BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 The Mastermind

Go down 
AutoriusPranešimas
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: The Mastermind   Sk. 01 23 2011, 02:22ANTHONY „TONY“ EDWARD STARK


Nėra nieko, ko užsigeidęs neįstengčiau padaryti.“

Išvaizdos apibūdinimas || Tonio išorinių pavidalų diapazonas prasideda nuo berniukiškai žavaus, šiurkščiai griežto, akį rėžiančiai, puošniai metroseksualaus iki klasikinio. Tamsios „šunyčio“ akys. Ilgos blakstienos. Nosis su žaviu vingiu. „Pilnos“ lūpos. Stori, nepaklusnūs rudi plaukai. „Kompaktiškas“ kūnas. DAT ASS.

Pravardė ar galbūt netgi pravardės || „Da Vinci of our time“, "Merchant of Death".

Gimimo data. Dabartinis veikėjo amžius || Gimė 1965ųjų Balandžio 4 dieną. Šiuo metu yra nei giminės pratęsti, nei širdies damos susirasti skubantis keturiasdešimt šešerių metų vyrukas.

Iš kur kilęs ir kur šiuo metu gyvena? || Kilęs iš Long Island`o. Dar tais laikais kai pampo motinos įsčiose buvo, dėl savaime suprantamų priežasčių (jei savaime nesusipranta tos priežastys, pagelbėsiu – įtakingo dėdės palikuonis esti) įtrauktas į rinktinės Manheteno grietinėlės sąrašą. Gyvena ten kur turtuoliams ir priklauso gyventi - Staten Island`e.

Seksualinė orientacija || hetero be jokių įtartinų priemaišų.

Šeima (akcentuojami svarbiausieji: broliai, seserys, tėvai ar vaikai) || Vienturtis. Vis dar ne tėtukas. Tėvas – pramoninkas bei išradėjas Howard`as Stark`as. Motina - Maria Collins Carbonell aka Maria Stark. Abu gimdytojai žuvo auto avarijoje.

Priešai (arba charakteristika žmonių, kurių jūsų herojus negali, o ir nenori toleruoti) || labiausiai Tonį nervina verslo konkurentai, bet kokia kaina bandantys (tenka pastebėti, visiškai nesėkmingai) perspjauti Stark`o imperiją, netoleruoja beskrupuliško akiplėšiškumo. Urzgia ant kiekvieno, kaišiojančio jam pagalius į ratus ar pažeidžiančio asmeninę vyro erdvę. Bet taip būna tik atslinkus „juodiems debesims“. Šiaip Tony totaliai pakalęs pohuistas yra, o tą galima savotiškos atmainos tolerancija pavadinti. Kita vertus, bet kokiu atveju nekęstų žmogaus, grobiančio iš vyro „moment to shine“, nes žiauriai mėgsta būti dėmesio centre ir mano, jog tasai dėmesio centras yra tiesiog jam sutvertas.

Dabartinė veikla || vienas iš pagrindinių ginklų gamintojų „ant svieto“, pasauliniu mastu pripažintos „Stark Enterprises” korporacijos vadovas, aukštuomenės žmogus, filantropas, pleibojus multi-milijardierius irrr... medijos organizacijų bei josios snaiperių vienas iš pagrindinių taikinių.

Veikėjo tikslai || Tonio tikslas - išrasti kietą metalinį kostiumą, tapti superherojumi ir išgelbėti žmoniją. LOL, JK. Bičas turi visą pasaulį sau po padu, ko jam dar iki laimės galėtų trūkti?

Šiek tiek gyvenimo istorijos || „Tonis Starkas - fantazuotojas, genijus, Amerikos patriotas. Nuo pat mažumės legendinio ginklų kūrėjo Howard`o Starko sūnus atsidūrė dėmesio centre dėl savo nuostabaus ir unikalaus proto. Būdamas ketverių sukūrė savo pirmąją montažo plokštę, šešerių - pirmąjį variklį. Septyniolikos metų su pagyrimu baigė Masačiusetso Technologijos Institutą. Bet tada miršta titanas... Ilgametis Howard`o Stark`o draugas ir pagalbininkas Obadijas Steinas bando užpildyti tuštumą, kurią paliko legendinis kūrėjas, tačiau sulaukęs dvidešimt vienerių sūnus paklydėlis grįžta ir paskiriamas naujuoju "Stark Industries" vadovu. Gavęs karalystės raktus Tonis pradeda nauja erą: kuria išmanius ginklus, pažangią robotų techniką, palydovinę taikymo sistemą. Šiandien Tonis Starkas pakeitė ginklų pramonės veidą, užtikrinęs laisvę ir gindamas Ameriką bei jos interesus visame pasaulyje.“ – Credits goes to „Teletreko“ profesionalaus filmų įgarsinimo lietuviškai komandai! ^^

Išskirtinės išvaizdos ar/ir charakterio detalės, fiziniai parametrai (ūgis, svoris) || nuo to meto kai ant veido pradėjo želti plaukai nešioja preciziškai tvarkomus pornstache ir pornbeard. Turi gilų, charakteringą balsą su tęsiama tartimi. Atletiško kūno sudėjimo ir nors varginasi aktyviai sportuoti, impozantiškais „Švarco“ raumenimis kažkaip neužželia. Ūgis – nesiekiantis šimto aštuoniasdešimties centimetrų. Svoris – aštuoniasdešimt kilogramų su trupučiu.

Kita informacija || Niekuomet su tėvu nepalaikė šiltų santykių. Šis nerodęs Toniui ypatingo palankumo, su savo vienturte atžala elgdavosi šaltai. Aplamai, po šiai dienai Stark`as mano, jog savo seniui buvo kiek daugiau rakštis subinėje, nei imperijos paveldėtojas ir galiausiai sūnus ( < galėjau sutalpinti tai į „gyvenimo istoriją“, bet man labai gražus tas big-ass quote iš filmo... :D). Kadangi turi labai gerą asistentę, tvarkančią Anthony reikalus geriau, nei, kad šis pats kada nors gyvenime sugebėtų su jais taip šauniai susidoroti, nežino net savo socialinio draudimo numerio. Turi A+ (A teigiama) kraujo grupę. Puikiai kalba ispanų, italų, prancūzų, rusų ir net japonų kalbomis (kadangi daug keliauja bei bendrauja su visokiausios „spalvos“ ir kultūrų atstovais, genialiam protui neprireikia daug laiko perprasti tam tikras minčių reiškimo sistemos atmainas). Kolekcionuoja retus, beprotiškai brangius sportinius automobilius, nes, aplamai, mėgsta turėti vienetinių unikalių, toli gražu ne visiems įkandamų daiktų.

Fobijos (jeigu tokių randasi) || Iron man haz no fears!!! LOL.


NATASHA ROMANOFF

as left handCHARAKTERISTINIAI YPATUMAI


Self-center. Controlling. Unbearable.

Nemažai geriantis, merginėjantis, agresyviai sarkastiškas tipas, kurio genialumą nukonkuruoja tik jo egoizmas. Net ir tuomet, kai pradeda demonstruoti herojiškumą, Tonis elgiasi taip ne dėl įgimto gerumo, bet greičiau, kad išpūstų savo garsenybės statusą ir padidintų savo šeimos palikimą. Ne visada savo elgesyje bei veiksmuose rodo sąžiningumą. Nepasimoko iš savo klaidų. Gyvena šia diena, šiuo momentu. Nieko neplanuoja, nes tam turi Natashą. Neturi to „dalyko“ lemiančio sąžinės graužatį bei dvejones. Pasikėlęs, nes sau atrodo labai fainas. Labai nepastovus visais aspektais. Aistringas meilužis, agresyvus patinas ir bejausmis baobabas viename. Vertinant aproksimatliai yra nesusitupėjęs, vėjavaikiškas, kaprizingas, neatsakingas, išlepęs, garbėtroška, išpuikęs egocentriškas ekscentrikas. Labai lengvai išsiblaško, turi galybę keisčiausių „pričiūdų“ (dude tiek pat genijus kiek ir beprotis, trumpiau tariant). Visiškai nepasižymi kuklumu. Tipiškas metroseksualas (žinoma kiaušinių nesiblizgina, tačiau puoselėja savo išvaizdą kaip įkabindamas), yra totalus, akiplėšiškas, pasišlykštėtinai gigantiškas narcizas, plevėsa, mergišius, avantiūristas, kietakaktis, kartais netaktiškas, nesukalbamas, tiesmukas, lengvai nučiuožęs ir dar niektauza. Šiek tiek ciniškas, mėgsta pašaipią ironiją bei šmaikštų sarkazmą. Pasižymi neįtikėtinu išdidumu ir savimeile. Nežino sąvokos „punktualumas“ reikšmės. Nesugeba priimti kritikos. Kam nors užgavus jojo savimeilę (arba pratrūkus susikaupusiam „negatyvui“) pratrūksta begalinio pykčio, susierzinimo, keršto troškimo priepuoliais (tačiau jam aktualiais reikalais niekada nesielgia neapgalvotai). Gali būti net agresyvus. Dažnai protas tik vejasi pirmyn bėgančias aistringas emocijas. Jei tik galės – tikrai iškrės kiaulystę. Beprotiškai išlaidus, o kur švaisto pinigus – nė pats gerai nesuvokia. Apsėstas savo nuostabybės dažnai nepastebi kitų. Neblaiviam stovy ypač linkę kelti skandalus, veltis į peštynes. Kad jau Stark`o ambicijos trykšta čiurkšlyte nevaržomai, yra pratęs daryti ką nori ir kada nori, gauti ką nori ir kada nori. Visiškai neriboja nei savo troškimų, nei elgesio, nei galiausiai liežuvio.
Be galo impulsyvus, visuomet eina ten, kur veda staigiai į galvą šovusi mintis. Jeigu jam yra suplanuotas koks be galo svarbus susitikimas, užsigeidęs sušlamšti gabalėlį „Tiramisu“ Italijos kurorte, daigosis jon asmeniniu lėktuvu nedvejodamas. Bijo ilgalaikių santykių, nesugeba, o galbūt paprasčiausiai nemoka prisirišti, nes serga populiaria intymofobija, paremta devizu: kovoti, ieškoti, rasti ir... apsigalvoti. Negali leisti sau susirasti tos vienintelės idealios, nepakartojamos moters. Dar baisiau – suteikt jai savo pavardę.
Natūraliai linkęs į iššūkių ieškojimą bei spontanišką jų priėmimą, nes jam smagu su kuo nors pasigalynėti. Yra pratęs negražiai elgtis su moterimis. Mano, kad kai kurios (išskiriant konkrečiai - barakudos) iš jų – kalės ir jas reik krušt be pasigailėjimo, o permiegojęs su tokiomis patiria stiprią „amneziją“ – tampa šaltas, abejingas, elgiasi taip, lyg kūniško suartėjimo įvykę net nebūtų, demonstruoja signalus, skelbiančius idant šis norintis, jog „panaudotoji“ lėktų užsiiminėt savais reikalais palikusi Tonį ramybėje. Kitais atvejais, visgi, po sekso praranda susidomėjimą partnere (nieko asmeniško tame nėra) tik skirtumas tas, kad vietoje romantiškų pasiglaustymų rinksis miegą, dušą arba riebų sumuštinį.
Kadangi gyvena apsuptas aukščiausių technologijų, nemylauja aplinkų, kuriose paplojus rankutėm ant naktinio staliuko paviršiaus neiššoka neoniniais atspalviais žaižaruojanti, prisilietimais valdoma kompiuterinė sistema. Labai sunkiai reiškia jausmus, tiesiog nėra linkęs atvirauti. Kiek uždaras, slepia savo baimes ir nerimą. Žodžiu nieku gyvu neparodys, jog kenčia, turi rūpesčių ar nemalonumų.

Egoistical, but likable jerk

Kita medalio pusė: Tonis tikrai nėra stereotipiškas elitietis. Nors nepraleidžia progos demonstruoti savo neaprėpiamą didingumą, aroganciją bei ego, yra daugmaž visų draugas. Niekada neatsuks nugaros brangiam ar šiaip pagrįstai vyro simpatijas užsitarnavusiam žmogui, gali būti visai šiltas, rūpestingas, dosnus bei mielas sutvėrimas. Žinoma nepėzaus mylimukams kokie šie jam brangūs, tačiau užplaukus meilės protrūkiui savo kaitringas emocijas tikrai parodys veiksmais. Niekada nenuobodus. Žavingas ir charizmatiškas. Puikus improvizatorius. Dėl savo gyvumo, judrumo, plataus linksmų veido išraiškų repertuaro bei ypatingo „vyras-vaikas“ šarmo greitai atsiduria dėmesio centre. Bandos vadas. Flitrūnas iš prigimties, užburiantis blogo berniuko charizma. Kompanijoje būna pats garsiausias, sąmojingiausias bei linksmiausias. Komunikabilus pramuštgalvis. Vadovavimas yra kategorija, kurioje Tonio įžūlumas jam netgi padeda. Kad į kovą vestų kietuolių komandą, reikia turėti pasipūtimo, net jei Stark`o didžiulio mąsto ego gali paversti kai kurias situacijas kebliomis. Nepasiduoda kitų įtakai, yra pats sau Dievas ir pats sau bosas visais klausimais, bet kokiomis aplinkybėmis.


KITA INFO


Patinka || dievina ištaigingus, greitus sportinius automobilius, dar greitesnes ir ištaigingesnes moteris, flirtą, rafinuotą prabangą, rankinius laikrodžius, akinius nuo saulės, gerą maistą, technologijas, ginklus (o ir šiaip viską kas goes „bang“), linksmybes, mėsainius su sūriu, škotišką viskį, tekilą, filantropiją bei savo garažą, kuriame pastoviai ką nors konstruodamas lindi dažniau, nei kėblina nusičiurkšti. Prijaučia sunkesniai muzikai, ypač AC/DC`ams (nes jų muzonas tiek pat kietas kiek ir Mr. Stark himself). Praktikuoja boksą, kikboksą bei Wing Chun Kung Fu, tad į mėgiamų Tonio dalykų sąrašą, be abejo, derėtų įtraukti ir sportą. Mėgsta šokdinti ir engti aplinkinius, būti liaupsinamas, giriamas, apiberiamas komplimentais bei uzurpuojamas kuo masyvesnio dėmesio.
Nepatinka || neperneša įkyruolių, buvusių merginų draugijos (nes joje sirpstant vyrą apima lengvutė panika, kadangi, nors ir visi vyro santykiai su moteriškomis trunka labai neilgai, sugeba savo ex`ėms ko nors nemalonaus pridirbti, pašikt, taip skant), bet kokios atmainos spaudimo, ilgalaikių įsipareigojimų, moralizavimo bei filosofavimo, kuomet šis duetu bandoma vyrą už nuklydimus protinti, nepripažįsta kolektyvinio darbo (yah, teikia pirmenybę solo darbui.
. Nepakenčia kai žmonės (šiuo atveju artimiausi, nes paprastam prašalaičiui pradėjus draskyti Toniui akis, susierzinęs atliktų Chuck`o Norriso suktuką. LOL) jam prieštarauja, pisa protą bei atsikalbinėja.Privalumai || Industrinis genijus: Stark`as yra išradingas mašinų gamybos vunderkindas, pastoviai kuriantis naujas technologijas ir ieškantis būdų kaip jas patobulinti, pagerinti (net gi susikūrė kietą komunikacinių technologijų sistemą, leidžiančią jam be jokio vargo prisijungti prie palydovų, mobiliųjų telefonų, kompiuterių. O ir šiaip gali bet ką nu'hack`inti). Jo intelektas charakterizuojamas kaip pralenkiantis genialumo sąvoką. Jis yra vienas iš trijų protingiausių žmonių Žemėje. Be to, apturi nepaprastą išradingumą. Profesinėje srityje nebūna pas jį niekad taip, kad nežinotų kaip išspręsti kokią nors dilemą, visuomet atras efektyvų sprendimą. Inžinerijos, fizikos, chemijos, matematikos ir kompiuterijos mokslų specialistas: Jis yra puikus inžinierius ir mechanikas, gebantis montuoti beveik, jei ne visus, mechanizmus. Stiprus genijaus lygmens intelektas, leidžia jam išrasti platų diapazoną pažengusių prietaisų, besispecializuojančių šaltųjų ginklų sferoje. Gali pasigirti gebantis atlikti bet kokius apskaičiavimus su nuline paklaida. .Kvalifikuotas verslininkas: Stark`as yra ypač gerbiamas verslo pasaulyje, vyrukas esti gabus ekonominių reikalų sprendėjas ir žinovas. Atsižvelgiant į faktą, kad metai iš metų grupelę kompanijų išpūstė iki multimilijardinių gigančių, tai suprantama savaime. Tonis yra žinomas dėl ištikimybės, griežtumo (žinoma kitiems, tik ne sau), turi nepriekaištingą verslo etikos suvokimą. Taip pat jis prisiima visišką atsakomybę dėl opios ekologijos problemos savo firmose. Užtikrintai pasitikėdamas savo jėgomis tvirtina, jog galėtų atiduoti visą savo sėkmę ir susikurti ją iš naujo per savaitę. Puikus taktikas: Jis yra talentingas taktikas, gebantis skubiai formuluoti strategijas, numatyti kaip nauji planai paveiks situaciją, kokią įtaką ar žalą jai padarys.
Nepalenkiamas užsispyrimas: Stark`as yra apsėstas entuziazmo bei valios stiprybės. Jis niekada nepasiduoda, niekuomet nenuleidžia rankų. Nesivaržydamas laužo įstatymus, bet rodo neįtikėtiną pasišventimą užsibrėžtam tikslui pasiekti.


Silpnybės || lengvabūdiška gyvenimo pusė – vakarėliai, bereikalingas pinigų švaistymas, mergos, brangūs niekučiai ir panašios mažytės, tačiau saldžios nuodėmės. Per daug mėgsta alkoholį. Demonstruodamas nepriekaištingą verslumą ir neįtikėtinus sugebėjimus profesinėje perspektyvoje, asmeniniame gyvenime genialumui pasireikšt neduoda. Jam sunku reikšti jausmus, baidosi įsipareigojimų, pasižymi laisvamaniška gyvensena. Nepasimoko iš savo klaidų. Jam visada reikia žmogaus, kuris nuteiktų jį būti moraliu visuomenės piliečiu. Lengva pastebėti, jog aktyvumas, užsispyrimas ir nepastovumas – tai jo silpnosios vietos.
Keistenybės/įpročiai || Negali pakęst imti daiktų iš svetimų rankų (ar kai tie daiktai yra jam teikiami tiesiogiai letenėlesna). Tai jį nesvietiškai erzina. Visuomet keliasi su gaidžiais ir miega vidutiniškai 4-6 valandas per parą. Bando suviliot kiekvieną sutiktą gražią merginą. Kadangi Tonio smegenys kažkaip automatiškai aktualią informaciją prafiltruoja nuo daugmaž nereikalingo „šlamšto“, greitai užmiršta naujų pažįstamų vardus ar net artimiausių bičiulių gimimo datas/įpročiai, įpročiai... Hm... Jei narcisizmą bei aktyvų demonstravimą jojo galima pavadinti įpročiu tuomet narcisizmas.


Veikėjo veidas belongs to... Robert Downey Junior

ŽAIDĖJAS || Laura, Lorri, Lo’, Nicotine. Dvidešimties metų. Tempiu gerų penketo metų RP`inimo praktiką.


template by fedora of sds and atf


Paskutinį kartą redagavo Tony Stark, Kv. 02 24 2011, 00:51. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Mastermind   Sk. 01 23 2011, 07:40

Die, skaičiau ir negalėjau atitraukt akių..
Toks išsamus aprašymas, kad imsiu ir paprašysiu parašyt man vieną, nes su manaisiais šis lyginant yra gabalėlis kakos ant pagaliuko ;DDD
O kiek awsm stuff laukia.. Taip ir laukiu kada Stark'as man paklius į nagus, cuz i am gonna have sum fun! ^-^
Atgal į viršų Go down
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Mastermind   Sk. 01 23 2011, 15:51

Parašyt tau vieną?
Dude, veikėjas mane turi nežmoniškai vežti, kad pavaryčiau, o šiuo metu mane veža tik viskas, prie ko RDJ prisiliečia :D
Kai Stark`as paklius į Lisbet nagus, fun bus tik jai, bleet :DD

Beje, jei nori, galiu pasiprašyt Pat, kad ji nukopytų Natios bei Noomi noveles iš Amsterdamkės, kad tau nereiktų visko per nauja rašyt, tik perkurt :D
Atgal į viršų Go down
Victoria Brooks
Don't we look the same inside?
avatar

Zodiac : Pisces
Age : 37
Miestas : Chicago, Illinois
Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-08-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Mastermind   Sk. 01 23 2011, 16:00

Juk sakiau, kad Lisbet kitą visiškai gyvenimą turės, o Natios pati nusikopijuosiu.
Bet vistiek šian nei vienos novelės neparašysiu, nes reikia baigti goddamn epistolinį laišką. KODĖL AŠ TOKIA DURNA?!
Atgal į viršų Go down
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Mastermind   Kv. 02 24 2011, 00:53

Laaabai norėjau edit`o, taigi padariau edit`ą :D
Tiek estetinį, tiek informacinį ^^
Lookin' good :DDD
Atgal į viršų Go down
Audrey Morrigan
Far from the world of you and I
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 31
Pranešimų skaičius : 6101
Join date : 2009-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Mastermind   Kv. 02 24 2011, 08:14

xc;lgfjghjdfgsdjgfd Koks template! ;O
Eisiu vogt xD jk

___________
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_
avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 38
Pranešimų skaičius : 3597
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Mastermind   Kv. 02 24 2011, 18:57

I was like "wow"!
Dude, you should put Lisbeth as worst enemy ;DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Mastermind   

Atgal į viršų Go down
 
The Mastermind
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Veikėjai :: Novelės-
Pereiti į: