BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Stephen Dorff

Go down 
AutoriusPranešimas
Stephen Dorff

avatar

Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2011-01-23

RašytiTemos pavadinimas: Stephen Dorff   Sk. 01 23 2011, 18:08


01. Pilnas vardas, pavardė. Stephen Dorff
02. Pravardė ar galbūt netgi pravardės. Per daug mėgsta savo vardą ir neketina jo keist į jokį sutrumpinimą ar kitą išsidirbinėjimą. kai kada leidžiasi jau LABAI reikalingų žmonių jo karjerai pavadinamas Step, bet to nepamiršta ir pasitaikius progai atsiima.
03. Gimimo data. Dabartinis veikėjo amžius. 1973 – 07 – 29. Turi 37-erius metus
04. Iš kur kilęs ir kur šiuo metu gyvena (Kvinsas; Bruklinas; Manhetenas)? (huh?): Kvinsas
05. Seksualinė orientacija. Hetero
06. KITA INFO:
∙ Patinka (kas patinka tavo veikėjui?) Ginklai. Apie juos žino tiek, kad galėtu pasakoti tol kol klausytojas nesukištu į jo burną popieriaus gniužulo. Stipri kava ir cigaretės. Iš dyko buvimo tiek darbe tiek namuose iki pietų sugeria kokius 6 puodelius kartu ir užsitraukdamas dūmą. Taip pat roko muzika ir jo automobilis. Na ir aišku nepamirškim gražių moterų.
∙ Nepatinka (kas tavo veikėjui nepatinka?) Flegmatiškumas. Negali pakęst, kai nebūna suprastas iš karto ir kai reikia tą patį kartoti kelis kartus. Tinginystė, nes jis vadovaujas taisykle kad jei jau dirba jis tai dirbs ir visi kiti be jokių išimčių. Verkšlenimo ir per daug didelio pesimistinio nusistatymo. Per didelis meilumas ir bandymas tapti ,,draugu”.
∙ Privalumai. Puikiai moka įtikinėti. Nė nemikrėdamas gali pameluoti ir pats tuo patikėt.
∙ Silpnybės. Pagyros. Moterys. Skanus moters kvapas. Ginklai ir vakarėliai.
∙ Keistenybės/įpročiai. Gali klausinėti iki nukritimo kol jam pabos ar taps tikrai aišku. Prieš kažką nušaudamas dar mėgsta paklausti jo paskutinio noro ar išsiaiškinti jo pusė gyvenimo istojos. Baigia darbą lygiai tiksliame laike kai reikai eit namo. Iš jo viršvalandžių nesulauksit. Visada kažkur yra nusikišęs ginklą.
07. Šeima (akcentuojami svarbiausieji: broliai, seserys, tėvai ar vaikai). Yra vienturtis ir apie savo tėvus nenori kalbėt ir visai nekalba.
08. Priešai (arba charakteristika žmonių, kurių jūsų herojus negali, o ir nenori toleruoti). Jis su priešais nesiterlioja. Tiesiog jais atsikrato ir priešų nebėra.
09. Dabartinė veikla. Vykdydamas savo grupuotės pavestą užduotį bando išsiaiškinti vienos savo darbo įstaigos silpnąsias vietas ir laukia naujų pavedimų iš ,,aukščiau”
10. Veikėjo tikslai. šiuo metu būtent atlikti savo užduotį ir sužlugdyti taip visų išliaupsintus tuščius žmones.
11. Apibūdinkit charakterį. Ganėtinai ramus. Gali žmogų pasiusti visai žodžiais bet po kelių akimirkų jau su juo eit alaus ir visai dėl to nepergyvent. Gali sakyt vieną bet už akių daryt kitą ir gyvent antrą gyvenimą. Niekada nepasakys visos tiesos. Mėgsta kai būna suprastas ir viskas padaroma greit ir tvarkingai. Iki nukritimo gali ginčytis jei manys kad yra teisus ir nepasiduos net jei bus patvirtinta jo netiesa. Greit užsidega bet greitai ir užgęsta. Visada būna parengęs planą B ir nepasitiki niekuo tik savim pačiu.
12. Šiek tiek gyvenimo istorijos. Gimė menininkų šeimoje todėl ir užaugo tokioje pačioje aplinkoje nuo ko jam darėsi bloga todėl vien iš dyko buvimo prisigalvodavo visokių eibių, kad tik sugadint kam nros gyvenimą o ypač tėvams. Per prievartą baigęs muzikos mokyklą ir vien dėl to kad buvo susilažinęs su draugu kad ją baigs vos sulaukęs pilnametystės galutinai nutrūksta nuo grandinės iš susikrovęs mantą išvykstą mokytis į universitetą ir gavęs diplomą pradeda dirbti vienoj rimtoj įmonėi kol vieno momento metu kai būna apkaltintas už tai ko nepadarė suvokia kad čia jam nė vieta ir ramia sąžine įsilieja į teroristinės grupuotės gretas ramia sąžine išliedamas jiems viską ką žino apie kai kurias kompanijas, o kadangi tokių žmonių trūksta greit pritampa įrodydamas savo galimybes ne tik protiniuose darbuose bet ir fiziniuose. Ir štai vieną rytą vos atėjęs į savo ,,darbą’ gauna užduotį kurią ir imasi daryti pasinerdamas visu 100 procentų.
13. Išskirtinės išvaizdos ar/ir charakterio detalės, fiziniai parametrai (ūgis, svoris). Akys rudos, plaukai irgi. Ūgis 1,70. turi tatuiruočių išsimėčiusiu po visą kūną.
14. Kita informacija (tai, ką pabrėžti dar norėtumėt, bet kas į visų viršutinių grafų kontekstą nesutalpinama). nėra
15. Fobijos (jeigu tokių randasi). Kad kažkada atsikėlęs gali nerasti savo mašinos kieme arba rasti ją subraižyta. mirties baimė.
+16. Veikėjo veidas belongs to... (jei personažas reali asmenybė, tuomet nuo pastarosios prievolės esat išvaduoti). Stephen Dorff

+17. ŽAIDĖJAS
Prisistatyk kas esi pats! Nepamiršk paminėti savo vardo/slapyvardžio, amžiaus, kiek laiko jau žaidi rp bei kitus esamus veikėjus.
kas gi dar jei ne Kajus xD Forumuose reiškiuos gal kokius 3 metus ir tai jei tik pakviečia kad manęs reikia ( garbėtroška žinau galit nesakyt ;D). Atsimenamas kaip Gerard Way veido turėtojas.
Atgal į viršų Go down
Natasha Romanoff
Is that dirty enough for you?
avatar

Zodiac : Scorpio
Age : 34
Miestas : Manhattan
Pranešimų skaičius : 866
Join date : 2010-06-30

RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Dorff   Sk. 01 23 2011, 18:13

<3
Oi apturėsim daaaaaaaaug gero laiko, ania? ;DDD
Atgal į viršų Go down
Stephen Dorff

avatar

Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2011-01-23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Dorff   Sk. 01 23 2011, 18:14

mes visada jo apturim ir labai gero ;DDD
Atgal į viršų Go down
Natasha Romanoff
Is that dirty enough for you?
avatar

Zodiac : Scorpio
Age : 34
Miestas : Manhattan
Pranešimų skaičius : 866
Join date : 2010-06-30

RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Dorff   Sk. 01 23 2011, 18:20

Pala, tu Kvinse? O die, kai jėga kai jėga! Gal net su Pi susidursi xDD Jei spėsim xDDD
Atgal į viršų Go down
Stephen Dorff

avatar

Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2011-01-23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Dorff   Sk. 01 23 2011, 18:23

masčiau apie kažką kito, bet Kvinsas tinkamiausia vieta visiems juodiems darbeliams ir ten juk visi tokie renkas ;DDD O Pi ;DDD pirmą kartą normaliai ;DD
Atgal į viršų Go down
Natasha Romanoff
Is that dirty enough for you?
avatar

Zodiac : Scorpio
Age : 34
Miestas : Manhattan
Pranešimų skaičius : 866
Join date : 2010-06-30

RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Dorff   Sk. 01 23 2011, 18:32

Ir jokios krauja maišystės grėsmės ^^
Yeah, keistai nuskambėjo...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Dorff   

Atgal į viršų Go down
 
Stephen Dorff
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: