BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
















• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.




















Administracija




Share | 
 

 Frank Iero

Go down 
AutoriusPranešimas
Frank Iero
Hippie slacker
avatar

Zodiac : Scorpio
Age : 37
Miestas : Belleville, New Jersey
Pranešimų skaičius : 828
Join date : 2011-01-22

RašytiTemos pavadinimas: Frank Iero   Sk. 01 23 2011, 14:58

------------------------------------------------------------
If I revealed my secret identity, the world would go to shit.
Popsicles should be the new black, that way everyone would have one!
------------------------------------------------------------



FRANK ANTHONY THOMAS IERO JR.



------------------------------------------------------------
I burn everything and call it Cajun.
When the water touched my balls, that‘s when I got scared.
------------------------------------------------------------

  01. Pilnas vardas, pavardė –Frank Anthony Thomas Iero,Jr.

  02. Pravardė ar galbūt netgi pravardės – Pagrindinis, tačiau ne vienintelis kreipinys - Frankie. Atrodo, trumpesnio vardo ir pavardės nesugalvosi, tačiau žiniasklaida sugeba suvelti ir tokį dalyką kaip taisyklingos pavardės išspausdinimą, todėl dėl nežinomų priežasčių yra pavadinamas Frank Ireo, Fred Iero arba Fred Lero.

  03. Gimimo data. Dabartinis veikėjo amžius – 1981,spalio 31. 29 metai.

  04. Iš kur kilęs ir kur šiuo metu gyvena - Kilęs iš nedidelio miestelio Belleville, Niu Džersyje. Tačiau kurį laiką apsistojo Niu Jorke,o tiksliau – Manhetene.

  05. Seksualinė orientacija – Sprendžiant iš elgesio scenoje ir apskritai, viešumoje, kyla abejonių dėl jo orientacijos. Tačiau, kaip pats teigia, yra hetero as fuck. Žinoma, aktyviai palaiko seksualinių mažumų teises.


------------------------------------------------------------
In reality, we are all just old, fat men in disguise.
As a kid i had to walk 6 miles in the snow to post a blog.
------------------------------------------------------------

  ∙ Patinka - Skanus ir sveikas maistas, originalūs CD, komiksai, erzinti draugus ir žvengti be priežasties, Batman‘as ir kiti kickass komiksų herojai, nemiegoti naktimis, žaisliniai šautuvai, Xbox‘as, piercing‘as, tatuiruotės, kaklaraiščiai, plaukų dažai, guyliner ir kita kosmetika, gera muzika, nuolaidos parduotuvėse, raitytis ant scenos, Pansy gitara, apiplėšytos kelnės, savo "sexy" veido išraiškomis žlugdyti fanų fotkes, įvairių veislių šunys, geras ir kokybiškas alus (nevartoja birzgalo), staipytis prieš kameras. Kadangi turi savotišką humoro jausmą, dažnai mėgsta skaldyti iš interneto ištrauktus juokelius. Dievina daug keliauti, tyrinėti naujas apylinkes, tačiau nelabai orientuojasi nepažįstamose vietose (todėl dažnai nuklysta į pievas). Patinka trainiotis naktiniuose klubuose, tūsintis, taip sakant. Taipogi mėgsta užmegzti naujas pažintis ir daug pezalioti! Retai, tačiau pasitaiko, tokių situacijų, kai dialogo metu tyli ar nekiša savo „kapeikų“.

  ∙ Nepatinka – Superman‘as, Spiderman‘as, vorai, uždaros patalpos, homofobai, šalta kava, apsauginiai klubuose, iki žemės graibymo apsvaigusios dailiosios lyties atstovės, purvini drabužiai, nelegaliai atsisųstos dainos iš Interneto, pop muzika, pasirašinėt ant "papų" (nes kaip pats teigia, yra "anti-boobs"), nagli žmonės, anksti keltis, kai kas nors papisa jo daiktus ir negražina, priekabiavimas (seksualinis ir kitokio pobūdžio), atvira kritika.

  ∙ Privalumai – Patikimas. Nėra „Gariūnų turgelio bobutė“, tad moka išsaugoti paslaptis. Nebijo iššūkių. Tolerantiškas, nesmerkia žmonių anksčiau laiko. Moka atlikti "magic tricks". Ištikimas (most of the time) ir atsidavęs žmonėms, kuriuos besąlygiškai mylauja. Nors ir nėra geriausias petys išsiverkti, tačiau moka išklausyti, o kartais ir patarti. Dėl draugų, tikrąja to žodžio prasme, yra pasiryžęs svaidytis kumščiais ir veltis į muštynes.

  ∙ Silpnybės – "My biggest addictions have been chocolate cake, mashed potatoes, and butter sandwiches" + gitaros, Starbucks‘as (bei kava in general), įvairi muzikinė įranga, geri komiksai.

  ∙ Keistenybės/įpročiai – būdamas scenoje privalo kaip nors susižaloti/sužaloti kitus arba suniokoti muzikinę aparatūrą (tai esą neša sėkmę). Yra veganas, nes neva rūpinasi savo sveikata, tačiau rūko ir vartoja alkoholį. Turi išgerti mažiausiai tris puodelius kavos į dieną, kad pasikrautų energijos. Iš įpročio perka įvairius komiksus. Pats net nežino, kiek namuose turi augintinių.


------------------------------------------------------------
Fuck that dude's face with Obama's birth certificate.
I‘m pretty sure even monkey brains and human shit would be delicious if you crushed up little pieces of oreos in it.
------------------------------------------------------------

  07. Šeima – Yra vienturtis. Tėvo niekada nematė ir nepažinojo. Kurį laiką gyveno su motina. Po jos mirties persikėlė gyventi į NY.

  08. Priešai – Netoleruoja netaktiškų, akiplėšiškų individų. Nemėgsta žmonių ribojančių tiek jo kūrybinę, tiek asmeninę laisvę. Nekaip sutaria su jokio humoro jausmo neturinčiomis būtybėmis ar intelekto nesužalotais žmonėmis. Netoleruoja homofob‘ų ir tų, kurie kaip nors prisideda prie seksualinių mažumų engimo. Nemėgsta nuolatos gyvenimu besiskundžiančių emo kids ir personų, kurios savo bloga nuotaika užkrečia kitus. Nesutaria su žmonėmis neturinčiais saiko. Vengia „energijos vampyrų“ arba, paprasčiau tariant, tų, kurie išsunkia „gyvybę“ savo nesibaigiančiomis šnekomis. Prie priešų pridėtų įkyruolius, žmones, kurie nesugeba kontroliuoti savo pykčio proveržių, bei tų, kurie skolinasi daiktus ir jų negražina.

  09. Dabartinė veikla – „My Chemical Romance“ pritariamasis vokalas + gitara. Hardcore punk grupės „Leathermouth“ įkūrėjas ir pagrindinis vokalas. Kažkada brazdino gitara ir rėkavo grupėje „Pencey Prep“.

  10. Veikėjo tikslai – Kadangi niekada nežiūri toli į ateitį, nenuostabu, kad neturi jokių konkrečių tikslų. Tiesiog žada kurti muziką (nori išleisti dar belenkiek MyChem albumų, žinoma, su bandmember‘ių palaiminimų) ir raitytis scenoje pokol pakratys kojas.

  11. Apibūdinkit charakterį - Nenuspėjamas, todėl koncertų metu prikrečia (jo nuomone) linksmų juokelių grupės nariams. Vaikiškas ir nesubrendęs. Pasak kai kurių žmonių, jo galvoje – keturmečio protas. Šiuo atžvilgiu yra tikra rimtuolių Skorpionų priešingybė. Nestokoja entuziazmo ir energijos, ypač grodamas gitara scenoje. Nenuostabu, kad gerbėjai kartais mano, kad jį ištinka spazmo priepuoliai. Nuoširdus bei viskam tolerantiškas. Užsispyręs. Tiki, jog priemonės pateisina tikslą. Komunikabilus, sugeba sutarti su įvairaus plauko individais. Vertina draugystę, tačiau niekada neatleidžia bei nepamiršta nuoskaudų, be to, lengvai nepasikliauja žmonėmis.

  12. Šiek tiek gyvenimo istorijos – Frank‘as gimė ir užaugo Bellevill‘yje, Niu Džersyje, 1981 – ais metais. Būdamas vaikas dažnai sirgo įvairiomis ausų infekcijomis, todėl didžiąją dalį vaikystės praleido ligoninėse. Nepaisant to, nuo 11 metų pradėjo groti gitara įvairiose grupėse. Vėliau, studijavo Rutgers‘o universitete, tačiau buvo pašalintas ir niekada nebandė tęsti mokslų. Užuot ėmęsis darbo, su draugais įkūrė „I am graveyard“ trio, nuo kurios prasidėjo jo muzikinė karjera. Prieš atsidūrdamas MCR, grojo Pencey Prep, Hybrid bei American Nightmare grupėse.

  13. Išskirtinės išvaizdos ar/ir charakterio detalės, fiziniai parametrai (ūgis, svoris) - Turi nesuskaičiuojamą kiekį tatuiruočių ant viso kūno, auskarus ausyse, nosyje bei apatinėje lūpoje. Svoris lieka neminimas. Kas liečia ūgį, pats teigia, kad yra 1,85 m, tačiau akivaizdu, kad nusipeza. Neveltui yra pravardžiuojamas „midget“, dėl to sudaro puikų tendemą su Ray William‘u Johnson‘u – the most famous midget in the whole planet.
  14. Fobijos – paniškai bijo vorų bei uždarų patalpų.



Credit


Paskutinį kartą redagavo Frank Iero, Antr. 06 21 2011, 18:58. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Evelyn Salt
If you took the time to notice me.
avatar

Zodiac : Gemini
Age : 43
Pranešimų skaičius : 4949
Join date : 2009-09-25

RašytiTemos pavadinimas: Re: Frank Iero   Sk. 01 23 2011, 15:04

OOOO TEP!
Pasiruošk Aud atakai, damn it xDDD

___________
Atgal į viršų Go down
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Frank Iero   Sk. 01 23 2011, 15:43

Į Brukliną tau trenktis reikėjo su tokiu geruoliu, fo Christ sake :DDD
Kaip žinodama tavo fantazijos išteklius, kūrybingumą bei raštingumą (visi pastarieji bruožai puikiai atsispindi šitoje novelėje) net neabejoju, jog įneši į RPG daaaug nuostaibybės, hun.
Atgal į viršų Go down
Frank Iero
Hippie slacker
avatar

Zodiac : Scorpio
Age : 37
Miestas : Belleville, New Jersey
Pranešimų skaičius : 828
Join date : 2011-01-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Frank Iero   Pir. 04 04 2011, 18:26

Some edits. Basically pridėjau truputį vaizdinės medžiagos *le smirk*
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Frank Iero   Sk. 04 10 2011, 18:22

OOOOooooohohohohoho, kaip man patiko šita vaizdinė medžiaga! Gimme moar! ;D

___________
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




RašytiTemos pavadinimas: Re: Frank Iero   

Atgal į viršų Go down
 
Frank Iero
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: