BLACK DIAMOND


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.
Administracija
Share | 
 

 Lėktuvas

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Evelyn Salt
If you took the time to notice me.
avatar

Zodiac : Gemini
Age : 43
Pranešimų skaičius : 4949
Join date : 2009-09-25

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Antr. 02 16 2010, 18:04

Prieš pat užmiegant pajutusi draugo prisilietimą, stebinančiai sunkiai nusišypso, nes atrodė jog kiekvienas, net mažiausias raumenėlis buvo sunkus it akmuo. Leidusi sau pilnai nugrimzti į miego karalystę, pilnai atsipalaiduoja.
Nepajutusi ir juo labiau neišgyvenusi didelės baimės, kaip lėktuvas su visais tam būdingais pakratymais nusileidžia, atsibunda tik tada, kai veido srityje pajunta ne itin malonų jausmą, sukelta Jared'o atliekamų veiksmų. Susiraukusi, nevisai sąmoningai, iškelia ranką, lyg norėdama patraukti taip nemaloniai veikiančią "kliūtį", bei ją paguldo ant vyro veido. Netrukus praplėšusi akis, apsidairo ir susivokia, kur ji randasi. Skausmingai sudejavusi, pasirąžo, nežymiai pasilenkdama į priekį. Tik dabar pastebėjusi Leto veidą, kuriame aiškiai matėsi visokio pobūdžio, teigiami jausmai, iš kurių matyt labiausiai reiškėsi nuostaba, bei džiaugsmas. Paveikta J nuotaikos, ir pati išsišiepia, suvokdama, kad jie jau Šveicarijoje, o jei nereikėjo išgyventi itin nemalonių skrydžio etapų.
Nespėjusi nieko doro ištarti, yra paraginama stiuardesės ruoštis laipintis. Automatiškai sugriebusi draugo ranką, pakyla iš vietos, pajudėdama lėktuvo išėjimo link. Kai jiedu išsilaipina lauk, apakinta sniego baltumo prisimerkia, o paveikta šaltuko apglėbia savo kūną laisvąją ranką. Leisdamasi laiptukais, visiškai neslepia nuostabos ir susižavėjimo šia vietą.
-Čia taip gražu... - sumurma, besidairydama aplinkui. Helenai nebuvo pernelyg svarbu, kad jos akys aprėpia tik dalelę viso alpių grožio, kurio atrodo ir taip buvo apstu vietinio oro uosto horizonte. Po šitiekos laiko vėl susiradusi Jared'o veidą, nusišypso, bei kiek stipriau spusteli jo ranką.

___________
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Miku

avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 34
Miestas : Kvinsas.
Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2010-02-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Pen. 03 19 2010, 16:55

Linkteli jai užsakius namelį, savo daiktais jis jau anksčiau spėjo pasiruot mesteldamas žinutę vienai personai.Jiems įlipus į lėktuvą, pagaliau įsitaisius kėdese, Miku pažvelgia į stiuardesę, nežinia iš ko, netyčia nusijuokia iš jos ir vėl nusišypso lyg niekur nieko.
-Man viskio.Su ledukais, of course,-dar pridėjo, jog patiektų būtent taip, kaip jis nori.
Stiuardesei išėjus, vaikinas pradėjo laukti užsakymo, o kol šį atneš, pažvelgė pro langą ir belaukdamas tiek užsakymo, tiek pakilimo ,dešinę koją užsikėlė ant priešinės sėdinės kažkokio neaukštai esančio metaliuko.
Po akimirkos žvalgimosi, vėl atsisuko į Megan ir šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Miku

avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 34
Miestas : Kvinsas.
Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2010-02-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Pen. 03 19 2010, 17:19

Taipogi pasiėma taurę, palaukęs kol stiuardesė išeis, pažvelgia ar yra ledukai.Juos išvydęs, net įvairių formų nusijuokia ir gurgšteli.Tada vėl pažvelgia į Megan.
-Na, kad aš net nežinau ką man ir pasakot,-nusijuokia,-aš neįsivaizduoju ką tu apie mane žinai, ko nežinai,-gūžteli pečiais ir pamąstęs nusprendžia pradėti nuo pat pat pradžių.
-Na...Esu Miku, šokėjas, vokalistas...Ką tu ir taip žinai,-nusijuokia,-mėgstu brinkint gitara, kurti muziką...Taipogi mėgstu...poilsį, naujas nematytas vietas, mielus nerealius žmones, nuostabiąsias merginas, kokybiškas cigaretes.Kinų, Japonų bei Italų virtuvę, siaubo filmus, nors nuo gerų komedijų ar šiaip kokių išskirtinių filmų irgi neatsisakau...Na, muziką tiesiog dievinu, kaip ir šokt,-nusijuokė iš savo mėgstamų dalykų išvardinimo.
-Na, o tu ką apie save gali papasakoti?,-šyptelėjo tikėdamsis išgirsti iiiilgą, labai ilgą ir įdomų pasakojimą apie jos gyvenimą, nusakytą ne vienu vienteliu sakiniu.
Atgal į viršų Go down
Miku

avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 34
Miestas : Kvinsas.
Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2010-02-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Pen. 03 19 2010, 17:31

Nustebo, jog mergina taipogi mėgsta siaubo filmus.
-Puiku,-išsišiepė,-tik...tu renki filmą,-iškart nusimetęs filmo ieškojimą nuo savęs, jį "permesdamas" merginai nusijuokė.
-O, tai vadinasi turim ir bendrų pomiegių,-nusišypsojo,-na, neprieštarausiu privertimui, sutinku, kai turėsim galimybę, būtinai reikės pabandyt,-nusijuokia ir pažvelgia pro langą.
-Nejaugi taip greitai bėga laikas, mes beveik atskridome,-nustebęs žvelgė pro langą įvertindamas matytą vaizdą.
Atgal į viršų Go down
Miku

avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 34
Miestas : Kvinsas.
Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2010-02-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Pen. 03 19 2010, 17:43

-Na, skambutį galima ir kelis kartus žiūrėt, kaip ir...Panormalų Aktivumą,-nusijuokė ir nuvedė žvilgsnį nuo lango, pažvelgė į gretimai sėdinčius žmonės, į stiuardėsės bevaikščiojamą plotą-takelį ir išgirdęs balsą, pranešantį, jog lėktuvas jau nusileido, Miku akimirksniu atsistojo.
-Na va, lėktuvas nugabeno keleivius į jiems reikiamą vietą,-pranešė imituodamas lėktuvo piloto toną ir nusijuokė.
Jiedviems išlipus iš transporto priemonės ir įlipus į kitą taksi, Miku šyptelėjo:
-Nagi, keliaujam.Rodyk šitam vairuotojui kur keliaut,-nusijuokė ir parodęs į priešais sėdintį vairuotoją, įsitaisė kedėje.
Atgal į viršų Go down
Miku

avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 34
Miestas : Kvinsas.
Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2010-02-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Pen. 03 19 2010, 17:54

Nusišypsojo išgirsdamas dar vieną sutapimą dėl filmo.
-Oo,-nustemba,-greitai sugebi užsakinėti,-nusijuokė.
-Puiku,-išsišiepia ir pagaliau laikui neprailgus, privažiavę būtent tą vietą kur ir reikėjo, prieš išlipant Miku kaip visad pratęs sumokėt, ištiesia į kišenę pinigus ir staiga jam dingtelėjo mintis.
-Pala, kokie čia pinigai?,-susiraukia, po akimirkos prisiminęs ištraukia reikiamą kupiurą ir padavęs išlipa iš automobilio nusijuokdamas.
-Na va, gana greitai,-nusijuokia ir apsižvalgo, laukdamas kol mergina eis link jau užsakyto namuko, visgi jis nežino, būtent kuris jų.
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Št. 03 20 2010, 21:04

Po visų spūsčių ir sumaišties pagaliau Miku ir Nelly prieina lėktuvą. Nel nužvelgia jų būsimo transporto priemonę ir šypteli. Pagaliau pradėjus laipinti žmones. Miku ir Nel nesunkiai nusigauna iki savo vietų lėktuve. Įsitaisiusi kėdėje prie lango moteris įsipatogino kėdėje ir kiek nervingai šyptelėjo. Nors skraidyti teko gana dažnokai, bet to ji ne per labiausiai mėgo. Ypač kai būdavo oro duobių ar kitų lėktuvo susimėtymą sukeliančių veiksmų. Vis dėl to stengdamasi numalšinti savo nerimą ji tik giliai įkvėpė ir iškvėpė oro.
Atgal į viršų Go down
Miku

avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 34
Miestas : Kvinsas.
Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2010-02-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Št. 03 20 2010, 21:17

Kartu su Furtado priėję lėktuvą, šyptelėjo ir jiedviems įėjus į jį, Miku dar pasilenkė prie Nel rankos, kilsteldamas ją pažvelgė į ant bilietų užrašytos informacijos.Pagaliau perskaitęs jų vietas, šyptelėjęs nuėjo link jų.Jau patogiai įsitaisius savo vietose, Miku šyptelėjo.
-Wuhu, Los Andžele, mes ateinam,-nusijuokė,-tiksliau: parskrendam,-pasitaisė ir dar kart nusijuokia.Pažvelgdamas pro langą pastebi dar besigrūdančius, bei dar laukiančius, lėktuvo keleivius.
-Tikiuosi mūsų instrumentams nieko nenutiks,-prisiminė savąją daug patyrusią ir daug keliavusią gitarą, šyptelėjo prikandęs lūpą, pažvelgdamas į merginą.Visgi dar negalėjo pamiršti to įvykio, kai beskrisdamas į Londoną, orouosto darbuotojai "pametė" grupės instrumentus.Nors gerai tai, jog po kiek laiko atgavo.Bet tik prieš antrąjį tame mieste vykusį koncertą.
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Št. 03 20 2010, 21:27

Išgirdusi Miku nuogąstavimus trumpam pamiršo savo jaudulį ir atsisuko į jį.
- O ne, ne, ne tikiuosi viskas bus gerai, ta gitara man laabai brangi, - šyptelėjusi prisiminė savo brangiąją gitarą su kuria tiek daug patirta.
- Nors dabar man kol kas rūpi tik saugiai nuskrist, - vėl nervingai šyptelėjusi pratęsė savo gilaus kvėpavimo procesą nes jaudulys kiek ėmė viršų. Išgirdus balsą liepiantį užsisegti saugos diržus ir pravedantį trumpą instruktažą kaip elgtis lėktuve, Nel užsisegė saugos diržą ir atsirėmė į sėdynės atlošą norėdama kiek nusiramint,
Atgal į viršų Go down
Miku

avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 34
Miestas : Kvinsas.
Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2010-02-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Št. 03 20 2010, 21:57

-Taip...,-nutesė,-šį kartą nedings, šį kartą aš jos neprarasiu,-tyliau tarstelėjo ir atsidusęs "įsirėmino" į kėdę.
Visą instruktažą jis praklausė.Nors, gan sunku praklausyti garsaus, šaizaus balso rėkiančio tiesiai virš tavęs.Juk tai garsas, pereinantis pro ausis ir nuo technikos bent menko sužeidimo, tas garsas nuaidi per visą kūną, pažadindamas net kietai miegančius žmones.Nusipurtęs suprato, jog tas žmogus baigė kalbėti, ir pakartojo kolegos judesį-prisisegė saugos diržą.
Prisisegęs nusižiovavo ir pažvelgė į lėktuvo lubas.Po akimirkos pastebėjės keistą Furtado elgesį, numanė, jog ji susijaudinusi dėl skridimo.Be to, tai girdėjo ir iš jos žodžių.
-Nel, viskas gerai, nusiramink.Šitas lėktuvas šimtą kart patikrintas, ir kaip ir kiekvieną lėktuvą, prieš kiekvieną skrydimą kruopščiai apžiūri ir pašalina menkus defektus, jei kada tokių atsiranda,-bandė ramint kolegę, tai išsakęs tiesiog šyptelėjo pažvelgdamas į jos akis.
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Št. 03 20 2010, 22:15

Išgirdusi ją palaikančius žodžius, moteris atsisuko ir pažvelgė į kolegos akis.
- Viskas gerai, aš beveik nesinervinu, tik man nepatinka tie lėktuvo sumėtymai... - kaip tik su šiais žodžiai pradėjo kilti lėktuvas. Kaip ir reikėjo tikėtis toks didelis daiktas judėdamas kiek susipurtė.
- Va, būtent tokių, - lėktuvui ėmus drebėti ji tik stipriau suleido nagus į sėdynę, užsimerkė ir giliai giliai įkvėpė.
- Ohh... kai nekenčiu.. - tyliai suaimanavusi ji tik bandė išgyvent šitą siaubą.
Atgal į viršų Go down
Miku

avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 34
Miestas : Kvinsas.
Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2010-02-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Št. 03 20 2010, 22:26

Supratingai linktelėjo, visgi jis net nereagavo kai lėktuvas pakilo, pradėjo drebėt ir leisk keistus garsus.Kažkodėl, net nebeprisiminė kodėl, bet buvo nuo mažų dienų įpratęs prie tokio triūkšmo.
Dar kart linktelėjo ir belaukdamas, kol šie garsai nervinantys kolegę baigsis, o iki to tiesiog supratingai žiūrėjo į ją.
-Deja, bet nuo to neapseina,-po akimirkos tiesiog sėdi šypteldamas.Lėktuvui gerai pakilus ir išsbegėjus, Miku pažvelgė pro langą, žvilgtelėjo į tolstančią žemę ir po truputį besiliejančius vaizdus.
-Na va, dabar ramus skrydimas,-įvertinęs padėtį atsisuko į Nelly ir nusišypsojo.
Kolegei nurimus, vaikinas apsižvalgė ir tyliai sušnabždėjo jai:
-O-ku-puo-ki-me lėktuvą,-rimta veido mimika šnypštelėjo jai į ausį lyg koks partizanas ir po akimirkos vaidybos ir tylos, pradeda juoktis.
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Št. 03 20 2010, 22:54

Pagaliau vėl pasiekus ramybės būseną ji tik maloniai atsipalaidavo kėdėje.Lėktuvui ramiai sklandant ore ji tik mėgavosi pokalbiu. Miku prabilus apie okupacija ji taip pat skaniai nusijuokė:
- Nu jo... Jau galime pradėti, - juokdamasi apsižvalgė lyg planuotu nuo ko gi čia pradėti, pamačius stiuardesę pakvietė ją. Užsisakė iš jos pakelį guminukų ir vėl nusijuokė.
- Na va aš jau pradėjau....
Atgal į viršų Go down
Miku

avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 34
Miestas : Kvinsas.
Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2010-02-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Sk. 03 21 2010, 10:01

Juokdamasis pažvelgė ten pat, kur žvalgėsi Nelly.Atėjus stiuardesei, palaukė kol ji prastovės, išklausys užsakymo.Jai pažvelgus į Miku ir paklausus ar jis ko nors norės, tik numojo ranka, jog nieko užsisakinėt nenori.Pagaliau jai išėjus pažvelgė į Nel.
-Tikiuosi tu nesiruoši beokupuodama mėtyt guminukus į keleivius?,-nusijuokė ir dar kartelį apsižvalgė, nužvelgė keleivius ir pastebėjo vieną moterį, kuri atsisukus keistai debtelėjo į juos abu.
-Naah,-papurtė galvą ir akimis grįžęs į vietą nusijuokė.
-Nors aš nieko prieš ką nors paleist, į kokias per daug įtarias personas,-linktelėjo kažkokio keleivio pusėn ir pradėjo juoktis.
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado
Surrendering to love.
avatar

Zodiac : Sagittarius
Age : 40
Pranešimų skaičius : 2529
Join date : 2009-09-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Sk. 03 21 2010, 10:59

Ne už ilgo gavusi savo užsakymą ji laiminga pavartė rankose pakelį. Išklausiusi Miku pasiūlymą smagiai nusijuokė.
- Šiaip ketinau juos valgyti.... Bet tavo mintis visai nebloga, - nusijuokusi ji atsilupo pakelį ir norėdama įsipatogint pamiršo, kad yra sausakimšame lėktuve ir atlenkė kėdė atgal. Pasigirdus kažkokios senyvos moteriškės pasipiktinimo šūksniams kurie buvo panašūs į pavojaus aliarmą, Nel greit sugrąžino sėdynės atlošą ir pradinę padėtį ir pradėjo juoktis.
- Tu čia rengi prieš keleivius planus, o kalta lieku aš, - vis juokdamasi ji susigūžė kėdėj lyg bijodama, kad vis dar besiputojanti moteriškė jos neprimuštų.
- Viskas.... Viskas... - ji įkvėpė daug oro lyg jis jai padėtų nusiraminti ir tiesiai atsisėdo kėdėje.
-... Dabar būsiu gera ir rami, - ji apsidairė lyg norėdama įsitikinti savo išsakytų žodžių teisumu ji ramiai suvalgė vieną guminuką, nors moteriškė sėdinti už jos vis dar kėlė kikenimą.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Sk. 03 21 2010, 14:32

Pagaliau nusigavęs su Fox prie lėktuvo, įlaipinant keleivius praleidžia merginą pirmą. Nusigavus prie savo vietų patogiai įsitaiso kėdėj. Po kelių akimirkų prisisega saugos diržą. Pastebėjęs, kad aplink šmirinėja stiuardesės, atsisuko į Megan ir paklausė.
- Norėsi ko nors?
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Sk. 03 21 2010, 14:40

- Brendžio, linkteli stiuardesei ir atsisukęs šypteli savo pašnekovei,
- Taigi jau sugalvojai ką veiksim Vegase? - gudriai išsišiepęs atsilošia kėdėje lyg nežinodamas ką ten galima nuveikt. Visą laiką neatitraukia akių nuo Fox lyg norėdamas įsivaizduoti ką ten galima nuveikt su ja.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Sk. 03 21 2010, 14:47

- Nori tai pakartoti? Bet kokiu atvėju su tavim man sekasi, - pasakęs tai dviprasmišku tonu pats atsiminė tik dalį viešbutyje.
- Aš juk visada tavo paslaugoms kai turi tokį paisūlymą, - dar labiau išsišiepęs jis vėl nžvelgė seniai matytą Fox. Kaip tik prišokus stiuardesei su jų gėrimais jis paėmė abu ir martinį padavė Megan.
- Už tave mažutę, - kažko labai patenkintas kilstelėjo stilką ir patraukė gėrimo.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Sk. 03 21 2010, 14:56

- Be savo talismano man juk būtų ne kas, - nusijuokęs jis vėl patraukė iš taurės. Galvodamas apie laukiantį malonumą Vegase tik plačiai šypsojosi.
- Aišku jei panelės Megan baimės jausmas vis dar neišgaravęs galėsim tai pakartot ir šį kart, - nusijuokės jis žiūrėjo į Fox lyg mesdamas jai iššūkį.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Sk. 03 21 2010, 15:02

Dar kart nužvelgęs Fox ir mintyse ją įvertinęs jis konstatavo faktą:
- Iš tavęs išeitų žavi meksikietė, - nusijuokė,
- Šiek tiek grimo ir frazių iš muilo operų ir vuolia, - juokdamasis jis pabaigė savo gėrimą pastatęs stiklinė laikyklyje, šyptelėjo.
- Būtų visai smagu, ar ne?
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Sk. 03 21 2010, 15:10

Išgirdęs Megan kėslus jis suvaidino labai nustebusį.
- Ir kaip tu taip gali... - ji apėmė nesuvaldomas kikenimas.
- Tik daiktų į mane nemėtyk, - pagaliau susivaldęs ir baigęs krizenti jis pradėjo vaidint labai susimąsčiusį.
- Na tai sunkus pasirinkimas.... Bet manau pasiliksiu prie Chose jis labai dera su Maria Andžela, - vėl apmitas juoko bangos leidosi krizenti.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Sk. 03 21 2010, 15:22

- Negi tu nori mane į ligoninę paguldyt? Nesitikėjau, - vėėl suvaidinęs nustebusį jis kaltinamai paižiūrėjo į Fox.
- Labai paprastai jei norėsi galėsiu viešbutį parodyt, - nusijuokęs jis neatitraukė akių nuo Megan ir laukė jos reakcijos. patiko jam tokie pokalbiai su mergina. Nes tik su Fox jie taip juokaudavo.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Sk. 03 21 2010, 15:33

- Negi tau manęs nei kiek negaila? - nusijuokė. Tada pritariamai linktelėjo ir atsakė į Megan teiginį.
- Tai aišku vaikų tai niekam nereikia jie labai mūsų kontekste netinka, - šypteli. Pats nė negalvojo apie vaikus. Niekad.
Atgal į viršų Go down
Channing Tatum

avatar

Zodiac : Taurus
Age : 38
Pranešimų skaičius : 416
Join date : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Sk. 03 21 2010, 15:43

- Oh kokia tu neapsakomai maloni ir iš kur tos gerumas, -nusijuokęs jis pglostė jos galvą lyg kokiam gerą darbą padaiusiam šuniukui. Po kelių akimirkų lėktuve pasigirdo bbalsas pranešantis, kad jie jau leidžiasi. Sėkmingai nusileidus buvo išlaipinami keleiviai. Sėkmingai palikę savo vietas iš lėktuvo pagaliau išlipo fox ir Tatum'as. Vyras greit pagavo taxi ir jie nuvažiavo į vegas širdį.
Atgal į viršų Go down
Miku

avatar

Zodiac : Capricorn
Age : 34
Miestas : Kvinsas.
Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2010-02-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   Sk. 03 21 2010, 20:49

Nelly Furtado rašo:
Ne už ilgo gavusi savo užsakymą ji laiminga pavartė rankose pakelį. Išklausiusi Miku pasiūlymą smagiai nusijuokė.
- Šiaip ketinau juos valgyti.... Bet tavo mintis visai nebloga, - nusijuokusi ji atsilupo pakelį ir norėdama įsipatogint pamiršo, kad yra sausakimšame lėktuve ir atlenkė kėdė atgal. Pasigirdus kažkokios senyvos moteriškės pasipiktinimo šūksniams kurie buvo panašūs į pavojaus aliarmą, Nel greit sugrąžino sėdynės atlošą ir pradinę padėtį ir pradėjo juoktis.
- Tu čia rengi prieš keleivius planus, o kalta lieku aš, - vis juokdamasi ji susigūžė kėdėj lyg bijodama, kad vis dar besiputojanti moteriškė jos neprimuštų.
- Viskas.... Viskas... - ji įkvėpė daug oro lyg jis jai padėtų nusiraminti ir tiesiai atsisėdo kėdėje.
-... Dabar būsiu gera ir rami, - ji apsidairė lyg norėdama įsitikinti savo išsakytų žodžių teisumu ji ramiai suvalgė vieną guminuką, nors moteriškė sėdinti už jos vis dar kėlė kikenimą.

-Valgyti?,-kilsteli antakį šiuo metu pamiršdamas, jog guminukus jis dievina valgyti ir jie tikrai neskirti mėtymui į žmones,-aa, taip,-išsišiepė prisiminęs.
Išgirdęs keistą užkimusį spygtelėjimą ir burbėjimą, Miku susiraukia ir akimirksniu atsisuka pažiūrėt kas per padaras taip riaumoja.Pastebėjęs ten senyvą moteriškę nusijuokia.Atsisegė diržą ir keliais užsilipa ant kedės, padeda dilbius vieną ant kito, ant kedės atlošo viršaus.
-Bobulyt, čia normalūs žmonės bando sudaryt planą, o jus trukdot čia su savo fakin` burbėjimu,-pamosavo pirštu lyg sudrausmindamas mažą vaiką ir nusijuokia.
-Taigi, būkit maloni ir užsikimškit,-per daug ryškiai nenuoširdžiai išsišiepė ir susipratęs kur esą, greitai nulipa ir vėl normaliai atsisėda, visgi pamiršdamas užsisegt saugos diržus.
-Nieko, aš maloniai pakalbėjau su ta sene ir ji nebeburbės,-pabrėžė žodį maloniai ir nusijuokė.Išgirdęs tos pačios personos burbėjimą pavartė akis ir pradėjo juoktis.
-Na gerai, jei rengiu prieš keleivius planus, juos ir įvykdysiu,-atsistojo ir apėjęs Nel atsiremė į gretimo kaimyno kedės šoną,-ir tu neliksi kalta,-pradėjo juoktis.
-Ooo, riešutai,-išsišiepė pas kažkokį vyrą pastebėjęs riešutų pakelį.Net neketindamas pasiklausti, pasiėmė kelis riešutus ir paragavęs susiraukia,-nemėgstų riešutų,-nusijuokė ir išsisuko nuo neigiamų emocijų perpildyto keleivio.
Po akimirkos pastebėjęs aršiai artėjančią stiuardesę, greit grįžtą į vietą ir užsisega saugos diržą.
-Taip taip, aš geras berniukas ir daugiau taip nedarysiu,-pradėjo juoktis, ir mostelėjęs ranka nuganė stiuardesė.
-Geraaai, aš sėdėsiu vietoj ir niekur neisiu,-atsisukęs į Nel šyptelėjo ir vėl pradėjo juoktis iš savo elgėsio.
-Ką padarysi, kai taip nusibosta tūpėt šiame sumautame lėktuve,-nustatė pasiteisinimo žvilgsnį ir suklapsėjęs akimis nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėktuvas   

Atgal į viršų Go down
 
Lėktuvas
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BLACK DIAMOND :: KVINSAS~ sin with a grin :: John F. Kennedy tarptautinis oro uostas-
Pereiti į: