BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Sonya

Go down 
AutoriusPranešimas
Sonya Heston
You are slippin' away.
avatar

Zodiac : Virgo
Age : 34
Pranešimų skaičius : 385
Join date : 2010-05-10

RašytiTemos pavadinimas: Sonya   Sk. 02 06 2011, 17:34

Išvaizdos apibūdinimas :: Aukšta, atletiško kūno sudėjimo moteris, tamsiais vidutinio ilgio plaukais, kuriuos dažnai laiko suršitus į uodegėlę ar kuodelį. Retai pasipuošia sijonais ir aukštakulniais (su šia atributika būtų žiauriai sudėtinga dirbti), bet niekad nepraleidžia progos apsivilkti palaidinę, kuri išryškintų jos krūtinę.

01. Pilnas vardas, pavardė :: Sonya Heston.
02. Pravardė ar galbūt netgi pravardės :: Bendradarbių praminta Sony (yeah yeah, jos pravardė yra susisieta su japaškių kompaniją).
03. Gimimo data. Dabartinis veikėjo amžius :: 1985 – 08 – 22, dabar eina 25 savo gyvenimo metus.
04. Iš kur kilęs ir kur šiuo metu gyvena:: Yra kilus iš Niujorko, Bruklino rajono, kuriame lyg šiol ir gyvena, nes nemato priežasties kažkur kraustytis toliau.
05. Seksualinė orientacija. Hetero.
06. KITA INFO:
∙ Patinka :: Grįžti namo po sunkios darbo dienos, atsidaryti alaus butelį ir šį ištuštinti prieš plazminio televizoriaus ekraną. Dar mėgsta skaniai pavalgyt, bet, deja, neapsilenkia ir su junk food.
∙ Nepatinka :: Visi tie išgamos, kurių dėka visada stokoja pertraukėlių darbovietėje.
∙ Privalumai :: Yra įžvalgi as hell, tad niekas neprasmunka pro jos akis. Taip pat gali pasigirti atletišku kūno sudėjimu.
∙ Silpnybės ::
∙ Keistenybės/įpročiai Yra rūkorė. Baisi rūkorė. Tikriausiai vieną ketvirtosios algos išleižia rūkalams, o kitą ketvirtąją – kavai ir energetinams gėrimam, nors jau seniai yra persukus į kitą pusę savo biologinį laikrodį.
07. Šeima :: Farų šeimyna – tėvas faru išdirbo keturiasdešimt metų, motina dirbo prie popierių, taip pat Niujorko policijos departamente. Turi vyresnį brolį, kuris yra detektyvas.
08. Priešai :: Kaip minėjau aukščiau, tos padugnės, dėl kurių darbelių tyrimo gauna alga.
09. Dabartinė veikla :: Dirba NYPD CSI naktinėje pamainoje.
10. Veikėjo tikslai.Kompetentingai tirti nusikaltimus, rasti šių kaltininkus ir kaip įmanoma ilgiau su įrodymų skaičiumi įkišt į „kaliūzę“.
11. Apibūdinkit charakterį :: Yra skeptikė, beveik niekad nepasikliauja savo intuicija, nes yra įsitikinus, kad tik gerai ištirti įkalčiai padės įkišt nusikaltėlį į kalėjimą. Asmeniniuose santykiuose yra atsakinga, visada laikosi duoto žodžio bei rūpestinga, bet visada reikalauja šiek tiek erdvės sau.
12. Šiek tiek gyvenimo istorijos :: Yra jauniausioji šeimoje, bet tai nereiškia, kad buvo labiau mylima ar sakinama. Tėvų sąžiningumas tarnaujant miestui merginai pagrindė stiprias moralines nuostatas, dėl kurių nusprendė būt policininkė. Mokykloje išryškėjus jos kruopštumui ir nepaprastam talentui tiksliesiems mokslams, įstojo į policijos akademija, su tikslu tapti CSI. Turėdama tvirtą ir charizmatiška asmenybė, greitai kopia karjeros laiptais, kol galiausiai pasiekia savo.
13. Išskirtinės išvaizdos ar/ir charakterio detalės, fiziniai parametrai (ūgis, svoris) :: Ūgis 180 cm, svoris 70 kg, bet galiu drąsiai teigti, kad tiek sveria ne lašiniai. Kūno nėra pažymėjus jokiomis išskirtinėmis žymėmis.
14. Kita informacija :: Visada nešiojasi su savimi tą daikčiuką, kuris visada supypsi gavęs iškvietimą.
15. Fobijos (jeigu tokių randasi). Po darbo policijoje n metų, nebeliko jokių baimių.
+16. Veikėjo veidas belongs to... Margaux Bossieux
+17. ŽAIDĖJAS
Praleidžiu šitą sekcija, nes manau ir taip jau aišku, kas tokia už šitos efektingos moteriškės atvaizdu slepias ;DDDD[/justify]


Paskutinį kartą redagavo Sonya Heston, Antr. 08 16 2011, 17:19. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sonya   Sk. 02 06 2011, 17:57

Va čia tai boba... Turėsi bent vieną nelabai moterišką moteriškę. Su pautais! :D
Aprašymas, be abejo, patikti man, nes Margaux patikti man ir dar bobos su ballz patikti man. Todėl visai džiaugiuosi, kad RZK išmynė į Vokietiją, LOL.
Seriously, pasistengsiu ką nors išmąstyt TOKIO, kad eitų Sonyą panaudoti daaaug anksčiau nei per antrąjį pagrobimą, cause I want her :DDD
Atgal į viršų Go down
Sonya Heston
You are slippin' away.
avatar

Zodiac : Virgo
Age : 34
Pranešimų skaičius : 385
Join date : 2010-05-10

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sonya   Sk. 02 06 2011, 18:00

Šššš, gi čia vieša palaptis su mūsų story ;DDDD
Man ir jin patinka, ypač kai vapšie užsislaptino. Dabar net jos MySpace nebeladžia, jei ši ne tavo "drauguose" ;DDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sonya   

Atgal į viršų Go down
 
Sonya
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: