BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Lisbeth Rapace

Go down 
AutoriusPranešimas
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Lisbeth Rapace   Sk. 01 23 2011, 19:53

lisbeth n. rapace
"as the words spill out like fire from her lips,"
"got money i'll do anything for you. got money just tell me what you want me to. got money nail me up against the wall. got money don't want everything he wants it all." head like a hole by nin

"i just do what i've been told,"
pilnas vardas, pavardė. lisbeth noomi rapace
pravardės. žinoma hakeriniu vardu wasp, bet motina ją vadino tiesiog liz. kai tarnavo spec. būryje, merginos pravardė buvo lėlininkė.
gimimo data. dabartinis veikėjo amžius. 1979-12-28. eina 32-uosius savo egzistavimo metus.
iš kur kilęs ir kur šiuo metu gyvena? gimė niujorke, kvinso rajone ir, stebėtina, ligšiolei yra jame apsistojus.
seksualinė orientacija. bisexual.
dabartinė veikla. kažkokiame valstybės turimame dokumente šioji yra laisvai sandoma kompiuterių specialistė, bet tikrajame gyvenime užsidirba grobdama, skriausdama, išgaudama iš įvairių sričių specialistų informaciją žmonėms, kurie ją pasamdo.


"and there is violence in my heart,"KITA INFO:
∙ patinka. lojalumas, roko muzika, hakeriavimas, savęs žudymas, valstybinių paslapčių pardavinėjimas blogiečiams bei ginklai, kurie tapo aistra. ir dar... kankinimai! apie šiuos žino daugiau nei dauguma istorikų bei yra linkus juos išbandyt praktikoje, bet apie šią jos pusę niekas nežino.
∙ nepatinka. nevykėliai, kurie gauna viską be jokių pastangų bei žmonės, kurie pasiūlo pasigydyti. tik velniai ir lis žino, kas jiems nutinka.
∙ privalumai. yra ištverminga, įvaldžius įvairių kovos menų, kurie praverčia darbe. nereikia pamiršti ir sugebėjimo sudaryt pelningus verslo sandorius.
∙ silpnybės. viskas, dėl ko keliaujama pragaran.
∙ keistenybės/įpročiai. per dieną turį įprotį surūkyt vieną pakelį cigarečių ir išgert litrą kavos. mažiausiai. yeah, visai netausoja savo sveikatos, bet negali niekaip atsisakyt sunkių fizinių pratimų.
šeima. motina švedė, kuri dirbo merijoje sekretorė, o tėvas švedas-ispanas-čigonas-alkoholikas, kuris plovė indus vietinėje užkandinėje.
priešai. visi, kas ją užknisa. rimtai. na, nebent su tuo žmogumi yra permiegojus, tai pasigaili. šiek tiek.
veikėjo tikslai. užkariauti pasaulį ir sunaikinti usa. mwahahahahahaha.
apibūdinkit charakterį. yra anti-social. nelabai mėgsta bendravimą, užtat pasidulkinimai yra welcome! dažnai elgias nepaaiškinamai, o tiksliau tik jai suprantamai, nes visada manė, kad geriausiai viską žino ji pati. linkus į kraštutinumus.
šiek tiek gyvenimo istorijos. taigi, gimė paprastoje emigrantų šeimoje. jau nuo mažumės buvo pastebėtas jos ūmus charakteris, bet tėvai dėl to nedarė nieko, tiksliau, motina manė, kad viskas bus gerai, o tėvui, nuoširdžiai tariant, buvo nusišikti. kadangi mokykloje sekės sudėtingai, o elgesys mažosios lisbeth tapo paprasčiausiai nebesutramdomas, šioji baigus normaliai septynias klases normalioje mokykloje už paskutines gimdytojų lėšas būna išsiunčiama į karo akademija, kurioje jai labai patiko, o vasaromis pargrįždavo į pragaro skyle, kurią vadino namais.
vos sulaukus pilnametystės, įstojo į tikrąją armiją, kurioje buvo laukiama išskiestomis rankomis. įrodžius, kad turi ne tik neaprėpiamą ištvermę, bet ir neprastą galvą, buvo perkelta į spec. būrį ir paaukštinta iki leitenantės. bet jei tik būtų žinojus, koks mėšlas užvirs...
vykdydama vieną iš slaptųjų operacijų irake, buvo apkaltinta, neva, su savo komanda išžudžius visą kaimą nekaltų žmonių. tiesą sakant, lig šiolei nežinomos visos detalės. išvengė karo lauko teismo dėl kaltės įrodymų trūkumo, bet paskelbta vos ne tėvynės išdavike ir išspirta iš kariuomenės. kurį laiką neturėjo kur dėtis, tik hakeriauti ir nupisinėti iš richass‘ų kosmines pinigų sumas, kurias laiko kanarų salų bankų sąskaitose.
vieną dieną grįžus iš nesėkmingos normalaus darbo paieškos, savo bute rado vyriškį, kuris davė pasiūlymą, kurio šioji net negalėjo atsisakyt.

išskirtinės išvaizdos ar/ir charakterio detalės, fiziniai parametrai. yra 169 cm ūgio, 56 kg svorio. turi ant nugaros drakono tatuiruotę vaizduojančią žvėrį, kuris išsiveržė amerikos kariuoinei jos atsisakius, o ant dešinės kaklo pusės - širšę. visas kūnas yra padabintas mažyčiais randais ir kiekvienas jų turi savo atskirą istoriją.
kita informacija. merginai grįžus iš kariuomenės, pareikalavo motinos grįžti atgal į švediją, kur jos laukė liz seneliai.
fobijos.neturi tokių. tai yra nepriimtina ir gėdinga.


"i‘d rather die than give you control,"taigi, čia mishi, visiems žinoma mildos vardu. amžius mano aiškus (jei neaiškus, patikėkit, tada tikrai gerai). manau, kad tai mano... mm, antri metai, bet pavasario gale jau bus treji kaip nardau po rpg pasaulį ;DD valdau miette, natasha, mary, porsha, sonya ^^
this app was made by STALLION DUCKS FOREVER ! at ATF, aka foREVer ! at CAUTION 2.0! the lyrics belong to nine inch nails.Paskutinį kartą redagavo Lisbeth Rapace, Sk. 01 22 2012, 21:43. Redaguota 5 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Stephen Dorff

avatar

Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2011-01-23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lisbeth Rapace   Sk. 01 23 2011, 20:00

Va mana moteris! skaičiau ir galvojau kaip man sekas ;DDD
dirbsim dirbsim dirbsim ;DD
gražiai aprašei beje ;D
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lisbeth Rapace   Sk. 01 23 2011, 20:04

Aww, tava motera psychė xDD
Atgal į viršų Go down
Stephen Dorff

avatar

Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2011-01-23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lisbeth Rapace   Sk. 01 23 2011, 20:05

mana visos moterys psihės juk užtat su tavim ir esu ;DD
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lisbeth Rapace   Sk. 01 23 2011, 20:12

Turėčiau įsižeist, bet... awww <3
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lisbeth Rapace   Št. 03 05 2011, 15:27

EDIT ^^
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lisbeth Rapace   Št. 03 05 2011, 17:46

sdhjshfhsdgf
css is too mainstream~

___________
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lisbeth Rapace   

Atgal į viršų Go down
 
Lisbeth Rapace
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: