BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Evelyn Salt

Go down 
AutoriusPranešimas
Evelyn Salt
If you took the time to notice me.
avatar

Zodiac : Gemini
Age : 42
Pranešimų skaičius : 4949
Join date : 2009-09-25

RašytiTemos pavadinimas: Evelyn Salt   Sk. 01 23 2011, 17:4301. Pilnas vardas, pavardė. Evelyn Salt
02. Pravardė ar galbūt netgi pravardės. Eve, Evel, Lyn, Saltie.
03. Gimimo data. Dabartinis veikėjo amžius. 1975.06.05
04. Iš kur kilęs ir kur šiuo metu gyvena?: Kilusi iš Majamio, Floridos. Dabar gyvena Manhetene, Niujorke.
05. Seksualinė orientacija. Hetero.
06. KITA INFO:
∙ Patinka (kas patinka tavo veikėjui?) Geras maistas, dar geresnis vynas, tvarka, skoningi drabužiai, tas jausmas, kai tavo sukurtas įrenginys tobulai veikia, aktyvi fizinė veikla, o po to jau ir geras poilsis.
∙ Nepatinka (kas tavo veikėjui nepatinka?) Netvarka, popierių pildymas.
∙ Privalumai Nesunkiai iškarštų kailį ginkluotoje ir neginkluotoje kovoje, moka pilotuoti lėktuvą, yra gausiai apsišvietusi, iš namuose esančių daiktų nesunkiai surinktų bent minimalią žalą darantį ginklą.
∙ Silpnybės Dažnai tiesiog neturi kantrybės dalykams, kurie jos visiškai nedomina.
∙ Keistenybės/įpročiai Dažnai taip pasineria į darbą, kad dirba iki nakties, bet labai anksti keliasi. Kolekcionuoja senovinius ginklus, bei vynus.
07. Šeima (akcentuojami svarbiausieji: broliai, seserys, tėvai ar vaikai). Motina Olya Chenkov, tėvas Vladislav Chenkov, vyras(kuris padarė "numyro") Micheal Salt.
08. Priešai (arba charakteristika žmonių, kurių jūsų herojus negali, o ir nenori toleruoti). Be abejo, visi valstybės priešai, šeimos priešai, žmonės, kurie kišasi ne į savo reikalus, tie kurie lenda ar kitaip kenkia jai artimiems žmonėms.
09. Dabartinė veikla. Vyriausioji aviacijos inžinierė @ "Stark Industries"
10. Veikėjo tikslai. Apginti savo šalį (Be a hero xD).
11. Apibūdinkit charakterį. Disciplinuota, bet žinanti savo vertę ir turimą galią, tad kartais gali "įkasti". Retai griebiasi kraštutinumų, bet jei kažkas ima liesti jai artimus žmones, nesibodi peržengti ribų. Šiaip yra atsargi, visada vertinanti situaciją, nes gyvenimas išmokė, kad pasaulis nėra spalvotų kaladėlių rinkinukas. Mėgsta gerai praleisti laiką su draugais, dažnai užsiima nelabai moteriška veikla, tad neretai būna apsiterliūzinus tepalais ar dar kuom.
12. Šiek tiek gyvenimo istorijos. Gimė Amerikoje, valstijos pietuose, nuo mažens buvo pratinama prie disciplinos, nes tėvas buvo pakalęs rusas. Mokėsi, gerai, tiek gerai, kad nesunkiai peršoko bendraamžius ir netrukus ne tik šeima, bet ir visi aplinkiniai suprato, kad Eve - neeilinių gabumų vaikas. Jau būdama vienuolikos suprato, kad nori pilotuoti, todėl paskyrė visą laiką pasiruošimui stoti į JAV karines oro pajėgas. Deja, bet išėjo taip, kad vietoj svajotų aukštumų teko krist į tikrą balą - pateko į jūrų pėstininkų korpusą, kur tarnavo didžiąja dalį savo trečio dešimtmečio. Užsikarojusi iki ne tokio ir blogo leitenantės laipsnio, čia pat sutiko ir savo svajonių vyrą, už kurio sėkmingai ištekėjo.
Vienos karinės operacijos metu susipažino su Tony Stark'u, su kuriuo užsimezgė šiltą draugystė(yay! :D). Po kelių lemtingų įvykių gavo ir darbo pasiūlymą, kurį apsvarstė, bet leido sau tempti laiką, norint viską gerai pasverti. Deja, vienų pratybų metu, kai buvo užpulti teroristinės grupuotės, buvo ne tik smarkiai sužeista, bet ir prarado mylimą vyrą, bei kelis gerus draugus. Tai buvo lemtingas smūgis privertęs palikti militaristinį korpusą, bei priimti Stark'o pasiūlymą.

Nuo to laiko gana sėkmingai vadovauja aviaciniam daliniui, kuria lėktuvus, juos testuoja, bei pati ganėtinai neblogai jais skraido.
13. Išskirtinės išvaizdos ar/ir charakterio detalės, fiziniai parametrai (ūgis, svoris). Tai, yeah, šviesūs plaukai, ganėtinai dailiai numargintas kūnas, PUTLIOS LŪPOS x2, ūgis, siekiantis metrą ir septyniasdešimt centimetrų, menkas svoris - 60kg.
14. Kita informacija (tai, ką pabrėžti dar norėtumėt, bet kas į visų viršutinių grafų kontekstą nesutalpinama). -
15. Fobijos (jeigu tokių randasi). Nėra ^^
+16. Veikėjo veidas belongs to... (jei personažas reali asmenybė, tuomet nuo pastarosios prievolės esat išvaduoti). Angelina Jolie

+17. ŽAIDĖJAS
Ta pati, visų žinoma, daugelio nekenčiama Gie! Kitaip žinoma kaip Synthetice, Kaede, Noted, Makabrė(ir t.t.). Amželis tai nei didelis nei mažas - einu aštuonioliktuosius metus jau! Žaidžiu gerus 5-6 metus su didesnėm ar mažesnėm pertraukos. BD esu apsikabarojusi tokiais veikėjais kaip žymioji Helena Barker/Leto, Audrey Morrigan ir Milla Russell.
Atgal į viršų Go down
 
Evelyn Salt
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: