BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Forumo taisyklės

Go down 
AutoriusPranešimas
Tony Stark
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway
avatar

Zodiac : Aries
Age : 53
Miestas : Staten Island
Pranešimų skaičius : 8853
Join date : 2010-03-12

RašytiTemos pavadinimas: Forumo taisyklės   Pir. 08 23 2010, 03:13BENDRIEJI SUVARŽYMAI, PRIVILEGIJOS IR INFORMACIJA


∙ Kalbant atvirai, like... Visiškai, visiškai atvirai, beprotiškai norėtumėm matyti post`us, ilgesnius nei trys sakiniai ar trys eilutės. Neabejoju, kiekvienas turit puikią ir unikalią fantaziją, o ir iš lietuvių kalbos rašinėlių ne trejetais savo trimestro rezervą kraunat.

∙ Jei nori savo veikėjui suteikti daugiau „galios“ ar šiaip apturėti ką labiau šičia veikt, gali kurtis savo verslą, įmones ir panašią materialinę gerovę užtikrinančią veiklą. Tačiau tokią malonę suteikiame tik žmonėms, parašiusiems ne mažiau 100 pranešimų. Taipogi nebandykit savo personažų paversti Barakais Obamomis ir jūsų įtakingumas bus limituotas as well. Žodžiu susidomėjusieji turėtų susisiekti su administracija bei papėzaut šita tema detaliau.

∙ Striuka veiklos, personažas nusibodo, surūdijo fantazija ir tu neįsivaizduoji ką velniai griebtų tau daryt? Tokiu atveju gali čiupti antrą (trečią, ketvirtą, penktą...) snukutį nedvejodamas. Mes tai toleruojam ir netgi vertinam.

∙ Mum nesvarbu, jei čia pas mūmis į roles pana nusičiumpa bičą, ar... Bičas paną. Svariausias kriterijus - jūsų sugebėjimas įsijausti.

∙ Mes netaikom joookių sankcijų jūsų vartojamai, realumo kriterijus atitinkančiai vaizduotei ir žavią erotiką priimam su miailia <3 Žinoma post'o paversti pigia vokiška pornografija taipogi nereikia. One word - SUBTILUMAS!

∙ Kadangi forumas jau daugiau nei metus gyvuliuoja, pas mūmim yra prisikaupę tuntas visiškai nenaudojamų personažų, kuriems įvykdyti genocidą gailisi. Tokiu atveju, prieš užmatęs, kad tavo žvaigždutė ar žvaigždūnas yra užimti, neskubėk spjaut į visą šį reikalą su BD. Peržvelk išgraibstytų personažų sąrašą, prašniok per narių sąrašą ir galų gale sučiauškėk su administracija @ "Hey babe, hey babe, HEY!". Išeitį pasistengsim atrasti :]

∙ Integracija žaidime paprastai vykdoma per PM (dėl sunykusio paklausumo šeimų kūrimosi skiltis buvo panaikinta). O šiaip tokiu būdu sieti savo veikėjus su esančiais forume yra protingiausia.

∙ Temas, reikiamas jūsų ploto įvykdymui galima drąsiai kurtis patiems, jeigu tik pasistoja toks būtinumas.

∙ REIŠKIS DRĄSIAI. Turi minčių, trokšti jas realizuoti, bet... Bijai? Tokiu atveju, stop it! Juk maloni, PROTINGA, draugiška ir sukalbama chebra esam!

∙ Tiek RP temose, tiek flūde cenzūra netaikoma. Keikitės, burnokit kiek telpa, brangieji :D

∙ Personažai, kurių aktyvuoti nesugebat arba tingit pasireikšti va čia, bus trinami.Mes siekiame, kad šis forumas lavintų jūsų sugebėjimus rašyti, dėstyti mintis, plėstų vaizduotės horizontus ir galiausiai, jum būtų fakin, begėdiškai smagu! ^^


Atgal į viršų Go down
 
Forumo taisyklės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Info-
Pereiti į: