BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Kreigo butas

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Pir. 07 05 2010, 22:55

-Pagaminsiu pati,- sumurma. Paima dubenėlį, į jį įdeda krakmolo tada jį užpila vandeniu ir keletui minučių palieka. Po keletos minučių nupila vandenį ir krakmolą sumaišo su kiaušinio baltymu, dar šiek tiek įpila sojų padažo. Į keptuvę įpila nemažai aliejaus ir laukia kol aliejus gerai įkais. Aliejui įkaitus, pavilgo vištienos gabaliukus plakinyje ir pradeda kepti tol kol apskrunda. Baigiusi kepti visus gabalėlius juos susdeda ant maistinio popieriaus, kad aliejus susigertų į jį.
-Už šią vakarienę, galima sakyti, turėsi kažkaip atsidėkot,- nusišypso ir pagamina padažą. Baigusi viską gaminti sudeda vištienos gabalėlius į lėkštę ir padeda ant stalo, taip pat šalia padeda dubenėlį su padažu.
-Aš mėgstu valgyti vištieną vieną, bet jei nori galiu išvirti ryžių.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Pir. 07 05 2010, 23:01

-Ne nereikia.-Atsisake nenoredamas jos sokdinti, o tuo labiau likti dvigubai skolingas.
Kreigas prisideda pirsciuka prie lupu ir masto, ka jai uz tai padovanoti " Vakariene prabangiam restorane? Neee... Blizguciu? Gal." - Kuri laika Kreigas buvo isitraukes i galvoje besisukancias mintis. Vos tik atitrauke pirsta nuo lupu mintis isilakste ir jis vel buvo su Kat.
-Dar apsvarstysi, kaip atsilyginti.-Istare ir paeme mazesni gabaliuka vistienos, isimete i burna ir kuri laika palaike ant liezuvio, gardziavosi puikiu skoniu. Godziai sukramte ji ir nurijo.
-Labai skanu.-Istare ir parode iskeltus nykscius.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Pir. 07 05 2010, 23:08

-Aš manau tu nutuoki kaip turėsi man atsilyginti,- nusišypso ir mirkteli jam. Prieš akis dar laukė ilga naktis, o miegoti ji visiškai nenorėjo, todėl galvoje tik ir sukosi mintys apie nuostabų seksą, po kurio ji pavargusi užmigtų.
-Ačiū,- tyliai pasako ir parausta. Paėmusi vieną gabalėlį jį pamirko padaže ir atsikanda. Lėtai sukramto, kad pajustų ar tikrai viską gerai padarė. Supratusi, kad skonis nepriekaištingas nusišypso.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Pir. 07 05 2010, 23:22

Kreigas susideda rankutes ant stalo ir stebi Kat. Valgyti dar nelabai norejosi, bet is bedos galejo dar sukirsti pora gabaliuku.
-Nori gal arbatos ar kavos?-Pasiule ir atsistojes nuejo prie virykles. Nueme nuo virykles keptuve ir idejo i indaplove. Paeme elektrini virduli, pripilde saltu vandeniu ir istate atgal. Pajunges elektrini virduli, kad uzvirtu vanduo nuslepsejo basas vel pas Kat.
Paima dar viena gabaliuka ir atsikanda priekiniais dantimis sukramto ir isimeta likusia dali.
-Tikrai gan skaniai moki gaminti.-Pagyre Kat ir nusisypsojo. Virdulys spragtelejo parodydamas, kad vanduo jau uzvire.Atsisuka i Kat.
-Gersi ka nors?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Pir. 07 05 2010, 23:28

-Visai norėčiau mėtų arbatos, aišku jeigu turi, kavos išgersiu tai tikrai jau nebe užmigsiu,- atsidūsta ir suvalgo dar kelis gabalėlius. Baigusi valgyti nueina prie kriauklės ir aišku būdama gera šeimininkė išplauna visus indus, kuriuos naudojo.
-Dar tau daugiau patieklų kada nors pagaminsiu,- šypteli ir atsisėda atgal ant kėdės,- manau aš eisiu prigulsiu, būsiu miegamajame,- sumurma ir išeina. Nuėjusi į miegamąjį nusirengia marškinius ir įsiropščia į lovą. Užsikloja koldra ir užsimerkia.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Pir. 07 05 2010, 23:37

Kreigas nulydi Kat zvilgsniu iki miegamojo duru ir atsisuka vel i virduli. Atidarineja spinteles ieskodamas metu arbatos. Suranda nedideli maiseli ir ji pradaro.
-Kvepia lyg metos, turbut cia ir bus ta metu arbata.-Istare ir suspaude lupytes iki plonos linijos.
Ideda pora sauksteliu arbatzoliu ir uzpila vandeniu. Palaukia kol pritrauk ir perkosia arbata per sieteli. Pasidaro sau pacios paciausios juodos arbatos ir su dviem puodeleis nulinguoja i miegamaji. Su peda paspiria duris ir jos atsidaro. Kreiga tyliai nutipena prie Kat ir pamates, kad ji miega ar bent jau ilsisi uzsimerkusi padeda arbata ant naktinio stalelio. Nuslenka i kita lovos puse ir labai atsargiai atsiseda ant lovos, kad neapsipiltu ir nepazadintu Kat.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Pir. 07 05 2010, 23:42

Pajutusi jog Kreigas atėjo į kambarį atmerkia akis ir giliai įkvepia, mėgaudamasi mėtų kvapu.
-Ko taip tyliai įėjai? - atsisėda ir pasižiūri į vaikiną. Paėmusi arbatą atsigeria nedidelį gurkšnelį,- nedėjai cukraus, gerai, negeriu arbatos su cukrumi,- švelniu balsu pasako ir dar kelis gurkšnelius atsigeria arbatos. Padėjusi puodelį atgal ant naktinio stalelio sudrimba atgal į patalus.
-Išgerk arbatą ir lysk į lovą, noriu apsikabinti,- nusijuokia, aišku tas apsikabinimas kai ką kitą reiškia.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Antr. 07 06 2010, 08:45

Kreigas nustebes atsisuka i Kat.
-Galvojau miegi.-Istare ir nusisypsojo. Suspaude lupas ir pro nedideli tarpa eme pusta salta vejeli, kad arbata pravestu. Gurksteli karcios arbatos, atsoksta fantazija isgerti skanios arbateles, tad pastato puoduka prie lovos. Atsega kelniu saga ir jos tuoj pat dingsta is akiracio, nuskrieja per duris i saliona. Kilstel kaldros krasta ir mikliai palenda po kaldra. Prisislenka arciau Kat ir uzdeda ranka jai ant liemens, taip ja prisitraukdamas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Antr. 07 06 2010, 18:37

Kat stebėjo Kreigą kol jis gėrė arbatą, pamačiusi jog po pirmo gurkšnio jis susiraukė mergina pradėjo juoktis.
-Neskani arbata? Man tai labai skanią padarei,- su šypsena veide pasako ir giliai įkvepia, kai jis įlenda į lovą ir prisitraukia ją arčiau. Padėjusi galvą ant vaikino krūtinės Kat užmerkia akis.
-Tai kada atsidėkosi už vakarienę? - vos ne šnibždėdama paklausia, nes kažkaip keistai miego užsimanė.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Antr. 07 06 2010, 19:03

-Arbata neskani.-Suzyze.- Karti, tai kaip reikalas.-Istare ir nusijuoke. Snekejo tyliai, bet girdeti buvo imanoma.
ranka nuo liemens atsiduria jai ant peties ir ant jo svelniai su pirstu piesia ivairius niekus.
-Nori galiu dabar arba ryte.-Puikiai suprates jos minti istare ir pabuciavo jai i petuka. Nuo maudyniu dar buvo galima justi duso zeles kvapa ir savotiska Kat kvapa, kuris viliojo ir gimde aistra.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Antr. 07 06 2010, 19:09

-Tikriausiai neįsidėjai cukraus arba arbatos maišelį per ilgai palaikei,- Kat šiek tiek pakelia galvą ir pasižiūri į arbatos puodelį, kuris bent jau buvo baltas irbuvo lengva įžiūrėti,- žinau ten juoda arbata, bet ji šiek tiek per tamsi, per ilgai palaikei,- nusijuokia ir padeda galvą atgal ant Kreigo peties.
-Manau ryte, kažkaip miego užsimaniau, nustebink mane ryte,- nusijuokia ir ištiesia ranką išjungti naktinę lempą, ją išjungusi užmerkia akis ir ganėtinai greitai užmiega.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Antr. 07 06 2010, 19:14

Kreigas uzmeta aki i puodeli, kuris buvo beveik pilnas, o ant krasciuko vis dar buvo pakabintas arbatos maiselis. Kreigas nusisypso ir paglosto jos svelnius plaukus. Truputi sukruta ir pasislenka zemiau, kad galetu galva padeti ant pagalves. Isitaiso patogiau ir guledamas ziuri i lubas, nes miegas neima, kuri laika sitaip guledamas bande prastumti laika. Pirmiausia bande skaiciuoti prauzianciu masinu pro sali skaiciu, veliau eme zaisti su Kat plaukais ir sukti juos aplink pirsta, veliau sueme miegas ir Kreigas nunarines galva i Kat plaukus uzsnudo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Antr. 07 06 2010, 19:23

Pirma kartą Kat taip kietai naktį miegojo, visada keldavosi keletą kartų ir po to sunkiai užmigdavo, bet šį kartą ji miegojo taip ramiai, kad visą naktį net nesijudino ir ačiū Dievui nesapnavo košmarų. Pastarąsias keletą naktų ji sapnuodavo tik vieną košmarą: ją vydavosi zombiai ir bandydavo suėsti, pasislėpti niekur negalėdavo. Visi žmonės pasižiūrėdavo į ją ir užtrenkdavo jai duris, dar jie sumurmėdavo kažką apie jos tatuiruotes.
Visą naktį ramiai pramiegojusi pabunda anksti ryte. Pasižiūrėjusi į laikrodį, kuris rodė beveik 7 ryto, atsidūsta ir vėl užmerkia akis, užmigdama.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Antr. 07 06 2010, 19:58

((mane ant rimto panasus sapnai kankina, bet as nuo zombiu sapne ginuosi su dekoratyvine eglute , nu nerealus sapnai :D))

Kreigas prasibudina pajautes merginos judesius. Istempia kakla bandydamas paziureti ar ji nemiega. Pamates uzmerktas akis lengvai numeta galva net nesivargindamas, kad ji gali atsitrenkti i lovos krasta. Taip aisku ir nutinka, Kreigas uzsigauna pakausi ir tyliai nusikeikia.
Bando kuo ramiau iskelti ranka ir uzdeti ant sopancios vietos.
"Butu gerai Kat pusrycius paruosti, bet jei kelsis pazadins ja" -Kreigas mast kaip issikereplioti is lovos.
Taip prasiblaske gal kokia valanda bandydamas sugalvoti puiku sprendima islipti is lovos ir nukulniuoti i virtuve. Kreigas svelniai suima jos rankyte ir nuima nuo saves, pakisa po kaldra ir stumtelejes jos petuka issirango is po jos. Letai nuleidzia ir palikes lova nueina i virtuve.
Tyliai isijungia radija ir klausosi top dvidesimtuko atsisedas prie stalo, keletas dainu prablasko Kreiga ir jis nueina iki saldytuvo. Atidaro stalciuka, kur turejo rastis vaisiu ir is jo isima keleta vaisiu, ananasa, apelsina, obuoli, manga, kriause. Paima dvi riekes kvadratines duonos ir ideda i skrudintuve. Supjausto vaisius skiltelemis ir suberia i dubeneli.
Duona issoksta is skrudintuves ir Kreigas ja ideda i atskira lekstute. Paruoses kavos sugrizta i miegamaji su padeklu rankose.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Antr. 07 06 2010, 20:05

Aišku Kat pajaučia kaip Kreigas susitrenkia galvą, bet nesijudina, nes galvoja jog čia tik sapnas. Dar pamiegojusi kažkiek laiko atsibunda ir pasirąžo. Aplinkui savo mažomis rankomis aočiupinėja ir išsigąsta, kai neranda Kreigo, bet išgirdusi garsus virtuvėj atsidūsta, nes supranta jog viskas gerai. Dar šiek tiek pagulėjusi atsisėda ir apsidairo aplinkui kambarį, tuo pat metu įeina Kreigas su pusryčiais.
-Kaip miela,- švelniu balsu pasako ir giliai įkvepia, mėgaudamasi kavos kvapu.

((Aš visada sapnuoju zombius ir bėgu nuo jų. xDD))
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Antr. 07 06 2010, 20:22

-Neauzksciausios klases pusryciai, neprilygsta tavo vakarienei.-Istare ir surauke nosiuka padedamas padekla priesais ja.
-Jei nori galim nusiprause ir nueiti i kavine, ka?-Istare ir mirktelejo. Paziuri i Kat truputi pasisiaususius plaukus, turbut nuo Kreigo zaidimo su jais ir nusijuokia. Pasilenkia link Kat ir perbraukia pirstais per juos.
-Taip geriau.-Nusisypsojo ir paziurejo i kava, ant kurios virsaus buvo susidares rudu putu sluoksnis.
-Cukraus neidejau.-istare ir trinktelejo delnu sau per kakta. Atsistojo ir nuleke i virtuve, is jos grizo su cukrine rankose ir sauksciuku ismeigtu i cukru. Pastato ant padeklo prie kavos.


Paskutinį kartą redagavo Kreig Dastin, Antr. 07 06 2010, 20:41. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Antr. 07 06 2010, 20:37

-Aš pusryčių niekada sočių nevalgau, man užtenka ir šiek tiek užkąsti,- sumurma ir pasižiūri į skrebutį ir vaisius,- kaip skaniai atrodo,- su šypsena pasako ir paima skrebutį, atsikanda vieną kąsnį ir po to paima ananaso mažą juostelę ir jos atsikanda.
-Galėsim eit į kavinę, tau reikia sočių pusryčių, kitaip būsi prastos nuotaikos,- nusijuokia ir pabaigia valgyti skrebutį. Įsidėjusi du šaukštelius cukraus į kavą, šiek tiek pamaišo ir atsigeria.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Antr. 07 06 2010, 21:32

-Bet pusrycius reikia valgyti socius.-Istare lyg kokia motuse skatinanti vaika valgyti koses, kitaip neuzaugs didelis ir sveikas. Pakrate galva i sonus, rodydamas, kad ji daro negerai.
Kreigas paima savo atvesusia arbata ir net nepasinaudojes sauksteliu i puodeli prikrecia gera doze cukraus. Kuo daugiau cukraus tuo Kreigas bus saldesnis. Istraukia arbatos paketeli is puoduko ir padeda ant padeklo kampo. Aplink ji susidaro rusva arbatos balute. Kreigas si karta gurksteli arbatos tikedamasis, kad ji nebus tokia bjauri, kaip praeita karta. Atsigeres arbatos, kuri laika palaiko skysti burnoje vertindamas skoni.
-Cukrus viska pataiso.-Numyke ir vel gukstelejo. Pastato arbatos puodeli ant naktinio stalelio ir atsisuka i Kat.
-O kur tavo rubai?-Istare su sypsena veide, nes tikrai negalejo prisiminti, kur juos paliko.
-Turbut salione.-Pakiso jai minti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Antr. 07 06 2010, 22:11

-Aš ta žinau, bet tiesiog nemėgstu ryte prikimšti pilvo, man jau geriau išgerti arbatos ar kavos ir viskas, aš laiminga,- nusišypso ir atsigeria keletą gurkšnių kavos. Padeda puodelį atgal ant naktinio stalelio ir iš lėto išlipa iš lovos.
-Svetainėj mano rūbai jeigu gerai atsimenu, bet ne,- nutyla ir pagalvoja keletą akimirkų,- vonios kambaryje palikau, kai išlipau iš vonios, na ką teks keliauti į vonią, nors vis tiek reikia palysti po dušu, eisi kartu? - šypteli ir nukeliauja link vonios kambario.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Antr. 07 06 2010, 22:44

-Einu, einu!!-Suktelejo ir nerangiai islipo is lovos.
"Ilgai laukta akimirka" - pagalvojo Kreigas ir nuseke paskui Kat i vonia.
Spusteli ijungimo mygtuka ir is vonios kambario pro duru plysius prasiverzia sviesa.
Kreigas atidaro duris ir praledzia Kat . Ikisa galva i vidu, apsidairo ieskodamas
Kat rubu issimeciusiu ant grindu. Kreigas nelaukes uzeina i vidu ir pasisuka i vonia ant kurios buvo palikti jo blizguciai. Paemes juos padeda i veidrodine spintele, kad nepasimestu ir pasisuka i Kat.
-Eik i dusa, kol nesusalai.-Paragino ja ir zaviai syptelejo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   

Atgal į viršų Go down
 
Kreigo butas
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: KVINSAS~ sin with a grin :: East Flushing :: Kvinso daugiabutis-
Pereiti į: