BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Į kieno gretas įstosi?

Go down 
AutoriusPranešimas
Black Diamond
Maybe they hate me because I'm too good?
avatar

Zodiac : Taurus
Age : 36
Miestas : Manhetenas
Pranešimų skaičius : 889
Join date : 2009-06-14

RašytiTemos pavadinimas: Į kieno gretas įstosi?   Tr. 07 01 2009, 06:22
MANHETENO ELITAS

Vien žodis elitas, nupasakoja iš kokios rūšies tauriojo metalo išlydytas šis socialinis sluoksnis. Pasiturintys. Populiarūs. Stilingi. Sėkmingi. Dievo apdovanoti. Tai žvaigždės, stiliaus guru, atlikėjai, verslininkai, įžymybės... Arba barakudos ir išlepę turtingų tėvų vaikiščiai. Visi jie prabangos, gero gyvenimo bei privilegijų vergai be išimčių.

BRUKLINO NEUTRALAI

Brukliniečiai - tai tarpinis, parankiausias variantas tarp Manheteno elito ir Kvinso kietuolių. Žmogeliai iš Bruklino, pasižymintys puikiai „adaptaciniais“ sugebėjimais yra toleruojami tiek kvinsiečių, tiek elito pasaulėliuose, todėl ramia galva gali rodytis bet kurioje NYC dalyje, išvengti rūsčių žvilgsnių, diskriminacijos, likti neapmėtyti kiaušiniais ar paprasčiausiai nebijoti patapti nuskintais nuo vaizdo.

KVINSO KIETUOLIAI

Kvinsiečiai paprastai būna dviejų rūšių: tai visai malonūs ir nepavojingi bičeliai ir bičiukės, kurie įsikūrė šiame regione kokių nors aplinkybių dėka arba dėl to, jog yra grynakraujai nedorėliai. Pats pavojingiausias Niujorko rajonas, privalomai niekinamas kiekvieno elitiečio atstovo. Niekur kitur šiame mieste nėra tiek pavojingų skersgatvių ir gaujų atstovų, kurie be pistoleto arba peilio nekiša nosies iš namų.
NEVIETINIAI

Kitaip tariant - reti sveteliai Niujorke, galbūt žmonės, turintys maksimum pusę metų galiojančią vizą. Bet kokiu atveju, tai laikinas statusas ir jūsų veikėjas, jeigu neapaugs voratinkliais ir dulkėm turėtų laikui bėgant konkrečiai įsikurti kuriame nors miesto rajone.

NIUJORKO MAGNATAI

Formavimas, dominavimas, autoritetas. Oligarchai, ponios bei ponai DAUG ŠLAMANČIŲ ir kiti grietiniukai. Stambūs verslininkai. Valdančioji klasė. Galios bei valdžių elitas. Tai žmonės, su kuriais skaitomasi, kuriems pavydima, kuriems į akis šypsomasi, o už jų bedamas Damoklo kardas. Pertekę materialinėmis gerybėmis, bet dažnai moraliniu aspektu – nepataisomai supuvę individai.
Pasirinkti reikia susikuriant savo veikėją čia.
P.S. Visos apibūdintos socialinės grupės tėra abstrakti gairė ir jūsų veikėjai nebūtinai turi pasižymėti išvardytomis savybėmis. Juk, bet kokiu atveju ne nuo administracijos valios priklauso, kokį virtualų žmogą sutversit.
Atgal į viršų Go down
http://blackdiamond.forumlt.com
 
Į kieno gretas įstosi?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: FORUMAS~ feel safe in a cage :: Info-
Pereiti į: