BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Queens Zoo

Go down 
AutoriusPranešimas
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Queens Zoo   Pen. 01 21 2011, 20:39

Paspoksok į pažastis besikasančią gorilą, susilydyk prie meilių ožiukų aptvaro. Galų gale pajusk savo žvėries instinktą ir prisidėk prie liūtų, ėdančių pūvančią mėsą. Ewwww....Žodžiu, pasilinksmink ir pagaliau pradėk skirti pingviną nuo ožkos.

___________
[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Vincent Merlowe
But the shark lives in water so no one can see the tears
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 44
Miestas : Tel Aviv, Israel
Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2011-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Queens Zoo   Št. 01 14 2012, 00:24

Pastaros kelios dienos priminė duobėtą, akmenuotą kelią, kuriuo dardėjęs senučiuku, barškančiu bei tratančiu automobiliu, galų gale užvažiuoji ant lygutėlio asfalto. Ramu ir gera. Ir visai nesvarbu, kad Jaycee, pasigedusi Merlowe dėmesio, pastangų išlaikyti judviejų santykius stabiliais (nors tokiais jie niekada ir nebuvo) šį galiausiai metė. Strategija pasiteisino – dabar jau buvusi mergina suvokė, jog jiedviem nepakeliui taip aiškiai kaip ir Vincent`as. Neapsakomas palengvėjimas apgaubia vyro širdį supratus, kad net ir išsidraskę, jie stengsis pilnavertiškai prižiūrėti Damian`ą. Šią mintį Moreno išdėstė gana aiškiai. Taigi dabar yra visiškai laisvas.
Sūnus pasirodo labai mėgsta papūgas! Į viršum jojo lovelės pakibusią karuselę, sukančią kelioliką spalvingų paukščių, Leo tiesdavo savo mažyčius pirštukus tarsi į ranka pasiekiamą svajonę. Todėl abipusiu susitarimu buvo priimtas sprendimas supažindinti sūnų su egzotiškais sparnuočiais iš arčiau – Jaycee su Vincent`u nutarė pasiruošti išvykai į zoologijos sodą.
Savaitgalis. Prieš vienuoliktą ryto įriedėjo į ištaigingų Moreno rūmų kiemą. Tebevairavo tą patį 85ųjų „Mercury Grand Marquis“, nors uždirbdamas gerokai daugiau nei automechanikos laikais, galėjo leisti sau naujesnį automobilį. Merlowe paprasčiausiai yra sunku atsirišti nuo pamėgtų daiktų. Kaltas, kaltas. Samdomos namų darbininkės įleistas į namo vidų, pakyla laiptais į antrąjį aukštą, iš karto nukeliaudamas į sūnaus kambarį, kurį tiesiog privalėjo pamyluot biskiuką prieš susiduriant su Lee. Iškėlęs žvalų, žaismingą Damian`ą iš lovelės, numainuoja į merginos kambarį, atrasdamas ją... Kelių asistentų apsupty, kuriems nervingai komandavo ką krauti į lagaminus. Dafak. Vyrą išvydusi Moreno, suskuba pranešti, jog pamiršo Vinc`ui pasakyti, idant turi išvykti skubiai į verslo kelionę. Savaitei. Gal net ilgiau nei savaitei. Prie panašių bajerių buvo jau pripratęs. Tiesą pasakius, iš Melowe tolerancijos ir supratingumo galėtų pasimokyti kiekvienas. Jaycee – labai užimta moteris. Viskas būtų praėję itin sklandžiai, jei ne pašnekovės pranešimas, kad vaiką prižiūrėti belekaip panūdo Lee motina, Damian`o močiutė. Neiškentęs tvirtai užprotestuoja – sūnus bus su manimi. Ir Jaycee negalėjo padaryti nieko, kaip tik sutikti. Juolab taip jau išėjo, jog Christian`as gavo naujokų grupę apmokyti, tad senbuvius išginė apmokamų atostogų, tad visą savo dėmesį galės skirti sūneliui. Grįžęs į vaiko kambarį, pats šį perrengia šiltais drabužėliais, atsisakęs auklės asistavimo. Jeigu Moreno negali vykti į zoologijos sodą, planų tai nekeičia. Paguldęs Leo į vėžimėlį, į keletą krepšių sukrauna viską, ko gali prireikti sūnui šiam viešint Merlowe valdose ir padedamas auklės, nusidaigoja iki automobilio. Bagažinėn sukrovęs mantą, sulankstęs vėžimėlį, perima sūnų iš išlydėti Vincent`ą panorusios Jaycee. Palinkėjęs merginai sėkmės, „įstato“ Damian`ą į specialią sėdynę kūdikiams bei įsirangęs į automobilį pats, išvažiuoja.
Diena, lyg tyčia, išpuolė ideali šeimyninėms išvykoms. Nebuvo labai šilta, bet oro nemaišė stiprūs vėjo gūsiai, pro kamuolinius debesis ryškiai švietė saulė. Užstrigęs kamštyje Žemutiniame Manhetene, įlenda į mobilųjį. Nuobodžiai naršydamas aplankus, klausydamasis sūnaus, šnekančio tik jam pačiam, na gal dar kitiems kūdikiams suprantama kalba, atsidaro nuotrauką, kurioje užfiksuota visa specialiųjų pajėgų komanda – išsišiepusi ir nuotaikingai pozuojanti. Vyro akys nejučiomis susitelkia ties Alexandros veidu. Po to karto, kai jiedu, na, naaa... Pasilinksmino, bendraudavo tik darbe ir tai persimesdami keliais žodžiais. Tapo labai awkward jiedviem bičiuliautis ir tai vyrą savotiškai žudė. Sashą mėgo nuo pat tos akimirkos, kai ši prieš susipažindama su Merlowe subtiliai, bet linksmai pasityčiojo iš šio marškinėlių su užrašu „man patinka vėžliukai“, o dabar mėgo ją dar labiau. Galėdamas pasigirti tuo, jog yra mintinai iškalęs Boroninos mobiliojo numerį, šį akimirksniu surenka. Prispaudęs ryšio priemonę prie ausies, nekantriai laukia, kol užknisantys pypavimai virs „alio“ ar „klausau“. Draugės balsą išgirsta po septynių – aštuonių sekundžių trukmės kvietimo atsiliepti.
„Sveika Sasha. Tikiuosi netrukdau. Ne? Tuomet žinai ką? Turiu tau pasiūlymą. Šiandien Damian`ą vežu į zoologijos sodą, gal norėtum prisijungti?“
Apie sutikimą menantis žodžių junginys aptepa sielą medumi. Pridėjęs, jog lauks draugės prie įėjimo, numeta ragelį jausdamasis taaaip gerai šią minutę, kad laimės hormonai šaudė kaip fejerverkai naujametinę naktį! Automobilių srautui, kurį stabdė kukliai žalią šviesą uždegantis šviesoforas, išsijudinus, užsuka į kelią, kuriuo riedėdamas pasieks kelionės tikslą.
Kaip ir visame Niujorke, taip ir zoologijos sode, žmonių netrūko. Suoliuką dalinosi su malonia senjorų porele, atgabenusia penkiametį anūką pasižiūrėti žirafų. Švelniai krutindamas kelius, čiūčiuoja ant jų užsisodintą sūnų, nekantriai dairydamasis Sashos. Giliai tikėjo, jog turi kažką daryti, kad pralaužtų tą tarpusavio susinepatoginimo barjerą. Vylėsi, idant bendravimas, o ne vienas kito vengimas turėtų padėti.

___________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Alexandra Boronina
In the fields the bodies burning, as the war machine keeps turning
avatar

Zodiac : Scorpio
Age : 39
Miestas : Санкт-Петербург
Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2011-12-31

RašytiTemos pavadinimas: Re: Queens Zoo   Št. 01 14 2012, 20:13

Tik gavusi savaitėlę neprašytų atostogų pradėjo suprasti, kaip stipriai yra priklausoma nuo savo darbo. Paprastai su komandos draugais praleisdavo pusę dienos, čia kaip minimum. O štai dabar visos parą sudarančios dvidešimt keturios valandos priklausė jai vienai. Ir kas iš to? Nelabai turėjo ką veikti. Taip. Jokio asmeninio gyvenimo pas ją nerasta. Net žmonės, kuriuos vadino bičiuliais, daugiausia buvo kariškiai. Beveik visi ypatingųjų operacijų būrio nariai turėjo antrąją pusę; tuo tarpu pastarasis jos mėginimas susitikinėti su vaikinu baigėsi juokingai liūdnu fiasko, kuomet pasiūlymą nueiti į jaukų restoranėlį atmetė pasiteisinusi, jog su Christian`u susitarė eiti šaudyklon. Buvo apkaltinta kaip neva visiškai nededanti pastangų palaikyti santykius. Nors tas išsidraskymas įvyko prieš penketą mėnesių, daugiau nebandė. Neturėjo nei laiko, nei noro, nei didelės būtinybės susirasti partnerį. Kad kažko tokio jai trūksta pajuto tik dabar, nerasdama kur save dėti iš nuobodulio. Šiandien pabudo dar tada, kai Niujorką gaubė tirštos sutemos. Atlikusi rytinę mankštą, palindusi po dušu, apsitaisiusi drabužiais ir papusryčiavusi beprasmiškai prie televizoriaus, kurį įsijungė pirmą kartą per bemaž dvi savaites, prastūmė keletą valandų. Tada sumanė paskambinti tėvui ir idėją įgyvendinusi susišiko nuotaiką visam pusdieniui. Daugiau nei dešimt metų praėjo nuo to laiko, kai ji išvyko gyventi į Jungtines Valstijas, o Ilja vis dar neatlyžo. Niekad tiesiai nepasakė, jog pyksta ant dukters, bet iš atvėsusio jo bendravimo tą suprato pati. Ji išdavė tėvynę pasirinkdama savo talentą paskirti amerikiečių gerovės sergėjimui - štai ką gimdytojas galvoja. Šį kartą vyras net pokalbio palaikyti nesistengė, nors pastarąjį kartą jiedu kalbėjosi daugiau nei prieš mėnesį. Išdrįsusi pasipasakoti apie sėkmingai įvykdytą paskutiniąją misiją sulaukė tik užslėptos pašaipos strėlių. Pamažu pradėjo netekti vilties vėl palenkti Ilya Boronin savo pusėn. Pašnekesys paveikė neigiamai; bet niekad nereikšdavo liūdesio pasyviai. Pajautusi poreikį kaip nors išsilieti, jau po pusvalandžio „prievartavo” visus iš eilės treniruoklius. Galų gale pajautusi palengvėjimą, atėjusį kartu su nuovargiu, grįžta į persirengimo kambarį ir ten išgirsta, jog jau nežinia kiek laiko skamba spintelėje paliktas jos mobilusis. Šį pasiekia operatyviai, o skubėdama atsiliepti net nepasidomi, kam jos prisireikė. Nesitikėjo, jog tai bus Vincent. Po paskutinio jųdviejų pasibuvimo akis į akį, pasibaigusiu klaikiausiomis kada nors patirtomis pagiriomis, daugiausiai tarpusavyje šnekučiavosi labai jau dalykiškai. Net nepasidomėjo, kaip jam ten baigėsi su Jaycee Lee... Norėjo leisti laiką su Merlowe, bet drauge ir jautėsi nejaukiai jį matydama. Tačiau pradėti vienam kito vengti reikštų draugystės pabaigą. Todėl sutinka su pasiūlymu susitikti ir prisižada kaip galėdama greičiau prisistatyti į reikiamą vietą. Prie įėjimo į zoologijos sodą atsiduria tikrai greitai. Juk žadėjo. Akimis susiradusi ant suoliuko įsitaisiusį Merlowe, sparčia ristele patraukia jo link. Džiaugėsi jį matydama. Reikėjo tą abipusės tylos sieną nugriauti, ir kuo anksčiau tai bus padaryta, tuo geriau. Sustojus priešais sėbrą, veide šypsena randasi tiesiog savaime. Kaip miela regėti jį su kūdikėliu ant kelių!
- Sveikas, - ištaria prisėsdama visai ant perpildyto suoliuko krašto, šalia Vin`o. Žvilgsniui nevalingai krypstant į Damian, su neįprastai sušvelnėjusia išraiška kiek palinksta prie mažylio. - Jis toks gražutis, - sukrykščia, susilaikydama nuo dar banalesnių frazių, tokių kaip „jis paveldėjo tavo akis” ir taip toliau. - Galiu jį palaikyti? - klausimas išsprūsta tarsi savaime. Nenustebtų, jei draugas liktų gerokai suglumintas jos prašymo; nebuvo jam prasitarusi, kaip mėgsta vaikus.
Atgal į viršų Go down
Vincent Merlowe
But the shark lives in water so no one can see the tears
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 44
Miestas : Tel Aviv, Israel
Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2011-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Queens Zoo   Št. 01 14 2012, 23:28

Kai kuriems žmonėms tėviškumo ar motiniškumo instinktai yra įgimti. Nors niekada nestudijavo literatūros, aiškinančios kaip reikia rūpintis kūdikiais bei vaikais, Vincent`ui tinkamai prižiūrėti savo atžalą tiesiog pavykdavo. Galbūt pasisėmė patirties iš tų laikų, kai seserys sūpuodavo savo mažylius... O ir išradingumą puikiai pritaikyti gebėjo. Pavyzdžiui, kelionės metu paruošęs specialų mišinėlį sugebėjo jį dar pašildyti, buteliuką padėjęs ant prietaisų skydelio, kur „pečiuko“ šiluma cirkuliuoja aktyviausiai. Ir kas puikiausia, sūnaus priešpiečiai gavosi idealios temperatūros, patikrino. Leisdamas Damian`ui mėgautis maistu, be kurio turės išsiversti ištisą savaitę, nes be Jaycee krūtų nėra ir motinos pieno, nekantriai dairosi. Su Moreno būdavo taip. Jiedu susitaria pavakarieniauti. Mergina vėluoja. Paskambini pasidomėt kada ši atvyks, sulauki atsakymo, jog už dešimties minučių. Prabėgus dvidešimt penkioms, galų gale sulauki Lee su šviežiai padarytu manikiūru. Bet kaipgi yra su Sasha. Ji pasirodė gerokai greičiau, nei vyras tikėjosi/buvo pratęs. Tiesiog negali jausti erzelio bendraudamas su mergina, kuri ne tik yra labai punktuali, bet ir ruošdamasi į miestą, mažiausiai pusę valandos nepraleidžia lipdydama kruopštaus makiažo, ilgai renkasi ką apsirengti, tvarkosi šukuoseną, o namų slenkstį palieka it nužengusi nuo raudonojo kilimo Auksinių Gaublių įteikimo ceremonijoje. Gal ir nieko baisaus, bet žmonės iš viduriniojo sluoksnio yra linkę gyventi visiškai kitaip, to net minėti nereikia. Įsmeigęs akis į vis artėjančią Alexandros figūrą, plačiai išsišiepia. Tarytum veido raumenys patys be Vincent`o sutikimo temptų lūpas į skirtingas puses. Matyti draugę ne profesinėje aplinkoje buvo tikrai labai, labai gera.
- Sveika atvykusi,-pasveikina merginą, šiek tiek pasislinkdamas artyn kaimynų, kad vietos ant suoliuko užtektų įterpti ir Boroninos subinytei. Kadangi maitino kūdikį iš buteliuko, judėjo labai atsargiai bei lėtai. Bičiulei paafišavus faktą, kuriuo pasižymi visi maži vaikai, sukikena,-Visas į mane,-taria išdidžiai pasipuikuodamas. Tik juokavo, juokavo, tad juokas sukyla savaime,-Gyveni ir mokaisi...-suveblena švelniai apstulbęs, tamsiems antakiams šoktelėjus į viršų,-Žinoma. Stebiuosi. Niekada nesuteikei man dingsties pradėti manyti, jog myli vaikus,-vypteli, atsargiai perduodamas Damian`ą Sashai bei servetėle apvalydamas šiam burnytę,-Kaip sekasi susitaikyti su priverstinėmis atostogomis?-pasiteirauja, šį kartą sunkiau ištemptas už liežuvio. Žiūrėdamas į Boroninos veidą, negalėjo negalvoti apie tai, kas tarp judviejų nutiko. Tokios mintys trikdė. Jų suartėjimą būtų galima drąsiai neištikimybe palaikyti, bet šiuo atveju, net ir toks doras žmogus kaip Merlowe, savo kaltės nepripažino. Santykiai su Moreno ėjo šuniui ant uodegos, be to kūniški kontaktai, kuriais užsiiminėjo vyro bute buvo absoliučiai... gražūs. Sasha padėjo įveikti vyrui sėkmingai nesiklostančių santykių krizę, būdama šalia tada, kai jam to reikėjo, padėdama suvokti keletą gyvenimiškų realijų, atsipalaiduoti, atitrūkti, pasisavindama didžiąją dalį Vincent`o minčių,-Jaycee mane metė...-negalėjo nepasisakyti, jog yra laisvas vyras. Tik neaišku mat, dėl ko. Jojo balsas anaiptol neskambėjo sielvartingai. Priešingai. Informacijos srautas išsiliejo nerūpestingai, laisvai. Bala žino kokios reakcijos iš Boroninos tikėjosi. Keisčiausia, kad iš viso kažko tikėjosi. Po velniais. Kada gi nustos apgaudinėti save ir tiesiog pripažins, jog mergina jam rūpėti ėmė visai ne kaip tik paprasta draugė?

___________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Alexandra Boronina
In the fields the bodies burning, as the war machine keeps turning
avatar

Zodiac : Scorpio
Age : 39
Miestas : Санкт-Петербург
Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2011-12-31

RašytiTemos pavadinimas: Re: Queens Zoo   Sk. 01 15 2012, 13:07

Kaltai vypteli pašnekovui balsu išreiškus nusistebėjimą dėl jos užgaidos. Apie Moreno nėštumą, o vėliau ir apie jau gimusį Vincent sūnelį jiedu kalbėjosi ne kartą, tačiau, net ir matydama ne vieną galimybę kaip nors užsiminti mėgstanti vaikus, to nepadarė. Nebuvo reikalo. O dabar, gavusi Damian palaikyti rankose, vargiai suvaldė džiugų jaudulį. Sau ant kelių berniuką pasisodina atsargiai, tarsi nuo staigesnio judesėlio jis sudužtų kaip su žemės traukos dėsniu susidūręs trapaus porceliano gaminys. Laikyti šitą mažą, gležną gyvybę rankose buvo malonu, bet drauge ir baugoka. Net nebeprisiminė, kada pastarąjį sykį turėjo galimybę pamatyti naujagimį iš taip arti. Nesąmoningai atsiradusi švelni šypsena niekur nedingsta - juto kažkokią ramybę lėtai sūpuodama kūdikį ir neatitraukdama nuo jo akių. Tik Merlowe vėl prabilus, pažvelgia į jį.
- Na... Atostogos man leido suprasti, kad be darbo nelabai turiu kuo užsiimti, - pasistengia, jog balsas nuskambėtų guviai ir linksmai, tarsi juokautų; nors toli gražu nejuokavo. - Ačiū, kad mane pasikvietei. Jei ne tai, ši diena būtų buvusi visiškai nyki, - nelauktai pripažįsta jau rimtesniu tonu. Išties, buvo dėkinga, jog Vin`as sumanė ją priimti išvykon į Kvinso zoologijos sodą. Tam tikra prasme bičiulio buvo net pasiilgusi, nors visai neseniai matė jį, kartu su visais kitais būrio nariais. Akis į akį po ano pahmielingo ryto pasilikę dar nebuvo. Vyrui pasidalinus naujiena iš savo asmeninio gyvenimo, netikėtai pasimeta. Vincent ką tik pranešė, jog jį metė. Sveikinti būtų keistoka, o reikšti užuojautą neatrodė reikalinga, kai žinia buvo pranešta taip ramiai. Tai kaip dabar elgtis? Kebloka situacija. - Bet ji tau leis matytis su sūnumi? - pasistengia „išsivartyti”, neparodydama jokios konkrečios reakcijos į kompaniono žodžius, tačiau pasidomėdama jam aktualia tema. Nenutuokė, ar Vinc`o ex nesumanys riboti tėvo susitikimų su vaikeliu. Dėl neaiškių priežasčių apie Jaycee Lee buvo susidariusi tvirtą negatyvią nuomonę ir ją pakeisti praktiškai nelimanoma. „Nestūmė” ant tos moters Vin`ui girdint, nedėjo josios į šuns dienas ir jam negirdint. Bet antipatiją juto; turbūt todėl, kad ilgą laiką dėl tos bobelytės artimiausias Sashos draugas buvo giliai prislėgtas. Nors pastaruoju metu situacija pastebimai pasitaisė ir visa komanda liko patenkinta Vincent grįžimu į senas vėžes.
- Kokius gyvius norėjot pamatyti? - pasidomi, prieš tai sėbrui sugrąžinusi putnias rankutes į tėtuką tiesti pradėjusį Damian`ą. Dabar, kai didžiąją dalį jos dėmesio nusivogusį žmogutį atidavė jo „savininkui”, susitelkia ties pašnekovu. Mintyse tenka net nusistebėti, kodėl jie vienas kito privengė; bendrauti atrodė taip pat paprasta, kaip ir prieš tą alkoholio sužadintos abipusės aistros proveržį.
Atgal į viršų Go down
Vincent Merlowe
But the shark lives in water so no one can see the tears
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 44
Miestas : Tel Aviv, Israel
Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2011-11-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Queens Zoo   Pir. 01 16 2012, 22:49

Stebėti Alexandrą, apimtą tokio nuoširdaus švelnumo jausmo buvo iš tiesų gera. Galbūt ir mielai pasisakytų, jog ši būtų tiesiog nuostabi motina, bet šį kartą liežuvį kažkas suima stipriomis rankutėmis ir neleidžia jam nė krustelėti. Vincent`as puikiai žino ką reiškia giminių spaudimas dėl giminės pratesimo, kai tau jau virš trisdešimt. Dabar egzistavo vienintelis žmogus, kurio jokiais būdais nenorėtų net visai nespecialiai įžeisti ir jis sėdėjo šalimais. Ne, tai ne žilagalvė močiutė maloniu veidu, išvagotu gilių mimikos raukšlių, kurios gyvenimo eigoje tik dar labiau plečiasi bei ilgėja. Be to, būtų taip ir pasakęs, jog ši „būtų tiesiog nuostabi motina“. Netinkamas laikas pavartotas. Reiktų išsireikšt gramatiškai nežymiai, bet prasmės atžvilgiu kitokia forma. Idant ši BUS tiesiog nuostabi motina. Ak, kaip gerai, kad kartais neprasižioja, juolab yra linkęs pirstelėti, o tik tada apsidairyti.
- Leisk man tave užimti,-prasitaria ala pasiūlydamas savo kompaniją, išanalizavęs Sashos bėdą, kuri, jei ne tėvystės džiaugsmas, taipogi kamuotų Merlowe,-O ir dėkoti neturi už ką, nes iškraipysiu tavo žodžius, pasidarysiu įkyrus, lysiu vis ir tu norėsi manimi nusikratyti,-sukikena, pirštais patrindamas barzdelę pavadinimu „ilgas savaitgalis“. T.y. tris dienas neskustą veidą,-Juk Niujorke tiek pramogų!-kiek nusistebi, kad jam, kaip sėsliai asmenybei, galinčiai dienų dienas tūnoti namuose dabar miestas, kuriame glaudžiasi ima rodytis kaip didelis atrakcionų parkas. Tiesiog... Norėjo praleisti su Boronina daugiau laiko, gražinti judviejų draugystę pilnai į vėžes. Juo labiau bendrauti ir apsimetinėti, jog viskas kaipo po senovei sekasi meistriškai pakolkas,-Rytoj per kabelinę transliuos UFC varžybas dėl čempiono titulo,-prasitaria, paminėdamas tai, ką Sasha pati kuo puikiausiai nutuokia. Tik vyrui užbaigus kalbą ir Boroninai pritariamai galva kinktelėjus, šiai netektų rungtynių stebėti vienai ar su... Žodžiu kompanija, ne tokia šaunia kaip Vincent`o. Dar ypač dabar, kai viduje jaučiasi visiškai sugijęs,-Žinau, kad sirgsi už Ludwig`ą, o aš Neer`ą, bet turėtų būti smagu. Šaltas alus, paruošiu užkandžių,-šypsodamasis, silpnai stukteli draugę petimi, it skatintų šią pasirašyti bei užsukti.
- Ištižę mano kiaušiniai vėl sukietėjo,-kažkaip keistai pradeda atsakinėti į tą „Bet ji tau leis matytis su sūnumi?“,-Išlieku geranoriškas, bet neleidžiu, kad man liptų ant galvos ir vienareikšmiškai priiminėtų man nepalankius sprendimus. Todėl taip. Viskas gerai,-pagaliau pateikia žodžiu informaciją, kurią sumagėjo sužinoti draugei, pirštu žaismingai pakutendamas sūnelio šoną, bei priversdamas Leo nusišypsoti. Šypsantis Damian`ui, šypsotis negalėjo ir Merlowe,-Papūgas,-prataria, supažindindamas kompanionę su išvykos į zoologijos sodą tikslu bei perimdamas sūnų atgalios,-Sunku suprasti kas patinka devynių savaičių amžiaus kūdikiui, bet Damian`as jas tikrai mėgsta,-priglaudęs lūpas prie Leo kaktos, atsargiai, bei tikrai labai labai švelniai įkelia kūdikį atgalios į vėžimėlį,-Tu pasiruošusi?-užklausia, jau visai norėdamas pagal paskirtį panaudoti kojas ir piniginėje laikomus bilietus. Prieš įsimaišydami į gausią zoologijos sodo publiką, lankytojai, bičiuliai apsirūpina cukraus vata, karamelizuotais obuoliais bei panašiu kaloringu šlamštu, nusėdančiu ant šlaunų turintiems lėtą medžiagų apykaitą.

___________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Queens Zoo   

Atgal į viršų Go down
 
Queens Zoo
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: KVINSAS~ sin with a grin :: Linksmybės-
Pereiti į: