BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Rest room`as

Go down 
AutoriusPranešimas
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Rest room`as   Št. 09 04 2010, 23:12

Tuo metu Richard`as buvo per daug emociškai sugižęs, kad pastebėtų Cantos vaipymąsi ar tą desperatišką mėginimą suvaldyti užmačią išsišiept. Iš dalies, gal ir gerai, kadangi demonstruoti, jog vokietukas iš Wittenberge`o apart plačiai pagarsėjusių seksualinių nuotykių, pomėgio atrasti save bobų kompanijoje, elektrinių gitarų griausmo bei snobiško išsikalinėjimo yra linkęs ir į nekontroliuojamą, mažne ligotą sadizmą, buvo ne laikas ir ne vieta. O ir aplamai, teigiamo įspūdžio karts nuo karto vis dėlto pasireiškiantis „Tier von Richard“ naujajai pažįstamajai tikrai nepaliktų, juolab Richie dabar reikalų turi ne su Milla Russell, o su gerokai doresne, su moralės nuosmukiu nesusidūrusia persona.
Cantai nutarus prišliaužti artyn ponaičio Kruspe, nelyginant sėlinantis, savitų kėslų turintis Panthera leo, vyras prisimerkia ir regis, netgi nevalingai viršun pakyla vienas iš lūpų kampučių, kuomet smegenis ūmai aplanko netolimos ateities apvaizda, susijusi su galvoje šaknis įleisti spėjusiu planu B. Vyro akys susiaurėja dar labiau, vos tik pro rageną prasisunkia Carter atliktas gundantis liežuvio galiuko nuslydimo lūpomis vaizdas, sukėlęs begėdiškai nešvankias asociacijas. Pašnekovės elgsenai tampant maloniai įžūlesnei, Richie, kaip bebūtų keista, prastovi kaip stovėjęs, nenorėdamas taip paprastai išsiduoti, kad turi silpnybę, galinčią į smulkučius gabalėlius sutrupinti bet kokią apatijos siją - tai dailios bei vienaip ar kitaip žavingos merginos tikslingai pavartotas viliojimo menas, sukeliantis desperatišką siekį kuo greičiau bei produktyviau „susiporuoti“. Nutaręs savo atsakomąją veikimo fazę prisotinti intriga, Kruspe pagriebia merginos letenėlę ir ūmiai pasisukęs į tą pusę, kurioje esti išganingasis poilsio kambarėlis, vyras jojo linkme pašauna it šaudmuo, tįsdamas iš paskos, stimulo „do heck?“ miną nutaisyti ir paskatos klausimu „kas, kaip ir dėl ko“ susimąstyti sulaukusią panelę Carter. Kadangi Richard`as žino „CatCoffee“ įstaigos išplanavimą kur kas geriau, nei nuolatos emigruojančio kavos aparato būvimo vietą, duris, žyminčias atsipūsti trokštančių atristų zoną atranda greitai ir be jokio vargo. Greičiausiai intrigos užuomazga net neturėjo vilties galimam ir kiek dramatiškam josios atoslūgiui.
Įsibrovęs į minėtąsias valdas, pasidžiaugia nesunkiai susivokęs, kad dabar yra veik vienintelė persona, sumaniusi pasinaudoti poilsio kambariu, kadangi šis buvęs tuščias ir tik blankus kavos aromatas galėjo išduoti šviežią kokios tai tetos ar dėdės baigtinį pasibuvojimo jame tarpsnį. Merginai tebestovint už Richard`o, šis truktelėja jos ranką į save ir stebėtinai grakščiai, tarytum būtų skiręs bent jau porą metelių tango judesių studijavimui bei pamokoms, atveda Carter į savo muskulingą glėbį. Neketindamas Canta`i pripiršti klaidingai interpretuotos minties, jogei šis prancūzaitei yra visiškai abejingas (aplamai, tai tokiai moteriai atsispirti galėtų tik nususęs, pimpalą „ten kur nereikia“ kaišantis pidarastas), Kruspe išlenkia neįtikėtinai gašlią šypsenėlę, smiliumi numainuodamas Carter šlaunimi į viršų. Kuomet šiuo metu veiklos sulaukusi judinamoji plaštakos galūnė pasiekia ant merginos klubų kybančio, fantastiškai sėdmenis išryškinančio sijonėlio kraštą, vyras nesibodi jojo užkelti ir keliauti tolyn, lyg jam magėtų palytėti kompanionės kelnaičių, už kurių slypi viena iš priežasčių, kodėl pasaulyje vis dar galima atrasti heteroseksualių vyrų, nėrinius. Galiausiai suėmęs Cantos koją ties šlaunies apačia taip kaip yra pratęs – aršiai, įsigudrina jiedviem priklausančiais „prapėžais“ veik sulipti, savajame kol kas ir kaip vylėsi – laikinai slėpdamas sudrūtėjusį fakinimosi mechanizmą, pranešantį apie tai, kad Richard`o kažkaip ypatingai audrinti nereikia, idant šis būtų pasiruošęs papenėti tą begėdišką, prakiurusią ir tik laikinai užsipildančią seksualinio apetito skalę. Sumažėjus ir atstumui tarp poilsio zonos erdvėje, malonaus kavos kvapo apsuptyje stipsojančių priešakinių Manheteno duo veidų, Kruspe ranką, kuri priešingai nei dvynukė, merginos sėdmenų nespaudžia, įsuka į Carter plaukus bei staigiai juos truktelėjęs atlošia josios galvą ir akivaizdaus ūgių skirtumo dėka lieka priverstas kiek susilenkti, kad galėtų Cantą pabučiuoti: smarkiai, giliai bei visapusiškai aistringai. Kadangi tai yra pirmasis artimas judviejų kontaktas (turiu omeny tokį, kuomet galima ką nors „įkišti“), pasistengia pademonstruoti geriausia ką sugeba.

___________
[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Natasha Romanoff
Is that dirty enough for you?
avatar

Zodiac : Scorpio
Age : 34
Miestas : Manhattan
Pranešimų skaičius : 866
Join date : 2010-06-30

RašytiTemos pavadinimas: Re: Rest room`as   Tr. 09 08 2010, 16:00

Vyrui vis dar nereaguojant, kaip tikėjos pati Canta, į nesenai atliktus merginos veiksmus bei žodžius, kelias ramaus stovėjimo akimirkas stebi pašnekovo fizionomiją, visgi pasąmonėje nuspėdama, kad jam tikrai patiko tai, ką jis išgirdo ir pamatė savo okuliarais. Vienaip ar kitaip, jų susitikimo baigtis tikriausiai jau buvo nulemta pačio Aukščiausiojo, tad ir šio tolimesni veiksmai anei kiek nenustebino Carter, kuriai teko bendraut ir su dar ūmesnio ir nenuspėjimo charakterio bei elgesio individais, kurių yra kone apsupta vien Valstijose gyvenančių rašytojų tarpe. Tvirčiau įsitremdama savo rankinės ir pasiruošdama eiti pagal nustatytą Richard‘o greitį, nes pripažinkim, su aukštakulniais, kurie ne tik sumažina dailiosios lyties atstovių ūgio santykį su vyriškių, bet ir padailina kojas, kuriomis mergina gali girtis iki pamėlynavimo, būtų lengva neišlaikyt pusiausvyros ir krist gėdingai veidu žemyn.
Abiems asmenims persikėlus jau į kitą patalpą iš koridoriaus, tyrinėdama aplinka pasižvalgo, kol nebūna gražiai bei inertiškai įverčiama į Reesh glėbį, kuriame jautės labai puikiai, bet labai jau suspausta. Kelias akimirkas bandydama atgauti pradžioje įgyta pusiausvyrą, pakelia akis į būsimo lytinio partnerio veidą, analogiškai šypteldama, kai tik smegenys apdoroja ką tik regos organų surinktą vaizdą bei nervų galūnėlių, esančių kojų viršutiniuose raumenyse, signalus. Žinoma, jei tas lig šiolei nebūtų parodęs anei jokio susidomėjimo ją, tai papraščiausiai būtų išėjus, žinoma, išvadindama šį keletą nelabai damos kalbėsenoje priderančiais žodeliais. Šiam pakankamai švelniai keliaujant aukštyn josios šlaunimi, prikanda apatinę lūpą priekiniais dantimis, akis vis dar laikydama kryptingai į ponaičio Kruspe veidą. Šiam pasireiškus aršiau ir suspaudus šlaunį taip, kad greičiausiai ši pasidabins gal ir nelabai matomomis, bet tikrai juntamomis mėlynėmis, bet faktas, kad abu yra daugmaž pasirengę eit tiesiai prie seksualinio tipo alkio patenkinimo link. Žinoma, moteriai, kuri yra pratus prie „tradiciško“, visiškai nesadomazohistinio sekso, plaukų tempimas nepasirodė pati geriausia alternatyva, bet jau priėmus prieš tai sprendimą žaist pagal Richard‘o keliamas taisykles, kad vėliau iš to išpeštų kažko teigiamo, neturėjo kelio atgal, o ir prasidėjus abiejų asmenų burnos ertmių aistringam kontaktui ir skysčių pasikeitimų, netgi negalėjo to paprasčiausiai padaryt. Supratus, kad visos dienos kokioms tais įžangoms bei preliudijoms neturi, nusprendžia imtis iniciatyvos nurenginėjant, tad rankomis, kaip įmanoma greičiau ir nenutraukdama aršaus bučinio, susiranda Kruspe dėvimų marškinių sagas, kurias atsagsto kaip galima greičiau ir produktyviau, taupydama abiems laiką. Kai šio krūtinė būna daugiau ar mažiau apnuoginta ir matos odos lopai, keršydama už plaukus, suvaro išpuoselėtus ir padabintus brangiu manikiuru nagus, jRich‘io odą padabindama tikrai matomomis žymėmis.
Atgal į viršų Go down
 
Rest room`as
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: MANHETENAS~ tragic kingdom :: Žemutinis Manhetenas :: Sayers Media Group-
Pereiti į: