BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Lėktuvas

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Sk. 03 21 2010, 22:46

Vien jau išgirdus kaip Miku plūsta senutę Nel apėmė jau isteriškas juokas. Ji juokėsi taip garsiai, kad beveik pusę lėktuvo keleivių atsisuko. Stengdamasi susivaldyt ji pasižiūrėjo į kolegą kuris tuo metu jau plavinėjo po lėktuvą vaišindamasis nemokamais riešutais. Išvydus šį vaizdelį Nel teko sukąsti kumštį, kad nebesijuoktų, bet tai menkai padėjo. Juokas buvo panašus į puškėjima. Ji patrypė su koja į grindis , bet atsiminusi, kad yra lėktuve po kelių akimirkų nustojo. Pagaliau kolegai grįžus į vietą ji dar kelias minutes krizeno kol pagaliau apstojo. Nubraukus juoko ašarą ji pasiliko plačiai šypsotis.
- Die... Baik, prašau. Tualetas lėktuvuose nepatogus ir man kažkoks nesaugus, - ji vėl sukikeno pasižiūrėjusi į vyrą kuris dabar keistai žiūrėjo į savo riešutus.
- Būk geras ir nepadaryk taip daugiau, nes man jau šoną skauda, - ji dar kelis kartus sukikeno. Po kelių akimirkų balsas lėktuve pranešė, kad jie jau leisis.
- Va tavo proga galėsi pasireikšt taip gatvėj, bet atiminėsi iš žmonių maistą minia nebus labai patenkinta, - žiūrėdama į Miku ji vis dar iki galo nenurimo ir pasižvalgė, juoką kėlė ir dar keli žmonės kurie neatplėšė akių nuo Nel.
Atgal į viršų Go down
Miku

avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 34
Miestas : Kvinsas.
Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2010-02-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Antr. 03 23 2010, 16:10

-Gerai, baigiu,-linktelėjo ir vėl pradėjo juoktis.Išgirdęs vėl tos senučiukės pretenzijų nuotrupas, atsisuko ir nieko jai nebesakė, tik dar labiau juokėsi.
-Negalima?,-išgirdęs, jog atiminėjus gatvėje iš žmonių maistą, jie gali supykt.Ištempė apatinę lūpą kaip mažas vaikas, po akimirkos pradėjo vėl juoktis iš savo išraiškos.
-Gerai, jau gana juoko, o tai dar lėktuvas sugrius,-nusijuokė ir pajautė kaip lėktuvas pasiekė žemę.
-Na va, štai mes ir...Los Andžele!,-sušuko ir apsižvalgęs akimirksniu atsistojo.
-Nagi nagi, kur mano gitara?,-jiedviems išbėgus iš lėktuvo nekantraudamas ją atgauti žvalgėsi, po akimirkos pažvelgė į kolegę ir nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Antr. 03 23 2010, 21:43

Išlipusi iš lėktuvo pirmiausia apsižvalgė. Iš kart pajautusi didelio miesto šurmulį išsišiepė, po tad apsidairė. Pamačiusi kur atiduoda bagažą nieko nelaukusi nuėjo pasiimti jų turtų. Po kelių akimirkų grįžusi su dviem gitaros dėklais vieną padavė Miku.
- Taaaip, dabar manau pirmiausia mums reikia viešbučio, - šyptelėjusi ji be jokio vargo susiveikė taxi. Abu įsėdę nuvažiavo ties artimiausiu viešbučiu.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Antr. 03 30 2010, 12:32

Kadangi gert nebenorėjo jis užsisakė mineralinio. Stiuardesei nuėjus jis pasisuko į Megan.
- Taigi vietą kur mes gyvensim palieku spręsti tau, - nusijuokęs jisžvelgė į ją, Apsipratęs su mintim, kad visą laiką bus su šia personą jau šypsojosi pats sau.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Antr. 03 30 2010, 12:40

Greit mintimis peržvelgęs savo namus gret išbėrė faktą.
- Pas tave. tiks pas tave - nusijuokęs paėmė iš stiuardesės atneštą mineralinį. Atidaręs buteliuką atsigėrė ir mėgavosi srydžiu, nes atrodo viskas buvo išspręsta.
Atgal į viršų Go down
Ray W. Johnson
Hippie slacker


Zodiac : Gemini
Age : 31
Miestas : New York,US
Pranešimų skaičius : 317
Join date : 2010-06-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Pir. 06 21 2010, 10:33

Kai abudu pagaliau praeina griezta kontrole prie vartu bei atsiduria lektuvo viduje,net lengviau atsikvepia.
Sekdamas paskui Nelly,kuri be jokiu sunkumu surado rezervuotas vietas,alkunemis prasiskina sau kelia link ju.
Palaukes pokol mergina sutvarkys savo manta ir isipatogins kedeje,siaip ne taip sugruda savo krepsi i virsutine
lentyna ir issidrebia salia Nel. Truputi pasimuistes savo vietoje,galop aprimsta ir lyg prisimines pradeta pokalbi,
nusprendzia nutraukti tylos minute.
- Saunu,kad leidiesi lengvai ikalbama tokiems dalykams. Tik nesuprantu,kam uzsisakei atgalini bilieta? Nejaugi po
Vegaso zadi traukti namo? - nukreipes zvilgsni i Nelly,klausiamai i ja isispokso.
- Ne ..- neigiamai papurto galva ir suskumba pridurti - ..turesi man palaikyti kompanija net jeigu uzsimanysiu vykti i koki Londona -
akivaizdziai patenkintas savo issakytu teiginiu,placiai nusisypso. Netrukus lektuvo pilotams paskelbus apie skrydzio pradzia,
saugumo sumetimais uzsisega saugos dirza ir ta pati padeda padaryti bendrakeleivei. Lektuvui pakilus i ora,pasilenkia i Nel,
kuri sedejo arciau lango,puse ir ibeda zvilgsni i dangu.
- Puiku,pagaliau pakilom! - suplojes rankomis,"sugrizta" i pradine pozicija ir zvilgteli i laikrodi.
- Turim mazdaug pusantros valandos. Ka noretum veikti - pakeles zvilgsni nuo rieso,sypteli lupu kampu ir isistebeilyja i pasnekove.
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Pir. 06 21 2010, 12:16

Išgirdusi klausimą apie bilietą net atsisėda iš savo pusiau gulimos pozos.
- Juk reiks kada nors grįžti namo, ar ne? - nusijuokusi vis tiek išgirsta tolesnius Bam žodžius.
- Londoną? O ko ten? Ten lyja, nuobodu ir gyvena daug liurbių - nusijuokusi iš paskutinio savo žodžio trumpam atgamina prisiminimus kaip vienas liurbis buvo nudanginęs ją iki Londono. Ačiū Dievui sutikti jo daugiau neteko, jos vyrelis tiesiog kažkur pradingo. Taip nuklydus į savo apmąstymus sugeba užsisegti diržą ir vėl vos ne atsigulti sėdynėje. Nuskambėjus Margera klausimui išsišiepia.
- Juk jau sakiau prieš tai, kad tu man dabar turėtum papasakoti kaip tau sekės kol mes nesimatėm - priminus klausimą kurį jau buvo pateikus draugui tik atsisėdus vėl išsišiepia spoksodama į Bam.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Antr. 06 22 2010, 02:55

Kadangi gyvenime pasitaiko neteisybės, o ir žmogiškasis apsileidimas šiuo atveju turėjo didžiulę reikšmę, nematė Bam`o gerą pusmetį. Kai galų gale pasiryžta žengti iniciatyvinį žingsnį susitikimo link, iš patikimų šaltinių sužino, kad Margera sumanęs pasikultūrint Las Vegas`e New York`ą žada palikti jau šią dieną, bet kurią minutę. Paskatintas tų pačių pažįstamųjų veikti sparčiai ir sėkmės atveju sulaukti galimybės Bam`ui apie save priminti dar šiam neišvykus į kitą valstiją, teikiasi pasiskubinti ir netgi atranda laiko paruošti bičiuliui mažytę staigmeną. Skubindamasis taip, kad ėmė diegti šoną, o kvėpavimas bei širdies dūžiai padažnėjo dvigubai, įsoka į taksi. Pažadėjus stambių arbatpinigių, batsiuvių dialektu pasižymintis rytietiškos išvaizdos taksistas vyrą iki oro uosto kone atskraidina. Sukratęs į delną šiam šūsnį kupiūrų, Johnny iššoka lauk, pasičiupdamas su savimi ir didžiulį juodą krepšį. Planą įgyvendinti buvo tapę garbės klausimu, todėl brangi kiekviena lyšna sekundė.
Bala žino kaip, tačiau prasmukti pro vartus, griežtą kontrolę, stiuardeses bei pasiekti lėktuvą, kuriame tupi Bam`o užačia, Knox`ui pavyksta stebėtinai greitai. Žinoma, teko įsigyt bilietą, skubos tvarka įsmukti vidun, pasimuistyt, gaišinančiai paklegėt su stiuardese, primygtinai reikalavusia užimt savo vietą bei prisisegt saugos diržą, sumeluot, kad sėstis negali, nes esą paleido vidurius, bet ko gi tik nepadarysi vardan kilnaus tikslo.
Atradęs kėdę bei joje sėdintį Margerą, Johnny nė nespėjęs atkreipti dėmesio į pasauliniu mastu išgarsėjusią šio kompanionę, švysteli ranką į krepšį, apčiuopdamas minkštimą – vandeniu pripildytą balionėlį, kurį sviedžia į draugą. Žinoma, H2O pavymui juokingo „puf“ išsitaško, Bam`as sušlampa, o piktdžiugišku, griausmingu juoku prisipildžiusi patalpa tampa nemaloniu siurprizu niekuo dėtiems aplinkimams. Kaip ir pačiai Nelly, gavusiai riebų pliūpsnį vandenuko. Vis dar kikendamas, Johnny pasičiumpa ir vaikišką, margaspalvį vandeninį šautuvą (berods į jį prieš keletą metų Wee-Man`as buvo prileidęs sysiuko), jojo srovę nutaikydamas tiesiai bičiuliui į veidą.
- Nugalėk troškulį be Spraito!-užbliauna vis dar žvengdamas taip, kad pilvą nūnai surakina mėšlungis. Apstulbusios bei nustėrusios stiuardeses, neabejotinai manydamos, jog plastikiniu šautuvėliu ginkluotam vyriškiui ne visi namie, padėjo Johnny toliau sėkmingai veikti. Kad jau neabejojo, jog bet kurią minutę gali buti primygtinai pareikalautas sukrist į kėdę ir apsiramint, pasistengia „apkabą“ ištuštint kuo greičiau.
Be jokios abejonės audė ne vieną drastišką idėją, kaip priversti lėktuvą nusileisti Kvinso oro uoste. Ir tik laiko klausimas, kada sugalvos tai realizuoti. Bet kokiu atveju, lengvai nuo nemalonumų išsisuks pareiškęs, kad „filmuoja“ laidą, o pasipiktinusią skraidyklių komplekso vadovybę nukreips aiškintis pas atpirkimo ožį Tremaine`ą.
Atgal į viršų Go down
Ray W. Johnson
Hippie slacker


Zodiac : Gemini
Age : 31
Miestas : New York,US
Pranešimų skaičius : 317
Join date : 2010-06-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Antr. 06 22 2010, 12:45

Dar pries Knoxvill'iui ismunkant i lektuva,ramiai besisnekuciavo su Nelly,akivaizdziai ne neitardamas,kad visai netrukus gailesis,
jog atsidure butent sioje vietoje.Isgirdes lektuvo gale triuksma keliancio vyriskio balsa,kuris sukavo apie savo skrandzio problemas,
is pradziu ne nesusimasto,kad panasus absurdiski nusiskundimai yra jam gerai pazistami. Smalsumo vedinas,pasisuka i ta puse,is kurios sklido
riksmai,kaip tik tuo metu,kai Johnny teskia i ji vandens pripildyta balioneli. Gaves stiproka smugi galvon,rankomis susiema uz smakro,kuris
labiausiai nukentejo. Truputi pasimuistes savo kedeje,pratrina akis rankovemis,kad galetu isvysti savo skriaudiko veida. Pries save isvydes
is juoko besiraitanti Knoxvill'i,issprogdina akis,neslepdamas nuostabos. Galvoje iskart kilus puikiai minciai,kaip atkersyti senam draugui
uz sugadintus drabuzius,lengvai issivaduoja is kuna verzianciu saugos dirzu,taciau visos pastangos nueina veltui kai Johnny istustina i ji
zaislinio pistoleto "apkaba". Eilini karta atsigaivines velniai zino kuo,susmunka i savo vieta ir leidzia Knox'ui pasidziaugti triumfu.
- Tik dabar suvokiau,kad pastarasis pusmetis per kuri nemaciau tavo prakeiktos subines buvo geriausias mano gyvenime - bergzdziai
stengdamasis nuvalyti skysti nuo drabuziu,nukreipia zvilgsni i salimais sedincia Nelly,kuri taipogi tapo Johnny auka. Papurtes galva
kuri laika tiesiog spokso i mergina,taciau netrukus pasoka is savo vietos ir sugriebes Johnny uz liemens,parvercia ji ant grindu. Kunu
prispaudes Knovill'i prie zemes,atlaisvina viena ranka ir apgraibomis susiranda netoliesa numesta sautuva. Skyscio likucius istustines
tiesiai Knox'ui i veida,piktdziugiskai nusijuoka,nors akivaizdziai nejaucia jokio pasitenkinimo,matyt,pats suvokdes kad si "dvikovos raunda"
laimejo jo priesininkas. Kuri laika pasimuistes su Johnny ant grindu,galop atsikelia ir atsiremes i vienos is kedziu atlosa,bando atgauti kvapa.
Vis dar budamas uzduses,nerisliai islemena klausima,kuri norejo uzduoti vos tik pries akis isvydes savo biciuli.
- Po galais,taip ir nesuprantu,ka cia veiki? - is virsaus vepsodamas i Knoxvill'i,koja nestipriai paspiria siam i uzpakali,taip ragindamas ji atsikelti.


Paskutinį kartą redagavo Bam Margera, Antr. 06 22 2010, 13:21. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Antr. 06 22 2010, 13:05

Visą laiką ramiai klausydamasi Bam pasakojimų šypsojosi atsipalaidavus kėdėje kai netrukus pasigirsta neramumus skleidžiantys garsai. Net nepasivargina pakeisti tokios patogios pozos ir kiek leidžia galimybes nukreipia žvilgsnį triukšmo link. Nieko blogo neįtarus, akis sugrąžina ties smalsaujančiu pašnekovu ir nespėja nė susivokt kai lieka šlapia. Kadangi įvykis buvo daugiau nei netikėtas Furtado priblokšta lieka nejudėti. Kai susipranta, kad nuo jos bėga vanduo ji lėtai pamirksi ir išleidžia gilų atodūsį lyg tokie dalykai būtų dažnas reiškinys:
- Tik įsipatogink ir tada būtinai kas nors nutiks, - išreiškusi mintį su ironijos gaidele balse, atsisega saugos diržus, pakyla iš kėdės ir nusibraukia žliaugianti kūnu vandenį tiesiai ant lėktuvo grindų. Tolesnis sujudimas nukreipia Nel dėmesį nuo savo šlapių rūbų link scenos vykstančios netoliese. Pamačius, kad draugas a la draugiškai pešasi su kažkokiu žmogysta kuris ir buvo dabartinės Nelly šlapumo būsenos kaltininkas išsišiepia, kad šis gavo spyrį į sėdimąją, nes kaip bebūtų visas šis reikalas atrodė juokingai,o kadangi moteris pasižymėjo humoru jausmu, suvirškinus visą šią "užpuolimo" situaciją pasigirsta jos kikenimas kuris pranešė, kad net ir likus šlapia visai nepyksta. Vis dėl to vedama smalsumo atsiklaupė ant kėdės ir laikydamasi už šios atlošo žiūrėdama į tai į Bam tai į nepažįstamąjį prabilo:
- Va ko gali tikėtis kai išvyksti kur nors su tavim - nusijuokia, nes puikiai žinodama draugo profesiją ir nesitikėjo ramios kelionės, o susipažinti su naujais žmonėmis Nellei visad patiko.
- Tai gal supažindinsi su savo šlapiuoju draugeliu? -žiūrėdama į Knox vis dar nesiliovė kikenti tikėdamasi, kad šis nėra sugalvojęs padengti lėktuvo plunksnomis ar dar ko panašaus, nes vis dėl to Vegase norėjo išsilaipinti ne tragiškos išvaizdos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Antr. 06 22 2010, 18:46

Kažkaip ir nesitikėjo, kad Bam`as išpuolį praleis pro akis, tačiau patapti pargriautu ir aplamdytu nesipriešina. Mataruodamasis visomis keturiomis galūnėmis ir juokingai kikendamas kaip įmanydamas stengiasi nusukti veidą taip, kad vanduo su priskretusio sisiuko liekanomis kuo mažiau šlifuotų veidą.
Net ir bičiuliui atsitraukus, iš juoko susuktas Johnny lieka tysoti ant žemės. Kol kas keltis neketindamas, išsitiesia per visą siauro praėjimo ilgį, o rankas susikrauna už pakaušio, išlaikydamas buožę kiek kilstelėtą į viršų. Atrodė taip, lyg apsispakaininęs drybsotų ant gulto prabangiame pajūrio kurorte. Pajėgęs kiek apsiraminti, giliai įkvepia itin aiškiai pajutęs, kad pilvas tebėra surakintas mėšlungio.
- Kaip aš viso to pasiilgau,-perdėm nostalgiškai sumurma ir tik tą akimirką susipratęs įdėmiai dirstelėti į Bam`o palydovės veidą, išsižioja.
Vaaaaaaaaau!-nutęsęs balsę iki nepadoraus ilgumo, netikėtai griausmingai sužvygauna supratęs, jog būtent Nelly, būtent NELLY FURTADO aptaškė sumautu vandeniu iš sumauto balionėlio,- Kad mane šikantį...-šį kartą vos pralemena pro dar vieną nevaldomą juoko priepuolį ir žodžiai, iš esmės, tampa sunkiai supaisomi. Pagaliau teikęsis įgyti stacionarią kūno padėtį, suima maikono kraštą ir šį užlenkęs pasivalo šlapią veidą. Kadangi tuo metu paeiliui prabilo tiek Bam`as tiek žavioji šio palydovė, Johnny tyli atrodydamas įtartinai susimąsčiusiu. Kaip įtarė, per visą tą laiką kol išdykavo su balionėliais ir vandeniniu šautuvu, bei gulėjo pasivartęs ant brudinos kiliminės dangos, lėktuvas bus nuo John F. Kennedy oro uosto nutolęs. Galvoje nuvilnijęs nebylus fakto konstatavimas priverčia vyrą netgi mažumėlę susiraukti.
- Pakalbėsim kai sutvarkysiu vieną reikaliuką...-akių nenuleisdamas nuo lėktuvo galo, draugiškai pakibina Nelly. Tiksliau smiliumi švelniai pabado šiai į petį,-paaaa-ža-du,-pratęsia ir lyg įkirstas numainuoja ton pusėn, į kurią pastarąjį laiką įtemptai vėpsojo. O ten radosi tupykla, kaip neabejojo. Ir atsidūręs ankštos patalpos viduje suvokia, jog neklydo. Taigi, prisigraibstęs šūsnį popierių užpakaliui valyti, Johnny prikaišo jų į tupyklos skylę ir kaišo tol, kol ši pilnai užsikemša. Demoniškai, pats sau nusijuokęs, švysteli ranką rankenėlės link, kurią truktelėjus, pasipila vanduo. O kadangi kiaurymę kuria kakai ir visos kitos žarnyno išrūgos nuteka buvo užgrudęs, suburbuliavusi tupykla visą bespalvį bakelio skystį iškelia į viršų. Bet Johnny to negana, todėl svirtelę dar labiau patraukioja, kad vanduo prabėgtų ir gautųsi mažytė katastrofa. Pajutęs, kaip permirksta Converse inkariukų padai, vyras šoktelėja iš patalpos skleisdamas į žvengimą panašius garsus. Parbėgęs pas Bam`ą ir Nelly atgalios, žvengia taip, kad veidas pakeičia spalvą.
- A-š, Joh-nn-y,-nuoširdžiai neįstengdamas nurimti, kaipo prisistato merginai vis dar prunkšdamas, vis dar žvygčiaudamas. Kai tolimesnis žvengimas pasidaro fiziškai skausmingu, galų gale atsistoja tiesiai, o dešiniąją ranką atkiša merginai norėdamas susipažindinimą sutvirtinti.
- Varo į Las Vegas`ą ir nedingtelėja manęs kartu pasiimti,-murma manieringai sukryžiavęs rankas priešais krūtinę bei priekaištingai vėpsodamas į Margerą,-Niekšas,-sušnypščia vaizduodamas atseit įsižeidusį.
Atgal į viršų Go down
Ray W. Johnson
Hippie slacker


Zodiac : Gemini
Age : 31
Miestas : New York,US
Pranešimų skaičius : 317
Join date : 2010-06-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Antr. 06 22 2010, 19:21

Kol Knoxvill'is poilsiavo ant grindu,pats issidrebia ant arciausiai pasitaikiusios kedes ir su neaiskia fizionomija stebi Johnny issidirbinejimus.
Vaikinui visa demesi sutelkus i Nelly ir pradejus neaiskiai kazka sapalioti,suneria rankas ir bukai isispokso i Knox'a,lyg numanydamas,kad sis
ko gero yra paruoses daugiau staigmenu. Vaikinui netiketai pasukus tualeto link,pakreipia galva i Nelly,tikedamasis,jog galbut mergina sugebejo
perprasti Johnny uzmacias. Bendrakeleives veide neisvydes jokiu aiskesniu emociju,tiesiog guzteli peciais ir laukia sugriztancio didvyrio. Netrukus
pargrizus Johnn'iui,isistebeilyja i jo permirkusius converse batus ir neva su pasislykstejimu veide,istaria.
- Sukelei sitiek samysio kad galetum viesai apmyzti savo batus? - vis dar islaikydamas perkreipta veido israiska,pakelia akis nuo Knox'o batu ir su nuostaba
papurto galva.
- Esi nepakartojamas. Perlenkei pats save - kelis kartus demonstratyviai supoloja rankomis,nenuleisdamas zvilgsnio nuo Johnny.
Kai Knox'as,visiskai ji ignoruodamas,savo iskalba bande suzaveti Nelly,tyliai lauke progos,kai gales pasireiksti. Stebedamas JK,tik neigiamai purto galva,
rodos,vis dar negaledamas patiketi,kad sis vyrukas ka tik sugriove jo gremezdiskus ir nepriekaistingus planus. Galop nusprendes ilgiau nebetyleti,pasisuka i Knoxvill'i ir prabyla.
- Tiesa sakant visai ant taves nepykstu - palinkcioja galva,taip lyg pritardamas savo teiginiui.
- Nes zinau,kad uz sita "ispuoli" atsakysi su kaupu - piktdziugiskai nusijuokes,atsikelia nuo kedes.
- Karas prasidejo Johnny - padares kelis zingsnius link Knox'o,istiesia ranka ir patapsnoja varzovui per peti,siuo veiksmu uztvirtindamas issakytus zodzius.
Knox'ui pradejus skustis del keliones i Vegasa ir kitokiu nesamoniu,pirstais uzkemsa ausu bugnelius ir niuniuodamas kazka panasaus i "la la la" panosei,leidzia suprasti,kad
yra,svelniai tariant,dejes skersa ant JK sapalioniu.
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Antr. 06 22 2010, 19:40

Uždavus savo klausimą spoksojo tai į Bam tai į Johnny laukdama atsakymo. Pastarajam išleidus kažkokį garsą tik nusišypso supratus, kad buvo atpažinta. Johnny toliau reiškiant kažkokius jausmus žodžiais vėl sukikena nes apėmusi gera nuotaika neapleido moters. Knox pagaliau atsistojus ir pradėjus pokalbį atidžiai stebi jį, kad tas nesugalvotų ko pridirbt, o netikėtai jam pasišalinus tik pasižiūri į draugą su šypsena. Nespėja nė ko paklaust Bam kai Knox jau tiesė savo galūnę susipažinimui, pasakęs savo vardą. Išsišiepus, kad pagaliau sužinojo kaip vadinasi asmuo kuris dabar aktyviai kelia lėktuvo personalo ir aplinkinių žmonių sąmyšį, ir pati prisistato:
- Nelly. Nelly Furtado. Šlapia Nelly Furtado - šyptelėjusi paspaudžia knox ranką ir kaip tik tada išgirsta pastabą apie skystį ant Johnny batų. Lyg smalsaudama pasižiūri minėtos avalynės link ir nusijuokia.
- Malonu susipažint - šyptelėjusi norėjo dar kažką sakyt , bet kaip tik tada prisistatė panikuojančių stiuardesių būrys, tad moteris nenorėdama aiškintis klusniai atsisėdo į savo vietą, prisisegė saugos diržus ir pradėjo knistis tašėj. Galų gale radus tai ko ieškojo - servetėlių, apsausino savo veiduką ir nekreipdama dėmesio į šlapius rūbus, susirado vietą kur išmest panaudotą servetėlę ir nukreipė dėmesį į tuos du pašnekovus, stebėdama kaip panikuojantis personalas zuja apie juos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Antr. 06 22 2010, 20:38

Sulaukęs netikėtos pastabos apie batus, žinoma iš Bam`o, Johnny sukikena, tačiau, kadangi yra piktdžiugos pritvinkęs žmogysta, kilstelėja koją, šlapiu padu bičiulį aptepliodamas. Ant batų nemyžo, tačiau žinojimas, jog Margera manė priešingai, išprovokuoja vyrą dar vienai griausmingo juoko dozei. Kadangi aplinkui sėdėję žmogeliai, neapsikentę su triukšmą keliančiais „primatais“ pakėlę sėdimąsias ir nekibdami į jokius kompromisus nukeliavo galan užimdami laisvas keleivių sėdynes, Johnny vaizduodamas, kad pokyčių aplinkoje nepastebėjo, sugriūna į atlaisvintą terpę užpakaliui, mėgaudamasis ausis pasiekusiais stiuardesių spygčiojimais. Neabejojo, jog samaliotas apsisuks, juolab nė pats nedrįstų vykti į Las Vegas`ą žinodamas, kad negalės pasinaudoti tualetu. Neįtikėtinai patenkintas atliktu žygdarbiu, šypsosi plačiai, tačiau dantų nešiepia.
- Man irgi be gaaalo malonu su tavimi susipažįsti,-sukikena, išorine riešo dalimi nubraukdamas skruostu tekėjusį vandens lašą,-Ir atleisk už čiurkšlę,-lyg tarp kitko priduria kalbėdamasis su Nelly bei galvoje turėdamas išdaigą su vandeniu,-Žinau, kad nepaguos, bet ji ne tau skirta buvo,-sukikena mestelėdamas nekaltą, visiškai ramų žvilgsnį į Bam`ą – savo šiandienos priešininką, paskelbusį karą, kuris judviejų bendravime tapo tokiu pat natūraliu dalyku kaip ir rankos paspaudimas. Laukia smagi dienelė. Po neilgos pauzės, pragyda vėl:
- Patariu čiupti Nelly...-smakro linktelėjimu parodo minėtosios personos link,-į savo komandą, nes veikdamas vienas paprasčiausiai patruksi,-kiek pašaipiai, tačiau tikrai ne piktybiškają to forma pareiškia nutaisydamas juokingą, punch`o kone prašančią grimasą.
- Bus kietai!-bene sukrykščia entuziazmui sparčiai tyvuliuojant po visą kūną. Šūdo nemalė stebėtinai ilgą laiko tarpą, tad mintis, jog galės prisiminti ką reiškia niokoti svetimą turtą, išdarinėti pusprotiškas nesąmones visokeriopai patiko.
- O po visko...-ištiesia ranką pirštais paknibinėdamas Bam`o skruostą,-Prisigersim kaip kiaulės!-užblerbia eilinį kartą garsiai nusikvatodamas.
Atgal į viršų Go down
Ray W. Johnson
Hippie slacker


Zodiac : Gemini
Age : 31
Miestas : New York,US
Pranešimų skaičius : 317
Join date : 2010-06-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Antr. 06 22 2010, 21:27

Johnny apvalius gerokai apdirbta bata i Bam'o rubus,abejingai sureaguoja i vaikino veiksmus,paaiskindamas:
- Apipylei mane kibiru myzalu ir dar tikiesi kad keli laseliai,nutekeje nuo tavo bato sukels man sleikstuli? - suneria rankas ir susiraukia,
vaidindamas,kad yra visiskai abejingas Koxvill'io veiksmams. Visgi,matyt,Knox'o bato palikti ispaudai ant drabuziu kele siam ne itin malonius jausmus,
tad pradejo inirtingai kunu trintis i kede,taip bandydamas pasalinti ant drabuziu atsiradusias demes. Kol Johnny bande issaiskinti Nell'ei savo veiksmus,
Bam'as susikoncentravo i permirkusiu rubu dezinfikacija ir dziovinima,todel sugriebes uz marskiniu apykakles,pradejo ja kratyti i ivairias puses,taip
vedindamas sugadinta drabuzi. Siaip ne taip sutvarkes savo marskinius,klesteli i laisva vieta priesais Johnny ir Nelly,ir isklauses JK pasaipios
pastabos savo atzvilgiu,uzkrecianciai nusijuokia.
- Dievazi,Jay,kalbi taip lyg neprisimintum,kad pastaraji mudvieju "kara" laimejau butent as - inikes i prisiminimus,atlosia galva ir isispokso
i viena taska lektuvo lubose. Pasimegaves palaimingaja akimirka,sugrizta i pradine pozicija,prisimines Knox'o pasiulyma i judvieju zaidimus itraukti Nelly.
- Nesitikejau,kad po sitiek smugiu galvon,vis dar sugebesi protingai mastyti - neva pagyres kolega,iskelia nyksti aukstyn ir pakraipo juo JK pries veida.
Nukreipes zvilgsni nuo demesio istroskusio Knox'o i Nelly,placiai nusisypso,lyg zinodamas kad mergina be jokiu abejoniu sutiks istoti i jo komanda.
Taciau,noredamas buti tikras,del viso pikta,kreipiasi i busimaja bendrininke:
- Zinau,kad viskas skamba pernelyg idiotiskai,taciau ... - padaro siokia tokia pauze,kad galetu tinkamai suformuluoti klausima.
- ... dalyvausi sitose varzybose mano puseje? - adresaves klausima Nell'ei,nekantriai laukia pokol si istars stebuklinguosius zodzius ir galu gale,prasides tikrosios linksmybes.
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Antr. 06 22 2010, 21:45

Klausydama Johnny prakalbėlės į kurią buvo įsipraustas ir atsiprašymas supratingai šypteli.
- Nieko tokio, ačiū, kad ne užmušei - nusijuokusi nukreipia dėmesį į savo draugą.
- Nepirmas kartas kai aš gaunu už tave nepelnytai, ane? - vėl apdovanojus patalpą savo juoku trumpam sugrįžta į prisiminimus kai trynėsi su Bam ir netrūkdavo panašių nuotykių. Vis dėl to greit sugebėjo užtildyti save vien iš smalsumo. Kai pagaliau abiejų pašnekovų pokalbis priėjo prie Furtado klausimo ji išsišiepė lyg mažų mažiausiai saldainį būtų gavus.
- Jei gali mylėt mane su mažu IQ tai ir aš tave mylėsiu su.... - norėdama apibūdinti situaciją dar kart nužvelgė Johnny:
-.... komplikuotu priedu - padariusi išvadą ji palydėjo savo žodžius skambiu juoku ir draugiškai apsikabino Bam taip tik patvirtindama, kad artėjančių linksmybių pasekoje ištikimai bus draugo pusėje.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Tr. 06 23 2010, 01:07

Kad jau Nelly pasirodė esanti kur kas mielesnė nei televizoriuje, Johnny išsišiepia patenkintas šiosios atsaku, kuriame nesijautė nė lašelio priešiškumo. O tokiu jausmu mergina Knox`ui spinduliuot turėjo pilną teisę atsižvelgiant į tai, kad ne tik sugriovė planus pasitūsint Las Vegas`e bet ir aptiurškė šiosios apdarus.
- Oh, tu baisiai miela!-gerokai per garsiai užrėkia išleisdamas galvoje zujusią mintį balsu. Čia pat pasigirdus Bam`o balbatavimams, vyras nukreipia akis į bičiulį, klausos organais gaudydamas kiekvieną jo metamą frazę.
- A pakvaišai?-pavaizduoja pasipiktinusį draugo nuomone, esą Johnny išdrįso aptaškyt šį šlakais iš myzimo kanalų,-Nė už ką gyvenime negalėčiau apipilti tavęs sysalais,-užbaigia teatrališkai intonuodamas kiekvieną skiemenį. Priedo delną prie krūtinės primeta, lyg pezėtų gryną tiesą. Kaip bebūtų keista, taip ir buvo.
Margera`i užsiminus apie Johnny nenaudai pasibaigusį ankstesnį judviejų mūšį, vyras prunkštelėja.
- Tai kas,-atsainiai numeta, tarytum Bam`o žodinis kirtis, menantis apie skaudžią tiesą jam nieko nereikštų,-Troškimas atsirevanšuot bus pats geriausias postūmis tave totaliai suvaryt!-pakelia toną prisigėrusį entuziazmo gaidomis keliomis pakopomis plačiai išsišiepdamas.
Kaip spėjo pastebėti iš spalvelėmis mirguliuojančių iškabų, lėktuvas turėtų tuojau pat nusileisti, tad atitrūkęs nuo bendravimo su kompanija, galų gale atsisėda tiesiai ir pirmą kartą per neilgą kelionę padangėmis prisisega saugos diržą. Kiek atminė, samaliotui leidžiantis visuomet kaulus sudrebindavo nemaloni pakratūškė, o ko jam dabar mažiausiai reikia tai iškultų dantų ar dar kokios nors mažytės nelaimės.
Tarpskliautinei transporto priemonei nusileidus, Johnny kaip įmanydamas greičiau saugos atributus nusidrasko ir bemat atsistojęs, pareiškia:
- Neatsisveikinu, nes mane dar šiandien pamatysit!-it grasindamas prisimerkia,-Esu tiesiog pritvinkęs....-kilstelėja abejas rankas, visais pirštais paspusčiodamas orą,- Nepakartojamų idėjų kaip tave sutriuškint, Bam`ai!-užtektinai prisilyšavęs, Johnny šoktelėja iš vietos nuskuosdamas prie exit`o. Prastumdęs, priešingai nei jis pats, niekur neskubančius, pasipiktinusius žmones, vyras pasistengia kuo skubiau iš oro uosto teritorijos išsinešdinti.
Atgal į viršų Go down
Ray W. Johnson
Hippie slacker


Zodiac : Gemini
Age : 31
Miestas : New York,US
Pranešimų skaičius : 317
Join date : 2010-06-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Tr. 06 23 2010, 16:09

Knoxvill'iui pradejus teigti,esa niekad neisdristu myzalais aptaskyti Bam'o drabuziu,perkreipia veida ir suprunkscia,lyg prisimines,
kokiu priemoniu JK griebdavosi,kad tik itvirtintu savo pergale. Netrukus po to,Nell'ei patvirtinus speliones ir varzybose sutikus
palaikyti Bam'o puse,atsako i merginos apkabinima ir mesteli Knox'ui pagiezinga zvilgsni. JK vel prabilus,praleidzia pro ausis
didziaja dali vaikino sapaliojimu apie revansa ir susikoncentruoja ties lektuvo leidimusi ant zemes. Laikydamasis saugos taisykliu,
ramiai uzima savo vieta ir prisisega dirzus. Lektuvui pagaliau nusileidus,atsilaisvina nuo kedes ir pasisuka i Knox'a,kuris kazka
sapaliodamas islekia laukan.
- Nesi vienintelis,kurio galva yra kupina neblogu ideju! Pasimatysime ant zemes,prietranka - kone surinka draugo pavijimui,
taciau tikriausiai prisimines,kad JK nepasizymi pernelyg gera klausa ir jam skirtu zodziu neisgirs,numoja ranka ir nusijuokia.
Zmonems pradejus kilti is savo vietu,pasisuka i salimais sedincia Nelly ir prabyla.
- Tikiuosi,nesigailesi savo sprendimo. Tas komplikuotas priedas... - mosteli galva isejimo pusen,pro kuri ka tik pasisalino Knox'as,leisdamas
suprasti,jog kalba butent apie sia persona.
-... yra ne tik,svelniai tariant pamises,bet ir originalus - uzkrecianciai nusijuokia is paties zarstomu komplimentu JK pusen,kuriu,aciu Dievui,
giriamas asmuo negirdejo. Lektuvo vidui gerokai istustejus,pakyla nuo kedes ir is virsutines lentynos istraukia savo krepsi. Palaukes pokol
Nelly susitvarkys su savo tase,ciumpa mergina uz rankos ir abudu pasisalina is patalpos.
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Tr. 06 23 2010, 21:45

Lėktuvui sėkmingai nutūpus atsisega saugos diržus ir pakyla iš savo vietos. Dar spėjusi paklausyt Knox žodžių nusijuokia, o šis jau ir dingsta. Kaip tik tada prabyla Bam jį išklausiusi taip pat atsako juoku.
- Eik jau,visai jis mielas... - nusijuokusi stebėjo greit pasikeitusią draugo išraišką ir tada užbaigė mintį.
- ... O juk ir tu pažadėjai manim pasirūpint taigi dėl savęs esu tikra - priminusi paties Margeros viešą pažadą twitterį, pasiima savo mantą ir tęsdama su juo pokalbį apie kažką išskuba paskui kur tik draugas vedė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   

Atgal į viršų Go down
 
Lėktuvas
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: KVINSAS~ sin with a grin :: John F. Kennedy tarptautinis oro uostas-
Pereiti į: