BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 U.S. Airforce militaristikos korpusas

Go down 
AutoriusPranešimas
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: U.S. Airforce militaristikos korpusas    Pen. 01 21 2011, 22:00

Jungtinių Valstijų ginkluotųjų oro pajėgų linija, sauganti kiekvieną, net ir labiausiai nupiepusį amerikoniuką nuo grėsmės būti ištaškytam iš priešų bombonešių paleisto masinio naikinimo ginklo. Tačiau, be jokios abejonės, tai yra labai maža dalis to, ką kiekvieną dieną U.S. Airforce mūsų visų labui nuveikia...
Atgal į viršų Go down
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: U.S. Airforce militaristikos korpusas    Pen. 03 02 2012, 18:08

Tonio būtyje pasirodžiusi Izė, jojo propaguotą gyvenimo būdą pakeitė smarkiai, tik vargu ar mergina kada nors apie tai susimastė (nes visgi akivaizdžiai pastebimo preteksto tam „Mūsų Laikmečio Da Vinčis“ kaip ir nesuteikė). Ar bent jau pats Stark`as. Didžiausiu naujo Anthony romantinio intereso pasiekimu būtų galima laikyti tai, jog vyras daugiau dirbo ir mažiau smaginosi elitiniuose vakarėliuose su ilgakojėmis, labai seksualiomis tuštutėmis. Tiksliau, va tai tau, iš viso su jomis nesismagino! Čia retas atvejis, kad dailiosios lyties atstovė numuštų Toniui norą laisvu metu murgdytis alkoholio ir vienkartinių lytinių santykių liūne. Jautėsi dvasiškai pagyvėjęs. Jei jau ir taip dirbo su ugnele, kaip ir kiekvienas žmogus, užsiiminėdamas amatu, nuo kurio jam „rauna“ stogą teigiamiausiu tokio populiaraus išsireiškimo atžvilgiu, tai dabar iš „Gulmiros“ parom neišlysdavo, net nesusimastydamas, jog iš tiesų mieliau laiką leistų Rodriguez, o ne Džarvio ir Dummy draugijoje. Kad mergina jam patinka, bet kone savaitėm su ja nebendravo Toniui rodėsi visiškai normalu. Nors veikiau nieko jam nesirodė, tiesiog darė ką nori daryti, neapkraudamas proto tokiais klausimais, ar jo pasirinkti sprendimai yra teisingi kitų asmenų atžvilgiu. Juk visą laiką tokiu mąstymo būdu vadovavosi ir problemų nematė.
Jungtinės Valstijos, net ir labai skylėtame, beviltiškai prasiskolinusiame savo biudžete niekada negailėdavo pinigų ginkluotosioms šalies pajėgoms remti. Vien karui Irake skyrė įspūdingus 2,7 trilijonus JAV dolerių, tad kiekviena organizacija, įmonė ar korporacija turinti kažką bendro su ginklais, karo technika negalėtų skųstis pelno stoka. Net ir JAV sumojus išvesti savo karius iš Irako, „Stark Industries“ veikė išskirtinai stabiliai ir anei kiek nenuostolingai. Technologijų tobulinimas yra visų ekonomiškai stiprių pasaulio šalių prioritetas, o Tonio valdoma korporacija tuo atžvilgiu pasauliui galėjo pasiūlyti išties daug. Bene sėkmingiausiai „Stark Enterprises“ bendradarbiavo su Japonija. Japonai įpratę skolintis, kopijuoti, plagijuoti, tačiau iš viso to visgi sugeba sukurti kažką savito, unikalaus. Bet kai nepavyksta – nevengia patentų pirkti ar paspausti su kitataučiais rankų vardan bendro, abejoms šalims naudingo tikslo siekimo. Panašiu principu „Stark Industries“ bičiulinosi su „Fujikawa Industries“ – gerai žinoma technologijų korporacija, kurios dėka Tonis sulaukė galimybės įleisti verslo šaknis į Tekančios saulės šalies žemę.
„Stark Industries“ serveriai bei bylos kiekvieną dieną atlaiko didžiulį bandančiųjų įsilaužti srautą. Aktyviausiai šnipinėti mėgina kinai, juk, šiandienos pasauliui judant žinių ekonomikos link, idėjos tampa neįkainojama preke, bet jiems nė velnio nieko nesigauna. Dėl nesąžiningumo Anthony su Kinija bei jos sąjungininkėmis stengėsi turėti kuo mažiau bendra. Pavyzdžiui, anais metais viena kinų kompanija buvo paskelbusi pelningą konkursą įmonėms, galinčioms pasiūlyti variantų, kaip kuo efektyviau modernizuoti telekomunikacijų tinklus. Obadijas suskubo skatinamai baksnoti alkūne į Stark`o šoną. „Kokie pinigėliai, Toni, kokie pinigėliai!”. Bet jau kitą dieną Anthony gerai užgėrė su boboms Havajuose ir apie Steino siūlymą visiškai pamiršo, o konkursą rengusi organizacija labai greitai apsigalvojo, vos tik į jų štabus priplaukė užtektinai sumanymų susigundžiusių prasidėti su kinais. Remiantis kelių korporacijai patikusių idėjų pagrindu, Kinijoje jau po kelių mėnesių atsirado perversmingas bevielis pagalbos komunikacijų tinklas.
Kelionė į Japoniją buvo suplanuota ir neatidėliotina. Be jokios abejonės visus ta linkme nukreiptus klausimus spręsti paliko Natashai, nes toks jos darbas. Išaušus kelionės dienai, Toniui reikėjo tik paskirtu laiku pasirodyti paskirtoje vietoje. Net Stark`o bagažą koordinuoti būdavo paskirta panelei Romanoff.
Tonio asmeninis lėktuvas stovėjo U.S. Airforce militaristikos korpuse. Kai vyrui niekur skristi nereikėdavo, jis pūpsodavo pakavotas erdviame angare, tačiau šią dieną buvo nugintas ant pakilimo tako pradžios. Stark`as vėlavo daugiau nei dvi valandas. Nes prieš skrydį užsimanė viso kūno masažo ir pasikaitinti pirtyje. Tačiau tai nebuvo vienintelis vyro įnoris, labai „patikęs“ Natashai, paprastai suplanuojančiai „Prekiautojo Mirtimi“ dienotvarkes sekundžių tikslumu. Tik apie šį, apie kurį tuojau bus užsimenama, Natali sužinojo tik tada, kai juodas „Rolls Royce Phantom“ prisiparkavo netoli lėktuvo, o iš automobilio išlipo žavus dvikojis siurprizas.
Stark`as toli gražu nėra skupydla. Tiesą pasakius, vyras galėjo leisti sau nevertinti pinigų, dėl to ir buvo pratęs jais į visas puses drabstytis. Mėgo prabangiomis dovanėlėmis stebinti jam mielus žmones. Izei materialių gerybių yra jau pridovanojęs, tačiau kai išmiklinti, smulkūs, švelnučiai masažistės pirštai slankiojo po vyro nugarą, „Mūsų Laikmečio Da Vinčiui“ dingteli padaryti Rodriguez dar vieną staigmeną. Kai pagal numatytą grafiką Anthony lėktuvas jau turėjo skrosti padangę Japonijos link, „Phantom`ą“ valdančiam vairuotojui buvo skirta patykoti Izabelės prie jos namų, o merginai išlindus į lauką iš laiptinės, privažiuoti bei sugundyti žodžiais, jog šiai Stark`as turįs staigmeną ir lai Bella tiesiog šoka vidun nei kiek nesijaudindama. Žinojo, kad išdegs, nes Rodriguez su asmeniniu Tonio vairuotoju jau yra turėjusi reikalų, be to, kaip ir kiekviena mergina, džiugiai reaguodavo į malonius netikėtumus.
Palengva prie lėktuvo susirinko visi kelionės dalyviai. Išskyrus Anthony, žinoma, kuris kaprizingai atsisakė atvykti į vietą savo „Rolls Royce`u“, nors buvo iš anksto susitarta ir Stark`o net aprobuota, jog militaristikos korpusą pasieks tarnybiniu automobiliu. Vėlavo jau kažkur tris valandas, beprotiškai džentelmeniškai versdamas damas jo laukti. Be abejo, vyrui tuo klausimu buvę taip dzin, kad net neturėjo progos susimastyti, jog elgiasi kaip nors netinkamai. Tipiškas Stark`as. Ir galų gale, galiausiai aikštelėn įzvimbia vyro R aštuntukas, iš kurio lėtai išsikėrioblina visas švytintis Tonis. Neskubriai artėdamas link dailiosios lyties atstovių, „Prekiautojas Mirtimi“ pametėja savo automobilio raktelius vienam iš darbuotojų, kuriam paskirta Audinę pristatyti į garažą „Stark Industries“ pastate.
- Kokia graži diena skrydžiui į kitą kontinentą!-džiaugsmingai šūkteli, nevengdamas aplinkiniams pademonstruoti, jog yra geros nuotaikos. Pasiekęs Izabelę, vyras atsistoja greta merginos, apkabina šią per klubus ir pasisveikindamas pabučiuoja Rodriguez į lūpų kamputį,-Tikiuosi sakė jau šyla mikrobangėj, nes mirštu iš bado!-entuziastingai pareiškia ir nuo visų atsiskyręs, pirmasis nurisnoja laipteliais į lėktuvo vidų. Lyg niekur nieko.
Atgal į viršų Go down
Natasha Romanoff
Is that dirty enough for you?
avatar

Zodiac : Scorpio
Age : 34
Miestas : Manhattan
Pranešimų skaičius : 866
Join date : 2010-06-30

RašytiTemos pavadinimas: Re: U.S. Airforce militaristikos korpusas    Pen. 03 02 2012, 22:23

Kai taip visų mylimas ir kartu nekenčiamas Tomis Starkas buvo pastebėtas porą kartų tos pačios merginos draugijoje ir išvis nustojo dalyvauti viešam naktiniame gyvenime, ne vienas pamanė, kad įvyko stebuklas. Ar pati Natasha taip galvojo? Nelabai. Žinoma, yra mačius juos porą kartų ir vos tarp jų įsiterpusios elektros truputį baltai pavydėjo, bet juk žinojo, kaip išties viskas einąs. Tonis nėra labai dėmesingas. Faktas numeris vienas. Jis nesusivokia realiam pasauly. Faktas numeris du. Tad kažkas turi pasirūpinti, kad Isabella per daug nenutoltų nuo vyriškio. Gal mergaitė gėdijas reikštis šiuose santykiuose? Kas tris dienas siųsdavo gėlių puokštes, pasirašydama Tonio vardu. Kas penkias dienas mūšiusdavo kokią smulkmena, su atsiprašymų, kad dėl sunkaus darbo grafiko negalintis su Bella susitikti. Žinoma, apie tai jos bosas žinojo. Dėl visa pikto, kad labai pasimetęs nesijaustų. Atėjo žiema, žiū, ir kalėdos nebetoli, o ką kalbėt apie Naujuosius. Tik yra pasauly tauta, kuriems tai nėra siaubingai svarbu. Japonai. Susitikimą už Ramiojo vandenyno koordinavo kartu su kolege japone. Abiems dvi savaitės, t.y., viena iki Kalėdų ir kita tarp Kalėdų bei Naujųjų, pasirodė, bene tinkamiausias laikotarpis apsikeisti turimom žinion ir pasirašyti savitarpio sutartį. Natasha nėra šventus tikrų Kalėdų, tos šeimos šventės, kai susirinka artimieji ir dalinas šūdniekiais ir džiaugias vienas kito draugija. Yra dalyvavus ne vienam Kalėdiniam vakarėlį, porą kartų juos yra iškeitus į trumpas atostogas namuke Nevados dykumoje, kur kopinėjo į uolas. O Naujieji panašėjo į kažkokią išvis beprasmę šventę, visai kaip gimtadienis.
Norėjo bent kartą išskristi laiku. Toniui skambino nepertraukiamai, tik vis atsakydavo balso paštas. Kaip džiugu. Jau net telefonas išsikrovė, na, o lauke gruodžio vidury tupėti nėra taip smagu, kaip galėtų atrodyt. Kai pagaliau pasirodė "Fantomas", net širdis atsileido, tik išlipus persona nebuvo tai ko laukė. Tai buvo tai, ko mažiausiai norėjo. Išlipus Isabella atrodė džiaugsmingai nustebus, tad galėjo nuspėti, kad Starkas pasinaudojo savo pačia nuspėjamiausia savybe - spontaniškumu. Neturėjo ką kalbėti su mergina. Jos buvo skirtingos, jų interesai skirtingi, gal tik viena sieja jas abi - abi merginos įsisvaigusios į Tonką, tik Nat pradėjo kovoti pati su savimi. Kaip? Saviįtaiga. Minčių nukreipimas į kitą sferą. Darbas. Suprato, kad tai trauka, su kuria susidorosi tik tada, jei vienas, kuris nors, atsiguls amžino atilsio. Beviltiška ir absurdiška. Bet kartais taip būna, kažko sieki tol, kol gauni, o tada numeti. Gal taip būtent yra dabar. Dar vienas laiko tarpas ir į aikštelę įvažiuoja Tonis. Linktelėjimu pasisveikinus ir atsakius į klausimą, luktelėjo, kol į lėktuvą, kuriame seniausia tūnojo visas bagažas, sulipo Starkas su savo drauguže, o tada jau iš paskos ir pati 'Tasha.
Atgal į viršų Go down
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: U.S. Airforce militaristikos korpusas    Št. 03 03 2012, 22:38

Šviesaus lėktuvo vidaus interjero apsupty Tonis jausdavosi kaip namie. Be to, net ir čia turėjo viską, kas patenkintų komplikuotą Stark`o skonį, susidedantį iš prijautimo aukščiausios klasės prabangai bei išmaniausiom, moderniausiom technologijom. O kadangi asmeniniu keliavimo padange padargu naudodavosi dešimtis kartų per metus, logiška, jog liepė sutverti jam tokią aplinką, kurioje ilgi skrydžiai nepavirstų nuobodulio tragedija. Nors Japonija, regis, esti čia pat Valstijų, perskirta Ramiojo vandenyno ruožu, skrydžio trukmė turėtų viršyti penkiolikos valandų laikotarpį. Žinoma, jeigu Stark`o lėktuvas būtų pakilęs Kalifornijoj, laiko pastebimai susitaupytų, bet dabar, kol šita skraidomoji mašina apleis JAV oro erdvę, Tonis ko gero spės išlakti visas sakės ir viskio atsargas. Visiems skrydžio dalyviams sulipus į lėktuvą, vyras gana greitai praeina kelias vidaus zonas, atsidurdamas tokiame kaipo prieškambaryje, kur pūpsojo trys komfortabilūs kreminio atspalvio krėslai, nevienodai išdėstyti ne tokioje jau baisingai ir didelėje erdvėje. Sukritęs į SAVO „sostą“, kuris stovėjo pritaisytas kiek atokiau nuo kitų patogių kėdžių su antkaltėmis bei ranktūriais, tačiau priešais juos abu, naglai susikelia kojas ant nediduko atlenkiamo staliuko, pritaisyto čia pat po apskritu lėktuvo langeliu. Naaa taip. Bet kuriam bent kiek susivokiančiame moralinėse prievolėse būtų aišku, jog Toniui vertėtų merginų ne tik atsiprašyti už vėlavimą be jokios tikrai pateisinamos priežasties, tačiau ir su Izabele aptarti vieną kitą klausimėlį. Visų pirma Rodriguez veikiausiai, jog į kitą kontinentą skrenda sužinojo vos prieš keletą minučių, tad natūralu, idant apturimą draugės bagažą būtų galima laisvai sutalpinti į eilinių matmenų vienkartinį maišelį. Tačiau šiuo klausimu Stark`as problemų nematė. Viską ko tik Izei prireiks, nupirks Natasha. Po galais, Romanoff Anthony pavedimu galėtų lengvai suveikti net pažymą iš gydytojo, jog neva Rodriguez gerą savaitę nesilankė paskaitose, nes atseit susirgo vėjaraupiais ar panašiai. Dėl kita ko, buvo šventai įtikėjęs, kad pastaroji Stark`o staigmena – išvyka pas japaškas merginai turėtų laaabai patikti, nors spoksodamas į Bellos veidą, nuoširdžiai nesuprato kokios pakraipos mintys sukasi jos gražioje galvelėje. Bet į jokias svetimas humanitarines aktualijas Tonis gilintis troškimo nepuoselėjo net paties minimaliausio. Apart porelės pilotų bei trijulės keleivių, lėktuve radosi ir trio velnioniškai seksualių stiuardesių, kurios paprastai Stark`ui ne tik maisto atnešdavo ar panašiai patarnaudavo, bet aktyviai dalyvaudavo ir „Prekiautojo Mirtimi“ taip dievinamose šėlionėse, kur alkoholis, šokiai bei kūniški malonumai pilasi iš gausybės rago. Vienai iš stiuardesių, dailiai šviesiaplaukei netrukus pasirodžius kambarėlyje, veikiausiai akimoju tampa aišku, jog šio skrydžio metu įvykiai neperžengs cenzūros, skirtos paaugliams cenzo, o merginos, didžiam jųjų nusivylimui, dirbs tradicinį savo darbą – tiesiog užtikrins, jog Stark`o viešniai, Stark`o asistentei bei pačiam Stark`ui nieko, susijusio su puikiu aptarnavimu netrūktų. Aplamai, tai į šviesiaplaukę jokio dėmesio nekreipė ir visai nesvarbu, jog yra toli gražu ne vieną kartą ją su kolegėmis tvarkęs. Sureaguoja tik į malonų prašymą užsisegti saugos diržus, mat pranešimas, jog lėktuvui kylant gali šiek tiek purtyti, Toniui reiškė tokią pat naujieną, kaip ir pakirstų nuo kulkų baisiausiuose Niujorko rajonuose statistika plaukianti į policijos nuovadų bazes. Kurį metą intensyviai glamonėjo savo PDA, atrašinėdamas į žinutę Evelinai, bet kuomet norima draugei perduoti informacija lieka patikėta ryšio operatoriui, vyras teikiasi pakelti akis į susirinkusiąsias. Lėktuvas jau palengva kilo aukštyn į padangę, o stiuardesei besišalinant, Tonis šūktelėjo šiai atnešti sakės, nes neva be jos negalėtų iš miego prikelti savo japonų kalbos žinių.
- Negi tikrai turiu reikalauti tavęs, įkyriai skatinti tave prabilti apie vizitacijos Japonijoje darbų seką?-Tonio balsas skambėjo irzliai priekaištingai ir neabejotinai buvo dedikuotas Natashai. Žinoma Romanoff paliko detalų dienotvarkės planą „Gulmiroje“, svetainėje, ant stalo, bet žemė imtų suktis į kitą pusę, jeigu vyras kada nors gyvenime imtų žiūrėti rimtai į savo įsipareigojimus. O Stark`as, be abejo, nepamiršo ant Natali kiek paširsti, idant pastaroji, sunku pasakyt, bet regis vis dar nenustojo griežti ant vyro danties, kuomet „Mūsų Laikmečio Da Vinčis“ jau baigė užmiršti nuo ko ir dėl ko visa ta bybienė prasidėjo. Judviejų tarpusavio santykiai po lūžio ėmė palengva atsistatinėti, tolti nuo kritinio jųjų taško, tačiau vis vieną nebuvo taip gerai, taip stabilu kaip anksčiau,-Kokia mūsų laikinojo būsto situacija?prideda, bet šį kartą vyro tonas skambėjo kiek maloniau, nes šį kartą domėjosi nuoširdžiai, o ne tik tam, kad ištemptų Natali už liežuvio, nes sunku būtų teigti, jog Toniui maga iš anksto sužinoti, kur dalyvaus, kokias sutartis pasirašinės, su kuo pietaus, vakarieniaus ir panašiai,-Kai buvai atėjusi aptarti su kelione susijusių reikalų buvau sutelkęs dėmesį į šiek tiek kitokius dalykus, tad...-pripažįsta, pabaigoje nutilęs iškart po to, kai krenkštelėjo sau į kumštį. Ėmė ir pripažino, jog netolimoje savo ateityje ne ką tesigaudo, o Natali tąkart šnekant, tiesiog pritariamai linkčiojo visiškai nesidėdamas vyrui skirto informacijos srauto fragmentų į atitinkamą talpyklą. Apibendrinus, Romanoff iš tiesų yra labai unikali moteris. Niekas pasaulyje veikiausiai negalėtų taip profesionaliai kęsti retai kada pakenčiamo Stark`o būdo, o Natasha net ir po viso TO, toliau pas Tonį dirbo, kiekvieną šiai pavestą užduotį atlikdama tiesiog nepriekaištingai, nors Stark`as rasdavo prie ko prikibti, bet tik tam, kad prikibti.
Atgal į viršų Go down
Natasha Romanoff
Is that dirty enough for you?
avatar

Zodiac : Scorpio
Age : 34
Miestas : Manhattan
Pranešimų skaičius : 866
Join date : 2010-06-30

RašytiTemos pavadinimas: Re: U.S. Airforce militaristikos korpusas    Pir. 03 05 2012, 19:25

Įėjus į lėktuvo saloną, neparodė jokių emocijų veido raumenų pagalbą: nei palengvėjimo, kad viršininkas teikės pagaliau pasirodyti, nei nepasitenkinimo, jog Tonis turės palydovę. Tai reiškė daugiau darbo. Nesikratė jo, tiesiog, teks padaryti daugiau skambučių. Įsitaisė į fotelį ir ištraukė iBook'ą, kuris tūnojo rankinėje. Padėjus ant atlenkiamo staliuko priešais, jį įjungė. Užsisegus saugos diržą dar prieš skrydžių palydovei apie tai prakalbstant, pradeda žiopsoti pro langelį, stengdamasi negalvoti apie tą nemalonų jausmą, kuris apima kylant orinei transporto priemonei. Vos tik bosas prasižioja, pakelia į jį akis, pradžioj nelabai suvokdama, ko jis norintis iš jos. Natali yra ne pirma ir ne paskutinė padėjėja, kuri savo bosui yra beveik kūno dalis. Juk juos tam ir samdo, kad turčiams nereiktų įsiminti ir galvoti elementarių savo gyvenimo detalių. Ateinančių nepilnų savaičių dienotvarkę mokėjo veik mintinai, bet nenorėdama būti netiksli, įsijungė failą, kuris buvo parengtas NotePad'o pagalba.
- Japonijoje Niujorko laiku būsime apie septintą ryto antradienį. Vietiniu laiku - apie devintą vakaro antradienį. Namas paruoštas, tik dėl kai kurių netikėtai atsiradusių aplinkybių, ten trūksta keleto buities detalių, bet aš tuo pasirūpinsiu ir viskas bus sutvarkyta iki lėktuvui nusileidžiant. - Nutyla trumpam, sugaudydama Isabellos žvilgsnį. Nelabai suvokė, kodėl ši atrodo prasikaltus, bet galėjo kaltint tik merginos paprastumą. Lėktuvas pakilo nuo Niujorko žemės, o stiuardesė, įsmukusi su padėklu sakės atgalios, pradėjo šią pilstyti. - Trečiadienį dešimtą ryto "Tokyo Expo". Turite kvietimą sudalyvauti Hammer'io pristatyme. Antrą valandą pietus su ponu Kidžimoto, "Fujiwaka Ind." generaliniu prezidentu. Šeštą "Stark Ind." pristatymas "Tokyo Ind.".
Nuvyko, nes turėjo atrasti laiko sakės išmaukinui. Kai palydovė pasisiūlė įpilti dar vieną, galvos papurtymu parodo, kad ji to nedarytų. Su mielu noru dabar išgertų taurę gero saldaus baltojo vyno.
- Dešimtą vėlyvi pusryčiai su Japonijoje viešinčiais Amerikos pramonės atstovais Amerikos ambasadoje. Dvyliktą "Tokyo Expo". Ketvirtą susitikimas su Japonijos pramoninkų asociacijos pirmininku. Septintą kokteilių vakarėlis centre. Dalyvaus įvairūs pramoninkai ir politikai. Penktadienį dešimtą telekonferencija su Steinu. Dvyliktą interviu su CNN žurnaliste Japonijoje. Trečią pietūs su Kasadžama. Su juo susitiksite per parodą ketvirtadienį. Šventiniam savaitgaliui gavote įvairių pakvietimų ir, manau, jums pačiam reikėtų išsirinkti. - Sakinį baigia geranoriškai stebėdama ir šypsodamasi Starkui. - Nenorėčiau jūsų per daug apkraut dabar, pirmai jums reikia apdoroti tai, ką pasakiau, tad apie antrą savaitę pasikalbėsim truputį vėliau.
Išjungus kompiuterį, vėl akis nukreipė į langelį, tik dabar suprasdama, jog vis dar yra apsivilkus paltuką, su kuriuo darės truputį per šilta, tad atsegus diržo sagtis, atsikėlė nuo savo krėslo ir tuniką numetė ant atlošo. Tada atsirado laisvo laiko galvoti. Vakar buvo pasimatyme su, rodos, visai nieko vaikinu. Išsilavinimas ir visa kita. Bet jam trūko tos charizmos taškų. Jai bežiūrint į Tonį, Bella atsikėlė nuo kėdės ir atsisėdo vyriškiui ant kelių, kažką kartodama į jo ausį. Susimilk! Taip iš naujo atsiveria žaizdos. Nors, dabar jautėsi daug laisviau. Juk reikia gyventi toliau ir panašus motyvacinis mėšlas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: U.S. Airforce militaristikos korpusas    

Atgal į viršų Go down
 
U.S. Airforce militaristikos korpusas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: UŽMIESTIS~ for those about to rock :: Long Island-
Pereiti į: