BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Kreigo butas

Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Kreigo butas   Pen. 07 02 2010, 22:24

[...]
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 01:10

Kreigas atsitempia Kat prie savo butu, dar tiksliai nezinodamas ar cia tikrai tas butas, vos pora kartu buves cia isiziuri atidziau i numeriuka.
-Tas.-Istare ir prisimine, kad ieiti reikia rakto.
-Kur as ji padejau?-Istare ir apsiciupinejo kisenes.
-Ai.-Prisimine ir pasistiebes paeme rakta nuo duru remo virsaus.Pamosikuoja Kat raktu ir jos negaisines ispraudzia rakta i spyna. Pasukioja i visas puses ir pagaliau jos atsidaro, durys sukniaukia prasydamos, kad ju vyrius pateptu tepalu, bet Kreigui tai nemotais. Uzeina i vidu ir palieka duris atidarytas.
-Uzeik pupa.-Istare ir nukulniavo prie sofos. Atsiriame i atlosa ir ziuri i Kat, kuri stovi tarpduryje.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 01:17

Visą kelią eidama Kat galvojo kokio velnio ji užsimanė eit pas jį, ir dar tokiam prastam kvartale. Tikrai nesitikėjo, kad pastatas, o tuo labiau butas atrodys gražiai ir tikrai jos nuomonė, bent iš dalies pasiteisino, nes pastatas buvo baisus, ačiū Dievui, bent butas atrodė gražiau.
-Nevadink manęs pupa, aš nekenčiu to,- sumurma ir užeina į vidų, uždarydama duris ir jas užrakindama. Kat tikrai nenori, kad kokia Kvinso kekšytė užsuktų į vidų ir jiems viską sutrukdytų.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 01:30

-Nu gera, Kaaat.-Pabreze jos varda ir persisvere per sofos turekla nukrito ant sofos, kojos tabaluoja pasikabinusios ant tureklo, o Kreigo zvilgsnis nukrypes i lubas.
Pasiriame alkunemis i sofa, kad galetu pavepsoti i mergina. Akys slidineja po visa jos kuna ir tai to neslepia, kad Kat ryte ryja zvilgsniu, atsipalaidaves kaip reikalas sustoja ties pilvuku, kuris graziai apnuogintas.
-Ateik pas mane.-Istare ir paciupes maikute uz krasto nusivelka per virsu.Si kazkur nuskrieja i kita kambario gala. Vaikinukas istiesia ranka i Kat, kuri rakina duris.
-Baisus kvartalas?-Istare ir nusijuoke.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 01:48

Baigusi rakinti duris nusiauna batus ir pagaliau tampa žemesnė, net jai pačiai gera pasidaro, kai kojos tampa išlaisvintos.
-Šis kvartalas yra žiaurus, nesuprantu kaip tu gali jame gyvent,- atsidūsta ir patraukia link vyro, bet pusiaukelėj sustoja, tik tam, kad pasigrožėtų jo nuostabiu pilvo presu, kurį jis ne per seniausiai apnuogino. Po keletos minučių, kurios merginai atrodė lyg valandos, ji pagaliau nueina prie vyro. Paėmusi jo ranką, prisėda ant sofos.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 10:18

Kreigas rankomis isiremes i sofa pasislenka toliau nuo krasto, kad ilgos kojos turetu kur issitiesti.Suspaude jos ranka savo delne ir truputi timtelejo. Kreigas mergina uzsiverte ant saves.Nusisypso zaismingai ir lupomis prisiliecia jai prie smakro, nuo jo atsiranda ant lupu.
Truputi atsitraukia ir atsikrenkscia noredamas kazka pasakyti.
-Galimas variantas persikraustyti.-Istare ir nusisypsojo. Atleido jos delna ir perbego jai per skruostikauli pirstais.
" Ir kur as kraustyciausi, i Manhetena?"- Kreigas mintyse prunkstelejo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 14:14

Vaikinui užsivertus Kat ant savęs ši išleidžia švelnų aiktelėjimą, visgi ji buvo ne iš lengvųjų ir Kreig'as dar stiprokai truktelėjo.
-Aš labai,- aišku nebaigia sakinio, nes vaikino lūpos atsiduria ant merginos. Po neilgai trukusio bučinio Kat vėl prabyla,- aš atsiprašau, aš tokia sunki, o tu dar mane timptelėjai,- sumurma ir atsidūsta, tikėdamasi, kad nesužeidė vaikino, kai krito.
-Aš žinau jog niekur nesikraustysi, čia tiek daug seksualių merginų,- su dar vienu atodūsiu pasako ir įsisiurbia į vaikino lūpas.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 14:55

Kreigas buciuoja mergina ir suspaudes jos apatine lupa timteli. Prikisa jai prie lupu pirstuka, kad nutildyti.
-Nejaugi tu manei, kad mane uzgavai?-Istare ir suspaude lupas i plona linija. Ziuri i ja pasaipiai.
-Nejuokauji? Tu visai nesunki.-Istare ir perbraukia delnuku jai per plaukus, juos atmesdamas atgal.
-O del kraustimosi dar pasvarstysiu, kur.-baige savo zodzius ir patrauke galiausiai ta pirsta. Dar karteli priglaudzia savo lupas prie josios, bet si karta pabuciuoja aistringiau, su liezuvio pagalba. Liezuvio galiuku perbraukia jai per lupas. Rankos nuslysta jai per nugara prie uzpakaliuko.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 15:10

Kat susiraukia, kai vaikinas prideda jai prie lūpų pirštą, taip ją nutildydamas. Aišku ji kaip visada šnekėjo nesąmones, bet jis neturėjo teisės taip ją nutildyti.
-Tai žinoma, aš tikiu jog tave sužeidžiau,- atsidūsta ir nutaiso liūdną miną, bet taip ilgai neišbūna, nes nusijuokia,- manau, tu turėtum čia likti, šitam name gyvena daug merginų, čia tiesiog rojus,- vėl nusijuokia ir leidžia savo rankoms paklaisžioti po raumeningą vyro kūną, kuris buvo tiesiog tobulas.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 15:27

-Tu rimtai mano, kad esi stora?-Nusijuoke, is jos zodziu taip buvo galima ir suprasti, nors Kat tiesiogiai taip neissireiske.
-Kam ju reikia.-Istaria ir nusisypso.-Dar cia gyvendamas nesutikau merginu, kurios butu vertos demesio.-Istare ir nusisypsojo.
-O del svorio,tai tau nepavyko manes suslegti, taip kad is plauciu iseitu paskutinis oro gurksnis.-Nusijuoke ir sulenke kojas, truputi prasiskiete, palikdamas tarpa jai guleti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 15:33

Kat giliai įkvepia ir leidžia savo rankoms ilsėtis ant vaikino pilvo.
-Aš taip nesakiau, bet galbūt,- sumurma ir nurausta, nes supranta jog vėl šneka nesąmones ir kad jai šiuo metu būtų geriau patylėti, nes Kreig'as dar sugalvos išmest iš savo buto.
-Kaip tai? Tikriausiai tau sunku įtikti,- nusijuokia ir patogiau įsitaiso,- nesijaudink dar man pavyks tave suslėgti, pamatysi,- skardžiai nusijuokia ir pabučiuoja vaikino nosį, o po to įsisiurbia į lūpas, leisdama savo liežuviui žaisti su jo.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 16:00

Kreigas jau norejo atsikirsti, bet ji pabuciavo ir uzkiso ji savo liezuviu. Ratais suko vienas aplink kita, sokdami "unguriu soki". Kreigas uzduses, jau kuri laika nekvepaves atsitraukia ir perbraukia pirstais per lupu kampucius. Ikvepia i plaucius deguonies ir vel prisiliecia prie jos lupu. Buciuodamas goodnight kiss bucinukais slysta prie jos kaklo. Rankos palenda po jos aptemtu svarkeliu. Atsikelia i sedima poza, taip pakeldamas kartu ir Kat, kad galetu atsegti svarkeli. Paziuri i svarkeli ir bando iminti galvosuki, kaip ji reik atsegti. Prisiliecia prie sagties ir svelniai spustelejes ja atsega. Jo lupose laikosi kreiva sypsenele.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 16:09

Pagaliau vaikinui nutilus Kat savo galvoje sušoka laimės šokį, nes jis nustojo gilintis į jos svorį ir ką ji galvoja. Aišku kaip visada jos padrikos mintys išsisklaidė, kai ji pajautė Kreig'ą bučiuojant kaklą. Automatiškai jos lūpos šiek tiek prasivėrė ir ji išleido švelnią aimaną, žinoma tuo pat metu tarp jos kojų pasidarė drėgna. Vienas prakeiktas prisilietiams prie kaklo ir Kat visada tampa susijaudinus. Susikoncentravusi ties nuostabiu pojūčiu net nepajaučia kai Kreig'as ją pakelia kartu ir bando atsegti jos švarkelį, kaip ne keista tai jam pavyksta iš karto.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 16:27

Vaikinukas nuvercia mergina atbula ir uzgula Kat.Kreigas alsuodamas i jos kuna silto oro srove slysta per jos krutinelink bambos. Rankos vikriai atsega kelniu sage ir nusmauke jas zemyn. Ilgai nesiterliojas su apatiniais juos taip pat numauna ir pateda prie lovos kartu su kelnemis. Sulenkia jos kelius ir pasilenkia prie vaginos ir sustangrines liezuviuka prisiliecia prie klitoriaus. Liezuviuku svelniai spustelejo ir sukamaisiais judesiais bande mergina privesti iki orgazmo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 16:51

Šiek tiek galvą pakelia ir stebi vaikiną, kai šis atsega jos kelnes ir susidoroja su apatiniais. Jam praskėtus jos kojas mergina užmerkia akis ir giliai įkvepia ir mėgaujasi jo teikiamais oraliniais malonumais. Kaip mergina ir tikėjosi jis mokėjo naudotis burna.
Kadangi Kat buvo susijaudinusi todėl ganėtinai greitai patiria orgazmą.
-Kreig'ai! - suspiegia ir išriečia nugarą šiek tiek.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 17:04

Kreigas issisiepes ziuri i Kat, kuri istikta ekstazes issiriecia. Puse lupu sypsodamasis Kreigas atsega dirzo sakti ir nusmaukia kelnias kartu su apatiniais. Nusimauna iki kelniu ir atsiklaupes priropoja prie Kat.
"Sargis!!" - I galva ateina mintis. Kreigas is dzinsu galines kisenes issitraukia supakuota prezervatyva. Ji dantukais islupa ir uzsimauna ant varpos.Praskietes Kat kojas placiau, uzdeda savo rankas jai ant slaunu ir jas svelniai glostydamas su stipriu duriu ieina i Kat. Su kiekvienu judesiu Kreigas vis stengiasi patekti vis giliau ir giliau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 17:26

Išgirdusi atsegamo užtrauktuko garsą pakelia galvą į viršų ir išsižioja, kai pamato jo dydį. 'Ir kaip jis tilps?' savo mažoje galvelėje pagalvoja ir giliai įkvepia, išleisdama dar vieną garsų riksmą, kai pajunta jį viduje. Užmerkusi akis sugriebia sofos šonus ir stipriai suspaudžia, tuo pat metu sukanda savo apatinę lūpą ir stengiasi neišleisti garsų, bet tai sunkiai nekasi, nes su kiekvienu vaikino judesiu ji išleidžia garsesnes aimanas.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 17:40

Kreigas iskleidzia duslia aimana vos tik pasiekia kulminacija.Po keliolikos minuciu nuvarges kaip jautis po darbo atsigula sone Kat.Veidas kiek iraudes nuo karscio. Dvi smalsios akytes ziuri i mergina susidomejusios jos kunu.Nuziurineja Kat biusta, nuo stangrios krutines slysta prie pilvuko ir per ji perbraukia pirstais.Lupa truputi atvipusi, taip daug lengviau kvepuoti esant pavargusiam ir gaudanciam ora.
-Nori alaus?-Pasiule, nes pats buvo labai uzsimanes jo.Atsikelia ir perbraukia jai per skruosta pirstais. Uzsismaukia kelnias ir plevesuojant dirzui nueina prie saldytuvo. Atlapoja saldytuvo dureles ir isima aprasojusius du butelius alaus. Nuzirglioja iki kat ir pastato ant staliuko jos alu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 17:54

Po ką tik patirto nuostabaus malonumo Kat tiesiog guli nejudėdama, nes žino jog jeigu pasijudins jai skaudės tarp kojų esančią jos 'magišką' vietelę, nes Kreig'as, švelniai tariant, buvo milžiniškas.
-Visai norėčiau,- tyliai pasako ir iš lėto atsisėda, suradusi kelnaites jomis apsiauna. Kadangi dabar visai neturi noro rengtis savo drabužiais, todėl paėmusi vaikino maikę ja apsirengia.
Paėmusi butelį jį atidaro ir pagaliau atsigeria šalto gėralo, kurio organizmas reikalavo.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 18:14

Kreigas prikisa kamsteli prie visai naujo stalelio ir su delnu tvoja per buteli. Kamstelis kazkur nuskrieja, o stalelio kampas truputi nuskyla. Kreigas mosteli alaus buteliu i Kat stiliova suknele.
-Grazi apranga.-Istare juokdamasis. Uzsiverte buteli ir nugere dideli gurksni. Apsiziuri savo kisenes ir is ju istraukia cigareciu pakeli. Atidaro ji ir isima viena. Vis dar atidaryta pakeli atkisa kat. Prispaudzia alaus buteli prie sodo ir atlaisvines ranka iesko ziebtuvelio.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 18:18

Nuleidžia galvą žemyn ir pasižiūri į dabartinę savo aprangą. Maikė jai buvo per didelė ir tikrai atrodė kaip suknelė, bet Kat tai buvo nė motais.
-Aš ją tikrai pasiliksiu, man patinka,- nusijuokia ir atsigeria dar vieną gurkšnį alučio,- ačiū, bet nenoriu,- atsisako cigaretės, kai vaikinas pasiūlo, nes šiuo metu nesinori jai rūkyti.
-Visai norėčiau palysti po dušu, kur tavo vonia? - pasižiūri į Kreig'ą.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 20:51

-Mano ziebtuvelio nematei, kuri buvai nujojus?-Istare ir nusisypsojo. Ta pacia ranka, kuria laiko atidaryta cizu pakeli uzdare mikliais pirstais ir lauke, kada ji sugrazins jo ugni.Ciulpia cigarete, kuri net nedega. Istraukia is lupu ja ir laiko tarp dvieju pirstu.
-Ten uz kampo.-Istare ir pamojavo rankute ton pusen. Prikisa alaus butelio prie lupu ir gurksteli uzsivertes.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 20:57

-Žiebtuvėlis? - sumurma ir atsikelia, pasirausia po drabužius ir galiausiai kelnėse radus žiebtuvėlį jį ištraukia. Prieina prie Kreig'o ir uždega cigaretę,- labai atsiprašau, aš buvau visai pamiršus, kad žiebtuvėlis pas mane,- atsidūsta ir sugrįžta atgal prie drabužiu, paima juos ir patraukia link vonios.
-Palysiu po dušu apsirengsiu ir išeisiu, netrukdysiu tavęs daugiau,- liūdnu balsu pasako ir nulenda į vonios kambarį.
Atgal į viršų Go down
Kreig Dastin

avatar

Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2010-07-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 21:08

"Kas jai buvo?"-Kreigas susimaste ir itrauke gilu duma i plaucius.
-Tau nebutina iseiti vienai arba nebutina visai iseiti.-Suriko ir jau linksmiau nusisypsojo, nors ir ji nemate jo sypsenos, bet vistiek kaip kvailelis sypsojosi. Kadangi marihuana jau buvo issivadejusi is jo organizmo ir jokiu jos linksmumo pozymiu nebuvo, tai reiske, kad is po daugybes sluoksniu islindo tikrasis Kreigo veidas.
-Svariu ranksluosciu yra spinteleje, po kriaukle.-Suktelejo dar karta ir issitiese ant sofos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   Sk. 07 04 2010, 21:15

Vietoje dušo sugalvojo, kad reikia pamirkti vonioje, nes reikėjo kažkaip atsipalaiduoti ir pamiršti jog skauda tarpukojį, tiksliau pamiršti jog ir vėl jaučiasi kaip po pirmo karto. Pagaliau įlindusi į šiltą vonią atsidūsta ir užmerkia akis, tiesiog mėgaudamasi šiltu raminančiu vandeniu. Po ilgo gulėjimo ir fantazavimo pajaučia jog vanduo pradeda atvėsti, todėl sumąsto, kad pats laikas pradėti prausimosi ritualą.
-Gal gali man nupraust nugarą?! - surėkia iš vonios, tikėdamasi jog Kreig'as ateis.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreigo butas   

Atgal į viršų Go down
 
Kreigo butas
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: KVINSAS~ sin with a grin :: East Flushing :: Kvinso daugiabutis-
Pereiti į: