BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Shannon butas

Go down 
AutoriusPranešimas
Shannon Leto

avatar

Pranešimų skaičius : 38
Join date : 2011-01-23

RašytiTemos pavadinimas: Shannon butas   Sk. 01 23 2011, 18:28

Diidelis butas su daug pribumbasų ir tokiu geru dalyku kaip plaza tv ir jėgovas balkonas.
Atgal į viršų Go down
Roxanne Varlow

avatar

Pranešimų skaičius : 363
Join date : 2011-01-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Shannon butas   Sk. 01 23 2011, 18:42

Natalie kartu su Shannon pasirodė prie daugiabučio. Įėjusi į vidų ji sustojo prie lipto ir nuspaudusi mygtuką palaukė, kol jis atvažiuos. Įėjusi į vidų ji pažvelgė į Shannon, kuris kaip tik nuspaudė mygtuką prie skaičiaus 7. Kai liftas užkilo į reikiamą aukštą, Natalie priėjo prie Shannon buto durų ir palaukė, kol vyras susiras raktą, tada atsirinks tinkamą ir pagaliau atsirakins duris. Įėjusi į vidų moteris apsidairė ir labai greit įvertino ganėtinai prabangų buto interjerą. Nusirengusi švarkelį moteris jį pakabino kažkur į spintą ir nuėjo į svetainę. Nužvelgusi čia esančius daiktus ji nežymiai šyptelėjo ir atsisėdo ant sofos buvusios prie sienos. Patogiai įsitaisiusi Natalie susikėlė koją ant kojos ir pažvelgė į Shannon. Kadangi būtent jis labai norėjo pakalbėti, Natalie tikėjosi, kad susipras ir pradės pokalbį.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

avatar

Pranešimų skaičius : 38
Join date : 2011-01-23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Shannon butas   Sk. 01 23 2011, 18:50

Apsimesdamas, kad viskas čia švaru ir tvarkinga, Shannon paspyrė po fotelio senas neskalbtas kojines. Tvarkymasis jam prabanga buvo,tad tvarkėsi nedažnai. Paėmęs nuo baro dvi stiklines ir seno ilgai brandinto vyno,pastatė viską ant stalo.
- Taigi..- atsikrenkštė jis,- Gal pradžiai vyno?- atsargiai paklausė, gal bus apšauktas, pasiūlęs gėrimą su laipsniais, kas čia žino.
Dairydamasis, tarsi čia būtų ne jo butas ir jis nieko čia nežinotų, tingiai atsistojo ir nuėjęs prie didelių langų, šiek tiek praskleidė užuolaidas. Kambarys pašviesėjo,ir dabar Natalie matėsi jam daug ryškiau ir geriau. Atsisėdamas priešais ją ant sofos, jis dirstelėjo į stalą,kuris juodu skyrė. Tada pakėlė akis ir nieko bloga nenorėdamas išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Roxanne Varlow

avatar

Pranešimų skaičius : 363
Join date : 2011-01-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Shannon butas   Sk. 01 23 2011, 18:55

Natalie sukryžiavo rankas ant krūtinės ir pažvelgė į raudonojo vyno butelį kurį Shannon pastatė ant stalo priešais ją. Perskaičiusi pavadinimą ir po juo esantį smulkesnėmis raidėmis parašytą užrašą ant etiketės ji kiek nustebo, nes vyras jau siūlė labai prabangų ir gerą gėrimą. Kadangi nesenai gėrė vyno ir neturėjo jokio noro apgirsti, ypač tada, kai laukia pokalbis su Shannon, ji nežymiai papurtė galvą ir tarusi "Ne, ačiū" atsisėdo patogiau. Stengėsi nekreipti dėmesio į tai, kad bute nebuvo labai tvarkingą, nors ją tai truputį erzino. Pažvelgusi į Shannon, kuris šiuo metu šypsojosi, Natalie nesusivaldė ir taip pat kreivai šyptelėjo:
-Taigi, norėjai pasikalbėti. Gali pradėti,-linktelėjusi moteris pasidėjo kažkokią nedidelę pagalvėlę po nugara, kad sėdėti būtų patogiau ir vėl įsmeigė žvilgsnį į Shannon. Abejojo, ar jis pasakys ką nors tokio, ko ji dar nebuvo girdėjusi atsiprašymų metu, tačiau vistiek buvo smalsu.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

avatar

Pranešimų skaičius : 38
Join date : 2011-01-23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Shannon butas   Sk. 01 23 2011, 19:13

-Tikrai?Kaip nori,-gūžtelėjo pečiais ir su gailesčiu atkimšo seniausią vyną,koks tik jo bute tebuvo. Vistiek pripylė vyno į abi taures. Pasiėmęs vieną taurę, su malonumu gurkštelėjo vyno, praskalavo juo burną ir nurijo. Skonis atitiko kokybę. Pastatęs stiklinę ant stalo, sugrįžo prie Natalie.
-Na,pradžiai paklausti norėjau tik vieno. Kiek meilužių turėjai,kai mes draugavom?- Shannon šyptelėjo,- Klausiu dėl įdomumo, tikrai kvosti jų visų adresų ir vakare palaukęs prie namų suspardyt neketinu,- jis taip būtų daręs tik tokiu atveju, jeigu pats nebūtų tasęsis su viena kekšele.
Leto vėl gurkštelėjo vyno, tikrai neapsimetinės kad nenori prie jos gerti. Jeigu jau atkimšo, tai reikia išgert, paskui dar skonis ar kvapas išsivadės. Su stikline rankoje vyras atsisuko į Natalie ir susidomėjęs laukė atsakymo.
Atgal į viršų Go down
Roxanne Varlow

avatar

Pranešimų skaičius : 363
Join date : 2011-01-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Shannon butas   Sk. 01 23 2011, 19:19

Natalie stebėjo Shannon'ą, kuris tuo metu kaip tik atkimšo vyno butelį ir įpylė gėrimo į abi taures stovėjusias ant stalo. Kadangi buvo gero vyno mylėtoja, o būtent tokio ragavusi nebuvo, ar bent jau neprisiminė, paėmė taurę ir gurkštelėjo. Likusi patenkinta skoniu ji vėl pastatė taurę ant nedidelio stalo ir vėl sukryžiavusi rankas ant krūtinės pažvelgė į Shannon. Išgirdusi jo klausimą ji nežymiai išplėtė akis. Kelias akimirkas galvojusi ar verta atsakyti ji tyliai atsiduso ir pagaliau prabilo:
-Vieną. Draugystės pradžioje. Kelias savaites,-pasakiusi pagrindinius faktus, kuriuos vyrui turbūt labiausiai norėjosi žinoti, ji atsiduso ir prisiminė savo meilužį. Taip pat prisiminė kaltės jausmą, dėl kurio nutraukė visus santykius su juo.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

avatar

Pranešimų skaičius : 38
Join date : 2011-01-23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Shannon butas   Sk. 01 23 2011, 19:24

Mąstant Shannon lūpose skleidėsi šypsena ir tramdomas juokas. Aišku jo reakcija turėjo būti priešinga, gi turėjo nustebti ar panašiai. Tačiau jis taip ir nujautė,juk Natalie turėjo kažkur praleisti tas naktis,kai negrįždavo pas jį. Ir tos naktys nebuvo leidžiamos pas geriausias drauges.
- Regis,mes oficialiai atsiskaitę,- palingavo galva vyras ir laikydamas taurę, sudaužė ją su Natalie taure.- Dabar galim skaitytis kaip neutralūs pažįstami be jokios praeities.
Žinoma,ta praeitis ir buvo geriausias dalykas, nutikęs per jo gan ilgą gyvenimą, tačiau jis nė už ką to dabar nepripažintų. Šypsodamasis Shannon užsivertė ir godžiai išmaukė vyno likučius,esančius taurėje.
Atgal į viršų Go down
Roxanne Varlow

avatar

Pranešimų skaičius : 363
Join date : 2011-01-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Shannon butas   Sk. 01 23 2011, 19:30

Tiesą sakant, Natalie nemanė, kad jie atsiskaitę. Ji buvo neištikima tada, kai jų draugystė buvo nelabai rimta, o Shann, jos žiniomis, ją apgaudinėjo labai labai ilgai. Nusprendusi dabar į tai per daug nesigilinti ir apskritai, šią temą palikti ramybėje ji paėmė nuo stalo taurę ir vėl gurkštelėjo vyno. Iš tikrųjų tai ji šiek tiek nustebo dėl to, kad Leto visai nesupyko sužinojęs apie jos neištikimybę, tačiau pasistengė to neparodyti. Dar kartą gurkštelėjusi raudono gėrimo ji kiek kilstelėjo antakį ir nežymiai susiraukė jam netiesiogiai pasakius, kad dabar jie gali pamiršti jų praeitį kartu. Nepaisant įvairių nesutarimų, Natalie tai buvo vieni geriausių mėnesių gyvenime ir ji neturėjo jokio noro jų ištrinti iš atminties. Kadangi Nat nebepamtė prasmės ilgiau čia sėdėti, ji padėjo krištolinę taurę ant stalo ir tarė:
-Man jau reiktų eiti.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

avatar

Pranešimų skaičius : 38
Join date : 2011-01-23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Shannon butas   Sk. 01 23 2011, 19:42

- Žinoma,tik leisk taures paimti,-trumpai tarė atsistodamas. Vynas gerokai trenkė į galvą,ir paimdamas savo ir Natalie taures, Shannon jau norėjo eiti į virtuvę, tačiau kojos susipynė ir vyras tiesiogine to žodžio prasme užgriuvo ant jos. Šiaip ne taip pastatęs tauręs atgal ant stalo, vyras pabandė atsikelti nuo Natalie, bet tai gavosi kaip grabinėjimas.[:D] Išvis susinepatoginęs, gi jie jau išsiskyrę, vienas kitam nieko nejaučia ir bla bla bla, taip ir liko tysot prispaudęs Natalie.
- Tie mėnesiai,praleisti kartu,man buvo geriausi gyvenime ir aš tikrai nesistengsiu jų pamiršti. Žinai,ta meilužė buvo šimtą kart už tave prastesnė. Tai viena iš priežasčių, dėl kurių su ja greit užrišau,- greitakalbe varė Shannon, liežuvis pynėsi, na jam iki nusigėrimo ne daug reikia, ypač kai pradėjo rečiau gerti. Žinoma,jeigu būtų blaivesnis, šito viso tikrai nebūtų sakęs.
Atgal į viršų Go down
Roxanne Varlow

avatar

Pranešimų skaičius : 363
Join date : 2011-01-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Shannon butas   Sk. 01 23 2011, 19:49

Natalie jau ketino stotis ir eiti, tačiau net nespėjo sureaguoti, kai Shannon paėmė taures ir.. ant jos užgriuvo. Susiraukusi ji prisispaudė prie sofos, ant kurios sėdėjo ir pabandė jį atstumti, nes bene dvigubai (jei ne daugiau) sunkesnis vyras ją labai stipriai spaudė. Pagaliau kažkaip.. nuridenusi nuo savęs Shannon Natalie išsitiesė, bet nuo sofos nepakilo. Pasitaisiusi suknelę ir šukuoseną ji nubraukė plaukus nuo akių ir jam pradėjus kalbėti pasuko galvą. Išklausiusi vyro žodžių Natalie prikando lūpą. Nieko nesakė, nes jo ištarti žodžiai ją per daug nustebino, nors, žinoma, Nat puikiai suprato, kad būdamas visiškai blaivus Shannon tikrai nebūtų pradėjęs taip kalbėti. Bandydama save įtikinti, kad už vyrą čia kalba alkoholis ir jis pats taip nemano ji atsistojo ir pasiėmė nuo sofos rankinę:
-Man.. tikrai reikia eiti,-kiek pasimetusi Natalie pagaliau prakalbo ir atsidususi nuėjo į koridorių. Nuo pakabos nusikabinusi savo tamsų švarkelį greit jį apsirengė ir paskubomis užsisagščiusi sagas pažvelgė į Shannon.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

avatar

Pranešimų skaičius : 38
Join date : 2011-01-23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Shannon butas   Sk. 01 23 2011, 19:55

Šiaip ne taip atsikėlęs ir šiek tiek painiodamas kojas, Shannon nušlepsėjo į koridorių ir atsirėmė į sieną, kad nenukristų, nes dabar nelabai pasitikėjo savo lygsvara.
- Man išsprūdo,nebūtina taip pykti,-sumurmėjo kaltai, rimtai nebūtų pasakęs, bet kaltas jo išdavikas liežuvis.
Kažkaip sugebėjęs nušlepsėti toliau, užstojo savo kūnu duris, taip neleisdamas Natalie išeiti. Kadangi drūtas vyras jis buvo, tai ir jo nenustums niekaip.
- Bet ką aš čia atsiprašinėju, o tu nejautei to paties? Galėtum pabūti atvira su manim nors penkias minutes,- tarė, prisitraukdamas Natalie arčiau savęs. Ak,tas nelemtas alkoholis čia viską daro.
Atgal į viršų Go down
Roxanne Varlow

avatar

Pranešimų skaičius : 363
Join date : 2011-01-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Shannon butas   Sk. 01 23 2011, 20:01

Natalie pažvelgė į link jos artėjantį Shannon ir tyliai atsiduso, nes labai aiškiai matosi, kad Shannon kiek padaugino. Ji puikiai žinojo, kad vyras geria retai ir kiek nedaug jam reikia, kad pasigertų, todėl Natalie visai nestebino tai, kad po didelės taurės stiproko vyno jam jau pynėsi ir kojos ir liežuvis. Atsidususi ji jau ketino eiti prie durų, tačiau Shannon pasirodė esąs greitesnis ir jas užstojo. Moteris nežymiai susiraukė, kai jis prisitraukė ją prie savęs, tačiau neatsitraukė, nors Shann ir laikė ją labai nestipriai. Pažvelgusi Leto į akis Natalie atsiduso ir kelias akimirkas patylėjusi tyliai, vos girdimai (garsiai kalbėti nebuvo prasmės, nes jų veidus skyrė vos kelių centimetrų atstumas) tarė:
-Aš nepykstu. Jaučiau. Aš tave mylėjau, Shannon, bet tu mane įskaudinai. Pripažįstu, pati padariau daug klaidų, tačiau..-atsidususi moteris pagaliau rado savyje jėgų atsitraukti ir žengusi kelis žingsnius atgal nubraukė išsidraikiusius plaukus nuo akių.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

avatar

Pranešimų skaičius : 38
Join date : 2011-01-23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Shannon butas   Sk. 01 23 2011, 20:07

Shannon susiraukė. Dabar jo nuotaika tikrai sugedo, ir tiesą sakant, jis pasijautė lūzeriu, kad net buvusios moteros susigrąžint nepajėgia. Nors ką čia pajėgsi apsinešęs,tik miegot..
-Tačiau ką?Tačiau mano klaidos bus visada didesnės ir bjauresnės už tavąsias,tą norėjai pasakyt?-griežtai paklausė, kiek išėjo girto būsenoj griežtam būt. O neišėjo visai.
-Jeigu tada man kažką jautei, tai negali būt, kad dabar nieko nebejauti,- toliau burbėjo panosėje, prisigėręs išvis jautruoliu tapdavo. Neištvėręs vėl čiupo Natalie į glėbį ir apsivijęs ranka jos liemenį, įsisiurbė į lūpas. Po tokio įsisiurbimo paleido ją.
-Dabar jau nelaikau,gali eiti,- vis dar piktas,bet ir kažkiek laimingas, pasislinko nuo durų.
Atgal į viršų Go down
Roxanne Varlow

avatar

Pranešimų skaičius : 363
Join date : 2011-01-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Shannon butas   Sk. 01 23 2011, 20:14

-Aš taip nesakiau, Shannon.. Tiesiog.. mes buvom susižadėję. O tu mane apgaudinėjai. aš galvojau apie atleidimą, tačiau tiesiog negaliu,-atsidususi Natalie žengė dar kelis nedidelius žingsnius atgal, nes net ir dabar atstumas tarp jų atrodė labai mažas. Jam pradėjus kalbėti apie jausmus ir apie tai, kad ji dabar vis dar turi kažką jam jausti, jeigu meilė buvo tikra, Natalie jau žiojosi ką nors pasakyti, tačiau Shannon'as ją prisitraukė prie savęs ir įsisiurbė į lūpas. Nežymiai susiraukusi ji kelias akimirkas stovėjo sustingusi ir nieko nedarė. Galiausiai atsitruakusi ji kiek pasimetusi pažvelgė į jau kiek laimingesnį Shannon'ą ir prikando lūpą. Nusprendusi nebetęsti šio pokalbio, kuris akivaizdžiai nebuvo itin malonus nei vienam iš jų Natalie priėjo prie durų, nuo kurių Leto jau buvo pasitraukęs ir tarstelėjusi "Iki" išėjo. Uždariusi paskui save duris Natalie giliai įkvėpė ir iškvėpė. Greit nuėjusi koridoriumi ji nulipo laiptais ir dingo iš pastato.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

avatar

Pranešimų skaičius : 38
Join date : 2011-01-23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Shannon butas   Sk. 01 23 2011, 20:21

Net nesivarginęs užrakint durų, Shannon nusivilko iki svetainės, surinko taures ir įmetė į indaplovę. Nusivilko marškinius, įsidrėbė ant lovos ir pasiėmęs nebaigtą gert butelį vyno, su pulteliu pradėjo eit per kanalus. Įsijungęs sporto kanalą, susikėlė kojas ant stiklinio stalo ir gerdamas tą seną gerą vyną,kurį tikėjosi išlakti geresne proga, be jokio susidomėjimo žiūrėjo kašės varžybas. Vakar dienos Shannon'as būtų su dideliu entuziazmu žiūrėjęs tas varžybas, bet šiandieninis Shannon po Natalie gaudymo ir stabdymo tenorėjo gerai pasigert.
Apsikabinęs pustuštį vyno butelį, rungtynėms įpusėjus Leto jau miegojo kaip užmuštas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shannon butas   

Atgal į viršų Go down
 
Shannon butas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: MANHETENAS~ tragic kingdom :: Aukštutinis Istsaidas :: Manheteno daugiabutis-
Pereiti į: