BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 District - go away

Go down 
AutoriusPranešimas
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: District - go away    Pen. 01 21 2011, 20:29

Go away indeed. Parko galas, tamsiausias ir baisiausias užkampis visame Kvinse. Naktimis čia verda mafijozų gyvenimas, raitosi prostitutės, laksto paaugliai, pardavinėjantys kvaišalus, kraujo dėmės nespėja išdžiūti - jas greitai pakeičia naujos. Tai juodoji Niujorko pusė, kurioje buriasi įtakingiausi Niujorko banditų versliukai ir jeigu užklysi čia netyčia - gali sveikas ir gyvas namo nebegrįžti.

___________
[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Isabella Rodriguez
Yo soy tuyo
avatar

Zodiac : Virgo
Age : 28
Pranešimų skaičius : 399
Join date : 2011-07-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: District - go away    Št. 10 15 2011, 17:48

Praėjo geras mėnuo po susitikimu su Stark‘u ir... jokių žinių iš jo. Bet pati ir nebuvo iš tų mergaičiukių, kurios atakuoja savo susižavėjimo objektą žinutėmis. Vis dėl to, buvo senamadiška; jei ji jam patiko, tai kodėl Tonis su ją nesusiekia. Nuo to paskutinio vakaro „Maracas“ ten ir nebesilankė. Paaiškėjo, kad penktadienio vakarais turi tikrai ką veikti. Sakykim, darydavo kelis darbus vienu metu – užkandinėje dirbdavo iki vėlyvaus vakaro, kai reikėdavo laukti patiekalų ir nieko aptarnauti, mokydavosi. Ir nesvarbu, kad kai kurie vadovėliai, kaip ekonomikos, nebuvo jos mokslinio tipažo, bet jau yra sakius, kad yra velniškai žingeidi.
Tai buvo vienas iš tų vakarų, kai ėjo namo iš vieno vaiko namų, kurį moko matematikos ir fizikos. Jau buvo sutemę, o trumpiausias kelias iki namų vedė per skurdžiausiai apšviestą gatvę Niujorke. Ėjo ją nekartą, tad nebijo, kad ten galėtų tūnoti koks piktai susiteikęs užpuolikas, kuris pasikėsintų ne tik į jos asmeninę nuosavybę, bet ir fizinę gerovę. Buvo per daug pasinėrus į apmąstymus apie „Hamletą“, kad nepastebėtų, jog ją seką ne tik neatsilikdami, bet ir iš lėto artėdami prie jos. Du jaunuoliai su nusmukusiomis kelnėmis ir keliais dydžiais per dideliais megztiniais palaukė, kol visi trys priartės prie skestgatvio, tuomet abu griebė ją už abiejų rankų, kol pati auka pradėjo rėkti. Žinoma, niekas nenorėtų, kad jų užpuolimo objektas plyšautų visa gerklę, taip apkreipdamas kitų dėmesį, tad Bilas iš kišenės ištraukė kišeninį peiliuką ir prirėmė prie jos gerklės.
- Dar bent vienas garselis, kale, tai paskersiu.
Abu vaikinukai neturėjo net dvidešimt, abu baltaodžiai, iš esmės nepriklausantys jokiai etninei visumai, gal net gaujos neturi, tiesiog mėgdžioja reperius, lyg tai juos darytų kietesnius. Bill laikė merginą už kaklo, kol jo bendrininkas, Semas, nulupo kuprinę jai nuo pečių. Būtų gerai pasakyti, kad Isabella laikės didvyriškai ir jos veidą puošė nulis emocijų, bet pradeda trūksmingai bliauti, prikandus lūpą, kad neišleistų papildomų garsų. Žinojo, kad piniginėje yra tik keli šlamantys ir mėnesinis autobuso bilietas, o be knygų iš antrų rankų, daugiau nieko neturėjo. Vaikinas iškratęs visą kuprinę ir pinigę, bei neradęs nieko brangesnio, prisiartina prie Bellos.
- Ta kalė nieko, be mėnesinio bilieto, neturi. Yra keli šlamančiai, bet tų ir ant alaus neužtektų, - prakalbo vienas iš jų. Tuo metu Rodriguez stengėsi būti kuo tylesnė, kad jos nekliudytų. Jau pradėjo melsti mintyse, atsiprašyti Dievo už visas padarytas nuodėmes ir kalbėti poterius. Nebuvo užtikrinta dėl savo gyvybės. O tik dabar į galvą pradėjo lysti dar baisesnės mintys.
- Turi daugiau pinigų, mobilųjį, brangių papuošalų? – Bella papurtė galvą, kol nepamatė, kad Semas į ją žiūri truputį kitaip.
- Žinai, ji visai nieko. Aš pirmas, tada tu... – net nepasikuklino parodyt to specifiniu judesiu klubais. Tada mergina pavaišo, pradėjo spardytis, mosikuoti rankomis, mėginti ištrukti, bet smūgis į veidą ir šnabždami žodžiai į ausį, kad jie tik pasiims ko jiems reikia ir dovanos gyvybę, a la truputi apramina merginą. Semas griebė už palaidinės šonų ir šią suplėšo. Matot, palaidinės būtą pigios ir tikrai ne per tvirčiausio audinio. Kol vienas iš užpuolikų nemokšiškai maigė jos jaunas krūtis, kitas laikė ją už alkunių.
Atgal į viršų Go down
http://tinyurl.com/5vzxjp7
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: District - go away    Št. 10 15 2011, 19:35

Tonis Kvinso gerai tikrai nepažinojo. Tikriausiai nėra jokios priežasties domėtis rajonu, kuriame, tik labai, laaabai prireikus apsilankai keletą kartų į metus. Kvinse nėra Wall Street`o, tikrai geros kokybės, aukščiausius reikalavimus atitinkančio restorano ar naktinio klubo, kuriame „poilsio kambarėlyje“ nusikrušusios kalės nešniokštų amfetamino miltelių nuo kriauklių kraštų, taigi ko čia tokiai asmenybei kaip Stark`as daigotis? O šiandien, deja, bet rimtą priežastį tam turėjo. Justin`as Hammeris, mažiausiai Anthony mėgiamas žmogus pasaulyje rengė didžiulį balių, kuriame susirinkusieji buvo įpareigoti pasidžiaugti „Hammer Industries“ jubiliejumi. Lygiai prieš porą savaičių nuo stalo namuose nusičiupo Natali pristatytą vardinį kvietimą, kurio turinys vyrui kaipmat sukėlė isterišką juoką. Ir tik užsimojęs realizuoti galvoje nūnai gimusią idėją pasiųsti tą popiergalį šiukšlinėn, keistai susimąsto. Dar keistesnė tampa šovusi idėja, kurios genamas vyras toje šventėje ir pasirodė. Visą neįtikėtinai prailgusį vakarą, negailestingai traukė Justin`ą per dantį, šiam plakantis prie Tonio taip, it judu būtų belekokie ten brohanai. Jautėsi taip pat nedorai, kaip saujelė paauglių, įsliūkinusių į mergaičių persirengimo kambarį. Engti Hammer`io vyrui per daug nereikėjo. Toli gražu nepersistengė, aštrialiežuvaudamas itin subtiliai. Juk pats faktas, jog Stark`as yra čia turėtų menkinti vakaro šeimininko pasitikėjimą savimi, smaigstyti šio ego iki raudonumo įkaitintomis adatėlėmis. Viskas ko Justin`as gyvenime, o labiausiai tai profesiniame lygmenyje ėmėsi, Tonis atliko dešimteriopai sėkmingiau. Žinojo, jog kvietimo sulaukė tik iš „mandagumo“, Hammer`iui giliai įtikėjus, jog Stark`as ten nepasirodys. O išėjo visiškai kitaip. Visi minėti motyvai padėjo vyrui tik dar kartą įsitikinti koks visgi magiškas bei stebuklingas jausmas yra piktdžiuga.
Teiškentė porą valandų, kai numatyta ceremonijos trukmė siekė bemaž dvigubai tiek. Jei ne Evelyn draugija, nebūtų ir tiek tenais išsėdėjęs, bet galiausiai jiedu priėjo vieningos išvados – reikia maut iš čia. Labai saikingai taikėsi į salės bufetą, todėl jau sėdėdamas prie Audi R8 vairo jautėsi išbadėjęs, kiek ir aukos kantriai tykanti erkė.
Dabar jau traukė namo automobilio salonui pasipuošus naujomis „dekoracijomis“ - keptų bulvyčių, gausiai apšlakstytų pomidorų padažu pakeliu, sultingu mėsainiu su sūriu bei pusės litro talpos plastmasiniu indeliu, sklidinu šaltutėlės Kolos. Be jokios abejonės Amerika nebūtų tokia „nusipenėjusi“, jei šitas nesveikas maistas iš McDonald‘s`ų nebūtų toks nuodėmingai, tiesiog prakeiktai skanus. Važiavo GPS suplanuotu maršrutu pagal Tonio įvestą pageidavimą išrinkti pačias tuščiausias gatves bei gatveles ir kaip bebūtų keista, įsukęs į tikrai labai nesimpatišką rajoną, jau sunku suskaičiuoti kelintą kartą pasišlykšti Kvinsu, bet nesusirūpina dėl savo saugumo ar net gyvybės. Akivaizdu – blizgantys, prabangūs sportiniai ir dar autoritetingai visuomenės figūrai priklausantys automobiliai šios vietos asfaltu praraliuoja kur kas rečiau, nei dangų perskrodžia Halio kometa. Tikėjosi išvysti mažiausiai šimtą pavojingos išvaizdos afroamerikiečių, prostitučių, meksikonų ir t.t., tačiau šaligatvių perėjose buvo kone tuščia, todėl ir ramu. Sušveitęs paskutinę bulvytę, stabteli prie šviesoforo, kuris, vyrui paspaudus viliantis suspėti perskrosti nedidelę sankryžą tebedegant žaliai šviesai, apakina savo raudoniu. Kadangi anglies pluošto stabdžiai veikia precedento neturinčiu miklumu, nuo šimto keturiasdešimties kilometrų per valandą greičio iki nulio sustoja per vieną su puse sekundės. Ir visiškai saugiai, jei neskaitytumėm maloniai sunkiai pavadinamų potyrių, kuriuos sukėlė inercija - į pilvą susmigęs vairas. Nekantriai laukdamas kol šviesoforas nustos būt kale ir leis jam tęsti kelionę į Staten Island`ą, pastebi visai čia pat, priešais, už kokių dvidešimties metrų vykstantį, tikriausiai Kvinso rajonui absoliučiai įprastą veiksmą – porelė vyriško pavidalo figūrų, negailestingai tampančių merginą. Joks herojiškumo mygtukas Toniui ūmiai nespragteli. Visų pirmiausia pamąsto, jog tai nėra jo reikalas, tad kištis jis ir neprivalo. Beeet... Turėjo ir nesavanaudiškumo, kurio neigiami Anthony būdo bruožai dar nespėjo sugraužti. Pastarasis jausmas netrunka paimti viršų, įplieksdamas ryžto, piktumo, net adrenalino pliūpsnį. Tvirtai suėmęs vairą, drauge su sužaliavusia signalinio žibinto spalva, šauna į priekį, triukšmingu pypsėjimu patraukdamas užpuolikų dėmesį. Tiksliai nežinojo ką ketina daryti, dievaži, nesuprato net ką daro, tačiau TAI suveikia. Audinės korpusas it nutaikytas nubloškia vieną iš vyrukų. BUDYKŠT! Nesiekė šio užmušti, tad neleido automobiliui per daug įsibėgėti. Kol ropštėsi lauk iš mašinos, kitas bjaurybė, deja suspėja pasprukti. Kadangi partrenktasis raitėsi ant žemės aimanuodamas, eidinėdamas pro šalį Tonis nepagaili šio atjungti, bato nosimi stipriai užvažiuodamas šiam per marmūzę. Labanakt, niekšeli. Tik dabar, galų gale sufokusavęs žvilgsnį ties mergina, sugeba šią atpažinti akimirką beprotiškai aiškiai pademonstruodamas nuostabą. Bella sėdėjo ant žemės, nes antrasis, ko gero, realizuodamas pabėgimo planą, nepasikuklino šios stumtelėti. Pasilenkęs, atsargiai apsivijęs Rodriguez liemenį, padeda šiai atsistoti. Tuomet įnikęs kuistis po švarką, išsitraukia ne tik savo PDA, bet ir pakelį antibakterinių nosinaičių, kuriomis turėdavo įprotį šalinti mikrobus nuo letenų kiekvieną kartą, kai paspausdavo mažiausiai keturias pažįstamųjų galūnes. Švaria skepetaite švelniai braukydamas per Bellos skruostus, pasidabinusius ašarų bei nubėgusio tušo mišiniu, surenka kai ko numerį, sankcionuoja skambutį ir netgi prisiskambina.
- Po velniais, Ericsson, aš vėl darau tai, ką turėtum tu daryti. Nutrenkiau vieną mėšlių, norėjusį išprievartauti merginą. *le pauzė* Ne, nežinau kur randuosi. Ne, tu nieko nepadarysi man už tai, kad jį nutrenkiau. Atsiųsk ką nors. *le pauzė* Kaip? Nevaidink, kad visa jūsų departamento kompiuterizacija nesugebės susekti iš kur tau dabar skambinu. *le pauzė* Greičiaaaau tik,-sumykęs, susigrūda delninuką atgalios į kišenę, kuo įdėmiausiai įsistebeilydamas į sugižusį Bellos veidą,-Viskas gerai. Esi saugi,-suprasdamas, kad guosti nelabai moka, tiesiog konstatuoja faktą, o norėdamas merginai suteikti dar stipresnį saugumo jausmą, švelniai suspaudžia šią glėbyje,-Tu dažnai į tokias situacijas papuoli?-sušnara,-Žinai, kitą kartą manęs arti gali ir nebūti,-pamėgina papokštauti, nors jojo žodžiai nebuvo nei guodžiantys, nei nedepresyvūs.

___________
[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Isabella Rodriguez
Yo soy tuyo
avatar

Zodiac : Virgo
Age : 28
Pranešimų skaičius : 399
Join date : 2011-07-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: District - go away    Sk. 10 16 2011, 19:52

Nenuostabu, jog Isabella patiria tokį visai ne kuklų šoką, kuris nukrečia it šalto vandens kibiras. Todėl, tikriausiai, net nepastebėjo, kad gatvę, kurią rodos niekas nesinaudoja, važiavo prabangus automobilis, kuris sustojo prie eismą reguliuojančio aparato. Tiesiog, buvo per daug užsiėmus kitais reikalais, pavyzdžiui, jos prievartavimas. Tikrai labai nedaug trūko, kad tas šlykštynė, kuriam iš nasrų smirdėjo myžalų skonio alumi ir mėšlui prilygintomis cigaretėmis, atsegtų kelnes ir jas numovęs padarytų tai, ko net blogiausiu atveju nėra niekados įsivaizdavus rimtai.
Lyg Dievo siustą palaimą priima artėjančius žibintus, kuriuos užkabino jos akys, o pats Sem,as atsitraukė keli žingsniai nuo jos. Bac, Billas sviedžia ją ant šaligatvio visai nesikuklindamas, ko pasekoje mergina pajaučia aštrokus skausmus alkūnėje ir kelyje, juos nubrozdindama. Pratrūko dar labiau bliauti, bet dabar jau laimės ašaromis. Nesuprato, kas yra jos išgelbėtojas, ir išvis, kas dabar vyksta, svarbiausia, kad aplink ją nebuvo nei vieno vyro. Rudeninis vėjas bloškė į krūtinę, kuri buvo gėdingai apnuoginta, todėl šią užsidangto, papildomai susagstydama ir švarką. Prie jos artėjant žmogiškai figūrai, truputi atsitraukia tolyn, bijodama, kad tai gali būti kitas užpuolikas, nors šio figūra visiškai skyrėsi nuo tų bičiukų. Leidosi pakeliama, nors vis dar drebėjo. Gelbėtojo veidą atpažįsta vos tik šie pasiekia tą patį lygį. Buvo sunku susilaikyti nuo didesnių ašarų, bet šį apkabina kaip tik įmanydama stipriau, ispaniškai kartodama ačiū. Jau buvo net pamiršus anglų kalba, tiesiog ištikta šoko būsena pratrynė bet kokius išmoktus dalykus. Leido jam nušluostyt tą nemalonų miksą, kuris džiūdamas nemaloniai tempė odą, stengdamasi prisiminti kalbą, kurią jai derėtų šnekėti kaip Valstijų pilietei. Visiškai pro ausis praleido Tonio pokalbį, kuris atkreiptų bet kieno dėmesį, tuo metu žiūrėdama į atjungtą „prievartautoją“ pro vyriškio petį. Bijojo šio nežmoniškai. Vaizduotė jį hiperbolizavo jį keliasdešimt kartų, kad net neatpažino realybė. Stark‘ui vėl pradėjus šnekėti į ją,
- Por favor, llévame a casa, - prakalbsta savo protėvių kalba, žiūrėdama jam maldaujamai į akis, suspaudžia stipriau jo ranką, turėdama baisią baimę, jog dabar liks visiškai viena.
Atgal į viršų Go down
http://tinyurl.com/5vzxjp7
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: District - go away    Kv. 10 20 2011, 20:31

Būtų neteisinga sakyti, jog į pro suplėšytą bliuskikę kyšančius Bellos gražumynus Tonis nevėpsojo net nanosekundę. Tiesa, visiškai nesąmoningai. Tiesiog vyrų kūnai, visa ta sudėtinga anatomija yra pavaldi instinktams, ganėtinai įžūlokiems, pastebėt tenka ir šie dažnai su protu, racionaliu mastymu prasilenkia kaip du nepažįstamieji. Tik išblaškytas ausiai nelabai savos, elito luomuose iš esmės nevartojamos kalbos, atkunta tylučiausiai krenkštelėdamas, it primintų pats sau, jog visgi egzistuoja tam tikros situacijos, kuriose reiktų tam tikro elgesio vengti. Net jei ir priešintis rodosi sunkiai įgyvendinamu reikalu. Galutinai ataušina tik mintis, kaip tiesiog nepaaiškinamai, neapibūdinamai šudinai Isabella dabar turėtų jaustis. Negalėtų pasakyti, idant dėl šios laaabai krimtosi ar pergyveno, juolab viskas baigėsi kur kas laimingiau, nei mergina, be jokios abejonės, galėjo tikėtis. Realiame gyvenime laimingos pabaigos pasitaiko, reikiamu metu išganingasis išvaduotojas apsireiškia tikrai gerokai rečiau, nei vidutinis Vidurio Afrikos gyventojas sukerta sočią vakarienę ir dar užgeria ja stiklu tyro vandens. Be to, didžiavosi savimi taip, kad iš pasitenkinimo pulsavo kiekvienas raumenėlis.
- Žinoma,-tarsteli, pirštų galiukais raminamai perbėgdamas per glėbyje laikomos merginos pakaušį, savaime suprantama, galvoje netrukęs išversti Bellos sakinio gimtąja savo kalba. Dėvėjo pasiutėliškai prabangų, rankų darbo, šviesiai purpurinės spalvos kostiumą ir vėlgi, nepagaili jo paskolinti kompanionei dar kartą (netruko pastebėti, jog viršutiniausias Bee aprėdas pasakė adiós sagai, laikiusiai abejus švarkelio skvernus prilipusius vieną prie kito). O labiausiai tai dėl to, kad plevėsuodama savo ganėtinai atvirai kyšančiomis pieno liaukomis, formos tobulesnės, nei Salvadoro Dali paveikslai, ji rimtai rizikuoja patirti šį vakarą dar daugiau seksualinių priekabių, RAWR. Atlipinęs save nuo sustirusio merginos kūnelio, vaizdinga savo kūno kalba bei ištiesta ranka pagalbos, paliepia, o ir padeda šiai į jį įsisupti. Prieš atsitraukdamas gerokai pastebimiau, palyti abejus Rodriguez pečius, suplodamas juokingai pasistojusią medžiagą. Kuomet žemyn kažkaip... Intuityviai nusvirusios akys pastebi purvais aplipusį josios kelį, kurį dengti mėgino skatikinių džinsų medžiaga, keletą sykių sucaksi liežuviu. Ajajajaj, maždaug. Dėl kita ko, popintis neketino. Mergina nukentėjo taip minimaliai, kad josios vietoje paanalizavęs situaciją, nustotų sriūbaut ir imtų spindėt kaip auksinis dantis saulei šviečiant.
Pasivedęs kompanionę automobilio link ir prieš tai paslaugiai surankiojęs merginai priklausančius, ant žemės ištaškytus daiktus, saugiai įsodina šią į vidų, o atlikęs nedidelį lankstą, netrunka įsiropšt ir pats. Fone balbatuojant kiek per daug ekspresyviam radiolaidos šoumenui, jiedu išskuba von iš čia; akims užkabinus veidrodėlį, pastebi gale raudonus bei mėlynus švyturėlius ir to dėka, pagarbos Ericsson kraitis pasunkėja keliais gramais.

___________
[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Dean Winchester

avatar

Zodiac : Aquarius
Age : 39
Miestas : Lawrence, Kansas
Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2012-01-18

RašytiTemos pavadinimas: Re: District - go away    Št. 01 21 2012, 15:55

Eilinė saulėta ketvirtadienio popietė: pučia švelnus vėjelis, gamta atrodo lyg nutapyta kokio žymaus menininko. Paprasti mirtingieji tokias dienas leidžia baruose, parkuose, bet kur, kur gali ramiai atsipalaiduoti ir pailsėti nuo kasdieninių vargų, darbo, rutinos. Tik ne Dean‘as. Vyrukas į New York‘ą atvažiavo vos prieš keletą valandų – vargšelis nė nespėjo užsirezervuoti kambario viešbutyje, o jau sulaukė skambučio iš viršininko, jog nedelsiant turįs vykti į nusikaltimo vietą. Tokia jau ta FTB agentų dalia – nuolankiai vykdyti nurodymus „iš viršaus“ ir per daug nesiardyti. Winčesteris nėra iš tokių, kurie šokinėtų prieš valdžią, tačiau ir nesileidžia stumdomas it šachmatų figūrėlė. Todėl užuot iš karto vykęs į Kvinsą (būtent tenai, pasak šefo, įvyko žmogžudystė), pakeliui užsuka į Manheteną, t.y. The Plaza Hotel, ramiai užsiregistruoja viešbutyje, įsitaiso kambarėlyje, išgeria kavutės, paflirtuoja su subininga administratore, ir tada, tik tada, išvyksta darban.
Kelionė iki Kvinso trūko trumpiau nei tikėjosi – kamščiuose pasikankino kiek ilgiau pusvalandžio, kas nėra ilgai, palyginus su eismu kokiame Teksaso miestelyje, kai dėl nežinomos priežasties uždaromi keliai ir turi vilktis paskui automobilių jungą apie pusę dienos. Taigi, New York‘o kamščiai nė kiek nesugadino jam nuotaikos; netgi atvirkščiai – Dean‘as ir pats pernelyg nesiskubino vykti į nusikaltimo vietą. Bilė anksčiau nematė krauju paplūdusių lavonų, aplinkui besimėtančių žarnų ir panašaus mėšlo. Yeah, right. Tačiau darbas, kad ir koks bjaurus, yra darbas. Vietovę, kurioje įvykdyta žmogžudystė, atrado nesunkiai – vos tik pasiekęs Kvinso parko galą, atsidūrė iš pažiūros niūrokame miesto užkampyje, kuriame jau buriavosi vietiniai pareigūnai: vieni bandė aptverti įvykio vietą geltona juosta, perspėjančia apie nusikaltimą; kiti vijo šalin grupelę smalsuolių, įkyriai bandančių bent akies krašteliu pamatyti, kas gi įvyko; kai kurie apklausinėjo įvykio liudininkus ir, apskritai, tiesiog dirbo savo darbą. – Puikumėlis – Dean‘as sumurma panosėje, bandydamas priparkuoti Impalą. Iš kiek chaotiškai atrodančios situacijos, spėjo suvokti, kad įvykio tyrimas nė kiek nepasistūmėjo iš vietos. Fuck it, gal jis net nebuvo pradėtas. Paliepimą vykti į Kvinsą iš viršininko gavo prieš kokias dvi valandas, o tai reiškė, kad šie nevykėliai, save vadinantys teisėsaugos atstovais, per šitiek laiko net nespėjo aptverti zonos. Tikėtina, kad ir šį kartą, vadžias teks perimti į savo rankas.
Išlipęs iš transporto priemonės, Dean‘as trumpam stabtėli ir niūroku žvilgsniu aprėpia prieš regos organus atsivėrusią erdvę. Vyrukas atrodė belenkaip solidžiai ir profesionaliai: juodas kostiumas, tokios pat spalvos batai, balti marškinėliai ir prie viso to priderintas kaklaraištis – vyrų juodais drabužiais kopija. Nors Winčesteris ir nemėgo puoštis (į įvykio vietą mieliau vyktų vilkėdamas paprastus džinsus ir marškinėlius), tačiau suprato, jog svarbiausia – sudaryti teigiamą įspūdį. Niekas jo nepalaikytų viršesniu už kitus, jei pasirodytų apsitriedęs kaip kaimo Jurgis. Taigi, mintyse įvertinęs visą situaciją, Dean‘as žengia keletą žingsnių link įvykio vietos. Pakeliui susistabdęs vieną iš pareigūnų, išklausinėja, kas vadovauja visam procesui. Sužinojęs, kad tyrimą vykdo senstelėjęs, kiek pražilęs, 1,60 m. ūgio vyrukas, netrunka jį susirasti; ieškomas vyriškis tą akimirką kaip tik apklausinėjo vieną iš liudininkų. Pasiekęs kiek atokiau besišnekučiuojančius žmones, Dean‘as iš vidinės švarko kišenės ištraukia FTB ženkliuką ir atkišęs šį pareigūnui prieš nosį, prisistato. – Dean‘as Winčesteris, FTB – ištaria su žiūrėkit-koks-aš-labiau-awesome gaidele balse. Žinojo, kad vietinių policijos atstovų nebus mylimas, tačiau neabejotinai bus gerbiamas – juk jis dirba Federalinių Tyrimų Biure, o ne trunija eiliniame komisariate kaip paprasti mirtingieji. Leidęs vyrui suvirškinti tiek garsinę, tiek vaizdinę informaciją, sukiša ženklelį atgal į kišenę ir patapšnoja vyrukui per petį, lyg sakydamas „eik, susikimšk spurgų“. Tačiau prieš paleisdamas vyrą iš akiračio, paskiria šiam kiek neįprastą užduotį. – Ir tegul kas nors man atneša latte. Pasaldintą dviem šaukšteliais cukraus – pirštais parodo ištartą skaičių, nes neduok Dievuliau vyriškis gėriman įbertų daugiau gliukozės nei reikia. – Ir pabarstytą šokolado drožlėmis iš viršaus – užsisakęs trokštamo gėralo, nutaiso tipinę fake šypseną ir paskatindamas pareigūną vykdyti nurodymų, dar kartą nestipriai patapšnoja šiam per nugarą. Atsikratęs vyriškio, Dean‘as galop imasi darbo; kad ir kaip nenorėdamas, visgi nutrypčioja apžiūrėti dėmesio centre atsidūrusio ir visus ant kojų sukėlusio lavono.
Atgal į viršų Go down
Ira Heston
I don't even like to sleep - I feel as if there's too much to do.
avatar

Zodiac : Aries
Age : 37
Miestas : Brooklyn
Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2011-12-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: District - go away    Št. 01 21 2012, 19:55

Kai kiekvieną dieną Niujorke yra įvykdoma tuzinas nusikaltimų, teisėsaugos tarnautojai gali sunkiai pasigirti turintys laisvo laiko tiek, kad per dieną perskaitytų bent vieną Stephen`o King`o novelę, nepriveistų kriauklėse nešvarių indų ar laiku susimokėtų mokesčius. Žinoma, kaip kam. Pavyzdžiui, Ira mielai dirbdavo viršvalandžius, nes bylų tyrimas bei nagrinėjimas jam prilygdavo achievement`ui kokiame kompiuteriniame žaidime: tiesiog negali paleisti džoistiko iš rankų kol neįvykdai paskirtos misijos. Dėl kita ko Niujorko policijos departamentas daugeliu atžvilgių maldaute maldavo šiokių tokių pertvarkų. Tik populiariuose serialuose tyrėjų bei detektyvų darbas toks mobilizuotas, sukombinuotas, taktiškas, greitas ir įdomus. Vienoje nužudymo byloje skrodimo analizės laukė kone savaitę... Bet tai palyginus dar niekis. Idiotų išplitimo koeficientas pasaulyje primena maro pandemijos apgultus plotus XIV amžiaus Europoje, bet jau šiuolaikinės visuomenės lygyje. „Policijos akademijos“ kadetų lygio bendradarbių esti privisę ir Heston`o aplinkoje. Kaip kitaip gali paaiškinti a va tokią situaciją: paskiria bosas tau apžiūrėti susišaudymo vietą Bronkse, tu, žinoma, kaip kone pavyzdingo elgesio darbuotojas ten nusidaigoji, išsitrauki vienkartines pirštines, užsimauni jas, pritūpi prie kraujo balos, o viršila skambina tau ir praneša, jog visgi ne, pisk iš ten naaahui ir keliauk mat į Kvinso glūdumą, kur prieš keletą valandų buvo aptiktas vyro lavonas. Mintyse keikdamasis kaip „raudonkaklis“ iš pietinės Amerikos, šoka į savo 1969ųjų „Chevrolet Camaro SS“ dar vakar parsivarytą iš autoserviso, prikelto visaverčiam šeimininko naudojimui galima sakyt, ir nudumia į Kvinso pusę, apmaudą dėl boso nesąmonių malšindamas „Cheetos“ traškučiais. Chemijos prifarširuotiems, be galo sūriems ir organizmui tikrai visiškai nenaudingiems užkandžiams Ira per dieną išleidžia nuo dešimties iki penkiasdešimties dolerių, priklausomai nuo to kūno poreikio pasimėgauti visu tuo velniškai gardžiu šlamštu.
Koks gi Niujorkas be kamščių... Gal tik dėl to, jog šiame mieste gyvuoja trisdešimt metų buvo pratęs prie kledarais užkimštų gatvių, avigalvių vairuotojų, naglų taksistų ir išprotėjusių dviratininkų. Užstrigus visai šalia Kvinso parko, užbaigia antrąjį traškučių pakelį, beviltiškai nučiupinėjęs vairą riebiais pirštais bei apsikratęs tamsiai rudus marškinius kukurūzinėmis atplaišėlėmis. Eismui šiaip ne taip išsijudinus, užsuka, patraukdamas tiesiai į parko vietovės galą, kur, anot viršilos, guli tasai nabašnikas. Pasistatęs automobilį nedidelėje aikštelėje, išlipa lauk, šlapia žole nušlepsėdamas link įvykio vietos. Pastebėjo daug nepažįstamų veidų. Siaubingai nekentė, kai į įvykio vietą prigūžėja pareigūnų iš visokiausių institucijų bei vietų, bet tokia dalia ištikdavo veik kiekvieną kartą. Teko ne syk pamosikuot detektyvo ženkleliu kol prasiskynė kelią prie lavono. Apkūnokas vyras gulėjo pilvu į apačią, smarkiai prasiskėtęs, kairysis kelis neproporcingai išlenktas, o tai bylojo apie šio išnirimą. Mirtis akivaizdžiai smurtinė: mirusiojo veidas nusėtas sumušimų. Atsidusęs pakyla ant kojų (tupėjo kakojimo miške pozicijoje), kiek atsitraukia, mat įvykio vietą apspitę paprasti policininkai stengėsi apjuosti nedidelę teritoriją klykiančiai geltona juosta ir kuo smarkiau išmindžioti žolę aplinkui, pusę nusikaltimo tyrimo įkalčių, taip sakant. Troškino... Taip jau yra, kad užvalgęs ko sūriai po kurio laiko užsimanai apžiaubti vandens čiaupą ir žysti, žysti... Oi kaip šaunu, kad pro šalį kaip tik mainavo pagal profesinį rangą žemesnis pareigūnas, nešinas kavos puodeliu. Šį naglai bei vikriai konfiskuoja, priburdamas, jog nevalia nieko valgomo ar geriamo neštis į įvykio vietą, ar tu žmogau reglamentais kokiais domėjaisi, bla bla bla. Išgėdinęs vyruką, net nesistengia slapstytis ar kažką – gurkšteli gėrimo, kuris apsupty slegiančio oro drėgnumo teikė tokį pat jausmą, it būtum sužvarbęs, grįžęs namo, motulė tave pasitikusi, įsupusi į minkštą megztinį bei įbrukusi indelį su naminiu vištienos sultiniu.

___________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Dean Winchester

avatar

Zodiac : Aquarius
Age : 39
Miestas : Lawrence, Kansas
Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2012-01-18

RašytiTemos pavadinimas: Re: District - go away    Pen. 01 27 2012, 17:16

Trypčioti pasilenkus prie pradėjusio pūti lavono nebuvo itin miela: visų pirma, šiojo išvaizda (kaip ir daugumos kitų matytų nabagų) kėlė nelabai malonias asociacijas, o visų antra, pūvančios žmogienos kvapas belenkaip erzino nosies gleivinėje esančius plaukelius. Todėl apžiūrinėdamas dėmesio centre atsidūrusį vyriškį ir stengdamasis pamatyti kiek įmanoma daugiau detalių, smurtinių žymių ant kūno ir panašiai, Dean‘as nosies šnerves laikė pridengtas švarko rankove – atseit plonas medžiagos sluoksnis sugebėtų sulaikyti bjaurų kvapą. Nepaisant to, kad FTB dirbo jau apie 5 metus (Winčesteris greitai ir sėkmingai kopė karjeros laiptais) ir panašias bylas tirdavo itin dažnai, tačiau ligi šiol nespėjo priprasti prie nusikaltimo vietai būdingų šlykštynių: kraujo balų, sudarkytų lavonų ir panašių baisybių. Vaikinas tiesiog negalėjo pakęsti purvino darbo. Iš tikrųjų, Winčesteris mieliau trypčiotų biure ir džiovintų smegenis tirdamas kokias nacionalinio saugumo lygio bylas, tardytų blogiukus, vadovautų svarbiam tyrimui etc. – trumpiau tariant, dirbtų bet kur, kur veikla atitiktų jo aukštą statusą. Tačiau apie tai galėjo tik pasvajoti; viršininkas leido suprasti, jog kol neištirs šios žmogžudystės, negalės apsiimti jokio kito, žymiai įdomesnio darbelio. Obviously. Taigi, iš įvairių pusių ištyręs aukos kūną, Dean‘as galop atsistoja, ištiesdamas ir kiek pramankštindamas kojas, kurios jau spėjo paskausti nuo viso ant jų sukrauto krūvio. Nors aplink tą patį, ne savo valia iš šio pasaulio pasitraukusį, vyriškį sukosi keletas pareigūnų, atrodė, kad kiekvienas jų dirba pats sau – jokio bandos jausmo, jokio komandinio žaidimo. Nuo to Winčesteriui tik lengviau - vyrukas nė nemanė pradėti pokalbio; atvirkščiai – tiesiog ramia sąžine nuignoravo žemesnio lygio mirtinguosius. Ilgiau nebekreipdamas dėmesio į pirmyn-atgal lakstančius pareigūnus, Dean‘as mintyse dar kartą padėkojo Dievuliui, jog sugebėjo susilaikyti nuo įprastinių karališkų pusryčių, susidedančių iš sumuštinių+alaus kombinacijos (nes užmatęs lavoną neabejotinai būtų atpylęs visą skrandžio turinį) ir pradėjo dairytis tyrimą vykdančio senolio; to paties, kurį neseniai pasiuntė atnešti kavutės. Puikiai suprato, jog kad ir kaip ilgai vėpsotų į nugalabytą vyriškį – vis tiek nieko nepešiąs; todėl prieš imdamasis kokių nors veiksmų, norėjo išgauti visą informaciją apie įvykį, kurią jau spėjo surinkti vietiniai policininkai. Tačiau iš pradžių, žinoma, žadėjo pasimėgauti karštu gėrimu. Juk laiko turėjo į valias. Ieškodamas savo taikinio, Winčesteris akimis atidžiai nuskenuoja apylinkes ir netrukus aptinka senstelėjusį vyriškį, netoliese besišnekučiuojantį su kitu pareigūnu. Visa situacija atrodė visai įprastai ir Dean‘as netgi teikėsi kantriai išlaukti, kol vyrukas baigs aušinti burną ir nutrypčios prie jo bei įteiks gėralą. Tačiau įvykiai akimirksniu pasisuko netikėta linkme. Antrasis pareigūnas (Winčesteris jį matė pirmą kartą; o gal tiesiog neatkreipė į jį dėmesio) lyg niekur nieko pradėjo pilti į save JO kavą, JO gėrimą, JO dievų nektarą. Žinoma, kad vyriškio ego siekė Mount Everest‘o aukštumas, todėl Dean‘ui pamatyti kažką tokio, tai lyg gauti antausį nuo Justin‘o Bieber‘io, užtat vaikinas nusprendė veikti nedelsiant ir parodyti nedėkingajam, kas čia šeimininkas. Vėjo greičiu nuskubėjęs prie Heston‘o, atsistoja šiam priešais pat nosį (tačiau išlaiko šiokį tokį padorų atstumą) ir, ignoruodamas šalia trypčiojantį pareigūną, kurį visai neseniai taip troško surasti, nukreipia rodomąjį pirštą Iros pusėn bei prabyla žemu balso tonu.
- Whoa, whoa, Selena Gomez – kreipdamasis į oponentą, Winčesteris akivaizdžiai norėjo jį sumenkinti, todėl pasirinko paprastą, bet veiksmingą daktaro Cox‘o iš Scrubs techniką: išvadinti savo varžovą bobiškais vardais ir šitaip priversti jį pasijusti nepatogiai. Piktokai vėpsodamas į Irą, Dean‘as stengėsi tramdyti po truputėlį augantį pyktį. Kad vaikinas buvo šiek tiek suirzęs, galima spręsti iš jo veido išraiškos – kiek suraukti antakiai, aštrus žvilgsnis, sukąsti dantys – viskas bylojo apie vidinę kovą tarp gėrio ir blogio. Nors Dean‘as dėl tokio, rodos, menkniekio ir nežadėjo kelti scenos viešoje vietoje, tačiau jautė pareigą pamokyti baltapūkį. – Manai galįs tiesiog ateiti ir pavogti mano nuosavybę? – ištaria tokiu pat šaltu balsu, tik šį kartą labiau pabrėždamas ir išskirdamas įvardį. Nuleidęs rodomąjį pirštą nuo Heston‘o, nukreipia šį puodelio (kurį rankoje laikė Ira) pusėn, leidęs pašnekovui pagaliau suvokti, ką turįs omeny. – Noriu kavos. Dabar – mestelėjęs pastarąjį komentarą, sudeda rankas ant krūtinės ir įsivaizduodamas esąs karalius, laukia kol pareigūnas imsis vykdyti paliepimo.
Atgal į viršų Go down
Ira Heston
I don't even like to sleep - I feel as if there's too much to do.
avatar

Zodiac : Aries
Age : 37
Miestas : Brooklyn
Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2011-12-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: District - go away    Št. 01 28 2012, 23:54

Akivaizdžiai nustemba, akyse pirmą kartą regimam vyrukui iššokus priešais pat Iros veidą. Nesuprato ko jisai iš vaikino norintis, bet neprašytam kompanionui prabilus, šio motyvai tampa aiškūs. Tik dar nesuprato, kokiu, po velniais, pagrindu. Taip siaubingai prasivardžiuoti ne tik, kad labai negražu, bet ir kone negalima... Žemyn nusvirę Heston`o antakiai, idealiai suteikia susiformavusiai fizionomijai dar daugiau atšiaurumo. Pačioje pradžioje jautėsi priblokštas, bet dabar sukilęs erzelis paima viršų. Iki pat Dean`ui daiktavardžiu pažymėjus vyriškio savininkiškumo bruožą pažadinusį veiksnį nesuvokė, ko čia ans dasipiso, bet finale viskas tampa taip aišku ir ryšku... Ryškiau, nei liemenėle nesuvaržytų krūtų speneliai, persišviečiantys per sintetinę bliuskutę, aiškiau, nei supratimas, kad Nicolės Kidman veide liko mažai vietų, kurių nebūtų palerižavusios botokso injekcijos.
- Iš kur tu čia toks nusileidai?-prunkščiodamas užklausia, demonstratyviai visa povyza tyčiodamasis iš poviškų vyruko manierų. Tasai elgėsi tikrai menkai toleruotinai. Nežinojo kas jis per vienas, bet tasai pats Barakas Obama Baltųjų Rūmų valytojoms rodo daugiau pagarbos, nei šitas „hercogėlis“ dabar Airai,-Nori kavos?-paikai užklausia, pastiebdamas antakius taip, kad akutės įgauna veik preciziškai apvalainą formą,-Tai ir imk tą savo kavą,-sušnypščia karštą gėrimą, per jėgą ir su jėga tėkšdamas mandram pašnekovui į krūtinę. To pasėkoje, nusismaukia ir velniop „nurieda“ apsauginė indelio „galvutė“. Bet to pasirodė per maža Heston`o idėjai visapusiškai įgyvendinti, tad pradeda karštligiškai visas kratytis. Akivaizdžiai nepigus Winchester`io kostiumas apsitaško kava, šiek tiek kliūna ir Iros apdarams. Netgi ranką kiek nusiplikino, bet, po galais, buvo verta.
- Oi atleisk,-sučiulba atitinkamai pasimaivydamas – atgailavimas atrodė dirbtinesnis už Pamelos Anderson buferius,-Man nervinis parkinsonas, supranti...-suskuba ala pasiteisinti, nutaisydamas labai nevykusią prasikaltusio šunyčio fizionomiją. Kad atseit būtų įtikinamiau, kratosi net paleidęs kavos puodelį, šiam nubildėjus ant žemės. Paprastai nesielgia va taip it manieringa, principinga, išpaikusi bobelė, bet Dean`as maldaute maldavo būti nubaudžiamas. Net neketino prisiimti kaltės už svetimo turto pasisavinimą, juolab buvo akivaizdu, jog policijos pareigūnas kavą nešė Winchester`iui. Anas, netruko suprasti, parodė dar daugiau nepagarbos policininkui, netikėtai virtusiam pašto karveliu. Tuomet į vyruko galvą dingteli dar viena mintelė – nesuprato ko čia karšto gėrimo atnešti pasiųstas pareigūnas paprasčiausiai nepasiūlė Dean`ui išsikrušti. Būtų labai keista, jeigu oponentas tik šiaip sugalvojo prie Heston`o prisiknisti, nes tiesiog neturi ką veikti. Na taip. Žmogžudystė neatrodė labai ypatinga, susidomėjimą kelianti - mirusiojo palaikai vientisi, niekas neperpjovė šio pilvo, neištraukė vidinių organų ir nebandė šių taisyklinga organizmo dalių išsidėstymo schema pavaizduoti ant Kvinso parko žolės, bet vis tiek...

___________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: District - go away    

Atgal į viršų Go down
 
District - go away
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: KVINSAS~ sin with a grin :: Parkas-
Pereiti į: