauriųjų metalų ir papuošti brangiais akmenukais. Neretai su ja pabendravęs asmuo po kelių minučių pasigenda kokio nors brangaus niekniekio - Rolex'o, pakabuko, žiedo ir t.t. Čia kažkas panašaus į kleptomaniją, o gal tiesiog šiaip iškreiptas pasilinksminimų ir vagiliavimo talento lavinimo būdas, nes daugumos tų daiktų jai nereikia.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WHERE DO BAD FOLKS GO WHEN THEY DIE
They don't go to heaven where the angels fly
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ŠEIMA// Gimdytojų visiškai neprisimena, žino tik tiek, kiek išpešė iš vaikų globos namų darbuotojų - kad jos tėvai pas Šventą Petrą išvyko jai būnant ketverių metų. Apie brolių, seserų ar kitokių kraujo ryšiais su ja kaip nors susietų asmenų egzistavimą nieko negirdėjo. Kaip iki šiol savo gyvenimo trasa žygiavo viena, taip turbūt ir tęs - nei susirasti nuolatinį partnerį, nei tuo labiau apturėti palikuonių neketina, baidosi vien tokios minties apie savo laisvės praradimą.

PRIEŠAI// Žmogėnus, kurių tikrai neapkenčia ir laiko asmeniniais savo priešais, būtų galima ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti, o va tokių, kurie nekenčia jos, kurie galėtų sielą velniui parduoti už galimybę atsiskaityti su Lynn - daugybė. Tie žmonės daugiausia yra Scott buvusių taikinių, dabar jau gulinčių šešios pėdos po žeme, artimieji; dar jos apgauti ir/ar apvogti žmonės. Ir, be jokios abejonės, farai, kuriems kartais nusiseka prisikasi prie Ashlynn arčiau, nei kad jai galbūt norėtųsi.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
YOU DON'T WANNA SEE WHAT I CAN DO WITH A KNIFE
You don't wanna be my enemy I promise you

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DABARTINĖ VEIKLA// Profesionali vagilė bei aferistė, nepraleidžianti progos apvynioti aplink pirštą ir apvogti kokį nors, jos manymu, per daug pinigų turintį asmenį; nors šis užsiėmimas dažniausiai esti tarsi laisvalaikio leidimo būdas. Pagrindinė merginos veikla yra samdomos žudikės, beje, vienos profesionaliausių visame mieste, darbas.

VEIKĖJO TIKSLAI// Nusisavinti kažką, ko jokiam kitam vagiui nukniaukti dar nepasisekė; apvogti žmogų, kuris turi neįveikiamą apsaugos sistemą ar padaryti dar ką nors tokio, kad išgarsėtų kaip geriausia savo profesijos atstovė visame Niujorke, o gal ir visame pasaulyje. Taip pat viliasi netolimoje ateityje hitman'ės darbo atsisakyti, nes, tiesą pasakius, juo per daug nesididžiuoja. Apibendrinus abu šiuos siekius - nori kiek pakeisti veiklos sritį ir būti samdoma ne siųsti žmonių sielas į pragarą/rojų, o subtilesniems darbams, tokiems kaip aferų sukimas.

APIBŪDINKITE CHARAKTERĮ// Tiksliai nusakyti šios asmenybės charakterį būtų baisiai sudėtinga, nes „kaukių“ mergužėlė apturi mažne tiek, kiek žmonių pažįsta. Tik vienetams tenka garbė pamatyti tikrąją ją, o ne idealios vaidybos pilną elgesį. Taigi. Kas slepiasi giliai merginos dūšioje, po visais tais apsimetinėjimų sluoksniais? Ogi miela, draugiška, šilta, netgi į romantiką linkusi vėjavaikė. Tokie asmenys kaip ji dažniausiai būna apsupti gerbėjų ir bičiulių, išsiskiria iš minios spinduliuojančia žavesio aura, esti populiarūs bei visų mėgiami. Tačiau dėl galimybės artimus žmones pastatyti į milžinišką pavojų, Lyn stengiasi nuo visų atsiriboti. Gyvena šia diena, nesistengia galvoti kas galbūt atsitiks kitą savaitę, kitą mėnesį, ar kitais metais, nes puikiai žino - net ir kitos dienos gali nesulaukti. Kad jaustųsi laiminga, tiesiog privalo nuolatos būti veiksmo sūkuryje, kitaip labai greitai pradeda merdėti iš nuobodulio. Spontaniški sprendimai jos veiksmuose pasitaiko gerokai dažniau, nei ilgas planavimas ir nuoseklus susikurto plano sekimas. Visada nepaprastai atkakliai siekia užsibrėžto tikslo bei anksčiau ar vėliau gauna tai, ko nori. Su nedovanotinu neatsakingumu žiūri į įvairias gyvenimo situacijas, yra nemenkai linkusi į riziką ir vis naujų iššūkių ieškojimą, bet nors ir atrodo jog aklai puldama į pavojus beveik nesisaugo, devyniasdešimt devyniais atvejais iš šimto sausa ar bent jau apysausė išsikapanoja iš balos. Nesistengia išsisukti nuo konfliktinių situacijų, nevengia nei žodinių mūšių, nei rimtų muštynių, tačiau niekuomet neatrodo, kad pultų supykusi - jau greičiau žaismingai, nepraleisdama progos mestelėti pašiepiančią repliką. Ir vis dėl to kovodama parodo stulbinamą žiaurumą, ne vienas ant jos užsirovęs kelias savaites turi pagulėti ligoninėje gydydamasis sulaužytus kaulus ar durtines/šautines žaizdas. Vos pasirodžiusi kokiame nors „tūse“, jei neturi jokių nedorų tikslų, o vien norą gerai pašėlti bei atsipalaiduoti, akimirksniu tampa vakarėlio siela, pritraukia į save dešimtis susižavėjimo arba pavydo pilnų žvilgsnių, susipažįsta su naujais žmonėmis, o vėliau tenka nutraukinėti užmegztas pažintis. Tad dažnai, kad neduok Die nesusirastų kokio tais draugo ar draugės, visas nenuginčijamai patrauklias savybes užmaskuoja giliai savyje ir imasi Oskaro vertos vaidybos. Taip, Scott sukasi brutaliame, žmogiškumo sampratai visiškai prieštaraujančiame versle, todėl tenka pripažinti - ji yra vadinamoji „blogietė“. Seniai išmokusi savyje užgniaužti gailestį ir kaltės jausmą, įstengia šaudyti į - dažniausiai - beginklius žmones, o vėliau pakankamai ramiai miegoti naktį. Savaime suprantama, yra susikūrusi šiokių tokių tabu, neleidžiančių galutinai sužvėrėti. Nepažįstamąjį galėtų nukepti nė nesusimąsčiusi ar jis turi šeimą, kaip jausis jo draugai, tačiau prieš tą, su kuriuo nors kiek susibendravo, letenėlė sunkiai pakiltų. Tai dar viena priežastis, dėl kurios stengiasi išvengti artimų draugysčių bei per daug neįsijaučia į vaidmenį kai atlikdama savo darbą apsimeta vargšelio, kurį planuoja apvogti arba pakasti, sėbre. Už jokius pinigus neskriaustų mažo vaiko ar nėščios moters. Iš vis pinigai Ash didelės reikšmės neturi, negalėtų savęs pavadinti materialiste. Savo „karjerą“ gal ir pradėjo dėl užmokesčio bei nuotykių, tačiau dabar betrokšta tik pastarųjų, nebesižavėdama praktiškai jokiomis gaunamomis sumomis. Iki šiol į kalėjimą nepakliuvo tik dėl savo sugebėjimo patraukti savo pusėn reikiamus žmones. Principas paprastas, paslauga už paslaugą - perleidi kokį nuvarytą Audi automobilių vagiui, ir šis, prireikus keletui dienų pasislapstyti, tikrai neatsisakys tave priglausti; atiduoti juodosios rinkos prekeiviams brangų blizgutį ir šie vėliau mielai pagelbės slepiant nusikaltimo įkalčius. Tokių smulkių skolininkų savo gudrumo dėka turi ne vieną, todėl norėdama gali gauti reikiamos informacijos, norimų ginklu ar, galų gale, patikimą alibi. Yra pasirinkusi savitą elgesio modelį, kurį taiko bendraudama su tais, kurie ją samdo kokiam nors darbui atlikti - jokių draugiškų ir tapačiai beprasmiškų pasiplepėjimų, vien tik lakoniški, tikslūs išsireiškimai, poker face vietoj jausmų demonstravimo. Tam tikruose visuomenės sluoksniuose, kuriuos domina jos teikiamos „paslaugos“, yra žinoma kaip puiki savo srities žinovė, tikra asė, tikras mirties angelo įsikūnijimas, nepaprastai šaltos laikysenos ir praktiškai bejausmė. Žodžiu - kone absoliuti priešingybė tam, kokia esti iš tikrųjų, kažkur giliai giliai širdyje.

ŠIEK TIEK GYVENIMO ISTORIJOS// Gimė vienoje iš daugybės prabanga ir net kai kuriais elementariais patogumais, tokiais kaip nedinginėjanti elektra ar pastoviai tiekiamas šiltas vanduo, mėgautis neišgalinčių kvinsiečių šeimų. Abu tėvai baisiausiai plėšėsi, norėdami išsimokėti už butą kuriame tuo metu gyveno, ir aprūpinti dukterį reikalingiausiais daiktais, todėl už minimalų užmokestį samdė aukles ir mergaitė gimdytojų beveik nematydavo. Tad nieko stebėtina, kad, nors šie žuvo kai Ashlynn buvo ne tokia jau ir maža, visi prisiminimai apie juos seniai išblankę ir nukišti kažkur giliai į vieną iš pasąmonės stalčiukų. Kadangi mergaitė buvo pernelyg jauna jog sugebėtų pati savimi pasirūpinti, ją apgyvendino vaikų namuose ir ten ji lindėjo kol sulaukė dvylikos metų. Tuomet pabėgo, nes vyresni vaiknamio auklėtiniai, prie kurių ji tada jau buvo priskiriama, toje įstaigoje kentė veik vergišką išnaudojimą, turėjo paklusti auklėtojų nurodymams, o Lynn jau ankstyvoje paauglystėje suvokė nemėgstanti vykdyti kažkieno paliepimų. Nežinodama kur eiti ir neturėdama pinigų, Scott pradėjo vagiliauti, kad galėtų bent jau maisto prasimanyti. Iš pradžių sekėsi tragiškai, ne kartą teko pabuvoti areštinėje, tačiau greitai gabi paauglė išmoko akimirksniu ištuštinti žmonėms kišenes taip, kad jie nė nepajaustų. Atkaklią, sumanią ir apsukrią jaunąją nusikaltėlę netrukus pastebėjo vyras, užsiimantis stambaus masto vagystėmis, pinigų plovimu etc. Nusprendęs, kad tokią kaip Ashlynn užsiverbuoti būtų visai neblogai, jis pasiūlė jai stogą virš galvos, netrukus jau pradėjo mokyti kaip naudoti įvairią amuniciją, prikimšo į Scott galvą tokių žinių, kokių jokioje mokykloje ji nebūtų prisirinkusi. Tada Lynn buvo šešiolika metų ir, būdama nepaprastai imli, ji greitai jau ne ką prasčiau už mokytoją šaudė iš įvairių kalibrų ginklų ir valdė peilius bei durklus. Baigus šiuos mokslus mergina gavo kelias iš pradžių gana lengvas užduotis ką nors nuvogti, o po to, kai sėkmingai su jomis susidorojo, pamažu sulaukdavo vis sunkesnių, ir jau nebe vien su vagiliavimu susijusių - teko žudyti bei apgaudinėti žmones. Greitai Ashlynn Scott išgarsėjo su nusikalstamu pasauliu susijusių žmonių tarpe, užmezgė naudingų pažinčių. Jai būnant dvidešimt vienerių metų, vyras, kuris, galima sakyti, ją iš paprastos gatvinės mergiūkštės pavertė profesionale žudike ir aferiste, buvo nužudytas. Tačiau bendrininko netektis neprivertė mesti savo veiklos. Tiesą sakant, Ly netgi atrado, jog dirbti vienai esti tam tikra prasme lengviau.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IN THIS WORLD ALL OF OUR SINS ARE SIMPLE
We choose death over innocent life

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IŠSKIRTINĖS CHARAKTERIO DETALĖS// Vienas iš išskirtinių Scott charakterio ypatumų yra tas, kad ji beveik neatskleidžia daugumos savo emocijų. Jei kokias nors savo jausenas ir reiškia, tai jos dažniausiai arba būna: a) nuoširdžiai teigiamos, b) sufalsifikuotos. Niekuomet nerodo pykčio, įsiučio, baimės, liūdesio - šiuos jausmus laiko silpnybės požymiu, o dėl įpročio visuomet vaidinti nepalaužiamai stiprią, nė už ką nesuteiktų kam nors galimybės pasidžiaugti jos negatyvia nuotaika. Žodžiu, yra (arba puikiai apsimeta kad yra) totali pohujistė, kurią neapsakomai sunku išmušti iš vėžių.

KITA INFORMACIJA// Dunno ką dar pasakyt... kreipkitės į šitą moterą, jei prireiks ką nors užverst, that's all :DD

FOBIJOS// Yra jau seniai atpratusi jausti baimę, nes kokių nors fobijų turėjimas tokiai personai kaip ji dažnai kaišiotų pagalius į ratus. Jei kažko ir prisibijo, tai nebent prisileisti ką nors pernelyg arti savęs, rimtai prisirišti. Mieliau paviešėtų įkalinimo įstaigoje nei priimtų kokį nors įsipareigojimą, susijusį su artimų santykių palaikymu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PREPARE YOUR WEAPON
This battle ends when I give in

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

+ VEIKĖJO VEIDAS BELONGS TO...// Milla Jovovich.

+ ŽAIDĖJAS// Hello. Mano vardas Sabina ir... aš esu forumholikė :DD JK. Žodžiu, man penkiolika metų, rpg atradau jau maždaug prieš trejus metus, esu pabuvojus gyvoj galybėj forumų, o dabar likau vos keliuose.


Paskutinį kartą redagavo Ashlynn Scott, Pen. 11 18 2011, 13:28. Redaguota 27 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Grifter   Kv. 02 10 2011, 16:20

Aprašymas... GEEZUS!
Tikrai. Žiauriai patiko. Viskas. Pradedant veikėju, baigiant jojo išvaizda...
Džiaugiuosi, kad Kvinsas čia pas mus pamažu tampa nusikaltėlių buveine.
Aš to ir siekiau! :D
Taigi sėkmės žaidime.
Sėkmės realizuojant savo char`ą, kuris turtų būti ant belekiek osam :D
Atgal į viršų Go down
Ashlynn Scott
Don’t take life too seriously; no one gets out alive.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 35
Miestas : Queens, New York
Pranešimų skaičius : 5138
Join date : 2011-02-10

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Grifter   Kv. 02 10 2011, 16:38

Ačiū, džiaugiuosi kad patiko :DD Vadinasi, ne veltui tris valandas prie jo sėdėjau :D
Pasistengsiu, kad Lynn būtų tokia pat awsm kaip ir pati Jovovich :D
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 39
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Grifter   Kv. 02 10 2011, 16:49

Suryjau akimis aprašimą greičiau nei skanų šokoladą ;DDD Kažkaip daros čia pavojinga gyvent, bet anyway laaabai sveikinu atvykus ir sėkmės!!!;**
Atgal į viršų Go down
Ashlynn Scott
Don’t take life too seriously; no one gets out alive.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 35
Miestas : Queens, New York
Pranešimų skaičius : 5138
Join date : 2011-02-10

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Grifter   Kv. 02 10 2011, 17:00

Jau vien dėl tokių komentarų vertėjo aukot laiką kuriant aprašymą :DD
Ačiū ;*
Atgal į viršų Go down
Evelyn Salt
If you took the time to notice me.
avatar

Zodiac : Gemini
Age : 42
Pranešimų skaičius : 4949
Join date : 2009-09-25

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Grifter   Kv. 02 10 2011, 17:12

Ooo, naisiškas koks veikėjas! Be to Milla ♥! Įtariu, kad turėsim ką bendro šitam rpg.
Sveika atvykus, by the way.

___________
Atgal į viršų Go down
Ashlynn Scott
Don’t take life too seriously; no one gets out alive.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 35
Miestas : Queens, New York
Pranešimų skaičius : 5138
Join date : 2011-02-10

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Grifter   Kv. 02 10 2011, 17:22

Kokie čia visi draugiški :D
Dėkui :DD
Atgal į viršų Go down
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Grifter   Tr. 03 30 2011, 21:44

Ko boba nesakei, kad pa`edit`inai novelę nakui? :DDD
Kiec atrod, labai kiec ^^
Pirmai užpaišius viską itin detaliai buvai, bet dabar viskas peržiangia detalumo sąvoką :D

Ashlynn Scott rašo:
<...>apvogti žmogų, kuris turi neįveikiamą apsaugos sistemą<...>

*iz worried* :/
Kas gi turės patikimesnę apsaugos sistemą už ponaičio Stark`o, huh?.. :DDDD
Atgal į viršų Go down
Ashlynn Scott
Don’t take life too seriously; no one gets out alive.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 35
Miestas : Queens, New York
Pranešimų skaičius : 5138
Join date : 2011-02-10

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Grifter   Kv. 03 31 2011, 07:51

Tai kad edit'as labai nežymus, vos keli sakiniai pridėti :DDD
Geras pastebėjimas šiaip, tik jis jau kartą apvogtas jos buvo :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Grifter   

Atgal į viršų Go down
 
The Grifter
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: