BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Lola

Go down 
AutoriusPranešimas
Lola Hayward

avatar

Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2011-01-24

RašytiTemos pavadinimas: Lola   Pir. 01 24 2011, 18:5401. Pilnas vardas, pavardė.
Lola Hayward.
02. Pravardė ar galbūt netgi pravardės.
Jokių pravardžių nėra užsidirbusi, tad kol kas tenkinasi besivadindama tikruoju vardu.
03. Gimimo data. Dabartinis veikėjo amžius.
1989-05-26
04. Iš kur kilęs ir kur šiuo metu gyvena.
Gimė nežinomoje Anglijos vietovėje, o pastaruoju metu vaidenasi Manhetene.
05. Seksualinė orientacija.
Heteroseksuali.
06. KITA INFO.
∙ Patinka: "triušių maistas", nuo 14 metų turimas dviratis, nespalvotos kino juostos, viniliniai įrašai, kuriuose dažniausiai dominuoja džiazo ir bliuzo atlikėjai, ekstravagantiškos išvaizdos ar kitaip išsiskiriantys iš visuomenės žmonės.
∙ Nepatinka: turi daug ir smulkių nepatinkančių dalykų, bet nei vieno iš jų labai nesureikšmina.
∙ Privalumai: vienas didžiausių privalumų (bent merginos atžvilgiu) tas, kad ji labai prijaučia visokiems ekologiškiems produktams, skatina jų rinką ir, jos manymu, gyvena sveikai (bent kiek tai įmanoma padaryti tokiame mieste).
∙ Silpnybės: lydosi, kai pamato šokoladą su nesmulkintais riešutais. Ir dažniausiai nesusilaiko taurelės išlenkimui, nors tai neigia.
∙ Keistenybės/įpročiai: keistenybių neturi (Lolos žiniomis). Laiko įpročiu kiekvieno ryto mankštą, saulės pasitikimą parke ir popietinį važinėjimąsi dviračiu. Vienas slaptas įprotis - bet koks vyno butelys, ištrauktas iš po lovos ir tik nakties metu.
07. Šeima.
Visa šeima, kurios neteko seniai (kiek save pamena, tiek gyveno apsupta nepažįstamų žmonių), jai yra tabu. Hayward nei reikia jų, nei nori ką nors apie juos žinoti.
08. Priešai.
Iš esmės Lola yra tolerantiška, bet nemėgsta susidurti su padlaižiais ir veidmainiais, kurie tik ir ieško situacijos, kaip prisigretinti prie pinigingų ir galingų personų.
09. Dabartinė veikla.
Galą su galu bando sudurti pasitelkusi vaidybą ir būdama neaukšto reitingo modeliu.
10. Veikėjo tikslai.
Nuo pat vaikystės troško tapti gerai žinoma aktore. Taip pat niekada neatsisakydavo papozuoti menkiems leidiniams, neįžymių firmų reklamoms.
11. Apibūdinkit charakterį.
Draugiška, visados galinti padėti, vertinanti nuoširdumą. Yra jautroka įžeidimams, netikėtiems ir neigiamiems likimo posūkiams. Bet Hayward nėra naivi, nors tuom galima suabejoti, pažvelgus į ją iš išorės. Pasižymi kuklumu ir kartais perdėtų kruopštumu.
12. Šiek tiek gyvenimo istorijos.
Lolos istorija prasideda vaikų namuose, į kuriuos pateko būdama kelių dienų amžiaus (nieko keisto, kad tikslios jos gimimo datos niekas nežino). Ten gyveno, kalė mokslus ir šiaip durnių voliojo iki 9 gimtadienio - tada ją pasiėmė kažkokia floristė ir išsivežė į Australiją. Saloje Lola gyveno kaip pasakoje - globėja išpuoselėjo Hayward kaip vieną iš savo mėgstamiausių auginamų gėlių, suteikė jai idealaus gyvenimo sąlygas, negailėjo pinigų madingiems skudurams ir makiažui. Mergina ten turėjo daug draugų, buvo aktyvi tiek raumenimis, tiek smegenimis. Nieko keisto, kad 16 metų sulaukusi žavinga panelė nusprendė prarasti nekaltybę... ir pastojo. Slėpė tai nuo visų keletą savaičių, kol susiorganizavo abortą ir tyliai jį pasidarė. Visą laiką tas įvykis nemaloniai slėgė sąžinę, Lola nekantravo kuo greičiau palikti Australiją. Tik sulaukusi aštuoniolikos metų, gavo vaidmenį kažkokiame prastos reputacijos sulaukusiame filme, kurį filmavo Niujorke, tad pasinaudojusi juo kaip pretekstu palikti globėjos namus, išvažiavo. Pradžia buvo lengva, mat teta vis siųsdavo jai pinigų, kol ne už ilgo pasimirė ir paliko Lolą vieną šiame pasaulyje. Dabar Hayward toliau vaidina ir bando daryti karjerą.
13. Išskirtinės išvaizdos ar/ir charakterio detalės, fiziniai parametrai.
Labai išskirtinų dalykų savo išvaizdoje neaptinka, bet myli savo akis; charakteryje išskirtinumu dabartinėje visuomenėje pasižymi tai, kad Lola grynas nuoširdumo ir draugystės įsikūnijimas.
14. Kita informacija.
Eh. Gal po šimto metų ir papildysiu.
15. Fobijos.
Negalėtų savęs pavadinti technofobe, bet prie tokių prietaisų jaukiai nesijaučia.
16. Veikėjo veidas belongs to...
Imogen Poots!

17. ŽAIDĖJAS
Loreta (Lior); buvau/galiresu Vanessa Lake. Rp pasauly maluosi apie 3 metus.
Atgal į viršų Go down
 
Lola
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: